100 Ideas on how to decorate a small bathroom.

100 pomysłów na dekorowanie małej łazienki.

Aby pomóc Ci w nowym dekorowaniu, oto kilka pomysłów na zaprojektowanie łazienki.

Jakie są największe pomysły na dekorowanie łazienki?

Jak udekorować łazienkę?

Kiedy używasz kreatywnych technik handlu, niewielka łazienka nie musi wydawać się przepełniona ani poczuła się klaustrofobiczna. W ciągu kilku minut kilka pomysłów oszczędzających miejsce w połączeniu z odrobiną uroczych akcesoriów może przekształcić nawet najmniejszą łazienkę w niesamowite środowisko. Kilka skromnych ulepszeń, za zgodą właściciela, może poprawić sprawy bez wyczerpania konta bankowego. Pokazujemy, jak projektować, kolor, wzór, a nawet funkcjonalne przechowywanie, aby stworzyć małą łazienkę swoich marzeń. Odwiedź naszą stronę pomysłów na łazienkę, aby uzyskać bardziej kreatywną inspirację łazienkową.

Jak zaplanować małą łazienkę?

Chociaż dostarczenie małej łazienki może być trudne, nie ma potrzeby poświęcania projektowania. Określ, jakie udogodnienia, takie jak wanna lub więcej przechowywania, są dla Ciebie najważniejsze w łazience. Następnie stwórz skalowany układ, pozostawiając wystarczającą ilość miejsca wokół złączek, aby ludzie mogli się poruszać. Jeśli w ogóle możliwe, zostaw toaletę w obecnej lokalizacji, ponieważ przesunięcie stosu brudu może być drogie. Nie zapominaj o dodatkach, takich płytkach lub ogrzewaniu podłogowym na te zimne poranki.

Nie oszczędzaj na swojej osobowości Bath.

Małe łazienki, po zatłoczeniu mebli i wystroju, mogą szybko wydawać się klaustrofobiczne; Niemniej jednak nie oznacza to ustalania pustego pudełka pozbawionego indywidualności. Odważne, ozdobne płytki zapewniają smak bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca, a kapryśne wiszące światła i wodoodporna ściana galerii zapewniają osobiste akcenty bez zabrania zbyt dużej ilości miejsca.

 Jaki wystrój łazienki użyć?

Skorzystaj z odbijanych powierzchni.

Błyszczące płytki łazienkowe będą odzwierciedlać światło w całej łazience, zwiększając poczucie przestronności. Gładka powierzchnia kafelka sprawia, że ​​czyszczenie jest dziecinnie proste, a ta ewentualna ściana zapewnia dużo miejsca na kreatywność. Podoba nam się to, jak ten wzór kości jodełka został zmieszany w schemat o tematyce botanicznej-to opalizująca przystań!

Stwórz mokry pokój na wannę.

Podczas gdy dodanie łazienki do domu jest droższe niż tylko instalowanie prysznica, ponieważ wymagane jest tankowanie lub wodoodporność cały pokój, może naprawdę się opłacić pod względem użyteczności. Łazienka może zwolnić dodatkową przestrzeń podłogową, eliminując potrzebę zadaszonych drzwi prysznicowych i ciężkich tac, podczas gdy usprawnione wykończenie powstrzymuje obszar przed zatłoczeniem.

Rozważ użycie zasłony prysznicowej.

Przygotuj zasłonę prysznicową na biegaczy do sufitu w małej części łazienki, która ledwo pasuje do krótkiej łazienki, aby zapewnić dodatkowy wymiar Twojej okolicy. Ten ruchomy podział pokoju, który jest w rozsądnej cenie i jest w różnych wzorach, może pomóc w stworzeniu bardziej prywatnej i luksusowej atmosfery, gdy chcesz się kąpać.

Użyj inteligentnej toalety bidet.

Wybierając więcej miejsca, choć chęć posiadania bidet, dobrą opcją jest inteligentna toaleta, która oszczędza dużo miejsca, zapewniając funkcjonalność bidet w toalecie. Poprawi to komfort, ale pozwoli ci także mieć bardziej nowoczesny wygląd i zaoszczędzić trochę miejsca i oczywiście pieniądze na papierze toaletowym.

Czy powinieneś używać marmurowych płytek?

Przyjdź świeże podejście do kąpieli.

Czy uważasz, że nie masz wystarczającej ilości miejsca na wannę i osobny prysznic? Zamiast precyzyjnego umieszczania urządzeń, rozważ przeniesienie wanny pod kątem, aby lepiej pomieścić dostępną przestrzeń. Niekonwencjonalne układ generuje klimat Bijou, podczas gdy zrelaksowany, wesoły kąt zmiękcza surowe, jednolite linie wielu współczesnych toalet.

Pomaluj starą łazienkę, aby wyglądała nowa.

Jeśli chodzi o wystrój, farba jest antidotum na brzydotę. Jego mistyczne zdolności przekształciły standardową łazienkę szarej konstruktora w stylowy pomieszczenie w proszku. Czy to nie jest ładne okrągłe lustro? Został przyjęty do oryginału za pomocą dwustronnego kleju montażowego.

Wybierz zmianę złączek do łazienki.

Gdy przestrzeń jest ograniczona, każda cal ma znaczenie, więc szukaj kreatywnych sposobów, aby uczynić małą łazienkę funkcjonalną i znośną. Gdy nie jest używany, prysznic bez trails z chowanymi panelami bocznymi pozwoli ci zwolnić przestrzeń i lepiej skorzystać z prysznica. Różne płytki podłogowe, takie jak ten łatwy do opóźnienia typ kamyka, zapewnią subtelne rozróżnienie w strefie prysznicowej.

Panel są uprzywilejowane w łazience.

Dodanie drewnianych panel do ścian małych, pozbawionych cech łazienek to wspaniały sposób na dodanie indywidualności. To charakterystyczne okładziny, które jest dostępne w różnych wodoodpornych zabiegach, oferuje wykwintne, historyczne sens nawet w najmniejszych projektach. Wybierz szczupłe, eleganckie elementy, które nie zajmują zbyt dużej części obszaru.

Czy Big Mirror sprawi, że łazienka będzie wyglądać większa?

Użyj czarnych urządzeń, aby zaktualizować starzejącą się łazienkę.

Czarne urządzenia i akcesoria zapewniają uderzający kontrast z białą łazienką. Jeśli nowe wyposażenie pasują do istniejących otworów w zlewie lub blatu, instalacja nowego kranu jest zazwyczaj prostą i odwracalną zmianą.

Przywróć swoją starą łazienkę.

Podczas gdy czarno -biała płytka jest ponadczasowa, starożytna tapeta, która pierwotnie ozdobiła te ściany, sprawiła, że ​​mały pokój wydawał się ponury i klaustrofobiczny. Usunięcie wszystkiego miało ogromny wpływ. Ostateczne akcenty, które przekształciły tę przestarzałą łazienkę w piękny klasyk, obejmowały wymianę kinkietów i modernizację elementów ozdobnych, od pokrętła szafek po zasłonę prysznicową.

Zintegruj funkcję i osobowość.

Dostosuj swoją łazienkę do elementów budowania postaci, aby świętować swoją narrację. Ten projekt łączy morskie i szorstkie funkcje, aby stworzyć spokojne schronienie w łazience, które przywołuje wspomnienia przybrzeżne.

Najlepszy sposób na zaprojektowanie różowej łazienki.

Ponieważ nie będziesz w stanie tego wszystkiego rozerwać, pogodzić się z różową łazienką, ubierając ją. Różowa płytka jest uzupełniona lustrem inspirowanym marmurowym, wzorzystą tapetą i malowaną próżnością. Jeśli chcesz stonować różowy w łazience, użyj odważnych, kontrastujących odcieni, takich jak niebieski i zielony, aby odwrócić oko.

Jak używać szerokich i błyszczących płytek do powiększenia łazienki?

Przemyślając projekt drzwi łazienki.

W małej łazience drzwi zawiasowe, które krążyły do ​​wewnątrz, mogą zmniejszyć ilość użytecznej przestrzeni. Byłoby wspaniale zastąpić go drzwiami kieszeni, ale musiałoby rozerwać część ściany. Na szczęście dla Ciebie mamy dwie dodatkowe odpowiedzi na ten irytujący problem. Możesz zamienić standardowe drzwi w ślizgające się drzwi stodoły. Możesz także zmienić orientację drzwi łazienki, aby otworzyło się w drugą stronę. Pociąga się na kilka działań, w tym przeniesienie zawiasów drzwi na drugą stronę otworu. Jest to jednodniowa praca dla doświadczonych, zrób to sam z niezbędnym sprzętem.

Kwiatowa tapeta do łazienki.

Zrób oświadczenie z geometryczną kwiecistą tapetą, która wygląda szczególnie dobrze w małej łazience. Dodaj plecione lustro i świeże bukiety, aby zakończyć wygląd.

Z półką w wannie.

Kiedy nadejdzie czas na relaks, prosta półka po drugiej stronie wanny służy jako okonia świeżych kwiatów i pachnącej świecy, a także butelkę wina.

Lustra w łazience są błyszczące.

Zmiana perspektywy zmienia środowisko. Jeśli masz obecnie proste lustro, spróbuj dodać do niego glam lub odwrotnie. Aby zobaczyć siebie w najlepszym świetle, po prostu dodaj eleganckie lustro kosmetyczne, inteligentne blaty, takie jak lustro.

Jak używać szerokich i błyszczących płytek do powiększenia łazienki?

Niezwykłe płytki łazienkowe.

Zamiast umieszczać je w prostych rzędach, wypróbuj inny kierunek dla mozaiki, jak ten wzór po przekątnej jodełka na ścianie.

Zainstaluj odważny prysznic w kąpieli.

Zachowaj niezwykły design, taki jak ta tessellacja podobna do plastra miodu, na prysznic. Jest to również tańsze podejście do uwzględnienia luksusowego projektu bez wydawania fortuny na całym obszarze.

Zainstaluj świetlik w swoim pokoju.

Jest to jeden z bardziej ambitnych małych pomysłów na projekt łazienki, ale pozostawi trwałe wrażenie. Instalowanie świetliki w łazience może znacznie rozjaśnić obszar i otworzyć go.

Niektóre powierzchnie kąpieli powinny być zakrzywione.

Z zakrzywionym umywalką lub prysznicem możesz odzyskać część swojej przestrzeni. Może się nie wydawać, ale może mieć duży wpływ, szczególnie w małym środowisku, w którym liczy się każdy cal.

 Niekonwencjonalne drzwi łazienki, aby zaoszczędzić miejsce?

Zorganizuj swoje szafki.

Nie zapominaj o zawartości szafek. Podziel szafki na sekcje z wyznaczonymi miejscami do przechowywania narzędzi i kosmetyków. Suszarki do włosów, płaskie żelazka i szczotki są wolne od mlątek w dużych koszach, podczas gdy kosmetyki i towary kosmetyczne są przechowywane w mniejszych tacekach.

Aby utrzymać zorganizowane, użyj zamkniętej pamięci.

Nawet najpiękniejsza kąpiel zostanie przyćmiona butelkami i rurkami rozrzuconymi na blacie. Aby ukryć przedmioty, Samuel zaleca zamknięte przechowywanie, takie jak szafa lniana lub próżność z szufladami i drzwiami. Pochwal się tylko swoimi ulubionymi i najczęściej używanymi, dobrze zaprojektowanymi przedmiotami.

Kolory powinny być lekkie i żywe.

Ta metropolitalna łazienka ma ciepłą i spokojną atmosferę dzięki drewnianej podłodze i próżności. Naturalne światło z okna odbija się delikatnym tonem mięty-zielonym. Przestrzeń wokół samodzielnej wanny, a także lekki materiał zasłony, który umożliwia przenikanie maksymalnego światła, sprawiają, że pokój wydaje się bardziej otwarty.

Kolory kąpieli są używane jako akcenty.

Pozwól, co jest na twoich ścianach - czy to wzorzyste płytki, czy wspaniały plakat - zdefiniować paletę kolorów, taką jak czerwony, niebieski i aqua w tej przestrzeni.

Jak używać patera w stylu vintage w łazience?

Instalacja SPA Essentials.

Jeśli masz samodzielną wannę, przekształć ją w małą przystań Zen z wygodnym stołkiem i jedwabistymi ręcznikami. Dekantowanie soli do kąpieli w przezroczysty pojemnik zmotywuje cię do traktowania siebie jeszcze bardziej.

Pływające półki łazienkowe.

Usuń piękne kosmetyki z szafki medycznej i wyświetl je jako wystrój na przezroczyste pływające półki. Kiedy wszystko jest przed tobą, twój poranny rytuał będzie znacznie szybszy.

Skorzystaj z sprytnego przechowywania kąpieli.

Dodatkowe półki mają różnicę w małym mieszkaniu. Drewniane kostki przechowują potrzeby, a niepozorna szklana półka służy jako okoń świeżego kwiatów.

Ponownie rozważ swój zlew.

Rozważ mały zlew narożny, jeśli zaczynasz od zera lub remontują małą łazienkę. Nie trzeba mieć pełnowymiarowego konwencjonalnego zlewu. Zlew narożny również wykonuje zadanie, a ponadto zapewnia więcej miejsca i wymaga mniejszego czyszczenia.

Czego można się spodziewać w nowoczesnej łazience?

Wybierz wzorzystą podłogę zamiast zwykłej.

Ta łazienka, wierz lub nie, nie ma okien. Obszar jest rozjaśniony wysokimi, lustrzanymi szafkami na leki i szklany prysznic, który poprawia światło z oświetlenia wewnętrznego. Wbudowane szafki zostały zatrudnione przez Wolfa, aby oszczędzać przestrzeń na podłodze. Pojawienie się większej i cieplejszej kąpieli jest tworzone przez drewnianą podłogę jodełka.

Zainstaluj otwarte półki w łazience.

Wysoki Cubby zajmuje praktycznie małą przestrzeń podłogową, ale szybko dodaje przechowywania, szczególnie jeśli nie masz szafki na próżność lub lekarstwo. Wyświetl swoje najpiękniejsze przedmioty, ale pamiętaj, że kosmetyki, farba paznokci i perfumy powinny być trzymane z dala od wilgoci.

Zmniejsz rozmiar kąpieli prysznicowej.

Masz więc małą łazienkę, ale nie chcesz rezygnować z fantazyjnej łamali prysznicowej? Brak problemu: montowane w połowie wanny są mniejsze, ale nie krótsze, co pozwala na długie, gorące namoczenie w dowolnym momencie. Sytuacja wygrana!

Strefy kąpieli należy zdefiniować.

Aby uczynić małe miejsce bardziej przestronne, zastosuj podejście do podziału na strefy. Ta inteligentna łazienka jest niewielka i podstawowa, ale ze względu na wyraźnie wyznaczone strefy wydaje się znacznie większe. Toaleta znajduje się zaledwie pół metra od zlewu, ale drewniane panele ścienne i kafelkowane backsplash sprawiają, że oba pokoje wydają się niezwykle inne, co pomaga stworzyć poczucie separacji.

Gorąco używać lustra na ścianie, aby podwoić efekt wielkości kąpieli?

Dzięki owalnej kąpieli możesz stworzyć poczucie więcej miejsca.

W małej łazience nie bój się włączyć wanna wolnostojąca. Owalna kąpiel tworzy iluzję większej przestrzeni poprzez przecinanie narożników. Do prezentacji soli, roślin i innych przedmiotów można również użyć płytkiej półki do ukrywania rur odpadowych.

Kartki należy umieścić na boku zlewu.

Nie pozwól, aby mały obszar łazienkowy powstrzymał cię przed osiągnięciem pożądanego projektu; Po prostu pomyśl poza pudełkiem. Wybierz szczupły, podłużne zlew, który ma dużą objętość, nie zajmując dużo miejsca ze względu na jego szerokość. Dodanie kranów z boku pomoże wyeliminować wszelkie problemy, które mogą pojawić się z powodu wąskiej szerokości, ponieważ woda spłynie do największej możliwej długości.

Użyj swojej wyobraźni, jeśli chodzi o szkło łazienkowe.

W tej wykwintnej łazience prysznic z bezszkaranymi paneli wydaje się ledwo tam, pomagając nadać poczucie przestronności. Szare marmurowe płytki ścienne oraz mosiężne oprawy i złączki stanowią odrobinę blichtzu do skromnego obszaru, nie stając się apodyktycznym.

Po dodaniu lustrzanej ściany pokój można podwoić.

Nie podwaja dosłownie rozmiaru, ale sprawia wrażenie tego. Odbijając światło i tworząc iluzję przestrzeni, lustra mogą radykalnie wpływać na wygląd i wyczucie pokoju. Jest to wypróbowana i prawdziwa metoda projektowania, której wielu projektantów wnętrz używa, aby zmaksymalizować przestrzeń. Odbicie rozjaśni twoją łazienkę, niezależnie od tego, czy używasz arkusza lustra do pokrycia całej ściany, czy po prostu powiesisz ogromne lustro.

Jakie są zalety beżowych płytek?

Wypełnij dziury w łazience.

Zamknięcie odległości między elementami jest inteligentną opcją, gdy przestrzeń jest ograniczona. W małym zapytaniu rozważ stworzenie wodoodpornego mokrego pokoju z toaletą bezpośrednio naprzeciwko prysznica, aby zmaksymalizować przestrzeń.

Kartki powinny być zamontowane na ścianie.

Ponieważ rury mogą być przykryte bez potrzeby dużego cokołu do basenu, krany mikserów na ścianie są idealne do małych projektów łazienki. Możesz umieścić półki na książki lub koszyk prania w pustym obszarze.

Pracuj w jednostce zamontowanej na ścianie.

Ze względu na bezproblemowy, elegancki wygląd, modułowe meble na ścianie pozostają ulubionym do przechowywania. Występuje na różnych wysokościach, szerokościach i głębokościach, co pozwala na idealne dopasowanie mebli półstocznych. Dostępnych jest wiele kolorów, od delikatnych odcieni po odważne tony, a także różnorodne tekstury.

Kup meble wielofunkcyjne i wolnostojące.

Twój artystyczny flara nie powinien być utrudniony przez niewielki ślad. Jeśli Twoja łazienka jest po małej stronie, samodzielne meble, do których możesz poruszać się do woli, są dobrym opcją. Możesz zmienić swój projekt o dowolnym momencie, w którym chcesz, przy freestandandingowym przechowywaniu i krzesłach, a w przeciwieństwie do dopasowanych szaf łazienkowych, możesz zabrać ze sobą wolnostojące przedmioty podczas przeprowadzki.

Czy minimalistyczna łazienka będzie dobrze wyglądać?

Nowoczesne płytki łazienkowe oszukują oko.

The amount of room you have and the amount of space the eye sees are not always the same. Play with perception by tiling the side of your bath and the wall with the same pattern-it will be difficult to tell where one ends and the other starts, making your space seem bigger. Marble is especially effective in this application since it seems to be one large sheet and the individual tiles are hardly visible.

The same tiles should be used on the floor and the walls.

Using the same tiles on the walls and floor to make a tiny bathroom seem larger is a brilliant tip. The natural stone in this family bathroom not only adds a spa-like touch, but the continuous run of tiles, along with the wall-hung fixtures, offers a spacious sense. If natural stone seems too bland, add dramatic color pops with your towels, storage, and accessories – a cost-effective approach to give your bathroom flair.

Add a slipper bath to the mix.

Consider a shapely slipper bath if you cannot fit a normal roll-top bath into your bathroom – several come in short forms and will enable you to relax your back in luxury. If you want conventional fixtures but do not have a lot of room, the new roll-top bathtubs come in smaller sizes.

Furnish according to scale.

Large furniture may dwarf a tiny area, so choose pieces that are appropriate for the size of your area. Stick to the essentials in a tiny bathroom, such as a vanity unit and a storage rack that may be hung on the wall or placed on the bath's edge. That is not to say you cannot have a lot of individuality. Choose patterned tiles for the floor and paint a vanity unit in your favorite color.

Jak używać białego i czarnego kontrastu?

A Built-in recessed shelf is a great idea.

Recessed shelves conserve space both practically and attractively by keeping toiletries organized and off the floor. It is a brilliant use of a required feature to turn the shelves into artificial walls that conceal piping. Consider using recessed lighting, either spot or linear.

Insert a shelf.

Even in a tiny area, it is important to provide uniqueness. If fitting decorations in seems difficult, try installing a thin built-in shelf at waist level – it is a terrific way to showcase artwork, plants, candles, and toiletries without sacrificing space for critical fixtures.

Bathrooms that are little yet have a significant effect.

When it comes to establishing a fashionable washroom, a small floor plan does not have to be a hindrance. Even the smallest bathrooms can be transformed into beautiful, practical masterpieces with the newest streamlined fixtures, space-saving storage, and on-trend décor. Prepare to steal these brilliant ideas for your small-space makeover. dążyć

Wallpaper for the toilet

Small bathrooms are ideal for experimenting with pattern and color; when used correctly, gorgeous wallpaper with huge, bold designs may even make small spaces look bigger. This rich tropical pattern laid against a powder pink background looks remarkable when paired with the brilliant green vanity, which is offset with white metro tiles.

Jak być kreatywnym z kolorami?

Experiment with ombre effects.

This compact bathroom demonstrates how, with a few creative methods, you can generate wow-factor in even the tiniest of spaces. As they go up from the floor to the edge of the bathtub, these clever ombre-effect floor tiles give the appearance of a bigger area by elongating the line of sight.

Make wise towel storage decisions.

When walls are occupied with bathroom suites, shower cubicles, and windows, there is frequently limited place for storage. Install a towel rack over the bathtub to give your small bathroom a hotel-like vibe. This industrial design has tight, conveniently accessible shelves with lots of rustic charm.

Trim the bath corners.

Unikanie typowych błędów w łazience, które mogą sprawić, że łazienka poczuła się klaustrofobiczna, taka jak próba wciśnięcia nieodpowiedniego sprzętu do półki w ciasny obszar, ma kluczowe znaczenie w niewielkim schemacie. Wybierz niestandardową, zaokrągloną próżność, aby usunąć kilka centymetrów przestrzeni i stworzyć płynny przepływ. Wybierz model montowany na ścianie, aby zwolnić podłogę i zapewnić wrażenie większej przestrzeni.

Zachowaj go w łazience.

Uproście się do miękkich, naturalnych kolorów, jeśli utkniesz na tym, jak zaprojektować swoją małą łazienkę. Aby stworzyć poczucie przestrzeni, użyj mebli i akcesoriów z czystymi liniami i spraw, aby obszar był tak wolny od bałaganu.

Co to jest półka wanna?

Lustra mogą być używane, aby wyglądały na większe.

Lustrowane płytki mogą być używane do zapewnienia odbicia i światła do ściany, jednocześnie dodając funkcje konstrukcyjne. Te płytki metra zapewniają złamaną wersję luster, która wydaje się bardziej zorientowana na design niż płaski arkusz lustra.

Zrób kąpiel w centrum uwagi.

Wybierz wolnostojącą wannę, ponieważ może służyć jako doskonały punkt skupienia w małej łazience. Nie są one tak duże, jak byś zakładał, a mniejsze wersje można kupić, aby pasowały do ​​węższych miejsc. Użyj pięknego szablonu, aby przyciągnąć oko i stworzyć wygląd przestrzeni na ścianie powyżej.

Mądrze użyj wyposażenia.

W małych łazienkach najlepiej wykorzystaj dostępną przestrzeń, wybierając jednostkę Tallboy, która idzie do sufitu, aby uzyskać optymalne przechowywanie. Wybierz lustrzaną szafkę, aby zapewnić wygląd większej przestrzeni w małej łazience.

Spraw, by ogrzewanie wannie wielofunkcyjne.

Nowoczesne grzejniki mogą być modną funkcją łazienkową, ale mogą również zajmować cenną przestrzeń ścienną, więc wybierz wielozadaniowość z dużą ilością wszechstronności. Sprytny prostokątny kształt rur jest chłodnicy, szyna ręcznika i jednostka magazynowa w jednym, wykorzystując najlepiej każdy cal przestrzeni ściennej.

Jak zainstalować kran ściany?

Włóż drzwi kieszeni.

Przesuwane drzwi kieszeni mogą pomóc zmaksymalizować funkcjonalność w małych przestrzeniach o ograniczonej przestrzeni. Możesz całkowicie skorzystać z układu podłogi swojej łazienki bez konieczności kompromisów dla prześwitów drzwi. Aby jeszcze bardziej uprościć wygląd łazienki, pomaluj przesuwane drzwi w tym samym kolorze co ściany.

Spójrz na porady mody spa.

Wybierz delikatne neutralne kolory i naturalne materiały dotykowe, aby skromne zapytanie w spokojne schronienie. Szare drewniane płytki trwają od ścian do podłogi, podczas gdy okładzina ścian w stylu kamyków zapewnia ziemistą konsystencję. Ciepłe drewniane odcienie równoważą chłodną paletę, a wiszące rośliny zapewniają spokojny, organiczny sens. Jeśli masz pokój, dodaj dwa basenki, aby ukończyć wrażenia podobne do spa.

Zaprezentuj podłogę wannie.

Układanie wzorzystej podłogi w małej łazience, takiej jak ten projekt kostki 3D, jest pewną metodą dodania indywidualności. Przyciągający wzrok trend, ważne jest, aby reszta projektu podstawowa-przyciąć złączki i wybrać się na usprawnioną próżność i szklany ekran prysznicowy, aby podłoga mówiła sama za siebie.

Pochuj drabinę kąpielową o ścianę.

Drewniane lub metalowe drabiny to modna metoda przechowywania i suszenia ręczników i tworzą doskonałe rozwiązania do przechowywania małych łazienek. Ta praktyczna forma pionowa zajmuje bardzo mało powierzchni podłogi, dodając rustykalną, wiejską atmosferę do tego wyrafinowanego schematu.

Jak ozdobić swoją łazienkę?

Zainstaluj stojak do kąpieli.

Stojak do kąpieli lub taca to niedrogi i szybki roztwór do przechowywania, szczególnie w przypadku małych łazienek w budynkach wynajmu, w których dodanie magazynu montowanych na ścianie może być niepraktyczne. To genialne rozwiązanie do przechowywania, niezależnie od tego, czy jest drewniane, chromowe, czy złoto, jest wspaniałym sposobem na utrzymanie wszystkich przyborów kosmetyków na długości ramienia, jednocześnie oferując idealną pozycję dla świecy.

Spraw, aby podłoga toaletowa była bardziej dostępna.

Zwiększ pozorną powierzchnię podłogi w łazience, aby wydawało się większe. Im więcej przestrzeni podłogowej masz w łazience, tym bardziej będzie się wydawać, więc wybierz opatrzone na ścianie umywalki, szafki do przechowywania i toalety. Te rzeczy sprawi, że cały obszar będzie znacznie prostszy do czyszczenia, zmniejszając liczbę trudnych obszarów, w których należy ścisnąć mop.

Odłączyć krany.

Jeśli Twoja maleńka łazienka może dopasować tylko małą wannę, może być prostsze, aby usunąć krany i zastąpić je fajnym wolnostojącym kranem, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Możesz nawet wybrać wolnostojący kran w tym samym wzorze, aby połączyć cały pomysł.

Zwiększ temperaturę kąpieli.

Wanna, która została podniesiona, aby zapewnić dodatkową przestrzeń podłogową, sprawi, że niewielka łazienka będzie większa. Istnieje wiele pięknych sposobów na zrobienie tego-w tym tradycyjnym planie ma proszkową różową kąpiel podniesioną na skomplikowanych stopach dla królewskiej atmosfery.

Jak używać niekonwencjonalnego zlewu w stylu?

Powiedzmy, że jesteś w połowie kafelków.

Ograniczenie kafelków do mokrych obszarów małej łazienki i pozostawienie górnej części ścian do wolności bez płytek to wspaniały sposób na otwarcie pokoju i danie poczucia przestronnych, rozciągniętych proporcji, a także pomoże ci zaoszczędzić pieniądze, jeśli Ty mają napięty budżet.

Zmniejsz rozmiar kąpieli z rzucaniem.

Posiadanie małej łazienki nie oznacza, że ​​musisz zrezygnować z aspiracji spektakularnej kąpieli. Wanny w stylu Tubby wykonane dla małych proporcji są krótsze, ale głębsze, zapewniając wystarczającą ilość miejsca na długie, przyjemne bąbelkowe.

W kąpieli połącz.

Traktowanie paneli wanny jako kontynuacji ścian lub podłogi może pomóc w dopasowaniu projektu, aby uzyskać czysty, nowoczesny wygląd. Duże płytki formatu, które często są tańsze w zakupie i instalacji, mogą pomóc w zwiększeniu wrażeń przestrzeni w łazience.

Uczyń to monochromatyczne.

Aby uzyskać bezpieczny przepis w genialnej małej łazience, trzymaj się podstawowej dwukolorowej palety kolorów czarno-białej. Kafelki całkowicie białe znacznie wydłużą ten obszar, a czarne akcenty zapewnią klasyczny, elegancki kontrast. W połączeniu z czarną panelową wanną i uderzającą podłogą konwencjonalny biały apartament łazienkowy wydaje się ponadczasowy i elegancki.

Gdzie umieścić stylowe lustro?

Zrób odważny kontrast.

Mała łazienka to idealna lokalizacja do eksperymentowania z silnym wyborem kolorów, jeśli myślisz o wypchnięciu wystroju domowego w bardziej przygód. Dramatyczne palety są prostsze do wdrożenia w mniejszych obszarach, a zmiana zdania nie jest tak kosztownym błędem. Ten kontrastowany styl, który łączy czarne sześciokątne płytki z miękkim różowym kafelkami, uderza idealną mieszankę ciemnych i romantycznych.

Popraw oświetlenie w łazience.

Najnowsza technologia oświetlenia może zmienić nawet najmniejsze łazienki. Linuj wnęki z niskim poziomem świateł LED, aby zapewnić spokojne środowisko do namoczenia na zakończenie ciężkiego dnia. Aby zmienić jasność i ciepło, użyj regulowanego inteligentnego oświetlenia lub przełącznika ściemniacza.

Odważ się eksperymentować z ciemnością.

Istnieje powszechny pomysł, że ciemna paleta nie jest odpowiednia dla małego obszaru, ale po prawidłowym zastosowaniu może być prawdziwy sukces. Na przykład, jeśli chcesz wypróbować modne atramentowe lub o północy, połącz go z błyszczącymi czarnymi płytkami, aby zmaksymalizować poczucie przestronności. W połączeniu z wanną w stylu okresowym stworzy bogatą i przyjazną łazienkę do butikowego hotelu.

Użyj płytek, aby stworzyć iluzję optyczną.

Użyj genialnych złudzeń optycznych w swojej małej łazience, aby wydawać się większa i bardziej przestronna niż jest. Płytki może w tym pomóc. Pionowe paski na płytkach sprawi, że pokój wydają się wyższe, a płytki w kształcie litery V sprawiają, że cały obszar będzie bardziej przestronny i bardziej atrakcyjny.

Jak wybrać lustro wielkości ściany?

Przechowywanie łazienki powinno być uproszczone.

Nie należy wykazywać niektórych rzeczy, takich jak leki, maszynki do golenia i bawełniane pąki, ale może być trudno pomieścić duże szafki do przechowywania w małej toalecie. Zamiast tego wybierz więcej wzorów oszczędzających przestrzeń, takich jak ta wysoka, usprawniona szafka idealna do przechowywania ręczników. Zastanów się nad dodaniem magazynu do kluczowych urządzeń - warto dodać próżność pod zlewem i wybrać zamontowaną szafkę z lustrzanymi drzwiami nad płaskim lustrem łazienkowym.

Wybierz podświetloną ścianę w łazience.

To, że twoje ściany są małe, nie oznacza, że ​​nie możesz uczynić przynajmniej jednego z nich punktem centralnym. Aby stworzyć przyciągającą wzrok ścianą funkcji, użyj wzorzystej płytki lub cyfrowo drukowanego backsplash. Pomyśl o tym, jak możesz uwzględnić przechowywanie bez poświęcania ogólnej estetyki, aby najlepiej wykorzystać przestrzeń-te sześciokątne półki idealnie pasują do projektu.

Łączenie wanna z prysznicem

Czy nie ma miejsca na osobny samodzielny prysznic i wannę? Nie ma problemu, po prostu wziąć kąpiel i prysznic. Wybierz jeden z zatoczoną powierzchnią prysznicową, aby zapewnić dodatkowy pokój stojący. Wybierz przezroczysty ekran prysznicowy, który nie blokuje światła, aby stworzyć kolejną iluzję optyczną, która sprawi, że łazienka będzie wyglądać większa niż jest.

Upiększ prysznic.

Jeśli rzadko korzystasz z wanny, usuń ją i sprawisz, że centralny punkt maleńki z pełną długością z podwójnymi głowicami prysznicowymi. Dodaj inteligentną technologię domu, taką jak wodoodporne głośniki audio, funkcja parowa i masowanie głowic prysznicowych z wieloma ustawieniami, aby dalej się zepsuć.

Jak używać jasnego koloru w wannie?

Meble bez uchwytów to droga.

Unikaj mebli z wystającymi uchwytami i gałkami w pokoju. Wybierz szuflady i drzwi, które otwierają się po pchaniu lub wybierz jednostki z grzbietem, który możesz zatrzymać, aby otworzyć. Może to wydawać się trywialnym szczegółem, ale w małym środowisku każdy cal ma znaczenie.

Szuflady do przechowywania toalet, które się wyskakują

Nie jesteśmy pewni, dlaczego szuflady ślizgowe nie są pierwszym rozwiązaniem do przechowywania, które przychodzi na myśl, rozważając kompaktowy projekt łazienki. Są to idealne wyciągające obudowę do przechowywania maleńkich potrzeb i sprzętu, takich jak szczotki do włosów, nici dentystyczne i pincety, jeśli są zorganizowane z schludnymi przekładkami.

Utrzymuj czystość powierzchni toalet.

Wraz z elementami do montażu na ścianie nie zapomnij o akcesoriach łazienkowych, takich jak pierścienie ręczników, uchwyty na szczoteczki do zębów i dozowniki mydła-świetny sposób na zwolnienie ograniczonej przestrzeni. Aby zapobiec nieesteuli korozji, zainwestuj w zestawy ze stali nierdzewnej.

Spraw, aby przechowywanie w kąpieli przenośne.

Warunkowe, przechowywanie transportowe to darem niebios w małej łazience. Freestanding Project umożliwia zmianę urządzenia zgodnie z wymaganiami, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania bardziej atrakcyjnych kosmetyków i złożonych flaneli. Jeśli przestrzeń jest ograniczona, możesz nawet przechowywać ją w innej łazience, a nie używane.

Jak zainstalować półkę za lustrem?

Koordynowane szafki do kąpieli

Dodaj znakomity akcent do swojej maleńkiej łazienki z tradycyjnymi dopasowanymi szafkami. Szafki próżności z zamkniętymi powierzchniami przechowują schludne i czyste, a pomalowane drewniane drzwi zapewniają wypolerowany, klasyczny wygląd.

Skorzystaj z dziwnych przestrzeni do kąpieli.

Planowanie przestrzenne jest niezbędne w przypadku łazienki na poddaszu pod okapem. Znajdź plan, który w pełni wykorzystuje dostępną przestrzeń, w tym trudne zakręty i skośne sufity. Na przykład lokalizacja kąpieli pod najniższym punktem okapu ma największy sens, ponieważ przestrzeń głowy nie jest tak naprawdę wymagana, ale prysznice i umywalki są idealnie położone w najwyższym miejscu w pokoju.

Przekształć szafkę łazienkową.

Wiele domów ma teraz przestarzałe szafki z powodu nowoczesnych technologii ogrzewania. Można go przekształcić w prysznic i włączony do twojego prania, jeśli jest wystarczająco duży i blisko łazienki. Zajrzyj doradcę eksperta, który może ustalić, czy Twoja obecna instalacja wodno -kanalizacyjna może pomieścić dodatkowy dodatek.

Użyj ścian kąpieli na swoją korzyść.

W większości toalet można zobaczyć duże pokosy pustej przestrzeni ściennej. Przy odrobinie przemyślenia możesz pożegnać się z uciążliwymi stojącymi szafkami i zwolnić przestrzeń podłogową, umieszczając ściany z sprytnymi, podniesionymi opcjami przechowywania. Półki, wąskie szafki na ścianie i kosze mogą składać piękne wypowiedzi, jednocześnie służąc jako przechowywanie ręczników, przybory toaletowej i pamiątki.

Jakiego rodzaju marmurowych płytek użyć?

Zdejmij rurkę wanną.

Jeśli nie lubisz moczyć, możesz rozważyć całkowite wyeliminowanie wanny. Stworzy wystarczająco dużo miejsca na duży, luksusowy prysznic z głową opadów-będziesz zaskoczony, o ile będziesz mieć więcej miejsca!

W stylu płytki łazienkowej

Ta skromna dekoracyjna ściana funkcyjna jest doskonałym sposobem na wprowadzenie nowych pomysłów w małe obszary. Różowe różowe odcienie w połączeniu z silnymi linią strukturalną generują bez wysiłku wyrafinowane wrażenie w stylu art deco. Aby uzyskać uderzający kontrast, paruj z eleganckim matowym czarnym zlewem i pasującymi akcesoriami.

Zainstaluj krany na ścianie.

Integracja tylu urządzeń i wyposażenia, co możliwe, może zwolnić więcej powierzchni w małej toalecie, jednocześnie nadając mu elegancki, nowoczesny wygląd. Minimalistyczne krany na ścianie, takie jak ten Matt Black Style, mogą dodać luksusowy akcent nawet do najbardziej podstawowych projektów z ograniczonym budżetem.

Wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń za pomocą lustra w kąpieli.

Lustra są niezbędne do wydawania się małej łazienki i wydawania się większym. Zastanów się nad stworzeniem niestandardowego lustra, aby obejmować całkowitą ścianę lub zainstalować światła ścienne po każdej stronie ekstrawaganckiego lustra próżności, aby odbijać światło na pomieszczeniu.

Jak umieścić rośliny w łazience?

Tworzyć odrębne strefy.

Ten mały plan łazienki jest wyjątkowy i modny ze względu na monochromatyczne kolory, rustykalne panel i genialne błyski wapna. Identyfikując oddzielne sekcje dla różnych funkcji, strefowanie mokrych regionów za pomocą wzorzystej podłogi pomaga nadać poczucie większego planu podłogi. Podczas gdy płytki jest bardziej użyteczne, drewniana podłoga oferuje bardziej swobodną i wyluzowaną atmosferę.

Wstrząśnij zasłonę prysznicową.

Przezroczyste ekrany prysznicowe są doskonałą techniką zatrzymywania wody w kąpieli, bez utrudniania przepływu światła w toalecie. Jednak na rynku dostępne są teraz więcej niż proste przejrzyste projekty. Gdy nie jest używana, ta panelowa wersja w stylu Cristal jest oszałamiającym punktem centralnym i można ją złożyć na ścianie.

Twórz intrygujące wnęki.

Podczas budowania łazienki często odkrywa, że ​​fałszywa ściana jest wymagana do ukrycia rurociągów. Ponieważ nie cały ten obszar może zaakceptować rury, możesz wykorzystać jej część do zbudowania wnęki półek. To dodatkowe zagłębione przechowywanie jest szczególnie korzystne w porównaniu z wanną lub w prysznicu, ponieważ utrzymuje udogodnienia bliskie.

Toaletowa skrzynia toaletowa

Boks w rurach łazienki jest wspaniałą metodą uproszczenia wyglądu małej przestrzeni. Nie tylko to, ale zapewnia również dodatkowe powierzchnie do przechowywania kosmetyków, a także wystawiania roślin i wystroju. Ta stylowa szara konstrukcja, dostępna w paczkach lub zestawach, jest elegancka i czysta z prostymi liniami i eleganckim wykończeniem.

Jak wybrać nowoczesny kształt zlewu?

Nalegaj na przechowywanie w kąpieli.

Jeśli chodzi o wygodne przechowywanie łazienki, jeszcze bardziej konieczne jest zapój w małych obszarach. Jeśli masz wnękę w łazience, zainstaluj lustrzaną szafkę nieco wyżej niż zwykle, pozostawiając dużą szczelinę pod jednostką-jest to idealny obszar do utrzymywania ręczników ręcznych w zasięgu ręki.

Wybierz otwarte półki w łazience.

Jeśli półki nie są zagracone, otwarte przechowywanie, które nie utrudnia przepływu światła sprawi, że niewielka łazienka będzie wydawała się przewiewna i otwarta. Warto również zobaczyć, gdzie przybory toaletowe i ręczniki są przechowywane na krótko, szczególnie w rodzinnych toaletach, gdy na zewnątrz znajduje się linia na zewnątrz.

Dokonaj rozsądnych wyborów mebli i akcesoriów.

Upcykle wąski stół konsoli do małego basenu, aby zapewnić łazienkę w stylu vintage. Karty zamontowane na ścianie to poręczny sposób ochrony przestrzeni. Samodzielna jednostka dorzecza da Twojej łazience bardziej ekspansywny sens, pozwalając zobaczyć więcej podłogi. Ponadto, jeśli brakuje Ci przestrzeni, możesz schować kilka koszy pod spodem.

Twój zawór prysznicowy powinien zostać zmieniony.

Jeśli brakuje Ci pokoju, wybierz się na nadmierną kąpiel, która daje ci to, co najlepsze ze wszystkich światów. Zamiast uruchamiać prysznic na krótkiej stronie wanny, zastanów się nad tym, aby postawić go dłuższą bok, aby uzyskać bardziej luksusowe wrażenia. Kontrastując z resztą przestrzeni, wybierz dramatyczny wzór płytek wokół wannie.

Utrzymaj monochromatyczną kolorystykę.

Trzymaj się palety monochromatycznej i użyj odważnych akcesoriów, aby zapewnić kolor, teksturę i wzór. Biały, bardziej niż jakikolwiek inny kolor, otworzy łazienkę i sprawi, że wydaje się tak duża, jak to możliwe. W małej łazience białe płytki z czarną fugą mogą być zwycięską mieszanką.

W połowie ściany umieść płytkę.

Czy nie masz pojęcia, jak kafelkować skośnie sufit? Wtedy kafelki w połowie ściany może być dobrym pomysłem. Zaoszczędzi pieniądze na kafelkach i sprawi, że pokój wydaje się większy. Aby zmaksymalizować jasność świateł dachowych, użyj ciemnej neutralnej płytki i pomaluj sufit nad nim na biało.

Uzupełnij się za pomocą czarnych lub różowych tonów.

Jeśli nie masz funduszy na remont pełnej łazienki, akcesoria mogą pomóc w jak największym wykorzystaniu małego obszaru. Wybierz motyw - monochromatyczne jest teraz gorące i proste do wykonania lub wybierz różowe odcienie, aby uzyskać bardziej nowoczesny styl. Zastosuj estetykę trendu na oświetlenie, lustra, małe dekoracje i miękkie wyposażenie, aby w jednej chwili zmienić ten obszar.

Scenariusz
BrookPad Zespół.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.