Najlepsze oferty Amazon Prime Day 2021

amazon amazon prime audible deals free trial kindle music smart deals video

W przyszłym tygodniu jest Amazon Prime Day. Oto wszystko, co wiemy do tej pory, a także wszystkie specjalne promocje dla rannych w dniach 21-22 czerwca.

Amazon truck on sunny day

Kiedy Amazon Prime Day 2021?

Amazon Prime Day 2021

Sprzedaż została potwierdzona: przyszłotygodniowa wyprzedaż Amazon Prime Day będzie jednym z najważniejszych wydarzeń roku, które odbędzie się w dniach 21-22 czerwca. Amazon twierdzi, że tegoroczna impreza zakupowa przyniesie miliony wspaniałych rabatów, a najlepsze tegoroczne ceny na liście usług Amazona rosną. Niektórzy ludzie mogą nie znać Amazon Prime Day 2021, ale dla tych, którzy są, jest to ekskluzywne wydarzenie tylko dla członków Prime. Program lojalnościowy Amazon, Prime, oferuje członkom zniżki na niektóre gadżety, najlepsze marki i inne przedmioty. Członkostwo Prime obejmuje bezpłatną dwudniową dostawę, zachęty z Whole Foods Market oraz dostęp do ponad dwóch tysięcy filmów i seriali telewizyjnych dostępnych do oglądania w Prime Video. Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna dla nowych użytkowników umożliwia im przetestowanie Prime. Amazon Prime Day jest stresujący przy planowaniu i kupowaniu towarów.

 • Amazon Prime Day 2021 odbędzie się w przyszłym tygodniu, 21-22 czerwca.
 • W związku z nadchodzącymi wydarzeniami zakupowymi w tym roku, spodziewane są największe tegoroczne okazje na usługi Amazon.
 • Amazon Prime Day 2021 to ekskluzywna okazja dla ponad 150 milionów członków Prime.

Kiedy w tym roku jest Amazon Prime Day?

Każdego roku Amazon Prime Day występuje w inny dzień, co jest tradycją. Amazon Prime Day 2021 odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca i wtorek 22 czerwca, zgodnie z zapowiedzią firmy.

Czy będzie kolejny Prime Day?

Amazon Prime Day 2021: data, a także najlepsze wczesne okazje, które są obecnie dostępne. Promocje Amazon Prime Day będą dostępne od 21 czerwca do 22 czerwca 2021 roku, ponieważ internetowy gigant handlu detalicznego przedłuża swój 24-godzinny okres specjalnych zniżek dla swoich subskrybentów Prime. Jeśli nie jesteś obecnie członkiem Amazon Prime, nie stracisz żadnej z korzyści.

Jakie są okazje Amazon Prime Day 2021, które będą dostępne wkrótce?

Nie musisz czekać do 21 czerwca, aby skorzystać z ofert specjalnych. W ramach przygotowań do Amazon Prime Day 2021 firma wprowadziła szereg zniżek, które zestawiliśmy w tym artykule. Pierwsze cztery miesiące Amazon Music Unlimited są bezpłatne dla członków Prime, którzy jeszcze tego nie wypróbowali. Amazon Music Unlimited zapewnia użytkownikom między innymi dostęp bez reklam do ponad 70 milionów utworów oraz milionów odcinków podcastów. W ten sam sposób, co w zeszłym roku, Amazon zapewnia kupującym różne opcje uzyskania kredytu przed Amazon Prime Day 2021.

Co to jest Amazon Prime Day i jak to działa?

Coraz bardziej popularny wśród kupujących, Amazon Prime Day szybko staje się jedną z najważniejszych okazji sprzedażowych w roku. Coroczny festiwal oszczędności oferuje do 50% zniżki na wszystko, od najnowszych technologii po artykuły gospodarstwa domowego, modę, higienę osobistą i meble ogrodowe przez 48 godzin. Ponieważ te okazje Prime Day są dostępne tylko dla członków Prime, przed rozpoczęciem uroczystości musisz zarejestrować się na bezpłatną 30-dniową wersję próbną Amazon Prime.

Co to jest Amazon Prime Day 2021 i kiedy to nastąpi?

Inauguracyjny Amazon Prime Day, który odbył się w 2015 roku, częściowo z okazji 20. rocznicy firmy Amazon, był jednodniowym świętem zakupowym dla członków Prime, którego celem było prześcignięcie Czarnego Piątku jako najważniejszego wydarzenia sprzedażowego roku. Przewidujemy, że ceny spadną do rekordowych poziomów w Amazon Prime Day 2021, często przewyższając zniżki obserwowane w Czarny piątek i Cyberponiedziałek w następnym roku. Umowa obejmuje produkty z każdej kategorii oferowanej przez Amazon, w tym technologii, urody, domu, kuchni, mody i inteligentnego domu.

Czym dokładnie jest oferta wczesnego dostępu Prime?

Prime Early Access to usługa, która pozwala członkom Amazon Prime na 30-minutowy wcześniejszy dostęp do ofert Lightning, które kwalifikują się do członkostwa Prime na Amazon. Nie ma gwarancji, że będziesz w stanie kupić konkretną okazję, jeśli masz Członkostwo Amazon Prime i można sobie wyobrazić, że okazja może zostać wyprzedana przed zakończeniem okresu wczesnego dostępu.

Jakie są wczesne oferty Prime?

 • Alarm dzwonkowy (2. generacji) + kamera wewnętrzna z pierścieniem
 • Ring Video Doorbell przewodowy przez Amazon
 • Pąki echa
 • Ringowa kamera punktowa
 • Całkowicie nowy dwuzakresowy system Wi-Fi 6 z siatką Amazon eero 6
 • Router/przedłużacz Wi-Fi Amazon eero Pro z siatką
 • Ring Video Doorbell przewodowy + gong firmy Amazon
 • Amazon eero mesh router/extender Wi-Fi
 • Wyłącznie dla członków Prime

Kiedy możemy spodziewać się kolejnych ofert Amazon Prime Day w 2021 roku?

Amazon Prime Day oferuje jedne z najbardziej niesamowitych ofert, jakie widzieliśmy przez cały rok, i możemy zgadywać, które marki i kategorie produktów osiągną duże obniżki w oparciu o poprzednie Prime Days. Podczas Amazon Prime Day 2021 ceny większości produktów i usług Amazona zostaną znacznie obniżone. Produkty i usługi firmy, w tym Kindles, inteligentne głośniki Echo, urządzenia do przesyłania strumieniowego Fire TV i routery Amazon Eero, a także usługi subskrypcyjne, takie jak Kindle Unlimited, Audible Unlimited i Music Unlimited, zostaną przecenione w największym możliwym stopniu.< /p>

Co powinieneś zrobić, aby przygotować się do Amazon Prime Day w 2021 roku?

Najpierw zostań członkiem Amazon Prime, jeśli chcesz skorzystać z ofert i zniżek Amazon Prime Day 2021. Możesz zapisać się na członkostwo miesięczne, ale uważamy, że rozsądniej jest zapisać się na członkostwo roczne. Dla nowych członków dostępny jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny na samodzielne wypróbowanie usługi. Chociaż koszt członkostwa w Amazon Prime może początkowo odstraszać, uważamy, że korzyści płynące z członkostwa są warte płatności rok po roku. Po drugie, będziesz chciał pobrać aplikację Amazon na swój smartfon. Możliwość otrzymywania powiadomień o zniżkach jest szczególnie przydatna w Prime Day.

Jaki jest najłatwiejszy sposób na znalezienie najlepszych ofert Amazon Prime Day 2021?

Powinieneś zapisać stronę z ofertami Amazon jako ulubioną przed Amazon Prime Day w 2021 roku. Amazon zaprezentuje tutaj wszystkie swoje zniżki, a także ograniczone czasowo promocje na Lightning, które będą dostępne tylko przez krótki okres . W poprzednich latach okazje Amazon Prime Day były wrażliwe na czas i akcje, a w tym roku nie będzie inaczej. Wiele z najpopularniejszych przedmiotów wyprzedaje się szybko i jest wymienianych później lub następnego dnia. Niektóre zniżki będą dostępne przez oba dni wydarzenia wyprzedaży, podczas gdy inne będą dostępne tylko pierwszego lub drugiego dnia wydarzenia. Oczekuje się, że okazje Amazon Prime Day będą najpopularniejszym miejscem do robienia zakupów, ale wiemy również, że liczne sklepy, takie jak Target, Kohl's i Walmart, będą oferować konkurencyjne okazje, z cenami, które są albo takie same lub lepsze niż Amazon.

Czy warto skorzystać z ofert Amazon Prime Day?

Tak, w większości przypadków. W dni takie jak Amazon Prime Day, które zbiegają się z sezonami zakupów świątecznych w Czarny Piątek i Cyber ​​Poniedziałek w dalszej części roku, kupujący mogą znaleźć świetne oferty na technologię, artykuły domowe, inteligentne artykuły domowe i sprzęt outdoorowy. Wiele ofert, które widzieliśmy, jest zgodnych z najlepszymi cenami, jakie widzieliśmy przez cały rok. Jednak nie wszystkie zniżki będą dla Ciebie opłacalne. Zawsze sprawdzaj ceny z danymi historycznymi, a także z konkurencją Amazona przed dokonaniem zakupu. Dla Twojej wygody sprawdzimy i ocenimy każdą ofertę w Amazon Prime Day 2021.

Czy możesz mi powiedzieć, jak mogę zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy w Amazon Prime Day w 2021 roku?

Amazon Prime Day 2021, jedno z największych wydarzeń zakupowych roku, odbędzie się w dniach 21-22 czerwca i ma przyciągnąć miliony kupujących Tegoroczna ekstrawagancja zakupowa obiecuje miliony dolarów oszczędności i najwyższe ceny rok na stale poszerzającej się gamie produktów i usług Amazona. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tym terminem, Amazon Prime Day to jednodniowa wyprzedaż przeznaczona tylko dla 150 milionów lub więcej użytkowników Prime.

Amazon packing arrived

Czy powinienem kupować oferty Amazon Prime Day?

Kto może skorzystać z ofert Amazon Prime Day?

Członkowie Amazon Prime mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert i bezpłatnej dwudniowej dostawy podczas corocznego wydarzenia Prime Day firmy. Przed przystąpieniem do subskrypcji członkowie mogą skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, który obejmuje wszystkie korzyści. W Stany Zjednoczone w zeszłym roku.

Wszystko w Amazon Prime Day jest na wyprzedaży, czy to tylko część?

Amazon Prime Day to wydarzenie sprzedażowe obejmujące całą witrynę, co oznacza, że ​​rabaty będą dostępne praktycznie we wszystkich kategoriach produktów witryny e-commerce. Firma nie ogłosiła jeszcze całego zakresu promocji sprzedaży, ale strona główna Amazon Prime Day zawiera kilka ekskluzywnych ofert i rabatów.

Gdzie mogę znaleźć alternatywne wyprzedaże Amazon Prime Day 2021?

Amazon Prime Day rozpoczął się jako niespodzianka sprzedażowa w Amazon. Inne sklepy nie przestały oferować własnych konkurencyjnych ofert. W ostatnich latach Walmart, Target, Best Buy i Kohl's znalazły się wśród sprzedawców oferujących konkurencyjne oferty. Chociaż przewidujemy, że żaden dystrybutor nie przedstawi zakresu ofert z Amazon Prime Day, zauważyliśmy, że sklepy zwykle pasują do niektórych ofert „doorbush”.

Co jest lepsze: oferty Amazon Prime Day czy Black Friday?

Obniżki cen są często podobne do tych obserwowanych w Czarny piątek i czasami są tańsze niż te obserwowane w Prime Day.Jeśli jednak planujesz świąteczne zakupy w okolicach Prime Day, znacznie wcześniej w roku i kupujesz drogie prezenty, możesz być w stanie rozłożyć koszty na cały rok.

Czy Czarny Piątek to lepsza oferta niż Prime Day w tym roku?

Ceny w Czarny piątek zazwyczaj przewyższają ceny w Amazon Prime Day, ale ze względu na większą konkurencję możesz nie być w stanie zdobyć pożądanej oferty. Z drugiej strony duża liczba słuchawek po prostu powraca do swojego kosztu Prime Day przez cały weekend świąteczny, szczególnie jeśli są one nieco starsze i osiągnęły już najniższą możliwą cenę.

Czy to prawda, że ​​Amazon ma większe okazje w Czarny Piątek lub Cyber ​​Poniedziałek niż inni sprzedawcy?

Z reguły „miejsca takie jak Walmart i Greatest Buy oferują najlepsze okazje w Czarny piątek”. Z drugiej strony Amazon ma tendencję do zapewniania większych okazji w Cyberponiedziałek, zakładając, że jesteś członkiem Prime. Zakupy w serwisie eBay w okolicach Cyberponiedziałku to świetny pomysł, jeśli jesteś przygotowany na kupowanie rzeczy od sprzedawców.

Czy wiesz, czy coś jest tańsze w Prime Day?

Jakie produkty można kupić w Amazon Prime Day? Wszystko, szczerze mówiąc. Zazwyczaj obowiązują znaczne zniżki na wszystko, od komputerów i telewizorów po sprzęt kuchenny, sprzęt domowy i biurowy, a nawet ubrania, książki, płyty DVD i Blu-ray, a także urządzenia do gier. Ponadto wielu sprzedawców detalicznych zapewnia bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 50 USD.

Czy możesz mi powiedzieć, czy okazje z Czarnego Piątku są tego warte?

Czy to prawda, że ​​Czarny piątek jest tańszy? Nawet produkty Apple, które prawie nigdy nie są w sprzedaży, otrzymują znaczne zniżki podczas Czarnego Piątku. „Dobrą wiadomością jest to, że Czarny Piątek absolutnie zasługuje na cały szum. Prawie wszystko, o czym możesz pomyśleć, trafia do sprzedaży w jakimś stopniu podczas Czarnego Piątku, z najlepsze oferty wynoszą 50 procent lub więcej.

Czy warto płacić za Amazon Prime?

Według JPMorgan twoje członkostwo w Amazon Prime jest warte 785 USD rocznie. Za 119 USD rocznej opłaty członkowie Prime otrzymują szereg korzyści (z których wszystkie mają różną przydatność). Członkowie Prime mają również dostęp do zniżek Prime Day na wszystko, między innymi nowe telewizory, Instant Pots i urządzenia Amazon Echo.

Jaki jest najlepszy sposób na uzyskanie nieograniczonej liczby Amazon Prime za darmo?

Amazon oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich nowych kont — a aby zakwalifikować się jako nowe, musisz zarejestrować się za pomocą adresu e-mail, który nigdy wcześniej nie był używany w Prime. Oznacza to, że możesz korzystać z bezpłatnego okresu próbnego tyle razy, ile chcesz, o ile nie masz nic przeciwko wysyłaniu e-maili do wielu osób jednocześnie.

Co zawiera cena Amazon Prime?

Abonenci Prime uzyskują dostęp do bezpłatnego (i bez reklam) Prime Music Streaming z biblioteki 2 milionów utworów, a także obniżone subskrypcje Amazon Music Unlimited, oddzielnej usługi zapewniającej dostęp do ponad 70 milionów utworów.< /p>

W którym roku obchodzono pierwszy Amazon Prime Day?

Prime Day został uruchomiony 15 lipca 2015 r., aby upamiętnić 20. rocznicę firmy, zgodnie z blogiem Amazona. Po raz pierwszy firma zaoferowała zniżki na produkty. Prime Day był otwarty dla członków w dziewięciu krajach przez 24 godziny, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Japonii, Włoszech, Niemczech, Francji, Kanadzie i Austrii. Pierwszy Prime Day był otwarty dla członków dziewięciu krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Japonii, Włoch, Niemiec, Francji, Kanady i Austrii.

Amazon Alexa

Czy jesteś zainteresowany udostępnieniem Amazon Music Unlimited bezpłatnego okresu próbnego przez 30 dni?

Czym dokładnie jest 30-dniowy bezpłatny program próbny Amazon Prime?

Nowi członkowie mogą bezpłatnie korzystać z Prime przez pierwsze 30 dni. Podczas bezpłatnego okresu próbnego będziesz mógł korzystać ze wszystkich tych samych przywilejów, co członkowie płacący. Bezpłatna wersja próbna Amazon Prime jest dostępna dla każdego, kto nie był członkiem w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Czy Amazon Prime naprawdę jest darmowy przez pierwsze trzydzieści dni?

Możesz zarejestrować się na bezpłatną 30-dniową wersję próbną Amazon Prime i korzystać ze wszystkich jej zalet, w tym bezpłatnej dwudniowej dostawy, rozrywki, specjalnych rabatów i innych korzyści. Masz możliwość anulowania w dowolnym momencie, a Twoje konto musi być połączone z aktualną, ważną kartą kredytową, aby rozpocząć okres próbny.

Czy chcesz wypróbować Amazon Music Unlimited za darmo przez 30 dni?

Ta 30-dniowa oferta bezpłatnego okresu próbnego w ramach miesięcznego indywidualnego planu Amazon Music Unlimited jest dostępna tylko dla nowych użytkowników Amazon Music Unlimited, którzy wcześniej nie subskrybowali usługi. Opłata będzie pobierana 9,99 USD miesięcznie (7,99 USD miesięcznie dla członków Prime) plus należny podatek, dopóki nie anulujesz członkostwa po wygaśnięciu wstępnego okresu próbnego.

Czym dokładnie jest program 30-dniowy bezpłatny okres próbny Amazon Prime Video?

Będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy, filmy i ekskluzywne seriale telewizyjne w internecie. Aby promować usługę, oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny Amazon PrimeVideo. Możesz po prostu zarejestrować się na bezpłatną wersję próbną i cieszyć się usługami przesyłania strumieniowego przez okres 30 dni bez płacenia ani grosza.

Czym dokładnie jest 30-dniowy bezpłatny program próbny Amazon Audible?

Audible to usługa subskrypcji, która oferuje klientom dostęp do największej na świecie kolekcji audiobooków, podcastów, ekskluzywnych oryginałów i innych treści Przez pierwsze 30 dni subskrypcja Audible jest całkowicie bezpłatna. Jeśli jesteś zadowolony z wersji próbnej Audible, możesz nic nie robić, a Twoja subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona.

Czym dokładnie jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny Amazon Kids+?

Zarejestruj się na bezpłatną 30-dniową wersję próbną usługi Amazon FreeTime Unlimited na Amazon.com już teraz. W ramach okresu próbnego otrzymasz nieograniczony dostęp do 13 000 przyjaznych dzieciom książek, filmów i seriali telewizyjnych, a także aplikacji i gier edukacyjnych. Twój bezpłatny okres próbny dobiegł końca. Możesz anulować lub kontynuować, korzystając z opcji miesięcznych już od 2,99 USD miesięcznie.

30-dniowy bezpłatny okres próbny Amazon Kindle Unlimited jest dokładnie tym, na co wygląda.

Przez ograniczony czas Amazon zapewnia 30-dniową bezpłatną wersję próbną swojej subskrypcji Kindle Unlimited, która obejmuje nieograniczone czytanie i słuchanie na dowolnym urządzeniu. Do korzystania z tej usługi nie jest wymagany Kindle. Subskrybując Kindle Unlimited, uzyskasz dostęp do ponad miliona tytułów, w tym powieści, aktualnych czasopism, audiobooków i nie tylko.

W jakim zakresie obsługuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny Amazon Video Channels?

Showtime w Amazon Prime Video Channels jest dostępny w ramach 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a członkowie Prime mogą skorzystać z wyjątkowych ofert wideo. Kanały Amazon Prime Video zapewniają dostęp do różnorodnego wyboru nagradzanych programów, filmów, które trzeba zobaczyć, innowacyjnych filmów dokumentalnych i nie tylko.

6-miesięczny bezpłatny okres próbny dla studentów Amazon Prime jest dokładnie tym, na co wygląda.

Rozpocznij bezpłatny 6-miesięczny okres próbny już teraz. Po bezpłatnym okresie próbnym Prime Student kosztuje zaledwie 3,99 EUR miesięcznie. W każdej chwili masz prawo zrezygnować. Członkowie Prime otrzymują dostęp do wyjątkowych promocji i pierwszych wpłat na najlepsze okazje. Uzyskaj nieograniczone miejsce na zdjęcia i możliwość przymierzenia odzieży w zaciszu własnego domu.

Co to jest szafa Amazon Prime – wypróbuj przed zakupem? Co to jest szafa Amazon Prime?

Prime Cabinet to funkcja dostępna dla subskrybentów Prime, która umożliwia im przymierzanie przedmiotów w zaciszu własnego domu przed ich zakupem. Ubrania, buty i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także odzież dla niemowląt, buty i akcesoria są kwalifikowalne.

Czy można bezpłatnie otworzyć konto biznesowe Amazon?

Konto Amazon Business dla zweryfikowanych firm jest całkowicie bezpłatne i zawiera wiele przydatnych funkcji, takich jak m.in. oszczędność cen, szybkie wybory wysyłki i raporty analityczne.

Czy musisz płacić, aby robić interesy w Amazon?

Mimo że podstawowe konto Amazon Business jest bezpłatne, jeśli chcesz skorzystać z usług Prime, będziesz musiał uiścić roczną opłatę. W przypadku kwalifikujących się zakupów członkowie Business Prime otrzymują bezpłatną dwudniową dostawę w ramach członkostwa.

Czy warto mieć konto biznesowe Amazon?

Członkowie Amazon Business otrzymują ekskluzywne zniżki i korzyści związane z dostawą, które nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa ani dla innych firm. Właściciele kont firmowych korzystają z rabatów na zamówienia wielojednostkowe, ogólnych obniżek cen milionów pozycji biznesowych oraz możliwości porównywania cen między wieloma sprzedawcami.

Jaka jest najszybsza opcja wysyłki w Amazon?

Możesz otrzymać dziesiątki tysięcy towarów codziennego użytku i żywności dostarczanych w ciągu 1 do 2 godzin, kupując je za pośrednictwem Prime Now na primenow.amazon.com lub aplikacji mobilnej Prime Now. Wybieraj spośród ponad 1 miliona towarów w witrynie i otrzymuj bezpłatną dostawę wieczorem przy kwalifikujących się zakupach o łącznej wartości co najmniej 35 USD z dostawą tego samego dnia.

Czy można otrzymać dostawę tego samego dnia od Amazon?

Członkowie Amazon Prime, którzy wysyłają do różnych regionów metropolitalnych w Stanach Zjednoczonych, mogą zdecydować się na BEZPŁATNĄ dostawę tego samego dnia dla szerokiej gamy produktów z rynku Amazon Przy kasie wybierz dostawę tego samego dnia i zleć dostawę do adres domowy w kwalifikującym się kodzie pocztowym.

Czy można uzyskać największą wartość z inteligentnej toalety?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Nie musisz czekać do Amazon Prime Day, aby uzyskać najlepszą dostępną inteligentną deskę sedesową. Sprawdź najlepsze oferty BrookPad od razu na naszej stronie internetowej.

Poniżej znajduje się główny wniosek z najlepszych ofert Amazon Prime Day.

 • Następny Amazon Prime Day odbędzie się w 2021 r.
 • Tegoroczna impreza zakupowa będzie miała do zaoferowania mnóstwo niesamowitych okazji dotyczących usług Amazon.
 • W dniach 21-22 czerwca odbędzie się Amazon Prime Day.
 • Najlepszą ofertą Amazon Prime Day 2021 jest bycie członkiem Amazon Prime.
 • Naszą rekomendacją jest roczna subskrypcja.
 • Zapisz stronę z ofertami Amazon Prime Day jako ulubioną przed 2021 r.
 • Te obietnice są liczne i zróżnicowane; zdobycie ich wszystkich będzie nie lada wyzwaniem.
 • Członkowie Amazon Prime.
 • Prime Day oferuje specjalne okazje i bezpłatną dwudniową dostawę dla członków Prime.
 • W Czarny piątek produkty są często droższe, ale wybór jest większy.
 • Amazon podobno oferuje większe okazje w Czarny Piątek i Cyberponiedziałek niż inne firmy.
 • Aby uczcić 20. rocznicę Amazona, firma opracowała Prime Day.
 • Dopiero niedawno rozpoczęło się zniżki na produkty.
 • 9 krajów uczestniczących w Prime Day to Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Hiszpania, Japonia, Włochy, Niemcy, Francja i Kanada.
 • Nowi klienci mogą wypróbować Prime przez miesiąc bez płacenia.
 • Bezpłatni wspierający otrzymują takie same korzyści, jak płacący wspierający.
 • Każdy, kto nie korzystał z Amazon Prime w poprzednim roku, może uzyskać bezpłatną wersję próbną.
 • Twoja bezpłatna subskrypcja szlaku jest gotowa, gdy tylko chcesz ją anulować.
 • Każdy może wypróbować Amazon Music Unlimited przez miesiąc za darmo jako nowy klient.
 • Kindle Unlimited ma 30-dniowy bezpłatny okres próbny.
 • Masz 30 dni na czytanie i słuchanie dowolnej książki lub dźwięku bez płacenia.
 • Kindle Unlimited oferuje ponad milion rzeczy, w tym powieści, aktualne czasopisma i audiobooki.
 • 30-dniowy bezpłatny okres próbny Showtime jest połączony z ofertami promocyjnymi dla subskrybentów Prime.
 • Najlepsze kanały wideo oferują nagradzane programy telewizyjne, filmy, które trzeba zobaczyć i przełomowe filmy dokumentalne.
 • Amazon Prime Student obejmuje bezpłatny 6-miesięczny dostęp.
 • W mniej niż godzinę setki przedmiotów codziennego użytku i posiłków mogą zostać Ci dostarczone.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals