Best Amazon Prime Day Deals 2021

Najlepsze Amazon Prime Day Deals 2021

W przyszłym tygodniu jest Amazon Prime Day. Oto wszystko, co wiemy do tej pory, jak i wszystkie wczesne specjały dla ptaków w czerwcu 21-22.

Amazon ciężarówka w słoneczny dzień

Kiedy jest Amazon Prime Day 2021?

Amazon Prime Day 2021

Sprzedaż została potwierdzona: W przyszłym tygodniu sprzedaż Amazon Prime Day będzie jednym z ważniejszych wydarzeń roku, dzieje się w czerwcu 21-22. Amazon mówi, że tegoroczne zakupy dać miliony wielkich rabatów i roku najlepsze ceny na Amazon listy usług rosną. Niektórzy ludzie mogą nie być zaznajomieni z Amazon Prime Day 2021, ale dla tych, którzy są, jest to ekskluzywne wydarzenie tylko dla członków Prime. Program lojalnościowy firmy Amazon, Prime, oferuje członkom zdyskontowane ceny na niektóre gadżety, najlepsze marki i inne przedmioty. Dołączony do Twojego Premiery jest darmowa dostawa dwudniowa, zachęty z całego rynku żywności, oraz dostęp do ponad dwóch tysięcy filmów i seriali dostępnych do oglądania na Prime Video. Bezpłatna 30 -dniowa wersja próbna dla nowych użytkowników umożliwia im testowanie Prime. Amazon Prime Day jest stresujące, aby zaplanować i kupić towar na.

 • Amazon Prime Day 2021 odbędzie się w przyszłym tygodniu, w dniu 21-22.
 • Wraz z wydarzeniami na zakupy w tym roku zbliża się, co roku największych targów na usługi Amazon są oczekiwane.
 • Amazon Prime Day 2021 to ekskluzywna impreza targowa dla 150-milionowego serwisu dla członków strony.

Kiedy w tym roku jest Amazon Prime Day?

Co roku, Amazon Prime Day występuje w innym dniu, co jest tradycją. Amazon Prime Day 2021 odbędzie się w poniedziałek, 21 czerwca i we wtorek, 22 czerwca, zgodnie z zapowiedzią firmy.

Czy będzie jeszcze jeden dzień premiery?

Amazon Prime Day 2021: data, jak również najwspanialsze wczesne barzyty, które są obecnie dostępne. Promocje Amazon Prime Day będą dostępne od 21 czerwca do 22 czerwca w 2021 roku, gdyż internetowy gigant detaliczny wydłuża swój 24-godzinny okres specjalnych zniżek do swoich premierów. Jeśli nie jesteś obecnie członkiem firmy Amazon Prime, nie stracisz na żadnej z korzyści.

Co to jest targów Amazon Prime Day 2021, które będą dostępne już wkrótce?

Nie trzeba czekać do 21 czerwca w celu skorzystania ze specjalnych ofert. W ramach przygotowań do Amazon Prime Day 2021, firma wprowadziła serię zniżek, które zestawiliśmy w tym artykule. Pierwsze cztery miesiące Amazon Music Unlimited są darmowe dla członków Prime, którzy jeszcze tego nie sprawdzili. Amazon Music Unlimited zapewnia użytkownikom bezruchu dostęp do ponad 70 milionów utworów, a także miliony odcinków podrzutowych, między innymi. W ten sam sposób, jak to czynił w zeszłym roku, Amazon dostarcza kupujących z różnych opcji do uzyskania kredytu z wyprzedzeniem Amazon Prime Day 2021.

Czym jest Amazon Prime Day, a jak to działa?

Coraz bardziej popularne wśród kupujących, Amazon Prime Day szybko staje się jedną z najważniejszych okazji sprzedażowych w roku. Coroczny festiwal oszczędnościowy oferuje do 50% off wszystko od najnowszych technologii do homeware, moda, opieka osobista, i meble na zewnątrz na 48 godzin. Ponieważ te barki Prime Day są dostępne tylko dla członków Prime, trzeba będzie zapisać się na bezpłatny 30 -dniowy okres próbny Amazon Prime przed rozpoczęciem uroczystości.

Co to jest Amazon Prime Day 2021 i kiedy to się zdarzy?

Inauguracyjna Amazon Prime Day, która odbyła się w 2015 r. Częściowo w celu upamiętnienia 20. rocznicy Amazon, była jednodniowym wakacje na zakupy dla członków Prime, które miały przekroczyć Czarny piątek jako najważniejsze wydarzenie sprzedaży w tym roku. Spodziewamy się, że ceny spadną do upadków wszechczasów w Amazon Prime Day 2021, często przekraczając rabaty widoczne w Czarny piątek i Cybernetyczne poniedziałek w następnym roku. Umowa obejmuje produkty z każdej kategorii oferowanej przez Amazon, w tym technologię, piękno, dom, kuchnię, modę i inteligentny dom.

Jaka jest dokładnie oferta Prime Early Access?

Prime Early Access to usługa, która pozwala członkom Amazon Prime mieć 30-minutowy wczesny dostęp do ofert błyskawicy, które są kwalifikowane do członkostwa w Prime w Amazon. Nie ma pewności, że będziesz w stanie kupić konkretną okazję, jeśli masz członkostwo w Amazon Prime, i możliwe jest, że okazja może się sprzedać przed zakończeniem okresu wczesnego dostępu.

Jakie są wczesne oferty główne?

 • Alarm pierścieniowy (2. generacja) + kamera wewnętrzna pierścienia
 • Ring Video Doorbell podłączony przez Amazon
 • Echo
 • Kamera reflektora pierścienia
 • Zupełnie nowy system Amazon Eero 6 Dual Pash Mesh Wi-Fi 6
 • Amazon Eero Pro Mesh Wi-Fi router/przedłużacz
 • Ring Video Doorbell Wired + Chime autorstwa Amazon
 • Amazon Eero Mesh Wi-Fi Router/Extender
 • Wyłącznie dla członków Prime

Kiedy możemy przewidzieć kolejne oferty Amazon Prime Day w 2021 roku?

Amazon Prime Day wprowadza jedne z najbardziej niesamowitych ofert, jakie widzieliśmy przez cały rok, i możemy zgadywać, które marki i kategorie produktów będą doświadczyć dużych redukcji na podstawie poprzednich dni pierwotnych. Podczas Amazon Prime Day 2021 ceny większości produktów i usług Amazon zostaną znacznie obniżone. Produkty i usługi firmy, w tym Kindles, Echo Smart głośniki, urządzenia streamingowe Fire TV i routery Amazon Eero, a także jej usługi subskrypcyjne, takie jak Kindle Unlimited, Audible Unlimited i Music Unlimited, zostaną zdyskontowane w największym możliwym zakresie.

Co powinieneś zrobić, aby przygotować się na Amazon Prime Day w 2021 roku?

Najpierw zostań członkiem Amazon Prime, jeśli chcesz skorzystać z ofert i rabatów Amazon Prime Day 2021. Możesz zapisać się na miesięczne członkostwo, ale uważamy, że bardziej rozsądne jest zapisanie się na coroczne członkostwo. W przypadku członków po raz pierwszy istnieje 30-dniowy bezpłatny okres próbny na wypróbowanie usługi dla siebie. Chociaż koszt członkostwa w Amazon Prime może początkowo być odstraszający, uważamy, że zalety posiadania członkostwa są warte płatności z roku na rok. Po drugie, będziesz chciał pobrać aplikację Amazon na smartfonie. Możliwość otrzymywania powiadomień podczas uruchamiania rabatów jest szczególnie przydatna w Prime Day.

Jaki jest najłatwiejszy sposób na zlokalizowanie najlepszych ofert Amazon Prime Day 2021?

Powinieneś zapisać stronę Amazon Deals jako ulubioną przed Amazon Prime Day w 2021 roku. Amazon zaprezentuje wszystkie swoje rabaty tutaj, a także jej ograniczoną błyskawice, które będą dostępne tylko przez krótki okres. W poprzednich latach okazy Amazon Prime Day były wrażliwe na czas i zapasy, a ten rok nie będzie inaczej. Wiele najpopularniejszych przedmiotów sprzedaje się szybko i zostaje zastąpionych później w ciągu dnia lub następnego dnia. Niektóre zniżki będą dostępne na oba dni wydarzenia sprzedaży, podczas gdy inne będą dostępne tylko w pierwszym lub drugim dniu wydarzenia. Oczekuje się, że okazje Amazon Prime Day będą najpopularniejszym miejscem do robienia zakupów, ale wiemy również, że wiele sklepów, takich jak Target, Kohl's i Walmart, zapewnią rywalizujące okazje, z cenami, które są takie same, jak i lepsze niż Amazon.

Czy warto skorzystać z ofert Amazon Prime Day?

Tak, w większości przypadków. W dni takie jak Amazon Prime Day, które pokrywają się z świątecznymi sezonami zakupów Czarnego Piątku i Cybernetycznego w poniedziałek później, kupujący mogą znaleźć świetne oferty na temat technologii, artykułów domowych, artykułów inteligentnych domów i sprzętu na zewnątrz. Wiele ofert, które widzieliśmy, jest zgodnych z najlepszymi cenami, jakie widzieliśmy przez cały rok. Jednak nie wszystkie redukcje będą warte, abyś mógł skorzystać. Zawsze sprawdzaj ceny za pomocą danych historycznych, a także konkurentów Amazon przed dokonaniem zakupu. Dla Twojej wygody przeglądamy i ocenimy każdą ofertę na Amazon Prime Day 2021.

Czy możesz mi powiedzieć, jak mogę zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na Amazon Prime Day w 2021 roku?

Amazon Prime Day 2021, jedno z największych wydarzeń zakupowych roku, odbędzie się w dniach 21-22 czerwca i oczekuje się, że przyciągnie miliony kupujących. Tegoroczna ekstrawagancja zakupów obiecuje miliony dolarów oszczędności i największe ceny roku na stale rozwijającą się gamę produktów i usług Amazon. Dla tych, którzy nie znają tego terminu, Amazon Prime Day to jednodniowa sprzedaż odbywająca się tylko dla 150 milionów użytkowników witryny lub więcej.

Amazon pakowanie przybył

Czy powinienem kupić oferty Amazon Prime Day?

Kto jest uprawniony do skorzystania z ofert Amazon Prime Day?

Członkowie Amazon Prime mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert i bezpłatnej dwudniowej dostawy podczas corocznej imprezy Prime Day. Przed zaangażowaniem się w subskrypcję członkowie mogą skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, który obejmuje wszystkie korzyści. Członkowie główni ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Singapuru, Arabii Saudyjskiej, Portugalii, Holandii, Meksyku, Luksemburga, Japonii, Włoch, Niemcze Stany Zjednoczone w zeszłym roku.

Wszystko w Amazon Prime Day jest w sprzedaży, czy to tylko część?

Amazon Prime Day to wydarzenie sprzedaży w całej stronie, co oznacza, że ​​rabaty będą dostępne w praktycznie wszystkich kategoriach produktów witryny e-commerce. Firma nie ogłosiła jeszcze całego zakresu promocji sprzedaży, ale strona główna Amazon Prime Day zawiera wyłączne oferty i rabaty.

Gdzie mogę zlokalizować alternatywną sprzedaż Amazon Prime Day 2021?

Primon Day Amazon zaczął być niespodziewanym wydarzeniem sprzedażowym z siedzibą w Amazonie. Inne sklepy nie zaprzestały dostarczania własnych konkurencyjnych ofert. W ostatnich latach Walmart, Target, Best Buy i Kohl byli wśród kupców zawierających konkurencyjne oferty. Chociaż spodziewamy się, że żaden dystrybutor nie wymyśli zakresu ofert z Amazon Prime Day, zauważyliśmy, że sklepy zwykle pasują do niektórych ofert „drzwi”.

Co jest lepsze: oferty Amazon Prime Day czy Czarny piątek?

Obniżki cen są często podobne do tych widzianych w Czarny piątek i czasami są tańsze niż te widziane w Prime Day. Jednak jeśli planujesz zakupy w Prime Day, znacznie wcześniej w tym roku i kupujesz drogie prezenty, możesz być w stanie szerzyć koszty przez cały rok.

Czy Czarny piątek jest lepszą ofertą niż Prime Day w tym roku?

Ceny w Czarny piątek zazwyczaj znajdują się w Amazon Prime Day, ale z powodu większej konkurencji możesz nie być w stanie zdobyć pożądanej oferty. Z drugiej strony duża liczba słuchawek po prostu powróci do kosztu ich głównego dnia przez cały weekend wakacyjny, szczególnie jeśli są nieco starsi i już osiągnęły najniższą możliwą cenę.

Czy to prawda, że ​​Amazon ma większe okazje w Czarny piątek lub Cybernetyczny poniedziałek niż inni detaliści?

Zasadniczo „miejsca takie jak Walmart i Greatest Buy mają tendencję do dają najlepszych okazji w Czarny piątek”. Z drugiej strony Amazon ma tendencję do zapewnienia większych okazji w poniedziałek cybernetyczny, zakładając, że jesteś członkiem głównym. Zakupy w serwisie eBay w Cyber ​​Monday to wspaniały pomysł, jeśli jesteś przygotowany do zakupu rzeczy od sprzedawców.

Czy wiesz, czy coś jest tańsze w Prime Day?

Jakie produkty można kupić na Amazon Prime Day? Wszystko, szczerze mówiąc. Zazwyczaj istnieją znaczące rabaty na wszystko, od komputerów i telewizorów po urządzenia kuchenne, sprzęt domowy i biurowy, a nawet ubrania, książki, płyty DVD i Blu-rays, a także urządzenia do gier. Ponadto wielu sprzedawców detalicznych zapewnia bezpłatną wysyłkę zamówień powyżej 50 USD.

Czy możesz mi powiedzieć, czy oferty w Czarny piątek są tego warte?

Czy to prawda, że ​​Czarny piątek jest tańszy? Nawet produkty Apple, które prawie nigdy nie są w sprzedaży, otrzymują znaczące rabaty w Czarny piątek. „Dobra wiadomość jest taka, że ​​Czarny piątek absolutnie zasługuje na cały szum. Prawie wszystko, o czym możesz wymyślić, przechodzi do sprzedaży w Czarny piątek, przy czym najlepsze oferty są 50 procent lub więcej.

Czy warto zapłacić za Amazon Prime?

Według JPMorgan, członkostwo w Amazon Prime jest faktycznie warte 785 USD rocznie. Za roczną opłatą w wysokości 119 USD członkowie Prime otrzymują mnóstwo świadczeń (wszystkie o różnej przydatności). Członkowie Prime mają również dostęp do rabatów Prime Day na wszystko, od nowych telewizorów, po instant doni po urządzenia Amazon Echo.

Jaki jest najlepszy sposób na uzyskanie nieograniczonego Amazon Prime za darmo?

Amazon oferuje 30-dniowy bezpłatny proces dla wszystkich nowych kont-a aby zakwalifikować się jako nowy, musisz zapisać się na adres e-mail, który nigdy wcześniej nie był używany do Prime. Oznacza to, że możesz skorzystać z bezpłatnej próby tyle razy, ile chcesz, o ile nie masz nic przeciwko wysyłaniu e -maili do wielu osób w tym samym czasie.

Co jest zawarte w cenie Amazon Prime?

Członkowie Prime otrzymują dostęp do bezpłatnego (i bez komercyjnego) przesyłania strumieniowego muzyki Prime z biblioteki 2 milionów piosenek, a także zmniejszonych subskrypcji Amazon Music Unlimited, osobnej usługi, która zapewnia dostęp do ponad 70 milionów piosenek.

W którym roku obchodzono pierwszy dzień Amazon Prime?

Według bloga Amazon, Prime Day został wydany 15 lipca 2015 r. W celu upamiętnienia 20. rocznicy firmy. Po raz pierwszy firma oferowała rabaty na produkty. Prime Day był otwarty dla członków w dziewięciu krajach przez 24 godziny, w tym Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Hiszpania, Japonia, Włochy, Niemcy, Francja, Kanada i Austria. Pierwszy dzień główny był otwarty dla członków dziewięciu krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Japonii, Włoch, Niemiec, Francji, Kanady i Austrii.

Amazon Alexa

Czy jesteś zainteresowany daniem Amazon Music Unlimited bezpłatny proces przez 30 dni?

Czym dokładnie jest Amazon Prime 30-Day Free Trial Program?

Nowi członkowie mogą korzystać z Prime przez pierwsze 30 dni bez żadnych kosztów. W bezpłatnym okresie próbnym będziesz mógł skorzystać z tych samych przywilejów, co płacący członków. Bezpłatna próba Amazon Prime jest dostępna dla każdego, kto nie był członkiem w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Czy Amazon Prime jest naprawdę bezpłatny przez pierwsze trzydzieści dni?

Możesz zapisać się na bezpłatną 30-dniową próbę Amazon Prime i skorzystać ze wszystkich korzyści, jakie ma do zaoferowania, w tym bezpłatną dwudniową dostawę, rozrywkę, specjalne rabaty i inne korzyści. Masz możliwość anulowania w dowolnym momencie, a twoje konto musi być powiązane z aktualną, ważną kartą kredytową, aby rozpocząć próbę.

Czy chcesz wypróbować Amazon Music Unlimited za darmo przez 30 dni?

Ta 30-dniowa bezpłatna oferta próbna dla miesięcznego indywidualnego planu Amazon Music nieograniczony jest dostępny tylko dla nowych użytkowników Amazon Music Unlimited, którzy wcześniej nie subskrybowali usługi. Będziesz obciążony 9,99 USD miesięcznie (7,99 USD miesięcznie dla członków Prime) plus obowiązujący podatek, dopóki nie anulujesz członkostwa po upływie wstępnego okresu próbnego.

Czym dokładnie jest Amazon Prime Video 30-dniowy bezpłatny program próbny?

Będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy, filmy i ekskluzywny serial telewizyjny w Internecie. Aby promować usługę, oferują 30-dniową bezpłatną próbę Amazon Primevideo. Możesz po prostu zapisać się na bezpłatną próbę i cieszyć się usługami przesyłania strumieniowego przez okres 30 dni bez płacenia centa.

Czym dokładnie jest Amazon Audible 30-Day Free Trial Program?

Audible to usługa subskrypcyjna, która oferuje klientom dostęp do największej na świecie kolekcji audiobooków, podcastów, ekskluzywnych oryginałów i innych treści. Przez pierwsze 30 dni Twoja słyszalna subskrypcja jest całkowicie bezpłatna. Jeśli jesteś zadowolony ze swojego słyszalnego procesu, możesz nic nie zrobić, a subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona.

Czym dokładnie jest program Amazon Kids+ 30-dniowy program bezpłatny?

Zarejestruj się na bezpłatny 30-dniowy proces Amazon Freetime Unlimited już teraz na Amazon.com. Uzyskasz nieograniczony dostęp do 13 000 przyjaznych dzieciom książek, filmów i seriali telewizyjnych, a także aplikacji edukacyjnych i gier, w ramach okresu próbnego. Twoja bezpłatna próba zakończyła się. Możesz anulować lub kontynuować z opcjami miesięcznymi, rozpoczynającymi się od zaledwie 2,99 USD miesięcznie.

Amazon Kindle Unlimited 30-dniowy bezpłatny proces jest dokładnie tak, jak to brzmi.

Przez ograniczony czas Amazon zapewnia 30-dniową bezpłatną próbę nieograniczonej subskrypcji Kindle, która obejmuje nieograniczone czytanie i słuchanie na dowolnym urządzeniu. Kindle nie jest wymagany do korzystania z tej usługi. Będziesz miał dostęp do ponad 1 miliona tytułów, w tym powieści, obecnych czasopism, audiobooków i innych, gdy subskrybujesz Kindle Unlimited.

W jakiej pojemności służą Ci kanały wideo Amazon 30-dniowa bezpłatna próba?

Showtime na kanałach wideo Amazon Prime jest dostępny na 30-dniowy bezpłatny proces, a członkowie Prime mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert wideo. Kanały wideo Amazon Prime zapewniają dostęp do różnorodnego wyboru wielokrotnie nagradzanych programów, filmów obowiązkowych, innowacyjnych filmów dokumentalnych i innych.

6-miesięczna bezpłatna próba Amazon Prime Student jest dokładnie tak, jak to brzmi.

Rozpocznij swój bezpłatny 6-miesięczny proces teraz. Po bezpłatnym procesie Prime Student wynosi zaledwie 3,99 EUR/miesiąc po tym momencie. Masz prawo do anulowania w dowolnym momencie. Członkowie Prime mają dostęp do unikalnych promocji i pierwszych dibs na najlepszych okazjach. Uzyskaj nieograniczoną liczbę przechowywania zdjęć i możliwość wypróbowania odzieży w zaciszu własnego domu.

Co to jest garderoba Amazon Prime - Spróbuj przed zakupem? Co to jest garderoba Amazon Prime?

Prime Wardrobe to funkcja dostępna dla głównych subskrybentów, która pozwala im wypróbować przedmioty w zaciszu własnych domów przed ich zakupem. Ubrania, buty i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także ubrania dla niemowląt, buty i akcesoria, kwalifikują się.

Czy można otworzyć konto biznesowe Amazon za darmo?

Konto biznesowe Amazon dla zweryfikowanych firm jest całkowicie bezpłatne, a między innymi zawiera mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak oszczędności cenowe, szybka wysyłka i raporty analityczne.

Czy musisz zapłacić za prowadzenie działalności w Amazon?

Mimo że podstawowe konto biznesowe Amazon jest bezpłatne, jeśli chcesz skorzystać z Prime Services, musisz zapłacić roczną opłatę. W przypadku zakupów kwalifikujących się członkowie firmy otrzymują bezpłatną dwudniową dostawę w ramach członkostwa.

Czy posiadanie konta biznesowego Amazon jest wart je?

Członkowie firmy Amazon otrzymują wyłączne zniżki i zalety dostawy, które nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa lub innych firm. Właściciele rachunków biznesowych korzystają z rabatów na zamówienia na wiele jednostek, ogólne obniżki cen milionów przedmiotów biznesowych oraz możliwość porównywania cen między wieloma kupcami.

Jaka jest najszybsza opcja wysyłki na Amazon?

Możesz otrzymać dziesiątki tysięcy towarów codziennego użytku i żywności dostarczonej w ciągu 1-2 godzin przy zakupie ich za pośrednictwem Prime Now na stronie primenow.amazon.com lub aplikacji Prime Now mobile. Wybierz z ponad 1 mln towarów w całym serwisie i otrzymać bezpłatną dostawę w godzinach wieczornych na kwalifikujących zakupy w łącznej kwocie 35 dolarów lub więcej z tym samym-Dzień dostawy.

Czy możliwe jest otrzymanie jednodniowej dostawy z firmy Amazon?

Amazon Prime członkowie, którzy są wysyłką do różnych regionów metra wokół Stanów Zjednoczonych mogą zdecydować się na DARMOWE Same-Day Dostawa na szeroką gamę produktów z Amazon Marketplace. W przypadku pobierania należy wybrać opcję Dostarczanie z tego samego dnia i dostarczyć ją na adres domowy w ramach kwalifikującego się kodu pocztowego.

Czy możliwe jest uzyskanie największej wartości z inteligentnej toalety?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę właśnie dla Ciebie. Nie trzeba czekać, aż Amazon Prime Day w celu uzyskania największego inteligentnego fotela toaletowego dostępnego. Pobierz najdokładniej BrookPad ofert od razu na naszej stronie internetowej.

Poniżej znajduje się główna konkluzja z najlepszych ofert Amazon Prime Day.

 • Kolejny Amazon Prime Day wydarzy się w 2021 roku.
 • Tegoroczna impreza zakupów będzie miała spływ niesamowitych usług firmy Amazon do zaoferowania.
 • W czerwcu 21-22, odbędzie się Amazon Prime Day.
 • Największą umowę na Amazon Prime Day 2021 ma być Amazon Prime członkiem.
 • Roczna subskrypcja to nasza rekomendacja.
 • Zapisz stronę Amazon Prime Day Deals Page jako ulubioną przed 2021 r.
 • Obietnice te są liczne i zróżnicowane; będzie to dość zamach, by nabił ich wszystkich.
 • The Amazon Prime members.
 • Dzień premiery oferuje specjalne barwy i bezpłatny dwudniowy termin dostawy dla Prime członków.
 • W Black Friday, produkty są często droższe, ale wybór jest większy.
 • Amazon podobno oferuje większe barzyski w Black Friday i Cyber Monday niż innych firm.
 • Aby uhonorować 20. rocznicę Amazon, firma opracowała Dzień Premierowy.
 • Tylko ostatnio zaczęły się dyskontowanie produktów.
 • 9 uczestniczących w nim krajów to: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Hiszpania, Japonia, Włochy, Niemcy, Francja i Kanada.
 • Nowi klienci mogą próbować Prime przez miesiąc bez płacenia.
 • Wolni członkowie dostają te same perki co płacąc członków.
 • Każdy, kto nie miał Amazon Prime w poprzednim roku, może uzyskać darmowy proces.
 • Subskrypcja bezpłatnego zapisu jest gotowa, gdy użytkownik jest gotowy do anulowania.
 • Każdy może spróbować Amazon Music Unlimited na miesiąc za darmo, jako nowy klient.
 • Kindle Unlimited ma 30 -dniowy bezpłatny okres próbny.
 • Dostajesz 30 dni na czytanie i słuchanie dowolnej książki lub audio bez płacenia.
 • Kindle Unlimited oferuje ponad milion rzeczy, w tym powieści, aktualne magazyny, i audiobooki.
 • 30-dniowa bezpłatna wersja próbna Showtime połączona jest z promocyjnymi promocjami dla Prime Subskrybentów.
 • Kanały premierowe oferują nagradzane programy telewizyjne, filmy must-see oraz przełomowe filmy dokumentalne.
 • Amazon Prime Student obejmuje bezpłatny 6-miesięczny dostęp.
 • Za niecałą godzinę można dostarczyć do Państwa setki codziennych przedmiotów i posiłków.

Napisany przez
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.