Bidety i deski sedesowe bidetowe, co to jest?

bidet bidet toilet how to use bidet mounting smart toilet smart toilet smart toilet seat

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o bidetach i deskach sedesowych bidetowych?

stand alone bidet

Bidet wolnostojący wypełnia przestrzeń w łazience

Bidety są często mylone z dziwnymi umywalkami, fontannami, oddzielnymi toaletami lub dziwnymi pisuarami. Inni uważają, że bidety są używane do mycia stóp lub schładzania napojów (soda pod prysznic?). Być może dowiedziałeś się o tym, że ludzie spryskują całą toaletę... i siebie!
Może właśnie zobaczyłeś fajną ofertę nieruchomości na apartament typu master suite z jego i jej szafami oraz luksusową wannę z toaletą bidetową i pomyślałeś: „Co to jest bidet?” Bidety coraz częściej stają się ważnymi elementami współczesnych europejskich łazienek i od dawna są niezbędnymi elementami łazienek w innych krajach. Zajmiemy się nie tylko tym, czym są bidety, ale także bidet jest najlepszy dla Twojego budżetu!
 • Bidety są czasami mylone z nietypowymi umywalkami, fontannami, oddzielnymi toaletami lub niezwykłymi pisuarami.
 • Inni zakładają, że bidety są przeznaczone do mycia stóp lub chłodzenia napojów (soda pod prysznic, ktokolwiek?).

Bidety wszystkich typów

Niektóre dodatki do bidetu do toalety obejmują akcesoria do bidetu i opryskiwacze. Są najbardziej opłacalne, ponieważ są napędzane tylko ciśnieniem wody. Zamiast zdejmować deskę sedesową, pod nią wsuwają się nasadki do bidetu. Strumień dyszy reguluje się obracając pokrętłem na ramieniu przystawki. Zraszacz bidetowy (znany również jako spryskiwacz bidetowy lub shattaf) to ręczna wersja opryskiwacza kuchennego lub węża ogrodowego. Trzymaj go na kolanach, skieruj w kierunku, w którym chcesz umyć, i zacznij sprzątać.
W regionie Azji i Pacyfiku na świecie ta forma bidetu jest szczególnie powszechna. Opryskiwacze bidetowe są zwykle trzymane w kaburze na zbiorniku toaletowym lub na ścianie. Opryskiwacze te mogą być również wykorzystywane do różnych zadań. Przydają się do spłukiwania drzwi prysznicowych, mycia psów w basenie, a także czyszczenia jednorazowych pieluch za pomocą spryskiwaczy.
 • Przystawki do bidetu i spryskiwacze to przykłady dodatków do bidetu do toalety.
 • Ponieważ są zasilane tylko ciśnieniem wody, są najbardziej opłacalne.
 • Nasadki do bidetu są umieszczane pod deską sedesową, a nie są usuwane.
smart toilet give a lot of space

Świeże powietrze + dużo miejsca

Ile kosztuje bidet?

Przy tak wielu dostępnych stylach bidetów nie masz pewności, który z nich jest najbezpieczniejszy. Na szczęście bidet jest niedrogi. Zintegrowane toalety bidetowe (bidet, który zawiera całą armaturę toaletową, a nie tylko deskę sedesową) będą kosztować tysiące dolarów w górnej części skali cenowej. Ponieważ w większości europejskich łazienek brakuje miejsca lub instalacji wodociągowej na oddzielną armaturę, instalacja konwencjonalnego bidetu porcelanowego staje się zbyt kosztowna.
Jakie są niedrogie opcje bidetu? Nasadki i spryskiwacze do bidetów to naprawdę opłacalny sposób na przetestowanie jednego z nich. Za 40 euro można nabyć prostą nasadkę do bidetu w temperaturze pokojowej, a za 80 euro można kupić model z podwójną temperaturą. Wypróbuj ergonomiczny, ciśnieniowy opryskiwacz bidetowy za porównywalną cenę, jeśli potrzebujesz bidet ręczny. Deski sedesowe bidetowe to sposób na doskonałe wrażenia z bidetu bez naruszania budżetu. Ceny modeli na ciepłą wodę ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami wahają się od poniżej 250 euro za modele podstawowe do nieco ponad 650 euro za modele premium. A następnym razem, gdy ktoś zapyta: „Co to są toalety bidetowe?” wiedziałbyś dokładnie, o czym mówią. Możesz również rozważyć zainstalowanie takiego we własnej łazience.
 • Instalacja tradycyjnego bidetu porcelanowego staje się zbyt kosztowna w większości europejskich łazienek z powodu braku miejsca lub instalacji wodociągowej na oddzielne urządzenie.
 • Przystawki do bidetu i opryskiwacze to naprawdę niedrogi sposób na wypróbowanie jednego.
 • Podstawowa nasadka do bidetu w temperaturze otoczenia kosztuje 40 euro, a wariant dwutemperaturowy kosztuje 80 euro.
have fun and use bidet toilet

Woda + ciepła temperatura + dobry nastrój

 

Oto jak działa deska sedesowa bidetowa

Kiedy korzystasz z bidetu, może się okazać, że szczotkowanie pośladków papierem toaletowym jest niezadowalające, zawodne i nieaktualne. Niewiele desek bidetowych wykorzystuje nanocząsteczki do sterylizacji dysz świeżą wodą do momentu ich użycia. A kiedy jesteś na tronie, mycie toalety pozostaje czyste i higieniczne ze względu na ograniczoną długość twoich ablucji. Aby poprawić wyniki, głowica natryskowa może być całkowicie nieruchoma lub odsunięta od środka myjki. Gdy woda nagrzeje się przed rozpoczęciem cyklu wirowania, cykl płukania pralki może zostać tymczasowo przerwany.

Zanim naciśniesz przycisk „czysty” na panelu zdalnym lub wciśniesz przycisk w górnej części sterowania bidetem, aby go aktywować, dysza znajduje się wewnątrz bidetu. Będzie spuszczał wodę na czujnik w celu użycia miski (która prawdopodobnie zostanie umieszczona na ścianie lub podłączona do siedziska), a także będzie puszczać wodę do czyszczenia miski. Dzięki dyszy spryskującej uderzy Cię w bok.

Temperaturę wody, ciśnienie wody, pozycję dyszy i głębokość natryskiwania można regulować. Niektóre deski sedesowe bidetowe są wyposażone w suszarki z gorącym powietrzem do osuszania deski. BrookPad poprowadzi Cię przez proces budowania bidetu w Twojej łazience. Coraz więcej Europejczyków instaluje w swoich domach inteligentne deski sedesowe i rozpylacze bidetowe przeznaczone do europejskich łazienek. Dysza samoczyści się i zmienia pozycję w sedesie bidetu.

Jeśli papier toaletowy jest dostępny, możesz po prostu osuszyć się. Potrzebnych jest tylko kilka kwadratów! Wiele osób woli suszyć się za pomocą przeznaczonej do tego myjki lub ręcznika. Rozpocznij operację od arkusza papieru toaletowego, jeśli się spieszysz. W ciągu zaledwie kilku minut osuszacz powietrza wysuszy Cię.

 • Mycie pośladków papierem toaletowym może być niezadowalające, zawodne i przestarzałe, gdy używasz bidetu.
 • Nanocząsteczki są stosowane w kilku deskach sedesowych bidetowych do dezynfekcji dysz świeżą wodą do czasu ich wykorzystania.
 • Ze względu na krótki czas trwania ablucji, mycie toalety pozostaje czyste i higieniczne, gdy jesteś w toalecie.

Jaka jest funkcja inteligentnej deski sedesowej?

Inteligentna deska sedesowa jest zazwyczaj wyposażona w bidet i podgrzewaną deskę, a także możliwość dostosowania każdej z nich do własnych upodobań – a nawet zaprogramowania wielu użytkowników.

Co to jest spłukiwana spłuczka i jak działa?

Inteligentna toaleta to toaleta ze zintegrowaną inteligentną technologią lub technologią, która może wchodzić w interakcje i komunikować się z użytkownikiem. Te toalety można znaleźć w inteligentnych domach na całym świecie, a także w obszarach zaawansowanych technologicznie, takich jak Japonia.

Czy inteligentne toalety muszą mieć ciepłą wodę?

Wbudowane podgrzewacze wody są dostępne z nowoczesnymi elektronicznymi siedziskami bidetowymi. Korzystne jest również zamontowanie podgrzewacza wody w desce bidetowej, ponieważ znacznie ułatwia to instalację. Nie potrzebujesz oddzielnego przyłącza ciepłej wody, ponieważ za toaletą masz już dopływ zimnej wody.

Czy warto inwestować w inteligentne toalety?

Inteligentne toalety są zarówno przyjazne dla środowiska, jak i dodają elegancji Twojej łazience. Inteligentne toalety są warte rozważenia, niezależnie od tego, czy przebudowujesz łazienkę, czy po prostu szukasz nowej toalety. Są nie tylko fajne i techniczne, ale także ułatwiają życie.

Czy to prawda, że ​​podgrzewana deska sedesowa ułatwia robienie kupy?

Możesz przejąć kontrolę nad swoimi jelitami i pokazać swoje frustracje drzwiami wyjściowymi dzięki podgrzewanej desce sedesowej bidetu. Dzięki temu fotelowi możesz dostosować ciśnienie i temperaturę wody do swoich potrzeb. Wyższe temperatury zachęcają Ciebie i Twoje mięśnie do odprężenia się, dzięki czemu wszystko przebiega bardziej naturalnie.

Jaka jest definicja sprytnej toalety wysokościowej?

W przeciwieństwie do typowych 15 cali typowej toalety, dzisiejsze toalety „wygodnej wysokości” lub „właściwej wysokości” mają miski o wysokości od 17 do 19 cali. Wyższe osoby, osoby starsze i osoby z problemami z poruszaniem się mogą skorzystać z większa wysokość miski, co może być korzystne dla kolan i pleców.

Czy muszę zaktualizować toaletę?

Utrzymuj aktualizację toalety odpowiednią do wartości rynkowej Twojego domu, podobnie jak w przypadku innych przebudów, mówi ekspert ds. Wyceny Leslie Sellers. W domu startowym nie chcesz wydawać tysięcy dolarów na piękną toaletę i bidet. Na sznurku: nie musisz wymieniać toalety, chyba że jest zepsuta.

Czy bidety tryskają wszędzie gównem?

Bidety nie rozpryskują się po całym miejscu. Większość obecnych desek sedesowych bidetowych zapewnia precyzyjne i równomierne rozpylanie wody pod ciśnieniem dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz.

Czy do toalet bidetowych potrzebne jest zasilanie?

Niektóre bidety nawet nie wymagają zasilania. Z drugiej strony bidety z dodatkowymi funkcjami prawie zawsze potrzebują zasilania. Na przykład wielofunkcyjna deska sedesowa bidetowa wykorzystuje energię w przypadku funkcji takich jak zdalnie sterowany dostęp i ogrzewanie siedzenia.

Czy woda w bidetu jest ciepła czy zimna?

Ciepła woda i podgrzewane siedzenia są dostępne we wszystkich elektronicznych siedzeniach bidetowych. Temperaturę bidetu można regulować za pomocą pilota do bidetu, co zapewnia optymalny komfort. Ciepła woda rozluźnia mięśnie i całkowicie oczyszcza, dzięki czemu czujesz się, jakbyś właśnie wziął prysznic.

Czy jest różnica między bidetem męskim a bidetem damskim?

Bidety są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, dzięki czemu będą świeże i czyste przez cały dzień. Ponadto są idealne dla osób z zapaleniem stawów, które mają trudności z wycieraniem lub utrzymaniem czystości.

Jak się wysuszysz po skorzystaniu z bidetu?

Możesz użyć papieru toaletowego lub ręcznika do wyschnięcia, jeśli używasz typowego bidetu. Ręczniki są dostarczane na pierścieniu przylegającym do większości publicznych łazienek z bidetami. Z drugiej strony używanie ręcznika papierowego jest bardziej higieniczne i bezpieczne.

Czy to prawda, że ​​bidet Cię oczyszcza?

Większość bidetów umożliwia regulację ciśnienia wody, co daje większą kontrolę nad sposobem czyszczenia. Możesz eksperymentować z różnymi ciśnieniami wody i myć przez dłuższe lub krótsze okresy czasu po tym, jak masz bidet, aby znaleźć to, co sprawia, że ​​czujesz się najczystszy.

Jaka jest średnia długość życia toalety?

Toalety mają przeciętną żywotność 10-15 lat. Toaleta, jedna z najczęściej używanych urządzeń w Twoim domu, ma przeciętną żywotność 10-15 lat. Toaleta może wiele wytrzymać, biorąc pod uwagę częstotliwość jej używania. Niestety, w pewnym momencie będziesz musiał wymienić toaletę.

Czy mogę zainstalować bidet w mojej toalecie?

Dostępne są fotele do bidetu. Bidety nasadzane dzielą się na trzy kategorie. Niektóre, takie jak inteligentna deska sedesowa BrookPad SplashLet, to deski sedesowe ze spryskiwaczami, które zastępują deskę znajdującą się już w toalecie.

Wiesz już, jak korzystać z inteligentnej toalety.

Inteligentne toalety mogą przynieść korzyści nie tylko Twojemu zdrowiu i wygodzie, ale także Twojej społeczności i środowisku jako całości. BrookPad stara się zminimalizować ślad węglowy, używając jak największej liczby komponentów odnawialnych, poczynając od opakowania. Zastosowanie inteligentnego urządzenia toaletowego może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie. Bidety wydają się być oczywiste, jeśli chodzi o zalety. Nie bój się zaryzykować. BrookPad zdaje sobie sprawę, że większość z nas boi się używać bidetu, ale wiemy również, że gdy już się do tego przyzwyczaisz, nie przegapisz swojej toalety. Nadszedł czas, aby dokonać zmiany.

 • BrookPad ma na celu zmniejszenie emisji dwutlenku węgla poprzez zastosowanie jak największej ilości materiałów odnawialnych, począwszy od opakowania.
 • Wdrożenie inteligentnego gadżetu toaletowego może pomóc ograniczyć zużycie papieru toaletowego, a jednocześnie zmniejszyć globalne wylesianie

Poniżej przedstawiono główne wnioski dotyczące bidetów i desek bidetowych.

 • Co to są bidety i deski sedesowe bidetowe? Bidet wolnostojący służy do wypełnienia przestrzeni w łazience.
 • Bidety są czasami mylone z nietypowymi umywalkami, fontannami, oddzielnymi toaletami lub niezwykłymi pisuarami.
 • Podstawowa nasadka do bidetu w temperaturze otoczenia kosztuje 40 euro, a wariant dwutemperaturowy kosztuje 80 euro.
 • Deski bidetowe są najbardziej opłacalną metodą na doskonałe wrażenia z bidetu.
 • Warianty na ciepłą wodę ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami wahają się od około 250 euro do nieco ponad 650 euro za luksusowe.
 • I będziesz dokładnie wiedział, o czym mówią, gdy następnym razem ktoś zapyta: „Co to są toalety bidetowe?”
 • Przystawki do bidetów i opryskiwacze to niedrogi sposób na wypróbowanie.
 • Koszt prostej nasadki do bidetu w temperaturze otoczenia wynosi 40 euro, a podwójnej nasadki do bidetu to 80 euro.
 • Dzisiejsze toalety „komfortowa wysokość” lub „odpowiednia wysokość” mają miski o wysokości od 17 do 19 cali, w przeciwieństwie do standardowych 15 cali w standardowej toalecie.
 • Wyżsi ludzie, osoby starsze i mające problemy z poruszaniem się mogą skorzystać na wyższej wysokości miski, co jest dobre dla ich kolan i pleców.
 • Toaleta, będąca jednym z najczęściej używanych urządzeń w Twoim domu, ma średnią żywotność 10-15 lat.
 • Dostępne są trzy rodzaje bidetów.
 • Niektóre, takie jak inteligentna deska sedesowa BrookPad SplashLet, to deski sedesowe wyposażone w rozpylacz, które zastępują istniejące sedesy w toalecie.
 • Teraz wiesz, jak korzystać z inteligentnej toalety.
 • BrookPad ma na celu zmniejszenie emisji dwutlenku węgla poprzez zastosowanie jak największej liczby materiałów odnawialnych, zaczynając od opakowania.
 • Wdrożenie inteligentnego gadżetu toaletowego może pomóc w zmniejszeniu zużycia papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie.
 • Zaczynając od opakowania, BrookPad stara się ograniczyć emisje dwutlenku węgla, używając jak największej ilości materiałów odnawialnych.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals