Brand review: Villeroy & Boch.

Recenzja marki: Villeroy & Boch.

Co musisz wiedzieć o toaletach Villeroy & Boch.

Co to jest Villeroy & Boch Omnia Pro?

Villeroy & Boch Review

W Niemczech produkuje zastawy stołowe, przybory toaletowe i artykuły zdrowotne. Porcelana Phanolith, wprowadzona podczas Paris Universal Exposition, pozostała popularna. Villeroy Boch utrzymuje bardzo wysokie wymagania jakości, a nawet drobne wady mogą prowadzić do odrzucenia. Te toalety są współczesnym zwrotem klasycznych kształtów patelni WC. Na przykład seria Avento ma bezwojne sedesy i ergonomiczne miski z opadającymi krawędziami.

Podkreśla czystość, użyteczność i piękno. Bez toksyczne podwójne opalane szkliwo i farby ozdobne tradycyjnie były wykorzystywane przez Villeroy & Boch. Zdalny pilot Villeroy & Boch Viclean U Fote umożliwia dostosowanie wrażenia użytkownika. Vi Clean L to oszałamiająca mieszanka estetyki i użyteczności przy niższych kosztach. Seria Aveo to szczyt luksusowych oprogramowania łazienki, łączący współczesny europejski design, atrakcyjną geometrię i skrupulatne kunszt.

Odważne nowoczesne projekty Joyce'a pokazują, jak przystępne jest najnowocześniejsze europejskie produkty łazienkowe. Patelka na ścianie zmywacza zużywa zaledwie 4,5 litra wody o zaoszczędzaniu pieniędzy, oszczędzając pieniądze. Villeroy & Boch Memento Wall zawieszona WC to oszałamiający projekt XXI wieku. Bidet Joyce podłogowy ma czyste linie, świetne białe wykończenie Alpin i prosty kształt. Villeroy & Boch to niemiecka firma ceramiczna z siedzibą w Mettlach.

Bidet montowany na ścianie La Belle 5427 00R1 łączy funkcjonalność i elegancję. Intuicyjna konstrukcja zmniejsza bałagan i pozwala oddychać łazienkę. Château de Villeroy & Boch nabywa porcelanę Heinrich's Heinrich, ta firma produkuje kości Chiny od 30 lat. Linia Omni Pro autorstwa Villeroy & Boch obejmuje sprzęt kąpielowy zarówno do użytku publicznego, jak i prywatnego. Bone Chiny to najtrudniejsza porcelanowa lub chińska ceramika, mającą wielką siłę mechaniczną i fizyczną. Jeśli niemieckie produkty są doskonałe, toalety Villeroy i Boch są produkowane w Tajlandii.

Jaka jest historia Villeroy & Boch?

François Boch i jego trzej synowie, wszyscy wykwalifikowani kowale, założyli Villeroy & Boch w 1748 roku. Firma rozpoczęła się w Audun le Tiche, Lorraine, kiedy żelazny mistrz stworzył ceramikę ze swoimi uczniami. Zezwolił na budowę pieca ceramicznego w 1766 r. W Septfontaines, Luksemburg, gdzie miał porcelanowy zakład. 14 kwietnia 1836 r. Firma połączyła się z konkurentem Nicolasem Villeroyem, aby zostać Villerory-Boch. W 1869 r. Firma zbudowała pierwszą na świecie fabrykę płytek poświęconą płytkom architektonicznym.

Villeroy & Boch AG to niemiecka firma, która tworzy zastawy stołowe, przybory toaletowe i produkty odnowy biologicznej. Firma ma teraz dwie dywizje: zastawy stołowe, łazienki i towary zdrowotne. Firma płytek została podzielona w 2006 roku. (V&B Fliesen GmbH). Kiedy rodzina Villeroy sprzedała swój udział w V&B Fliesen GmbH, Ezacbaş Holding kupił 51% udziałów. Kapitał zakładowy Vandebfliesen wynosi obecnie zaledwie 2,29 procent całego kapitału zakładowego.

Jean-Baptiste Stahl założył Villeroy & Boch w Mettlach, Niemcy. Porcelana Fanolitu w branży ceramiki jest znana ze swojego półprzezroczystego wyglądu. Projekt zadebiutował na Universal Exposition 1900 i od tego czasu jest popularny w Niemczech. Villeroy & Boch jest obecnie jednym z największych na świecie producentów ceramicznych.

Jak działa technologia Villeroy & Boch?

W połączeniu z niektórymi metodami produkcyjnymi Titanceram pozwala na wytwarzanie bardzo precyzyjnych kształtów bez poświęcania długoterminowej trwałości. DirectFlush to toaleta bez krawędzi, która jest łatwiejsza do czyszczenia niż konwencjonalne toalety. Quaryl to nowa substancja, która łączy cechy prawdziwego kwarcu z żywicą akrylową.

Czy Villeroy & Boch jest dobrą marką?

Villeroy Boch ma wyjątkowo ścisłe standardy jakości, a nawet najmniejsza wada może spowodować odrzucenie zastawy stołowej, ponieważ większość ich podstawowych zastawy stołowych powstaje w Niemczech. Jednak nie wszystkie produkty Villeroy i Boch są wytwarzane w Niemczech. Wiele ich podarunków jest wyprodukowanych w Chinach.

Jak działa toaleta Villeroy & Boch?

Villeroy i Boch są znanym producentem dóbr ceramicznych i sanitarnych. Z wykorzystaniem tej wiedzy specjalistycznej opracowano szeroką gamę pięknych, współczesnych i wygodnych jednostek WC i bidetów do domu. Tutaj znajdziesz toalety ścianowe i tylne do ściany, płytki, ukryte cysterny, bidety, jednostki dla dzieci lub osób z problemami z mobilnością oraz jednostki z bliskim sprzężeniem, które zużywają mniej wody. Każdy z zasięgów Villeroy & Boch na tych stronach oferuje wszystkie opcje potrzebne do stworzenia pięknego, nowoczesnego, czystego i wydajnego WC.

Jak działają toalety Villeroy & Boch Avento?

Linia Avento z dumą zawiera tradycyjne elementy projektowe. Niektóre produkty mają unikalny projekt bez krawędzi, który podkreśla czystość, użyteczność i estetykę. Wewnętrzna pustka obręczy zniknęła, pozostawiając mniej miejsca dla bakterii. Istnieją ergonomiczne miski z pochyłymi stronami, aby zmniejszyć pluskanie i mocowania ścienne o europejskim flary, aby zwiększyć światło wewnętrzne i przestrzeń.

V & B Hommage toalety

Nowoczesne podejście do tradycyjnych form WC PAN, Villeroy & Boch Hommage Wall Got Toaleta jest częścią linii Villeroy & Boch. Najnowsza forma klasycznej miski WC jest natychmiast autentyczna i dobrze pasuje do nowoczesnej miejskiej przestrzeni życiowej. Siedzenia miękkie oferują dodatkowy stopień cichej przyjemności. Bidet stojący Villeroy & Boch Hommage jest wykonany z najwyższej jakości porcelany sanitarnej. Oprócz powłoki ceramicplus z fabryką, która chroni białą powierzchnię alpejską przed barwieniem, możesz wybrać między jedną lub trzema opcjami otworu, aby pasować do preferowanego kranu.

Kim są Villeroy i Boch?

Dostępna jest szeroka gama porcelanowych i kostnych zastawy stołowej, kryształów, sztućców ze stali nierdzewnej i wystroju domu w Villeroy & Boch. Przygotowując wielkie święto lub prosty codzienny posiłek, znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz.

Czy jest prowadzenie w Villeroy & Boch?

Aby zapewnić najlepszą jakość, Villeroy i Boch zawsze stosowały tylko wolne od ołowiu, ultraven podwójnie opalane szkliwo i farby dekoracyjne, które zostały sprawdzone pod kątem niebezpiecznych chemikaliów.

Jak działają toalety Villeroy & Boch Subway 2.0?

Gama produktów Subway 2.0 ma usprawnione produkty, które łączą elegancką prostotę i funkcjonalność. Montowane na ścianie patelnie toaletowe i bidety są zbudowane z delikatnie wygiętej porcelany sanitarnej. Produkty te są nie tylko atrakcyjne, ale także łatwe do czyszczenia, dzięki czemu są idealne do współczesnych i kreatywnych domów. Kilka typów może mieć zastosowanie ceramicplus, aby uniknąć plam i nagromadzenia limaszkowania.

Czy Villeroy i Boch są luksusową marką?

Villeroy & Boch Goods są nie tylko piękne, ale także wielofunkcyjne dla współczesnego domu i biura.

Jak działają toalety Villeroy & Boch Architectura?

Linia Architectura opiera się na koncepcji projektowej, która podkreśla konstrukcję wysokiej jakości. Na przykład kwadratowa para bliskiej WC ma mocne linie i kąty, ale jest zmiękczona z pięknymi krzywymi, aby ogólnie tworzyć spójne. Ze względu na silną formę wizualną byłaby to łatwa opcja dla każdego współczesnego wystroju, zarówno prywatnego, jak i publicznego. Zestaw zawiera standardową lub miękką sedes sedesową z mechanizmem szybkiego uwalniania.

Kto produkuje krzesła Viclean & Viconnect, cysterny i guziki?

Ta seria pokazuje ciągłe innowacje Villeroy & Boch w nowych technologiach. Jednym z przykładów postępowego postępu jest technologia zdalnego sterowania. Zdalne sterowanie Viclean U Seat pozwala mu dostosować wrażenia użytkownika do najmniejszych szczegółów. Instalacja elementu grzewczego oferuje maksymalny komfort dla klientów. Pokrycie siedzenia można otwierać i zamykać, a temperatura wody, przepływ i lokalizacja dyszy można regulować. VI Clean L uderza wspaniałą mieszankę pięknej estetyki i doskonałej funkcjonalności, a jednocześnie jest tanie.

Jak działają toalety Villeroy & Boch Aveo?

Linia Aveo autorstwa Villeroy & Boch jest szczytem luksusu łazienkowego, łączącego nowoczesny europejski styl i atrakcyjną geometrię z starannym wykonaniem i potężną inżynierią. Aveo New Generation Bidet to piękny dodatek do każdej współczesnej łazienki. Aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd, toaleta zawieszona na ścianie nowej generacji Aveo jest doskonałym wyborem. Higieniczna porcelanowa i czyste linie soli fizjologicznej uzupełniają inne przedmioty z serii Aveo.

Kto sprawia, że ​​Villeroy i Boch?

W 1748 r. François Boch i jego trzej synowie zaczęli produkować ceramiczne zastawy stołowe i dekoracyjne przedmioty sztuki. Maison Villeroy & Boch został założony w 1836 roku przez Jean-François Bocha i Nicolas Villeroy, znany producent kamionki. Ich związek stworzył jednego z pierwszych światowych graczy XIX wieku.

Co to są toalety Soho Villeroy & Boch?

Te toalety ścianowe i tylne do ściany mają różne pasujące ramki, płytki i ukryte cysterny. Jednostki zamknięte są dobrą inwestycją długoterminową, ponieważ są wiecznie zielone i używają mniej wody. Kompaktowe warianty z ukrytym mocowaniem usuwają potrzebę dużych cystern montowanych na ścianie. Jednostki miniaturowe, takie jak kompaktowa toaleta na ścianie, idealnie nadają się do suitów lub małych łazienek. Dedykowane działy pomagają osobom w problemach z mobilnością w wejściu i opuszczaniu obiektu.

Jak działają toalety Subwayu Villeroy & Boch (SoHo)?

Te toalety ścianowe i tylne do ściany mają różne pasujące ramki, płytki i ukryte cysterny. Jednostki zamknięte są dobrą inwestycją długoterminową, ponieważ są wiecznie zielone i używają mniej wody. Kompaktowe warianty z ukrytym mocowaniem usuwają potrzebę dużych cystern montowanych na ścianie. Jednostki miniaturowe, takie jak kompaktowa toaleta na ścianie, idealnie nadają się do suitów lub małych łazienek. Dedykowane działy pomagają osobom w problemach z mobilnością w wejściu i opuszczaniu obiektu.

Co to jest toaleta O.Novo?

Patelka na ścianę Washdown jest jednym z przedmiotów kolekcji O.Novo, które łączą styl i funkcję. Urządzenie zużywa zaledwie 4,5 litra wody za pomocą spłukiwania, co powoduje znaczne oszczędności wody. Projekt bez obręczy oferuje większe pokrycie spłukiwania i jest bardziej higieniczny, ponieważ zarazki nie mogą rosnąć wokół patelni po jej zainstalowaniu. Szeroki wybór alternatywnych załączników pozwala na indywidualne dostosowywanie i prostą instalację. Opcjonalne dodatki obejmują dźwiękoszczelowanie, siedzenie i osłonę z szybkim uwalnianiem i miękkimi zawiasami zamykającymi oraz podłokietnik z szybkim uwolnieniem.

Jak działają toalety Villeroy & Boch Omnia Architectura?

Trwałość Omnia Architectura oferuje mniejsze warianty do przestrzeni o ograniczonej przestrzeni, takie jak szkółki lub szkoły. Zamknięty pakiet WC został zaprojektowany tak, aby bezproblemowo pasował do każdej współczesnej łazienki, szatni lub łazience. W bliskim sprzęcie projektu oszczędza pieniądze, zmniejszając wielkość cysterny i ilość wody zużywanej każdego spłukiwania. Ulepszenia do podstawowego siedzenia obejmują cichą i piękną opcję miękką oraz zabiegi z wykończeniem Villeroy i Boch Ceramicplus. To energicznie odpiera limeskale i sprawia, że ​​jednostka wydaje się nowsza.

Toalety Joyce to toalety Villeroy & Boch.

Estetycznie przyjemne i praktyczne elementy to nacisk kolekcji Joyce, zachowując przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oczekiwanej od Villeroy & Boch. Promuje elegancję, przestrzeń i użyteczność. Paneczka wisząca ściany Joyce to stylowy mebel z tymi funkcjami. Dobrze pasuje do współczesnego projektu domu i hotelu. Zawiera system akquareuktów Villeroy & Boch oraz wydajny i 4,5 litrowy i ekologiczny spłukiwanie, zmniejszając zużycie wody. Estetyczna prostota znajduje odzwierciedlenie w jego gładkich powierzchniach i wyraźnych liniach. Bidet Joyce podłogi jest odpowiedni do użytku w nowoczesnym środowisku. Jego czyste linie, doskonałe białe wykończenie Alpin i podstawowa forma sprawiają, że jest on bez wysiłku kompatybilny z resztą kolekcji Joyce. Odważne współczesne projekty Joyce'a pokazują, jak włączyć najnowocześniejsze europejskie przedmioty łazienkowe do kolekcji w przystępnej cenie.

Jak działają toalety Villeroy & Boch Memento?

Ściana Memento zwisana WC to dzieło XXI wieku. Ta grafika jest zdecydowanie opalana na ścianie i zapierająca dech w piersiach w formie. Ukryte elementy złączne utrzymują schludne linie, a unikalna powłoka ceramicplus opiera się na limeskale i plamach. Bidet Memento to klasyczny przedmiot o ponadczasowym stylu. Może być mieszany i dopasowany do innych towarów memento, a także z innymi markami. Jego czyste linie w lśniącym białej porcelanie sanitarnej uzupełniają każdy nowoczesny wystrój łazienki.

Co to jest seria Villeroy & Boch La Belle i jak to jest wyjątkowe?

Rozkoszuj się luksusem bidet montowanego na ścianie La Belle 5427 00R1. Wpływa to klasycznie i łączy praktyczność i piękno. Subtelna elegancja projektu, która zawiera czyste, płynące linie, jest podstawą doskonałej jakości budowy. Ten bidet jest wykończony białym połyskiem i został pokryty unikalną powłoką ceramicplus oporną na plamy. Toaleta i siedzenie montowane na ścianie, podobnie jak La Belle 5627 10R1, jest rozsądnym wyborem dla współczesnego, czystego życia. Jego elegancka geometria uzupełnia każdy nowoczesny wystrój łazienki, jednocześnie zmniejszając bałagan i umożliwiając oddychanie łazience. Włączanie miękkiego siedzenia, które uzupełnia meble, zapewnia dodatkowy komfort i elegancja. Ta obszerna gama wysokiej jakości artykułów łazienkowych jest przykładem globalnej reputacji Villeroy & Bocha w projektowaniu i produkcji europejskich produktów łazienkowych. Każda firma wie, że toalety publiczne powinny być czyste i dopracowane, ponieważ reprezentują wizerunek firmy. Villeroy i Boch mają szeroką gamę pisuarów syfonicznych. Są one wydajne, eleganckie i bezwonne, więc przekazują połączone poczucie czystości i elegancji. Duża oferta wysokiej jakości jednostek i Bidetów oferuje wybory zarówno dla przestrzeni prywatnych, jak i publicznych. Villeroy & Boch ma wysokiej jakości wyroby ceramiczne i sanitarne, których potrzebujesz, aby przebudować swoją obecną łazienkę lub zbudować nowy obszar we współczesnym stylu.

Czy Villeroy & Boch British?

Villeroy & Boch (wymawiane [Vilwa E Bk]) to niemiecki producent ceramiki z siedzibą w Mettlach, Saarland. Firma ma siedzibę w Mettlach.

Czy przedmioty Villeroy & Boch mogą być zmywarowane?

Zmywarka i mikrofalowa bezpieczna porcelanka Villeroy & Boch i kostna. Polecamy bezzapachowe mydło naczyń.

Czy Villeroy i Boch są producentem China Bone?

Pierwsza kolekcja Villeroy & Boch Bone China. Villeroy & Boch nabyli historyczną fabrykę porcelanową Heinrich w SELB. Ta fabryka produkuje Chiny kości od ponad trzech dekad, które First Villeroy i Boch najpierw wprowadzili do Europy.

Co to są klasyczne przedmioty Villeroy & Boch Omnia?

Omnia klasa to wszechstronna kolekcja idealna dla przestrzeni publicznych, takich jak żłobki i szkoły, a także prywatne toalety. Omnia Classic Close, sprzężona z WC 6623.10 to wyrafinowany kawałek europejskiego designu. Ta nowoczesna, niepozorna toaleta w bliskiej sprzęcie jest również przyjazna dla środowiska. Oszczędza wodę i przestrzeń, ponieważ jest zamontowana na ścianie. Omnia Classic Pan Vita WC 6683.10 jest bardziej dostępna dla osób z problemami z mobilnością. Jego kompaktowa konstrukcja obejmuje podwójną cysternę z krótszą opcją spłukiwania, zmniejszając wpływ na środowisko.

Co to jest Villeroy & Boch Omnia Pro?

Seria Omnia Pro zapewnia szeroką gamę sprzętu kąpielowego odpowiedniego zarówno do użytku publicznego, jak i prywatnego. Omnia Pro Child's Pan 7602 to nowoczesna mieszanka praktyczności i tradycyjnej elegancji zaprojektowanej dla młodzieży. Ta mniejsza patelnia jest idealna do użytku w szkółkach, szkołach podstawowych, restauracjach i innych obszarach publicznych, na których gromadzą się dzieci. Omnia Pro Siphonic Nuinal 7502 jest niezaprzeczalnie wyjątkowy. Charakterystyczna konstrukcja tego uringa sprawia, że ​​jest on odpowiedni do użycia w barach i restauracjach, między innymi lokalizacjami.

Czym różnią się Chiny kości od porcelanowej?

Chiny kości to najtrwalsza porcelana lub chińska ceramika, o doskonałej sile mechanicznej i fizycznej, a także odporności na wiórki.

Czy Chiny Bone są lepsze niż dobre Chiny?

Porcelana jest zwykle grubsza niż Chiny kości. Porcelana kucia wymaga wyższej temperatury, zwykle około 1455 ° C/2650 ° F. Chiny kości są lżejsze i piękniejsze niż porcelana. Ilość kości w Chinach kości wpływa na jego trwałość.

Czy Bone Chiny jest dla ciebie złe?

Bone Chiny to najbezpieczniejsza zastawa stołowa, ponieważ nie ma ołowiu ani kadmu. Jest również doskonały dla zdrowia ludzi, ponieważ zawiera popiół kostny, który zawiera minerały dobre dla zdrowia ludzi.

Czym różni się porcelana premium od zwykłej porcelany?

Premium Porcelana, często znana jako Chiny, jest produktem wysokiej jakości wykonanym z kombinacji drobnych materiałów, które są wielokrotnie podgrzewane do wysokiego połysku. Premium Porcelana, choć mniej kosztowna niż Chiny Bone, ma tę samą doskonałą jakość i połysk podobną do skorupy.

Jak zaczęły się toalety Villeroy i Boch?

Według użytkownika forum produkty Villeroy & Boch są teraz produkowane w Tajlandii ... Zakładając, że towary wykonane przez niemieckie są dobre.

Gdzie jest Villeroy i Boch?

Większość ich podstawowych zastawy stołowych jest wyprodukowana w Niemczech. Jednak nie wszystkie produkty Villeroy i Boch są wytwarzane w Niemczech. Wiele ich podarunków jest wyprodukowanych w Chinach.

Jak wyczyścić toaletę Villeroy & Boch?

Plamy wody, pozostałości oleju i pozostałości mydła można łatwo usunąć za pomocą środka czyszczącego łazienki lub roztworu czyszczącego na bazie octu. Aby usunąć plamy limeskalowe bez „chemikaliów”, użyj octu domowego lub rozcieńczonej esencji octu.

Czy moja toaleta Villeroy i Boch będzie działać SplashLet Smart Bidet Seat?

To jest warunkowe, to wszystko. Sprawdź, czy toaleta jest dłuższa niż BrookPad Splash pozwól nam ustawić minimalną długość. SplashLet Występuje długości od 480 mm do 528 mm. Sprawdź dwukrotnie, że wszystkie wymagane nakrętki montażowe są zamontowane. Aby zainstalować siedzenie, odległość między śrubami montażowymi musi być mniejsza niż 180 mm. Inteligentna toaleta może być zainstalowana na misce toaletowej Grohe z tej serii. Jeśli remontujesz swoją łazienkę, możesz wymienić lub po prostu zainstalować inteligentną toaletę w szklanej misce.

Wniosek Villeroy & Boch Review

 • W Niemczech produkuje zastawy stołowe, przybory toaletowe i artykuły zdrowotne.
 • Villeroy Boch utrzymuje bardzo wysokie wymagania jakości, a nawet drobne wady mogą prowadzić do odrzucenia.
 • Te toalety są współczesnym zwrotem klasycznych kształtów patelni WC.
 • Na przykład seria Avento ma bezwojne sedesy i ergonomiczne miski z opadającymi krawędziami.
 • Podkreśla czystość, użyteczność i piękno.
 • Bez toksyczne podwójne opalane szkliwo i farby ozdobne tradycyjnie były wykorzystywane przez Villeroy & Boch.
 • Zdalny pilot Villeroy & Boch Viclean U Fote umożliwia dostosowanie wrażenia użytkownika.
 • Seria Aveo to szczyt luksusowych oprogramowania łazienki, łączący współczesny europejski design, atrakcyjną geometrię i skrupulatne kunszt.
 • Odważne nowoczesne projekty Joyce'a pokazują, jak przystępne jest najnowocześniejsze europejskie produkty łazienkowe.
 • Patelka na ścianie zmywacza zużywa zaledwie 4,5 litra wody o zaoszczędzaniu pieniędzy, oszczędzając pieniądze.
 • Villeroy & Boch Memento Wall zawieszona WC to oszałamiający projekt XXI wieku.
 • Bidet Joyce podłogowy ma czyste linie, świetne białe wykończenie Alpin i prosty kształt.
 • Villeroy & Boch to niemiecka firma ceramiczna z siedzibą w Mettlach.
 • Bidet montowany na ścianie La Belle 5427 00R1 łączy funkcjonalność i elegancję.
 • Intuicyjna konstrukcja zmniejsza bałagan i pozwala oddychać łazienkę.
 • Château de Villeroy & Boch nabywa porcelanę Heinrich's Heinrich

Scenariusz
BrookPad Zespół

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.