Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik dla kupujących

guide kitchen modern modern design smart smart design smart home smart toilets

Dowiedz się więcej o przewodniku zakupów w inteligentnej kuchni, klikając tutaj.

 

smart kitchen

Inteligentne kuchnie: Przewodnik dla kupujących

Inteligentne kuchnie obejmują nowe urządzenia i instalacje, które reagują na polecenia głosowe i są zarządzane za pomocą pilota opartego na aplikacji. SMART odnosi się do technologii samomonitorowania, analizy i raportowania. Inteligentne gadżety z certyfikatem Energy Star mogą pomóc Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię. Dobrze wyposażona kuchnia posiada sprzęt, który „myśli” za Ciebie. Dostosuj każde zadanie za pomocą różnych czujników i parametrów dostępnych z tych urządzeń. Urządzenia obsługujące Wi-Fi i Bluetooth łączą całą kuchnię.

W wielu urządzeniach kuchennych można znaleźć technologię, w tym: lodówki, piekarniki, zmywarki, światła, baterie i inne. Inteligentne urządzenia są zaprojektowane tak, aby gotowanie było proste i przyjemne. Podczas przygotowywania lub gotowania ulubionych posiłków możesz wykonywać wiele zadań, słuchając muzyki, podcastów lub czatując wideo ze znajomymi online. Czas konserwacji urządzenia lub niezbędnego uzupełnienia zasilania urządzenia mogą być wyzwalane przez podłączone systemy. Wygodne inteligentne urządzenia skracają czas spędzany na oglądaniu minutnika w przypadku skomplikowanych przepisów, a także czujniki, aby upewnić się, że jedzenie jest gotowe do spożycia, gdy jest gotowe.

Skanowanie kodów kreskowych przechowywanych produktów, aby wiedzieć, kiedy wygasają, jest szczególnie przydatne przy przechowywaniu żywności. Możliwe jest zainstalowanie drugich drzwi wewnątrz drzwi, tak aby przedmioty przechowywane na półkach we wnętrzu lodówki były dostępne bez otwierania całego urządzenia. Inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego mogą być zdalnie sterowane z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia sieciowego. Możliwe jest przeglądanie zawartości patelni na piecu z drugiego końca pomieszczenia, dzięki niektórym okapom nadkuchennym. Niektóre modele mają wbudowane czujniki, które dostosowują czas gotowania podczas gotowania, gwarantując, że każdy kęs jest ugotowany prawidłowo.

Kanami i zmywarkami można sterować za pomocą poleceń głosowych. Czujniki tlenku węgla i inteligentne czujniki dymu wykrywają wycieki i rozlania. Rozważ oświetlone wnętrza i czyszczenie parą, aby uzyskać dokładniejsze czyszczenie. Inteligentne kuchnie mogą również chcieć dodać aplikację do domowej sieci Wi-Fi. Dostępnych jest wiele opcji, jeśli chodzi o inteligentne oświetlenie, takie jak kuchnia.

Zasilanie lampy, innego urządzenia lub urządzenia zależy od źródła zasilania. Aby uzyskać połączenie z siecią, często kupowane są inteligentne urządzenia i inteligentne koncentratory. Kuchnia służy jako centralne miejsce spotkań, w którym gromadzą się goście i rodzina. Podczas gdy większość przedmiotów, na których polegamy do przechowywania i przygotowywania żywności, pozostała taka sama w projektowaniu, ich podstawowa technologia rozwijała się i ewoluowała z biegiem czasu. Ponieważ wiele urządzeń i gadżetów, takich jak urządzenia kuchenne, można teraz kontrolować bezprzewodowo, dom jest jednym z najbardziej połączonych miejsc w domu. Ten najnowocześniejszy, inteligentny sprzęt kuchenny został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych wymaganiach rodziny, dzięki czemu zadania są łatwiejsze i mniej czasochłonne. Dzięki odpowiedniemu inteligentnemu sprzętowi kuchennemu posiłki i pieczenie są uproszczone niezależnie od codziennych dojazdów do pracy lub wielkości domu.

Zasilanie lampy, innego urządzenia lub osprzętu zależy od źródła zasilania. Aby uzyskać połączenie z siecią, często kupowane są urządzenia inteligentne i inteligentne koncentratory. Kuchnia służy jako centralne miejsce spotkań, w którym gromadzą się goście i rodzina. Podczas gdy większość przedmiotów, na których polegamy do przechowywania i przygotowywania żywności, pozostała taka sama w projektowaniu, ich podstawowa technologia rozwijała się i ewoluowała z biegiem czasu. Ponieważ wiele urządzeń i gadżetów, takich jak urządzenia kuchenne, można teraz kontrolować bezprzewodowo, dom jest jednym z najbardziej połączonych miejsc w domu. Ten najnowocześniejszy, inteligentny sprzęt kuchenny został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych wymaganiach rodziny, dzięki czemu zadania są łatwiejsze i mniej czasochłonne.Dzięki odpowiedniemu inteligentnemu wyposażeniu kuchennemu posiłki i pieczenie są uproszczone niezależnie od codziennych dojazdów do pracy czy wielkości domu

Czym jest inteligentna kuchnia i jak działa?

Inteligentna kuchnia to zaktualizowana, połączona kuchnia, która obejmuje urządzenia i wyposażenie reagujące na polecenia głosowe i można nią sterować za pomocą pilota opartego na aplikacji. Zapewniają korzyści w automatyce domowej, synchronizując się z innymi inteligentnymi urządzeniami i aplikacjami, które mogą być połączone przez Wi-Fi lub połączenie Bluetooth. Dzięki przyciskom lub pokrętłom te inteligentne urządzenia mogą być używane w taki sam sposób, jak konwencjonalne urządzenia kuchenne; jednak ich funkcjonalność i monitorowanie można kontrolować i monitorować za pomocą aplikacji na telefon lub tablet, inteligentnego koncentratora, a nawet po prostu z nimi rozmawiać. Połączenie inteligentnego domu zostało zaprojektowane, aby ułatwić Ci życie, więc zastanów się, czego brakuje w Twojej kuchni, zanim w nią zainwestujesz. Te ulepszenia zapewniają większą wygodę, lepszą czystość i stylowy, nowoczesny wygląd inteligentnej technologii. Jednak technologia nie jest jedyną inteligentną rzeczą; większość inteligentnych urządzeń została zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu energii. Inteligentne urządzenia z certyfikatem Energy Star mogą pomóc zmniejszyć całkowite zużycie energii w domu i zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Co to jest inteligentna technologia i jak działa?

Termin „SMART” odnosi się do technologii umożliwiającej „automonitorowanie, analizę i raportowanie”. Obiekty, które kiedyś uważano za martwe, mogą teraz uzyskać świadomość poznawczą dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i technik analizy dużych zbiorów danych.

Cel inteligentnej technologii jest niejasny.

Oświetlenie jest automatycznie sterowane w domach wykorzystujących inteligentną technologię, urządzenia grzewcze i chłodzące są monitorowane, a urządzenia są wyłączane, gdy nie są używane. Właściciele domów cieszą się dodatkową wygodą możliwości włączania i wyłączania urządzeń, gdy są z dala od domu..

Urządzenia obsługujące Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają połączenie całej kuchni.

Urządzenia w inteligentnej kuchni wyróżniają się tym, że „myślą” o pracy, którą z nimi wykonujesz i wykorzystują ich połączenie, aby ułatwić Ci życie. Możesz spersonalizować każdą pracę, korzystając z szeregu czujników i ustawień dostępnych z tych urządzeń. Wszystkie te możliwości są możliwe dzięki temu, że mają bezprzewodowe połączenie z Internetem domowym lub innymi urządzeniami i gadżetami.

To łącze jest udostępniane na dwa sposoby: W przypadku urządzeń obsługujących Wi-Fi łączy się z domowym Internetem i umożliwia dostęp do określonych aplikacji i zasobów producenta, a także kontrolę funkcjonowanie urządzeń z telefonu lub tabletu praktycznie z dowolnego miejsca. Jeśli zapomnisz wyłączyć piekarnik przed wyjściem z domu lub jeśli chcesz, aby piekarnik się nagrzał podczas zbierania mrożonej pizzy, wystarczy dotknąć aplikacji i wprowadzić niezbędne zmiany . Bluetooth to krótkofalowy sygnał radiowy, który umożliwia produktom obsługującym technologię Bluetooth interakcję z innymi urządzeniami i urządzeniami inteligentnymi, które znajdują się w zasięgu ich sygnału o częstotliwości radiowej. Ten koncentrator urządzeń przesyła dane i sygnały sterujące, które umożliwiają kilku urządzeniom współpracę jako jedną jednostkę, na przykład włączanie wentylacji okapu kuchennego, gdy palniki kuchenki lub piekarnik osiągną określoną temperaturę lub poziom wilgotności.

Lista może być długa i dłuższa. Każdy aspekt oświetlenia w kuchni może zostać zaktualizowany w celu połączenia w sieć, umożliwiając zarządzanie nim za pomocą aplikacji, które mogą zmieniać ton i kolor światła, a także włączać i wyłączać światła za pomocą timera. Aktywowana głosem bateria kuchenna umożliwia użytkownikowi kontrolowanie przepływu wody poprzez wypowiadanie instrukcji do urządzenia.Każdy aspekt Twojej kuchni może zostać zmodernizowany, aby zapewnić w pełni spersonalizowane wrażenia dla Ciebie i Twojej rodziny  Dzięki temu można wdrożyć mnóstwo dodatkowych funkcji w różnych urządzeniach. Inteligentną technologię można znaleźć w różnych urządzeniach kuchennych, w tym:

 • Chłodziarki
 • Kufelki i płyty kuchenne z piekarnikami
 • Okapy są rodzajem systemu wentylacyjnego.
 • Mikrofale
 • Zmywarki
 • Kawiarki
 • Małe gadżety, które działają jako całość
 • Należy zainstalować czujniki dymu i czadu.
 • Detektory wycieków

Kuchnie stworzone do wielozadaniowości nazywane są inteligentnymi kuchniami.

Istnieje wiele cech wspólnych dla różnych inteligentnych urządzeń. Obejmują one dobrze znane interfejsy, takie jak panele szklane, ekrany dotykowe i podświetlane wyświetlacze, a także różnorodne szeroko stosowane technologie, takie jak Wi-Fi. Kamery wewnętrzne w lodówkach, okapach nadkuchennych i inteligentnych koncentratorach mogą być dostępne, aby zapewnić szybki i prosty podgląd żywności przechowywanej na płycie kuchennej lub nad nią. Niektóre są wyposażone w mikrofony i głośniki, a inne nie. Pozwala to na korzystanie z poleceń aktywowanych głosem za pomocą inteligentnych urządzeń połączonych z urządzeniami. Możliwe jest również korzystanie z mediów audiowizualnych za pośrednictwem dowolnych powiązanych aplikacji, takich jak czat wideo podczas gotowania lub oglądanie filmu instruktażowego krok po kroku dotyczącego nieznanego przepisu, a nawet oglądanie telewizji w kuchni podczas przygotowywania posiłku. Niektóre urządzenia mogą wysyłać powiadomienia e-mail, gdy nadszedł czas na konserwację lub uzupełnienie zapasów w wyniku tych połączonych systemów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do przydatnych wskazówek lub pomocy w obsłudze klienta.

Utrzymuj podstawowe, uporządkowane i połączone środowisko.

Aktualizacja do współczesnej inteligentnej kuchni oznacza wybór najlepszego sprzętu kuchennego, który jest odpowiedni dla Twojej okolicy i sposobu, w jaki Twoja rodzina korzysta z kuchni. Ta nowa generacja inteligentnych urządzeń ma sprawić, że gotowanie będzie łatwe, a nawet przyjemne, niezależnie od tego, czy gotujesz po długim dniu w pracy, czy w końcu próbujesz tego przepisu na pieczenie, który widziałeś w Internecie. Przygotowując lub gotując swoje ulubione potrawy, możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie, słuchając muzyki lub podcastów, a nawet rozmawiając na czacie wideo z kumplami przez Internet. Nawet jeśli wydaje się to trochę jak życie w przyszłości, dzisiejsze innowacyjne projekty kuchni są obecnie dostępne. Od Ciebie zależy, które futurystyczne elementy będą najbardziej przydatne w Twoim domu, więc zapoznaj się z wachlarzem aktualnie dostępnych opcji.

Niektóre urządzenia są gotowe do użycia, gdy tylko Smart Hub zostanie podłączony do sieci.

Inteligentna lodówka wygląda i działa w taki sam sposób, jak zwykła lodówka, z dodatkowymi funkcjami, takimi jak kostkarki do lodu i konfigurowalne zarządzanie temperaturą półka po półce. Istnieje jednak kilka znaczących różnic między tymi dwoma. Dzięki odpowiedniej lodówce możesz używać jej jako inteligentnego koncentratora, umożliwiając interakcję ze wszystkimi podłączonymi urządzeniami w domu. Te drzwi mogą być całkowicie interaktywne, z intuicyjnym interfejsem, który może zaoferować wszystko, od lokalnych wiadomości i pogody po aplikacje do pozostawiania notatek wideo na drzwiach, bez potrzeby stosowania magnesów. Wiele z nich po wewnętrznej stronie drzwi posiada ekran dotykowy wykonany ze szkła. W rezultacie panele drzwi pokazują zdjęcia tego, co znajduje się w lodówce, co kładzie kres niekończącym się poszukiwaniom przekąski o północy przy otwartych drzwiach. W niektórych modelach drzwi znajdują się wewnątrz drzwi, aby umożliwić szybki i łatwy dostęp do rzeczy przechowywanych na półkach drzwiowych, bez konieczności otwierania całego wnętrza lodówki do temperatury pokojowej dla pojedynczego, małego przedmiotu.Niektóre wersje umożliwiają skanowanie kodów kreskowych przechowywanych towarów w celu przypomnienia o ich datach ważności, co jest szczególnie przydatne w przypadku przechowywania żywności Sprawdź, czy w lodówce znajduje się mleko z działu mleczarskiego sklepu spożywczego widok kamer na wewnętrzne półki lodówki. Funkcje te zostały zaprojektowane tak, aby wycieczki na zakupy były wygodniejsze, eliminując potrzebę dzwonienia do domu, jeśli zapomnisz listy zakupów. Te aplikacje mogą pomóc w codziennych pracach w kuchni i przy przygotowywaniu posiłków, takich jak:

 • Zrób listę zakupów i trzymaj się jej.
 • Gdy zabraknie Ci czegokolwiek, możesz to kupić online.
 • Książki kucharskie dostępne w internecie
 • Narzędzia do przygotowywania posiłków
 • Dostęp do mediów społecznościowych jest dostępny.
 • Dostępne są również tablice ogłoszeń i kalendarze rodzinne.
 • Aktualizacje dotyczące pogody i wiadomości
 • Aplikacje do słuchania muzyki
 • Aplikacje wideo, np. do strumieniowego przesyłania programów kulinarnych lub wykonywania połączeń telefonicznych
 • I jest ich znacznie więcej!

Urządzenia do gotowania z większą inteligencją

Utrzymywanie porządku nie jest jedynym celem połączonych urządzeń. Odpowiednie postępy technologiczne mogą sprawić, że przygotowanie obiadu będzie bardziej wydajne i kompleksowe, a mniej czasu poświęca się na monitorowanie zegara pod kątem złożonych przepisów i czujników, aby upewnić się, że wszystko jest gotowe do spożycia po zakończeniu. Zawsze możliwe jest ulepszenie podstawowych funkcji funkcjonalnych kuchenek i płyt kuchennych za pomocą inteligentnej technologii, takiej jak precyzyjne sterowanie temperaturą i możliwość wstępnego nagrzewania piekarnika, nawet gdy nie znajdujesz się w tym samym pomieszczeniu. Korzystając z inteligentnego piekarnika, możesz eksperymentować z różnymi technikami gotowania, od dobrze rozproszonego ogrzewania konwekcyjnego po ogrzewanie na podczerwień, aby grillować idealny stek, niezależnie od tego, czy wolisz piec gazowy, czy elektryczny. Dostępne są płyty indukcyjne, które umożliwiają umieszczenie garnków i patelni tam, gdzie ich potrzebujesz. Niektóre zawierają również ustawienia szybkiego gotowania, które upraszczają zadanie monitorowania czasu gotowania.

Skorzystanie z inteligentnej technologii ułatwia planowanie z wyprzedzeniem.

Każdy sprzęt jest połączony ze sobą za pomocą interfejsu cyfrowego lub opartego na aplikacji, co w przypadku niektórych modeli umożliwia sterowanie głosem nawet odpowiednim zakresem piekarnika. Rozgrzej piekarnik za pomocą smartfona lub tabletu i obserwuj temperaturę piekarnika podczas gotowania potraw. Aplikacja może być połączona z przepisami, aby zagwarantować, że temperatura gotowania jest zawsze prawidłowa, a czas zawsze dokładny, dzięki czemu nie musisz spędzać tyle czasu na przygotowywaniu, ile w innym przypadku. Kolejna funkcja oferuje poradniki i instrukcje dotyczące pielęgnacji, a także alerty w aplikacji, gdy inteligentne urządzenie wymaga naprawy, a także bezpośredni dostęp do przedstawicieli obsługi klienta. Wybierz okap, który jest przymocowany do ściany i może oferować silną wentylację oprócz dodatkowych zaawansowanych technologicznie możliwości. Niezależnie od tego, czy jest to monitowane przez czujniki wilgotności, czy też gdy kuchenka lub piekarnik osiąga temperaturę określoną w ustawieniach aplikacji, okapy połączone przez Bluetooth automatycznie włączają się i wyłączają. Można nim sterować zdalnie z innego pomieszczenia, a także zdalnie zmieniać prędkość nawiewu. Możliwość zobaczenia zawartości patelni na kuchence z drugiego końca pomieszczenia lub nawiązania połączenia wideo jest zapewniona przez niektóre okapy kuchenne, które obejmują wyświetlanie przepisów, odtwarzanie wideo i audio oraz nagrywanie dźwięku.

Nowoczesne mikrofale

Wszystkim, od kuchenki mikrofalowej po ekspres do kawy, można sterować za pomocą głosu i inteligentnego koncentratora.Możliwość skanowania etykiety produktu spożywczego w celu wybrania przez mikrofalę odpowiednich ustawień gotowania i czasu potrzebnego z bazy danych przepisów producenta jest dostępna w niektórych inteligentnych kuchenkach mikrofalowych z funkcją skanowania do gotowania Niektóre wersje są wyposażone w wewnętrzne czujniki, które pozwól im zmieniać czas gotowania podczas gotowania, zapewniając w ten sposób, że każdy kęs jest całkowicie i dokładnie ugotowany. Dostępne są kuchenki mikrofalowe nablatowe i mikrofale over-the-range, z takimi funkcjami, jak czujniki rozmrażania i szuflady na pizzę, a także funkcje gotowania konwekcyjnego w niektórych modelach. Nawet wczorajsze resztki mogą smakować świeżo ugotowane i odpowiednio podgrzane dzięki futurystycznym możliwościom tych inteligentnych gadżetów.

Czy jest jakaś korzyść z posiadania inteligentnej mikrofalówki?

Inteligentna kuchenka mikrofalowa eliminuje możliwość ludzkiego błędu w procesie ogrzewania mikrofalowego. Jest wstępnie zaprogramowana z listą ponad dwóch tuzinów produktów, które można ugotować, odgrzać lub rozmrozić, mówiąc do mikrofonu urządzenia.

Czym są inteligentne urządzenia domowe i jak działają?

Każda konfiguracja domu, która umożliwia automatyczne sterowanie urządzeniami i gadżetami z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia sieciowego, jest określana jako „inteligentny dom”. Funkcje automatycznego lub zdalnego sterowania są zapewniane przez urządzenie, które zawiera inteligencję i komunikację niezbędną do reagowania na preferencje użytkownika lub sygnały zewnętrzne od dostawcy usług energetycznych lub dostawcy usług energetycznych będącego stroną trzecią. Inteligentne urządzenia analizują czynności, analizując dane, aby pomóc Ci w zautomatyzowaniu codziennych obowiązków i zwiększeniu możliwości wydajności. Wiele inteligentnych urządzeń może być również zarządzanych za pomocą aplikacji lub oprogramowania, które można pobrać na różne urządzenia mobilne.

Oczyszczanie, które jest bardziej strategiczne

Po podaniu posiłków inteligentna kuchnia może uprościć sprzątanie, podłączając do sieci odpowiedni podłączony sprzęt. Nawet zmywarka i zlewozmywak mają inteligentne możliwości, niezależnie od tego, czy są obsługiwane za pomocą aplikacji, czy za pomocą poleceń głosowych. Tak, w dzisiejszych czasach nawet bateria kuchenna może być wyposażona w najnowocześniejszą technologię. Te inteligentne dotykowe/bezdotykowe baterie kuchenne mogą być obsługiwane za pomocą poleceń głosowych i mogą być obsługiwane bez użycia rąk po prostej konfiguracji za pomocą inteligentnego urządzenia hub. W wyniku aktywacji głosowej bateria może zapewnić dokładne pomiary wody bezpośrednio z kranu, jednocześnie zapewniając łatwość bezdotykowego włączania/wyłączania. Kupując inteligentną zmywarkę, poszukaj takiej, która ma zaplanowane godziny pracy i określone ustawienia, którymi można sterować za pomocą aplikacji lub koncentratora urządzeń inteligentnych.

Możliwe jest zaplanowanie cykli zmywania naczyń poza godzinami szczytu, na przykład w ciągu dnia lub późną nocą, oraz otrzymywanie powiadomień, gdy te cykle się zakończą. Aplikacja może również wysyłać powiadomienia, gdy zmywarka jest pełna i zmywarka jest gotowa do opróżnienia. Kolejną zaletą aplikacji jest to, że inteligentna zmywarka może śledzić ilość detergentu i nabłyszczacza zużywanego przy każdym załadunku i dodawać je do listy zakupów, zanim się skończą, a nawet kupić je bezpośrednio od producenta i zlecić dostawę Twoje drzwi, jeśli wybierzesz tę opcję. Poszukaj nowoczesnych funkcji, takich jak oświetlone wnętrza i ustawienia pary, które zapewniają dokładniejsze czyszczenie.

Dodatki do inteligentnego domu

Możliwe jest wykorzystanie kilku inteligentnych gadżetów kuchennych w połączeniu z innymi inteligentnymi urządzeniami, które mogą być używane w innym miejscu w domu. Każda kuchnia, a także wiele innych pomieszczeń w domu, powinna być wyposażona w czujnik dymu lub czadu.Używając inteligentnego detektora dymu lub czadu, możesz stworzyć domowy system bezpieczeństwa, który synchronizuje się ze smartfonem przez Wi-Fi i może wysyłać Ci powiadomienia przez aplikację lub SMS-a z dowolnego miejsca na świecie, jeśli w domu zaistnieje sytuacja awaryjna. bezprzewodowe wykrywacze wycieków, które można zainstalować pod zlewem kuchennym i mogą powiadamiać o przepełnieniach i wyciekach, dzięki czemu możesz być świadomy wszelkich problemów, gdy tylko się pojawią, zapobiegając uszkodzeniu szafek i podłogi. Tego rodzaju sytuacje domowe są bardzo wrażliwe na czas, a możliwość szybkiej reakcji z dowolnego miejsca może mieć ogromne znaczenie na świecie.

I wreszcie, istnieje szeroka gama inteligentnych opcji oświetlenia do kuchni i wielu innych pomieszczeń w domu. Termin „lampy” odnosi się zarówno do lamp i inteligentnych opraw do oświetlenia wnętrz, jak i inteligentnych żarówek, które można zastosować w dowolnej lampie konwencjonalnej. W przypadku niektórych inteligentnych świateł i inteligentnych żarówek są one połączone za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth, co umożliwia synchronizację światła z aplikacją, która umożliwia między innymi regulację jasności, odcienia i koloru światła. Możesz zaprogramować zegar tak, aby codziennie włączał światło o tej samej porze lub o różnych porach, jeśli jedziesz na wakacje i chcesz, aby dom wyglądał na zamieszkały podczas Twojej nieobecności. Inteligentne sterowanie ścienne i przełączniki gniazdek elektrycznych zapewniają niektóre z tych samych możliwości, ale są podłączone bezpośrednio do źródła zasilania, od którego zależy zasilanie światła, innego urządzenia lub osprzętu. Wiele z nich jest wyposażonych w interfejs cyfrowy, zamiast tradycyjnego ręcznego przełącznika ściennego, który można obracać w górę lub w dół, aby zmienić głośność. Zwróć uwagę na wszystkie gniazda, które mają porty USB lub porty, które wysuwają się i są odporne na manipulacje.

Ostatnia myśl o inteligentnych urządzeniach

W przypadku korzystania z inteligentnego urządzenia, takiego jak lodówka lub kuchenka, nie jest konieczne korzystanie z zaawansowanych technologicznie połączonych gadżetów, z którymi są one połączone. Pamiętaj tylko, że oznacza to, że stracisz wygodę, którą miały Ci zaoferować. Do podłączenia tych urządzeń do sieci często wymagany jest zakup urządzenia inteligentnego lub inteligentnego koncentratora, takiego jak Google Nest lub Amazon Alexa. Ci, którzy mają wbudowany połączony koncentrator, mogą zacząć szukać sygnałów z innych urządzeń za naciśnięciem przycisku, a ci, którzy nie mogą tego zrobić ręcznie. Ponieważ każdy producent inteligentnych urządzeń ma swoją własną sugerowaną aplikację i funkcje, ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, które inteligentne koncentratory i wybór aplikacji dla urządzeń najlepiej pasują do Twojej kuchni.

Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik dla kupujących?

 • Zmodernizowana, połączona kuchnia powinna zawierać urządzenia i instalacje, które reagują na polecenia głosowe i mogą być obsługiwane za pomocą pilota opartego na aplikacji.
 • Mimo to, chociaż technologia jest inteligentna, urządzenia z myślą o oszczędzaniu energii są równie inteligentne.
 • Połączone urządzenia zapewniają bezprzewodowy dostęp do całej kuchni.
 • To łącze jest dostępne na dwa sposoby: urządzenia z obsługą Wi-Fi łączą się z domowym Internetem i umożliwiają korzystanie z określonych aplikacji i zasobów producenta, a także zarządzanie działaniem urządzenia z telefonu lub tabletu z dowolnego miejsca.
 • Umożliwia to wykonywanie instrukcji aktywowanych głosem za pośrednictwem aktywowanych głosem urządzeń podłączonych do urządzeń.
 • Wybór nowoczesnej inteligentnej technologii kuchennej polega na doborze wyposażenia kuchennego do Twojej lokalizacji i do użytku rodzinnego.
 • Ponadto zaawansowana technologia, taka jak precyzyjne ustawienia temperatury i możliwość przygotowania piekarnika, gdy nie znajdujesz się w tym samym pomieszczeniu, umożliwia realizację dodatkowych aspektów funkcjonalnych kuchni i płyt kuchennych.
 • Korzystanie z inteligentnej technologii skraca proces planowania.
 • Wybierz okap, który jest podłączony do ściany i może zapewniać wydajną wentylację oprócz bardzo zaawansowanych technologicznie funkcji
 • nowoczesne mikrofale Wszystko, łącznie z mikrofalówką i ekspresem do kawy, można obsługiwać za pomocą mowy.
 • Niektóre modele kuchenek mikrofalowych z funkcją skanowania do gotowania umożliwiają skanowanie etykiety produktu spożywczego i uzyskanie odpowiednich ustawień gotowania i czasu z bazy danych przepisów producenta.
 • Nawet zmywarkami i zlewozmywakami można sterować za pomocą poleceń głosowych i aplikacji.
 • Te inteligentne dotykowe / bezdotykowe baterie kuchenne mogą być sterowane za pomocą poleceń głosowych i mogą być obsługiwane bez użycia rąk po prostej konfiguracji za pomocą inteligentnego urządzenia hub.
 • akcesoria do automatyki domowej Możesz zintegrować niektóre inteligentne gadżety kuchenne z innymi inteligentnymi urządzeniami i używać ich w innym miejscu w domu.
 • Każda kuchnia, a także inne pomieszczenia w domu powinny być wyposażone w czujnik dymu lub czadu.
 • Dodatkowo masz wiele różnych opcji oświetlenia kuchni i wielu innych pomieszczeń w domu.
 • Gdy lampa, inne urządzenie lub osprzęt jest sam dla siebie uzależniony od energii elektrycznej, otrzymujesz inteligentne sterowanie ścienne i przełącznik gniazdka elektrycznego połączone bezpośrednio ze źródłem zasilania.
 • aby te urządzenia były połączone z siecią, musisz kupić urządzenie inteligentne lub inteligentny koncentrator, taki jak Google Nest lub Amazon Alexa

Napisane przez
BrookPad Team

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals