Buying a Smart Kitchen: A Buyer's Guide

Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik kupującego

Dowiedz się więcej o Przewodniku zakupu Smart Kitchen, klikając tutaj.

 

Inteligentna kuchnia

Inteligentne kuchnie: przewodnik kupującego

Inteligentne kuchnie obejmują nowe urządzenia i urządzenia, które reagują na polecenia głosowe i są zarządzane za pomocą pilota opartego na aplikacji. Smart odnosi się do technologii samokontroli, analizy i raportowania. Inteligentne gadżety z certyfikatem Energy Star mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze na rachunku za zasilanie. Dobrze wyposażona kuchnia ma sprzęt, który „myśli” dla Ciebie. Dostosuj każde zadanie za pomocą różnych czujników i parametrów, dostępnych z tych urządzeń. Urządzenia z obsługą WiFi i Bluetooth łączą całą kuchnię.

W wielu urządzeniach kuchennych można znaleźć technologię, w tym: lodówki, piekarniki, zmywarki, światła, krany i wiele innych. Inteligentne urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby gotować zarówno proste, jak i przyjemne. Przygotowując lub gotując swoje ulubione posiłki, możesz wielozadaniowo, słuchając muzyki, podcastów lub rozmowy z przyjaciółmi online. Czas konserwacji urządzeń lub niezbędne uzupełnienie dostaw urządzeń może być wywołane przez podłączone systemy. Wygodne inteligentne urządzenia skracają czas spędzony na oglądaniu timera na skomplikowane przepisy, a także czujniki, aby upewnić się, że jedzenie jest gotowe do jedzenia po zakończeniu.

Skanowanie w kodach kodów przechowywanych produktów, dzięki czemu wiesz, kiedy wygasają, jest szczególnie pomocne w przechowywaniu żywności. Możliwe jest zainstalowanie drugich drzwi wewnątrz drzwi, aby przedmioty przechowywane na półkach na wnętrzu lodówki można uzyskać bez otwierania całego urządzenia. Inteligentne urządzenia domowe mogą być zdalnie sterowane z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia sieciowego. Możliwe jest obejrzenie zawartości patelni na kuchence z drugiej strony pomieszczenia z pewnymi maskami. Niektóre modele obejmują wbudowane czujniki, które dostosowują czas gotowania podczas gotowania jedzenia, gwarantując, że każdy kęs jest odpowiednio gotowany.

Krany i zmywarki można kontrolować za pomocą poleceń głosowych. Detektory dymu węglowego i inteligentnych dymu wykrywają wycieki i wycieki. Rozważ oświetlone wnętrza i czyszczenie pary dla dokładniejszego czyszczenia. Inteligentne kuchnie mogą również chcieć dodać aplikację do sieci Wi-Fi w domu. Dostępnych jest wiele opcji, jeśli chodzi o inteligentne oświetlenie, takie jak kuchnia.

Lampa, inne urządzenie lub urządzenie zależy od samego źródła zasilania do samego zasilania. Aby być podłączonym do sieci, często kupowane są inteligentne urządzenia i inteligentne piasty. Kuchnia służy jako centralne miejsce spotkań, w którym gromadzą się goście i rodzina. Podczas gdy większość przedmiotów, na których polegamy na przechowywaniu żywności i przygotowaniach, pozostała taka sama w projektowaniu, ich podstawowa technologia rozwinęła się i ewoluowała w czasie. Ponieważ wiele sprzętu i gadżetów można teraz kontrolować bezprzewodowo, takie jak urządzenia kuchenne, dom jest jednym z najbardziej połączonych miejsc w domu. Ten najnowocześniejszy, inteligentny sprzęt kuchenny został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych wymaganiach rodzinnych, dzięki czemu zadania jest łatwiejsze i mniej czasochłonne. Przy odpowiednim inteligentnym wyposażeniu kuchennym posiłki i obowiązki pieczenia są uproszczone bez względu na codzienne dojazd do pracy lub wielkości domu.

Lampa, inne urządzenie lub urządzenie zależy od samego źródła zasilania do samego zasilania. Aby być podłączonym do sieci, często kupowane są inteligentne urządzenia i inteligentne piasty. Kuchnia służy jako centralne miejsce spotkań, w którym gromadzą się goście i rodzina. Podczas gdy większość przedmiotów, na których polegamy na przechowywaniu żywności i przygotowaniach, pozostała taka sama w projektowaniu, ich podstawowa technologia rozwinęła się i ewoluowała w czasie. Ponieważ wiele sprzętu i gadżetów można teraz kontrolować bezprzewodowo, takie jak urządzenia kuchenne, dom jest jednym z najbardziej połączonych miejsc w domu. Ten najnowocześniejszy, inteligentny sprzęt kuchenny został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych wymaganiach rodzinnych, dzięki czemu zadania jest łatwiejsze i mniej czasochłonne. Przy odpowiednim inteligentnym wyposażeniu kuchennym posiłki i obowiązki pieczenia są uproszczone bez względu na codzienne dojazd do pracy lub wielkości domu.

Co to jest inteligentna kuchnia i jak to działa?

Inteligentna kuchnia to zaktualizowana, podłączona kuchnia, która obejmuje urządzenia i urządzenia, które reagują na polecenia głosowe i mogą być kontrolowane za pomocą pilota opartego na aplikacjach. Zapewniają korzyści w automatyzacji domowej, synchronizując się z innymi inteligentnymi urządzeniami i aplikacjami, które mogą być podłączone za pomocą połączenia Wi-Fi lub Bluetooth. Dzięki przyciskom lub sterowaniu pokrętłem te inteligentne urządzenia mogą być używane w taki sam sposób, jak konwencjonalne urządzenia kuchenne; Jednak ich funkcjonalność i monitorowanie mogą być kontrolowane i monitorowane za pośrednictwem aplikacji telefonu lub tabletu, inteligentnego centrum, a nawet po prostu z nimi rozmawiania. Smart Home Connection ma na celu uproszczenie życia, więc zastanów się, czego brakuje w kuchni przed zainwestowaniem. Ulepszenia te zapewniają większą wygodę, lepszą czystość i stylowy, współczesny wygląd inteligentnej technologii. Jednak technologia nie jest jedyną inteligentną rzeczą; Większość inteligentnych urządzeń jest zaprojektowana z myślą o ochronie energii. Inteligentne urządzenia, które są certyfikowane Energy Star, mogą pomóc w zmniejszeniu całkowitego zużycia energii w domu i zaoszczędzeniu pieniędzy na rachunku elektrycznym.

Co to jest inteligentna technologia i jak to działa?

Termin „inteligentny” odnosi się do technologii, która pozwala na „samokontrola, analizę i raportowanie”. Obiekty, które kiedyś uznano za pozbawione życia, mogą teraz otrzymać świadomość poznawczą poprzez zastosowanie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i technik analizy dużych zbiorów danych.

Cel inteligentnej technologii jest niejasny.

Oświetlenie jest automatycznie kontrolowane w domach wykorzystujących inteligentną technologię, urządzenia do ogrzewania i chłodzenia są monitorowane, a urządzenia są wyłączone, gdy nie są używane. Właściciele domów cieszą się dodatkową wygodą związaną z włączaniem i wyłączaniem urządzeń, gdy są z dala od domu.

Urządzenia z obsługą Wi-Fi i Bluetooth pozwalają połączyć całą kuchnię.

Urządzenia w inteligentnej kuchni wyróżniają się faktem, że „myślą” o pracy, którą wykonujesz i wykorzystują ich połączenie, aby uprościć swoje życie. Możesz spersonalizować każde zadanie za pomocą szeregu czujników i ustawień dostępnych z tych urządzeń. Wszystkie te możliwości są możliwe dzięki faktowi, że mają one połączenie bezprzewodowe z domowym Internetem lub innymi urządzeniami i gadżetami.

Ten link jest udostępniany na dwa sposoby: w przypadku urządzeń obsługujących Wi-Fi, łączą się one do Internetu domu i umożliwiają dostęp do konkretnych aplikacji i zasobów producenta, a także do kontrolowania funkcjonowania urządzeń z telefonu z telefonu lub tablet z praktycznie dowolnego miejsca. W przypadku, gdy zapomnisz wyłączyć piekarnik przed opuszczeniem domu, lub jeśli chcesz, aby piekarnik się podgrzewał podczas wybierania zamrożonych pizzy, wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z aplikacji i dokonać niezbędnych zmian . Bluetooth to krótkofalowy sygnał częstotliwości radiowej, który pozwala produktom z obsługą Bluetooth na interakcję z innymi urządzeniami i urządzeniami inteligentnymi, które znajdują się w zakresie ich krótkiej częstotliwości radiowej. Ta koncentrator urządzenia przesyła dane i sygnały sterujące, które umożliwiają kilka urządzeń działanie razem jako pojedyncza jednostka, takie jak włączenie wentylacji kaptura zasięgu, gdy palniki lub piec osiągają określoną temperaturę lub wilgotność.

Lista może być długa. Każdy aspekt oświetlenia kuchni może być aktualizowany do sieci, umożliwiając zarządzanie go za pośrednictwem aplikacji, które mogą zmieniać światło i kolor, a także włączać i wyłączać światła na timerze. Aktywowany głosem kran kuchenny umożliwia użytkownikowi kontrolowanie przepływu wody poprzez wypowiadanie instrukcji do urządzenia. Każdy aspekt Twojej kuchni może zostać zmodernizowany, aby zapewnić w pełni spersonalizowane wrażenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Umożliwia to wdrożenie mnóstwa dodatkowych funkcji na różnych urządzeniach. Inteligentną technologię można znaleźć w różnych sprzętach kuchennych, w tym:

 • Lodówki
 • Zakresy i kuchenki z piekarnikami
 • Kaptury zasięgu są rodzajem systemu wentylacji.
 • Mikrofale
 • Zmywarki do naczyń
 • Ekspresy do kawy
 • Małe gadżety, które działają jako całość
 • Należy zainstalować detektory dymu i tlenku węgla.
 • Detektory wycieków

Kuchnie zbudowane do wielozadaniowości nazywane są inteligentnymi kuchnią.

Istnieje wiele cech, które są wspólne dla różnych inteligentnych urządzeń. Obejmują one dobrze znane interfejsy, takie jak szklane, ekran dotykowy i wyświetlacze oświetlone, a także różnorodne szeroko stosowane technologie, takie jak Wi-Fi. Kamery wewnętrzne w lodówkach, maskach i inteligentne piasty mogą być dostępne, aby zapewnić szybki i prosty widok na jedzenie przechowywane w ramach lub powyżej. Niektóre są wyposażone w mikrofony i głośniki, podczas gdy inne nie. Pozwala to na użycie poleceń aktywowanych głosem za pomocą urządzeń inteligentnych połączonych z urządzeniami. Możliwe jest również wykorzystanie mediów audio/wizualnych za pośrednictwem dowolnych połączonych aplikacji, takich jak czat wideo podczas gotowania lub oglądanie filmu instruktażowego z nieznanego przepisu, a nawet oglądanie telewizji w kuchni podczas przygotowywania posiłku. Niektóre urządzenia mogą wysyłać Ci powiadomienia e -mail, gdy nadejdzie czas na konserwację lub uzupełnienie dostaw w wyniku tych powiązanych systemów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do przydatnych wskazówek lub pomocy w zakresie obsługi klienta.

Utrzymuj podstawowe, uporządkowane i połączone środowisko.

Aktualizacja współczesnej inteligentnej kuchni pociąga za sobą wybór najlepszego sprzętu kuchennego odpowiedniego dla Twojej okolicy i sposobu, w jaki rodzina korzysta z kuchni. Ta nowa generacja inteligentnych urządzeń ma na celu ułatwienie gotowania, a nawet przyjemnego, niezależnie od tego, czy gotujesz po długim dniu w pracy, czy wreszcie próbujesz tego przepisu pieczenia, który widziałeś online. While preparing or cooking your favorite dishes, you may multitask by listening to music or podcasts, or even video chatting with pals over the internet. Even if it seems a bit like living in the future, today's innovative kitchen designs are currently available. It is up to you to decide which futuristic elements will be most useful in your home, so have a look at the range of options that are currently available.

Some appliances are ready to use as soon as the Smart Hub is connected to the network.

Inteligentna lodówka pojawia się i działa w taki sam sposób, jak zwykła lodówka, z dodaniem możliwości, takich jak producenci lodu i konfigurowalni, półka po półce, zarządzanie temperaturą strefową. Istnieje jednak kilka znaczących różnic między nimi. Dzięki odpowiedniej lodówce możesz użyć go jako inteligentnego piasty, umożliwiając interakcję ze wszystkimi połączonym sprzętem w domu. Drzwi te mogą być całkowicie interaktywne, z intuicyjnym interfejsem, który może oferować wszystko, od lokalnych wiadomości i pogody po aplikacje do pozostawienia notatek wideo na drzwiach, bez potrzeby magnesów. Wewnątrz drzwi wiele z nich ma ekran dotykowy wykonany ze szkła. W rezultacie panele drzwi pokazują zdjęcia tego, co znajduje się w lodówce, zatrzymując niekończące się wyszukiwanie otwartych drzwi. W niektórych modelach znajdują się drzwi wewnątrz drzwi, które umożliwiają szybki i łatwy dostęp do rzeczy trzymanych na półkach drzwi, zamiast potrzebować otwierania całego wnętrza lodówki na temperaturę pokojową dla jednego małego przedmiotu. Niektóre wersje umożliwiają skanowanie w kodach kodów towarów trzymanych w celu przypomnienia o ich datach ważności, co jest szczególnie przydatne do przechowywania żywności. Sprawdź, czy w lodówce znajduje się mleko z Departamentu Dairy of the Grocery Store, patrząc na widok kamery na wewnętrzne półki lodówki. Funkcje są zaprojektowane w celu wygodniejszego wygody zakupów, eliminując potrzebę telefonu do domu, jeśli zapomnisz listy zakupów. Te aplikacje mogą pomóc w codziennych obowiązkach w kuchni i przygotowaniu posiłków, takich jak:

 • Zrób listę artykułów spożywczych i trzymaj się jej.
 • Kiedy zabraknie ci wszystkiego, możesz go kupić online.
 • Książki przepisowe dostępne w Internecie
 • Narzędzia do przygotowywania posiłków
 • Dostęp do mediów społecznościowych jest dostępny.
 • Dostępne są również tablice wiadomości i kalendarze rodzinne.
 • Aktualizacje na temat pogody i wiadomości
 • Aplikacje do słuchania muzyki
 • Aplikacje wideo, takie jak te do przesyłania strumieniowego programów kulinarnych lub wykonywania połączeń telefonicznych
 • I jest ich wiele więcej!

Urządzenia do gotowania z większą inteligencją

Utrzymanie spokojem nie jest jedynym celem powiązanych urządzeń. Odpowiednie postępy technologiczne mogą sprawić, że przygotowania obiadowe są bardziej wydajne i kompleksowe, a mniej czasu spędził monitorowanie zegara dla złożonych przepisów i czujników, aby upewnić się, że wszystko jest gotowe do jedzenia po zakończeniu. Zawsze możliwe jest ulepszenie podstawowych funkcji funkcjonalnych zakresów i płyt kuchennych za pomocą inteligentnej technologii, takich jak precyzyjne sterowanie temperaturą i możliwość ustawiania piekarnika do podgrzewania, gdy nie jesteś nawet w tym samym pomieszczeniu. Za pomocą inteligentnego piekarnika możesz eksperymentować z różnymi technikami gotowania, od dobrze rozproszonego ogrzewania konwekcyjnego po ogrzewanie w podczerwieni po grilla idealnego steku, niezależnie od tego, czy wolisz gaz lub zasięg elektryczny. Dostępne są tupy indukcyjne, które umożliwiają umieszczenie doniczek i patelni tam, gdzie ich potrzebujesz. Niektóre zawierają również ustawienia szybkiego wyboru, które ułatwiają monitorowanie czasu gotowania dookoła.

Korzystanie z inteligentnych technologii ułatwia planowanie z wyprzedzeniem.

Każdy sprzęt jest połączony ze sobą za pomocą interfejsu cyfrowego lub aplikacji, który w przypadku niektórych modeli pozwala nawet kontrolować głos. Wstępne podgrz piekarnik za pomocą smartfona lub tabletu i miej oko na temperaturę piekarnika podczas gotowania jedzenia. Aplikacja może być powiązana z przepisami, aby zagwarantować, że temperatura gotowania jest zawsze prawidłowa i że czas jest zawsze dokładny, więc nie musisz spędzać tyle czasu na przygotowywaniu, co w przeciwnym razie. Kolejna funkcja oferuje instrukcje dotyczące instruktażu i opieki, a także powiadomienia w aplikacji, gdy inteligentne urządzenie wymaga naprawy, a także bezpośredni dostęp do przedstawicieli obsługi klienta. Wybierz maskę zasięgu połączonego ze ścianą i może oferować silną wentylację oprócz dodatkowych możliwości zaawansowanych technologii. Niezależnie od tego, czy jest wyświetlany czujnikami wilgotności, czy też piec lub piekarnik osiągnie temperaturę określoną przez ustawienia aplikacji, okapy połączone Bluetooth połączone z zakresu automatycznie włączają się i wyłączają. Można go kontrolować zdalnie z innego pokoju, a prędkość wentylacyjna może być również zmieniana zdalnie. Możliwość zobaczenia zawartości patelni na kuchence z drugiej strony pokoju lub wykonania połączenia wideo jest dostarczana przez niektóre okapy zasięgu, które obejmują wyświetlanie wyświetlaczy dla przepisów, odtwarzania wideo i dźwięku oraz nagrywania audio.

Mikrofale, które są najnowocześniejsze

Wszystko, od kuchenki mikrofalowej po ekspres do kawy, może być kontrolowane głosem i inteligentnym piastem. Możliwość skanowania na etykiecie produktu spożywczego w celu wybrania odpowiednich ustawień gotowania i czasu potrzebnego z bazy danych przepisów producenta jest dostępna w niektórych inteligentnych mikrofalach z funkcją skanowania do gotowania. Niektóre wersje są wyposażone w wewnętrzne czujniki, które pozwalają im zmienić czas gotowania podczas gotowania jedzenia, zapewniając w ten sposób, że każdy kęs jest gotowany całkowicie i dokładnie. Dostępne są mikrofale mikrofalowe i mikrofalowe blaty i mikrofalowe, z takimi funkcjami, jak czujniki rozmrażania i szuflady pizzy, a także możliwości gotowania konwekcyjnego w niektórych modelach. Nawet wczorajsze resztki mogą być wykonane w celu smaku świeżo ugotowanego i odpowiednio podgrzewanego dzięki futurystycznym możliwościom tych inteligentnych gadżetów.

Czy jest jakaś korzyść z posiadania inteligentnej kuchenki mikrofalowej?

Inteligentna kuchenka mikrofalowa eliminuje możliwość ludzkiego błędu z procesu podgrzewania mikrofalowego. Jest wstępnie zaprogramowany z listą ponad dwóch tuzinów elementów, które mogą być gotowane, podgrzewane lub odradzane, po prostu przez przemawianie do mikrofonu urządzenia.

Co to są inteligentne urządzenia domowe i jak działają?

Każda konfiguracja domu, która umożliwia automatyczne sterowanie urządzeniami i gadżetami z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia sieciowego, jest nazywana „inteligentnym domem”. Urządzenie, które zawierają inteligencję i komunikację niezbędną do reagowania na preferencje użytkownika lub sygnały zewnętrzne z dostawcy usług energetycznych lub zewnętrznych usług energetycznych lub zewnętrznych. Inteligentne urządzenia analizują działania poprzez chrupanie danych, aby pomóc Ci w automatyzacji codziennych obowiązków i zwiększaniu możliwości wydajności. Wiele inteligentnych urządzeń można również zarządzać za pomocą aplikacji lub oprogramowania, które można pobrać na różne urządzenia mobilne.

Czyszczenie, które jest bardziej strategiczne

Po podaniu posiłków inteligentna kuchnia może uprościć czyszczenie, podłączając odpowiedni połączony sprzęt z siecią. Nawet zmywarka i zlew kuchenny mają inteligentne możliwości, niezależnie od tego, czy są one obsługiwane za pośrednictwem aplikacji, czy poleceń głosowych. Tak, nawet kran kuchenny może być obecnie wyposażony w najnowocześniejszą technologię. Te inteligentne krany kuchenne/bezdotykne mogą być obsługiwane przez polecenie głosowe i mogą być obsługiwane bez użycia rąk po prostej konfiguracji z inteligentnym urządzeniem piasty. W wyniku aktywacji głosu kran może zapewnić dokładne pomiary wody bezpośrednio z kranu, jednocześnie zapewniając łatwość funkcjonalności włączania/wyłączania dotykowego. Kupując inteligentną zmywarkę do naczyń, poszukaj tej, która ma zaplanowane godziny pracy i określone ustawienia, które można kontrolować za pośrednictwem aplikacji lub centrum urządzenia inteligentnego.

Możliwe jest zaplanowanie cykli zmywarki do mycia w godzinach nietoperzy, takich jak przez cały dzień lub późno w nocy, oraz otrzymywać powiadomienia, gdy te cykle są kompletne. Aplikacja może również wysyłać powiadomienia, gdy zmywarka jest pełna, a zmywarka jest gotowa do opróżnienia. Kolejną zaletą opartą na aplikacji jest to, że inteligentna zmywarka do naczyń może śledzić ilość detergentu i pomocy w płukaniu, która jest używana z każdym obciążeniem i dodać ją do listy zakupów przed wyczerpaniem się, a nawet kupować ją od producenta i dostarczyć ją Twoje drzwi, jeśli wybierzesz tę opcję. Poszukaj nowoczesnych funkcji, takich jak oświetlone wnętrza i ustawienia parowe, które zapewniają dokładniejsze czyszczenie.

Dodatki do Twojego inteligentnego domu

Możliwe jest wykorzystanie kilku inteligentnych gadżetów kuchennych w połączeniu z innymi inteligentnymi urządzeniami, które mogą być używane gdzie indziej w domu. Każda kuchnia, a także wiele innych pokoi w domu, powinna być wyposażona w detektor dymu lub tlenku węgla. Korzystając z detektora inteligentnego dymu lub tlenku węgla, możesz utworzyć system bezpieczeństwa domowego, który synchronizuje się ze smartfonem przez Wi-Fi i może wysyłać powiadomienia według aplikacji lub wiadomości tekstowej z dowolnego miejsca na świecie, jeśli w domu jest awaria. Istnieją również bezprzewodowe detektory wycieków, które można zainstalować pod zlewem kuchennym i mogą powiadomić Cię o przepełnieniu i wyciekach, pozwalając ci zdawać sobie sprawę z wszelkich problemów, gdy tylko się pojawią, zapobiegając uszkodzeniu szaf i podłóg. Tego rodzaju sytuacje domowe są bardzo wrażliwe na czas, a możliwość szybkiego reagowania z dowolnego miejsca może mieć różnicę na świecie.

I na koniec, istnieje szeroka gama inteligentnych wyborów oświetlenia dla kuchni i wielu innych obszarów w domu. Termin „lampy” odnosi się zarówno do lamp, jak i inteligentnych urządzeń do oświetlenia wewnętrznego, a także inteligentnych żarówek, które mogą być używane w dowolnej konwencjonalnej lampie. W przypadku niektórych inteligentnych świateł i inteligentnych żarówek są one połączone z Wi-Fi lub Bluetooth, co pozwala synchronizować światło z aplikacją, która pozwala między innymi dostosować jasność, ton i kolor światła. Możesz zaprogramować licznik czasu, aby włączał światła na co dzień lub w różnych momentach, jeśli jedziesz na wakacje i musisz sprawić, by dom wydawał się zamieszkany, gdy jesteś. Inteligentne elementy sterujące ściany i przełączniki gniazdowe elektryczne zapewniają niektóre z tych samych możliwości, ale są one bezpośrednio podłączone do źródła zasilania, na którym polega światło, inne urządzenie lub urządzenie do zasilania. Wiele z nich ma interfejs cyfrowy, a nie tradycyjny ręczny przełącznik ściany, który można odwrócić w górę lub w dół, aby zmienić głośność. Zwróć uwagę na wszelkie punkty sprzedaży, które mają porty lub porty USB, które wyrastają i są odporne na manipulacje.

Ostatnia myśl o inteligentnych urządzeniach

Podczas korzystania z inteligentnego urządzenia, takiego jak lodówka lub zakres piekarnika, nie jest konieczne korzystanie z gadżetów połączonych zaawansowanych technologii, z którymi są one podłączone. Pamiętaj tylko, że to oznacza, że ​​przegapisz wygodę, z którą mieli ci zaoferować. Zakup inteligentnego urządzenia lub inteligentnego piasty, takiego jak Google Nest lub Amazon Alexa, jest często wymagany, aby te urządzenia były połączone sieci. Ci, którzy mają wbudowane połączone centrum, mogą zacząć szukać sygnałów z innych urządzeń przy naciśnięciu przycisku, podczas gdy ci, którzy nie mogą tego robić ręcznie. Ponieważ każdy producent inteligentnych urządzeń ma własną sugerowaną aplikację i funkcje, ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na badanie, które inteligentne piasty i aplikacje urządzeń są najbardziej odpowiednie dla Twojej kuchni.

Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik kupującego?

 • Ulepszona, podłączona kuchnia powinna zawierać urządzenia i urządzenia, które reagują na polecenia głosowe i mogą być obsługiwane za pomocą pilota opartego na aplikacji.
 • Niemniej jednak, chociaż technologia jest inteligentna, urządzenia z myślą o oszczędności energii są równie sprytne.
 • Podłączone urządzenia zapewniają bezprzewodowy dostęp do całej kuchni.
 • Ten link jest dostępny na dwa sposoby: urządzenia obsługujące Wi-Four zaczepiają się do Internetu domu i umożliwia korzystanie z określonych aplikacji i zasobów producenta, a także zarządzanie działaniem urządzenia z telefonu lub tabletu z dowolnego miejsca.
 • Umożliwia to dokonywanie instrukcji aktywowanych głosem za pomocą urządzeń aktywowanych głosem, które są podłączone do urządzeń.
 • Wybór aktualnej technologii inteligentnej kuchennej polega na wyborze sprzętu kuchennego w celu dopasowania do Twojej lokalizacji i użytkowania rodziny.
 • Ponadto zaawansowana technologia, taka jak precyzyjne ustawienia temperatury i możliwość przygotowywania piekarnika, gdy nie jesteś w tym samym pomieszczeniu, sprawia, że ​​dodatkowe funkcjonalne aspekty zakresów i płyt kuchennych są możliwe.
 • Korzystanie z inteligentnej technologii skraca proces planowania.
 • Wybierz kaptur zasięgu, który jest podłączony do ściany i może zapewnić potężną wentylację oprócz dodatkowych wysokich funkcji technologicznych.
 • Najnowocześniejsze mikrofale mikrofalowe, w tym mikrofalowe i kawy, mogą być obsługiwane za pomocą mowy.
 • Niektóre modele kuchenki mikrofalowej z funkcją skanowania do gotowania zapewniają możliwość skanowania na etykiecie produktu spożywczego oraz uzyskania odpowiednich ustawień gotowania i czasu z bazy danych przepisów producenta.
 • Nawet zmywarki do naczyń i umywalki kuchenne mogą być kontrolowane za pomocą poleceń i aplikacji głosowych.
 • Te inteligentne krany kuchenne / bez dotyk można kontrolować polecenie głosowe i mogą być obsługiwane bez użycia rąk po prostej konfiguracji z inteligentnym urządzeniem piasty.
 • Akcesoria automatyzacji domów
 • Każda kuchnia, a także inne pokoje w domu, powinna mieć detektor dymu lub tlenku węgla.
 • Ponadto masz wiele różnych opcji oświetlenia dla kuchni i wiele innych pokoi w domu.
 • Gdy lampa, inne urządzenie lub urządzenie zależy od samego siebie energii elektrycznej, otrzymujesz inteligentny przełącznik wylotowy ściany i wyłączony bezpośrednio z źródłem zasilania.
 • Aby te urządzenia zostały połączone z siecią, musisz kupić urządzenie inteligentne lub inteligentne piasty, takiego jak Google Nest lub Amazon Alexa

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.