Przewodnik zakupu żarówek.

design design ideas guide home home improvement how to lighting smart home

Czy szukasz dodatkowych informacji na temat przewodnika zakupu żarówek?

Buying guide for light bulbs.

Poradnik kupowania żarówek

Właściwa żarówka do Twojego domu wymaga odpowiedniego dopasowania nasadki. Porównaj waty i lumenów, aby określić moc nowej żarówki. Wymiana przestarzałej świetlówki kompaktowej w kształcie spirali lub patyczka na nowszą żarówkę LED może zaoszczędzić pieniądze. Nie bój się wymieniać starych żarówek. Światła LED są tańsze w eksploatacji, wytwarzają mniej ciepła i działają znacznie dłużej.

Światła halogenowe są od razu jaśniejsze, ale mają krótszą żywotność i wyższe koszty eksploatacji. Inteligentne żarówki umożliwiają zdalne sterowanie kilkoma światłami za pomocą aplikacji na smartfona lub inteligentnego asystenta domowego. Z tego filmu dowiesz się, co oświetlenie Philips Hue może zrobić dla Ciebie i Twojego domu. Firma Diall produkuje żarówki ozdobne do salonu, jadalni, sypialni i przedpokoju. Światła wybierania są zaprojektowane tak, aby zastąpić zwykłe żarówki z tym samym mocowaniem nasadki.

Towary firmy różnią się od oszałamiających diamentów po wspaniałe globusy. Kupując żarówkę, weź pod uwagę kąt świecenia. Nie bez znaczenia jest również temperatura barwowa i wygląd szkła zastosowanego w żarówce. Jeśli chcesz ściemniacz, upewnij się, że masz ściemnialne światła LED. Sprawdź wbudowane głośniki, wzmacniacze Wi-Fi, czujniki ruchu i przyjazne dla roślin cebulki wzrostu.

Przełącznik, pilot lub ściemniacz mogą sterować trzema rodzajami światła LED. Możesz zmienić temperaturę barwową, jasność, a nawet odcień światła, aby dopasować je do swoich potrzeb. Za pomocą jednego przełącznika możesz dostosować jasność i temperaturę barwową swojej oprawy oświetleniowej. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć włącznik światła, aby przejść od kojącej 30% jasnej, ciepłej bieli do 100% olśniewającej neutralnej bieli.

Kroki do sukcesu z żarówką są proste.

Perspektywa stania przed rzędami żarówek może być zniechęcająca, a wybór właściwej może być trafiony lub chybiony, jeśli nie masz odpowiednich informacji. Na szczęście dostępnych jest kilka informacji. Tak więc, niezależnie od tego, czy próbujesz dowiedzieć się, czy jest to oprawa BC, czy ES, czy porównujesz waty i lumenów, możemy pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniej żarówki i rozjaśnieniu Twojego domu w mgnieniu oka. Skontaktuj się z nami teraz.

Poznaj mocowania nasadek.

Pierwszą rzeczą, którą musisz ustalić przed rozpoczęciem zakupów, jest rodzaj potrzebnej czapki. Sprawdź symbol na opakowaniu swojej obecnej żarówki, jeśli ją posiadasz, lub spójrz na podstawę żarówki, aby sprawdzić, czy jest zgodna. Ten obraz po lewej stronie jest przykładem tego, co można znaleźć na opakowaniu żarówki, aby pomóc w identyfikacji nasadki pasującej do zakupu żarówki. Poniżej wymieniono najpopularniejsze okucia nasadek; po prostu dopasuj oprawę żarówki do listy, aby określić potrzebną oprawę.

Cap converter to termin odnoszący się do urządzenia, które konwertuje jeden rodzaj waluty na inny.

Jeśli nie możesz znaleźć żarówki, która będzie pasować do Twojej nasadki, możesz użyć tego konwertera żarówki, który pozwoli Ci użyć żarówki E27 ze śrubą Edisona w mocowaniu bagnetowym B22, aby rozwiązać problem . Co za genialny pomysł!

Rozpoznaj różne rodzaje żarówek.

Wybierając formę żarówki, należy pamiętać o kilku czynnikach. Czy nowa żarówka musi mieć dokładnie taki sam kształt jak poprzednia? Na przykład, jeśli wymieniasz żarówkę reflektora, będziesz potrzebować żarówki w kształcie reflektora, aby zakończyć transformację. Inne żarówki będą działać najlepiej z określonym rodzajem żarówki; na przykład żyrandole najlepiej sprawdzą się przy świetle w kształcie świecy.

Wymiana przestarzałych żarówek

Jeśli wymieniasz starą energooszczędną żarówkę CFL w kształcie spirali lub patyczka na nowszą żarówkę LED, możesz zaoszczędzić pieniądze, przechodząc na nowszą żarówkę LED. Te nowe światła mają nie tylko ładniejszy wygląd, ale są również bardziej energooszczędne.Żarówki żarowe zostały w większości wycofane z rynku, ale nie martw się, jeśli musisz wymienić jedną z nich; wystarczy wybrać porównywalny wybór spośród technologii żarówek wymienionych w poniższej tabeli W naszej kolekcji żarówek dekoracyjnych mamy wszystko, od pięknych diamentów po zapierające dech w piersiach kule, które wyglądają tak fantastycznie, że nie potrzebujesz nawet osłony na światło aby ukryć je pod.

Światła halogenowe: W porównaniu z żarówkami LED żarówki halogenowe zapewniają natychmiastową jasność, ale mają krótszą żywotność i wyższe koszty eksploatacji.

Żarówki LED są również znane jako diody elektroluminescencyjne (LED). Światła LED są tańsze w eksploatacji, generują mniej ciepła i działają znacznie dłużej niż żarówki starszego typu. Nie zniechęcaj się wysokim początkowym kosztem żarówek LED; Niskie zużycie energii przez te wspaniałe światła spowoduje na dłuższą metę większe oszczędności niż koszt żarówek. Dostępne są ściemnialne światła LED.

Inteligentne żarówki LED: Inteligentne żarówki umożliwiają zdalne zarządzanie wieloma światłami za pomocą aplikacji na smartfonie lub głosem za pomocą inteligentnego asystenta domowego. Inteligentne żarówki stają się coraz bardziej popularne. Żarówki te są zarówno żarówkami LED, jak i żarówkami inteligentnymi i są dostępne w różnych kolorach i stylach, a także z wieloma inteligentnymi funkcjami. W tym filmie dowiesz się więcej o tym, co oświetlenie Philips Hue może osiągnąć dla Ciebie i Twojego domu:

Rozpoznaj swój blask.

Jasność żarówki była wcześniej określana na podstawie mocy, która była branżowym standardem określania jasności. Zużycie energii przez żarówkę jest mierzone w watach (W), a nowoczesne żarówki zużywają znacznie mniej energii, aby generować taką samą ilość światła, co jest doskonałą wiadomością zarówno dla środowiska, jak i rachunków za energię. Rozważając jasność nowej żarówki, należy teraz myśleć w kategoriach lumenów (reprezentowanych jako „lm”), a nie watów, w przeciwieństwie do poprzedniego systemu.

Czym dokładnie jest prześwit?

Lumeny to jednostki miary ilości światła emitowanego przez żarówkę. Jeśli chodzi o lumenów, im więcej tym lepiej, jeśli chodzi o jasność światła! Aby zbadać równoważną moc i strumień świetlny żarówek starego typu i porównać je z różnymi rodzajami żarówek energooszczędnych, sprawdź poniższą tabelę (LED, halogen i CFL). W przypadku żarówki LED o strumieniu świetlnym 805 lumenów żarówka LED 10 wat ma jasność równą 60 watowej żarówki z lat 70-tych. Liczba lumenów potrzebnych do świecenia żarówki zależy od funkcji światła i od tego, czy używasz jej głównie do oświetlenia otoczenia (lub ogólnego), oświetlenia akcentującego lub oświetlenia zadaniowego do czynności takich jak czytanie, gotowanie, praca lub studiuje m.in. Jeśli nie masz pewności, co jest idealne dla Twojego źródła światła, zapoznaj się z naszą pomocną stroną odniesienia.

Czym dokładnie jest kelwin?

W skrócie, Kelwiny to jednostka miary określająca, jak zimne lub ciepłe jest światło, a skala Kelvina to jednostka miary temperatury barwowej światła. Bielsze światło jest wytwarzane przez zwiększenie liczby kelwinów (reprezentowanych jako K) na danym obszarze przestrzeni. Niskie temperatury Kelvina zapewniają cieplejsze i przytulniejsze oświetlenie, które idealnie nadaje się do zastosowania w salonie, jadalni, sypialni i przedpokoju. Wysokie Kelwiny zapewniają bardziej energetyzujące neutralne białe światło, które pomaga stworzyć energetyzującą, jasną, żywą i rześką atmosferę – idealną do stosowania między innymi w kuchni, łazience, gabinecie i warsztacie. W przypadku żarówek Diall opakowanie jest żółte, co oznacza ciepłe światło, a niebieskie, co oznacza neutralne. Informacje te można znaleźć na odwrocie opakowań naszych żarówek dekoracyjnych, na odwrocie samej żarówki.

Zrozum swój własny styl.

Nasze żarówki dekoracyjne rozświetlą Twój dom różnorodnymi wzorami i kształtami, od pięknych diamentów po zapierające dech w piersiach kule i wszystko pomiędzy. Ponieważ są wykonane z połączenia technologii LED i stylu vintage, mogą być po prostu zainstalowany w celu zastąpienia konwencjonalnych żarówek, które mają tę samą oprawkę.

Żarówki z filamentem LED to rodzaj żarówek wykorzystujących technologię LED.

Żarówki LED są atrakcyjne wizualnie zarówno po włączeniu, jak i po wyłączeniu. Żarówki LED są często nieprzezroczyste lub mają kolor zamglony, który w niektórych kręgach może być również określany jako „perłowy” lub „opalowy”. Może to sprawiać, że żarówka wydaje się bardzo prosta, ale teraz dostępne są nowe wersje, które są całkowicie przezroczyste, dzięki czemu żarówka wydaje się w pełni przezroczysta. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, żarówki z żarnikiem LED są zaprojektowane tak, aby wyglądały bardziej jak tradycyjna żarówka, wraz z charakterystycznymi żółtymi żarnikami LED dla dodatkowego charakteru, który przypomina nam oryginalny żarnik Edisona; pięknie stylowe, ale bez wysokich kosztów eksploatacji i krótkiej żywotności ich poprzedników. W przypadku zastosowania w lampach stołowych lub ściennych lub jako oświetlenie akcentujące, żarówki te zapewniają ciepły, przyjemny złoty, delikatny blask, który jest idealny do tworzenia komfortowego środowiska w salonach lub sypialniach.

Czy lepiej użyć przezroczystego czy bursztynowego szkła?

Ponadto, jeśli chodzi o wybór żarówki z żarnikiem LED, możesz wybrać również szkło przezroczyste lub bursztynowe. W obu przypadkach uwidacznia się misterność ich żarników LED, przy czym wybór bursztynowego szkła zapewnia znacznie cieplejszą temperaturę barwową i wygląd antycznej żarówki retro. Podczas gdy zarówno bursztynowe, jak i przezroczyste żarówki są dostępne w różnych formach i wersjach z funkcją ściemniania lub nie, bursztynowe światła zapewniają ciepłe, białe światło, podczas gdy przezroczyste żarówki mogą dawać zarówno neutralne, jak i ciepłe światło.

Zrozum swoją temperaturę barwową.

Wybierając nowe żarówki, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę temperaturę barwową; pozwoli to na generowanie różnych nastrojów lub wykonywanie różnych czynności w zależności od temperatury barwowej.

Więcej informacji o żarówkach

Oto kilka dodatkowych kwestii i cech, o których należy pamiętać przy wyborze nowych żarówek: Kąty wiązek. Kupując żarówkę, należy również wziąć pod uwagę kąt świecenia żarówki, którą chcesz kupić. Niski kąt świecenia wytwarza ukierunkowane światło, które zwraca uwagę na określony obszar lub przedmiot. Światła o małym kącie wiązki działają lepiej w mniejszych przestrzeniach, gdy są zgrupowane bliżej siebie. Światło bezkierunkowe będzie wytwarzane przez szeroki kąt wiązki. W większych przestrzeniach jasne światła o szerszym kącie rozsyłu światła działają lepiej niż wąski kąt rozsyłu. Substancja żarówki może mieć również wpływ na kąt jej świecenia. Na przykład żarówki plastikowe mogą mieć mniejszy kąt świecenia niż żarówki szklane w porównaniu z innymi rodzajami żarówek.

Inteligentne żarówki to żarówki podłączone do internetu.

Ekscytujący zestaw żarówek z pomysłowymi funkcjami, takimi jak wbudowany głośnik, wzmacniacze Wi-Fi, czujniki ruchu i przyjazna dla roślin rosnąca żarówka, jest również dostępny w naszej ofercie inteligentnych żarówek LED. Przyjazna dla roślin rosnąca żarówka wykorzystuje wydajną długość fali światła, aby poprawić fotosyntezę i zachęcić do zdrowego wzrostu roślin domowych. Poszukaj następujących symboli na opakowaniu żarówki w sklepie, aby określić, co chcesz, aby robiła:

Żarówki sterowane przełącznikiem

Te światła sterowane przełącznikiem są zaprojektowane do działania z przełącznikiem prądu, więc nie ma potrzeby zmiany układu elektrycznego; po prostu wymieniasz żarówkę na nową.Do wyboru są trzy różne wbudowane funkcje, z których każda ma unikalną funkcję: Gdy używasz naszej żarówki ściemniającej 2-w-1 Click & Change z obecnym przełącznikiem, możesz łatwo kontrolować jasność światła Od 30% do 100% strumienia świetlnego można osiągnąć jednym pchnięciem włącznika! Możesz kontrolować temperaturę barwową światła za pomocą obecnego przełącznika i naszej żarówki 2 w 1 „kliknij i zmień temperaturę” zmieniającą kolor. Aby zmienić kojącą, ciepłą biel 2700 K na neutralną biel 4000 K do czytania lub pracy, wystarczy dwukrotnie szybko nacisnąć włącznik światła. Używając obecnego przełącznika i naszej żarówki Click & Change 3 w 1, możesz dostosować jasność i temperaturę barwową swojej oprawy oświetleniowej. Aby zmienić relaksującą, 30-procentową jasną, ciepłą biel na 100-procentową błyszczącą, neutralną biel do czytania lub innych czynności, dwukrotnie naciśnij włącznik światła.

Oświetlenie LED z możliwością ściemniania

Nie wszystkie żarówki LED są przeznaczone do ściemniania i są dostępne w konfiguracjach ze ściemnianiem i bez ściemniania, aby spełnić Twoje potrzeby. Jeśli chcesz użyć ściemniacza, upewnij się, że wybierasz żarówki LED, które można ściemniać; jest to oznaczone na pudełku za pomocą symbolu pokazanego powyżej. W wielu przypadkach możesz po prostu usunąć obecne światła i zastąpić je ściemnialnymi żarówkami LED, co pozwoli zachować istniejący ściemniacz. Zmiana ściemniacza na taki, który jest przeznaczony do pracy ze ściemnianymi żarówkami LED o niskiej mocy, najprawdopodobniej będzie konieczna, jeśli zamienne żarówki LED migoczą lub usłyszysz brzęczący dźwięk podczas ich włączania lub wyłączania. Wynika to z faktu, że ściemniacze starszego typu nie są w stanie „zrozumieć” niskiego obciążenia lampy LED. Należy jednak pamiętać, że ściemnialne światła LED mogą być używane z lub bez ściemniacza, w zależności od sytuacji.

Żarówki sterowane zdalnie

Dzięki naszym zdalnie sterowanym żarówkom możesz wybierać spośród wielu opcji oświetlenia. Możesz dostosować temperaturę barwową, jasność, a nawet kolor światła, aby stworzyć idealne dla siebie środowisko. Koło kolorów na pilocie umożliwia dostosowanie koloru do nastroju. Dzięki łatwej do zrozumienia ikonografii jest prosty w użyciu, a wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć, to podłączyć światła i zacząć działać.

Wniosek dotyczący poradnika zakupu żarówki?

 • Odpowiednia żarówka do Twojego domu wymaga odpowiedniej oprawy.
 • Porównaj waty i lumenów, aby określić moc nowej żarówki.
 • Zastąpienie przestarzałej świetlówki kompaktowej ze spiralą lub patyczkiem na nowszą żarówkę LED może zaoszczędzić pieniądze.
 • Nie bój się wymieniać starych żarówek.
 • Światła LED są mniej kosztowne w eksploatacji, wytwarzają mniej ciepła i działają znacznie dłużej.
 • Światła halogenowe są od razu jaśniejsze, ale mają krótszą żywotność i wyższe koszty eksploatacji.
 • Inteligentne żarówki umożliwiają zdalne sterowanie kilkoma światłami za pomocą aplikacji na smartfona lub inteligentnego asystenta domowego.
 • Z tego filmu dowiesz się, co oświetlenie Philips Hue może zrobić dla Ciebie i Twojego domu.
 • Dial produkuje żarówki ozdobne do salonu, jadalni, sypialni i przedpokoju.
 • Światła wybierania są przeznaczone do zastąpienia zwykłych żarówek z tym samym mocowaniem.
 • Towary firmy różnią się od oszałamiających diamentów po wspaniałe globusy.
 • Kupując żarówkę, weź pod uwagę kąt świecenia.
 • Istotna jest również temperatura barwowa i wygląd szkła zastosowanego w żarówce.
 • Jeśli potrzebujesz ściemniacza, upewnij się, że masz ściemniane światła LED.
 • Sprawdź wbudowane głośniki, wzmacniacze Wi-Fi, czujniki ruchu i przyjazne dla roślin cebulki wzrostu.
 • Przełącznik, pilot lub ściemniacz mogą sterować trzema rodzajami światła LED.
 • Możesz dostosować temperaturę barwową, jasność, a nawet odcień światła do swoich potrzeb
 • Za pomocą jednego przełącznika możesz dostosować jasność i temperaturę barwową oprawy oświetleniowej.
 • Po prostu dwukrotnie naciśnij przełącznik światła, aby przejść z kojącej 30% jasnej ciepłej bieli do 100% olśniewającej neutralnej bieli.

Napisane przez
Zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals