Buying guide for plumbing equipment.

Przewodnik dla sprzętu hydraulicznego.

Dowiedz się więcej o przewodniku zakupów sprzętu hydraulicznego.

 

Przewodnik dla sprzętu hydraulicznego.

Przewodnik po zakupie sprzętu hydraulicznego

Plumbing wymaga dużo specjalistycznego sprzętu. W zależności od okoliczności klucz do basenu może dokręcić lub poluzować połączenia z kranem. Kitki poliuretanowe służy do załatania wycieków. Jeśli chcesz wymienić kran, upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt. Plik pół metal służy do oczyszczenia wyciętych końców rur miedzianych.

Kiedy sam tłok nie wystarczy, aby rozplątać toaletę, stosuje się ślimak toaletowy. Mini nożyce rurowe mogą wycinać miedź, stal, stal nierdzewną i rurkę aluminiową. W Ameryce Północnej klucz do rur Stillson-Worted jest najbardziej rozpowszechniony. Jest to narzędzie ręczne z mechanizmem chwytania i trzema ostrymi kółkami, które wycinają w rurę w miarę obrócenia. Pałka do piłowania może wycinać miedzianą rurę, ale noża do rur zapewnia dokładniejsze i bardziej bardziej krojone cięcie. Szczypce pompy wodnej (szczypce złącza). Precyzyjne spanny zaleca się uniknięcie uszkodzenia wykończenia. Mogą również zacisnąć blachę, drut pętli, wyciąć miękkie drut paznokcie, usunąć szpilki i poluzować lub dokręcić nakrętki.

Potrzebne jest najczęstsze zadania hydrauliczne, to w torbie narzędziowej.

Plumbing ma mnóstwo specjalistycznego sprzętu, aby wykonać zadanie. Aby wykonać zadanie, upewnij się, że używane są odpowiednie narzędzia. Szybki przewodnik po sprzęcie hydraulicznym, którego potrzebujesz do najczęstszych zadań hydraulicznych, które napotkasz.

Klucz do basenu.

Ma obracającą się szczękę, którą można dostosować do zaostrzenia lub poluzowania połączeń kranowych w zależności od sytuacji. Zastosowania klucza dorzecza są ograniczone ze względu na fakt, że jest on przeznaczony wyłącznie do stosowania nakrętek do montażu kranu. Jednak każdy właściciel domu będzie musiała wymienić kran, a kiedy nadejdzie ten czas, klucz do basenu okaże się największy 10 USD lub 20 USD, jaki kiedykolwiek wydałeś na poprawę domu.

Springs, które się zginają.

Miedziane rury o średnicy do 28 mm mogą być ręcznie zgięte ze względną łatwością. Włóż sprężynę zginającą, która jest dostępna w dwóch rozmiarach: 15 mm i 22 mm, aby zapobiec skoczeniu rury. Zestaw solidnych, ale zgięte sprężyny jest zainstalowany w ścianie rury, aby podtrzymywać ją podczas zginania ręcznego. Jego zewnętrzne i wewnętrzne wymiary są po prostu nieznacznie mniejsze niż wewnętrzna średnica rury, która ma zostać zgięta.

To klucz, który zwraca się ręcznie.

Nadaje się do użytku w połączeniach z kranem, a także na podwójnie zawarte klucze, aby je osiągnąć bez łamania go lub używania klucza, który został już pod kątem, jedyną opcją jest użycie ciepła. Niektóre osoby są jak slinkowe psy; Nie mają żadnej prawdziwej funkcji w życiu poza uśmiechem na twarz, gdy pychasz je po schodach.

Kitki poliuretanowe jest używane do różnych zastosowań.

Pozycje łatek dla wszystkich rodzajów nieszczelnych rur są dostępne tutaj. W celu uszczelnienia otworów można zastosować kuta epoksydowe. Jako wypełniacz kleju ma możliwość łączenia szerokiej gamy materiałów, jednocześnie ustawiając i czyniąc je wodoodpornymi. Pieczęć staje się twarda, silna, trwała i wodoodporna po jej nałożeniu. Nie spadnie po utwardzaniu i jest odporny na większość rozpuszczalników dostępnych na rynku.

Zestaw do zachowania żywności w temperaturach zamrażania.

Możesz użyć zestawu do zamrażania, aby produkować tymczasowe zatyczki do lodowych w rurach, gdy chcesz lub potrzebować naprawy hydraulicznej bez konieczności opróżnienia systemu. Korzystając z naszych profesjonalnych zestawów, upewnij się, że masz wystarczającą ilość produktu, aby rozpocząć proces zamrażania. Przed przymocowaniem do niej upewnij się, że kurtka jest ciasno dopasowana dookoła rury. Przekroić mankiety kurtki za pomocą palców. Za pomocą rur nylonowych połącz kurtkę i kanister razem.

Plik pół metal, jak sama nazwa wskazuje.

Celem tego narzędzia jest usunięcie burr z końca wyciętych rur miedzianych. Baston Cut Półkround Pliki (znane również jako Cutard Cut) to dwustronne pliki z zaokrągloną twarzą po jednej stronie i płaską twarz po drugiej stronie. Podwójny konstrukcja wycięcia drania może być widoczna zarówno na zaokrąglonych, jak i płaskich twarzach cylindra

Auminga toaletowa to narzędzie używane do czyszczenia toalety.

Drut należy włożyć do uchwytu, a uchwyt należy obrócić, aby usunąć niedrożność ślimaka, znaną również jako ślimak szafy, służy do odblokowania toalet podczas używania samego tłoka. Słowo „ślimak” odnosi się do starożytnego terminu dla toalety, która była „szafą wodną”. Auminga toaletowa jest podobna do normalnego węża spustowego, ponieważ zawiera kabel, który obraca się, gdy uchwyt jest dociśnięty na kablu.

Rurka w małym opakowaniu.

Działa w taki sam sposób, jak noża do rur, ale ma okrągłe formę, co czyni go doskonałym do pracy w ciasnych obszarach. Mini rurki są zaprojektowane tak, aby były stosowane w bardzo ograniczonych przestrzeniach, ponieważ potrzebują one tylko niewielkiej ilości huśtawki wokół rurki. Mini rurki mogą być stosowane w różnych materiałach rur, w tym miedzi, stali, stali nierdzewnej i aluminium. Podczas pracy w ciasnych obszarach małe nożyce rurowe są idealne do cięcia miedzi, stali, stali nierdzewnej i rurki aluminiowej.

Możliwe jest zginanie stalowych rur za pomocą tego sprzętu.

To narzędzie jest szczególnie przydatne, jeśli instalujesz dużą liczbę nowych miedzianych rur. Zgięcie rury do potrzebnych kształtów są proste przez dźwignie na tej jednostce. Głównym celem giętarki do rur jest zgięcie rury bez wyboczenia (zapadającego się pod presją) oraz z tak małym zaciskiem i spłaszczaniem w środku. Gdy rura jest zniekształcona, może pękać pod ciśnieniem, złamaniem i ogólnie wydawać się mniej atrakcyjnym. Bardzo ważne jest, aby rura utrzymywała swój oryginalny kształt.

Pręty czyszczące do rur.

Elastyczne metre długie pręty polipropylenowe, które łączą się, aby skuteczniej osiągnąć niedrożności w drenach i komorach inspekcyjnych. Od skrobarek i pałek po korkociąg i wszystko pomiędzy, możesz dostosować głowę czyszczącą. Po zatkaniu odpływu pręty odpływowe są używane do wyczyszczenia otaczającego go obszaru. Kiedy pracują, poluzują każdy materiał, który może blokować przepływ, który następnie można usunąć przez strumień wody. Ręczyny mogą być używane z wieloma narzędziami, a także mogą być wyposażone w szczotki komina w celu dalszej funkcjonalności.

Noża do rur.

Do cięcia miedzianej rurki może być użyta, jednak noża do rury zapewni bardziej precyzyjne i bardziej zniszczone cięcie rury. Jeden rodzaj ma zintegrowany rozwiertak, który jest przydatny do usuwania burr i szorstkich krawędzi z wnętrza rury. Poniżej znajduje się przykład narzędzia do cięcia rury lub maszyny: narzędzie ręczne, które składa się z mechanizmu chwytania i trzech ostrych krawędzi, które są popychane do wewnątrz ciśnieniem śrubowym i krojone w rurę podczas wirowania.

Klucze do rur i klucze Stillson są dostępne do zakupu online.

Szczęki do autostrady klucza, gdy nakładasz siłę do rurociągu, który ma na celu uchwycenie. Podczas trzymania lub obracania rur lub okrągłych prętów stosuje się regulowaną rurę lub klucze Stillsona. Aby zapewnić potężną chwytającą akcję w pracy, ten klucz jest wyposażony w ząbkowane szczęki, z których jedna jest zawiodana na uchwycie.

Klip do ponownego wejścia do rurociągów.

Zacisk ten podszyty gumowy kołnierz na wycieku i dokręć śruby, aby go uszczelnić. Jest to szybkie i tymczasowe rozwiązanie naprawy rur. Jest to każdy z wielu rodzajów klucza, który ma na celu obracanie gwintowanych złączek do rury i rur podczas instalacji (dokręcania) lub dezasembla. Zwłaszcza w Ameryce Północnej Klucz Stillson (znany również jako klucze w Stillson-Raotyn) jest najczęściej używanym kluczem do rur.

Tłok nurnikowy.

Klasyczny gadżet do odblokowania zatkanego zlewu, basenu lub kąpieli. Jest wykonany z plastiku. Za pomocą pompy wygeneruj impulsy powietrza i wody, pompując pojemnik w górę iw dół. W przeciwieństwie do śrubokręta, tłok ma długi uchwyt, który kończy się dużym gumowym kubkiem. W przypadku prawidłowego użycia tłok może odblokować rury i pozwolić im płynąć bardziej efektywnie ... aby wcisnąć powietrze do odpływu i budować ciśnienie, tłok musi zostać zaciągnięty na blokadę. Gdy tylko zatykanie zostanie usunięte, powietrze wznowi przepływ przez rury.

Wydmuch-radiator-klawisz.

Celem tego jest uwolnienie uwięzionego powietrza z chłodnicy. Klucze chłodnicy (które można kupić w większości lokalnych sklepów sprzętowych, jeśli jeszcze nie masz) lub do krwawienia z płaskiego śrubokręta będzie wymagany do krwawienia. ... Zawór będzie znajdował się na szczycie chłodnicy, na jednym z jego końca. Gdy nie będzie już gazu, woda zacznie płynąć, a zawór będzie musiał zostać zamknięty jak najszybciej.

Szczypce pompy wodnej, znane również jako szczypce złącza.

Jeśli chodzi o cofnięcia łączników, szczypce te przydają się z powodu ich dużych uchwytów i łatwo regulowanej ślizgowej szczęki. Zalecane są precyzyjne doclery, aby zapobiec uszkodzeniu wykończenia. Korzystanie z tych narzędzi jest bardzo wszechstronne; Mogą przytrzymać lub zginać płaski lub okrągły, zaciskając blachę, zapętlają drut, wycinać miękkie paznokcie druciane, usunąć szpilki Cotter i, w razie potrzeby, poluzować lub dokręcić nakrętkę.

Co to jest przewodnik po zakupie sprzętu hydraulicznego?

 • Plumbing wymaga dużo specjalistycznego sprzętu.
 • W zależności od okoliczności klucz do basenu może dokręcić lub poluzować połączenia z kranem.
 • Kitki poliuretanowe służy do załatania wycieków.
 • Jeśli chcesz wymienić kran, upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt.
 • Plik pół metal służy do oczyszczenia wyciętych końców rur miedzianych.
 • Kiedy sam tłok nie wystarczy, aby rozplątać toaletę, stosuje się ślimak toaletowy.
 • Mini nożyce rurowe mogą wycinać miedź, stal, stal nierdzewną i rurkę aluminiową.
 • W Ameryce Północnej klucz do rur Stillson-Worted jest najbardziej rozpowszechniony.
 • Jest to narzędzie ręczne z mechanizmem chwytania i trzema ostrymi kółkami, które wycinają w rurę w miarę obrócenia.
 • Pałka do piłowania może wycinać miedzianą rurę, ale noża do rur zapewnia dokładniejsze i bardziej bardziej krojone cięcie.
 • Szczypce pompy wodnej (szczypce złącza).
 • Precyzyjne spanny zaleca się uniknięcie uszkodzenia wykończenia.
 • Mogą również zacisnąć blachę, drut pętli, wyciąć miękkie drut paznokcie, usunąć szpilki i poluzować lub dokręcić nakrętki.

Scenariusz

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.