Przewodnik zakupu sprzętu hydraulicznego.

guide home improvement plumber plumber needed plumbing toolbox tools

Dowiedz się więcej o przewodniku zakupu sprzętu hydraulicznego.

 

Buying guide for plumbing equipment.

Poradnik zakupu sprzętu hydraulicznego

Instalacje hydrauliczne wymagają dużej ilości specjalistycznego sprzętu. W zależności od okoliczności klucz do umywalki może dokręcić lub poluzować połączenia kranów. Szpachlówka poliuretanowa służy do łatania przeciekających rur. Jeśli musisz wymienić kran, upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt. Półmetalowy pilnik służy do czyszczenia odciętych końców rury miedzianej.

Gdy sam tłok nie wystarcza do odblokowania toalety, stosuje się świder toaletowy. Mini obcinaki do rur mogą ciąć rury miedziane, stalowe, ze stali nierdzewnej i aluminium. W Ameryce Północnej najbardziej rozpowszechniony jest klucz do rur według wzoru Stillsona. Jest to narzędzie ręczne z mechanizmem chwytającym i trzema kółkami o ostrych krawędziach, które wcinają się w rurę podczas jej obracania. Piła do metalu może ciąć rurę miedzianą, ale obcinak do rur zapewnia dokładniejsze i czystsze cięcie. Szczypce do pomp wodnych (szczypce do połączeń ślizgowych). Zalecane są precyzyjne klucze, aby uniknąć uszkodzenia wykończenia. Mogą również zagniatać blachę, pętlę drutu, przecinać gwoździe z miękkiego drutu, usuwać zawleczki oraz luzować lub dokręcać nakrętki.

To, czego będziesz potrzebować do najczęstszych prac hydraulicznych, znajduje się w torbie z narzędziami.

Instalacje wodno-kanalizacyjne są wyposażone w mnóstwo specjalistycznego sprzętu do wykonania pracy. Aby wykonać zadanie, upewnij się, że używasz odpowiednich narzędzi. Krótki przewodnik po sprzęcie hydraulicznym, którego będziesz potrzebować do najczęściej wykonywanych zadań hydraulicznych.

Klucz do umywalki.

Posiada obrotową szczękę, którą można dostosować do dokręcania lub luzowania połączeń kranów w zależności od sytuacji. Zastosowania klucza umywalkowego są ograniczone ze względu na fakt, że jest on przeznaczony wyłącznie do użycia z nakrętkami mocującymi kran. Jednak każdy właściciel domu w końcu będzie musiał wymienić kran, a kiedy nadejdzie ten czas, klucz do umywalki okaże się najlepszymi 10 lub 20 USD, jakie kiedykolwiek wydałeś na remont domu.

Sprężyny, które uginają się.

Rury miedziane o średnicy do 28 mm można z łatwością wyginać ręcznie. Włóż sprężynę zginającą, która jest dostępna w dwóch rozmiarach: 15 mm i 22 mm, aby zapobiec załamywaniu się rury. W ściance rury montowany jest zestaw wytrzymałych, ale podatnych na zginanie sprężyn, które podtrzymują ją podczas gięcia ręcznego. Jej wymiary zewnętrzne i wewnętrzne są tylko nieznacznie mniejsze niż średnica wewnętrzna rury, która ma być zginana.

To klucz, który obracasz ręcznie.

Nadaje się do użycia na połączeniach kranowych, a także na kluczach dwustronnych Aby wykonać to bez łamania lub używania klucza, który został już zagięty, jedyną opcją jest użycie ciepła. Niektóre osoby są jak Slinky Dogs; nie mają żadnej prawdziwej funkcji w życiu poza wywołaniem uśmiechu na twojej twarzy, gdy spychasz je po klatce schodowej..

Szpachlówka poliuretanowa ma wiele zastosowań.

Poprawki dla wszystkich rodzajów nieszczelnych rur są dostępne tutaj. W celu uszczelnienia otworów można użyć szpachli epoksydowej. Jako wypełniacz adhezyjny ma zdolność łączenia ze sobą szerokiej gamy materiałów, jednocześnie twardniejąc i czyniąc je wodoodpornymi. Po nałożeniu uszczelnienie staje się twarde, mocne, trwałe i wodoodporne. Nie kurczy się po stwardnieniu i jest odporny na większość rozpuszczalników dostępnych na rynku.

Zestaw do przechowywania żywności w temperaturach zamrażania.

Możesz użyć zestawu do zamrażania, aby wytworzyć tymczasowe korki lodowe w rurach, gdy chcesz lub musisz wykonać naprawę instalacji wodociągowej bez konieczności opróżniania systemu. Korzystając z naszych profesjonalnych zestawów, upewnij się, że masz wystarczającą ilość produktu, aby rozpocząć proces zamrażania. Upewnij się, że płaszcz jest ciasno dopasowany na całym obwodzie rury przed przymocowaniem jej do niej. Zaciśnij mankiety kurtki palcami. Za pomocą rurki nylonowej połącz ze sobą kurtkę i kanister.

Półmetalowy pilnik, jak sama nazwa wskazuje.

Celem tego narzędzia jest usuwanie zadziorów z końców rury miedzianej, która została przycięta Pilniki półokrągłe Baston Cut (znane również jako Bastard Cut) to pilniki dwustronne z zaokrągloną powierzchnią po jednej stronie i płaską twarz po drugiej stronie. zarówno na zaokrąglonej, jak i płaskiej powierzchni cylindra można zobaczyć wzór podwójnego cięcia bastardowego

Świder toaletowy to narzędzie używane do czyszczenia toalety.

Drut należy włożyć do uchwytu, a uchwyt należy obrócić, aby usunąć przeszkodę. Świder, znany również jako świder do szafy, służy do odblokowywania toalet, gdy użycie samego tłoka nie wystarcza. Słowo „świder” odnosi się do starożytnego określenia toalety, którym było „toaleta”. Ślimak toaletowy jest podobny do zwykłego węża spustowego, ponieważ zawiera kabel, który obraca się po naciśnięciu uchwytu na kablu.

Obcinak do rur w małym opakowaniu.

Działa w taki sam sposób jak obcinak do rur, ale ma okrągły kształt, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w ciasnych miejscach. Mini obcinaki do rur są przeznaczone do stosowania w bardzo ciasnych przestrzeniach, ponieważ do działania wymagają jedynie niewielkiego obrotu wokół rur. Mini obcinaki do rur mogą być stosowane do różnych materiałów rur, w tym miedzi, stali, stali nierdzewnej i aluminium. Podczas pracy w ciasnych przestrzeniach małe obcinaki do rur są idealne do cięcia rur miedzianych, stalowych, ze stali nierdzewnej i aluminium.

Za pomocą tego urządzenia można gięć rury stalowe.

To narzędzie jest szczególnie przydatne, jeśli instalujesz dużą liczbę nowych rur miedzianych. Gięcie rur w potrzebne kształty jest proste dzięki dźwigniom tego urządzenia. Podstawowym celem giętarki do rur jest zginanie rury bez wyboczenia (zapadania się pod naciskiem) oraz z jak najmniejszym zagniataniem i spłaszczaniem wewnątrz. Kiedy rura jest zniekształcona, może pęknąć pod naciskiem, pęknąć i ogólnie wydawać się mniej atrakcyjna. Bardzo ważne jest, aby rura zachowała swój pierwotny kształt.

Pręty do czyszczenia rur.

Elastyczne, metrowe pręty polipropylenowe, które skręcają się, aby umożliwić skuteczniejsze dotarcie do przeszkód w odpływach i studzienkach inspekcyjnych. Od skrobaków i tłoków po korkociągi i wszystko pomiędzy, możesz dostosować swoją głowicę czyszczącą. Gdy odpływ jest zatkany, pręty odpływowe służą do oczyszczenia otaczającego go obszaru. Kiedy pracują, poluzowują każdy materiał, który może blokować przepływ, który może być następnie usunięty przez strumień wody. Pręty mogą być używane z wieloma narzędziami, a także mogą być wyposażone w szczotki kominowe w celu zwiększenia funkcjonalności.

Obcinak do rur.

Do cięcia rur miedzianych można użyć piły do ​​metalu, jednak obcinak do rur zapewni dokładniejsze i czystsze cięcie rury. Jeden rodzaj posiada zintegrowany rozwiertak, który jest przydatny do usuwania zadziorów i szorstkich krawędzi z wnętrza rury. Poniżej przedstawiono przykład narzędzia lub maszyny do cięcia rur: narzędzie ręczne, które składa się z mechanizmu chwytającego i trzech kół o ostrych krawędziach, które są popychane do wewnątrz przez docisk śruby i wcinane w rurę podczas jej wirowania.< /p>

Klucze do rur i klucze Stillson są dostępne w sprzedaży online.

Szczęki klucza zaciskają się samoczynnie po przyłożeniu siły do ​​orurowania, do którego są przeznaczone. Podczas trzymania lub obracania rur lub prętów okrągłych stosuje się regulowaną rurę lub klucz Stillson. Aby zapewnić mocne działanie chwytające podczas pracy, klucz ten jest wyposażony w ząbkowane szczęki, z których jedna jest zawieszona na uchwycie.

Klips wzmacniający do orurowania.

Zaciśnij ten gumowany kołnierz nad wyciekiem i dokręć śruby, aby go uszczelnić. Jest to szybkie i tymczasowe rozwiązanie do naprawy rur. Jest to jeden z wielu różnych rodzajów klucza, który służy do obracania gwintowanych rur i złączek rurowych podczas montażu (dokręcania) lub demontażu (luzowania).Szczególnie w Ameryce Północnej klucz Stillson (znany również jako klucz wzorcowy Stillson) jest najczęściej używanym rodzajem klucza do rur

Tłok.

Klasyczny gadżet do odblokowywania zatkanego zlewu, umywalki lub wanny. Wykonany jest z plastiku. Za pomocą pompy wygeneruj impulsy powietrza i wody, pompując pojemnik w górę i w dół. W przeciwieństwie do śrubokręta, tłok ma długą rączkę, która kończy się dużą gumową miseczką. Przy prawidłowym użyciu tłok może odblokowywać rury i umożliwić im bardziej efektywny przepływ.... Aby wtłoczyć powietrze do odpływu i wytworzyć ciśnienie, tłok należy pociągnąć w dół na zatorze. Jak tylko zapchanie zostanie usunięte, powietrze wznowi przepływ przez rury.

Klawisz-przedmuchanego grzejnika.

Celem tego jest uwolnienie uwięzionego powietrza z grzejnika. Do odpowietrzania grzejników potrzebne będą klucze do chłodnic (które można kupić w większości lokalnych sklepów z artykułami żelaznymi, jeśli jeszcze ich nie posiadasz) lub śrubokręt z płaską końcówką. ... W górnej części grzejnika, na jednym z jego końców, znajdzie się zawór. Gdy nie będzie już gazu, zacznie płynąć woda, a zawór trzeba będzie jak najszybciej zamknąć..

Szczypce do pomp wodnych, znane również jako szczypce do połączeń ślizgowych.

Jeśli chodzi o odkręcanie okuć, te szczypce przydają się ze względu na duże uchwyty i łatwo regulowaną szczękę przesuwną. Zalecane są precyzyjne klucze, aby zapobiec uszkodzeniu wykończenia. Korzystanie z tych narzędzi jest bardzo wszechstronne; mogą trzymać lub zginać płaskie lub okrągłe materiały, zagniatać blachę, zapętlać drut, przecinać gwoździe z miękkiego drutu, usuwać zawleczki i, jeśli to konieczne, między innymi poluzować lub dokręcić nakrętkę.

Co to jest przewodnik zakupu sprzętu hydraulicznego?

 • Instalacje hydrauliczne wymagają dużej ilości specjalistycznego sprzętu.
 • W zależności od okoliczności klucz do umywalki może dokręcić lub poluzować połączenia kranu.
 • Szpachlówka poliuretanowa służy do łatania przeciekających rur.
 • Jeśli musisz wymienić kran, upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt.
 • Półmetalowy pilnik służy do czyszczenia odciętych końców rury miedzianej.
 • Gdy sam tłok nie wystarcza do odblokowania toalety, stosuje się ślimak toaletowy.
 • Mini obcinaki do rur mogą ciąć rury miedziane, stalowe, ze stali nierdzewnej i aluminiowe.
 • W Ameryce Północnej klucz do rur według wzoru Stillsona jest najbardziej rozpowszechniony.
 • Jest to narzędzie ręczne z mechanizmem chwytającym i trzema kółkami o ostrych krawędziach, które wcinają się w rurę podczas jej wirowania.
 • Piła do metalu może ciąć rurę miedzianą, ale obcinak do rur zapewnia dokładniejsze i czystsze cięcie.
 • Szczypce do pomp wodnych (szczypce do połączeń ślizgowych).
 • Zaleca się użycie precyzyjnych kluczy, aby uniknąć uszkodzenia wykończenia.
 • Mogą także zaciskać blachę, pętlować drut, przecinać gwoździe z miękkiego drutu, usuwać zawleczki oraz luzować lub dokręcać nakrętki.

Napisane przez

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals