Can going to toilet be different with smart toilet?

Czy chodzenie do toalety może być inaczej dzięki inteligentnej toalecie?

Czego możemy się spodziewać po inteligentnej toalecie i czym jest zastępca papieru toaletowego?

W samolocie Nowy Jork View

Czego możemy się spodziewać po inteligentnej toalecie i czym jest substytut papieru toaletowego?

BrookPad Splash to sprytna toaleta bidetowa, która umożliwia umycie dłoni ciepłą wodą, jednocześnie utrzymując ciepło. Gdy toaleta jest używana, siedzenie jest natychmiast rozgrzane i cieplejsze tylko wtedy, gdy toaleta nie jest używana. Gadżet zapewnia również funkcję oszczędzania energii, aby uniknąć martwienia się o brak energii. Woda jest bardziej przyjazna dla środowiska niż papier toaletowy.

Papier toaletowy, który można ponownie wykorzystać, był popularny wśród niektórych grup gotowości ze względu na długoterminowe ograniczenia dostaw. W Japonii niektóre toalety są bardziej zaawansowane niż te w innych krajach rozwiniętych. Dzięki udogodnieniom, takim jak suszenie powietrza, podgrzewane siedzenie i osobiste odrzutowce, sprawia, że ​​całe doświadczenie jest znacznie przyjemniejsze. Podgrzewane siedzenie, które zapewnia wygodę nawet w zimnych warunkach zewnętrznych. Zdalne sterowanie umożliwia czyszczenie tak, jak chcesz, w tym zmiana ciśnienia wody i temperatury. Po zainstalowaniu nowej toalety zauważysz znaczną różnicę i nie będziesz chciał wrócić do starego.

Co robisz teraz, kiedy wróciłeś z Japonii?

Czy kiedykolwiek odwiedziłeś Japonię? Być może masz związek z kimś, kto tam był? W takim przypadku możesz regularnie słyszeć podobne opowieści. Po spędzeniu czasu na podróżowaniu i obejrzeniu innych lokalizacji jednostki wracają do swojego rodzinnego kraju. Jednak stali się niezadowoleni ze swojej domowej łazienki, a dokładniej z toalety. W łazience czegoś brakuje. Ale co to jest? Najprawdopodobniej nie mają elektrycznego bidetowego sedesu, do którego byli przyzwyczajeni podczas wakacji na Hawajach. W rezultacie inteligentne bidety są wykorzystywane w prawie 82 procentach japońskich domów, co tłumaczy wysoki wskaźnik użytkowania. W ostatnich latach inteligentna toaleta zyskała jeszcze większą popularność w Japonii niż odsetek użytkowników smartfonów w kraju. Coś w tym musi być godne uwagi, prawda? Gdy doświadczycie wygody inteligentnego bidet, nie ma odwrotu. Jeśli chodzi o wycieranie brwi papierem toaletowym, prawie na pewno za umyciem rąk.

Czy byłbyś gotów zmienić swoje nawyki łazienkowe?

Jak widzimy, istnieje inna metoda korzystania z toalety niż tradycyjna. Po powrocie z podróży możesz użyć toalety w taki sam sposób jak wcześniej. Zajmij się biznesem z numerem dwa, a następnie zetrzyj wszystko za pomocą papieru toaletowego. Możliwe, że zastanawiasz się teraz, dlaczego papier toaletowy nie wykonuje poprawnie pracy. Najprawdopodobniej miałeś największe możliwe wrażenia podczas korzystania z inteligentnej łazienki i chcesz odtworzyć to doświadczenie. BrookPad Splash umożliwia powtórzenie idealnego wrażeń z myciem wody w zaciszu własnej toalety w domu. To wszystko zależy od ciebie. Uważa się, że zdecydowana większość turystów woli sprzątać wodą zamiast mydła.

Co takiego jest w japońskiej toalecie, która jest tak wyjątkowa?

Pozwalają ci umyć ręce w ciepłej wodzie, jednocześnie utrzymując ciepło w toalecie. Dodatkowo podano funkcję oszczędzania energii. Gdy toaleta jest używana, natychmiast ogrzewa siedzenie i sprawia, że ​​woda jest cieplejsza tylko wtedy, gdy toaleta nie jest używana. Istnieje wiele powodów, dla których japońskie toalety są wysoce higieniczne, zarówno dla użytkownika, jak i dla samej łazienki, a to obejmuje następujące następujące dyszę w japońskiej toalecie jest najbardziej wyróżniającym i funkcjonalnym elementem toalety. Ma zdalne sterowanie, które pozwala zmienić lokalizację, styl rozpylania i temperaturę wody.

Czym dokładnie jest substytut papieru toaletowego?

Czy to w porządku, jeśli używam wody zamiast papieru toaletowego? Tak, mycie dna wodą jest praktyką sanitarną. Nie tylko to, ale używanie wody zamiast papieru toaletowego jest bardziej przyjazne dla środowiska. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że osoby w większości narodów Azji Południowo-Wschodniej, takie jak Indonezja, Tajlandia, Filipiny i Malezja, mają silne preferencje do czyszczenia dna za pomocą wody, pomimo faktu, że papier toaletowy jest dostępny jako opcja w większości toalet publicznych . Flaneli są rodzajem kwadratu wykonanego z flaneli. Papier toaletowy, który można ponownie wykorzystać, zyskał popularność w niektórych grupach przygotowawczych ze względu na możliwość długoterminowych niedoborów dostaw. Bidet, przenośny bidet, butelka z sprayem itp. Ten artykuł został dodany do zakładek. Według specjalistów korzystanie z papieru toaletowego nie jest odpowiednio czyści nasze derrières i może powodować poważne problemy zdrowotne. Lekarze radzą teraz, że same wycieranie może pozostawić kał, a nadmierne użycie może powodować problemy zdrowotne, takie jak szczeliny odbytu i infekcje dróg moczowych, a także inne powikłania.

Jakie są możliwości japońskich toalet?

W Japonii niektóre toalety są bardziej wyrafinowane niż toalety, które są często obserwowane w innych krajach uprzemysłowionych. Higiena odbytu, czyszczenie bidet, ocieplenie siedzeń i dezodoryzacja to niektóre z funkcji, które często znajdują się w modelach Washlet. W kulturze popularnej japońskie toalety są dobrze znane i często kpią w humorystycznych pracach osadzonych w kraju. Jedną z najważniejszych zalet japońskiej podgrzewanej toalety jest poziom komfortu, jaki zapewnia. Dzięki takim funkcjom, jak suszenie powietrza, podgrzewane siedzenie i osobiste odrzutowce, zapewnia to znacznie przyjemniejsze wrażenia z jazdy. Za pomocą wygodnego panelu zdalnego sterowania możesz po prostu dostosować toaletę do swoich upodobań.

Jaka jest procedura jego instalacji?

W tym czasie nowa toaleta nie musi być instalowana w domu. Możliwe jest szybkie ulepszenia toalety, jeśli masz zawór wodny i gniazdko elektryczne obok toalety. Wymagane jest tylko zastąpienie starej sedesu nowym elektronicznym toaletą. Jest to proste i może to zająć mniej niż pięć minut. BrookPad Splash to toaleta, która zawiera wszystko, co możliwe, w toalecie, a także kilka funkcji, których nigdy nie rozważałeś. Jest nocne światło, ogrzewanie siedzeń, system czyszczenia wody z dyszą ze stali nierdzewnej, suchość z ciepłym powietrzem i miękką pokrywką na inteligentnym siedzeniu, a także inne udogodnienia. Twój nowy tablet Splash zapewnia pełny dostęp do wszystkich jego funkcji. Podgrzewane siedzenie, które zapewnia komfort, nawet gdy na zewnątrz jest chłodna. Podczas tych późnych wizyt w toalecie poprowadzi Cię reflektory pojazdu. Nie zapominaj również o pilocie, który umożliwia dokładnie czyszczenie, w tym regulacja ciśnienia wody i temperatury. Wspomnienia o wakacjach i dobrze wypranych ubraniach są teraz dostępne w zaciszu własnego domu. Co więcej, co, jeśli wcześniej nie odwiedziłeś Japonii? To wcale nie stanowi problemu. Po zamontowaniu nowej toalety zauważysz znaczną poprawę i nie będziesz chciał wracać do starego.

Główny wniosek dotyczący inteligentnej toalety może być inny?

 • Z pewnością nie mają elektrycznej sedesu toaletowego bidet na wakacjach na Hawajach.
 • W związku z tym inteligentne bidety są wykorzystywane w prawie 82% japońskich domów, co tłumaczy wysoki wskaźnik użytkowania.
 • W ostatnich latach japońska inteligentna toaleta stała się jeszcze bardziej popularna niż udział użytkowników smartfonów.
 • Po doświadczeniu inteligentnego siedzenia bidet, nie ma wracania.
 • Większość turystów preferuje czyszczenie wody zamiast mydła.
 • Lekarze ostrzegają teraz, że same wycieranie może pozostawić kał i że nadmierne użycie może prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak szczeliny odbytu, infekcje układu moczowego i inne reperkusje.
 • W Japonii niektóre toalety są bardziej wyrafinowane niż inne kraje uprzemysłowione.
 • Higiena odbytu, czyszczenie bidet, ogrzewanie siedzeń i dezodoryzacja to niektóre z funkcji często występujących w modelach Washlet.
 • Podgrzewane siedzenie, które zapewnia komfort w chłodnych okolicznościach zewnętrznych.
 • Podczas tych późnych wizyt w toalecie prowadzą Cię reflektory.
 • Nie zapomnij o pilocie, który umożliwia zmianę ciśnienia wody i temperatury, jak chcesz.
 • Wspomnienia świąteczne i dobrze ubrane ubrania są teraz dostępne w komforcie Twojego domu.
 • Po zamontowaniu nowej toalety zauważysz dużą różnicę i nie będziesz chciał wrócić do starego.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.