Czy chodzenie do toalety może być inne z inteligentną toaletą?

bidet spray japanese toilets smart toilet washlet

Czego możemy oczekiwać od inteligentnej toalety i czym jest substytut papieru toaletowego?

on the plane New York city view

Czego możemy oczekiwać od inteligentnej toalety i czym jest substytut papieru toaletowego?

BrookPad Splash to sprytna toaleta bidetowa, która umożliwia mycie rąk ciepłą wodą przy jednoczesnym utrzymaniu ciepła siedzenia. Gdy toaleta jest używana, deska jest natychmiast podgrzewana i tylko cieplejsza, gdy toaleta nie jest używana. Gadżet zapewnia również funkcję oszczędzania energii, aby nie martwić się o wyczerpanie energii. Woda jest bardziej przyjazna dla środowiska niż papier toaletowy.

Papier toaletowy, który można ponownie wykorzystać, jest popularny wśród niektórych grup przygotowujących ze względu na długoterminowe ograniczenia podaży. W Japonii niektóre toalety są bardziej zaawansowane niż w innych rozwiniętych krajach. Dzięki takim udogodnieniom, jak suszenie powietrzem, podgrzewane siedzenie i osobiste dysze do mycia, całe doświadczenie jest znacznie przyjemniejsze. Podgrzewany fotel, który zapewnia wygodę nawet w zimnych warunkach zewnętrznych. Zdalne sterowanie umożliwia czyszczenie tak, jak chcesz, w tym zmianę ciśnienia i temperatury wody. Po zainstalowaniu nowej toalety zauważysz znaczną różnicę i nie będziesz chciał wracać do starej.

Co robisz teraz, gdy wróciłeś z Japonii?

Czy kiedykolwiek odwiedziłeś Japonię? Być może masz połączenie z kimś, kto tam był? Jeśli tak jest, możesz regularnie słyszeć podobne historie. Po spędzeniu czasu na podróżach i zobaczeniu innych miejsc ludzie wracają do swojego kraju. Jednak stali się niezadowoleni ze swojej domowej łazienki, a dokładniej z toalety. W łazience czegoś brakuje. Ale co to jest? Najprawdopodobniej nie mają elektrycznej deski sedesowej bidetowej, do której byli przyzwyczajeni podczas wakacji na Hawajach. W rezultacie inteligentne bidety są używane w prawie 82 procentach japońskich domów, co tłumaczy wysoki wskaźnik ich użytkowania. W ostatnich latach inteligentna toaleta zyskała w Japonii jeszcze większą popularność niż odsetek użytkowników smartfonów w tym kraju. Coś w tym musi być godne uwagi, prawda? Kiedy już doświadczysz wygody inteligentnego siedziska bidetowego, nie ma odwrotu. Jeśli chodzi o wycieranie brwi papierem toaletowym, prawie na pewno wolisz myć ręce.

Czy chciałbyś zmienić swoje nawyki łazienkowe?

Jak widać, istnieje inny sposób korzystania z toalety niż tradycyjna. Po powrocie z wycieczki możesz skorzystać z toalety w taki sam sposób jak poprzednio. Zajmij się sprawami z numerem dwa, a następnie zetrzyj wszystko papierem toaletowym. Możliwe, że zastanawiasz się teraz, dlaczego papier toaletowy nie wykonuje swojej pracy prawidłowo. Najprawdopodobniej miałeś najlepsze możliwe wrażenia podczas korzystania z inteligentnej łazienki i chcesz je powtórzyć. BrookPad Splash pozwala na odtworzenie idealnego doświadczenia mycia wodą w zaciszu własnej domowej toalety. To wszystko zależy od ciebie. Uważa się, że zdecydowana większość turystów woli czyścić wodą zamiast mydła.

Co jest takiego wyjątkowego w japońskiej toalecie?

Pozwalają myć ręce w ciepłej wodzie, jednocześnie utrzymując temperaturę deski sedesowej. Dodatkowo zapewniona jest funkcja oszczędzania energii. Gdy toaleta jest używana, natychmiast ogrzewa siedzenie i podgrzewa wodę tylko wtedy, gdy toaleta nie jest używana. Istnieje wiele powodów, dla których japońskie toalety są bardzo higieniczne, zarówno dla użytkownika, jak i dla samej łazienki, a są to między innymi: Dysza rozpylająca wodę w japońskiej toalecie jest najbardziej wyróżniającym i funkcjonalnym elementem toalety. Posiada pilota, który umożliwia zmianę lokalizacji, stylu natrysku i temperatury wody.

Czym dokładnie jest substytut papieru toaletowego?

Czy mogę używać wody zamiast papieru toaletowego? Tak, mycie pośladków wodą to praktyka sanitarna.Co więcej, używanie wody zamiast papieru toaletowego jest bardziej przyjazne dla środowiska. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że mieszkańcy większości krajów Azji Południowo-Wschodniej, takich jak Indonezja, Tajlandia, Filipiny i Malezja, mają silne preferencje do czyszczenia pośladków za pomocą wodę, mimo że papier toaletowy jest dostępny jako opcja w większości publicznych toalet. Kwadraty flanelowe to rodzaj kwadratu wykonanego z flaneli. Papier toaletowy nadający się do ponownego użycia zyskał popularność w niektórych grupach preparatów ze względu na możliwość długotrwałych niedoborów podaży. Bidet, przenośny bidet, butelka z rozpylaczem itp. Ten artykuł został dodany do zakładek. Zdaniem specjalistów, używanie papieru toaletowego nie oczyszcza dostatecznie naszych pośladków i może skutkować poważnymi problemami zdrowotnymi. Lekarze doradzają teraz, że samo wycieranie może pozostawić kał, a nadmierne używanie może skutkować problemami zdrowotnymi, takimi jak szczeliny odbytu i infekcje dróg moczowych, a także inne powikłania.

Jakie są możliwości japońskich toalet?

W Japonii niektóre toalety są bardziej wyrafinowane niż toalety często spotykane w innych krajach uprzemysłowionych. Higiena odbytu, czyszczenie bidetu, podgrzewanie siedzeń i dezodoryzacja to tylko niektóre z funkcji, które często występują w modelach myjni. W kulturze popularnej japońskie toalety są dobrze znane i często są wyśmiewane w humorystycznych pracach osadzonych w tym kraju. Jedną z najważniejszych zalet japońskiej podgrzewanej toalety jest poziom komfortu, jaki zapewnia. Dzięki takim funkcjom, jak suszenie powietrzem, podgrzewane siedzenie i osobiste dysze do mycia, zapewnia o wiele przyjemniejsze wrażenia z jazdy. Za pomocą wygodnego panelu zdalnego sterowania możesz po prostu dostosować toaletę do własnych upodobań.

Jaka jest procedura instalacji?

Nowa toaleta nie musi być obecnie instalowana w Twoim domu. Możliwe jest szybkie ulepszenie toalety, jeśli masz zawór wody i gniazdko elektryczne obok toalety. Wystarczy wymienić starą deskę sedesową na nową elektroniczną deskę sedesową. Jest to proste i może zająć mniej niż pięć minut. BrookPad Splash to deska sedesowa, która zawiera wszystko, czego można oczekiwać od deski sedesowej, a także kilka funkcji, których być może nigdy nie brałeś pod uwagę. Jest lampka nocna, podgrzewanie fotela, system czyszczenia wodą z dyszą ze stali nierdzewnej, suszarka z ciepłym powietrzem, miękko zamykająca się pokrywa siedziska Smart oraz inne udogodnienia. Twój nowy tablet Splash zapewnia pełny dostęp do wszystkich swoich funkcji. Dostępny jest podgrzewany fotel, który zapewnia wygodę nawet przy chłodnej pogodzie. Podczas tych nocnych wizyt w toalecie, będziesz prowadzony przez reflektory swojego pojazdu. Nie zapomnij także o pilocie, który umożliwia dokładne sprzątanie, w tym regulację ciśnienia i temperatury wody. Wspomnienia z wakacji i dobrze wyprane ubrania są teraz dostępne w zaciszu własnego domu. Co więcej, co jeśli wcześniej nie odwiedziłeś Japonii? To w ogóle nie jest problem. Po zamontowaniu nowej toalety zauważysz znaczną poprawę i nie będziesz chciał wracać do starej.

Główny wniosek dotyczący inteligentnej toalety może być inny?

 • Na pewno nie mają elektrycznej sedesu bidetowego podczas swoich wakacji na Hawajach.
 • W związku z tym inteligentne bidety są używane w prawie 82% japońskich domów, co wyjaśnia wysoki wskaźnik wykorzystania.
 • W ostatnich latach japońska inteligentna toaleta stała się jeszcze bardziej popularna niż udział użytkowników smartfonów.
 • Gdy już doświadczysz inteligentnego siedziska bidetowego, nie ma odwrotu.
 • Większość turystów preferuje mycie wodą zamiast mydła.
 • Lekarze ostrzegają teraz, że samo wycieranie może pozostawić kał, a nadmierne używanie może prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak szczeliny odbytu, infekcje układu moczowego i inne konsekwencje.
 • W Japonii niektóre toalety są bardziej wyrafinowane niż w innych krajach uprzemysłowionych
 • Higiena odbytu, czyszczenie bidetu, podgrzewanie siedzenia i dezodoryzacja to tylko niektóre z funkcji często spotykanych w modelach myjni.
 • Podgrzewany fotel, który zapewnia wygodę w chłodnych warunkach zewnętrznych.
 • Podczas tych nocnych wizyt w toalecie kierują Cię reflektory.
 • Nie zapomnij o pilocie, który umożliwia zmianę ciśnienia i temperatury wody według własnego uznania.
 • Wspomnienia z wakacji i dobrze wyprane ubrania są teraz dostępne w zaciszu Twojego domu.
 • Po zamontowaniu nowej toalety zauważysz dużą różnicę i nie będziesz chciał wracać do starej.

Napisane przez
BrookPad Team

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals