Kompleksowy przewodnik po stylach i zaletach opryskiwaczy toaletowych

bidet bidet benefits bidet installation bidet spray japan bathrooms japanese toilets smart toilet smart toilet seat

Wszystko, co musisz wiedzieć o inteligentnych deskach sedesowych i japońskich toaletach estetycznych.

What are toilet seat and bidet sprayers?Wjakie są opryskiwacze sedesowe i bidetowe?

Czy chciałbyś wiedzieć więcej przed zakupem deski sedesowej?

Możesz mieć wiele pytań przed zakupem deski sedesowej. Krótkie odniesienie do kluczowych różnic i mechaniki inteligentnych toalet można znaleźć tutaj. Jakie są rodzaje toalet? Czy toaleta nie jest jeszcze inną nazwą wanny? Tak nie jest! Na rynku dostępnych jest kilka różnych rodzajów toalet i ważne jest, aby rozważyć wszystkie opcje, ponieważ wybrany rodzaj miałby znaczący wpływ na wygląd łazienki. BrookPad analizuje wszystkie aspekty toalet, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji. Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie toalety? Kupując toaletę, zastanów się, w jaki sposób i gdzie będzie ona używana, zwłaszcza jeśli będzie to apartament lub szatnia. Aby obliczyć maksymalne wymiary toalety, zmierz powierzchnię użytkową w swojej łazience, biorąc pod uwagę, jak daleko może sięgać od ściany i ile miejsca wymagałoby przed nią. Sprytnym pomysłem jest sporządzenie planu łazienki w skali i uporządkowanie rzeczy przed dokonaniem zakupu.

·         Przed zakupem deski sedesowej możesz mieć kilka pytań.
·         Jaka jest najskuteczniejsza metoda montażu toalety?
·         Przy zakupie należy zastanowić się, jak i gdzie będzie używana toaleta, zwłaszcza jeśli będzie w apartamencie lub szatni.

Czym właściwie jest bidet?

Bidet to maszyna do czyszczenia kanalizacji, która używa wody do czyszczenia tylnych i przednich narządów płciowych, dzięki czemu możesz czuć się świeżo i zrelaksowany podczas każdej podróży do łazienki. Zwiększa zdrowie i zmniejsza ilość używanego papieru toaletowego.

Jakie są rodzaje bidetów?

Bidety wolnostojące, zwane również bidetami konwencjonalnymi, ręczne opryskiwacze, adaptery do bidetu, inteligentne ławki do bidetu i zintegrowane toalety bidetowe to przykłady bidetów. Istnieją dwa rodzaje bidetów: nieelektryczne i elektryczne. Bidety nieelektryczne zasilane są wyłącznie wodą, podczas gdy bidety elektryczne zasilane są zarówno wodą, jak i energią elektryczną.

Jaka jest różnica między przedłużeniem bidetu a bidetem?

Opryskiwacze do bidetu mają wysuwaną dyszę z podstawową ręczną regulacją ciśnienia i są mocowane między deską sedesową a zbiornikiem toalety. Ciśnienie wody w Twojej łazience zasila przystawki. Większość ma tylko jedno źródło wody, ale kilka ma możliwość podłączenia zimnej i ciepłej wody w celu lepszej regulacji temperatury wody. Wiele przedłużek bidetowych ma tylko jeden strumień wody, a niektóre mają dwie dysze do trybów mycia i bidetu, a także regulowane pokrętła intensywności wody i temperatury.

·         Opryskiwacze do bidetu mają wysuwaną dyszę z podstawową ręczną regulacją ciśnienia i są mocowane między deską sedesową a zbiornikiem toalety.
·         Ciśnienie wody w łazience zasila akcesoria.

Jaka jest koncepcja ręcznego opryskiwacza?

Spryskiwacze ręczne są zwykle zaczepiane przy toalecie i są przymocowane do długiego i kompaktowego spryskiwacza z wężem. W toalecie konsument kieruje opryskiwacz do miejsca, które musi wyczyścić i klika przycisk, aby uruchomić strumień wody.

Co to jest tradycyjny bidet?

Bidety klasyczne są zwykle umieszczane obok toalety i przypominają dużą umywalkę, odpływ i szpilkę do spryskiwania wodą. Od momentu skorzystania z łazienki osoba siada okrakiem na bidet i sprząta, kierując dyszę w pachwinę.

Do czego służy siedzisko bidetowe?

Deski bidetowe, podobnie jak zwykłe deski sedesowe, są umieszczane bezpośrednio na zbiorniku sedesowym. Są dostępne zarówno w wersjach elektrycznych, jak i nieelektrycznych, i mają szerszy zakres funkcji niż tradycyjne bidety. Siedziska bidetowe mają jedną lub dwie dysze do mycia analnego oraz funkcję bidetu. Powinny być używane natychmiast po skorzystaniu z toalety.

What is the rationale behind the idea of a smart bidet seat?

Jaka jest idea inteligentnej deski bidetowej?

Jaka jest różnica między bidetem elektrycznym a ręcznym?

Nieelektryczne siedziska bidetowe sterowane są jedną ręczną dźwignią lub pokrętłem i są napędzane wyłącznie strumieniem wody. Z kolei elektryczne krzesła bidetowe są obsługiwane za pomocą bocznego panelu sterowania lub bezprzewodowego pilota. Większość akcesoriów elektrycznych to inteligentne toalety, które do działania potrzebują zarówno zimnej wody, jak i łącza elektrycznego. Więcej elementów sterujących, takich jak podgrzewana deska sedesowa, elastyczna dysza, oscylacyjny masaż wodny, osuszacz powietrza, wzbogacanie węglem aktywnym, oświetlenie nocne lub specyficzne ogrzewanie wody i regulacja temperatury, mogą być zasilane energią elektryczną.

·         Fotele bidetowe nieelektryczne sterowane są jedną ręczną dźwignią lub pokrętłem i są napędzane wyłącznie strumieniem wody.
·         Elektryczne krzesła bidetowe są natomiast obsługiwane za pomocą bocznego panelu sterowania lub bezprzewodowego pilota.

Jaka jest koncepcja inteligentnej deski bidetowej?

W zależności od modelu, elektryczne siedzenia bidetowe mogą zawierać takie funkcje, jak podgrzewacz ciepłej wody, wybór strumienia pulsującego i oscylacyjnego, mycie lewatywy, podgrzewany stół, suszarka na gorące powietrze, technologia samooczyszczania, lampka nocna, dezodorant, automatyczne otwieranie / zamykanie pokrywy i nie tylko. Czujnik obecności i tryb Smart Eco są dostępne w niektórych modelach, aby pomóc oszczędzać energię elektryczną. Ze względu na ich znaczenie w Japonii, toalety te są czasami określane jako japońskie toalety. Toaleta bidetowa jest zainstalowana w ponad 80% domów.

Co to jest toaleta bidetowa z wbudowanym bidetem?

Bidet i toaleta znajdują się w zestawie. Są to najbogatsze bidety, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i procedury, które podnoszą komfort i funkcjonalność na nowy poziom. W zależności od marki, elektryczne ławki do bidetu mają różne funkcje, takie jak podgrzewacz ciepłej wody, opcje natrysku pulsacyjnego i oscylacyjnego, mycie wroga, suszarka na gorące powietrze, technologia samooczyszczania, dezodorant, zautomatyzowana deska do otwierania/zamykania i wiele innych.

Jakie są zalety korzystania z bidetu?

Na przykład czyszczenie bidetu jest łagodniejszym i dokładniejszym podejściem niż wycieranie papieru toaletowego, co czyni go najwygodniejszym i najbardziej higienicznym sposobem sprzątania po skorzystaniu z łazienki. Mogą pomóc w skutkach różnych problemów jelitowych, w tym hemoroidów. Bidety są często dobrym rozwiązaniem dla klimatu. Są świetną opcją dla osób, które ze względu na wiek lub problemy z poruszaniem się mają problem z dostaniem się do łazienki. Deski bidetowe znacznie ułatwiają prawidłowe czyszczenie, ponieważ eliminują potrzebę schylania się lub obracania.

Jaka jest cena bidetu?

Deski bidetowe z asortymentem bidetów elektrycznych w cenie od 300 do 1000 GBP. Deski bidetowe, które nie są elektryczne, zwykle kosztują mniej niż 100 funtów. Począwszy od około 20 funtów, istnieje wiele opcji. Podstawowe funkcje, takie jak podgrzewanie fotela i mycie, są zwykle zawarte w fotelach elektrycznych, które kosztują 300 funtów. Cena rośnie, gdy instalujesz takie funkcje, jak osuszacz powietrza, dezodorant, pilot zdalnego sterowania, dysza ze stali nierdzewnej i lampka nocna. Bidety nieelektryczne są doskonałe w jednym: czyszczeniu. Nie mają żadnych elementów elektronicznych, więc nie są dostępne gorące fotele ani gorąca woda. Z drugiej strony fotele elektryczne zapewniają wygodę, a fotele nieelektryczne zapewniają prostotę i przystępną cenę.To, co wolisz, zależy od wymagań Istnieje kilka opcji produktu do wyboru. Wszystkie zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny i różnorodny zestaw funkcji.

Ile kosztuje bidet?

·         Cena deski bidetowej z bidetem elektrycznym waha się od 300 do 1000 funtów.
·         Nieelektryczne deski sedesowe bidetowe zwykle kosztują mniej niż 100 GBP.
·         Istnieje wiele możliwości zaczynają się od około 20 funtów.
·         Krzesła elektryczne, które kosztują 300 funtów, zwykle mają podstawowe funkcje, takie jak podgrzewane siedzenie i pranie.

Po co mi bidet?

Bidety są szybsze niż papier toaletowy w usuwaniu odpadów i bakterii. Są najbardziej higienicznym sposobem sprzątania podczas wypróżniania. Bidety mają długą listę zalet zdrowotnych i pielęgnacyjnych, co czyni je oczywistą opcją dla tych, którzy chcą poprawić swoje wrażenia z toalety. Bidety są najbardziej higienicznym wyborem do utrzymania czystości podczas wypróżnień, ponieważ zabijają nadmiar zanieczyszczeń i bakterii skuteczniej niż papier toaletowy. Pacjenci z zespołem jelita drażliwego z hemoroidami mogą odnieść korzyści z bidetów. W niektórych bidetach dostępne są opcje mycia oscylacyjnego lub pulsacyjnego, które mają tendencję do uspokajania jelit. Oferują sanitarne środki do czyszczenia. Elektryczna deska bidetowa (toalety japońskie) to pełnowymiarowa wersja, która nie wymaga dodatkowej instalacji wodociągowej. Są higieniczne i pomogą zetrzeć resztki z przodu iz tyłu. Wielu obywateli decyduje się na użycie bidetu zamiast papieru toaletowego. Niektóre bidety są wyposażone w suszarkę z ciepłym powietrzem, co eliminuje potrzebę mycia i umożliwia korzystanie z toalety bez użycia rąk od początku do końca. Takie modele mogą mieć pilota do noszenia, który może być używany przez pacjenta lub opiekuna poza drzwiami łazienki. Dzięki temu osoby z mniejszą swobodą mają większą prywatność i poufność w toalecie, a jednocześnie pozostają wyjątkowo bezpieczne.

Jaki jest użytek z bidetu, jeśli go nie potrzebuję?

·         Bidety usuwają śmieci i mikroorganizmy szybciej niż papier toaletowy.
·         Są najbardziej higieniczną metodą sprzątania po wypróżnieniu.
·         Bidety zapewniają mnóstwo korzyści zdrowotnych i pielęgnacyjnych, dzięki czemu są łatwy wybór dla każdego, kto chce poprawić jakość korzystania z toalety.
·         Bidety mogą być przydatne dla pacjentów z zespołem jelita drażliwego, którzy mają hemoroidy.< br>·         Niektóre bidety umożliwiają czyszczenie oscylacyjne lub pulsacyjne, które pomagają ukoić jelita.

 How challenging is it to install a bidet seat?

Jak trudne jest zamontowanie siedziska bidetowego?

Czy konieczne jest doprowadzenie ciepłej wody do deski bidetowej?

Inteligentna deska sedesowa nie wymaga podłączenia do ciepłej wody. Fotele elektryczne są podłączone do ściany i nie muszą być podłączone do źródła ciepłej wody. Wystarczy podłączyć miskę na wodę deski bidetowej do dopływu wody do toalety i gotowe! Wiele nieelektrycznych siedzisk do bidetów i przedłużek bidetowych wykorzystuje wodę z toalety ze źródła wody i dlatego nie wymaga połączenia z gorącą wodą. Z drugiej strony niektóre bidety nieelektryczne mają funkcję ciepłej wody, która wymaga podłączenia ich do sieci ciepłej wody. W takiej sytuacji wystarczy zamontować bidet na przewodzie ciepłej wody za pomocą trójnika stosowanego w większości zestawów jęczących dołączonych do produktu.

Czy do korzystania z inteligentnego bidetu w łazience konieczne jest podłączenie elektryczności?

Stosowanie elektrycznych siedzisk bidetowych i urządzeń zintegrowanych wiąże się z koniecznością użycia baterii. Większość elektrycznych siedzisk bidetowych jest wyposażona w podgrzewacze ciepłej wody.Elektryczność jest również potrzebna do takich funkcji, jak podgrzewana ławka, oscylująca i pulsująca mgiełka myjąca, mycie lewatywy, suszarka na gorące powietrze, aktywny dezodorant, oświetlenie nocne, wymiana dysz i samooczyszczanie

Czy muszę używać papieru toaletowego?

To wszystko zależy od Ciebie. Nie musisz używać papieru toaletowego, jeśli korzystasz z suszarki. Możesz po prostu użyć suszarki do osuszenia, jeśli jej nie potrzebujesz. Jednak we wszystkich scenariuszach zapotrzebowanie na papier toaletowy byłoby znacznie zmniejszone, ponieważ podstawowe mycie odbywa się przy użyciu wody, a nie papieru toaletowego.

Czy można korzystać z bidetu bez prądu?

Niektóre bidety są zasilane bateriami, a inne ciśnieniem wody w łazience. Elektryczność nie jest potrzebna do tradycyjnych bidetów, przenośnych opryskiwaczy do bidetu, nieelektrycznych krzeseł do bidetu lub przystawek do bidetu. Bidety nasadowe są napędzane ciśnieniem wody w łazience. Główną cechą modeli nieelektrycznych jest mycie wodą.

Jak trudno jest ustawić siedzisko bidetowe?

Bez specjalnego wyposażenia lub pomocy technicznej większość inteligentnych desek bidetowych można zmontować w mniej niż pół godziny. Ogólnie rzecz biorąc, montaż ławki bidetowej jest tylko kilka prostych kroków. Wyjmij starą deskę sedesową i zastąp ją płytą montażową bidetu. Następnie wyłącz dopływ wody do toalety i umieść trójnik na odpływie. Ze względu na szeroką gamę przyłączy toaletowych, okazjonalnie może być potrzebny adapter. Następnie po prostu przymocuj wąż do deski bidetowej do zaworu T, a bidet do podkładki montażowej toalety. Należy pamiętać, że niektóre siedzenia bidetowe wymagają użycia gniazdka elektrycznego, które musi znajdować się w odległości kilku metrów od toalety. Jeśli Twoje siedzenie jest elektroniczne, ostatnim krokiem jest podłączenie go do źródła zasilania. Nadal będziesz musiał zamontować baterie i dok na ścianie, jeśli Twój bidet jest wyposażony w pilota. Oba bidety BrookPad są dostarczane z podstawowymi końcówkami montażowymi.

Czy trudno jest zainstalować deskę bidetową?

·         Większość inteligentnych siedzisk bidetowych można zbudować w mniej niż pół godziny bez specjalnych narzędzi i profesjonalnego wsparcia.

·         Montaż ławki bidetowej wystarczy tylko w kilku prostych krokach.
·         Usuń starą deskę sedesową i zainstaluj na jej miejscu płytę montażową bidetu.
·         Następnie wyłącz dopływ wody do toalety i zainstaluj trójnik na odpływie.
·         Od czasu do czasu może być wymagany adapter ze względu na ogromną różnorodność złączy toaletowych.

Jak dokładnie mogę wyczyścić deskę sedesową bidetową?

Z drugiej strony woda jest znacznie łatwiejszym sposobem dezynfekcji niż papier toaletowy. Bidety zapewniają szeroki zakres korzyści zdrowotnych i higienicznych, dzięki czemu są naturalnym wyborem dla osób, które chcą poprawić swoją higienę.

Jaki jest najmocniejszy bidet, który nie jest elektryczny?

W przypadku bidetów prysznicowych wszystko zależy od budżetu. Każdy produkt BrookPad zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych funkcji, być może będziesz musiał zapłacić więcej pieniędzy. Porównując bidety nieelektryczne, BrookPad EcoSplash 270HD oferuje najwięcej funkcji, jeśli cena nie stanowi problemu. Może być stosowany zarówno w gorącej, jak i zimnej wodzie, a temperaturę i ciśnienie można regulować. Posiada dwie chowane i regulowane pod kątem dysze myjące i bidetowe, a także funkcję samooczyszczania.

Jakie jest najlepsze miejsce na zakup bidetu?

BrookPad posiada sklep internetowy z bidetami pod adresem brookpad.co.uk, który koncentruje się na solidnej ofercie bidetów. Jeśli chcesz kupić bidet online, jesteś we właściwym miejscu. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się bidety ręczne, armatura do bidetu oraz inteligentne deski sedesowe.Pomożemy Ci również w doborze odpowiedniego bidetu lub ustaleniu, jaki styl najlepiej pasuje do Twojej toalety. Jeśli nasz konsultant jest otwarty, wyślij nam wiadomość lub porozmawiaj z nami.

Która inteligentna toaleta bidetowa jest najlepsza?

Jeśli chodzi o inteligentne toalety bidetowe, wszystko zależy od Twoich wydatków. Oba produkty BrookPad są niezwykle opłacalne. Jeśli jednak wybierzesz wariant z większą liczbą funkcji, cena również wzrośnie. Jeśli nie masz nic przeciwko zapłaceniu trochę więcej, polecamy BrookPad SplashLet 2100RB, jeśli chcesz edycję z pilotem. SplashLet 2100FB to również doskonała opcja, jeśli chcesz mieć topowy wariant z widokiem z boku. Wszystkie te jednostki są niezwykle wygodne i wyposażone w ulepszone funkcje i zwiększoną pojemność. Osuszacz powietrza, dezodoryzacja aktywnym węglem, wbudowany podgrzewacz wody, dodatkowy system natychmiastowego podgrzewania wody, inteligentna funkcja oszczędzania energii, mycie pulsacyjne i napowietrzane oraz wyjątkowa dysza prysznicowa ze strumieniem deszczowym są zawarte w obu wersjach. Jest to idealna, kompleksowa opcja do aktualizacji toalety na rynku.

·         Jeśli chodzi o inteligentne toalety bidetowe, wszystko zależy od budżetu.
·         Oba produkty BrookPad są stosunkowo niedrogie.
·         Jeśli wolisz wersję górną z widokiem z boku, SplashLet 2100FB jest również świetny wybór.

 

Which smart toilet is better suited to my toilet bowl?

Która inteligentna toaleta lepiej pasuje do mojej muszli klozetowej?

Jak zapobiec zgubieniu zdalnego bidetu?

Podczas gdy korzystanie z bezprzewodowego pilota do obsługi deski bidetowej jest niezwykle łatwe, nie chcesz ryzykować utraty lub uszkodzenia tego ważnego elementu wyposażenia. Dobrą wiadomością jest to, że większość ręcznych pilotów jest wyposażona w stację dokującą lub stację montażową, którą można zainstalować na ścianie łazienki. Pozwala to na łatwy dostęp do pilota w łazience, jednocześnie zapewniając, że nie zostanie on zgubiony. W większości przypadków należy nacisnąć przyciski sterujące, gdy pilot jest zamontowany na ścianie, lub można go zdjąć, jeśli zdecydujesz się trzymać go podczas biegu. Istnieje również możliwość wyboru panelu bocznego, który jest na stałe przymocowany do inteligentnej deski sedesowej, zapewniając, że nigdy nie zostanie zgubiony i będzie nadal dostępny w razie potrzeby.

·         Umożliwia to szybki dostęp do pilota, zapewniając jednocześnie, że nie zostanie on zapomniany w toalecie.
·          W większości przypadków należy nacisnąć przyciski pilotem przymocowanym do ściany, ale można go usunąć, jeśli chcesz go przytrzymać podczas biegu.

Która inteligentna toaleta najlepiej pasuje do mojej muszli klozetowej?

Rozsądnym pomysłem jest przejrzenie kryteriów toalety, jeśli szukasz najlepszego dopasowania do Twojej muszli klozetowej. Długość toalety, odstęp między śrubami montażowymi i odległość od przodu do śrub mocujących to trzy najważniejsze pomiary do sprawdzenia. Pierwsza to wymagana długość od frontu do spłuczki lub ściany (w przypadku modeli wiszących na ścianie), która pomogłaby określić, czy jest wystarczająco dużo miejsca na zainstalowanie inteligentnej toalety. Najbardziej kompaktowy model 1000RB wymaga płaskiej powierzchni co najmniej 480 mm. Po drugie, istnieje możliwość wyboru minimalnego i maksymalnego odstępu między śrubami montażowymi, które będą działać. Wiele toalet ma odstęp między śrubami montażowymi wynoszący 160 mm, ale większość inteligentnych toalet SplashLet można montować z odstępem od 120 mm do 210 mm. Ostateczny wymiar to różnica między frontem toalety a śrubami montażowymi, na których zostanie zamontowana płyta ruchoma. Istnieją wersje SplashLet, które pasują do szerokości od 400 mm do 500 mm. Będziesz mógł wybrać odpowiedni dla siebie bidet, jeśli przejrzysz wymiary swojej toalety.

Która inteligentna toaleta jest najlepsza dla mojej muszli klozetowej?

·         Jeśli szukasz idealnego dopasowania do muszli klozetowej, dobrze jest ocenić wymagania dotyczące toalety
·         Długość toalety, odległość między śrubami montażowymi oraz odległość od przodu do śrub mocujących to trzy najważniejsze parametry, które należy sprawdzić.
·         Pierwsza to wymagana długość od frontu do spłuczki lub ściany (w przypadku wersji wiszących na ścianie), która pomoże ocenić, czy jest wystarczająco dużo miejsca do zainstalowania inteligentnego toaleta.
·         W przypadku najbardziej kompaktowego modelu 1000RB wymagana jest płaska powierzchnia co najmniej 480 mm.
·         Chociaż wiele toalet wymaga odstępu 160 mm między śrubami montażowymi, większość inteligentnych toalet SplashLet może być instalowana w zakresie od 120 mm do 210 mm.

Co mam zrobić, jeśli moja inteligentna toaleta nie będzie pasować?

Miski WC występują w różnych rozmiarach, co utrudnia dopasowanie do bidetu. Dobrym pomysłem jest przetestowanie siedziska bidetowego bez użycia go od razu, aby sprawdzić, czy jest odpowiednie. Jeśli stwierdzisz, że Twój bidet nie pasuje, możesz go wymienić, jeśli podobny model jest dostępny w większym lub mniejszym rozmiarze. Ponadto, zgodnie z naszymi zasadami rabatowymi, konieczne jest zwrócenie zamówienia. Często zdarza się, że ta sama inteligentna toaleta, która jest zamontowana na tym samym typie zbiornika toaletowego, uzupełnia niektóre, a nie inne; często jest to kwestia osobistych preferencji.

Czy muszę używać filtra wody w połączeniu z moją inteligentną toaletą?

Głównym celem stosowania filtrów jest dostarczenie czystej wody do systemu. Filtry do wody mogą być używane i regulowane codziennie, w zależności od tego, jak twarda jest woda. Stałe osady wapienne mogą powstawać podczas podgrzewania twardej wody, na przykład w inteligentnym podgrzewaczu wody w toalecie. Ten wapień skróciłby czas istnienia sprzętu, zmniejszyłby jego wydajność i prawdopodobnie zatkałby wewnętrzne rury. Posiadanie dodatkowego filtra wody może nie być konieczne, jeśli masz w domu centralne urządzenie filtrujące wodę lub zdajesz sobie sprawę, że woda w twoim otoczeniu jest bardzo czysta i gładka, a PPM jest bliski zeru.

  • Głównym celem używania filtrów jest zapewnienie, że system otrzymuje czystą wodę.
  • W zależności od tego, jak twarda jest woda, filtry do wody mogą być regularnie używane i wymieniane.

Ile mam wymienić filtr wody?

Głównym celem filtracji jest dostarczenie przefiltrowanej wody do systemu. Zaleca się używanie urządzenia filtrującego i jego regularną wymianę, w zależności od stopnia twardości wody. Zaleca się dostosowanie filtra w oparciu o PPM (części na milion) wody lub twardość wody. Jeśli PPM wynosi od 0 do 99, co dziesięć miesięcy (umiarkowanie miękkie) jeśli 100 - 199 PPM (lekko twarde) co 6 miesięcy jeśli 200 - 275 PPM (twarde) co 4 miesiące jeśli 200 - 275 PPM (twarde) co 2 miesiące jeśli 275+ PPM (bardzo twarda) Zapewnienie dodatkowego urządzenia filtrującego może nie być właściwe, jeśli masz w domu centralny oczyszczacz lub jeśli zdajesz sobie sprawę, że woda w Twojej strefie jest naprawdę czysta i miękka, a PPM bliski zeru.

  • Głównym celem filtracji jest dostarczenie przefiltrowanej wody do systemu.
  • W zależności od tego, jak twarda jest woda, zaleca się stosowanie systemu filtrującego i jego regularną wymianę.

Dzięki inteligentnym toaletom i toaletom bidetowym zwiększa się komfort.

Bidety są często uważane za urządzenie odrębne od toalet, chociaż często są umieszczane obok nich. Stosują delikatne i bezpieczne metody spryskiwania wodą i spłukiwania. Ludzie używają toalet BrookPad SplashLet i EcoSplash na całym świecie, więc nie dziwi fakt, że istnieje tak wiele możliwości wyboru toalet bidetowych.Z drugiej strony toalety bidetowe zawierają bidet, który czyści brud podobnie jak pojedynczy bidet. Jednak integrując dwie armatury i eliminując konieczność przełączania się między toaletą a bidetem, możesz zmaksymalizować ilość dostępnej przestrzeni w łazience. Na przykład BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy najlepsze cechy nowoczesnych toalet z możliwością czyszczenia podobnie jak bidet. Wentylacja fotela, suszarka na gorące powietrze, konfigurowalne poziomy ciśnienia, turbo mycie, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i funkcja nocnego oświetlenia to tylko niektóre z dostępnych opcji. Oprócz toalet bidetowych, które zapewniają to, co najlepsze ze wszystkich światów, akcesoria do bidetów zastępczych do toalet instalowanych są często przystępne cenowo. Te innowacyjne deski sedesowe bidetowe mają wąż, który czyści Cię w razie potrzeby. Chociaż nie są one tak spektakularne jak toalety myjące BrookPad, są bardziej dostępne i zgodne z szeroką gamą toalet, umożliwiając osobom z tradycyjną armaturą korzystanie z komfortu inteligentnej toalety bidetowej.

Niewątpliwie strumień wody, zwłaszcza wody podgrzanej, może zwiększyć wydajność. „Delikatna” i „inteligentna toaleta” oznaczają nie tylko bardziej komfortowy stan umysłu, ale także szczęśliwszy. Wszystko sprowadza się do zdrowia fizycznego. Utrzymanie czystego ciała usuwa toksyny, które służą jako miejsce tarła dla bakterii. Jak można sobie wyobrazić, bidety są dostępne w różnych rozmiarach. Każdy instrument jest samowystarczalny. Każda deska sedesowa lub pokrywa sedesowa jest przeznaczona do użytku na toalecie. - z nich jest technologiczny cud, którego nie można w pełni zrozumieć przed wizytą w Japonii. Gorąca woda, suszenie powietrzem, automatyczne włączanie/wyłączanie i łatwe w utrzymaniu dysze samoczyszczące to tylko niektóre z dostępnych funkcji. Inteligentne deski sedesowe stają się coraz bardziej powszechne w europejskich gospodarstwach domowych. Opryskiwacze bidetowe przeznaczone do europejskich łazienek stały się w ostatnich latach bardziej przystępne cenowo. Do momentu naciśnięcia przycisku „czyste” na pilocie lub przycisku na końcu sterowania bidetem, dysza pozostaje w bidetu. Głowica natryskowa może pozostać całkowicie nieruchoma lub być oddzielona od środka myjki. Wraz ze wzrostem temperatury wody cykl płukania pralki może zostać tymczasowo wstrzymany przed rozpoczęciem cyklu wirowania. Inteligentne toalety mogą nie tylko poprawić Twoje samopoczucie i wygodę, ale także dobre samopoczucie społeczności i całego świata. BrookPad zajmuje się redukcją emisji gazów cieplarnianych poprzez użycie jak największej ilości materiałów pochodzących z recyklingu. Korzystanie z inteligentnej toalety może przyczynić się do globalnego ograniczenia wylesiania, jednocześnie oszczędzając pieniądze na papierze toaletowym. Nigdy nie bój się wyjść, aby zrobić coś innego.

Większy komfort dzięki inteligentnym toaletom i toaletom bidetowym.

·         Ludzie na całym świecie korzystają z toalet BrookPad SplashLet i EcoSplash, dlatego nie jest zaskoczeniem, że istnieje tak wiele opcji toalet bidetowych.
·         Toalety bidetowe z kolei zawierają bidet, który czyści brud podobnie jak pojedynczy bidet.
· Możesz jednak zoptymalizować ilość dostępnej przestrzeni w łazience, łącząc dwie armatury i eliminując konieczność przechodzenia między toaletą a bidetem.
·         Na przykład BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy w sobie najlepsze cechy obecnych toalet z możliwością czyszczenia jak bidet.
·         Tylko kilka opcji obejmuje wentylację siedzeń, suszarkę na gorące powietrze, zmienne ustawienia ciśnienia, turbodoczyszczanie, usuwanie zapachów i funkcję nocnego oświetlenia.
·         Poza toaletami bidetowymi, które łączą W obu światach wymiana akcesoriów bidetowych do istniejących toalet jest często niedroga.
·         W ostatnich latach opryskiwacze bidetowe przeznaczone do europejskich łazienek zyskały na popularności. tani.
·         Nigdy nie bój się wyjść i spróbować czegoś nowego

 

Napisane przez
BrookPad Team

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals