Dzień Matki - 9 maja

dzień matki inteligentna deska sedesowa mycie wodą najlepszy prezent święta

Dzień Matki

Dlaczego obchodzimy Dzień Matki?

Dzień Matki to święto, które honoruje matkę rodziny, a także macierzyństwo, więzi rodzicielskie i wpływ matki na kulturę. Obserwuje się go w różnych dniach na całym świecie, ale przede wszystkim w marcu i maju.
Dzień Matki, jaki znamy dzisiaj, rozpoczął się w Stanach Zjednoczonych na początku XX wieku dzięki staraniom Anny Jarvis. Ma niewiele wspólnego z wieloma starożytnymi świętami matek i macierzyństwa, które miały miejsce od tysięcy lat na całym świecie, takimi jak grecki kult Kybele, boga matki Rhea, rzymskie święto Hilaria czy chrześcijańskie obchody niedzieli Laetare. . Jednak w niektórych krajach Dzień Matki kojarzony jest również z tymi starszymi zwyczajami.

Świętowanie wokół Słowa

Chociaż święto w Stanach Zjednoczonych zostało przyjęte przez kilka innych narodów i obchodzone w drugą niedzielę maja, obecne ceremonie upamiętniające macierzyństwo w różne dni zostały nazwane „Dniem Matki”, na przykład niedzielą macierzyństwa w Wielkiej Brytanii. Prawosławna celebracja złożenia Jezusa Chrystusa do świątyni w Grecji (2 lutego kalendarza juliańskiego). W Grecji obchodzone są zarówno świeckie, jak i święte dni matki. Pomimo tego, że Niedziela Matki to nie to samo co Dzień Matki, często nazywana jest „Dniem Matki”.
Data wybrana w niektórych krajach jest ważna dla wiary większości, np. Dzień Matki Boskiej w krajach katolickich. Inne narody wybierają okres o znaczeniu historycznym. Na przykład Dzień Matki w Boliwii to ustalona data upamiętniająca wojnę, w której kobiety walczyły w obronie swojego syna. Pełną listę można znaleźć w sekcji „Międzynarodowa przeszłość i kultura”.
Niektóre narody, na przykład Rosja, obchodziły Międzynarodowy Dzień Kobiet zamiast Dnia Matki, podczas gdy inne, na przykład Ukraina, po prostu obchodziły oba święta. Dzień Matki został niedawno przyjęty w Kirgistanie, ale „Międzynarodowy Dzień Kobiet zdecydowanie zyskuje na znaczeniu z roku na rok”.

Prezent na Dzień Matki

Prezenty na Dzień Matki w najlepszym wydaniu

Przemyślany prezent jest udany. Powitanie taty i świętowanie z nim przy stole to wspaniały pomysł, więc co zrobić, jeśli chcesz mu coś więcej zawdzięczać? Wybierz coś praktycznego, na przykład przytulne kapcie, golarkę elektryczną, elektryczną sokowirówkę, tablet, grill, smartwatch, buty do biegania, zestaw do golenia, skórzany portfel lub nowy kubek. Ale co, jeśli masz już te przedmioty? Elegancki bidet może być przemyślanym i praktycznym prezentem. Ten pomysł na prezent jest przydatny, ponieważ pozwala przekształcić toaletę w inteligentny bidet. Gadżety techniczne są powszechne wśród mężczyzn, a także mogą pomóc w utrzymaniu higieny, myjąc ręce wodą. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, święto to może przypadać w różne dni. Dlatego sprawdzanie, gdzie spada, jest mądrą rzeczą.Przesyłanie pozdrowień i spędzanie czasu z matką przyniosłoby Ci wiele przyjemności.

Czas świętować

Możesz teraz zastąpić swoją toaletę elektronicznym bidetem BrookPad. Wystarczy wymienić starą deskę sedesową na SplashLet - elektroniczną deskę bidetową. Montaż zajmie mniej niż pięć minut, jeśli masz gniazdko elektryczne i zawór wodny w pobliżu toalety. Doświadczysz również podgrzewanych siedzeń, czyszczenia wodą i suszenia powietrzem. Wszystko, na przykład temperatura powietrza, wody i siedzenia, ciśnienie wody, a nawet położenie dyszy myjącej, można zmienić według własnych upodobań. Włącz technologie, które pomogą Ci poprawić higienę i komfort toalety. Na prezent to doskonały i realistyczny wybór.

Napisane przez
zespół BrookPad

 


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Powiązane Posty

10 najpopularniejszych mitów dotyczących bidetów
10 najpopularniejszych mitów dotyczących bidetów
Czy kiedykolwiek rozważałeś te pomysły? Oto umowa: BrookPad obala najczęstsze mity na temat elektronicznych desek sedesowych bidetowych, akcesoriów do bidetów i ogólnie bidetów. Bidety to idealne miejsce, aby poprawić higienę w łazience ...
Czytaj Więcej
Dzień Ziemi - 22 kwietnia
Dzień Ziemi - 22 kwietnia
Historia Dnia Ziemi Pierwszego dnia 22 kwietnia 1970 roku earthday.org koordynuje różnorodne działania na całym świecie. Pierwotny krajowy organizator z 1970 r. Denis Hayes w 1990 r. Koordynował działania międzynarodowe w 141 kr...
Czytaj Więcej
Inteligentna toaleta, podstawowe funkcje
Inteligentna toaleta, podstawowe funkcje
Inteligentna toaleta Inteligentna toaleta to urządzenie, które łączy deskę sedesową z dodatkowymi funkcjonalnościami takimi jak bidet, mycie tylne, mycie turbo, suszarka na gorące powietrze, podgrzewana deska, lampka nocna, inteligentny ...
Czytaj Więcej