Future of the smart toilet

Przyszłość inteligentnej toalety

Jak inteligentna toaleta zmieni zdrowie toalety i komfort.

bliski widok na tranzystor dla mocy obliczeniowej

Inteligentna toaleta, która ma wpływ na zdrowie toalety i komfort.

Według niektórych prognoz, toalety mogą być wykorzystywane jako urządzenie monitorujące zdrowie w niezbyt odległej przyszłości. Za każdym razem, gdy korzystasz z toalety, produkujesz ważne dane na temat ogólnego zdrowia. Wiele zmiennych, takich jak wzorce snu, poziom stresu i nawyki dietetyczne, może mieć wpływ na twoje zdrowie. Różne znaki zdrowotne można wykryć w kilka sekund, patrząc tylko na kolor skóry. Uczenie maszynowe to metoda przekształcania danych w użyteczne informacje.

Według szacunków Billa Gatesa przemysł toaletowy będzie warty ponad 6 miliardów dolarów do 2030 roku. Innowacyjna toaleta bez dotyk Kohlera wykorzystuje czujnik wbudowany w dźwignię spłukiwaną, aby umożliwić bezdotykowe płukanie. Uczenie maszynowe jest rodzajem nauki, która umożliwia systemom uczenie się i rozwijanie samodzielnie bez potrzeby wcześniejszego projektowania. Uczenie maszynowe pozwala na tworzenie modeli, które mogą szybko ocenić dane i dawać wyniki, wykorzystując zarówno dane historyczne, jak i w czasie rzeczywistym. Ze względu na postęp w uczeniu maszynowym pracownicy służby zdrowia mogą być w stanie podejmować lepsze decyzje dotyczące diagnoz pacjentów i opcji leczenia. Technika ta została wykorzystana w wielu zastosowaniach opieki zdrowotnej, w tym prognozowaniu zdarzeń medycznych i wykrywaniu ataku serca.

Toaleta bidetowe z elektronicznymi elementami sterującymi

Wydaje się, że elektroniczne bidet toalety, które są teraz dostępne, wydają się być bardzo wyrafinowane. BrookPad SplashLet jest wyposażony w czujnik obłożenia, dużą liczbę czujników ciepła i ciśnienia, a także kontrolę, aby zapewnić bezbłędne wrażenia z prania. Nowe funkcje, takie jak tryby „dzieci” i „ekologiczne”, są dodawane, aby Twoja toaleta była przyjemniejsza dla Ciebie i Twojej rodziny za każdym razem, gdy z niej korzystasz.

Toaleta jako narzędzie do prozdolności zdrowotnej

Toalety mogą być wykorzystywane jako gadżet monitorujący zdrowie w niezbyt odległej przyszłości, zgodnie z niektórymi prognozami. Za każdym razem, gdy idziesz do łazienki, generujesz cenne informacje o swoim ogólnym zdrowiu. Tak, czytasz go poprawnie: twój siusiu i kał zawierają cenne informacje o swoim ciele. Ale na razie zdecydowana większość z nas po prostu zrzuca tę informację do toalety. Informacje te zostały utracone i nie będziesz w stanie zidentyfikować niektórych znaków zdrowotnych tak szybko, jak chcesz. Różne objawy zdrowotne można zidentyfikować w sekundach, badając kolor skóry. Od czasów starożytnych ludzie byli świadomi tej prawdy. Bardziej wyrafinowana analiza, która uwzględnia jony i minerały śladowe, może oferować lepsze, bardziej precyzyjne znaki ostrzegawcze i szybciej pomagać w nagłych wypadkach. Na twoje zdrowie mogą mieć wpływ różne czynniki, takie jak wzorce snu, poziom stresu i nawyki żywieniowe. Po przeanalizowaniu danych otrzymasz informacje bezpośrednio do aplikacji mobilnej, gdzie możesz dwukrotnie sprawdzić fakty i w razie potrzeby porozmawiać z profesjonalistą.

Korzystanie z uczenia maszynowego

Uczenie maszynowe to zdanie, które niewątpliwie słyszałeś wcześniej. Chociaż to słowo wydaje się być złożone, odnosi się do szerokiej techniki przekształcania danych w informacje, które można zasłużyć. Zastosowanie danych szkoleniowych w połączeniu z algorytmami uczenia maszynowego pozwala na tworzenie modeli matematycznych, które można użyć do przewidywania. Odkrywanie wzorców i uczenie się na podstawie danych można wykonać za pomocą sztucznej inteligencji. Na przykład mikroflora jelitowa zawiera od 500 do 1000 gatunków, co jest znaczącą liczbą. Mikrobiom żołądkowo -jelitowy, na który wpływa zawartość żywności i stan żywienia, ma wpływ na zdolność organizmu do utrzymania jego normalnego funkcjonowania. Jeśli chodzi o gromadzenie danych, toaleta może być cennym źródłem informacji, które można wykorzystać w celu zwiększenia monitorowania stanu zdrowia i ostrzegania, gdy coś jest nie tak.

Jaka jest przyszłość toalety?

Naukowcy chcą w najbliższej przyszłości zademonstrować bezwodne toalety dla producentów. Według jego szacunków Gates przewidział, że rynek toaletowy wzrośnie do ponad 6 miliardów dolarów do 2030 r. Według Fundacji Fundacja Bill and Melinda Gates Foundation zainwestowała ponad 200 milionów dolarów w finansowanie badań i rozwoju bezpiecznych technologii sanitarnych.

Czy można przewidzieć funkcję toalet w najbliższej przyszłości?

Nowa bezdotykowa toaleta z Kohlera zapewnia bezdotykowe spłukiwanie za pomocą czujnika zintegrowanego z toaletą w USA. Możesz spłukać bez rozprzestrzeniania zarazków, jeśli umieszczasz dłoń przed dźwignią podczas jej pracy. Zabierają śmieci na leczenie, zapobiegając zanieczyszczeniu środowiska lub powodowania choroby.

Co takiego jest w toaletach, które sprawiają, że są tak inteligentne?

Inteligentne toalety, oprócz zapewniania przyjemniejszych wrażeń łazienkowych, często zużywają znacznie mniej wody niż tradycyjne toalety. W rezultacie są doskonałą opcją dla klienta świadomego dla środowiska, który chce zaoszczędzić pieniądze na kosztach energii. Mają także udogodnienia, takie jak samozamykane pokrywki i światła nocne, aby ułatwić twoje życie.

Co to jest uczenie maszynowe i jak to działa?

W sztucznej inteligencji (AI) uczenie maszynowe jest rodzajem uczenia się, które pozwala systemom automatycznie uczyć się i rozwijać samodzielnie bez konieczności wyraźnie zaprojektowania. Tworzenie programów komputerowych, które mogą uzyskać dostęp do danych i wykorzystać je do nauki dla siebie, jest przedmiotem badań i rozwoju uczenia maszynowego. Technologia AI znana jako Machine Learning (ML) umożliwia coraz bardziej dokładne programy w przewidywaniu wyników bez wyraźnego do tego zaprojektowania. W celu przewidywania nowych wartości wyjściowych algorytmy uczenia maszynowego wykorzystują poprzednie dane jako dane wejściowe. Czym jednak jest uczenie maszynowe? ... Na przykład diagnoza medyczna, przetwarzanie obrazu, prognozowanie, klasyfikacja, skojarzenie uczenia się, regresja itp. Są wszystkie możliwe zastosowania uczenia maszynowego. Intuicyjne systemy oparte na algorytmach uczenia maszynowego mają zdolność uczenia się na podstawie swoich wcześniejszych doświadczeń lub z wcześniej zebranych informacji.

Jaką rolę odgrywa uczenie maszynowe w medycynie?

Szybko przenika wiele sektorów działalności opieki zdrowotnej, od diagnozy i rokowania po rozwój leków i epidemiologię, z potencjałem znaczącej zmiany krajobrazu medycznego. Algorytmy uczenia maszynowego można nauczyć się identyfikowania problemów w danych dotyczących obrazowania medycznego za pomocą danych ze skanów obrazowania medycznego. Badanie danych fizjologicznych, efektów środowiskowych i czynników dziedzicznych umożliwia praktykującym wykrywanie chorób szybciej i wydajniej niż wcześniej. Choroba może być powiązana z szeroką gamą czynników dzięki uczeniu maszynowym, co pozwala nam konstruować modele chorób.

Czy uczenie maszynowe fala przyszłości w branży opieki zdrowotnej?

Uczenie maszynowe umożliwia opracowanie modeli, które mogą szybko oceniać dane i zapewniać wyniki, wykorzystując zarówno dane historyczne, jak i w czasie rzeczywistym. Ze względu na postęp w uczeniu maszynowym dostawcy usług opieki zdrowotnej mogą dokonywać lepszych wyborów dotyczących diagnoz pacjentów i alternatywnych leczenia, co powoduje ogólny wzrost jakości usług opieki zdrowotnej. Głębokie uczenie się można wykorzystać do przewidywania zdarzeń medycznych, takich jak napady i zatrzymania akcji serca, a także opracowywanie leków i odkrywanie leków. Technologia ta została wykorzystana w różnych zastosowaniach opieki zdrowotnej, w tym między innymi przewidywaniem zdarzeń medycznych i diagnozy zawodów serca.

Jakie ulepszenia są obecnie dostępne?

Wraz z wprowadzeniem elektrycznych siedzeń bidetów możesz teraz poprawić standardową toaletę. Dowiedzenie się o nowych technologiach może być zabawne, a także może prowadzić do poprawy higieny osobistej w życiu codziennym. Zaoszczędzisz pokój, ponieważ nie będzie potrzeby osobnego bidet. Otrzymasz fantastyczne wrażenia z mycia przeciwbakteryjnego, które dokładnie wyczyści wszystko, co trzeba wyczyścić. Kolejną korzyścią jest to, że najprawdopodobniej zmniejszysz korzystanie z papieru toaletowego, ponieważ będziesz go potrzebować tylko do suszenia po umyciu, zamiast wycierania toalety. Z drugiej strony inteligentny tryb oszczędzania energii przez siedzenie pomoże ci zaoszczędzić pieniądze na energii, dostosowując się do wzorów toaletowych. Wybierając BrookPad, wkładasz wkład w rozwój technologii.

Najważniejsze aspekty przyszłości toalet.

 • Elektroniczna toaleta bidet
 • Bidet toalety są teraz dostępne i wydają się być bardzo eleganckie.
 • BrookPad SplashLet jest wyposażony w czujnik obłożenia, kilka czujników ciepła i ciśnienia, a także sterowanie, do doskonałego czyszczenia.
 • Aby zwiększyć jakość korzystania z toalety, wprowadzane są nowe funkcje, takie jak tryby „dzieci” i „ekologiczne”.
 • toaleta jako narzędzie do promocji zdrowotnej
 • Toalety mogą pewnego dnia być wykorzystywane jako urządzenie do monitorowania zdrowia, jak sugerują niektóre prognozy.
 • Za każdym razem, gdy korzystasz z toalety, otrzymujesz ważne informacje zdrowotne.
 • Toaleta nasza przyszłość jest niejasna.
 • Naukowcy chcą wkrótce zademonstrować producentom bezwodne toalety.
 • Według Gatesa przemysł toaletowy należy wycenić na ponad 6 miliardów dolarów do 2030 r.
 • Od 2011 r. Fundacja Bill and Melinda Gates przekazała ponad 200 milionów dolarów na wsparcie badań i rozwoju sanitarnego, co potwierdza Fundacja.
 • Korzystając z uczenia maszynowego, można zbudować model, który szybko wykorzystuje dane historyczne i w czasie rzeczywistym, aby zapewnić prognozy.
 • Nowi dostawcy usług opieki zdrowotnej mogą podejmować lepsze decyzje dotyczące diagnozy i opcji leczenia, prowadząc do ogólnej poprawy jakości usług opieki zdrowotnej.
 • Głębokie uczenie się można wykorzystać do przewidywania zdarzeń medycznych, takich jak napady, zatrzymania akcji serca, badania leków i odkrywanie leków.
 • Ta technika została wykorzystana w wielu zastosowaniach opieki zdrowotnej, w tym w przewidywaniu zdarzeń medycznych i diagnozowaniu zawałów serca.
 • Wprowadzając elektryczne siedzenia bidet, możesz teraz ulepszyć swoją toaletę.
 • Poznanie nowych technologii może być zabawne, a także może prowadzić do poprawy codziennej higieny osobistej.
 • Zaoszczędzisz miejsce, ponieważ nie ma potrzeby osobnego bidet.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.