Przegląd toalet, baterii i pryszniców Grohe, czy to dobra marka?

bidet toilet grohe history japanese toilet shower smart toilet upgrading toilet

Dowiedz się więcej o przeglądzie toalet, baterii i pryszniców Grohe oraz o tym, czy jest to renomowana marka.

modern bathroom decoration design

Czy Grohe jest odpowiednią marką dla toalet, kranów i pryszniców?

Grohe to producent toalet, pryszniców i kranów.

GROHE zatrudnia około 6000 pracowników, z których 2400 znajduje się w Niemczech, jako wiodąca światowa marka kompleksowego wyposażenia łazienek i kuchni. Od 2014 roku GROHE jest członkiem korporacji LIXIL Group. GROHE to pierwsza na świecie marka, której celem jest dostarczanie czystej radości z wody, łącząc wartości marki takie jak technologia, jakość, design i zrównoważony rozwój. Od samego początku firma GROHE opracowała nowe kategorie produktów. Obejmuje to systemy wodne GROHE Blue i Red oraz najnowszy system bezpieczeństwa wodnego GROHE Sense, który jest innowacyjną częścią rozwijającego się sektora technologii inteligentnych domów. Innowacje, projekt i konstrukcja są ściśle skoordynowane i włączone do niemieckiej strony internetowej. Znak jakości „Made in Germany” jest zatem widoczny na produktach GROHE. Tylko w ciągu ostatnich 10 lat GROHE zdobyła ponad 300 wyróżnień za wzornictwo, innowacyjność i wiele czołowych rankingów jako zrównoważona marka w Niemczech, co potwierdziło sukces marki. GROHE była pierwszą firmą w swojej branży, która otrzymała nagrodę CSR od rządu niemieckiego, a także znalazła się w prestiżowym magazynie Fortune „Changing the World” w rankingu Top 50.

 • GROHE zatrudnia ponad 6000 osób, z których 2400 znajduje się w Niemczech jako wiodąca na świecie marka wyposażenia łazienek i kuchni.
 • GROHE jest częścią korporacji LIXIL Group od 2014 roku.
 • GROHE to pierwsza na świecie marka, która koncentruje się na dostarczaniu wody rozkoszy, łącząc technologię, jakość, design i zrównoważony rozwój.
 • GROHE stale tworzy nowe kategorie produktów.
 • GROHE była pierwszą firmą w swoim sektorze, która zdobyła nagrodę CSR od niemieckiego rządu, a także znalazła się w prestiżowym magazynie „Changing the World” Fortune w Top 50.

Czym jest Grohe to historia?

Grohe to niemiecki producent armatury sanitarnej z siedzibą w Hemer i siedzibą w Düsseldorfie. Grohe jest spółką zależną japońskiej grupy Lixil od 2014 roku. W 2017 roku firma osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 1,35 miliarda euro. Grohe zatrudnia na całym świecie około 6000 osób. Grohe to największy w Europie producent armatury sanitarnej, stanowiący 8% światowego rynku.

Wskaźniki sprzedaży i zysków firmy pozostają w stagnacji od lat, co spowodowało program oszczędnościowy w 2007 roku. Na początku 2011 roku Grohe nabył pakiet kontrolny wiodącego chińskiego producenta armatury sanitarnej, Joyou. Głównym celem tego przejęcia jest poprawa Infrastruktura sprzedaży Grohe na szybko rozwijającym się rynku azjatyckim. Grohe, niemiecki producent materiałów budowlanych, jest obecnie wart nawet cztery miliardy euro. We wrześniu 2013 roku ujawniono, że Grohe pozyskał największą inwestycję od japońskiego biznesu w Niemczech. Grohe ogłosiło przejęcie poprzedniej spółki joint venture, Grome, w maju 2017 r. W rankingu Fortune's Change the World znalazły się one wśród 50 międzynarodowych firm, których strategie mają korzystny wpływ na społeczeństwo.

 • Główna siedziba Grohe znajduje się w Düsseldorfie, a siedziba znajduje się w Hemer.
 • Łączne przychody firmy wyniosły 1,35 mld euro w 2017 r.
 • W Grohe pracuje około 6000 osób.

Jaki jest projekt Grohe?

W Düsseldorfie, państwowym mieście NRW i jednym z niemieckich centrów mody i designu, znajdują się GROHE Corporate Center i GROHE Design Studio. Firma, która działa w ponad 130 krajach, w nowej siedzibie ma silny dostęp do globalnej infrastruktury. GROHE wierzy zarówno na zewnątrz, jak i wewnętrznie w pojęcie krótkich linii komunikacyjnych.Zwiększa przejrzystość i otwartość między pracownikami oraz komunikację z partnerami rynkowymi w nowym centrum korporacyjnym, które zostało zaprojektowane przez Richarda Meiera. Nowy sklep GROHE, najnowocześniejszy salon wystawowy i specjalistyczne centrum komunikacji, również to odzwierciedla. Projekt GROHE uzupełnia indywidualne gusta i pozwala klientom spersonalizować wygląd i styl ich łazienek i kuchni. Celem zespołu jest projektowanie produktów, które umożliwiają intuicyjne zaangażowanie, zachwycają konsumentów przez długie lata i spełniają wymogi długoterminowego zrównoważonego rozwoju. Produkty GROHE otrzymały znaczące wyróżnienia w kilku międzynarodowych konkursach projektowych na przestrzeni lat, w tym nagrodę red dot product design award, IF design award i Good Design Award.

Czy Grohe to renomowana marka?

Czy Grohe jest marką renomowaną? Według firmy w ciągu poprzedniej dekady marka zdobyła ponad 300 wyróżnień za swoje wysiłki projektowe i innowacyjne. Marce przyznano również szereg wysokich rankingów, świadczących o ciągłym sukcesie i wpływie marki na rynku. Jest to również jedna z najbardziej przyjaznych dla środowiska dużych marek w Niemczech.

Co to jest technologia Grohe i jak działa?

Grohe od dawna jest liderem technicznym, co zostało ponownie podkreślone w bieżącej kampanii reklamowej firmy, nazwanej „Mistrzami Technologii”. Ta reklama honoruje zarówno osoby, które stworzyły technologię, jak i wyróżniające zalety towarów. Technologie poprawiające samopoczucie firmy GROHE łączą techniczną precyzję z emocjami. Mają kluczowe znaczenie dla długoterminowej wydajności systemu, wysokiego poziomu niezawodności i wyjątkowej prostoty użytkowania.

Czy to prawda, że ​​wszystkie artykuły Grohe są produkowane w Niemczech?

Oprócz bazy produkcyjnej firmy w Niemczech, znajdują się tam również możliwości innowacyjne, projektowe i rozwojowe firmy Grohe AG (3 zakłady). W Niemczech około 60% wszystkich produktów GROHE jest tworzonych i produkowanych.

Co oznacza jakość Grohe?

Etykieta „Made in Germany” podkreśla wyjątkowe możliwości Grohe w zakresie badań, projektowania, produkcji i zapewniania jakości w jej niemieckich lokalizacjach. Fabryki te ustanawiają wysokie standardy, których przestrzegają wszystkie zakłady GROHE na całym świecie, jednocześnie stymulując i napędzanie ekspansji. Certyfikacja zewnętrzna, taka jak TÜV lub DVGW, a także wewnętrzne testy wytrzymałościowe i testy materiałowe pomagają zapewnić jakość.

Czym jest prysznic Euphoria firmy Grohe?

Kolekcja Grohe Euphoria ma silną estetykę, która jest wpleciona w jej projekt z podejściem zorientowanym na użytkownika. Akcesoria i akcesoria prysznicowe Euphoria są dostępne w różnych konfiguracjach, co pozwala użytkownikowi dowolnie je mieszać i łączyć. Wyloty ścienne, głowice prysznicowe i różne ramiona prysznicowe zapewniają wiele opcji tworzenia niestandardowego środowiska prysznicowego, w razie potrzeby wyposażonego w dodatkowe zestawy słuchawkowe.

Baterie i prysznice Grohe SPA Allure Brilliant brzmią tak, jak brzmią.

Grohe SPA Allure Brilliant to kolekcja łazienkowa, która wyróżnia się z tłumu. Ogólnym sensem tej kolekcji jest harmonia, czystość i prostota nawiązująca do piękna natury. Zastosowano w niej zaawansowaną technologię konstrukcyjną, taką jak chromowane wykończenia Starlight i Cooltouch, które zapewniają bezpieczniejszą łazienkę. Grohe starannie zaprojektował również pasujący zestaw akcesoriów.

White Apartment, Architecture, Basin

Czy to prawda, że ​​wszystkie artykuły Grohe są produkowane w Niemczech?

Czym dokładnie jest kolekcja łazienkowa Grohe Spa Atrio?

Grohe Spa Atrio Classic Jota i Ypsilon są idealne do stworzenia wyrafinowanej atmosfery. Mają smukły, elegancki cylindryczny kształt, który kryje w sobie wysokiej jakości komponenty i elementy techniczne. Z bardziej klasycznym trójramiennym ramieniem z trzema dźwigniami, Jota ma konstrukcję z pojedynczą dźwignią, która jest łatwa do uchwycenia.Ypsilion to bardziej współczesny styl z trzema dźwigniami, który pasuje do prawie każdego wystroju

Czym dokładnie są baterie Grohe Quadra?

Grohe Quadra to kolekcja zastawy blaszanej o unikalnym designie, który podnosi ją ponad przeciętność. Wykorzystują swoją opatentowaną technologię SilkMove, aby uwalniać wodę w sposób regulowany i dozowany. Każdy element ma powłokę Grohe StarLight, która odpycha przebarwienia i skraca czas czyszczenia, co daje jasny, piękny zestaw.

O co chodzi z umywalką Grohe Eurosmart?

Grohe Eurosmart to kompletna kolekcja baterii i baterii łazienkowych. Wanna, umywalka i bateria, a także wersja niskoprofilowa są częścią kolekcji Eurosmart. Dzięki tym zestawom zaoszczędzisz sporo pieniędzy i jednocześnie wyposażysz kilka części łazienki. W zależności od tego, ile rzeczy jest zawartych w pakiecie, ceny zaczynają się od i idą w górę.

Baterie prysznicowe Grohe Grohtherm to rodzaj baterii prysznicowych firmy Grohe.

Grohe Grohtherm to innowacyjna, bezpieczna i piękna wizualnie kolekcja baterii prysznicowych zaprojektowana przez firmę Grohe z dbałością o każdy szczegół projektu produktu i końcowego zastosowania. Nie tylko wykorzystuje dobrze znaną technologię termostatyczną ograniczającą przepływ wody w przypadku braku zimnej wody, aby uniknąć przypalenia, ale także gwarantuje, że całe urządzenie jest bezpieczne w dotyku. CoolTouch utrzymuje gorącą wodę z dala od powierzchni urządzenia, zapewniając jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Ma fajne, zwężające się kształty, które zapewniają przyjemne wizualnie i fizycznie wykończenie.

O co chodzi z prysznicem Grohe Spa Veris?

Spa Veris firmy Grohe Dla wymagającego właściciela łazienki, który chce stworzyć idealne miejsce na wypoczynek, Grohe SPA Veris to spełnienie marzeń. Miękko wyrzeźbione klamki są chłodne w dotyku i mają mocne chromowane wykończenie przypominające diament, które przetrwa całe życie. Wybierz ukryty lub odsłonięty zawór, mając pewność, że najnowsza technologia przeciwpożarowa firmy Grohe ochroni Cię w przypadku zakłóceń w dopływie wody.

Czy to bateria Grohe Eurocube?

Grohe Eurocube to kolekcja mosiądzu, która oddaje hołd modernistycznym i kubistycznym inspiracjom. Eurocube robi wrażenie swoim niepowtarzalnym i odważnym wyglądem, który pasuje do umywalek, wanien i kabin prysznicowych. Blask gamy Eurocube przetrwa lata dzięki zastosowaniu Starlight Chrome, charakterystycznej powłoki zewnętrznej.

Czym dokładnie jest seria Grohe Rainshower?

Kwiaty prysznicowe w różnych kolorach zapewniają odrobinę koloru w kabinie prysznicowej, umożliwiając rozświetlenie każdej części łazienki w zabawny i niepowtarzalny sposób. Dostępne są słuchawki prysznicowe w stylu retro i aktualnym, odwołujące się do tradycyjnych trendów z lat 20., a także do hiper-nurtowych trendów. Rainshower z przyjemnością oferuje szeroki wybór rozmiarów i wzorów głowic prysznicowych, więc niezależnie od tego, czy lubisz energetyzujący strumień, czy relaksujący efekt przypominający deszcz, nasza kolekcja ma to wszystko.

Grohe Tempesta to prysznic firmy Grohe.

Grohe Tempesta to nowoczesny prysznic do Twojego domu, akademika, hotelu lub pensjonatu. Kolekcja Tempesta posiada powłokę Grohe StarLight, która aktywnie zapobiega powstawaniu plam, zapewniając jaśniejszy i trwalszy wygląd. W tej serii dostępne są również niedrogie zestawy prysznicowe, które są starannie połączone ze wszystkimi wymaganymi komponentami, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć pracę.

Prysznic Grohe Rainshower F-Series: co to jest?

Zestawy prysznicowe Rainshower F Series to wysokiej klasy, luksusowe systemy ze stałą głowicą prysznicową i oddzielną główką prysznicową. Urządzenia te są wyposażone w najnowocześniejszy sterownik cyfrowy i całkowicie programowalne termostaty, a także podświetlenie LED, które wskazuje, kiedy woda osiągnęła odpowiednią temperaturę. Zestawy te są odpowiednie dla różnych łazienkowych systemów wodociągowych o różnym ciśnieniu, ponieważ zapewniają wybór pryszniców zarówno zasilanych z sufitu, jak i pompowanych.

Czym dokładnie jest kolekcja wanien Grohe Concetto Brassware?

Grohe Concetto Brassware to kolekcja umywalek, wanien i pryszniców firmy Grohe Każdy element porusza się płynnie i dobrze leży w dłoni, zapewniając intuicyjną i odmierzoną kontrolę przepływu wody. Grohe to polerowany Starlight Chrome, wyjątkowy zabieg, który zapewnia wspaniałe i atrakcyjne wykończenie, i jest wykorzystywany do produkcji tej linii.

Co obejmuje asortyment Lineare Brassware?

Grohe Lineare Brassware to praktyczny dodatek łazienkowy, który łączy w sobie wszystkie elementy współczesnego i asertywnego wyglądu. Długie uchwyty dźwigni zapewniają estetyczne zainteresowanie częściami, a jednocześnie zapewniają większy moment obrotowy dla lepszej kontroli przepływu wody. Komponenty liniowe wykorzystują technologię Grohe SilkMove i technologię wkładów ceramicznych, aby zapewnić równomierny przepływ wody. Atrakcyjną i całkowicie współczesną kolekcję uzupełnia chromowana obudowa zewnętrzna.

Jakie są cechy wyposażenia łazienkowego Grohe Spa Allure?

Grohe Spa Allure to najwyższej klasy produkt do mycia i kąpieli. Z tego powodu powołano kolekcję Allure; nie sposób przeoczyć jego naturalnego piękna. Od umywalki do wanny, od blatu do montażu na ścianie, każdy aspekt mosiądzu jest zakryty. Grohe rozszerza atrakcyjność tej niezrównanej serii na prysznice dzięki zaworom, zestawom i głowicom prysznicowym, począwszy od 16-calowej głowicy sufitowej Rainshower do 20-calowej głowicy sufitowej Rainshower.

Modern bathroom design with big bath

Czy Grohe należy do Lixila?

Czy Grohe nadal jest uważany za markę renomowaną?

Najważniejsze jest to, że Grohe to fantastyczna firma o doskonałych standardach jakości. Oferują duży wybór baterii i prawdopodobnie mają coś, co sprawdzi się w większości kuchni. Tutaj omówiono dwie wysuwane baterie: wyższej klasy i bardziej wytrzymałą Ladylux, a także tańszą i bardziej wszechstronną Eurodisc.

Gdzie powstają produkty GROHE?

Niektóre towary są produkowane w Niemczech. Oprócz bazy produkcyjnej firmy w Niemczech, znajdują się tam również możliwości innowacyjne, projektowe i rozwojowe Grohe AG (3 zakłady). W Niemczech około 60% wszystkich produktów GROHE jest tworzonych i produkowanych.

Czy Grohe jest uważany za high-end?

Grohe to jedna z najlepszych na świecie luksusowych marek wyposażenia kuchni i rozwiązań łazienkowych, a także lider w rozwoju nowych produktów wodnych. Ogólnie rzecz biorąc, koszt opraw Grohe jest większy niż koszt oświetlenia innych firm.

Czy to prawda, że ​​Hangrohe i Hansgrohe należą do tej samej firmy?

Otrzymujemy liczne zapytania od klientów, którzy zastanawiają się, czy Hansgrohe i Grohe to ta sama firma, skoro Grohe występuje w obu tytułach. Odpowiedź brzmi: nie. Hansgrohe to pierwsza korporacja założona w Niemczech przez Hansa Grohe w 1901 roku. Hansgrohe działa do dziś. Grupa MASCO, która jest również właścicielem innych marek, takich jak Delta Faucet i Brizo Faucets, ma obecnie pakiet kontrolny w firmie.

Czy Hansgrohe nie jest droższy od Grohe?

Które baterie są tańsze, a które droższe? W rezultacie nie ma uniwersalnej odpowiedzi na ten problem, ponieważ zarówno Grohe, jak i Hansgrohe oferują produkty w swoich portfolio w bardzo różnych przedziałach cenowych. Teoretycznie obie marki należą bezsprzecznie do klasy premium, w wyniku czego można je znaleźć na droższym końcu spektrum cenowego.

Kto jest producentem Grohe?

LIXIL Group Corporation jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć szybkie rozwiązanie.Ponad 6000 osób pracuje dla GROHE, z czego 2400 znajduje się w Niemczech. Firma jest światowym liderem w zakresie kompletnych rozwiązań łazienkowych i wyposażenia kuchni, zatrudniając ponad 6000 osób na całym świecie. Z tego powodu od 2014 roku GROHE jest członkiem korporacji LIXIL Group.

Czy Lixil jest właścicielem Grohe?

Założona w 1886 roku firma Grohe jest członkiem japońskiej grupy Lixil od 2014 roku.W 2017 roku firma osiągnęła łączne przychody ze sprzedaży w wysokości 135 miliardów euro w ujęciu skonsolidowanym. Grohe zatrudnia ponad 6000 osób na całym świecie.

Jaka jest lokalizacja siedziby głównej Lixilu?

LIXIL z siedzibą w Tokio w Japonii kieruje się jednym, niepodważalnym celem: oferować naszym klientom i klientom na całym świecie korzyści płynące z naszej jakości, technologii, projektu i zrównoważonego rozwoju, aby poprawić sposób, w jaki żyjemy .

W jakim biznesie Lixil ma udział?

INAX i GROHE to tylko niektóre z dobrze znanych marek reprezentowanych przez LIXIL, który obejmuje również American Standard, DXV i inne znaki towarowe LIXIL. LIXIL kontynuuje tworzenie nowych towarów, wykorzystując możliwości wielu spółek zależnych Grupy LIXIL. American Standard, DXV i GROHE to wszystkie marki, które są częścią LIXIL, światowego lidera w branży produktów kuchennych i łazienkowych.

Czy można używać inteligentnej deski bidetowej SplashLet z toaletą Grohe?

Krótka odpowiedź jest taka, że ​​jest zależny. Sprawdź, czy toaleta jest dłuższa niż BrookPad Splash Pozwól nam na minimalną długość. SplashLet oferuje warianty o długości od 480mm do 528mm. Dobrym pomysłem jest również dwukrotne sprawdzenie, czy wszystkie potrzebne nakrętki mocujące są na swoim miejscu. Odległość między śrubami mocującymi do ustawienia siedziska musi być mniejsza niż 180 lub 210 mm, w zależności od modelu. Jeśli więc posiadasz muszlę klozetową Grohe z tej serii, możesz postawić na niej inteligentną deskę sedesową. Jeśli odnawiasz swoją łazienkę, możesz dodać inteligentną toaletę do tradycyjnej szklanej miski, wymieniając istniejące siedzisko lub po prostu je instalując.

Jakie są najważniejsze aspekty Grohe to recenzje toalet, kranów i pryszniców, które pozwalają określić, czy marka jest doskonałej jakości?

 • Grohe produkuje toalety, prysznice i krany.
 • GROHE zatrudnia ponad 6000 osób, z czego 2400 znajduje się w Niemczech, jako wiodąca na świecie marka wyposażenia łazienek i kuchni.
 • GROHE jest częścią korporacji LIXIL Group od 2014 roku.
 • GROHE to pierwsza na świecie marka zbudowana na czystej przyjemności korzystania z wody dzięki technologii, jakości, wzornictwu i zrównoważonemu rozwojowi.
 • Grohe Główna siedziba firmy znajduje się w Düsseldorfie, ale jej siedziba znajduje się w Hemer. W 2017 roku sprzedaż firmy wyniosła 1,35 miliarda euro.
 • 6 000 osób pracuje w Grohe.
 • Projekt Grohe jest elegancki.
 • Centrum korporacyjne GROHE i studio projektowe GROHE to obiekty państwowe w Düsseldorfie w Niemczech.
 • Seria Euphoria firmy Grohe charakteryzuje się uderzającym designem, z wbudowanym podejściem zorientowanym na użytkownika.
 • Prysznic Grohe Spa Veris sam się wyjaśnia.
 • Grohe Eurocube odwołuje się do stylu modernistycznego i kubistycznego.
 • Kolekcja Lineare Brassware obejmuje
 • Możesz używać muszli klozetowej Grohe z tej serii z inteligentną deską sedesową.
 • SplashLet ma opcje od 480 mm do 528 mm.
 • Dodanie inteligentnej toalety BrookPad SplashLet ze zwykłą szklaną miską to dobry sposób na remont łazienki.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals