Guide to the Functions of the Smart Bidet Toilet Seat

Przewodnik po funkcjach inteligentnej toalety bidetowej

Co pociąga zacie gorąca toaleta?Co pociąga zacie gorąca toaleta?

Prywatny basen w toalecie za każdym razem, gdy jej potrzebujesz?

Czy pamiętasz zabawne uczucie bycia w basenie? Będziesz także umyć ręce wodą prosto z łazienki. Inteligentna toaleta może wykonać. Jakie funkcje przewidujące tę sekcję zawiera kompleksową listę wszystkich funkcji dostępnych w nowoczesnej łazience. Przed dokonaniem zakupu sedesu możesz mieć szereg obaw. Zmienne przegląd głównych rozróżnień i mechanizmów inteligentnych toalet można znaleźć tutaj. Jakie style toalet są dostępne? Czy toaleta nie jest kolejnym terminem na wannę? To nie jest tak! Dostępnych jest kilka stylów toalet i ważne jest, aby ważyć wszystkie z Twoje wybory, odkąd chcesz, miałby ogromny wpływ na estetykę Twojej łazienki. BrookPad Omawia wiele różnych aspektów toalet, które pomogą Ci w dokonaniu wyboru. Jak można zainstalować toaletę? Zastanów się, w jaki sposób i kiedy toaleta będzie używana przy zakupie jednego, szczególnie jeśli byłaby w apartamencie lub szatni. Aby określić pełne wymiary toalety, zmierz dostępną przestrzeń w łazience, biorąc pod uwagę odległość, jaką toaleta może rozciągać się od ściany i ilość przestrzeni wymaganej przed nią. Przed dokonaniem zakupu dobrym pomysłem jest stworzenie skalowanego planu łazienki i zorganizować Twoje rzeczy. Kupując inteligentną toaletę lub japońską toaletę w stylu, zauważysz, że te maszyny pełnią różne funkcje. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie „Co to jest japońska toaleta?” Wtedy dotarłeś we właściwe miejsce. Tutaj możesz znaleźć podsumowanie ról, jakie mają niektóre toalety z bidetami.

 • Jakie są toalety?
 • BrookPad Bada kilka różnych aspektów toalet, aby pomóc Ci podjąć decyzję.
 • Jak można zainstalować toaletę?

Woda do Czysty

Po użyciu łazienki funkcja mycia wody pozwala używać wody do czyszczenia tylnej części. Często zmieniają się parametry mycia, takie jak temperatura i ciśnienie. Ponieważ podstawowa metoda czyszczenia jest wykonywana z wodą zamiast szczotkowania papierem toaletowym, mycie wody znacznie zmniejsza potrzebę papieru toaletowego.

Bidet

Istnieje również tryb bidet tylko dla kobiet. W dyszy jest instalowane więcej niż jedno urządzenie dystrybucji wody. Od czasu użycia toalety należy użyć łagodnego strumienia wody o regulowanym ciśnieniu wody do czyszczenia przednich narządów płciowych. Parametry mycia funkcji Bidet są często zmieniane.

Toalet z ciepłem

Podgrzewane toalety mają miękką, elastyczną temperaturę fotela, co jest szczególnie przydatne w chłodne dni. Wpływ ocieplenia siedzenia pozwala zrelaksować się i przyspieszyć spacer do toalety. Po wypełnieniu siedzenia ogrzewanie przekształci się w wymaganą temperaturę przed ustaleniem dzięki wbudowanemu czujnikowi.

Mycie turbo

Tryb prania turbo wytwarza potężny strumień wody, który pomaga w korzystaniu z toalety. Jest dokładny i całkowicie czyści. Jest zbudowany do mycia tylnego i jest dostępny w większości inteligentnych toalet z normalną funkcją mycia. W tym trybie ciśnienie wody może być również dostosowane do wymaganego poziomu.

Co to jest toaleta z inteligentnymi technologiami?

 Co to jest toaleta z inteligentnymi technologiami?

Światło nocne z diodami diodami LED

LED Night Light of the Future pozwala zlokalizować sedes w środku nocy bez włączania głównego światła. Oświetlenie otoczenia zapewnia łazience wyrafinowany wygląd. Popularny jest jasnoniebieski lub biały kolor inteligentnego nocnego światła toaletowego.

Suszarka gorącego powietrza

Po użyciu aplikacji WASH możesz również użyć opcji suszenia na gorące powietrze. Nawet jeśli się wyczynisz, wilgoć pozostanie. Możliwe jest wydobycie wilgoci zwykłym papierem toaletowym lub przy użyciu funkcji suszenia, w zależności od osobistych preferencji. Woda wznosi się i wilgoć jest usuwana ze skóry za pomocą prądów gorącego powietrza.

Toalet z inteligencją

Inteligentne toalety mają różne funkcje i automatyczne elementy sterujące. Mają podgrzewacz wody, opcje prania, bidet, oscylacyjny spray, podgrzewane ławki, suszarkę na gorące powietrze, technologię samoczyszczącego, oświetlenie nocne i inne cechy. Ze względu na ich znaczenie w Japonii te toalety są czasami określane jako japońskie toalety.

Toaleta z wbudowaną inteligentną technologią

To najbardziej bogata łazienka z najbardziej aktualnymi obiektami. Technologia jest wbudowana bezpośrednio w kubek ceramiczny, nadając jej nieskazitelny wygląd. Bardziej wyspecjalizowane modele inteligentnego siedzenia mogą być używane w zintegrowanych toaletach. Zaawansowane mycie lub zautomatyzowana pokrywka otwarcie A zamknięcie to tylko kilka przykładów.

Zdalne sterowanie

Korzystanie z inteligentnego siedzenia bidet z bezprzewodowym zdalnym sterowaniem jest niezwykle wygodne. Powinieneś zamontować dok na ścianie, jeśli bidet ma zdalne sterowanie. Inteligentne toalety są często wyposażone w przenośny pilot, który klient lub opiekun może kontrolować spoza drzwi łazienki.

Jak pokrywki i pokrywy automatycznie zamykają się i otwierają?

 Jak pokrywki i pokrywy automatycznie zamykają się i otwierają?

Sterowanie na panelu bocznym

Będziesz monitorować dowolny parametry w inteligentnej toalecie za pomocą sterowania panelem bocznym. To dobry sposób na korzystanie z toalety wyposażonej w bidet. Ponieważ panel boczny jest ustawiony, wciąż jest przy toalecie i nie można go zgubić. Temperaturę wody i siedzenia, a także ciśnienie mycia i lokalizację dyszy, mogą zostać dostosowane.

Panel sterowania dla mikrokomputerów

Modele z pilotem są dostarczane z ekranem mikro sterowania. Umożliwia użycie większości kluczowych funkcji, takich jak mycie wody, bidet i pauza bez potrzeby zdalnego sterowania. Panel Micro znajduje się na boku inteligentnej toalety, która zapewnia bardzo wygodny sposób wyświetlania kluczowych funkcji toalety, w tym bidet.

Toalety i pokrycie miękkie zamykanie

Stopniowa obniżka nie powinna hałasować podczas zamknięcia, więc miękkie zamknięcie zarówno sedesu, jak i pokrywy jest naprawdę pomocny. Byłbyś w stanie użyć tego mechanizmu tłumienia, nie zajmując się wibracjami zamknięcia pokrywki, dopóki się do niego przyzwyczaisz. Żywotność tłumika zostałaby skrócona, gdyby powolna pokrywa zamknięcia zostanie popchnięta do szybszego zamknięcia.

Pokrywka i przykryj zamknięcie i otwórz automatycznie

Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych funkcji otwierających pokrywkę, które może zapewnić zarejestrowana toaleta. Ze względu na wbudowany czujnik zarówno pokrycie, jak i siedzenie otworzą się i zamykają automatycznie bez potrzeby dotykania. Do otwierania i zamknięcia pokrywy można również użyć pojedynczego przycisku na pilocie.

Tryb zautomatyzowany

Niektóre inteligentne toalety bidetowe mają opcję prania automatycznego i sucha. Tylko jeden przycisk zainicjuje automatyczną serię funkcji, jeden po drugiej. Ta funkcja jest również obecna w trybie dzieci, który obniża ciśnienie temperatury i wody. Wiele ubrań jest mytych w tym samym czasie.

Co to znaczy myć napowietrzoną wodą?

 Co to znaczy myć napowietrzoną wodą?

Aktywna dezodoryzacja

Aktywną dezodoryzowanie można dodać do toalet z funkcją Bidet. Po użyciu toalety w łazience należy włączyć wentylację, aby utrzymać powietrze w łazience. Urządzenie do filtracji powietrza sprężonego powietrza zapobiega niepotrzebnym zapachom z łazienki, gdy wiatr wpada do niego.

Dezodoryzacja bambusowego węgla

Dezodoryzowanie węgla drzewnego bambusowego można zintegrować z toaletą. Specjalny węgiel bambusowy jest umieszczany w pobliżu suszarki w miejscu, w którym powietrze będzie płyną. Zapach toalety został pochłonięty przez węgiel. Dzięki wchłanianiu zanieczyszczeń i wydobywaniu zapachów z łazienki, poprawa ta poprawia wentylację.

Zmiana temperatury powietrza suszarki

Możliwe jest dostosowanie inteligentnej toalety, jeśli jest wyposażona w suszarkę na gorące powietrze. Temperaturę i ciśnienie suszarki powietrza można regulować. Istnieją od 3 do 5 zakresów siły, które można ustawić, w zależności od modelu. Ta funkcja pozwala na płynniejsze wrażenia z suszenia, jednocześnie zmniejszając potrzebę papieru toaletowego, a właśnie tego chcesz.

Umyj napowietrzną wodą

BrookPad stworzył tę rewolucyjną funkcję mycia, która jest dostępna w niektórych inteligentnych toaletach. Podczas procesu mycia powietrze wprowadza się do strumienia wody, co skutkuje mikro -wodnymi pęcherzami powietrza. Ta funkcja poprawia jakość czyszczenia i zmniejsza ilość wody używanej podczas procesu czyszczenia.

Najwyższa jakość

Uwzględniamy wysokiej jakości przedmioty, które zawierają najważniejsze postępy techniczne w dziedzinie higieny osobistej. Przed wprowadzeniem produkty są dokładnie sprawdzane, aby zapewnić, że nasi klienci uzyskają największe możliwe wrażenia. Aby zapewnić długotrwałe towary i łatwość użycia, stosowane są tylko wysokiej jakości materiały i części.

Jaki jest tryb ekologiczny i jak to działa?

Jaki jest tryb ekologiczny i jak to działa?

Atestowany

Produkty certyfikowane to CE i Rohs certyfikowany w celu spełnienia wszystkich obowiązujących standardów. Etykietowanie CE oznacza, że ​​towar spełnia wymagania dotyczące ochrony i środowiska UE. Urządzenia mają Rohs Zezwolenie, wskazując, że przestrzegają ograniczeń związanych z wykorzystaniem tak niebezpiecznych chemikaliów w urządzeniach komputerowych i elektrycznych.

Tryb dzieci

Tryb dziecka jest dedykowaną funkcją dla niemowląt. Pozwala uzyskać dostęp wszystkie z Twoje ulubione usługi z jednym przyciskiem naciśnij. Funkcje mycia i suszenia zostaną rozpoczęte jeden po drugiej. Dodatkowo tarcie i temperatura są kalibrowane, aby najlepiej pasować do młodszych konsumentów w celu mieć wygodniejsze wrażenia.

Tryb przyjazny dla środowiska

Tryb ECO (tryb oszczędności energii elektrycznej) to funkcja, która pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej urządzenia. Gdy siedzenie nie jest wypełnione, urządzenie obniża temperaturę i wyłącza ogrzewanie w nocy. Zwiększyłoby to efektywność energetyczną produktu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.

Bez energii elektrycznej

Nieelektryczne załączniki toaletowe bidet umożliwiają użycie bidet bez użycia energii elektrycznej. Potrzebne było tylko łącznik wodny. To rozwiązanie pozwala na stosowanie zarówno gorącej, jak i zimnej wody w bidet i tylnym myciu. Zarówno temperatura, jak i intensywność prania można regulować dzięki rewolucyjnej kontroli.

Bezpieczeństwo dyszy

Ochrona dyszy pomaga chronić dyszy przed kurzem i wodą. Ta funkcjonalność pomaga w utrzymaniu wyglądu i stanu dyszy. Jest dostępny jako tarcza bezpieczeństwa w wersjach nieelektrycznych i jako wysuwana dysza, która chowa się na siedzeniu w inteligentnych toaletach.

 

Jaki jest cel pulsacji, jeśli chodzi o mycie?

Jaki jest cel pulsacji, jeśli chodzi o mycie?

Pozycja dyszy

Naciskając przycisk na sterowaniu urządzeniem, inteligentna toaleta automatycznie zmieni pozycję dyszy. Dyszę regulacyjną ręczną można zastosować na bidetach nieelektrycznych. Właściwe umieszczenie dyszy zwiększyłoby spójność prania i zapewni płynniejsze wrażenia prania.

Samoczyszczająca dysza

Ta rola może pomóc w utrzymaniu dyszy w dobrym stanie. W inteligentnych wersjach toaletowych dedykowany strumień wody może wyczyścić dyszę przed użyciem. Niektóre bidety, które nie są elektryczne, mają również tę funkcję. Czyszczenie dyszy bidetowej jest tak proste, jak naciśnięcie jednego przycisku.

Mycie pulsacją

Pulsation Wash is a one-of-a-kind wash with a pulsation influence. The smart toilet can produce a unique water pulsation impact by adjusting the water pressure. It can produce a soft water massaging effect due to the changing water pressure. The pulsation wash function can make your washing experience more fun and soothing.

Massage with Oscillation

In smart toilets, oscillation massage with water is available. You may use this function to not only wash yourself after going to the toilet, but also to relax. Nozzles switch back and forth automatically, spraying water at the same time. This results in a more friendly filling as well as improved washing accuracy.

Toilets with no rims

A toilet with no rim is known as a rimless toilet. Instead of water flowing all the way around the bottom of the tub, a direct flush method fires water around the side of a flat plate. Since they do not have a lip, rimless toilets are easy to clean and more hygienic than traditional toilets.

Jak mogę kontrolować temperaturę wody?

 Jak mogę kontrolować temperaturę wody?

Temperature of the Seat

If a heated feature is usable, you can adjust the temperature of the smart toilet seat. ten heater's and the temperature can also be changed. Depending on the model, 3 to 5 temperature levels may be selected. The heat element on the toilet seat can help you relax and speed up your toilet journey.

Pressure in the Water

In a smart toilet seat, the water pressure may be adjusted. In non-electric sprayers, pressure may also be regulated with an adjustable valve. The washing experience may be improved by adjusting the water speed. To change the water speed, simply push the button or switch the control knob to the desired setting. You can pick how high or how little water pressure you like.

Temperature of the Water

The water temperature in the smart toilet can be changed. The water will be heated to the perfect temperature, enabling you to shower comfortably. A built-in water treatment system is often used in certain bathroom gadgets. To get the appropriate water in a non-electric model, you can mix hot and cold water.

Moc

Smart toilets have a battery feature that allows you to switch on and off the power without having to unplug the unit. This feature would make it easier to monitor the device's power system. You may even switch the computer on and off with a single click of the mouse. The goal is straightforward and practical.

How may smart toilets and bidet toilets increase comfort?

 • BrookPad SplashLet oraz EcoSplash toilets are used all throughout the globe, therefore it is no wonder that there are so many bidet toilet alternatives.
 • Bidet toilets, on the other hand, have a bidet that cleans messes in the same way as a single bidet would.
 • However, by integrating two fixtures and eliminating the need to cycle between the toilet and the bidet, you may enhance the amount of space available in your bathroom.
 • For example, the BrookPad SplashLet smart toilet combines the greatest features of current toilets with the capacity to clean like a bidet.
 • Seat ventilation, a hot air dryer, various pressure settings, turbo wash, odor extraction, and a night light function are just a few of the choices.
 • Apart from bidet toilets, which combine the best of both worlds, replacement bidet accessories for existing toilets are often affordable.
 •  While saving money on toilet paper, using a smart toilet may assist to minimize global deforestation.
 • Never be afraid to take a risk and try something new.

Comfort is improved with smart toilets and bidet toilets.

 

Bidets have long been considered a separate unit from toilets, pomimo tego, że they are often mounted next to them. Water spraying and rinsing was done in a soft and clean manner. People all over the world use BrookPad SplashLet oraz EcoSplash toilets, so it is no surprise that there are so many bidet Opcje toalety. Z drugiej strony bidet mają bidet, który czyści bałagan podobnie jak jeden bidet. Możesz jednak zwiększyć ilość miejsca dostępnego w łazience, łącząc dwa urządzenia i unikając potrzeby obracania się między toaletą a bidetem. ten BrookPad SplashLetNa przykład to inteligentna toaleta, która łączy najlepsze aspekty nowoczesnych toalet z możliwością czyszczenia jak bidet. Tylko kilka opcji obejmuje wentylację siedzeń, suszarkę na gorące powietrze, zmienne ustawienia ciśnienia, pranie turbo, ekstrakcję zapachu i funkcję nocnego światła. Oprócz toalet bidetowych, które łączą to, co najlepsze ze wszystkich światów, zamienne akcesoria bidetowe dla istniejących toalet są często niedrogie. Wąż na tych rewolucyjnych bidetowych sedesach sprząta cię w razie potrzeby. Choć nie jest tak imponujące jak BrookPad's Toalety prysznicowe, są bardziej przystępne i kompatybilne z szerszą gamą toalet, co pozwala nawet tym ze starszymi urządzeniami docenianie wygody inteligentnej toalety bidetowej.

 

Strumień wody, szczególnie podgrzewanej wody, niewątpliwie poprawi wydajność. „Delikatna” i „inteligentna łazienka” łączą nie tylko bardziej zrelaksowane, ale także zdrowszy stan umysłu. Wszystko sprowadza się do dobrego samopoczucia fizycznego. Toksyny, które działają jako podstawy karmienia dla bakterii, są usuwane, gdy utrzymujesz bezpieczeństwo ciała. Bidety są dostępne w różnych typach, jak można by się spodziewać. Każdy instrument jest samodzielny we własnym przypadku. Na wierzchu toalety każda toaleta lub pokrywka jest przeznaczona do użycia. - Jednym z nich jest cudowny cud, którego nigdy nie możesz docenić, dopóki nie odwiedzisz Japonii. Tylko kilka dostępnych funkcji to gorąca woda, suszenie powietrza, automatyczne włączanie/wyłączanie oraz niskie dysze samoczyszczące. W domach europejskich inteligentne toalety stają się coraz bardziej popularne. W ostatnich latach opryskiwacze bidetów zaprojektowane dla europejskich łazienek stały się bardziej dostępne. Dysza pozostaje w bidet przed naciśnięciem przycisku „czystego” na pilocie lub przycisk na końcu kontroli bidet. Głowica rozpylania może być całkowicie stacjonarna lub odłączona od podstawy pralki. Cykl płukania maszyny do prania można chwilowo zatrzymać, aż cykl wirowania rozpocznie się wraz ze wzrostem temperatury wody. Inteligentne toalety przyniosą korzyści nie tylko Twojemu zdrowiu i wygodom, ale także zdrowiu i dobrego samopoczucia społeczeństwa i całego środowiska. BrookPad jest zaangażowany w wykorzystanie jak największej liczby produktów z recyklingu w celu zmniejszenia zanieczyszczenia gazów cieplarnianych. Korzystanie z inteligentnej toalety może pomóc w zmniejszeniu globalnego wylesiania przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy na papierze toaletowym. Nigdy nie bój się rozgałęzić i zrobić coś nowego.

 

Scenariusz
BrookPad Zespół

 

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.