Przewodnik po funkcjach deski sedesowej Smart Bidet

bidet bidet benefits bidet function description japan bathrooms japanese toilet smart toilet smart toilet functions smart toilet seat

What would a heated toilet seat entail?Co wiązałaby się z podgrzewaną deską sedesową?

Prywatny basen w Twojej toalecie za każdym razem, gdy go potrzebujesz?

Czy pamiętasz zabawne uczucie przebywania w basenie? Umyjesz też ręce wodą prosto z łazienki. Inteligentna deska sedesowa może zdziałać. Jakie funkcje można przewidzieć Ta sekcja zawiera obszerną listę wszystkich funkcji dostępnych w nowoczesnej łazience. Przed zakupem deski sedesowej możesz mieć wiele wątpliwości. Zwięzły przegląd głównych różnic i mechanizmów inteligentnych toalet można znaleźć tutaj. Jakie rodzaje toalet są dostępne? Czy toaleta nie jest tylko kolejnym określeniem wanny? Tak nie jest! Dostępnych jest kilka rodzajów toalet i ważne jest, aby rozważyć wszystkie Twoje wybory, ponieważ rodzaj, jaki chcesz mieć, miałby ogromny wpływ na estetykę Twojej łazienki. BrookPad omawia wiele różnych aspektów toalet, aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru. Jak zainstalować toaletę? Zastanów się, w jaki sposób i kiedy będzie używana toaleta przy zakupie, zwłaszcza jeśli byłaby w apartamencie lub szatni. Aby określić pełne wymiary toalety, zmierz dostępną przestrzeń w swojej łazience, biorąc pod uwagę odległość, jaką toaleta może wystawać od ściany oraz ilość wymaganej przestrzeni przed nią. Przed dokonaniem zakupu dobrze jest stworzyć pomniejszony plan łazienki i uporządkować swoje rzeczy. Kupując inteligentną toaletę lub toaletę w stylu japońskim, zauważysz, że te maszyny pełnią różne funkcje. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie „Co to jest japońska toaleta?” to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj znajdziesz zestawienie ról, jakie pełnią niektóre toalety z bidetami.

 • Jakie są rodzaje toalet?
 • BrookPad analizuje kilka różnych aspektów toalet, aby pomóc Ci podjąć decyzję.
 • Jak przystąpić do instalacji toalety?

Woda do oczyszczenia

Po skorzystaniu z łazienki funkcja mycia wodą umożliwia mycie tylnej części za pomocą wody. Parametry prania, takie jak temperatura i ciśnienie, będą często zmieniane. Ponieważ podstawowa metoda czyszczenia jest wykonywana przy użyciu wody, a nie szczotkowania papierem toaletowym, mycie wodą znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na papier toaletowy.

Bidet

Istnieje również tryb bidetu tylko dla kobiet. W dyszy zainstalowano więcej niż jedno urządzenie do dystrybucji wody. Od czasu korzystania z toalety do czyszczenia przednich narządów płciowych należy używać delikatnego strumienia wody o regulowanym ciśnieniu. Parametry mycia funkcji bidetu będą często zmieniane.

Deska sedesowa z podgrzewaniem

Podgrzewane deski sedesowe mają miękką, elastyczną temperaturę deski, co jest szczególnie przydatne w chłodne dni. Rozgrzewające działanie siedziska pozwala się zrelaksować i przyspieszyć spacer do toalety. Po napełnieniu fotela ogrzewanie przejdzie do wymaganej temperatury zadanej dzięki wbudowanemu czujnikowi.

Turbo myjące

Tryb mycia turbo wytwarza silny strumień wody, który pomaga w korzystaniu z toalety. Jest dokładny i całkowicie czyści. Jest przeznaczony do mycia tylnej części pojazdu i jest dostępny w większości inteligentnych toalet z normalną funkcją mycia. W tym trybie ciśnienie wody można również dostosować do wymaganego poziomu.

What is a toilet with smart technologies installed in?

 Czym jest toaleta z zainstalowanymi inteligentnymi technologiami?

Podświetlenie nocne z diodami LED

Lampa nocna LED przyszłości pozwala zlokalizować deskę sedesową w środku nocy bez włączania głównego światła. Nastrojowe oświetlenie nadaje łazience wyrafinowany wygląd. Popularny jest jasnoniebieski lub biały kolor inteligentnej lampki nocnej do toalety.

Suszarka gorącego powietrza

Po użyciu aplikacji do prania można również skorzystać z opcji suszenia gorącym powietrzem.Nawet jeśli sam się umyjesz, wilgoć pozostanie. Możliwym jest usunięcie wilgoci zwykłym papierem toaletowym lub za pomocą funkcji suszenia, w zależności od osobistych preferencji. Woda unosi się i wilgoć jest usuwana ze skóry przez prądy gorącego powietrza.

Deska sedesowa z inteligencją

Inteligentne deski sedesowe są wyposażone w różnorodne funkcje i automatyczne sterowanie. Posiadają podgrzewacz wody, opcje prania, bidet, oscylujący spray, podgrzewane ławki, suszarkę na gorące powietrze, technologię samooczyszczania, oświetlenie nocne i inne funkcje. Ze względu na ich znaczenie w Japonii toalety te są czasami określane jako japońskie toalety.

Toaleta z wbudowaną inteligentną technologią

To najbogatsza łazienka z najnowocześniejszymi udogodnieniami. Technologia jest wbudowana bezpośrednio w ceramiczny kubek, nadając mu nieskazitelny wygląd. Bardziej wyspecjalizowane modele siedziska smart mogą być stosowane w toaletach zintegrowanych. Zaawansowane mycie lub automatyczne otwieranie i zamykanie wieczka to tylko kilka przykładów.

Pilot

Korzystanie z inteligentnego siedziska bidetowego z bezprzewodowym pilotem jest niezwykle wygodne. Powinieneś zamontować dok na ścianie, jeśli Twój bidet jest wyposażony w pilota. Inteligentne toalety są często wyposażone w przenośny pilot zdalnego sterowania, którym klient lub opiekun może sterować spoza drzwi łazienki.

How do Lids and Covers Automatically Close and Open?

 Jak pokrywy i pokrywy automatycznie zamykają się i otwierają?

Kontrolki na panelu bocznym

Za pomocą panelu bocznego będziesz monitorować dowolne parametry w swojej inteligentnej toalecie. To dobry sposób na korzystanie z toalety wyposażonej w bidet. Ponieważ panel boczny jest ustawiony, nadal znajduje się przy desce sedesowej i nie można go zgubić. Temperaturę wody i siedziska, a także ciśnienie mycia i położenie dyszy można regulować.

Panel sterowania dla mikrokomputerów

Modele z pilotem są wyposażone w ekran mikrosterowania. Umożliwia korzystanie z większości kluczowych funkcji, takich jak mycie wodą, bidet i pauza, bez potrzeby korzystania z pilota. Mikropanel znajduje się z boku inteligentnej toalety, co zapewnia bardzo wygodny sposób przeglądania kluczowych funkcji toalety, w tym bidetu.

Miękkie zamykanie deski sedesowej i pokrowca

Stopniowe opuszczanie pokrowca nie powinno wydawać hałasu przy zamykaniu, więc miękkie zamykanie zarówno deski sedesowej jak i pokrowca jest bardzo pomocne. Byłbyś w stanie używać tego mechanizmu tłumiącego bez przejmowania się wibracjami zamykającej się pokrywy, dopóki się do tego nie przyzwyczaisz. Żywotność klapy uległaby skróceniu, gdyby wolno zamykająca się pokrywa została wciśnięta, aby zamknąć się szybciej.

Pokrywa i pokrywa zamykają się i otwierają automatycznie

Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych funkcji otwierania pokrywy, jaką może zapewnić wbudowana toaleta. Dzięki wbudowanemu czujnikowi zarówno pokrowiec, jak i siedzisko otwierają się i zamykają automatycznie bez konieczności dotykania. Pojedynczy przycisk na pilocie może być również używany do otwierania i zamykania pokrywy.

Tryb automatyczny

Niektóre inteligentne toalety bidetowe mają opcję mycia i suszenia w trybie automatycznym. Tylko jeden przycisk zainicjuje automatyczną serię funkcji, jedna po drugiej. Ta funkcja jest również obecna w trybie dziecięcym, który obniża temperaturę i ciśnienie wody. Wiele ubrań jest pranych w tym samym czasie.

What does it mean to wash with aerated water?

 Co to znaczy myć wodą napowietrzoną?

Deodoryzacja, która jest aktywna

Aktywna dezodoryzacja może być dodana do toalet z funkcją bidetu. Po skorzystaniu z toalety należy włączyć wentylację, aby powietrze w łazience było czyste. Urządzenie filtrujące sprężone powietrze zapobiega powstawaniu niepotrzebnych zapachów z łazienki, gdy napływa do niej wiatr.

Deodoryzacja Węgla Bambusowego

Odświeżacz bambusowy węgiel drzewny może być zintegrowany z deską sedesową Specjalny bambusowy węgiel drzewny jest umieszczany w pobliżu suszarki w miejscu, w którym będzie przepływać powietrze. Zapach z toalety pochłaniał węgiel. Pochłaniając zanieczyszczenia i usuwając zapachy z łazienki, ta poprawa poprawia wentylację.

Zmiana temperatury powietrza suszarki

Można dostosować inteligentną deskę sedesową, jeśli jest ona wyposażona w suszarkę na gorące powietrze. Temperaturę i ciśnienie osuszacza powietrza można regulować. W zależności od modelu można ustawić od 3 do 5 zakresów mocy. Ta funkcja pozwala na płynniejsze suszenie, jednocześnie zmniejszając zapotrzebowanie na papier toaletowy, co jest właśnie tym, czego chcesz.

Płucz wodą napowietrzoną

BrookPad stworzył tę rewolucyjną funkcję mycia, która jest dostępna w niektórych inteligentnych deskach sedesowych. Podczas procesu mycia do strumienia wody wprowadzane jest powietrze, w wyniku czego powstają mikropęcherzyki powietrza z wody. Funkcja ta poprawia jakość czyszczenia i zmniejsza ilość wody zużywanej podczas procesu czyszczenia.

Najwyższa jakość

Zawieramy wysokiej jakości artykuły, które zawierają najnowsze osiągnięcia techniczne w dziedzinie higieny osobistej. Produkty przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie sprawdzane, aby zapewnić naszym klientom jak największe doświadczenie. Aby zapewnić trwałość towarów i łatwość użytkowania, stosowane są wyłącznie wysokiej jakości materiały i części.

What is the eco-friendly mode and how does it work?

Co to jest tryb ekologiczny i jak działa?

Certyfikowany

Produkty z certyfikatem

posiadają certyfikat CE i RoHs, aby spełnić wszystkie obowiązujące normy. Oznakowanie CE oznacza, że ​​towar spełnia wymagania UE w zakresie ochrony i środowiska. Urządzenia posiadają zezwolenie RoHs, wskazujące, że przestrzegają ograniczeń dotyczących stosowania takich niebezpiecznych chemikaliów w urządzeniach komputerowych i elektrycznych.

Tryb dziecięcy

Tryb dziecka to funkcja dedykowana dla niemowląt. Umożliwia dostęp do wszystkich ulubionych usług za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Funkcje prania i suszenia byłyby uruchamiane jedna po drugiej. Dodatkowo tarcie i temperatura są kalibrowane tak, aby jak najlepiej pasowały do ​​młodszych konsumentów aby mieć bardziej komfortowe wrażenia.

Tryb ekologiczny

Tryb Eco (tryb oszczędzania energii) to funkcja, która pozwala zmniejszyć zużycie energii przez urządzenie. Gdy siedzenie nie jest wypełnione, urządzenie obniża temperaturę i wyłącza ogrzewanie na noc. Zwiększyłoby to efektywność energetyczną produktu przy zachowaniu jego wysokiej wydajności.

Bez prądu

Nieelektryczne nasadki do toalet bidetowych umożliwiają korzystanie z bidetu bez użycia energii elektrycznej. Potrzebne było tylko połączenie wodne. Takie rozwiązanie pozwala na użycie zarówno ciepłej, jak i zimnej wody w bidetu i myjni tylnej. Dzięki rewolucyjnemu sterowaniu można regulować zarówno temperaturę, jak i intensywność prania.

Zabezpieczenie Dyszy

Ochrona dyszy pomaga chronić dyszę przed kurzem i wodą. Ta funkcja pomaga w utrzymaniu wyglądu i stanu Twojej dyszy. Jest dostępny jako osłona bezpieczeństwa w wersjach nieelektrycznych oraz jako wysuwana dysza, która chowa się w siedzeniu w inteligentnych toaletach.

 

What is the aim of pulsation when it comes to washing?

Jaki jest cel pulsacji, jeśli chodzi o pranie?

Pozycja dyszy

Po naciśnięciu przycisku na sterowniku urządzenia, inteligentna toaleta automatycznie zmieni pozycję dyszy. Dysza regulowana ręcznie może być używana do bidetów nieelektrycznych. Właściwe umieszczenie dyszy zwiększyłoby konsystencję zmywania i zapewniłoby płynniejsze zmywanie.

Dysza samoczyszcząca

Ta rola może pomóc w utrzymaniu dyszy w dobrym stanie. W wersjach z inteligentną toaletą dedykowany strumień wody może oczyścić dyszę przed użyciem. Niektóre bidety, które nie są elektryczne, również mają tę funkcję. Czyszczenie dyszy bidetowej jest tak proste, jak naciśnięcie jednego przycisku.

Płukanie pulsacyjne

Pulsation Wash to jedyne w swoim rodzaju mycie z efektem pulsacji. Inteligentna toaleta może wywoływać wyjątkowy efekt pulsacji wody, regulując ciśnienie wody. Może dawać efekt miękkiego masowania wody ze względu na zmieniające się ciśnienie wody. Funkcja prania pulsacyjnego może sprawić, że pranie będzie przyjemniejsze i bardziej kojące.

Masaż z oscylacją

W inteligentnych toaletach dostępny jest masaż oscylacyjny wodą. Dzięki tej funkcji możesz nie tylko umyć się po skorzystaniu z toalety, ale także zrelaksować się. Dysze przełączają się automatycznie do przodu i do tyłu, jednocześnie rozpylając wodę. Skutkuje to bardziej przyjaznym wypełnieniem, a także lepszą dokładnością prania.

Toalety bez felg

Toaleta bez kołnierza nazywana jest toaletą bez kołnierza. Zamiast wody przepływającej przez dno wanny, metoda bezpośredniego spłukiwania wyrzuca wodę wokół boku płaskiej płyty. Ponieważ nie mają wargi, toalety bez kołnierza są łatwe do czyszczenia i bardziej higieniczne niż tradycyjne toalety.

How can I control the water temperature?

 Jak mogę kontrolować temperaturę wody?

Temperatura siedziska

Jeżeli funkcja podgrzewania jest dostępna, możesz dostosować temperaturę inteligentnej deski sedesowej. Można również zmienić nagrzewnicę oraz temperaturę. W zależności od modelu można wybrać od 3 do 5 poziomów temperatury. Element grzewczy na desce sedesowej może pomóc Ci się zrelaksować i przyspieszyć podróż do toalety.

Ciśnienie w wodzie

W inteligentnej desce sedesowej ciśnienie wody można regulować. W opryskiwaczach nieelektrycznych ciśnienie można również regulować za pomocą regulowanego zaworu. Pranie można poprawić, dostosowując prędkość wody. Aby zmienić prędkość przepływu wody, wystarczy nacisnąć przycisk lub przestawić pokrętło na żądane ustawienie. Możesz wybrać, jak wysokie lub jak niskie ciśnienie wody chcesz.

Temperatura wody

Temperaturę wody w inteligentnej toalecie można zmienić. Woda zostanie podgrzana do idealnej temperatury, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie brać prysznic. Wbudowany system uzdatniania wody jest często używany w niektórych gadżetach łazienkowych. Aby uzyskać odpowiednią wodę w modelu nieelektrycznym, możesz zmieszać ciepłą i zimną wodę.

Moc

Inteligentne toalety mają funkcję baterii, która umożliwia włączanie i wyłączanie zasilania bez konieczności odłączania urządzenia. Ta funkcja ułatwiłaby monitorowanie systemu zasilania urządzenia. Możesz nawet włączać i wyłączać komputer jednym kliknięciem myszy. Cel jest prosty i praktyczny.

W jaki sposób inteligentne toalety i toalety bidetowe mogą zwiększyć komfort?

 • BrookPad SplashLet i EcoSplash są używane na całym świecie, nic więc dziwnego, że istnieje tak wiele alternatyw bidetowych.
 • Z drugiej strony toalety bidetowe mają bidet, który czyści brud w taki sam sposób, jak pojedynczy bidet.
 • Jednak integrując dwie armatury i eliminując konieczność przechodzenia między toaletą a bidetem, możesz zwiększyć ilość dostępnej przestrzeni w łazience.
 • Na przykład inteligentna toaleta BrookPad SplashLet łączy w sobie najlepsze cechy obecnych toalet z możliwością czyszczenia jak bidet.
 • Wentylacja fotela, suszarka na gorące powietrze, różne ustawienia ciśnienia, turbosprężarka, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i funkcja nocnego oświetlenia to tylko niektóre z możliwości.
 • Oprócz toalet bidetowych, które łączą w sobie to, co najlepsze z obu światów, zamienne akcesoria bidetowe do istniejących toalet są często przystępne cenowo
 •  Podczas oszczędzania pieniędzy na papierze toaletowym korzystanie z inteligentnej toalety może pomóc zminimalizować globalne wylesianie.
 • Nigdy nie bój się zaryzykować i spróbować czegoś nowego.

 Komfort jest wyższy dzięki inteligentnym toaletom i toaletom bidetowym.

 

Bidety od dawna uważane są za oddzielną jednostkę od toalet, pomimo tego,, że często są one montowane obok nich. Spryskiwanie wodą i płukanie odbywało się w miękki i czysty sposób. Ludzie na całym świecie korzystają z toalet BrookPad SplashLet i EcoSplash, więc nie jest niespodzianką, że istnieje tak wiele opcji toalet bidetowych. Z drugiej strony toalety bidetowe mają bidet, który czyści bałagan podobnie jak pojedynczy bidet. Możesz jednak zwiększyć ilość dostępnej przestrzeni w łazience, łącząc dwie armatury i unikając konieczności obracania się między toaletą a bidetem. Na przykład BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy najlepsze cechy nowoczesnych toalet z możliwością czyszczenia jak bidet. Tylko kilka opcji obejmuje wentylację fotela, suszarkę na gorące powietrze, zmienne ustawienia ciśnienia, turbodoładowanie, usuwanie zapachów i funkcję nocnego oświetlenia. Oprócz toalet bidetowych, które łączą w sobie to, co najlepsze ze wszystkich światów, zamienne akcesoria bidetowe do istniejących toalet są często niedrogie. Wąż w tych rewolucyjnych deskach sedesowych bidetowych czyści Cię w razie potrzeby. Chociaż nie są tak imponujące jak toalety myjąceBrookPad, są bardziej przystępne cenowo i kompatybilne z szerszą gamą toalet, dzięki czemu nawet osoby ze starszymi urządzeniami mogą docenić wygodę inteligentnej toalety bidetowej.

 

Strumień wody, zwłaszcza podgrzanej, niewątpliwie poprawi produktywność. „Delikatna” i „inteligentna łazienka” oznaczają nie tylko bardziej zrelaksowany, ale także zdrowszy stan umysłu. Wszystko sprowadza się do dobrego samopoczucia fizycznego. Toksyny, które działają jako pożywka dla bakterii, są usuwane, podczas gdy organizm jest bezpieczny. Bidety występują w różnych typach, jak można by się spodziewać. Każdy instrument jest samowystarczalny w osobnej walizce. Na toalecie każda deska sedesowa lub pokrywa jest przeznaczona do użycia. - jednym z nich jest cud nauki, którego nie można naprawdę docenić, chyba że odwiedzi się Japonię. Tylko kilka z dostępnych funkcji to gorąca woda, suszenie powietrzem, automatyczne włączanie/wyłączanie i łatwe w utrzymaniu dysze samoczyszczące. W europejskich domach coraz popularniejsze stają się inteligentne deski sedesowe. W ostatnich latach coraz bardziej dostępne stały się opryskiwacze bidetowe przeznaczone do europejskich łazienek. Dysza pozostaje w bidetu przed naciśnięciem przycisku „czyste” na pilocie lub przycisku na końcu sterowania bidetem. Głowica natryskowa może być całkowicie nieruchoma lub odłączona od podstawy myjki. Cykl płukania pralki może zostać na chwilę zatrzymany do czasu rozpoczęcia cyklu wirowania, gdy temperatura wody wzrośnie. Inteligentne toalety przyniosą korzyści nie tylko Twojemu zdrowiu i wygodzie, ale także zdrowiu i dobremu samopoczuciu społeczeństwa i całego środowiska. BrookPad zobowiązuje się do wykorzystywania jak największej ilości produktów pochodzących z recyklingu w celu zmniejszenia zanieczyszczenia gazami cieplarnianymi. Korzystanie z inteligentnej toalety może pomóc ograniczyć globalne wylesianie, jednocześnie oszczędzając pieniądze na papierze toaletowym. Nigdy nie bój się rozgałęziać i robić czegoś nowego.

 

Napisane przez
BrookPad Zespół

 

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals