Jak zainstalować inteligentny bidet?

bidet installation bidet types mounting smart toilet upgrading toilet

Dowiedz się więcej o dodawaniu inteligentnej toalety i zaleceniach instalacyjnych do zwykłej toalety.

How to Replace a Regular Toilet with a Smart Toilet?

Zezwól na przeczytanie tego artykułu naturalnym głosem, aby móc robić inne rzeczy:

Jak dodać inteligentną toaletę do zwykłej toalety?

Czy kiedykolwiek odrzuciłeś koncepcję mocowania akcesoriów do toalety z powodu trudności z ich montażem? Na pierwszy rzut oka większości ludzi trudno będzie zainstalować inteligentne toalety. Ale tak naprawdę, jeśli masz wszystkie udogodnienia w pobliżu toalet, jest to bardzo proste. Czy próbowałeś znaleźć rozwiązanie na pytanie „jak dodać bidet do normalnej toalety?” i wydaje się to trudnym zadaniem? Nie martw się o to.
Umiejętność dopasowania bidetu do zwykłej toalety może być trudna. Ale jeśli wiesz, jakie są kroki i wymagania dotyczące montażu bidetu w toalecie, będzie to dla ciebie łatwe. Aby lepiej zrozumieć, co zamierzasz zrobić, musisz zdecydować, jaki masz bidet, jakiego sprzętu potrzebujesz i ostatecznie, jakich elementów będziesz używać. Musisz zdecydować, czy Twoja toaleta jest odpowiednia, aby dodać do niej bidet. Istnieją również prostsze ogólne sposoby montażu trzech rodzajów bidetów. Jest kilka rzeczy, na które musisz uważać wybierając bidet. Mam nadzieję, że pod koniec tego czytania będziesz bardziej pozytywny niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o montaż bidetu.
 • To będzie dla Ciebie proste, jeśli zrozumiesz metody i kryteria mocowania bidetu do toalety.
 • Aby mieć lepsze wyobrażenie o tym, co zamierzasz osiągnąć, musisz dowiedzieć się, jaki masz bidet, jakich narzędzi będziesz potrzebować i na koniec, jakich komponentów użyjesz.
 • Najpierw musisz określić, czy Twoja toaleta nadaje się do dodania bidetu.

Jakie są rodzaje bidetów?

Oprócz zrozumienia kształtu bidetu, powinieneś również sprawdzić inne funkcje, takie jak: chowane dysze, tryb oświetlenia nocnego, podgrzewacz wody, podgrzewane siedzenie, osłona przeciwbryzgowa lub dołączone części. Znajomość innych funkcji ma kluczowe znaczenie, ponieważ przyczyniają się one również do procesu instalacji.
Większość części niezbędnych do skutecznego zamontowania bidetu znajduje się w zestawie. Ale ponieważ każda łazienka jest inna i ma inny system rur z zaworem wodnym 1/2" lub 3/8" a czasem nawet innego typu. adapter 1/2 to 3/8 Ważne jest, aby zrozumieć swoją instalację wodną i wybrać odpowiednie adaptery, które pozwolą na podłączenie urządzenia do instalacji wodnej. Dwie rzeczy, które są prawie zawsze potrzebne, to zawór T i wąż doprowadzający wodę. To dlatego, że prawie wszystkie bidety wymagają ich montażu. Zawór T to złącze używane w łączniku rurowym do oddzielania lub łączenia przepływu wody. Wygląda jak litera T i pozwala na przekierowanie przepływu wody do bidetu. Wąż bidetowy do zaopatrzenia w wodę to wąż, który można podłączyć do przewodów doprowadzających wodę. Z wężem przymocowanym do zaworów odcinających, w których zainstalowane są główne sekcje zasilania wodą. Ta woda popłynie następnie do twojego bidetu.
 • Oprócz kształtu bidetu, dodatkowe funkcje, na które należy zwrócić uwagę, to chowane dysze, tryb oświetlenia nocnego, podgrzewacz wody, podgrzewane siedzenie, ochrona przed zachlapaniem i dołączone elementy.
 • Ponieważ są one wymagane praktycznie we wszystkich instalacjach bidetowych.
 • Zawór t to złącze łącznika rurowego, które oddziela lub łączy przepływ wody.
How do I install a bidet in a regular toilet?

Jak dodać bidet do normalnej toalety?

Jedyną pozytywną rzeczą związaną z dodawaniem bidetów do toalety jest to, że chociaż masz do czynienia z różnymi konstrukcjami rur, większość kroków jest taka sama. Wyłącz główny zawór wody. Jest to zawór, z którego pochodzi cała woda do toalety i zazwyczaj może być umieszczony u podstawy toalety, która jest połączona ze ścianą. Dla tych, którzy chcą zamontować inteligentną deskę sedesową SplashLet lub bidety z mocowaniem bidetowym EcoSplash, najpierw odłącz deskę sedesową za pomocą gałek po obu stronach deski. Natomiast jeśli chcesz korzystać z bidetów ręcznych, znajdź odpowiednie miejsce do zamocowania uchwytu.
Jeśli masz pojedynczy zawór wodny, musisz podzielić go za pomocą zaworu T na dwa kierunki. Pierwszy kierunek dotyczy urządzenia łazienkowego, a drugi zasilania wodą bidetu. Wszystko, co musisz zrobić, to przymocować go za pomocą śruby. W tej chwili powinieneś mieć jeden wolny zawór wody do bidetu. Podłącz wąż do tego zaworu. Niektóre węże działają łatwo przy niewielkim zginaniu. Jeśli korzystasz z bidetu ręcznego, wystarczy położyć dyszę na uchwycie i gotowe.
W przypadku desek toalety myjącej, zamontuj urządzenie na górnej części muszli klozetowej na płycie mocującej. Skończyłeś. Jednak w przypadku nasadki bidetowej upewnij się, że dysza znajduje się pośrodku. Jeśli jest to opryskiwacz do bidetu, musisz ponownie założyć deskę sedesową i upewnić się, że znajdująca się pod nią nasadka nie jest ściśnięta. Otwórz zawór wody i przetestuj swój bidet. Jeśli zauważysz wyciek, musisz dokręcić połączone części i przetestować jeszcze jedną.
 • Jeśli jednak chcesz korzystać z ręcznych bidetów, musisz znaleźć odpowiednie miejsce do zamocowania uchwytu.
 • Jeśli masz tylko jeden zawór wody, użyj zaworu T, aby podzielić go na dwa kierunki.
 • Bidet jest zasilany wodą w pierwszym kierunku, a urządzenie łazienkowe w drugim.

Łatwa instalacja bidetu.

To proste kroki, aby połączyć bidet ze zwykłą toaletą. Te kroki są zwykle możliwe w przypadku większości bidetów. Należy jednak mieć pewność, że podane tutaj kroki są ogólnymi wskazówkami. Po prostu zwróć uwagę na dwie kluczowe części, takie jak typ zaworu wodnego węża, a nigdy się nie zgubisz. Teraz już wiesz, jak możesz poprawić swoją higienę, dodając do swojej toalety funkcję bidetu. Instalacja bidetu w istniejącej toalecie jest prosta.

 • Aby podłączyć bidet do konwencjonalnej toalety, wykonaj te proste kroki.
 • W tej fazie można używać większości bidetów.

Czy można zamienić zwykłą toaletę w bidet?

Nie możesz zainstalować bidetu wolnostojącego, jeśli nie masz umiejętności hydraulicznych, ale możesz zainstalować deskę sedesową bidetową! Oznacza to, że woda w twoim bidetu jest tak czysta jak woda pod prysznicem lub w umywalce. Brudna woda spływa następnie do muszli klozetowej, gdy używasz myjki bidetowej.

Czy do toalet bidetowych potrzebne jest zasilanie?

Niektóre bidety nawet nie wymagają zasilania. Z drugiej strony bidety z dodatkowymi funkcjami prawie zawsze potrzebują zasilania. Na przykład wielofunkcyjna deska sedesowa bidetowa wykorzystuje energię w przypadku funkcji takich jak zdalnie sterowany dostęp i ogrzewanie siedzenia.

Czy warto kupić inteligentną toaletę?

Toalety „Lepsze dla środowiska” nie tylko chronią środowisko, ale także sprawiają, że łazienka wydaje się o wiele ładniejsza. Niezależnie od tego, czy remontujesz łazienkę, czy po prostu myślisz o zakupie nowej toalety, inteligentne toalety powinny znaleźć się na Twojej liście. Są nie tylko fajne i bardzo zaawansowane technologicznie, ale także ułatwiają życie.

Can an ordinary toilet be converted to a bidet?

Nie rozumiem, dlaczego potrzebuję inteligentnej toalety.

Wspaniały produkt dla osób starszych i trudnej populacji.inteligentne toalety są bardziej odpowiednie dla osób z niepełnosprawnościami lub dla osób starszych, którym trudniej jest odpowiednio dbać o siebie, co z kolei poprawia ich ogólne samopoczucie. Wyjątkowa wydajność wody: nie tylko zużywa mniej wody, ale także spłukuje wodą. odpowiednią ilość za każdym razem.

Czy jest korzyść z posiadania inteligentnej toalety?

Zaawansowana technologicznie toaleta może być wyposażona w szereg innowacyjnych technologii, takich jak gejzery, które kontrolują zużycie i przepływ wody, zapewniając bardziej luksusowe wrażenia z łazienki. To sprawia, że ​​są doskonałą alternatywą dla klientów dbających o środowisko i zainteresowanych oszczędzaniem na wydatkach na energię. Marka oferuje również udogodnienia, takie jak samozamykające się pokrywy i lampki nocne.

Czy wolisz, aby woda z bidetu była zimna?

We wszystkich elektronicznych siedzeniach bidetowych dostępne są siedzenia z ciepłą wodą i podgrzewane. Regulacja temperatury za pomocą pilota bidetu daje najbardziej komfortowe rezultaty. Ciepła woda doskonale rozluźnia mięśnie i usuwa wszelkie zanieczyszczenia z organizmu. Potem poczujesz się, jakbyś właśnie wziął prysznic.

Warto mieć podgrzewany bidet, prawda?

Dopóki woda jest ciepła, poczucie czystości często wzrasta, ale nie oznacza to, że powoduje to czystszą skórę. Jeśli chodzi o rzeczywistą wydajność, istnieje znacząca różnica między deskami bidetowymi mocowanymi na ciepłą wodę a deskami toaletowymi bidetowymi mocowanymi na zimną wodę.

Czy muszę zaktualizować swoją toaletę?

Podobnie jak w przypadku wielu przebudów, aktualizuj toaletę proporcjonalnie do aktualnej wartości rynkowej swojego domu, twierdzi rzeczoznawca majątkowy BrookPad. Kiedy kupujący po raz pierwszy kupują dom na początek, nie jest idealnym rozwiązaniem wydawanie tysięcy dolarów na luksusową toaletę i bidet. Niedrogie i praktyczne w ograniczonym budżecie Nawet jeśli Twoja toaleta nie wymaga wymiany, nadal nie powinieneś wydawać pieniędzy na nową.

Czy zamierzasz zatrudnić hydraulika do zainstalowania bidetu?

Nie potrzebujesz usług hydraulika, aby skorzystać z deski sedesowej bidetowej, ale potrzebujesz usług elektryka. Aby zainstalować gniazdko elektryczne w pobliżu toalety, potrzebujesz elektryka.

Czy instalacja bidetu jest prosta?

Bidety zyskują na popularności w Stanach Zjednoczonych, zwłaszcza w gospodarstwach domowych, w których główna umywalka służy do mycia ciała po skorzystaniu z toalety. Zainstalowanie samodzielnego bidetu w domu będzie wymagało dedykowanych linii hydraulicznych, desek sedesowych bidetowych i ręcznych rozpylaczy bidetowych. Jednak sedesy bidetowe i ręczne spryskiwacze bidetowe są proste w instalacji i nie zajmują dużo miejsca w łazience.

Czy bidet jest czysty?

Czy bidet jest czysty? Tak, odpowiedź jest prawidłowa. Najbardziej higieniczną opcją jest skorzystanie z bidetu przed wejściem pod prysznic, a następnie skorzystanie z jego funkcji suszenia lub tylko niewielkiej ilości papieru toaletowego, aby wysuszyć okolicę. Zamiast tego umieść skórę w taki sposób, aby nie miała na niej niczego rozmazanego, a suchy papier będzie mniej drażniący.

Instalacja bidetu dobiegła końca.

 • Aby wiedzieć, co planujesz zrobić, musisz dowiedzieć się, jaki masz bidet, jakiego sprzętu będziesz potrzebować i ostatecznie jakich komponentów użyjesz.
 • Przed zainstalowaniem bidetu konieczna jest budowa toalety.
 • Zawór t to łącznik, który łączy lub rozdziela przepływ wody.
 • W kształcie litery T i umożliwia kontrolowanie przepływu wody w bidecie.
 • Wąż bidetowy to wąż, który łączy się z rurami doprowadzającymi wodę.
 • Za pomocą węża podłączonego do zaworów odcinających znajdujących się w pobliżu głównych części źródła wody.
 • Następnie woda popłynie do bidetu
 • Funkcje ogrzewania i wody są zawarte we wszystkich elektronicznych siedzeniach bidetowych.
 • Użyj regulacji temperatury na pilocie bidetu, aby uzyskać najbardziej komfortowe rezultaty.
 • Skorzystanie z bidetu przed wejściem pod prysznic jest najbardziej higieniczną opcją, ponieważ pozwala na dokładniejszy proces suszenia później.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals