How to remove and replace a toilet seat?

Jak usunąć i wymienić sedes?

Dowiedz się więcej o usuwaniu i wymianie sedesu.

 W sklepie hydraulicznym

Jakie są kluczowe zalety usunięcia toalety?

Instalowanie sedesu jest jednym z najprostszych i najbardziej oszczędnych zadań dla majsterkowiczów, wymagających zaledwie kilku minut. Oblicz użyteczną przestrzeń w toalecie, biorąc pod uwagę, jak daleko sięgnie ze ściany i ile miejsca będzie potrzebować. Siedziki nie zawsze pasują do tego samego, więc sprawdzaj swoje dwukrotnie przed zamówieniem. Siedziki, które są wygięte lub porysowane, mogą kołysać się i toczyć podczas siedzenia. Aby znaleźć najlepsze miejsce dla swojej toalety, musisz ją zmierzyć. Wiele miejsc można dostosować do najpopularniejszych stylów misek toaletowych. Odległość między otworami naprawcze-położenie śrub-jest zwykle 150-160 mm. Instalowanie nowej toalety jest dokładnie takie samo, jak zdejmowanie istniejącego. BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy nowoczesną funkcjonalność z możliwościami czyszczenia podobnego do bidetów. Inteligentne toalety stają się coraz bardziej powszechne w domach europejskich. Po usunięciu starego padu Brook SplashLet Siedzenia, nadszedł czas, aby umieścić nowe.

 • Siedziki nie zawsze są kompatybilne, więc sprawdź dwukrotnie przed zakupem.
 • Proces wymiany sedesu jest identyczny z procesem usuwania starego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przed zakupem sedesu?

Instalowanie lub usunięcie sedesu jest stosunkowo prostym zadaniem. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka prostych narzędzi do wymiany sedesu, niezależnie od tego, czy jest przestarzały, porysowany, czy chcesz nowy styl. Instalowanie sedesu jest jednym z najłatwiejszych i najszybszych projektów łazienkowych, zajmujących zaledwie kilka minut. Przed zakupem sedesu możesz mieć kilka pytań. Oto szybki przewodnik po głównych rozróżnieniach i mechanizmach inteligentnych toalet. Jakie są różne rodzaje toalet? Czy toaleta nie jest po prostu fantazyjnym słowem na kąpiel? Wcale tak nie jest! Na rynku jest kilka różnych stylów toalet i ważne jest, aby pomyśleć o wszystkich swoich wyborach, ponieważ ten rodzaj, którego chcesz, miałyby duży wpływ na wygląd łazienki. BrookPad Bada wiele aspektów toalet, które pomogą ci w dokonaniu wyboru. Jaka jest najskuteczniejsza metoda instalowania toalety? Zastanów się, w jaki sposób i kiedy toaleta będzie używana przy zakupie jednego, szczególnie jeśli byłaby w apartamencie lub szatni. Zmierz dostępną przestrzeń w łazience, biorąc pod uwagę, jak daleko może się rozciągnąć od ściany i ile miejsca będzie potrzebować przed nią, aby określić optymalne wymiary toalety. Przed zakupem zrób skalowany plan swojej łazienki.

 • Instalowanie lub usuwanie sedesu jest prostym procesem.
 • Kupując toaletę, zastanów się, jak i kiedy będzie używana, zwłaszcza jeśli będzie w apartamencie lub szatni.

Czy wszystkie sedesy mają takie same wymiary?

Czy wszystkie sedesy pasują tak samo? Nie, ponieważ toalety są dostępne w wielu rozmiarach, nie wszystkie sedesy pasują tak samo, więc sprawdzaj swoje dwukrotnie przed zakupem. W większości europejskich gospodarstw domowych istnieją trzy główne rodzaje form toaletowych. Zaokrąglone, w kształcie litery D i wydłużone fotele należą do tej kategorii. Zastępcze sedesy mogą być zwykle modyfikowane tak, aby pasowały do ​​starszych lub niestandardowych toalet; Jednak punkty kontaktowe lub zawiasy muszą być obsługiwane. Większość sedesów jest owalna w formie, ale niektóre są bardziej nowoczesne kwadratowe lub w kształcie litery D. W rezultacie pamiętaj o tym, kupując wymianę w sklepie lub od pierwszego producenta. To mądry pomysł, aby zważyć miskę toaletową przed zakupem poduszki.

 • Czy wszystkie sedesy mają takie same wymiary?
 • Ta kategoria obejmuje okrągłe, w kształcie litery D i rozszerzone krzesła.

Jakie są zalety wymiany mojej sedesu?

Dlaczego miałbym wymienić sedes? Sedesy mogą być modyfikowane do różnych celów. Siedzisko może być wygięte lub porysowane, oprawy mogłyby się zużyć, powodując, że kołysze się i toczą się podczas siedzenia lub po prostu chcesz innego modelu. Kiedy zainstalowałeś nową łazienkę, siedzenie prawie zawsze byłoby dla ciebie zainstalowane, więc jeśli nie, istnieje kolejna wymówka, aby zainstalować siedzenie w toalecie. Rozważ także wymianę starej toalety BrookPad SplashLet Inteligentna toaleta.

 • Siedziki można dostosować do wielu zastosowań.
 • Siedzisko może zostać uszkodzone lub uszkodzone, mocowania mogłyby się zużyć, powodując, że kołysze się i toczyli się podczas siedzenia na nim lub po prostu wolisz inny rodzaj.

toaleta w łazience

Jaki jest najlepszy sposób na zważenie sedesu?

Możesz nie chcieć kupować sedesu, który nie odpowiada, więc jest to prawdopodobnie najważniejszy aspekt tego procesu. Jest to bardzo proste do pomiaru z nową sedesem. Musisz oszacować długość, szerokość, wysokość i szczelinę między otworami naprawczemu w toalecie. Umieść jeden koniec pomiaru taśmy między otworami naprawczemu i rozszerz ją aż do przodu toalety na długość. Zmierz średnicę patelni w najszerszej pozycji. Zmierz lukę między otworami mocującymi a cysterną lub ścianą, aby określić wysokość. Zwróć uwagę na odległość między dwiema lukami naprawczą, ponieważ będzie to różnić się w zależności od siedzenia. Pomiar długości, szerokości, wysokości i odległości między otworami mocującymi.

 • Aby zmierzyć długość, umieść jeden koniec miary taśmy między otworami mocującymi i rozciągnij ją aż do przodu toalety.
 • Aby obliczyć wysokość, zmierz odległość między otworami mocującymi a cysterną lub ścianą.

Czy istnieje normalny rozmiar dla sedesów?

Ponieważ istnieje tak wiele różnych rodzajów toalet, nie ma jednego rozmiaru dla wszystkich sedesów. Może być konieczne zważenie toalety, aby określić właściwe miejsce. Instrukcje można znaleźć w sekcji poniżej. Mimo że większość siedzeń jest elastyczna, aby pasować do najbardziej tradycyjnych rodzajów misek toaletowych, istnieje kilka głównych pomiarów, których będziesz wymagać. Różnica między otworami mocującymi - położenie śrub. Jest to zwykle normalna długość 150-160 mm. Jeśli jest mniej niż 180 mm, możesz wybierać spośród całego BrookPad SplashLet inteligentny zasięg miejsc.

 • Nie ma ustalonego rozmiaru dla wszystkich sedesów, ponieważ istnieje tak wiele różnych rodzajów toalet.
 • Możliwe, że będziesz musiał zważyć toaletę, aby wybrać najlepsze miejsce.

Jak mogę pozbyć się starej toalety?

Większość siedzeń jest zamontowana w toalecie. Są one związane ze sobą dwie śruby z tyłu ławki, które zwykle są pokryte plastikowymi osłonami. Aby właściwie je skontaktować, możesz przykucnąć lub zejść na podłogę. Wyjmij niektóre plastikowe czapki pokrywające nakrętki śrubokrętem płaskim. Jeśli od dłuższego czasu jesteś na starszym siedzeniu, może to być bardziej skomplikowane. Ostrożnie wydakuj czapki, przechodząc przez nich drogę, czujną, aby nie skrzywdzić toalety. Możesz zobaczyć szczyty śrub ze skrzydłami zabezpieczającymi siedzenie na miejscu, dopóki nie zdejmujesz czapek. W zależności od wieku siedzenia orzechy te są zwykle wykonane z plastiku, ale mogą być również wykonane z metalu. Poluzuj orzechy szczypcami, a następnie wybierz je ręcznie. Po wyczyszczeniu pokryw toaletowych upewnij się, że prawidłowo ją dezynfekują. Siedzenie może następnie podnieść, jednak musisz odkręcić go za pomocą śrubokręta w zależności od marki. Jeśli nadal są uwięzieni, być może będziesz musiał delikatnie je zobaczyć małą piłą do piłowania. Sposób, w jaki niektóre sedesy są utrzymywane na miejscu, jest różny, ale większość działa w ten sam sposób. Jeśli twoje siedzenie jest inne, spójrz na złączki, aby sprawdzić, czy możesz wymyślić, jak je wyciągnąć. Muszę tylko procedurę do następnego razu. Po wyczyszczeniu starej toalety, posmaruj całą toaletę środkiem przeciwbakteryjnym.

 • Większość sedesów jest wstępnie zainstalowana.
 • Łączą je dwie śruby z tyłu ławki, które są na ogół ukryte przez plastikowe pokrycia.
 • Może być konieczne pochylenie się lub zejść na podłogę, aby uzyskać do nich prawidłowy dostęp.

Toalet w łazience

Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie nowej toalety?

Czas zainstalować najnowsze BrookPad SplashLet Siedzenie po wymianie starego. Złączki zostaną dołączone do nowej ławki. Instalowanie świeżej toalety jest zasadniczo odpowiednikiem jej usuwania. Na początek wyrównaj i zabezpieczyć nowe złączki, wkładając śruby do toalety, w których montaż otwory. Upewnij się, że siedzenie jest wyśrodkowane i spoczywa równomiernie po obwodzie miski toaletowej. Gdy będziesz zadowolony z lokalizacji siedzenia, dokręć skrzydła rękami lub szczypcami. Upewnij się, że obecne siedzenie jest wyrównane z miską toaletową przed jego zainstalowaniem. Ponieważ po obu stronach siedzenia znajdują się dwie śruby, w sumie byłyby dwa skrzydła. Jeśli najnowsze sedesowe sedesowe z plastikowymi czapkami, przesuń je na śrubach na skrzydła, aby je zabezpieczyć. Powinieneś być w stanie łatwo wymienić sedes i skorzystać z najnowszych SplashLet Inteligentna toaleta, jeśli przyjąłeś te środki.

 • Po zmianie starego BrookPad SplashLet Siedzenie, nadszedł czas, aby zainstalować nowy.
 • Nowa ławka byłaby wyposażona w wszystkie niezbędne urządzenia.
 • Instalowanie nowej toalety jest tak samo, jak usunięcie starego.

 

Kupując toaletę, czego powinienem sprawdzić?

Sugerujemy przyjęcie następujących wymiarów, aby zapewnić idealne dopasowanie. Pozycja między dwoma otworami mocującymi toalety jest znana jako odległość środka mocującego. Szerokość w najszerszym punkcie - najszerszy punkt na patelni. Całkowita głębokość patelni to odległość, którą wystaje od ściany lub cysterny.

Jakie są wiele rodzajów sedesów?

Kształt i rozmiar nie są takie same. Większość starszych i podstawowych sedesów jest okrągła lub owalna w formie, podczas gdy bardziej współczesne toalety mogą mieć kwadratową toaletę lub toaletę w kształcie „D”. W rezultacie może to być okrągły, otwarty lub U-w kształcie litery U.

Jak określić kształt mojej toalety?

Zmierz odległość między środkiem otworów śrubowych, które przymocuj siedzenie do miski) a przednią krawędzią toalety, aby sprawdzić, czy jest okrągła czy wydłużona. Twoja toaleta ma okrągły front, jeśli ma średnicę o powierzchni 44 cm.

Jakie są różne rozmiary sedesów?

Sieci są dostępne w dwóch rozmiarach: okrągłe i wydłużone, jak wcześniej wspomniano. Każda toaleta należy do jednej z tych dwóch kategorii, jak stwierdzono na opakowaniu. Ponieważ nie zawsze jest to łatwe do rozróżnienia przez spojrzenie na siedzenie, pomiar ma kluczowe znaczenie.

Czy toalety są w różnych rozmiarach?

Siedziki nie są dostępne w różnych rozmiarach, ale istnieją w dwóch różnych formach: okrągłe i wydłużone, które pasują do dwóch różnych rodzajów misek toaletowych. W większości gospodarstw domowych okrągłe sedesy są nadal normą, a są to sedesy, które zobaczysz najwięcej.

Czy preferowane jest drewniane lub plastikowe sedesy toaletowe?

To jest substancja. Sedesy są powszechnie budowane z plastiku lub drewna, a każdy materiał ma zalety i wady. Plastikowe krzesła są lżejsze i trwają dłużej, chociaż krzesła z twardego drewna są bardziej trwałe i cięższe. Drewniane sedesy są również postrzegane przez wiele osób, które oferują poczucie wielkości łazience.

Jaka jest procedura usuwania i wymiany sedesu?

Dwie plastikowe śruby i nakrętki zabezpieczają wiele nowoczesnych sedesów do miski toaletowej. Śruby należy usunąć. Przytrzymaj nakrętkę podczas odkręcenia śruby, aby zdjąć siedzenie. W przypadku ciasnych przestrzeni użyj klucza dorzecza. Jeśli pracujesz w małym miejscu, możesz potrzebować klucza dorzecza (narzędzie po prawej stronie). Wyjmij toaletę z toalety.

Jak zdjąć sedes, która nie ma żadnych widocznych śrub?

Kroki do usuwania sedesów za pomocą ukrytych zawiasów noś rękawiczki ochronne, aby zabezpieczyć ręce. Za pomocą taśmy klejącej zabezpiecz sedes do osłony. Określ kierunek śruby i zawiasów, patrząc na czapkę, która je pokrywa. Zdejmij normalne plastikowe czapki, przesuwając pod nimi płaski śrubokręt i podnosząc je.

Czy można wymienić sedes?

Nowa toaleta to prosta praca zrób to sam. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka prostych narzędzi i kilku minut na wymianę, czy to dlatego, że jest przestarzałe, czy dlatego, że chcesz po prostu inny wygląd. Wyjmij starą toaletę i wymień ją nową, używając sprzętu zawartego w opakowaniu.

Jak często należy wymieniać sedes?

Jeśli chodzi o sedesy, jak długo trwają? Siedziki powinny trwać średnio około pięć lat. W rezultacie rozsądne jest założenie, że sedesowe sedes powinny być wymieniane co 5-7 lat.

Czy sedesy są zastępowane hydraulikami?

Na przykład rączka lub hydraulik zastąpi toaletę za 10 do 15 minut, ale może to potrwać kilka godzin za pierwszym razem, na przykład przy zakupie niepoprawnego siedzenia w kształcie i musisz wrócić do sklepu.

Jaki jest najlepszy sposób na ochronę mojej toalety przed poślizgnięciem się?

Jednym z takich problemów jest poślizgnięcie się toalety. Dokręcanie nakrętek, które mocują je do miski, powinno powstrzymać je przed ślizganiem się, ale poluzowały się po krótkim okresie, a problem powraca. Powodem tego jest to, że otwory śrubowe są celowo większe, aby zapobiec złamaniu śrub porcelany.

Jaki jest najlepszy sposób, aby wyciągnąć zardzewiałą śrubę?

Rdza może być rozpuszczona przez nadtlenek wodoru. Aby wyeliminować rdzę i poluzuj nakrętki i śruby, nałóż nadtlenek wodoru na elementy złączne i pozwól mu odpocząć przez kilka minut. Szorowanie go twardym szczotką może pomóc usunąć całą rdzę, która zgromadziła się na nakrętkach i śrubach.

Dlaczego moja sedesa jest zwykle luźna?

Ponieważ dziury w krawędzi miski toaletowej są większe niż średnica śrub, toalety często chwieją się, umożliwiając ruch, który w końcu rozluźnia orzechy.

Czy wszystkie sedesy są kompatybilne ze wszystkimi toaletami?

Czy mogę skorzystać z jakiejkolwiek toalety w dowolnej toalecie? Jeśli miski toaletowe są standardowe okrągłe lub standardowe wydłużone, każde siedzenie z dowolnej marki pasują. Jeśli producent tworzy miskę o nietypowych wymiarach, musi dostarczyć spersonalizowane siedzenie.

Czy wszystkie toalety mają takie same wymiary?

Większość toalet będzie miała około 50 cm. Jeśli zastępujesz istniejącą toaletę, poszukaj takiej, która ma taką samą szorstkę jak stara. Aby zainstalować toaletę o większym rozmiarze, musisz dostosować system instalacji hydraulicznych lub przesunąć ścianę.

Czy można samodzielnie wymienić toaletę?

Przygotowanie i czyszczenie obszaru, wkładanie nowego pierścienia woskowego, ustawienie nowej toalety i uszczelnienie pierścienia, podłączenie nakrętek, podkładek, śrub i śrub, przymocowanie zespołu zbiornika i zaworu, dodanie sedes są wszystkie kroki w tej samej procedurze.

Jak mogę wyciągnąć zardzewiałą śrubę z mojego domu?

Jeśli rdza przeniknęła do gwintów złącza, jedynym sposobem na jego usunięcie jest użycie sprayu penetracyjnego WD-40. Należy nałożyć na śrubę, a następnie stuknąć młotem. Pomoże to w przenikaniu sprayu penetracyjnego WD-40 w penetracji złączki i poluzowania śruby, umożliwiając jej łatwe usunięcie.

Jak pozostają w toalecie?

Większość krzeseł toaletowych jest zaprojektowana do toalety. Są one trzymane razem przez dwie śruby z tyłu siedzenia, które są ogólnie ukryte przez plastikowe pokrycia. W zależności od wieku siedzenia orzechy te są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego, chociaż mogą być również wykonane z metalu. Poluzuj nakrętki za pomocą szczypiec, a następnie usuń je ręcznie.

Jaki jest cel sedesu do sprowadzania dolnej?

Zawiasy w toalecie zamontowanych na dole używają klasycznej metody instalacji, która pociąga za sobą wkładanie dwóch śrub na patelni i dokręcanie ich poniżej. Często używane są śruby skrzydeł. Jeśli możesz dotrzeć pod toaletą i poczuć śrubę, najprawdopodobniej potrzebujesz dolnej stałej toalety.

Komfort poprawi się dzięki inteligentnym toaletom i toaletom bidetowym.

BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy nowoczesną funkcję toaletową z możliwością czyszczenia jak bidet. „Delikatna” i „inteligentna łazienka” łączą nie tylko bardziej zrelaksowane, ale także zdrowszy stan umysłu. W domach europejskich inteligentne toalety stają się coraz bardziej popularne. Toalety bidetowe zawierają różne funkcje, w tym gorącą wodę, suszenie powietrza, automatyczne włączanie/wyłączanie oraz niskie dysze samoczyszczące. Inteligentne toalety mogą zmniejszyć globalną erozję, jednocześnie oszczędzając pieniądze na papierze toaletowym. Przed odwiedzaniem Japonii nigdy tak naprawdę nie zrozumiesz koncepcji „inteligentnej toalety”. Nigdy nie bój się zrobić nic nowego.

 • ten BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy zwykłe funkcje toalety z czyszczeniem podobnym do bidetów.
 • „Delikatna” i „inteligentna łazienka” oznaczają spokojniejszy, a także zdrowszy umysł.

 

Główny wniosek o tym, jaka jest procedura usuwania i wymiany sedesu?

 • Istnieją trzy podstawowe rodzaje kształtów toaletowych w typowych domach europejskich.
 • Ta kategoria obejmuje okrągłe, w kształcie litery D i rozszerzone krzesła.
 • Zastępcze sedesy mogą być zwykle dostosowane do starszych lub niezwykłych toalet, ale punkty kontaktowe i zawiasy muszą być utrzymywane.
 • Umieść jeden koniec pomiaru taśmy między otworami mocującymi i rozszerz ją aż do przodu toalety, aby mierzyć długość.
 • Zmierz odległość między otworami przyczepiającymi a cysterną lub ścianą, aby określić wysokość.
 • Umieszczenie śrub zależy od odległości między otworami mocującymi.
 • Większość sedesów jest wyposażona w wstępnie zainstalowane osłony.
 • Są one połączone dwiema śrubami z tyłu ławki, które są zwykle ukryte przez plastikowe osłony.
 • Aby skontaktować się z nimi prawidłowo, może być konieczne przysiady lub zejść na podłogę.
 • Po zmianie starego BrookPad SplashLet Siedzenie, nadszedł czas, aby zainstalować nowy.
 • Nowa ławka byłaby wyposażona w wszystkie niezbędne urządzenia.
 • Jak wcześniej powiedziano, toalety występują w dwóch rozmiarach: okrągłe i przedłużone.
 • Jak wspomniano w opakowaniu, każda toaleta mieści się w jednym z tych dwóch typów.
 • Na przykład rączka lub hydraulik może zmienić sedes w 10 do 15 minut, ale może to potrwać kilka godzin za pierwszym razem, na przykład kupując złe siedzenie i musisz wrócić do sklepu.
 • Nadtlenek wodoru może być stosowany do rozpuszczenia rdzy.
 • Nałóż nadtlenek wodoru na elementy łączniki i pozwól mu usiąść przez kilka minut, aby usunąć rdzę i poluzować nakrętki i śruby.
 • Inteligentne toalety i toalety bidetowe zapewniają większy komfort.
 • ten BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy zwykłe funkcje toalety z czyszczeniem podobnym do bidetów.
 • „Delikatna” i „inteligentna łazienka” oznaczają spokojniejszy, a także zdrowszy umysł.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.