How to Unclog a Toilet

Jak odblokować toaletę

To toaleta bezlogowanie: co robić, gdy toaleta jest zatkana

To toaleta bezlogowanie: co robić, gdy toaleta jest zatkana

Instrukcje odblokowywania toalety.

Zaboby toaletowe zdarzają się, gdy nie chcesz. Niektóre przeszkody mogą być obsługiwane przez hydraulika amatorskiego. Dobry tłok lub DIY OFER CLEITER powinien zazwyczaj usuwać zatykanie. W przeważającej mierze podłączoną toaletę samodzielnie odblokuje. Zarazki mogą ukrywać się w dowolnej toalecie, ale dobra para gumowych rękawiczek czyszczących zapewnia bezpieczeństwo.

Jeśli woda w zbiorniku jest bezpieczna, możesz poradzić sobie z zaworem, aby go zamknąć, jeśli chcesz. W zakresie 15 do 20-cyklu toaleta prawie zawsze jest nie dopuszczona. Toalety, które nie spłukiwają, powinny zostać zanurzone. Załóż rękawiczki jednorazowe, aby chronić ręce. Używanie środków do czyszczenia drenażu enzymu jest bezpieczniejsze i lepsze dla środowiska.

Ten szczególny oczyszczanie ma na celu rozpuszczenie papieru toaletowego i innych podobnych odpadów, aby utrzymać czystość i pachnie systemy ścieków. Może to zrobić tylko kilka kropli mydła naczyń w misce toaletowej, jeśli nie masz sody oczyszczonej ani octu. Wąż spustowy zbiera dużo energii wodnej w zwiniętym drucie. Jeśli wąż spustowy jest używany zbyt mocno, może zarysować rurę cynku, uszkadzając powłokę. Używanie chemicznych środków czyszczących odpływ w toalecie może spowodować szkody. Przed użyciem łazienki przed jej użyciem, aby zapobiec wdychaniu oparów chemicznych.

Wydaje się, że blokady toalety często występują w najbardziej niewygodnych porach dnia. Na szczęście większość blokad może zostać usunięta bez potrzeby pomocy profesjonalnej hydraulika. Zabłoki można zwykle usunąć za pomocą przyzwoitego tłoka lub środka do spustoszenia DIY przygotowanego z gorącej wody, sody oczyszczonej i octu. Jeśli blokada jest poważniejsza, możesz spróbować wnosić drenaż lub użyć próżni mokrej lub suchej, aby ją wyczyścić. Woda powinna być bardzo gorąca, ale nie gotowa przed wlaniem do toalety. Przed kontynuowaniem pozostaw 10-15 minut z mydłem naczyń i gorącą wodą zmiękczając blokadę. Zgodnie z tą procedurą toaleta z łatwością odblokuje się i spłukiwać.

Jaka jest najskuteczniejsza metoda odblokowania toalety?

Do miski toaletowej należy dodać jedną szklankę sody oczyszczonej i dwie filiżanki octu. Wlej wodę do miski, uważając, aby nie przepełniać jej i odłóż miskę na kilka godzin, aby umożliwić działanie kombinacji. Jeśli blokada nie okaże się zbyt trudna do usunięcia, wrócisz do biznesu.

Czy toaleta jest możliwe, aby sama się rozplątać?

Przez większość czasu zablokowana toaleta sama się rozpląci. Na szczęście większość przedmiotów, które powodują zatkania toaletowe, rozpuszczalne w wodzie, co oznacza, że ​​rozpuszczają się z czasem w wodzie toaletowej. Gdy zatykanie otrzymało wystarczająco dużo czasu na rozbicie, ciśnienie wygenerowane przez spłukanie powinno być wystarczające do pozbycia się rur niedrożności.

Czy to straszny pomysł pozostawienie zablokowanej toalety bez opieki na całą noc?

Ponadto nie wprowadza niebezpiecznych chemikaliów do toalety lub szamba, dlatego jest przyjazny dla środowiska. Jest to tak proste, jak delikatne wlewanie go do miski toaletowej i pozwalanie jej zrobić. Zacząć działać, więc zacząć działać, więc pozwól mu zanurzyć się przez noc. Mogą one powodować poważną szkodę dla twojej toalety i być może prowadzić do katastrofalnych problemów.

Czy możliwe jest odblokowanie toalety gorącą wodą?

Zanim zaczniesz się zanurzyć, napełnij miskę toaletą kilkoma szklankami gorącej wody z kranu. Pozwól na kilka minut odpoczynku po wyleaniu gorącej wody. Mówiąc prosto, upalenia się w rozpadu rzeczy, rzeczy. To sprawi, że odblokowanie toalety za pomocą tłoka znacznie, znacznie łatwiejsze niż w innym przypadku.

Zanurzanie toalety

Dobra para gumowych rękawiczek czyszczących ochroni Cię bezpieczeństwa przed wszelkimi patogenami, które mogą ukrywać się w brudnej misce toaletowej. Możliwe, że lekarstwo nie zadziała od razu, ale często odniesie sukces po wielu próbach i różu. Może to potrwać od 15 do 20 cykli, dopóki toaleta ponownie nie zostanie w pełni nie odblokowana i funkcjonalna.

 • Faper ma wygląd okrągłego stopka spustowego podłączonego do łańcucha.
 • Ponieważ woda w zbiorniku nie jest zanieczyszczona, można bezpiecznie umieścić rękę do środka, aby zamknąć zawór odcięcia.
 • Jeśli blokada jest poważna, załóż gumowe rękawiczki, aby chronić ręce. Toalety są brudne, ale przyzwoita para gumowych rękawiczek czyszczących może zapewnić bezpieczeństwo przed zarazkami, które mogą się czaić. Wybierz rękawiczki, które są wystarczająco długie, aby dotrzeć do łokci.
 • Ponadto możesz założyć dodatkową parę ubrań na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.
 • Przed użyciem tłoka uruchom go pod gorącą wodą, aby go wyczyścić. To zmiękczy materiał, który pomoże w tworzeniu pieczęci.
 • Pompuj tłok nad otworem, aż się zatrzyma. Zacznij delikatnie od początkowo, ponieważ pierwsze nurkowanie zmusi powietrze do miski, więc weź je powoli na początku. Za pomocą pchnięcia w dół i silnego pociągnięcia w górę zakłóć blokadę i uwolnij ją. Kontynuuj naciskanie i wyciągnij wodę siłą, aż woda zacznie się spływać. Może to potrwać od 15 do 20 cykli, dopóki toaleta nie zostanie całkowicie bezblopowane.
 • Proszę być cierpliwym. Tak długo, jak jesteś pewien, że nie ma trudnego obiektu, samodzielne nurkowanie jest często wystarczające. Rozwiązanie może nie działać od razu, ale często jest skuteczne po wielu powtarzających się próbach i różnic, przy czym każdy wysiłek składa się z setek cykli spadku.

Jaki jest najlepszy sposób na zanurzenie toalety, która nie spłukiwała?

Oto jeszcze jedna desperacka próba: przed kontynuowaniem zdemontuj wieszak z drutu i nałoż się na parę rękawiczek jednorazowych. Jeden koniec wyprostowanego wieszaka powinien być owinięty szmatką, a drugi koniec powinien być bezpiecznie przyklejony do kanału, aby nie uszkodzić toalety. Delikatnie pchnij resztki do rury, aż będziesz w stanie wypłukać ją wieszakiem.

Czy można zanurzyć toaletę, która ma w niej kał?

Po kilku ruchach małe kawałki kału zostaną zatłoczone w tłoku. Uważając ostrożnie, ostrożnie usuń go z tłoka i umieść w torbie śmieci. Sprawdź, czy wszystko jest czyste i bezlogowane, spłukiwając toaletę.

Korzystanie z produktu enzymatycznego

 • Produkty tego rodzaju można często znaleźć w przejściu hydraulicznym lub w pobliżu sklepów z doskonałością domu. W porównaniu z wykorzystaniem chemikalia chemicznego enzymatyczne usuwanie odpadów enzymatycznych jest preferowane, ponieważ jest mniej szkodliwe dla twoich rur i środowiska.
 • Ta technika będzie działać tylko na śmieci biologicznych; Nie będzie działać na zabawkach ani innych elementach nie-biodegradowalnych.

Czy można użyć czyszczenia drenażu enzymu w toalecie?

Oczywiście ten, który został specjalnie opracowany dla toalet. Wiele enzymatycznych środków czyszczących drenaż jest bezpiecznych w systemach septycznych; Ale te poręczne zielone zabiegi Septyka Septyka są specjalnie przeznaczone do szybkiego rozpuszczenia papieru toaletowego i innych podobnych zanieczyszczeń w celu utrzymania linii kanalizacyjnych i dobrze pachnących.

Czy enzymy czyszczenia odpływu mają jakiś wpływ?

Możliwe jest, że enzymatyczne środki czyszczące są skuteczne, ponieważ pomagają zachować gładki przepływ płynu przez hydraulikę. Te środki czyszczące są w stanie usunąć szeroką gamę blokad, ale niektóre dżemy są niemożliwe do wyczyszczenia z ich pomocą. Jest to również dla ciebie nietoksyczne, twój system hydrauliczny i wszelkie urządzenia, z którymi się kontaktuje.

Jak zrobić spływ

Gorąca filiżanka herbaty, która jest łatwo spożywana, powinna być temperaturą wody stosowanej w tej procedurze. Na przykład zabawka może wywołać przeszkodę, dzięki czemu podejście to mało prawdopodobne będzie skuteczne w tej sytuacji. Możliwe, że kilka kropli mydła naczyń w misce toaletowej może wystarczyć, jeśli nie masz pod ręką żadnej sody oczyszczonej lub octu.

 • Przynajmniej użyj połowy galonu. Ponieważ nie będzie miał wystarczającej mocy, aby przejść przez blokadę, niewielka ilość wody nie będzie skuteczna.
 • Woda nie powinna być gorętsza niż temperatura gorącej filiżanki herbaty, którą można łatwo spożywać. Nie powinno się gotować, ponieważ bardzo gorąca woda może powodować złamanie porcelany. Woda płynąca wokół blokady lub naciska na nią powinna być podgrzewana do wyższej temperatury.
 • Nawet jeśli nie masz pod ręką sody oczyszczonej ani octu, kilka kropli mydła naczynia w misce toaletowej może być wystarczającym substytutem. Mydło może być w stanie pomóc w rozluźnieniu blokady.
 • Jeśli blokada jest spowodowana twardą przeszkodą, taką jak zabawka, ta technika raczej nie odniesie sukcesu.

Za pomocą węża hydraulicznego

 • Włącz koniec węża do otworu spustowego i podkręć uchwyt na bębnie, który trzyma zwinięty wąż.
 • Utrzymuj nacisk na węża, gdy wchodzi on do odpływu, aż napotkasz opór.
 • Obróć węża w przeciwnym kierunku niedrożności, aż będziesz mógł poczuć, że swobodnie karmił się w rurze.

Jaki jest właściwy sposób na użycie węża hydraulicznego do toalety?

Włóż koniec ślimaka do miski toaletowej, aby skierować drenaż miski toaletowej. Obróć dźwignię w kierunku zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby rozszerzyć kabel ślimaka (lub „wąż”) do odpływu w kierunku zatkanej rury.

Czy węża odpływu może uszkodzić fajkę?

Gdy wąż spustowy jest używany zbyt mocno, może zeskrobać rurę cynku i spowodować uszkodzenie powłoki. Może to spowodować złamania lub korozję w rurach, co może prowadzić do poważnego problemu w przyszłości, jeśli nie zostanie rozwiązane. Kiedy działa wąż spustowy, zawiera on zwinięty drut, który zbiera dużo energii z wody.

Wykonanie zera do zera do zera

 • Upewnij się, że pracujesz z gumowymi rękawiczkami podczas tego. Gdy poruszasz drutem, możesz być rozpryskiwany wodą.
 • Jest prawdopodobne, że zatykanie jest poza zasięgiem wieszaka, jeśli nie możesz poczuć blokady, a toaleta nie będzie opróżniać nawet po spłukaniu go wiele razy. Aby go wyczyścić, spróbuj użyć techniki węża hydraulicznego.

Używane są chemiczne środki czyszczące drenaż.

Chemikalia zaprojektowane do toalet powinny być używane tylko do zamierzonego celu. Jeśli korzystasz z innych środków do czyszczenia drenażu, możliwe jest, że mogą one spowodować uszkodzenie toalety. Podczas stosowania chemikaliów czyszczących odpływ najlepiej nie zanurzyć drenażu natychmiast po zastosowaniu chemikaliów. Można sobie wyobrazić, że trucizny ponownie wejdą twoje ciało za pośrednictwem porów. Przed wejściem do toalety sprawdź, czy została odpowiednio wentylowana.

 • Nie powinieneś używać rozwiązania chemicznego, jeśli uważasz, że istnieje trudna przeszkoda na drodze. Zamiast tego użyj węża lub zatrudnij profesjonalnego hydraulika.
 • Chemikalia przeznaczone do toalet powinny być używane tylko w tej pojemności. Inne środki czyszczące mogą wyrządzić szkodę w toalecie, jeśli z nich korzystasz.
 • Zawsze unikaj zanurzania odpływu natychmiast po nałożeniu chemikaliów czyszczących odpływ. Możliwe, że toksyny mogą strzelać z powrotem na skórę.
 • Aby uniknąć wdychania chemikaliów, upewnij się, że łazienka jest odpowiednio emitowana przed jej użyciem.

Jak odblokować toaletę?

 • Zaboby toaletowe zdarzają się, gdy nie chcesz.
 • Większość blokad można usunąć za pomocą hydraulika amatorskiego.
 • Użyj dobrego tłoka lub środka do czyszczenia drenażu DIY, aby usunąć zatykanie.
 • Zwykle zatkana toaleta sama się rozpląci.
 • Łazienki są brudne, ale niektóre gumowe rękawiczki chronią zabezpieczyć przed możliwymi bakteriami ukryowymi w toaletach.
 • Można sięgać do zbiornika, jeśli woda nie jest zanieczyszczona.
 • Ta toaleta może trwać od 15 do 20 cykli do wyczyszczenia.
 • Najlepsza metoda, aby utrzymać rzeczy z toalet?
 • Załóż rękawiczki jednorazowe, aby chronić ręce.
 • Korzystanie z enzymatycznych środków do czyszczenia odpływu jest lepsze dla twoich rur i środowiska.
 • Próba utrzymywania systemów ścieków wolnych od gruzu jest jednym z głównych celów zabiegów Green Gobbler Sept Saver.
 • Może to zrobić tylko kilka kropli mydła naczyń w misce toaletowej, jeśli nie masz sody oczyszczonej ani octu.
 • Druć węża zyskuje dużo energii z wody.
 • Gdy wąż jest nakładany zbyt mocno, może zaszkodzić pokryciu cynku.
 • Używanie chemicznych środków czyszczących odpływ w toalecie może spowodować szkody.
 • Przed skorzystaniem z toalety upewnij się, że obszar jest dobrze wentylowany.
Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.