Is Burlington a reputable bathroom manufacturer?

Czy Burlington jest renomowanym producentem łazienek?

Sprawdź, czy Burlington jest znanym producentem łazienek.

 

Łazienka Burlington

 

Czy Burlington jest wiarygodnym producentem łazienek?

Burlington jest w Vermont. aby ułatwić dostęp wyższym, starszym lub upośledzonym ruchowo klientom, firma opracowała wyższą niż zwykle linię toalet i umywalek, a powłoka Nano glaze jest nakładana na każdą toaletę, aby pomóc w czyszczeniu. Mosiężny projekt Twojej nowej łazienki musi mieć najlepszy możliwy Polski. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd umywalek i umywalek Burlington jest wyjątkowy. Nasz najbardziej popularny pakiet akcesoriów to klasyczny 5-Częściowy Zestaw Akcesoriów, który zawiera wybór ważnych akcesoria. Z odsłoniętymi lub naściennymi umywalkami dostępna jest atrakcyjna kolekcja stylowych pułapek na butelki i gniazd na odpady. Jest jeszcze jedna firma, która specjalizuje się w klasycznych wzorach z różnymi epokami designu: łazienki Burlington. Meble wykonane w Burlington są zbudowane z pięciu warstw podkładu i lakierowanej powierzchni zewnętrznej. Zewnętrzna powłoka chroni również kolory przed blaknięciem i przebarwieniami pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego.

Od wykwintnej wanny z kapciami do samodzielnej wanny narożnej, wanny Burlington oferują wiele opcji. Dla pewnej niszy każdy model może ukraść światło reflektorów w luksusowym apartamencie typu penthouse. Grzejniki Burlington są doskonałym uzupełnieniem konwencjonalnego ogrzewania pomieszczeń w przestrzeni o silnym tradycyjnym uroku. Zachęcające i kolorowe kabiny prysznicowe Burlington są niedrogie. Są świetną opcją dla każdego środowiska, czy to nowoczesnego życia, czy apartamentu w hotelu lub pensjonacie. Krany łazienkowe Burlington mają charakterystyczny i charakterystyczny wygląd, który jest rozpoznawany podczas korzystania z kranów. Wygodne i piękne toalety Burlington dostępne są w wielu układach. Tradycyjne toalety cysterny Burlington są natychmiast rozpoznawane i idealnie pasują do starej łazienki lub szatni. Nowoczesne elementy konstrukcyjne, takie jak jednostki typu back-to-wall I close-coupled, są bezproblemowo zintegrowane z historycznym stylem.

Łazienki w Burlington zostały zaprojektowane w klasycznym stylu. Ich kolekcja obejmuje jednostki toaletowe, toalety, umywalki, wanny, a także różnorodny wybór pryszniców i kranów do wyboru. Wszystko zostało zrobione z nadzieją na uzyskanie prawdziwego wiktoriańskiego wyglądu. Ważne jest, aby mieć w łazience toaletkę Burlington lub toaletkę i umywalkę Burlington, jeśli chcesz stworzyć środowisko, które przypomina elegancję z epoki. Tradycyjne tradycje łączą się ze współczesnymi Technologia i nostalgiczny apel, aby stworzyć wyjątkowe doświadczenie.

Jakie są korzyści z korzystania z łazienek Burlington?

Tradycyjną stylizację Burlington można zobaczyć tutaj. Styl tradycyjny, w tym wiktoriański, edwardiański i inne uświęcone czasem projekty, można znaleźć w jednym miejscu. Połączenie umywalki lub wanny Burlington z dopasowanymi kranami i okuciami prysznicowymi może pomóc stworzyć bardziej spójny wygląd. Burlington vanity units mają zintegrowane wzory i są wykonane z najlepszych ceramicznych i marmurowych blatów dostępnych na rynku. Elegancki design połączony z nowoczesną funkcjonalnością.

Czym jest Burlington Jet Collection?

Kolor jet to nowa czerń. Dzięki umywalce lub umywalce Burlington wykończonej w błyszczącej czerni, możesz wyróżnić się z tłumu. Ceramika Jet black z pięknym połyskiem to doskonałe wzornictwo.

Czy można uzyskać wykończenie nano glazury z Burlington?

Ważne jest, aby Akcesoria Łazienkowe były w idealnym stanie. Każda toaleta Burlington MA wykończenie Nano glazury, co zmniejsza ilość wymaganego czyszczenia. Zarazki nie mają miejsca, aby przyczepić się do gładkiej, śliskiej powierzchni. W rezultacie łazienka staje się bardziej sanitarna.

Szukasz mosiądzu modułowego Burlington?

Ujednolicony projekt nowej łazienki, gwarantuje, że ma najlepsze możliwe wykończenie. Burlington oferuje szeroki wybór kół kranowych, które są dostępne z zaworami skręconymi lub ćwiartkami, aby uczynić życie. Istnieje wiele wyborów zaworów, nurków i głowic prysznicowych z każdym prysznicem Burlington. Daje ci wyjątkowy styl i wygląd, który jest dostosowany do twoich konkretnych potrzeb.

Burlington to miasto w Vermont. Opcje zwiększonej wysokości.

Burlington zareagował na krytykę klientów, opracowując linię toalet i basenów, które są wyższe niż zwykle w celu ułatwienia dostępu. Możliwe jest wykorzystanie tych przedmiotów bez nadmiernego zginania lub obciążenia dla osób, które są wyższe, starsze lub mają ograniczoną mobilność dzięki projektowaniu tych produktów.

Więcej informacji na temat Burlington Easy Clean Coating można znaleźć tutaj.

Po kilku użyciu obudowy prysznicowe i ekrany kąpieli mogą zacząć wykazywać oznaki zużycia. Regularne czyszczenie ich może stać się kłopotem. Te przedmioty są traktowane unikalną, łatwą do czyszczenia powłoki Burlington. Przezroczysta powłoka, która działa w taki sam sposób, jak wosk na masce pojazdu, utrzyma błyszczenie prysznica Burlington przez dłuższy czas, wymagając mniejszej konserwacji.

Szukasz akcesoriów łazienkowych Burlington?

Akcesoria Burlington to bardzo prezentacyjne towary odpowiednie do użytku w klasycznie zaprojektowanej łazience. Są pięknym wykończeniem na piękną łazienkę i są wysoce prezentowalnymi produktami. Akcesoria te, które przypominają okres wiktoriański, doskonale pasują do każdego z mebli Burlington. Dzięki eleganckiemu wyborowi akcesoriów i urządzeń fabularnych możesz zakończyć wygląd łazienki w Burlington. Akcesoria te, które kontynuują motyw historyczny widoczny w Burlington, są autentycznie odtwarzane z ozdobą i duchem klasycznego okresu edwardiańskiego i są dostępne w dwóch rozmiarach. Te elementy są eleganckie i wyrafinowane w stylowym wyborze chromowanych i białych akcentów ceramicznych.

Dostępny jest różnorodny wybór przedmiotów, od wystawnych luster po prosty kosz na mydło, lekkie złączki po haczyki szlafropowe oraz wszelkie możliwe kombinacja potrzebna do ukończenia projektu łazienki. Burlington Classic 5 -Pan Accessorory Set, który obejmuje przygotowaną kolekcję niezbędnych akcesoriów, nadal jest jednym z naszych najpopularniejszych pakietów akcesoriów. Dzięki wykończeniu niklu i chromu produkty te łączą piękno klasycznego designu z zaletami współczesnej technologii, co skutkuje produktem, który jest zarówno trwały, jak i odporny na korozję.

Umywalki łazienkowe w Burlington, Vermont?

Basen jest głównym punktem każdej łazienki, szatni lub łazienki, więc jest naturalne, że chcesz uzyskać najlepszy możliwy. Burlington Basins & Sinks oferują klasyczny wygląd i styl, który jest przewyższany tylko przez ich najwyższą jakość budowy. Burlington jest mistrzem w uchwyceniu ducha przeszłości, a ich kolekcja basenów łazienkowych i zlewów jest świadectwem ich zdolności do uchwycenia przeszłości. Od klasycznych basenów cokołów po bardziej egzotyczną kolekcję gruzińskich stojaków z Wash, przedmiot Burlington jest mile widzianym dodatkiem do każdej łazienki z wyrafinowanym wystrojem. Basenki półsetowe w kolekcji Burlington zabierają basen Belfast i dostosuj go do łazienki, aby uzyskać bardziej domowy wygląd.

Dostępne są różne eleganckie pułapki do butelek i odpadów do użytku z basenami montowanymi na ścianie lub odsłoniętymi, zapewniając atrakcyjną alternatywę dla konwencjonalnych rur hydraulicznych lub nieatrakcyjnych plastikowych rur. Sprawdź naszą kolekcję Brassware Brassware, pod kątem elementów, które uzupełniają te baseny zarówno pod względem projektowania, jak i rozmiaru. Basenki te dobrze nadają się do użytku z kranami i mikserami Burlington. Dzięki ich cechom rzeźbiarskim i architektonicznym, które odzwierciedlają ich inspirację projektową, te dorzecze są doskonałym wyborem dla ludzi, którzy chcą bardziej klasycznego wyglądu w swojej łazience. Jeśli szukasz czegoś naprawdę jedynego w swoim rodzaju, The English Garden Series of Basins to cudownie kreatywna kolekcja, ozdobiona wzorami kwiatów, aby uzyskać jasne i gościnne wykończenie.

Szukasz mebli łazienkowych Burlington?

Jest dostępny w czterech różnych kolorach, w tym Matt White, który może być pomalowany na dowolny kolor. Te wysokiej jakości, tradycyjne tradycyjne szafki łazienkowe są piękne i mają 25-letnią gwarancję! Burland łazienki to jedna z najlepszych firm łazienkowych w Wielkiej Brytanii, specjalizującej się w tradycyjnych łazienkach, takich jak projekty wiktoriańskie i edwardiańskie, a także bardziej inspirowane okresowo wzory, takie jak style w stylu Art Deco i klasyczne łazienki. Jakość i integralność produktu są ważne dla Burlington, który łączy najlepsze z poprzednich projektów z obecną technologią produktu i wysokiej jakości materiałami, aby stworzyć charakterystyczny wygląd. Wszystkie meble Burlington są zbudowane tak, aby trwać z pięcioma warstwami gruntowania i zapieczętowaną lakierowaną powłoką zewnętrzną. Zewnętrzna skorupa zapewnia również ochronę UV, zapewniając, że kolory nie zanikają ani nie odbarwiają się po wystawieniu na bezpośrednie światło słoneczne.

Kolekcja mebli Burlington Burlington Burlington Burlington Burlington Burlington Burlington Burlington obejmuje szeroki wybór popularnych jednostek próżnych, zarówno na ścianie, jak i podłogowej, w różnych wykończeniach. Każda łazienka może być dostosowana do potrzeb właściciela domu. Koncepcją modułowych mebli jest wolnostojące jednostki próżności z basenami lub zmywaniami zintegrowanymi z topami roboczymi. Oprócz solidnego wykończenia powierzchni mają wodoodporne podkład, co oznacza, że ​​jeśli podłoga się zmoknie, jak to jest powszechne w łazience, podstawa urządzenia będzie chroniona przed infiltracją wody i wypaczaniem, co nie jest w przypadku przypadku z przypadkiem DOLDNE DOBRY dostępne na rynku. Modułowe meble Burlington są dostępne w czterech modnych opcjach kolorów: oliwek, szarości, piasku i klasycznej matowej białej. W stanie naturalnym matowy biały jest oszałamiający, ale ma być również używany jako płaszcz bazowy, umożliwiając malowanie mebli w dowolny kolor, otwierając niekończące się opcje kreatywne.

Szukasz mebli do łazienek Burlington?

Ta inteligentna kolekcja komponentów może być umieszczona obok siebie w szeregu jednostek, takich jak pakiet mebli łazienkowych, aby utworzyć kompletny pakiet mebli łazienkowych. Oznacza to, że możesz zaprojektować system mebli, aby zaspokoić konkretne potrzeby w łazience, zaczynając od mieszanki jednostek podstawowych 60 cm lub 30 cm, a następnie kończąc na topie Burlington. Aby zakończyć wygląd, możesz dodać pasujące pąki ścienne, które są również dostępne w porównywalnych szerokości 60 lub 30 cm i są dostępne w czterech różnych opcjach kolorystycznych: szary, piasek, oliwek i Matt White, z których wszystkie można dostosować za pomocą własnego Wybór farby. Podczas gdy jednostka dorzecza została zaprojektowana w celu uzupełnienia basenu Burlington, jednostka WC może być dostosowana do działania z zawieszonym na ścianie Burlington WC lub wolnostojącym Burlington WC. Istnieje opcja tradycyjnych białych lub czarnych uchwytów dla jednostki WC, która jest dołączona do zakupu urządzenia.

Co możesz mi powiedzieć o Burlington Baths?

Zanurzenie się w Burlington Bath to niesamowite doświadczenie pełnego komfortu i elegancji. Wanna Burlington, która jest pięknie pokazana i przyjemność się z relaksu, może zająć centralne miejsce w najbardziej luksusowym apartamencie Penthouse. Burlington oferuje szeroką gamę cen, aby zagwarantować, że zaspokoi potrzeby każdego rynku, który otwiera świat możliwości podczas projektowania miejsca w łazience. Dostępnych jest wiele wzorów dla Burlington Baths, od eleganckiej kąpieli pantofli po wolnostojącego narożnika. Każdy model jest zaprojektowany tak, aby pasował do określonej niszu.

Wanna wolnostojące Burlington są niezbędne, jeśli chcesz stworzyć ostateczne stwierdzenie klasycznego luksusu. Klasyczne funkcje, takie jak felgi z rzucaniem, skomplikowane stopy wspierające i doskonałe wykończenie, takie jak London Bath with Around Combine, aby stworzyć ponadczasowy punkt centralny dla łazienki. Te wanny, które wykorzystują nowoczesne metody i materiały produkcyjne, oferują niezwykłą pojemność ciepła, umożliwiając użytkownikowi relaks w komforcie przez długi czas. I nie trzeba się spieszyć, gdy zanurzasz się w tak cudownie przedstawionych ustawieniach, jak te. Wiele z tych łazienków jest kompatybilnych z różnymi wyborami oprogramowania i może być sparowane z wysokim wolnostojącym wypełniaczem do kąpieli, aby powtórzyć autentyczne poczucie tradycyjnych łazienków.

Co robią grzejniki w łazience Burlington?

Gromiatory Burlington są idealnym uzupełnieniem i sposobem ogrzewania pokoju w tradycyjny sposób dla wnętrza z silnym tradycyjnym urokiem. Chrome rury ze stawami kulowymi są cechą wyróżniającą tego projektu, który jest tutaj prezentowany w zakresie rozmiarów. Burlington skupił swoją uwagę na chłodnicy, który jest często zaniedbywany w procesie projektowania wnętrz, i stworzył szereg grzejników i stojaków do suszenia ręczników, które są dobrze dostosowane do klasycznego wnętrza. Większość tych komponentów, które są ułożone z ozdobnymi zwieńczeniami, ma minimalistyczny styl, który jest zgodny z rurami widocznymi w wiktoriańskich i edwardiańskich domach i budynkach.

Modele zarówno zastosowań montowanych na ścianie, jak i montowanych na podłodze są dostępne w szeregu szerokości i wysokości, które pasują do różnych przestrzeni ściennych. W tej kolekcji dostępne są również pasujące zawory, umożliwiając użytkownikowi oko na szczegóły, aby stworzyć spójny wygląd w całej przestrzeni łazienkowej. Burlington Electric Heating Element, który jest również zawarty w tej kolekcji, jest elastycznym i niezbędnym urządzeniem, który jest mądrą inwestycją długoterminową. Urządzenie, gdy jest zainstalowane na chłodnicy, może być oddzielone od innych grzejników zasilanych przez centralne ogrzewanie, umożliwiając jedno użycie w razie potrzeby. Burlington jest w stanie skutecznie łączyć stare i nowoczesne w spójne, dobrze zaprojektowane towary w wyniku tej strategii.

Co robią obudowy prysznicowe Burlington?

Obudowy prysznicowe Burlington zapewniają pokoje prysznicowe, które są zarówno kolorowe, jak i gościnne, a jednocześnie są w rozsądnej cenie. Ich aluminiowe ramy i budowa szkła bezpieczeństwa sprawiają, że są doskonałym wyborem dla każdego otoczenia, od współczesnego salonu po hotel lub apartament pensjonatu. Burlington Shower Spaces są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na instalację w prawie każdej łazience. Łazienki z obudami prysznicowymi Burlington są jasne, gościnne i nieskazitelne. Te obudowy, które są możliwe dzięki mieszance chromowanych ramek i wzmocnionego szkła bezpieczeństwa, są w rozsądnej cenie nowoczesnej elegancji.

Seria obudów prysznicowych w Burlington, które wyróżniają się ich czystymi liniami i podejściem projektowym skierowanym do uniwersalnego zastosowania, obejmuje wybory dla narożnych i zagłębionych pod prysznicem, a także drzwi przesuwanych lub zawiasowych. Samodzielną kabinę można utworzyć za pomocą paneli wbudowanych, które są ze sobą wymienne, umożliwiając zorganizowanie lub przedłużenie przestrzeni prysznicowej, jak się wydaje. Dostarczono korekty tolerancji ścian poza prawdziwym, umożliwiając prostą i prostą instalację. Prawie wszystkie obudowy są dostępne z mechanizmami miękkiego z bliska jako opcjonalna aktualizacja. Każda obudowa jest traktowana 3M łatwym czystym zabiegiem, co pomaga utrzymać połysk każdej panelu szkła przez dłuższy czas. Zapobiega to gromadzeniu się limeskali lub bakterii, które w innym przypadku wystąpiłyby z powodu bezczynności w wodzie. Obudowy prysznicowe Burlington są zaprojektowane tak, aby wytrzymać i odpierać rygory codziennego użytkowania, jak pokazuje dziesięcioletnia gwarancja producenta.

Jakie są informacje na temat kranów w łazience Burlington?

Te krany i miksery, które są wykonane z solidnych mosiężnych ciał i pokryte ochronnym wykończeniem chromu, wykorzystują najnowsze postępy w materiałach i produkcji, zachowując filozofię projektowania piękna epoki. Burlington Taps mają dla nich wyjątkowy wygląd, który na pierwszy rzut oka jest natychmiast zauważalny i wzmocniony podczas korzystania z kranów. Ta kolekcja kranów i mikserów z Burlington jest prezentacją specjalistycznej wiedzy specjalistycznej firmy i oferuje różnorodne opcje. Burlington Bath and Basin Taps, które odtwarzają płynny, architektoniczny styl przełomu XX wieku, są idealnie w domu w klasycznym schemacie projektowania wnętrz w łazience.

Ma białe uchwyty dźwigni, ceramiczne gorące i zimne wskaźniki oraz gładką akcję, która jest godna jej eleganckiego wyglądu. Burlington Kensington jest doskonałym przykładem wyrafinowanej serii TAP. Wypełniacze do kąpieli, które są umieszczone na ścianie lub na pokładzie, z opcjami zintegrowanych zestawów prysznicowych i nurków, są idealnym uzupełnieniem luksusowej kąpieli. Te urządzenia, które są wspierane przez Burlington Gwarancyjne, zostały zaprojektowane tak, aby przetrwać, a ich wiecznie zielony wygląd sprawia, że ​​bardzo mało prawdopodobne jest, aby w najbliższej przyszłości będą musiały zostać zastąpione. Te miksery i zawory, które są kompatybilne z wanny i basenów w kolekcji Burlington, są zaprojektowane w celu uzupełnienia swoich siostrzanych przedmiotów.

Co sądzisz o toaletach Burlington?

Toalety Burlington są tak wygodne, jak estetyczne, i są dostępne w różnych konfiguracjach. Toalety cysternowe na wysokim i średniego poziomu w tej serii są natychmiast rozpoznawalne jako klasyczne projekty Burlington i są idealnie w domu w łazience lub szatni w stylu vintage. Jeśli chodzi o projekt, Burlington przyjmuje elastyczne podejście, zrozumienie, że konwencjonalne układy cystern WC o wysokości i średniej wysokości nie zawsze jest wykonalne we wszystkich sytuacjach. Włączenie nowoczesnych elementów projektowych, takich jak jednostki tylne i jednostki w pobliżu, do klasycznego stylu, pozwala na łatwe włączenie tych nowych postępów do historycznego wystroju. Toalety Burlington zapewniają różnorodne alternatywy dostępności, w tym Burlington Regal podwyższone jednostki wysokości, oprócz ich konwencjonalnych jednostek WC. Ze względu na ich podwyższony profil są one wygodniejszym wyborem dla tych, którzy mają problemy z mobilnością lub starają się korzystać ze standardowych patelni toaletowych.

Seria English Garden jest dostępna wyłącznie w Burlington, a w tej kolekcji istnieje wiele możliwości wyboru tradycyjnych elementów z nadrukiem kwiatowym. Dzięki swojej zdolności do tchnięcia w łazienkę ducha angielskiego wiejskiego ogrodu, przedmioty te zapewniają poczucie świeżości i witalności w okolicy. Burlington demonstruje swoją niezwykłą zdolność do zwrócenia ręki na każdy pomysł projektowy lub połączenie z klasycznymi przedmiotami, takimi jak wc na wysokim poziomie i odtwarzanie nowoczesnych jednostek w stylu epoki, takich jak WC blisko sprzężone, które są dostępne w firmie.

Dotyczące producenta łazienek Burlington:

 • Burlington jest w Vermont.
 • aby ułatwić dostęp wyższym, starszym lub upośledzonym ruchowo klientom, firma opracowała wyższą niż zwykle linię toalet i umywalek
 • Powłoka nano glaze jest nakładana na każdą toaletę, aby pomóc w czyszczeniu.
 • Mosiężny projekt Twojej nowej łazienki musi mieć najlepszy możliwy Polski.
 • Ogólnie rzecz biorąc, wygląd umywalek i umywalek Burlington jest wyjątkowy.
 • Nasz najbardziej popularny zestaw Akcesoriów to klasyczny 5-Częściowy Zestaw Akcesoriów, który zawiera wybór ważnych akcesoriów.
 • Z odsłoniętymi lub naściennymi umywalkami dostępna jest atrakcyjna kolekcja stylowych pułapek na butelki i gniazd na odpady.
 • Burlington Bathrooms specjalizuje się w projektach wiktoriańskich i edwardiańskich, a także w stylu art deco i klasycznym.
 • Wszystkie meble Burlington mają pięć warstw podkładu i uszczelnione lakierowane wykończenie zewnętrzne.
 • Zewnętrzna powłoka chroni również kolory przed blaknięciem i przebarwieniami pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego.
 • Od wykwintnej wanny z kapciami do samodzielnej wanny narożnej, wanny Burlington oferują wiele opcji.
 • Każdy model ma na celu celowanie w określoną niszę i jest idealny do każdego apartamentu typu penthouse.
 • Grzejniki Burlington są doskonałym uzupełnieniem konwencjonalnego ogrzewania pomieszczeń w przestrzeni o silnym tradycyjnym uroku.
 • Zachęcające i kolorowe kabiny prysznicowe Burlington są niedrogie.
 • Z aluminiowymi ramami i konstrukcją ze szkła bezpiecznego doskonale sprawdzają się w niemal każdym środowisku.
 • Krany łazienkowe Burlington mają charakterystyczny i charakterystyczny wygląd, który jest rozpoznawany podczas korzystania z kranów.
 • Wygodne i piękne toalety Burlington dostępne są w wielu układach.
 • Tradycyjne toalety cysterny Burlington są natychmiast rozpoznawane i idealnie pasują do starej łazienki lub szatni.

Napisane przez
BrookPad Drużynowo

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.