Czy Geberit to znana marka łazienkowa?

bathroom bidet bidet toilet geberit guide history

Sprawdź, czy Geberit jest znaną marką łazienkową.

Geberit bathroom toilet

Czy Geberit to zaufana marka?

Geberit to największy na świecie producent stelaży do toalet z podgrzewanymi siedzeniami i zdalnie sterowanymi pulsującymi dyszami czyszczącymi. Od prawie 140 lat Geberit jest liderem w dziedzinie innowacji, niezawodności i zrównoważonego rozwoju produktów. Firma wynalazła obecnie powszechny mechanizm wysuwania śmieci w wannie. Cessna produkuje również spłuczki Villeroy & Boch, które wykorzystują przelew wanny do napełniania wanny zamiast kranów lub wylewek. Geberit AquaClean to toaleta i bidet w jednym.

W niektórych przypadkach maszyna zawiera suszarkę, prysznic masujący i pilot zdalnego sterowania. Spłuczki są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń zarówno do toalet podłogowych, jak i ściennych. Seria płyt dociskowych Geberit Omega to nowszy produkt. Łączy to, co najlepsze z serii Kappa i Sigma z szeroką gamą bardziej eleganckich płyt dociskowych. Płyty dociskowe są dostępne w różnych kształtach i wykończeniach.

W przypadku serii Omega firma Geberit współpracuje z lokalnymi dostawcami. Geberit oferuje wybór ram, które są bardziej specjalistyczne. Spłuczka Sigma ma wysokość 1080 mm do montażu na podłodze i 1120 mm do montażu na ścianie. Seria sigma obejmuje również ramę o głębokości 8 mm do montażu w ścianach i mniejszych powierzchniach. Designerskie wykończenie do przylegających do ściany toalet, bidetów, pisuarów i umywalek Geberit Monolith.

Geberit to idealny projektant do każdej stylowej przestrzeni łazienkowej, z silnym poczuciem nowoczesnej estetyki i najnowocześniejszej technologii czyszczenia. Firma stale wymyśla świeże i innowacyjne sposoby na zachowanie piękna łazienki w nienaruszonym stanie. Firma Geberit jest pionierem wielu innowacji w zakresie podtynkowych toalet, w tym ram, spłuczek i mechanizmów spłukiwania. Geberit oferuje naścienne stelaże do WC i spłuczki. Dostępne w zaokrąglonych lub kwadratowych wykończeniach, seria iCon jest elegancko dyskretna.

Linia Smyle została zaprojektowana tak, aby była atrakcyjna funkcjonalnie. Jest coś dla każdej łazienki z opcjami, w tym zawieszaniem na ścianie, tyłem do ściany i ścisłą parą. Służą do tego ukryte spłuczki i stelaże toaletowe firmy Geberit. Podwyższona toaleta ścienna Geberit Acanto jest elegancka i odpowiednia dla wyższych użytkowników. Omega i Monolith to całkowicie regulowane toalety.

Można również wybrać między spłukiwaniem pojedynczym i podwójnym, a także wzorem przycisku spłukującego. Deska sedesowa Aquaclean 4000 firmy Geberit to łatwa w montażu deska sedesowa z regulowanym strumieniem wody i ergonomiczną konstrukcją. Bidet wiszący Geberit Citterio ma organiczny, płynny wygląd, który nada klasycznego charakteru każdej łazience. Nasza toaleta myjąca Geberits Aquacleans Mera Comfort to doskonała opcja dla najnowocześniejszej technologii toalet. Geberit to niemiecki producent wysokiej jakości toalet i akcesoriów łazienkowych.

Seria toalet naściennych jest niezawodna i stylowa. Seria bidetów stojących jest nowoczesna i zaawansowana technologicznie. Geberit ma ugruntowaną pozycję w większości krajów europejskich. Geberit produkuje naścienne uchwyty do toalet od prawie 50 lat. Zainstalowaliśmy go w ramach pełnej przebudowy łazienki, ponieważ wymaga usunięcia ścian i przeniesienia rur. Toaleta podwieszana musi być zamontowana na jednej z stelaży Geberit Duofix, które są dostępne w różnych wykończeniach. Ich chromowane przyciski spłukujące, izolowane spłuczki, łatwy dostęp serwisowy i jednoczęściowe listwy sprawią, że Twoja łazienka będzie wyglądać luksusowo.

Dlaczego warto wybrać Geberit?

Geberit to największy na świecie producent stelaży do toalet. Tworzą również światowej klasy prysznicowe toalety bidetowe Aquaclean, które zawierają podgrzewane siedzenia i pulsujące dysze czyszczące sterowane pilotami. Ta szwajcarska firma jest obecna na całym świecie i jest liderem branży w dziedzinie techniki sanitarnej. Firma Geberit od ponad 140 lat jest liderem innowacji, niezawodności i zrównoważonego rozwoju produktów i przewyższa swoich rywali w dziedzinie badań i rozwoju. Geberit ma siedzibę w Niemczech.

Innowacje Geberit to dobrze strzeżona tajemnica

Jakość towarów, których nie można zobaczyć lub które są trudne do zdobycia, musi być na najwyższym możliwym poziomie. Armatura odpływowa, elementy wewnętrzne spłuczki oraz większość technologii regulujących przepływ wody w łazienkach są opracowywane i produkowane przez firmę Geberit, ale są również wykorzystywane przez inne znaczące marki w branży łazienkowej. Geberit to firma produkująca spłuczki Villeroy & Boch. Firma Geberit jest liderem w dostarczaniu producentom technologii, których potrzebują do dalszego ulepszania ceramiki i projektowania łazienek w przyszłości. Wprowadzenie nowej technologii do spłuczki ceramicznej, takiej jak tworzenie spłuczek ukrytych, które służą do ukrycia elementów roboczych w ścianach lub meblach, dzięki czemu projekt łazienki jest bardziej estetyczny, a jednocześnie prostszy w utrzymaniu. Ponadto Geberit jest liderem w technologii gospodarowania odpadami, oferując najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie odpływów prysznicowych zarówno do brodzików podstawowych, jak i do bardziej skomplikowanych sytuacji w pomieszczeniach mokrych. Ab initio firma Geberit była pionierem w tworzeniu wannowych systemów odpływowych, które są obecnie coraz częściej wykorzystywane. Następnie Geberit opracował technikę, która umożliwia wykorzystanie przelewu wanny do wypełnienia wanny, eliminując w ten sposób całkowicie potrzebę korzystania z baterii wannowych lub wylewek.

Geberit to prosty w użyciu produkt.

Produkty są tworzone z myślą o instalatorze, dzięki czemu nie tylko pasują do istniejących instalacji, ale także są przeznaczone do szybkiej i prostej instalacji. W zestawie znajdują się śruby do instalacji i standardowe połączenia odpływowe towarów, a ponieważ duża liczba produktów Geberit jest montowanych na pierwszym etapie mocowania, często dołączane są również osłony zabezpieczające przed dostaniem się kurzu i zanieczyszczeń do produktów.

Toalety myjące Geberit, co to jest?

Wprowadzenie szeregu innowacyjnych produktów Geberit w ciągu ostatnich kilku lat spowodowało mini-rewolucję w sposobie postrzegania i użytkowania naszych łazienek. Geberit był pionierem we wprowadzaniu toalet myjących na rynek europejski. Seria Aquaclean wc pomogła wypełnić lukę między bidetem, który jest obecnie nieużywany, a toaletą. Oprócz monolitu dostępne są inne elementy uzupełniające, takie jak monolit, które oferują atrakcyjne wzornictwo i prostotę instalacji do ukrytych spłuczek.

Co to jest Geberit Aquaclean i jak działa?

Geberit AquaClean to rewolucyjny nowy produkt firmy Geberit. Ta dwufunkcyjna toaleta i bidet Geberit pomogą Ci w utrzymaniu czystości, zapewniając jednocześnie uczucie świeżości i czystości po każdej wizycie w łazience. Geberit AquaClean To urządzenie nie tylko myje, ale w niektórych przypadkach zawiera również suszarkę, prysznic masujący i pilot zdalnego sterowania. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja łazienka jest tak czysta, jak to tylko możliwe, najlepszym rozwiązaniem jest AquaClean. Nie tylko oszczędza pieniądze, ale także pomaga środowisku, zmniejszając ilość kupowanego papieru toaletowego. W zależności od wybranego modelu dostępnych jest jeszcze więcej opcji, takich jak zaprogramowane profile użytkowników, zdalne spłukiwanie toalety i dodatkowe czyszczenie dysz.

A co z cysternami Geberit, czy wiesz coś o nich?

Zapewnienie szerokiej gamy spłuczek ukrytych do każdego zastosowania Spłuczki firmy Geberit są dostępne do montażu w meblach na małej wysokości, zarówno w przypadku toalet montowanych na podłodze, jak i na ścianie, i są dostępne w różnych kolorach i wykończeniach. Jako opcje oferowane są małe przyciski pneumatyczne z pojedynczym spłukiwaniem, a także częściej używane przyciski pneumatyczne z podwójnym spłukiwaniem. Kupując spłuczkę, otrzymasz podstawowy przycisk; Jeśli jednak potrzebujesz czegoś bardziej charakterystycznego, Geberit oferuje szeroki wybór przycisków w różnych stylach i kolorach, które pasują do każdej instalacji.Dostęp konserwacyjny jest wymagany dla spłuczek wyposażonych w przyciski

Geberit Kappa, Sigma i Omega?

W razie potrzeby istnieje możliwość uzyskania płyt na zamówienie, które pasują do wykończenia łazienki. Przy wyborze płyty dociskowej należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ płyty Geberit są kompatybilne tylko z odpowiednią spłuczką. Firma Geberit ostatnio nieco ułatwiła sobie sprawę, wprowadzając do swojej linii produktów trzy różne spłuczki. Cysterny bractw Kappa, Sigma i Omega. Płyty dociskowe do spłuczek Kappa, Sigma i Omega muszą być zatem wybrane z gamy Kappa, gamy Sigma dla spłuczki Sigma i gamy Omega dla spłuczki Omega. Firma Geberit stworzyła na przestrzeni lat różnorodne spłuczki, aby sprostać różnorodnym potrzebom instalacyjnym. Prawie wszystkie spłuczki mają konwencjonalną pojemność spłukiwania 6 galonów i 3 litry. W przypadku instalacji na niższych wysokościach, takich jak te pod oknami lub w określonych meblach, często stosuje się spłuczkę Kappa. Korpus cysterny jest krótszy i szerszy niż zwykle, co pozwala na utrzymanie wydajności wody i spłukiwania na niższym poziomie wysokości. Spłuczka Sigma jest wyższa i cieńsza niż inne cysterny. Pozwala to na bardziej rozbudowaną instalację, co w niektórych przypadkach może być korzystne. Na przykład, gdy deska sedesowa jest podniesiona, może zakryć się lub zderzyć z płytą dociskową na ścianie. Aby wykorzystać spłukiwanie, konieczne jest obniżenie siedziska.

W spłuczce niewiele może się nie udać, ale drobne zabrudzenia lub cząsteczki mogą spowodować szybsze niż oczekiwano zużycie spłuczek i myjek wejściowych. Panele dostępowe można łatwo wymienić, a firma Geberit będzie dysponować zapasami na wymianę, ale niezbędne jest posiadanie panelu dostępowego, aby zapobiec uszkodzeniu wykończenia lub mebli, ponieważ naprawa po kilku latach nie jest tak prosta. Producenci stworzyli płytę dociskową do spłuczek, aby zapobiec podobnym problemom z dostępem w przyszłości. Płytka przyciskowa, która jest dostępna w firmie Geberit w konfiguracjach z jednym spłukiwaniem, ale jest bardziej rozpowszechniona w konfiguracjach ze spłukiwaniem podwójnym, zapewnia dostęp do spłuczki w celu przeprowadzenia wszelkich niezbędnych czynności konserwacyjnych. Płytka jest instalowana na zakończenie instalacji i może być po prostu wyjęta w razie potrzeby, po czym można ją wymienić po zakończeniu niezbędnej konserwacji. W zależności od instalacji, płyty mogą być montowane na górze lub z przodu ościeżnicy w celu zapewnienia dostępu. Płyty dociskowe są dostępne w różnych kształtach i wykończeniach, aby dopasować je do Twoich potrzeb. Jednak oprócz wysokiej jakości tworzyw sztucznych z odpowiednim wykończeniem, mogą być również dostarczone mosiężne płyty z metalicznym wykończeniem lub szklanym frontem.

O co chodzi w kolekcji Geberit Omega?

Kolekcja Omega firmy Geberit to stosunkowo nowy dodatek do ich linii produktów. Łączy w sobie wiele cech charakterystycznych serii Kappa i Sigma, a także obszerny wybór ładniejszych płyt dociskowych. Dostępne są wysokości montażowe 82 cm, 98 cm i 112 cm, podobnie jak przepusty na kable i przewody wymagane w toaletach myjących oraz funkcje odsysania zapachów, co zapewnia, że ​​linia Omega jest przyszłościowa. W ramach specjalistycznego pozycjonowania firmy Geberit, linia Omega jest dostępna tylko za pośrednictwem wyspecjalizowanych dostawców, takich jak sklepy, które przeszły kompleksowe szkolenia produktowe i są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami produktów. W wyniku tego produkt niekoniecznie jest trudniejszy do zainstalowania lub bardziej skomplikowany; raczej najlepsze wskazówki są dostarczane użytkownikowi końcowemu w celu zagwarantowania, że ​​zostanie użyta właściwa spłuczka w odpowiednich okolicznościach. Stelaże Geberit duofix służą do całkowitego obramowania odpowiedniej spłuczki w systemach naściennych. Rama zapewnia wsparcie konstrukcyjne do montażu wiszącej miski wc na ścianie i została przetestowana pod kątem nośności ponad 400 kg.Okucia ścienne są dołączone do większości spłuczek i służą do mocowania ramy do ścian litych, suchej zabudowy i odpowiednich ścian drewnianych. Zespół montażowy musi starannie zapewnić odpowiednie miejsce zakotwienia ramy. Boty są przymocowane do ramy w celu zapewnienia punktu mocowania miski naściennej. Wysokość mocowania została wstępnie określona, ​​a rama może być dostosowana do różnych poziomów podłogi w razie potrzeby. Aby zagwarantować, że ostateczna wysokość miski będzie odpowiednią wysokością na drugim etapie mocowania, instalator musi być bardzo drobiazgowy podczas ustawiania wysokości śrub.

Co wiesz o cysternie Sigma?

Ten drobny problem rozwiązuje spłuczka Sigma, której wysokość montażowa wynosi 1080 mm w przypadku toalet montowanych na podłodze i 1120 mm w przypadku toalet naściennych. Ma również tę zaletę, że jest nieco cieńszy niż wersja standardowa. W serii sigma dostępna jest również rama o głębokości 8 mm, która idealnie nadaje się do montażu w ścianach i cieńszych przestrzeniach, a także w miejscach, w których przestrzeń jest na wagę złota. Ważne jest, aby zachować ostrożność podczas korzystania z tego produktu, ponieważ odpady gleby muszą być usuwane bezpośrednio na podłogę lub przez ścianę; w większości przypadków nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby wyrzucić śmieci z boku. Geberit oferuje szereg ram o bardziej specjalistycznym charakterze. Jedna przeznaczona jest dla osób niepełnosprawnych i montowana jest na ścianie. Rama zapewni dodatkowe wsparcie, gdy w.c. wystaje ponad 60cm ze ściany. Zapewni również więcej opcji, jeśli chodzi o opcje regulacji wysokości. Instalacje narożne toalet podwieszanych są przystosowane do drugiego typu cystern specjalistycznych. Jest to częściej wykorzystywane jako element projektu przez projektantów wnętrz lub projektantów łazienek, którzy specjalizują się w małych przestrzeniach lub gdy przestrzeń jest na wagę złota.

Seria Geberit Monolith.

Wreszcie, seria Geberit Monolith została włączona do linii spłuczek Geberit. To wysokiej klasy designerskie wykończenie zostało opracowane, aby oferować wysokiej klasy designerskie wykończenie dla toalet montowanych tyłem do ściany, toalet naściennych, bidetów, pisuarów i umywalek montowanych przy ścianie. Seria toalet myjących Geberit aquaclean to kolejne zastosowanie tego produktu. Monolith jest bardzo prosty w montażu i nie wymaga stosowania dodatkowych pudełek ani wykończeń, aby ukryć produkt. Jest często wykorzystywany jako modernizacja, gdy potrzebne są drobne remonty łazienek bez powodowania uszkodzenia istniejących wykończeń i wykończeń. Gładkie panele szklane, które są dostępne w pięciu różnych kolorach, są używane do przykrycia spłuczki i armatury, co zapewnia wyjątkowo ekskluzywny wygląd projektanta. Moduły mają całkowitą głębokość 106 cm i są całkowicie samowystarczalne.

Czym są odpady i pułapki Geberit?

Jak wspomniano wcześniej, Geberit produkuje szeroką gamę okuć dla różnych producentów, a ich oferta produktów jest bardzo szeroka. Ponadto sprzedają ograniczoną liczbę śmieci i pułapek bezpośrednio społeczeństwu za pośrednictwem swojego portfela detalicznego. Oferowany jest syfon na butelki do umywalek o nowoczesnym wyglądzie. Ceny Geberit są bardzo konkurencyjne i możesz mieć pewność, że jakość produktu spełni Twoje oczekiwania. Dostępne są dwa rodzaje odpływów do kąpieli kontrolnej: odpływy z kąpieli kontrolnej obracającej się i odpływy do kąpieli kontrolnej push. Są dostępne w różnych rozmiarach, aby dostosować się do rozmiaru i głębokości wanny. Odpływy wannowe Geberit będą naszą opcją „przejdź do” odpływu wannowego do wszystkich naszych projektów instalacyjnych. Są one niezwykle przystępne cenowo, a ponieważ mamy do czynienia z produktem, do którego po zakończeniu instalacji może być trudno dotrzeć, polegamy na jakości Geberit, aby nas nie zawieść.Dodatkowo Geberit oferuje przelewowy napełniacz wannowy z odpływem z regulacją obrotów, który jest dostępny zarówno w wersji regularnej, jak i rozszerzonej, w zależności od wielkości wanny po raz kolejny W przypadku odpływów wannowych, wersja podstawowa sprawdzi się przy wanny o wymiarach do 1700x750mm, o ile wanny mają normalną głębokość. Odpływy kąpielowe, które są dłuższe niż standardowe odpływy kąpielowe, będą potrzebne do głębszych kąpieli i wszystkiego, co większe.

Co takiego jest w toaletach Geberit?

To tutaj znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania dla współczesnych WC, w tym stelaże, spłuczki i systemy spłukiwania, które zostały opracowane i dostarczone przez światowych liderów Geberit zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki ukrytym systemom toalet, spłuczkom i systemom spłukiwania Geberit wyznacza standardy współczesnych rozwiązań WC. Firma stale opracowuje nowe i kreatywne metody, aby zagwarantować, że estetyka łazienki nie zostanie naruszona. Oferowane przez nich towary są najwyższej jakości i wszystkie zostały gruntownie przetestowane, aby zagwarantować, że spełniają wysokie standardy jakości i wydajności firmy Geberit. Geberit jest idealnym projektantem dla każdej modnej łazienki, dzięki przytłaczającemu wyczuciu współczesnej estetyki i najbardziej zaawansowanym technologiom czyszczenia. Firma Geberit była liderem wielu postępów w zakresie ukrytych toalet, spłuczek i mechanizmów spłukiwania. Komponenty Geberit, które są produkowane i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami, stanowią solidną podstawę do zbudowania współczesnego, usprawnionego środowiska, które emanuje silnym poczuciem czystości.

Geberit oferuje szeroką gamę stelaży i spłuczek do WC naściennych, dzięki czemu funkcjonalność nie musi odbywać się kosztem estetyki. W publicznych toaletach dostępna jest szeroka gama przycisków i elementów spłukujących do pisuarów, które pomagają w stworzeniu męskiej łazienki o czystym i profesjonalnym wyglądzie. Geberit oferuje wiele różnych linii produktów, z których każda ma na celu uzupełnienie pozostałych elementów kolekcji. Na przykład kolekcja iCon jest dostępna w zaokrąglonych lub kwadratowych wykończeniach i ucieleśnia subtelną, współczesną elegancję. Każda łazienka będzie miała coś, co do niej pasuje dzięki różnorodności dostępnych opcji, w tym zawieszania na ścianie, montażu tyłem do ściany i łączenia w pary, a także dopasowanych bidetów. Linia będzie również doskonałym uzupełnieniem każdego nowoczesnego zestawu łazienkowego. Kolekcja Smyle została stworzona z myślą o atrakcyjności użytkowej. Jego klasyczne wzory i smukłe linie sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdej wielkości łazienki i jest dostępny między innymi w ciasnych parach, zawieszonych na ścianie i z powrotem do ściany. Nie ma lepszego miejsca na to, co najlepsze we współczesnym wzornictwie niż kolekcja monolitów oferowana przez Geberit. Spłuczka i rama ze szklanym frontem, które są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​każdej toalety lub bidetu montowanej na ścianie, to modne rozwiązanie, które pozwala uniknąć konieczności ponownego układania płytek lub ponownego hydrauliki w łazience w celu zainstalowania toalety. Wielokrotnie nagradzany Monolith Plus ma również zintegrowany system usuwania zapachów, a także kontrolowane przez czujniki podświetlenie, dzięki czemu może naprawdę promować postęp techniczny bez poświęcania elegancji.

Co to są toalety wiszące Geberit?

W łazience podwieszana toaleta jest uosobieniem elegancji i uroku. Jest doskonałym dodatkiem do każdego wystroju łazienki ze względu na czyste linie i klasyczny styl. Wiszące WC są zawieszone na ukrytej ramie, dzięki czemu płytki można zamontować aż do ściany. Ukryta spłuczka sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się większe, a jednocześnie jest łatwiejsze do czyszczenia. Firma Geberit oferuje różne WC naścienne, z których każda ma swoje unikalne cechy.Trudno byłoby dopasować ultranowoczesny kwadratowy kształt toalety wiszącej Geberit Icon Square Rimfree z czymkolwiek innym w dzisiejszej nowoczesnej łazience, ale ponadczasowy design toalety wiszącej Geberit Smyle będzie pasował do każdego projektu łazienki

Zbiorniki toaletowe podtynkowe i stelaże Geberit, jaka jest różnica?

Omega i Monolith to dwie dostępne ukryte ramki i spłuczki firmy Geberit. Nasze ukryte stelaże toaletowe są w pełni regulowane, co pozwala wybrać wysokość toalety. Można również wybierać spośród wielu opcji spłukiwania, w tym spłukiwania pojedynczego lub podwójnego, a także stylu przycisku spłukującego. Z wielką przyjemnością zapewniamy wysokiej jakości, niezawodną instalację wodociągową, a nasze ukryte spłuczki toaletowe i ramy są budowane z myślą o tym.

Toalety Geberit wbudowane w ścianę?

Toalety montowane na ścianie charakteryzują się wyrazistymi, czystymi liniami, które wyglądają jak w domu we współczesnej łazience, tak jak w bardziej tradycyjnym otoczeniu, pomagając zmaksymalizować przestrzeń bez poświęcania elegancji. Aby toaleta przylegająca do ściany działała prawidłowo, spłuczka musi być ukryta. Dzięki temu Twoja łazienka pozostanie duża i otwarta. Wśród wielu różnych typów i wzorów dostępnych w Geberit, toalety montowane na ścianie są jednymi z najbardziej popularnych. To lekcja minimalistycznego designu. Toaleta Geberit Citterio Rimfree Back to Wall to dzieło sztuki z subtelnymi liniami i praktycznym wzornictwem. Ta toaleta przylegająca do ściany jest również odpowiedzialna za środowisko, ponieważ została zbudowana zarówno z opcją pełnego spłukiwania, jak i do połowy spłukiwania. Podwyższona toaleta ścienna Geberit Acanto ma elegancki i stylowy wygląd, a jej podwyższona wysokość sprawia, że ​​jest idealna dla wyższych użytkowników. Geberit Acanto Toaleta podniesiona do ściany

Co możesz mi powiedzieć o toaletach zamkniętych Geberit?

Oprócz oszczędności miejsca, toalety połączone blisko siebie są również wygodniejsze, ponieważ spłuczka i miska są „ściśle połączone”, co oznacza, że ​​zajmują mniej miejsca niż konwencjonalna toaleta. Ze względu na swój klasyczny wygląd i niewielki charakter nadają się uniwersalnie do wszelkiego rodzaju dekoracji i aranżacji łazienek. Toaleta Geberit Icon Square Close Coupled Rimfree to jedna z najpiękniejszych dostępnych WC. Łączy wysokiej jakości wykonanie z wysokiej jakości materiałami, aby stworzyć toaletę, która jest zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna. Wyposażony w spłuczkę z podwójnym spłukiwaniem, jego dyskretny design uzupełnia wystrój większości łazienek. Po zainstalowaniu w łazience toaleta blisko sprzężona Geberit Smyle stanowi estetyczny dodatek. Jego walory higieniczne obejmują funkcję zmywania i konstrukcję bez obręczy, co ułatwia utrzymanie w czystości.

Toalety prysznicowe Geberit: co powinieneś wiedzieć

Toalety myjące zmieniają sposób korzystania z toalet przez ludzi na całym świecie. Dzięki dyskretnemu wzornictwu wtapiają się w każdy wystrój łazienki, ale dzięki najnowocześniejszej technologii plasują się w czołówce luksusowych toalet. Wśród toalet myjących Geberit znajduje się Geberit Aquaclean 4000, łatwa w montażu deska sedesowa, która umożliwia szybką metamorfozę toalety, umożliwiając kontrolę intensywności strumienia wody i oferując ergonomicznie zbudowaną deskę. Toaleta Geberit Aquaclean 4000 jest oferowana w dwóch konfiguracjach: jako zamiennik dotychczasowej toalety lub jako zestaw z pasującą miską. Dla osób poszukujących najnowocześniejszych technologii toaletowych doskonałym wyborem będzie toaleta myjąca Geberit Aquaclean Mera Comfort. To kompleksowe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje tego rodzaju toalety. Ciepła woda, oscylujący strumień jest połączony z podgrzewaną deską i ciepłym powietrzem suszącym po użyciu, a w nocy w dolnej części toalety wbudowane jest miękkie światło, eliminując potrzebę korzystania z oświetlenia łazienkowego. Wszystkie główne operacje są kontrolowane za pomocą pilota, a automatyczne otwieranie i zamykanie pokrywy jest wyzwalane przez zaawansowane czujniki w momencie zbliżania się do kontenera.

Więcej informacji o Geberit Bidet?

Bidety mogą być istotną częścią projektu i funkcjonalności każdego zestawu łazienkowego Bidety są standardowym wyposażeniem większości łazienek na całym kontynencie i zapewniają poczucie elegancji w każdej łazience. Geberit oferuje szeroką gamę bidetów, w tym bidet stojący Geberit Acanto, który został zaprojektowany tak, aby pasował do różnych wnętrz. Jego elegancka forma w kształcie wazonu nadaje mu ponadczasowego piękna, a jego montaż tyłem do ściany gwarantuje, że będzie on bezproblemowo wkomponować się w ogólny wygląd Twojej łazienki. Podczas gdy bidet Geberit Citterio wiszący ma organicznie płynny wygląd, który nada klasycznego charakteru każdej łazience, fakt, że jest on zawieszony na ścianie, nadaje mu nowoczesny charakter. Dostępna jest również rama do bidetu Geberit Duofix, która zawiera wszystko, co jest potrzebne do zamontowania bidetu na ścianie.

Czym dokładnie są pisuary Geberit?

Wśród wielu cech regulowanej ramy DuoFix są regulowane, ocynkowane nogi i odporna na rdzę powłoka proszkowa, które łączą się, tworząc mocną i trwałą konstrukcję, która ma służyć przez całe życie. Dzięki sterowaniu pisuaru Geberit Sigma50 Hytronic na podczerwień można łatwo przeanalizować wzorce użytkowania i przeprowadzić odpowiednią konfigurację dla takich rzeczy, jak interwał spłukiwania i czas spłukiwania – i nie trzeba czekać, aż korzyści staną się widoczne, ponieważ system się uruchamia działa natychmiast po jego zainstalowaniu. Skontaktuj się z Geberit, aby dowiedzieć się więcej o szerokiej gamie akcesoriów do montażu bidetów, które mamy do zaoferowania. Nasze dane kontaktowe można znaleźć na dole tej strony, a nasz przyjazny personel jest gotowy do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania.

Systemy pisuarowe spełniają wymagania dotyczące niezawodności i efektywności ekonomicznej obiektów o dużej częstotliwości użytkowania, a także są oczekiwanym elementem każdej modnej męskiej łazienki. Systemy pisuarowe są dostępne w różnych stylach i rozmiarach. Linia akcesoriów instalacyjnych Geberit przyczynia się do tego, że wydajność nie musi być poświęcana na rzecz estetyki. Współczesny styl w połączeniu z najnowocześniejszą technologią to coś, co Geberit jest w czołówce. Od toalety podwieszanej, która zapewnia niezawodną funkcjonalność bez poświęcania estetyki, przez linię toalet myjących, która wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, po współczesne stylizacje serii bidetów wiszących i podłogowych — każdy, kto pragnie pięknego jeszcze funkcjonalny komplet łazienkowy. Przy tak wielu wzorach i możliwościach wyboru, projektowanie wymarzonej łazienki nigdy nie było prostsze. A wybierając Geberit, masz pewność, że bezkompromisowy styl i wzornictwo łączy się z wysokiej jakości inżynierią, na której możesz polegać.

O co chodzi w systemie spłukiwania Geberit?

Każdy ukryty zbiornik toaletowy Geberit jest wyposażony w najbardziej zaawansowany technologicznie mechanizm spłukujący dostępny na całym świecie. Zawory do pełnego i spłukiwania firmy Geberit są wykonane z odpornego na korozję tworzywa sztucznego wysokiej jakości.... Zamiast ograniczać przenoszenie hałasu podczas płukania i napełniania, cały system ma na celu jego zminimalizowanie.

Co to jest toaleta Geberit i jak działa?

Toaleta z pokrywą Spłuczki i stelaże to dwa rodzaje spłuczek. Oferują instalację wodno-kanalizacyjną i wsparcie dla Twojej łazienki, nie umniejszając piękna przestrzeni. Omega i Monolith to dwie dostępne ukryte ramki i spłuczki Geberit.

Czy toalety Geberit są wysokiej jakości?

Ponadto firma Geberit od ponad 50 lat produkuje uchwyty do toalet naściennych, więc jestem pewien, że ten uchwyt naścienny przetrwa długo. Nasza toaleta jest solidna, ale jej skuteczność zależy od tego, jak dobrze jest zainstalowana.

Gdzie produkty Geberit mają swój początek?

Geberit ma silną lokalną obecność w większości krajów europejskich i oferuje wyróżniającą się wartość dodaną, jeśli chodzi o technologię sanitarną i ceramikę łazienkową Geberit działa silnie lokalnie w większości krajów europejskich. Sieć produkcyjna składa się z 29 zakładów produkcyjnych, z czego sześć znajduje się za granicą. Rapperswil-Jona w Szwajcarii jest siedzibą głównej siedziby Grupy.

Czy geberit to renomowana marka?

Biorąc pod uwagę, że Geberit to firma wysokiej jakości, która od ponad 50 lat produkuje naścienne uchwyty do toalet, jestem pewien, że ten uchwyt naścienny przetrwa długo. Zainstalowaliśmy to w ramach kompletnej renowacji łazienki, ponieważ wymaga usunięcia ścian i przeniesienia rur.

Podstawy toalet Geberit.

 • Geberit jest największym na świecie producentem ram do toalet z podgrzewanymi siedzeniami i zdalnie sterowanymi pulsującymi dyszami czyszczącymi.
 • Od prawie 140 lat firma Geberit jest liderem w dziedzinie innowacji produktów, niezawodności i zrównoważonego rozwoju.
 • Firma wynalazła obecnie powszechny mechanizm wyskakującego pojemnika na śmieci.
 • Zbiorniki są dostępne w wielu kolorach i wykończeniach zarówno do toalet podłogowych, jak i ściennych.
 • Seria popychaczy Geberit Omega to nowszy produkt.
 • Płytki dociskowe są dostępne w różnych kształtach i wykończeniach.
 • Geberit oferuje wybór bardziej wyspecjalizowanych ramek.
 • Geberit to idealny projektant do każdej stylowej przestrzeni łazienkowej, z silnym poczuciem nowoczesnej estetyki i najnowocześniejszej technologii czyszczenia.
 • Geberit jest pionierem wielu innowacji w zakresie ukrytych toalet, w tym ramek, spłuczek i mechanizmów spłukiwania.
 • Można również wybrać między spłukiwaniem pojedynczym i podwójnym, a także wzorem przycisku spłukującego.
 • Deska sedesowa Aquaclean 4000 firmy Geberit to łatwa w montażu deska sedesowa z regulowanym strumieniem wody i ergonomiczną konstrukcją.
 • Bidet wiszący Geberit Citterio ma organiczny, płynny wygląd, który zapewni klasyczny akcent w każdej łazience.
 • Nasza toaleta myjąca Geberits Aquacleans Mera Comfort to doskonała opcja dla najnowocześniejszej technologii toalet.
 • Geberit to niemiecki producent wysokiej jakości toalet i akcesoriów łazienkowych.
 • Seria toalet ściennych jest niezawodna i stylowa.
 • Seria bidetów stojących jest nowoczesna i zaawansowana technologicznie.
 • Geberit produkuje naścienne uchwyty do toalet od prawie 50 lat.
 • Zainstalowaliśmy go w ramach pełnej przebudowy łazienki, ponieważ wymaga usunięcia ścian i przeniesienia rur.

Napisane przez
BrookPad Team

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals