Is Geberit a well-known bathroom brand?

Czy Geberit jest znaną marką łazienkową?

Spójrz, czy Geberit jest znaną marką łazienkową.

Toaleta w łazience Geberit

Czy Geberit jest zaufaną marką?

Geberit jest największym na świecie producentem ramek toaletowych z podgrzewanymi siedzeniami i zdalnie sterowanymi pulsującymi strumieniami czyszczącymi. Od prawie 140 lat Geberit kieruje innowacjami produktowymi, niezawodnością i zrównoważonym rozwojem. Firma wynalazła teraz popularny mechanizm śmieci w kąpieli. Cessna produkuje również cysterny Villeroy & Boch, które wykorzystują przepełnienie kąpieli do wypełnienia wanny zamiast kranów lub wylewków. Geberit Aquaclean to toaleta i bidet w jednym.

W niektórych przypadkach maszyna zawiera suszarkę, prysznic do masowania i pilota. Cysterny są dostępne w różnych kolorach i wykończeniach dla toalet podłogowych i ściennych. Seria płyt push z Geberit Omega to nowszy produkt. Łączy to, co najlepsze z serii Kappa i Sigma z szeroką gamą schodliwych płyt push. Płytki są dostępne w szeregu kształtów i wykończeń.

W serii Omega Geberit współpracuje z lokalnymi dostawcami. Geberit ma wybór ram, które są bardziej wyspecjalizowane. Cystern Sigma ma wysokość 1080 mm do montażu podłogi i wysokości 1120 mm do montażu na ścianie. Seria Sigma zawiera również głęboką ramkę 8 mm do instalacji w ścianach i mniejszych obszarach. Projektanci wykończenia toalet montowanych na podłodze tylnej do ściany, bidetów, pisuarów i basenów myjnych, Geberit Monolith.

Geberit jest idealnym projektantem dla każdej stylowej przestrzeni łazienkowej, z silnym poczuciem nowoczesnej estetyki i najnowocześniejszej technologii czyszczenia. Firma nieustannie wymyśla świeże i innowacyjne sposoby utrzymania nienaruszonego piękna łazienki. Geberit był pionierem wielu ukrytych innowacji toaletowych, w tym ramek, cystern i mechanizmów spłukiwania. Geberit ma montowane na ścianie ramki wsporcze WC i cysterny. Dostępna w zaokrąglonych lub kwadratowych wykończeniach, seria ikon jest elegancko zaniżona.

Linia Smile została zaprojektowana tak, aby była funkcjonalnie atrakcyjna. Jest coś dla każdej łazienki z opcjami, w tym wisząc ściany, powrót do ściany i zamykaną parę. Ukryte cysterny i ramki z Geberit zostały zaprojektowane do tego. Toaleta Geberit Acanto podwyższona z tyłu do ściennej jest elegancka i odpowiednia dla wyższych użytkowników. Omega i monolit to całkowicie regulowane toalety.

Możesz także wybierać między pojedynczym a podwójnym spłukiwaniem, a także konstrukcja płytki spłukiwanej. Aquaclean 4000 toaletowa siedziba Geberit to łatwa do zainstalowania toalety z regulowanym sprayem wodnym i ergonomicznym projektem. Wiszący bidet na ścianie Geberit Citterio ma ekologiczny wygląd, który zapewni klasyczny akcent dla każdej łazienki. Nasza toaleta z prysznicem komfortowego Geberits Aquacleans Mera to świetna opcja dla najnowocześniejszej technologii toalet. Geberit to niemiecki producent wysokiej jakości toalet i akcesoriów łazienkowych.

Seria toalet montowanych na ścianie jest niezawodne i stylowe. Seria Bidet na podłodze jest współczesna i zaawansowana technologicznie. Geberit jest dobrze ugruntowany w większości narodów europejskich. Geberit produkuje montowane na ścianie przewoźników toaletowych od prawie 50 lat. Zainstalowaliśmy go w ramach pełnej przebudowy łazienki, ponieważ wymaga usuwania ścian i poruszania rur. W jednej z klatek Duofix, która występuje w szeregu wykończeń, należy zainstalować toaletę na ścianie. Ich chromowane płytki, izolowane cysterny, łatwy dostęp do serwisowania i jednoczęściowe listwy sprawiają, że łazienka będzie luksusowa.

Dlaczego miałbyś wybrać Geberit?

Geberit jest największym na świecie producentem ramek toaletowych. Tworzą również światowej klasy Aquaclean Shower Bidet toalety, które obejmują podgrzewane siedzenia i pulsujące strumienie czyszczące, które są kontrolowane przez zdalne sterowanie. Ten szwajcarski biznes ma obecność na całym świecie i jest liderem branży w dziedzinie technologii sanitarnych. Geberit jest na czele innowacji produktu, niezawodności i zrównoważonego rozwoju od ponad 140 lat i przewyższa swoich rywali w badaniach i rozwoju. Geberit ma siedzibę w Niemczech.

Innowacja Geberit jest dobrze wytrzymającym sekretem.

Jakość towarów, których nie można zobaczyć lub trudne do uzyskania, musi mieć największy możliwy standard. Złącza odpadów toaletowych, wewnętrzne komponenty cysterna i większość technologii regulującej wodę w łazienkach są opracowywane i wytwarzane przez Geberit, ale są również wykorzystywane przez inne główne marki w branży łazienki. Geberit to firma produkująca cysterny Villeroy & Boch. Geberit przejął wiodącą pozycję w dostarczaniu producentom technologii, których potrzebują, aby nadal poprawić ceramikę i projektowanie łazienki w przyszłości. Wprowadzenie nowej technologii do cysterny ceramicznej, takiej jak rozwój ukrytych cystern, które są wykorzystywane do ukrywania działających elementów w ścianach lub meblach, dzięki czemu projekt łazienki jest bardziej atrakcyjny estetycznie. Ponadto Geberit jest liderem w dziedzinie technologii zarządzania odpadami, oferując najnowocześniejsze roztwory odpadów prysznicowych zarówno dla podstawowej tacki prysznicowej, jak i bardziej skomplikowanych sytuacji w mokrej pokoju. Ab initio, Geberit był pionierem tworzenia systemów odpadowych Bath, które są teraz częściej wykorzystywane. Następnie Geberit stworzył technikę, która umożliwia zastosowanie przelewu kąpieli do wypełnienia kąpieli, w ten sposób całkowicie eliminując potrzebę kąpieli lub wylewków.

Geberit to prosty w użyciu produktu.

Produkty są tworzone z myślą o instalatorze, w wyniku czego pasują nie tylko do istniejących instalacji, ale także mają być zainstalowane szybko i po prostu. Uwzględniono śruby do instalacji i standardowe połączenia odpadowe dla towarów, a ponieważ podczas pierwszego etapu ustalonego jest zamontowana duża liczba produktów Geberit, często zawierane są również okładki, aby zapobiec dostaniu się pyłu i zanieczyszczeń do produktów.

Toalety prysznicowe Geberit, czym one są?

Wprowadzenie wielu innowacyjnych przedmiotów Geberit w ciągu ostatnich kilku lat spowodowało mini-rewolucję w sposobie, w jaki widzimy i wykorzystujemy nasze łazienki. Geberit był pionierem w wprowadzeniu toalet prysznicowych na rynek europejski. Aquaclean WC Series pomógł w wypełnianiu luki między bidetem, który jest obecnie niewykorzystany, a toaletą. Oprócz monolitu dostępne są inne uzupełniające się elementy, takie jak monolit, które oferują atrakcyjne projekty i prostotę instalacji ukrytych cystern.

Co to jest Geberit Aquaclean i jak to działa?

Geberit Aquaclean to rewolucyjny nowy produkt Geberit. Ta toaleta i bidet z Geberit pomogą ci utrzymać czystość, jednocześnie zapewniając świeże, czyste wrażenie po każdej wizycie w łazience. Geberit Aquaclean Ta maszyna nie tylko cię myje, ale także w niektórych przypadkach obejmuje suszarkę, a także prysznic masujące i zdalne sterowanie. Jeśli chcesz zagwarantować, że łazienka jest tak czysta, jak to możliwe, Aquaclean jest najlepszą opcją. Nie tylko oszczędza pieniądze, ale także pomaga środowisku, zmniejszając ilość zakupionego papieru toaletowego. Dostępnych jest jeszcze więcej opcji w zależności od wybranego modelu, takich jak zaprogramowane profile użytkowników, płukanie toalety zdalnego sterowania i dodatkowe czyszczenie dyszy.

A co z cysternami Geberit, czy wiesz o nich coś?

Zapewnienie kompleksowej różnorodności ukrytych cystern dla każdego cysterny aplikacji z Geberit jest dostępne do instalacji na meble o niskiej wysokości zarówno dla toalet montowanych na podłodze, jak i naściennej, i są one dostępne w różnych kolorach i wykończeniach. Małe przyciski pneumatyczne pojedynczego spłukiwania, a także częściej używane przyciski pneumatyczne podwójne, są oferowane jako opcje. Kupując cysternę, otrzymasz podstawowy przycisk; Jeśli jednak chcesz czegoś bardziej charakterystycznego, Geberit oferuje szeroki wybór przycisków w różnych stylach i kolorach, aby pasowały do ​​każdej instalacji. Dostęp do konserwacji jest wymagany dla cystern wyposażonych w przyciski.

Geberit Kappa, Sigma i Omega?

Możliwe jest, że można zdobyć na zamówienie talerze, aby pasowały do ​​wykończenia łazienki, jeśli jest to potrzebne. Przy wyborze płyty pchnięcia należy zastosować ekstremalną ostrożność, ponieważ płytki Geberit są kompatybilne tylko z odpowiednią cysterną. Geberit ostatnio ułatwił sobie sprawę, wprowadzając trzy odrębne cysterny do swojej linii produktów. Cysterny bractw Kappa, Sigma i Omega. Płytki pchnięcia cysterny kappa, cysterny Sigma i cysterny Omega należy zatem wybierać z zakresu kappa, zakres sigma dla cysterny Sigma i zakres Omega dla cysterny Omega. Geberit stworzył różne cysterny przez lata, aby zaspokoić różne potrzeby instalacyjne. Prawie wszystkie cysterny mają konwencjonalną 6 galonów i 3 litrową pojemność spłukiwania. W przypadku instalacji o niższej wysokości, takich jak te pod oknami lub w określonych meblach, często wykorzystywana jest cyster Kappa. Ciało cysterna jest krótsze i szersze niż zwykle, umożliwiając utrzymanie wody i przepłukania na niższym poziomie wysokości. Cysterna Sigma jest wyższa i szczuplejsza niż inne cysterny. Pozwala to na bardziej znaczącą instalację, która może być korzystna w niektórych przypadkach. Na przykład, gdy sedes jest podnoszony, może on zakryć lub zderzać się z płytą naciskową na ścianie. Konieczne jest obniżenie siedzenia w celu wykorzystania spłukiwania.

Jest bardzo niewiele, co może pójść nie tak z cysterną, ale niewielki brud lub cząsteczki mogą powodować zużycie spłukiwania i wejściowych szybszych niż oczekiwano. Panele dostępu można łatwo zmienić, a Geberit będzie miał pod ręką zamienniki, ale bardzo ważne jest, aby mieć panel dostępu, aby zapobiec uszkodzeniu wykończenia lub mebli, ponieważ nie jest to tak proste do naprawy po wielu latach. Producenci stworzyli płytkę pchnięcia cystern, aby zapobiec podobnym problemom dostępu w przyszłości. Płyta wypychająca, która jest dostępna w Geberit w konfiguracjach pojedynczych spłukiwania, ale jest bardziej rozpowszechniona w konfiguracjach podwójnego spłukiwania, zapewnia dostęp do cysterny dla każdej niezbędnej konserwacji. Płyta jest instalowana po zakończeniu instalacji i może zostać po prostu wycofana w razie potrzeby, po czym można ją wymienić po zakończeniu koniecznej konserwacji. W zależności od instalacji płyty mogą być zamontowane na górze lub przedniej części ramy drzwi, aby zapewnić dostęp. Płytki są dostępne w różnych formach i wykończeniach, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jednak oprócz wysokiej jakości plastików o wysokiej jakości plastiki z mosiężnymi płytami z metalowym wykończeniem lub szklanym frontem.

O czym jest kolekcja Geberit Omega?

Kolekcja Omega Geberit jest stosunkowo najnowszym dodatkiem do ich linii produktów. Zawiera wiele cech serii Kappa i Sigma, a także kompleksowy wybór lepszych płyt push. Dostępne są wysokości instalacji 82 cm, 98 cm i 112 cm, podobnie jak kanały do ​​kabli i kanałów wymaganych do toalet prysznicowych i funkcji ekstrakcji zapachów, które pomagają zapewnić, że linia Omega jest odporna na przyszłość. W ramach specjalistycznego pozycjonowania Geberit linia Omega jest dostępna tylko przez specjalistycznych dostawców, takich jak sklepy, które odbyły kompleksowe szkolenie produktów i są na bieżąco z najnowszymi projektami produktów. W wyniku tego produkt niekoniecznie jest trudniejszy do zainstalowania lub bardziej skomplikowany; Raczej najlepsze wskazówki są przekazywane użytkownikowi końcowi, aby zagwarantować, że właściwa cysterna jest używana dla odpowiednich okoliczności. Ramki Geberit Duofix są używane do całkowitego okrążenia odpowiedniej cysterny w systemach montowanych na ścianie. Rama oferuje podporę strukturalną do montażu wiszącej miski WC na ścianie i została przetestowana z pojemnością ładowania ponad 400 kg. Złącze ścienne są dołączone do większości cystern i służą one do zabezpieczenia ramy do solidnych ścian, suchej ściany i odpowiednich ścian drewnianych. Odpowiednia lokalizacja zakotwiczenia dla ramki musi być ostrożnie dostarczona przez zespół instalacyjny. Boty są przymocowane do ramy, aby zapewnić punkt montażowy dla montowanej na ścianie patelni. Wysokość mocowania została z góry ustalona, ​​a ramkę można dostosować, aby w razie potrzeby pomieścić różne poziomy podłogi. Aby zagwarantować, że ostateczna wysokość patelni jest odpowiednią wysokością na drugim etapie naprawy, instalator musi być skrupulatny podczas ustawiania wysokości śrub.

Co wiesz o cysternie Sigma?

Ten niewielki problem jest rozwiązany przez cystern Sigma, która ma wysokość instalacji 1080 mm dla toalet zainstalowanych podłogą i 1120 mm dla toalet montowanych na ścianie. Ma również tę zaletę, że jest nieco cieńszy niż wersja standardowa. W serii Sigma dostępna jest również głęboka rama 8 mm, która jest idealna do instalacji w ścianach i cieńszych przestrzeniach, a także w obszarach, w których przestrzeń jest na premii. Ważne jest, aby zachować ostrożność podczas korzystania z tego produktu, ponieważ odpady gleby muszą być usuwane bezpośrednio do podłogi lub przez ścianę; W większości przypadków nie będzie wystarczającej ilości miejsca, aby usunąć śmieci z boku. Geberit oferuje szereg ram, które są bardziej wyspecjalizowane. Jeden jest przeznaczony do pokoju niepełnosprawnego i jest zamontowany na ścianie. Rama będzie oferować dodatkowe wsparcie, gdy W.C. wystaje ponad 60 cm od ściany. Zapewni także więcej opcji, jeśli chodzi o opcje regulacji wysokości. Instalacje narożne toalet zawartych na ścianie są dostosowane do drugiego rodzaju specjalnego typu cysterny. Jest to częściej wykorzystywane jako element projektowy przez projektantów wnętrz lub projektantów łazienek, którzy specjalizują się w małych przestrzeniach lub gdy przestrzeń jest na premii.

Geberit Monolith Series.

Wreszcie seria Geberit Monolith jest zawarta w linii produktów Geberit Cistern. To wysokiej klasy designerskie wykończenie zostało opracowane, aby zaoferować wysokiej klasy designerskie wykończenie dla toalet montowanych na podłodze z tyłu, toalety montowane na ścianie, bidety, pisuary i dorzecze, które zostały zainstalowane na ścianie. Geberit Aquaclean Shower Toilet Series to kolejny zastosowanie tego produktu. Monolit jest bardzo prosty w instalacji i nie wymaga użycia dodatkowych pudełek lub wykończeń, aby ukryć produkt. Jest często wykorzystywany jako modernizacja, gdy potrzebne są drobne remonty łazienki bez powodowania uszkodzenia istniejących wykończeń i wykończeń. Sleek glass panels, which are available in five different colors, are used to cover the cistern and fittings, resulting in an ultra-high end designer appearance. The modules have a total depth of 106cm and are completely self-contained inside themselves.

What are Geberit's wastes and traps?

Jak wcześniej powiedziano, Geberit produkuje szeroką gamę wyposażenia dla wielu różnych producentów, a ich linia produktów jest ogromna. Ponadto sprzedają ograniczoną liczbę śmieci i pułapek bezpośrednio publicznie za pośrednictwem swojego portfela detalicznego. Oferowana jest pułapka na butelkę do basenów o współczesnym wyglądzie. Ceny Geberit są bardzo konkurencyjne i możesz być pewien, że jakość produktu spełni Twoje oczekiwania. Dostępne są dwa rodzaje odpadów do kąpieli kontrolnej: odwrócenie padów wyskakujących w kąpieli kontrolnej i odpadów kąpielowych. Są one dostępne w różnych rozmiarach, aby pomieścić rozmiar i głębokość kąpieli. Pop -up odpadach do kąpieli Geberit byłaby naszą opcją „Go to” wyskakujących odpadów do kąpieli dla wszystkich naszych projektów instalacyjnych. Są wyjątkowo rozsądnie wycenione, a ponieważ mamy do czynienia z produktem, który może być trudny do osiągnięcia po zakończeniu instalacji, polegamy na jakości Geberit, aby nas nie zawieść. Ponadto Geberit oferuje wypełniacz przelewu z wyskakującymi odpadami z kontrolą, która jest dostępna zarówno w wariantach regularnych, jak i rozszerzonych, w zależności od wielkości kąpieli. Jeśli chodzi o odpady kąpielowe, podstawowa wersja będzie działać dobrze dla wanny o wymiarach do 1700 x 750 mm, o ile kąpiele mają normalną głębokość. Odpady kąpielowe, które są dłuższe niż standardowe odpady kąpielowe będą potrzebne do głębszych kąpieli i wszystkiego większego.

Co takiego jest w toaletach Geberit?

To tutaj znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania dla współczesnego obszaru WC, w tym ramek, cystern i systemów spłukiwania, które zostały opracowane i dostarczone przez światowych liderów Geberit do najwyższych standardów. Dzięki ukrytym systemom toaletowym, cysternom i operacjom spłukiwanym Geberit ustanawia standard dla współczesnych rozwiązań WC. Firma zawsze opracowuje nowe i kreatywne metody gwarantujące, że estetyka łazienki nie jest zagrożona. Ich towary są najlepszą jakością i wszystkie zostały dokładnie przetestowane, aby zagwarantować, że zaspokoją wysokie standardy jakości i wydajności Geberit. Geberit jest idealnym projektantem dla każdego modnego obszaru łazienki, dzięki przytłaczającym poczuciu współczesnej estetyki i najbardziej zaawansowanej technologii czyszczenia. Geberit był na czele wielu postępów w ukrytych toaletach, cysternach i mechanizmach spłukiwania. Komponenty Geberit, które są wytwarzane i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami, stanowią mocne podstawy do budowy współczesnego, usprawnionego środowiska, które emanuje silnym poczuciem czystości.

Geberit oferuje szereg ram wsparcia i cystern dla WCS montowanych na ścianie, zapewniając, że funkcjonalność nie musi być kosztem estetyki. W publicznej przestrzeni toaletowej dostępnych jest szereg krążków i komponentów pisuarowych, pomagając w tworzeniu łazienki z branży z czystą i profesjonalną przewagą. Geberit oferuje różne odrębne linie produktów, z których każda ma uzupełnić inne komponenty w kolekcji. Na przykład kolekcja ikon jest dostępna w wyborze zaokrąglonych lub kwadratowych wykończeń i ucieleśnia subtelną, współczesną elegancję. Każda łazienka będzie miała coś do zabrania dzięki różnorodności dostępnych wyborów, w tym wiszącego ściany, powrót do ściany i opcji zamykania par, a także dopasowywanie bidetów. Zakres byłby również idealnym uzupełnieniem każdego nowoczesnego apartamentu łazienkowego. Kolekcja Smile została stworzona w celu zapewnienia atrakcyjnej użyteczności. Klasyczne projekty i eleganckie linie sprawiają, że jest to świetny wybór dla dowolnego obszaru łazienki i jest dostępny w bliskiej sparowanej, wiszących ścianach i powrót do konfiguracji ściany, między innymi. Nie ma lepszego miejsca, aby wybrać najlepsze we współczesnym designie niż kolekcja monolitów oferowanych z Geberit. Szklana frontowa cysterna i rama, która została zaprojektowana tak, aby pasowała do każdej toalety lub bidet na ścianie, jest modnym rozwiązaniem, które uniknie konieczności ponownego przechylania lub ponownego obciążenia łazienki w celu zainstalowania toalety. Wielokrotnie nagradzany Monolith Plus ma również zintegrowany system ekstrakcji zapachu, a także kontrolowane przez czujnik światło tylne, pozwalając mu naprawdę promować postęp techniczny bez poświęcania elegancji.

Geberit Wall zawieszał WCS, czym one są?

W łazience toaleta zawieszona na ścianie jest uosobieniem elegancji i uroku. Jest to doskonały dodatek do każdego wystroju łazienki ze względu na czyste linie i klasyczny styl. Wcing WC są zawieszone na ukrytej ramie, umożliwiając zainstalowanie płytek prosto do ściany. Ukryta cystern pomaga sprawić, by pokój wydawał się większy, a jednocześnie ułatwia czyszczenie. Od Geberit oferuje się różnorodne WC montowane na ścianie, każde z własnymi unikalnymi funkcjami. Trudno byłoby dopasować ultra-nowoczesny kwadratowy kształt kwadratowej ikony Geberit Square Rimfree toalety o ścianach z czymkolwiek innym w dzisiejszej nowoczesnej łazience, ale jej ponadczasowy projekt toalety zawieszonej na ścianie Geberit Smile uzupełniałby każdy projekt łazienki.

Geberit ukryte cysterny i ramki toaletowe, jaka jest różnica?

Omega i Monolith to dwie ukryte ramki Geberit i dostępne cysterny. Nasze ukryte ramy toaletowe są w pełni regulowane, co pozwala wybrać wysokość toalety. Możesz także wybrać z różnych opcji spłukiwania, w tym pojedynczych lub podwójnych spłukiwania, a także ze stylu płytki. Z wielką przyjemnością zapewniamy wysokiej jakości, niezawodną instalację wodno-kanalizacyjną, a nasze ukryte cysterny i ramy toaletowe są budowane z myślą o tym.

Geberit WC, które są wbudowane w ścianę?

WCIS WCS w sprawie wsparcia do ściany mają mocne, czyste linie, które pojawiłyby się jak w domu we współczesnej łazience, tak jak w bardziej tradycyjnym otoczeniu, pomagając zmaksymalizować przestrzeń bez poświęcania elegancji. Aby toaleta z tyłu do ściany funkcjonują prawidłowo, cystern musi zostać ukryta. Zapewnia to, że łazienka pozostaje duża i otwarta. Wśród wielu różnych rodzajów i projektów dostępnych w Geberit, toalety powrót do ściennych należą do najpopularniejszych. Lekcja minimalistycznego projektu, Geberit Citterio Rimfree Back to Wall Toaleta to dzieło sztuki o subtelnych liniach i praktycznym designie. Ta toaleta powrót do ścian jest również odpowiedzialna za środowisko, ponieważ została zbudowana zarówno z pełną i pół opcji spłukiwania. Geberit Acanto podwyższona toaleta z tyłu do ściany ma elegancki i stylowy wygląd, a jego podwyższona wysokość sprawia, że ​​jest idealny dla wyższych użytkowników. Geberit Acanto podniósł z powrotem do toalety ściennej

Co możesz mi powiedzieć o zamkniętych sprzężonych WC Geberit?

Oprócz oszczędzania miejsca, toalety bliskie są również wygodniejsze, ponieważ cysterna i patelnia są „ściśle powiązane”, co oznacza, że ​​zajmują mniej miejsca niż konwencjonalna toaleta. Ze względu na ich klasyczny wygląd i niewielką naturę są one powszechnie dostosowane do wszystkich rodzajów dekoracji i designu łazienki. Ikona Geberit Square Close, sprzężona toaleta Rimfree to jedna z najpiękniejszych dostępnych WC w bliskich sprzężonych WC. Łączy wysokiej jakości kunszt z wysokiej jakości materiałami, aby stworzyć toaletę, która jest zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna. Z nizem, z podwójnym spłukiwaniem cysterny, uzupełnia dekoracje większości łazienek. Po zainstalowaniu w łazience, toaleta z bliskiej sprzężonej Geberit Smile zapewnia estetycznie atrakcyjny dodatek. Jego higieniczne poświadczenia obejmują funkcję zmywania i konstrukcję, która ułatwia utrzymanie czystości.

Toalety prysznicowe Geberit: co powinieneś wiedzieć

Toalety prysznicowe przekształcają sposób, w jaki ludzie używają toalet na całym świecie. Wracają z dowolnym wystrojem łazienki dzięki ich dyskretnym wzorom, ale ich najnowocześniejsza technologia stawia je na czele luksusowej komfortu toalety. Wśród toalet prysznicowych Geberit jest Geberit Aquaclean 4000, łatwa do zainstalowania toalety, która oferuje toaletę szybką metamorfozę, umożliwiając kontrolę intensywności sprayu wodnego i oferowanie ergonomicznie zbudowanego siedzenia. Toaleta Geberit Aquaclean 4000 jest oferowana w dwóch konfiguracjach: jako zamiennik obecnej toalety lub jako zestaw z pasującą miską. Dla osób poszukujących najnowocześniejszej technologii toalety Geberit Aquaclean Mera Comfort Shower jest doskonałym wyborem. Jest to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje tego rodzaju toalety. Ciepła woda, oscylacyjny spray łączy się z podgrzewanym siedziskiem i suszeniem ciepłego powietrza po użyciu, a w nocy miękkie światło jest wbudowane na dno toalety, eliminując potrzebę światła w łazience. Wszystkie główne operacje są kontrolowane przez zdalne sterowanie, a zautomatyzowana pokrywka otwierania i zamykania jest wyzwalana przez wyrafinowane detektory po zbliżeniu się pojemnika.

Więcej informacji na temat bidetów Geberit?

Bidety mogą być istotną częścią projektu i funkcjonalności każdego apartamentu łazienkowego. Bidety są standardowym elementem w większości łazienek na całym kontynencie i zapewniają poczucie elegancji dla każdego ustawienia toaletowego. Geberit oferuje różnorodne bidet, w tym bidet Gberit Acanto podłogowy, który został zaprojektowany tak, aby pasował do różnych ustawień. Jego elegancka forma w kształcie wazonu nadaje mu ponadczasowe piękno, a jego instalacja na ścianie zapewnia, że ​​bezproblemowo integruje się z ogólnym wyglądem łazienki. Podczas gdy wiszący bidet na ścianie Geberit Citterio ma ekologicznie płynący wygląd, który da klasyczny akcent każdej łazience, fakt, że jest on zawieszony na ścianie, stanowi nowoczesny akcent. Istnieje również ramka Bideta Geberit Duofix, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zainstalować bidet zamontowany na ścianie.

Czym dokładnie są pisuary Geberit?

Wśród wielu cech ramy regulowanej Duofix są regulowane ocynkowane nogi i odporna na rdzeń powłoka proszkowa, które łączą się, aby stworzyć silną i trwała konstrukcja, która ma trwać dożywotnie. Podczas korzystania z Geberit Sigma50 Hytronic Infra-Red Control, łatwo jest przeanalizować wzorce użytkowania i przeprowadzić odpowiednią konfigurację dla takich rzeczy, jak czas spłukiwania i czas trwania spłukiwania Praca natychmiast po zainstalowaniu. Skontaktuj się teraz z Geberit, aby dowiedzieć się więcej o szerokiej gamie akcesoriów instalacyjnych bidetów, które mamy do zaoferowania. Nasze informacje kontaktowe można znaleźć na dole tej strony, a nasz przyjazny personel jest gotowy pomóc w wszelkich zapytaczach.

Systemy moczowe spełniają niezawodność i wydajność ekonomiczną obiektu o wysokiej częstotliwości użytkownika, a także są przewidywaną cechą każdej modnej męskiej łazienki. Systemy pisuarowe są dostępne w różnych stylach i rozmiarach. Linia akcesoriów instalacyjnych Geberit przyczynia się do zapewnienia, że ​​wydajność nie musi zostać poświęcona na korzyść estetycznego uroku. Współczesny styl w połączeniu z najnowocześniejszą technologią jest czymś, co Geberit naprawdę jest na czele osiągania. Od toalety zawieszonej na ścianie, która oferuje niezawodną funkcjonalność bez poświęcania estetyki, po zasięg toalet prysznicowych, która ma najnowocześniejszą technologię, po współczesne stylizacje w obciążonych i podłogowych zakresach bidet, jest coś dla każdego, kto chce pięknego Jednak funkcjonalny apartament łazienkowy. Przy tak wielu projektach i wyborach do wyboru projektowanie wymarzonej łazienki nigdy nie było prostsze. A kiedy wybierzesz Geberit, możesz mieć pewność, że bezkompromisowy styl i design są połączone z inżynierią wysokiej jakości, na którą możesz polegać.

O czym jest system spłukiwania Geberit?

Każdy ukryty zbiornik toaletowy Geberit jest wyposażony w najbardziej wyrafinowany technologicznie mechanizm spłukiwania dostępny w dowolnym miejscu na świecie. Zawory Füll i spłukiwanie z Geberit są zbudowane z opornego na korozję plastiku wysokiej jakości .... Zamiast zmniejszać transmisję szumu z płukania i napełniania, cały system ma na celu jego zminimalizowanie.

Co to jest toaleta Geberit i jak to działa?

Toaleta z cysternami i ramkami to dwa rodzaje cystern. Oferują hydraulikę i wsparcie dla Twojej łazienki bez umniejszania piękna przestrzeni. Omega i Monolith to dwie ukryte ramki Geberit i dostępne cysterny.

Czy toalety Geberit o wysokiej jakości?

Ponadto Geberit produkuje montowane na ścianie przewoźników toaletowych od ponad 50 lat, więc jestem pewien, że ten nośnik będzie przetrwał przez długi czas. Nasza toaleta jest solidna, ale jak dobrze będzie determinować to, jak dobrze jest zainstalowana.

Od czego zacząć od Guberit Towary?

Geberit ma silną lokalną obecność w większości krajów europejskich i oferuje charakterystyczną wartość dodaną, jeśli chodzi o technologię sanitarną i ceramikę łazienkową. Geberit pracuje z silną lokalną obecnością w większości narodów europejskich. Sieć produkcyjna składa się z 29 miejsc produkcyjnych, z których sześć znajduje się w obcych krajach. Rapperswil-Jona, Szwajcaria jest domem dla siedziby grupy.

Czy Geberit jest renomowaną marką?

Biorąc pod uwagę, że Geberit jest firmą wysokiej jakości, która produkuje montowane na ścianie przewoźników toaletowych od ponad 50 lat, jestem pewien, że ten przewoźnik ściany będzie długi. Zainstalowaliśmy to w ramach pełnego renowacji łazienki, ponieważ wymaga on usuwania ścian i przeniesienia rur.

Podstawy toalet Geberit.

 • Geberit jest największym na świecie producentem ramek toaletowych z podgrzewanymi siedzeniami i zdalnie sterowanymi pulsującymi strumieniami czyszczącymi.
 • Od prawie 140 lat Geberit kieruje innowacjami produktowymi, niezawodnością i zrównoważonym rozwojem.
 • Firma wynalazła teraz popularny mechanizm śmieci w kąpieli.
 • Cysterny są dostępne w różnych kolorach i wykończeniach dla toalet podłogowych i ściennych.
 • Seria płyt push z Geberit Omega to nowszy produkt.
 • Płytki są dostępne w szeregu kształtów i wykończeń.
 • Geberit ma wybór ram, które są bardziej wyspecjalizowane.
 • Geberit jest idealnym projektantem dla każdej stylowej przestrzeni łazienkowej, z silnym poczuciem nowoczesnej estetyki i najnowocześniejszej technologii czyszczenia.
 • Geberit był pionierem wielu ukrytych innowacji toaletowych, w tym ramek, cystern i mechanizmów spłukiwania.
 • Możesz także wybierać między pojedynczym a podwójnym spłukiwaniem, a także konstrukcja płytki spłukiwanej.
 • Aquaclean 4000 toaletowa siedziba Geberit to łatwa do zainstalowania toalety z regulowanym sprayem wodnym i ergonomicznym projektem.
 • Wiszący bidet na ścianie Geberit Citterio ma ekologiczny wygląd, który zapewni klasyczny akcent dla każdej łazienki.
 • Nasza toaleta z prysznicem komfortowego Geberits Aquacleans Mera to świetna opcja dla najnowocześniejszej technologii toalet.
 • Geberit to niemiecki producent wysokiej jakości toalet i akcesoriów łazienkowych.
 • Seria toalet montowanych na ścianie jest niezawodne i stylowe.
 • Seria Bidet na podłodze jest współczesna i zaawansowana technologicznie.
 • Geberit produkuje montowane na ścianie przewoźników toaletowych od prawie 50 lat.
 • Zainstalowaliśmy go w ramach pełnej przebudowy łazienki, ponieważ wymaga usuwania ścian i poruszania rur.

Scenariusz
BrookPad Zespół

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.