Is Ideal Standard a well-known bathroom brand?

Czy idealna standard jest znaną marką łazienkową?

Sprawdź reputację idealnego Standard jako producenta łazienki.

Czy idealna standard jest znaną marką łazienkową?

Jak dobrze znany jest idealny standard?

Estetycznie przyjemne linie i wysokiej jakości wykończenie łączą się z luksusem i przechowywaniem. Seria CONCA zawiera geometryczny projekt, który łączy funkcję i styl. Waverley łączy elementy edwardiańskie i wiktoriańskie, aby stworzyć wieczne piękno. Aquablada jest zaprojektowana, zaprojektowana i obsługiwana w celu maksymalizacji czyszczenia i wydajności wody. Seria prysznicowa Trevi Standard to podstawowy zawór termostatyczny.

Toaleta Alto jest dostępna w opcjach w pobliżu sprzężonych i podwójnych spłukiwania. Zaktualizuj swój dom dzięki współczesnej kolekcji ceramicznej zastawy stołowej Playa. Ta oszałamiająca kolekcja została stworzona przez nagradzanego zespołu projektowego Studio Levien prowadzonego przez Davida Tilbury'ego. Basen Plaza Cokołek ma dwa otwory na krany chromowe lub złotego filaru. Genialna prostota definiuje zasięg Brassware Ideal Standard.

Seria cysterna Conala 2 jest chroniona przez polikarowęglan o wysokim uderzeniu. Projektant Robin Levien opracował nową kolekcję wanny i toalet. Nowa kolekcja płyt ceramicznych i pomysłów kąpielowych Jaspera Morrisona dla idealnego standardu jest produkowana zgodnie z rygorystycznymi standardami słynnego brytyjskiego producenta. Dostępne są również ich chromowane dźwignie i pneumatyczne linie powietrza.

Różnorodne miksery jednoosobowe i podwójne są dostępne w doskonałej standardowej srebrnej ofercie. Kąpać się w asymetrycznej kąpieli 1800 mm z szerokimi granicami i głęboko zakrzywionym wnętrzem. Jasper Morrison to ponadczasowa ikona projektowania. Idealne standardowe łazienki są bez wątpienia najlepsze pod względem jakości i designu. Wykonane przy użyciu najnowszych metod i materiałów, idealne standardowe łazienki oferują wszystkie wymagane cechy.

Komfort wanny, zatrzymanie ciepła, niezawodność i czystość są powiązane z ich popularnością wśród konsumentów. Nasza duża różnorodność wanny, umywalek i bidetów może łatwo wyposażyć pełny dom. Wysokiej klasy towarów łazienkowych Ideal Standard są dostępne tylko za pośrednictwem innych krajowych i niezależnych sklepów.

Dlaczego warto używać idealnego standardu?

Każdy ma styl. Wszystkie te funkcje są dostępne w linii koncepcyjnej. Te idealne standardowe wanny, umywalki i toalety są budowane tak, aby trwać w dowolnym otoczeniu. Przy tak wielu stylach i rozmiarach do wyboru możesz stworzyć własną łazienkę od zera. Seria koncepcyjna zawiera atrakcyjne linie i wysokiej jakości wykończenie, a jednocześnie oferuje luksus i magazyn. Seria CONCA ma charakterystyczną konstrukcję geometryczną, która łączy praktyczność i estetykę. Na prostotę CONCA wpływają wcześniejsze idealne standardowe kolekcje. Aby uzyskać bardziej tradycyjny wygląd, seria Waverley łączy historyczne piękno ze współczesną innowacją i niezawodnością. Waverley dodaje do domu ponadczasowe piękno, łącząc funkcje stylu Edwardiańskiego i Wiktoriańskiego. Kolekcja obejmuje baseny, toalety i charakterystyczną cysternę na wysokim poziomie ERA.

Co z idealną standardową innowacją?

Idealny standard prowadzi branżę z innowacyjnymi technologiami, takimi jak Aquablade i Diamatec. Aquablade® jest czystszym, cichszym i mądrzejszym spłukiwaniem. Najspokojniejsza toaleta na rynku, z bezblaskowym, wysokowydajnym spłukiwaniem. Aquablade ustawia nowe standardy projektowania, inżynierii i pracy, zapewniając jednocześnie maksymalne czyszczenie i wydajność wody. Niezwykle małe projekty można tworzyć przy użyciu Diamatec®, nowego materiału ceramicznego, który jest silny i trwały. Używanie delikatnej, pięknej porcelany w łazienkach było wcześniej niespotykane.

Jak działa idealna standardowa gwarancja?

Kupując idealny standardowy produkt łazienkowy, wiesz, że będzie to trwa. Idealna standardowa ceramika ma dożywotnią gwarancję. Ustania materiałowe i wykonania są pokryte przez 25 lat na idealnych standardowych wannach i prysznice. Shower enclosures and bath screens have a 10-year warranty, whereas faucets and mixers have a 5-year.

Is there a "Golden Standard"

Ta firma jest światowym liderem w dziedzinie łazienki i produktów ogrzewania. Stwórz swoją wymarzoną łazienkę z naszą szeroką gamą wanny, toalet, umywalek, kranów i mikserów, pryszniców, wyposażenia łazienki i jednostek próżnych. Idealny standard rozpoczął się w 1872 r. W sklepie z blaszaniem w Massachusetts. Od tego czasu stał się największym na świecie producentem produktów do kąpieli i kuchennej. Nasza oferta produktów obejmuje znane nazwiska, takie jak Armitage Shanks, Jado, Marc Newton, Sottini, Trevi Showers i David Chipperfield's White and Silver Line. Armitage Shanks jest synonimem wysokiej jakości brytyjskich łazienek, a biznes pochodzi z 1850 roku. Armitage Shanks produkuje szeroką gamę ceramicznych towarów łazienkowych i prawdopodobne jest, że wszyscy użyliśmy jednego z ich produktów w pewnym czasie w naszym życiu. Armitage oferuje kompletne apartamenty łazienkowe, piętnaście rodzajów kąpieli, osiem wariantów kranowych i mikserowych oraz różnorodne kształty umywalki próżności.

Kolekcja Armitage ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować własną łazienkę, dostosowane do wymagań, budżetu i stylu życia. Idealna standardowa technologia dysk ceramicznych do dokładnego mieszania gorącej i zimnej wody w prysznicach. W serii Trevi Shower z idealnego standardu mikser mieszania Trevi to prosty zawór, który pozwala kontrolować temperaturę. Może być zamontowany na zewnątrz lub w pomieszczeniu. Każdy mikser mieszanki Trevi ma wbudowaną funkcję bezpieczeństwa, aby zapobiec spalaniu. Termostatyczne miksery Trevi pozwalają wybrać najwygodniejszą temperaturę. Temperatura nie zmieni się, nawet jeśli kran zostanie otwarty lub spadnie ciśnienie wody. Ideal Standard wydał niedawno nową linię ceramiki łazienkowej, kranów mikserowych i pryszniców zaprojektowanych przez Jaspera Morrisona. Ta znana oferta ceramiki i sprzętu jest doskonałym komplementem produktów firmy. Ideal Standard ma własny personel projektowy, ale współpracują również ze znanymi projektantami z całego świata, aby poprawić swój zasięg produktów, szczególnie marki Jado.

Który standard Alto jest najlepszy? Który standard Alto jest najlepszy?

Ze względu na swoją elastyczność alternatywa według idealnego standardu często poszukuje architektów i projektantów. Jest również popularny wśród właścicieli domów, ponieważ może zawierać wszystko, od małego szatni po dużą podwójną wannę do luksusowych kąpieli. Basenki są w czterech rozmiarach: 450 mm, 500 mm, 550 mm i 600 mm. Mają ładną okrągłą formę z zakrzywionymi krawędziami, a większość z nich ma jedną lub dwie otwory. Zapewniamy pokrowce na pułapki i cokoły pełnej długości, aby ukryć fajkę, jednocześnie utrzymując ją funkcjonalną. Toalety Alto są dostępne w różnych wzorach, od tradycyjnego bliskiego sprzężonego spłukiwania po wodę oszczędzającą podwójne spłukiwanie, z powrotem do ściany, a nawet wiszącego ściany. Do każdego projektu można również dodać jednostki próżności i WC, aby dać polerowany dotyk. W celu dodatkowego przechowywania można dodać próżność i WC. Alto ma ponadczasowy styl, który rozciąga się na zawory prysznicowe, które obejmują odcięcie bezpieczeństwa, aby zapobiec spalaniu, jeśli zapalanie zimnej wody zostanie przerwane.

Twoje przemyślenia na temat idealnej standardowej playa?

Idealna norma Playa Linia nowoczesnego ceramicznego zastawy stołowej jest idealna do aktualizacji przestarzałego gospodarstwa domowego. Playa ma unikalny projekt, który zapewni spokój i elegancję każdej łazience, niezależnie od tego, czy jest to mała aktualizacja, czy całkowita metamorfoza. Wysokiej jakości materiały i pięknie wyrzeźbione kształty tej kolekcji łatwo uzupełniają inne elementy w Twojej łazience. Typowe basenki rodzinne mają czyste, ostre krawędzie delikatnie zakrzywione na krzywych basenu. Występują w dwóch rozmiarach: 500 mm i 550 mm, z pasującymi cokołami i jednym lub dwoma otworami kranowymi. Dostępne są również półksiężycowe i w pełni zagłębione baseny blatu do użytku z istniejącymi meblami. Gładkie miękkie fotele zamykające w toalecie, pasujące okładki i chromowane zawiasy nadają łazience eleganckie. Duże wnętrza z delikatnie opadającymi krzywymi ułatwiają relaks w idealnej kąpieli bąbelkowej po ciężkim dniu w biurze.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idealnym standardowym placu?

Ideal Standard's Plaza Series jest zwycięzcą projektowania. Wybitny zespół projektowy Studio Levien, kierowany przez wielokrotnie nagradzanego projektanta Davida Tilbury'ego, opracował tę piękną kolekcję. Ten piękny klasyk w stylu art deco, pomimo swojej pozycji, jest świetną opcją do wprowadzenia elegancji i blasku do każdej łazienki. Wiele najpiękniejszych projektów XX wieku wciąż inspiruje w nas tęsknotę. Basen cokołka Plaza ma dwa otwory do stukania w eleganckich kranach filarowych w chromie lub złoto. Basen cokołowy Plaza ma szerokość 580 mm, głębokość 465 mm i 580 mm głębokości. Basen mycia ręcznego spłukiwania 450 mm wygląda pięknie w połączeniu z błyszczącą chromowaną pułapką butelki i pasującym kranem. Przyciągający wzrok geometryczny projekt ma oszałamiający obcy wygląd. Sześciostronna cysterna jest obsługiwana przez dźwignię i jest łatwo dostępna. Chociaż wymagane jest standardowe ciasne siedzenie, można go kupić w kolorze białym lub czarnym, aby uzyskać dodatkowy talent. Plaza Idealform Wann o szerokości 1700 mm będzie nasilał twoją łazienkę z uczuciem antycznej elegancji i Pizazz z lat 30. XX wieku.

Szukasz idealnego standardu? Ceraplan?

Linia Brassware Ceraplan według idealnego standardu charakteryzuje się jej uderzającą prostotą. Jego doskonały design ma subtelny, uniwersalny urok dla właściciela domu świadomego stylu i korzysta z najnowszych technologii. Pięknie zwężana pojedyncza dźwignia Ceraplana obsługuje szeroką gamę kranów. Jego ceramiczne zawory dysku zapobiegają kapiet i pozwalają kontrolować przepływ i temperaturę jedną ręką. Możesz wybierać spośród podstawowego miksera z basenu z jednym otworem do talii lub wypełniacza do kąpieli montowanej na ścianie, z których wiele zintegrowało telefony z jednym funkcją wykończone w dopasowanym chromie. Ceraplan ma również miksery z ekologicznymi regulatorami, które zapewniają takie samo zachwycające pranie, jednocześnie stosując znacznie mniejszą wodę niż konwencjonalne miksery. Ceraplan z Ideal Standard, z ekologiczną filozofią, jest złotem.

Które cysterny coi 2 są najlepsze?

Idealny standard stworzył z myślą o tym serii cistern Conala 2. Te najwyższej klasy cysterny są wykonane z poliwęglanu o dużym uderzeniu, aby zapobiec uszkodzeniom. Są one wstępnie zainstalowane ze wszystkimi komponentami, więc twój instalator nie będzie miał problemów. Mogą być używane z toaletami z tyłu do ściany i umieszczone w jednostce meblowej lub w jamie ściennej. Mają standardową rurę zaopatrzenia w wodę z gładkimi zakrętami dla maksymalnego przepływu wody i jakości spłukiwania. Spożycie wody może być również umieszczone z boku lub na dole cysterny, pokrywając wszystkie opcje. Conala 2 jest również zaprojektowana w celu oszczędzania wody, używając sześcioosobowego lub czterech litrów podwójnego spłukiwania, lub zaledwie 2,6 litra dla pojedynczego spłukiwania. Istnieją różne opcje aktywacji spłukiwania, które są odpowiednie dla okoliczności. Najlepszym wyborem jest użycie chromowanej podwójnej płytki z WC. Możesz także użyć ich wysokiej jakości chromowanych dźwigni i pneumatycznych linii powietrza.

Idealne standardowe informacje o mosiężności stożkowej.

Ze względu na niedobór zasobów wiele firm podkreśliło minimalizację odpadów wodnych. Idealny standard działał szybko w tej koncepcji, włączając ją do kilku linii produktów, zwłaszcza serii stożków. Silny, najnowocześniejszy urok nagradzanego projektanta Robina Levien został przetłumaczony na produkty, które zaspokoją wymagania każdego konsumenta. Cylindryczny kształt miksera dorzecza obejmuje wyskakujące odpady i oszczędzający wodę regulator ekologiczny, który może zmniejszyć przepływ wody do pięciu litrów na minutę. Akcesoria obejmują dekoracyjne krany filarów i mikser bidetowy z regulowaną dyszą napowietrzną. Zestawy kranów w kąpieli wahają się od tradycyjnych podwójnych kranów do wypełniacza zamontowanego na pokładzie z środkowym przełącznikiem, wszystkie wykończone w błyszczącym chromie i zawierają telefon dla pojedynczej funkcji dla wygody. Teraz jest modne, aby usunąć wszystkie krany wannie i wypełnić wannę z przepełnienia odpadów za pomocą ukrytej dziobki. Ideal Standard oferuje unikalne funkcje w codziennych cenach, takie jak ukryty zawór z dwoma małymi elementami sterującymi zawartymi w zakresie, a także ceną produktu.

Jaka jest idealna definicja wolności?

The famous designer Robin Levien has demonstrated that flexibility is not only for the wealthy. It combines two shapely design concepts that may be combined and blended to create your own distinctive look. All basins are made to the exacting standards that you would expect from a renowned British manufacturer. With diameters ranging from 450 to 550 and a semi-recessed variant for unit installation, your new bathroom will radiate a feeling of understated elegance. Also, a countertop vessel bowl has been created that may be used with wall or tall basin mixers. For a coordinated look, choose from a back to wall or wall hanging toilet. Close paired, back to wall, or wall mounted toilets will all meet your requirements.

The Best Practice Jasper Morrison?

Jasper Morrison, a world-renowned European designer, collaborated with Ideal Standard on a new line of ceramic plates and bathing concepts. With sharp angles and flowing shape, he has produced a capsule collection that is both beautiful and modern. Pay attention to the basins and toilets; they seem to be hand-made, with greater definition and sharpness than usual. Smaller bathrooms will benefit from the 400mm cloakroom basin, while larger bathrooms will profit from the 500 and 550mm basins. Trap covers and tapering pedestals are also available to hide pipes. A bathroom typically requires storage and furnishings, so to save even more space, the semi-recessed basin may be incorporated into a vanity unit. For a beautiful tall tap or even wall-mounted taps, the 500mm vessel bowl is an award winning design. Toilets come in a range of styles, from close coupled to wall mounted. Also included is an 1800mm asymmetric bath with wide borders and a deep contoured interior that will keep you warm and comfy while you rest. Jasper Morrison is a design classic with delicate lines and timeless appeal.

What makes Ideal Standard Silver Brassware unique?

Perfect Standard's Silver brassware collection is ideal for those who prioritize quality and excellence. Each piece has been carefully designed to highlight its strong geometric appeal and beautiful contours. The Silver line includes various single and dual control mixers for use in basins and baths. There are a lot of mixers with single and multiple controls. The spouts have a lovely curled swan neck curve and are intended to send water exactly where it should flow without splashing. The elegant curves of the tap bodies contrast well with the rough angles of the operating levers. Special mixers for countertop or vessel bowls have been created with extra height to reach over the edge of the basins. Alternatives include wall-mounted units with separate hot and cold supply. Bath fillers may be mounted on the deck or the wall, with the wall mounting option being preferred to keep the bath rim clear of debris and chrome. A dual control mixer or an ultimate thermostatic valve that will both shower and fill your bath add to the attraction of this aesthetically appealing shower line. Ideal Standard bathrooms are undoubtedly the gold standard in terms of quality and style.

What are Ideal Standard Basins?

Ideal Standard sinks are robust and adaptable to a broad variety of interior designs. All this at a low cost. It's no surprise that the Ideal Standard basin is a popular option for residential, commercial, and public washrooms due to its reliability, affordability, and versatility. Millions of bathrooms throughout the country have Ideal Standard basins and sinks, from high-end hotels to private en suite bathrooms. Available in wall-mounted, countertop, and semi-recessed models.

Łatwo zrozumieć, dlaczego idealny standardowy ceramiczny narząd jest nadal ulubionym wśród właścicieli domów, najemców i hoteli. Idealny standardowy basen jest rodzajem myjki często obserwowanego w środowisku publicznym i komercyjnym. Istnieją jednostki blatu, częściowo otrzymane, montowane na ścianie i ratujące przestrzeń. Wiele z tych produktów zaczyna się od prostych kształtów i wysokiej jakości materiałów, które są samodzielne. Arc Concept wykorzystuje proste krzywe do tworzenia gładkiego i neutralnego wykończenia, a Plaza Piece mają architektoniczny talent do bardziej tradycyjnego domu. Zestawy pojedynczych i bliźniaczych jest kompatybilne z większością elementów, a elementy montowane na ścianie mogą być łatwo skoordynowane w celu eleganckiego, europejskiego wyglądu.

Jakie są idealne standardowe kąpiele?

Idealne standardowe kąpiele są tworzone przy użyciu najnowszych technik i materiałów, i mają wszystkie pożądane funkcje, jakie można oczekiwać. Popularność wśród klientów zarówno w sektorze mieszkalnym, jak i komercyjnym przypisuje się idealnej standardowej wannie komfortu, zatrzymywaniu ciepła, niezawodności i czystości. Niezależnie od tego, czy chcesz oszczędzać przestrzeń, tanie pojedyncze wannie, czy luksusowa wolnostojąca wanna, warto zbadać idealną kolekcję standardowych kąpieli. Idealne standardowe kąpiele są zbudowane z najwyższej jakości akrylu i są zbudowane do końca.

Te dobrze zaplanowane rozwiązania, dostępne w idealnych standardowych liniach przestrzeni i przestrzeni koncepcyjnej, zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać dostępne wymiary wnętrza. Narożne wanny i kombinacja kąpieli/prysznicowa są idealne do małych łazienek lub apartamentów EN. Idealny standard ma szeroką gamę produktów, od kąpieli prysznicowej Alto Rative Space po wysoce poszukiwaną Aqua Duo Twin Plus Whirlpool Bath. Mają one wiele sklepów generujących odrzutowce, więc to tak, jakby mieć własne jacuzzi, aby zrelaksować się po ciężkim dniu.

Idealne standardowe krany

Oprócz niedrogich towarów podstawowych, idealny standard zapewnia również stylowe krany. Dzięki naszemu szerokim wyborze wanny, basenów i bidetów możesz łatwo wyposażyć całą łazienkę lub dom. Idealne standardowe krany to zazdrość świata projektowania łazienki z ich eleganckimi i eleganckimi kranami łazienkowymi i mikserami. Idealne standardowe krany basenu i kąpieli występują w szerokiej gamie wzorów i cen.

Idealna standardowa seria srebrnych charakteryzuje się między innymi jego geometrii i łatwo uruchamianych uchwytów dźwigni. Modele dla basenów pojedynczych otworów i wypełniaczy kąpielowych montowanych na ścianie lub pokładu pozwalają użytkownikowi dopasować wygląd całej łazienki. Oprócz modeli, które działają zarówno z systemami hydraulicznymi o niskim, jak i pod wysokim ciśnieniem, idealny standard projektuje również modele z ograniczeniami przepływu wody, aby zaoszczędzić długoterminowe koszty pracy przy zachowaniu wydajności. Błyskotliwość idealnego Standard jest definiowana przez jego kreatywny design i ekologiczną konstrukcję.

Toalety odpowiednie do codziennego użytku.

Ten idealny standardowy zestaw jednostek WC obejmuje bliskie sprzężone, wiszące ściany i powrót do wariantów ściennych, a także wybór bidetów. Ich czyste, nieskomplikowane projekty są popularne wśród właścicieli firm i hoteli, ponieważ są łatwe w obsłudze i wykorzystanie. Rozważ jednostki WC w pokoju koncepcyjnym, które mają na celu oszczędzanie przestrzeni bez uszczerbku dla piękna. Ta montowana na ścianie seria, z ukrytymi cysternami i pasującymi opcjami bidet, jest idealna do kompaktowych łazienek. Seria koncepcji wolności obejmuje jednostki WC, które są zarówno powiększone, jak i podniesione na wysokości, co czyni je łatwiejszym w użyciu. Jednostki te są kompatybilne z różnymi ukrytymi cysternami i płytkami, umożliwiając szybką i łatwą instalację. Idealnym standardem są eksperci od współczesnych artykułów łazienkowych i opracowali piękną i praktyczną różnorodność produktów. Istnieją toalety zamknięte i zawieszone na ścianie. Idealne standardowe toalety są stylowe i praktyczne.

Czy idealna standard jest zaufaną nazwą?

Wysokiej klasy produkty łazienkowe Ideal Standard są dostępne wyłącznie za pomocą innych sprzedawców łazienek, zarówno krajowych, jak i niezależnych. Możesz odkrywać produkty firmy online, dowiedzieć się, gdzie są one dostępne i pobrać broszurę produktu.

Punkty, aby zwrócić uwagę na sławę idealnego standardu.

 • Seria CONCA zawiera geometryczny projekt, który łączy funkcję i styl.
 • Waverley łączy elementy edwardiańskie i wiktoriańskie, aby stworzyć wieczne piękno.
 • Aquablada jest zaprojektowana, zaprojektowana i obsługiwana w celu maksymalizacji czyszczenia i wydajności wody.
 • Seria prysznicowa Trevi Standard to podstawowy zawór termostatyczny.
 • Zaktualizuj swój dom dzięki współczesnej kolekcji ceramicznej zastawy stołowej Playa.
 • Genialna prostota definiuje zasięg Brassware Ideal Standard.
 • Seria cysterna Conala 2 jest chroniona przez polikarowęglan o wysokim uderzeniu.
 • Projektant Robin Levien opracował nową kolekcję wanny i toalet.
 • Nowa kolekcja płyt ceramicznych i pomysłów kąpielowych Jaspera Morrisona dla idealnego standardu
 • Jest produkowany zgodnie z rygorystycznymi standardami słynnego brytyjskiego producenta.
 • Różnorodne miksery jednoosobowe i podwójne są dostępne w doskonałej standardowej srebrnej ofercie.
 • Jasper Morrison to ponadczasowa ikona projektowania.
 • Idealne standardowe łazienki są bez wątpienia najlepsze pod względem jakości i designu.
 • Wykonane przy użyciu najnowszych metod i materiałów, idealne standardowe łazienki oferują wszystkie wymagane cechy.
 • Komfort wanny, zatrzymanie ciepła, niezawodność i czystość są powiązane z ich popularnością wśród konsumentów.
 • Nasza duża różnorodność wanny, umywalek i bidetów może łatwo wyposażyć pełny dom.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.