Czy Ideal Standard to znana marka łazienkowa?

bath bathroom bathroom design bathroom ideas design design ideas ideal standard ideas

Zbadaj reputację Ideal Standard jako producenta łazienek.

Is Ideal Standard a well-known bathroom brand?

Jak dobrze znany jest Idealny Standard?

Estetyczne linie i wysokiej jakości wykończenie łączą się z luksusem i przechowywaniem. Seria Conca charakteryzuje się geometrycznym wzornictwem, łączącym funkcjonalność i styl. Waverley łączy elementy edwardiańskie i wiktoriańskie, tworząc wieczne piękno. Aquablade został zaprojektowany, skonstruowany i obsługiwany, aby zmaksymalizować wydajność czyszczenia i wody. Seria pryszniców Trevi firmy Ideal Standard to podstawowy zawór termostatyczny.

Toaleta Alto jest dostępna w wersjach do spłukiwania bliskiego i podwójnego. Odśwież swój dom dzięki kolekcji współczesnych ceramicznych zastaw stołowych Playa. Ta oszałamiająca kolekcja została stworzona przez wielokrotnie nagradzany zespół projektantów Studio Levien pod kierownictwem Davida Tilbury. Umywalka na postumencie Plaza posiada dwa otwory na baterie chromowane lub złote. Wspaniała prostota definiuje asortyment ceramiki Ceraplan firmy Ideal Standard.

Seria spłuczek Conceala 2 jest zabezpieczona poliwęglanem odpornym na uderzenia. Projektant Robin Levien opracował nową kolekcję wanien i toalet. Nowa kolekcja płytek ceramicznych i pomysłów na kąpiel autorstwa Jaspera Morrisona dla Ideal Standard Jest produkowana zgodnie z rygorystycznymi standardami słynnego brytyjskiego producenta. Dostępne są również chromowane dźwignie i pneumatyczne przewody pneumatyczne.

W gamie Perfect Standard Silver dostępne są różne miksery z pojedynczym i podwójnym sterowaniem. Kąp się w asymetrycznej wannie o średnicy 1800 mm z szerokimi krawędziami i głęboko zaokrąglonym wnętrzem. Jasper Morrison to ponadczasowa ikona designu. Łazienki Ideal Standard są bezsprzecznie najlepsze pod względem jakości i wzornictwa. Wykonane przy użyciu najnowszych metod i materiałów, wanny Ideal Standard oferują wszystkie wymagane właściwości.

Komfort wanien, zatrzymywanie ciepła, niezawodność i czystość są powiązane z ich popularnością wśród konsumentów. Nasza szeroka gama wanien, umywalek i bidetów może z łatwością wyposażyć cały dom. Wysokiej klasy artykuły łazienkowe Ideal Standard są dostępne tylko w innych krajowych i niezależnych sklepach.

Dlaczego warto korzystać z Ideal Standard?

Każdy ma swój styl. Wszystkie te funkcje są dostępne w linii Concept. Te wanny, umywalki i toalety Ideal Standard są tak skonstruowane, aby przetrwać w każdym otoczeniu. Mając do wyboru tak wiele stylów i rozmiarów, możesz stworzyć własną łazienkę od podstaw. Seria Concept charakteryzuje się atrakcyjnymi liniami i wysokiej jakości wykończeniem, oferując jednocześnie luksus i przestrzeń do przechowywania. Seria Conca ma charakterystyczną geometryczną konstrukcję, która łączy w sobie praktyczność i estetykę. Na prostotę Conca wpływ mają wcześniejsze kolekcje Ideal Standard. Aby uzyskać bardziej tradycyjny wygląd, seria Waverley łączy historyczne piękno ze współczesną innowacją i niezawodnością. Waverley dodaje ponadczasowe piękno do domu, łącząc elementy stylu edwardiańskiego i wiktoriańskiego. Kolekcja obejmuje umywalki, toalety i charakterystyczną cysternę na wysokim poziomie.

A co z idealną standardową innowacją?

Ideal Standard jest liderem w branży dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak Aquablade i Diamatec. AquaBlade® to czystsze, cichsze i inteligentniejsze spłukiwanie. Najcichsza toaleta na rynku, z bezrozpryskowym spłukiwaniem o wysokiej wydajności. Aquablade wyznacza nowe standardy w projektowaniu, inżynierii i obsłudze, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność czyszczenia i wody. Przy użyciu Diamatec®, nowego materiału ceramicznego, który jest mocny i trwały, można tworzyć niewiarygodnie małe projekty. Stosowanie delikatnej, pięknej porcelany w łazienkach było wcześniej niespotykane.

Jak działa gwarancja Ideal Standard?

Kiedy kupujesz produkt łazienkowy Ideal Standard, wiesz, że będzie on trwał długo. Ceramika Ideal Standard jest objęta dożywotnią gwarancją. W przypadku wanien i brodzików Ideal Standard od 25 lat pokrywane są wady materiałowe i wykonawcze. Kabiny prysznicowe i parawany nawannowe mają 10 lat gwarancji, natomiast baterie i baterie 5 lat.

Czy istnieje „złoty standard”

Ta firma jest światowym liderem w zakresie produktów łazienkowych i grzewczych.Stwórz swoją wymarzoną łazienkę dzięki naszej szerokiej gamie wanien, toalet, umywalek, baterii i baterii, pryszniców, armatury łazienkowej i szafek podumywalkowych Firma Ideal Standard powstała w 1872 roku w sklepie z blachą w Massachusetts. Od tego czasu stał się największym na świecie producentem artykułów do kąpieli i kuchni. Nasz asortyment obejmuje znane marki, takie jak Armitage Shanks, Jado, Marc Newton, Sottini, Trevi Showers oraz linia White and Silver Davida Chipperfielda. Armitage Shanks jest synonimem wysokiej jakości brytyjskich łazienek, a działalność firmy sięga 1850 roku. Armitage Shanks produkuje szeroką gamę ceramicznych artykułów łazienkowych i prawdopodobnie wszyscy używaliśmy jednego z ich produktów w pewnym momencie naszego życia. Armitage oferuje kompletne zestawy łazienkowe, piętnaście rodzajów wanien, osiem wariantów baterii i baterii oraz różne kształty umywalek.

Kolekcja Armitage zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować własną łazienkę, dostosowaną do Twoich wymagań, budżetu i stylu życia. Ideal Standard jest pionierem w technologii tarcz ceramicznych do dokładnego mieszania gorącej i zimnej wody w prysznicach. W serii pryszniców Trevi firmy Ideal Standard, mieszalnik Trevi blend to prosty zawór, który pozwala kontrolować temperaturę. Może być montowany na zewnątrz lub wewnątrz. Każdy mikser do mieszania Trevi ma wbudowaną funkcję bezpieczeństwa, która zapobiega przypalaniu. Baterie termostatyczne Trevi pozwalają wybrać temperaturę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Temperatura nie zmieni się nawet po otwarciu kranu lub spadku ciśnienia wody. Ideal Standard niedawno wypuścił nową linię ceramiki łazienkowej, baterii i pryszniców zaprojektowanych przez Jaspera Morrisona. Asortyment ceramiki i wyposażenia tej znanej firmy projektowej jest doskonałym uzupełnieniem produktów firmy. Ideal Standard ma własny zespół projektowy, ale współpracuje również ze znanymi projektantami z całego świata, aby ulepszać swój asortyment, w szczególności markę Jado.

Który standardowy alt jest najlepszy? Który standardowy alt jest najlepszy?

Ze względu na swoją elastyczność, Alternative by Ideal Standard jest często poszukiwany przez architektów i projektantów. Jest również popularny wśród właścicieli domów, ponieważ może pomieścić wszystko, od małej szatni po dużą wannę z podwójnym zakończeniem do luksusowej kąpieli. Umywalki występują w czterech rozmiarach: 450mm, 500mm, 550mm i 600mm. Mają ładny okrągły kształt z zakrzywionymi krawędziami, a większość z nich ma jeden lub dwa otwory na baterie. Zapewniamy osłony na syfony i pełnowymiarowe postumenty, aby ukryć rurę, jednocześnie zachowując jej funkcjonalność. Toalety Alto są dostępne w wielu wersjach, od tradycyjnego spłukiwania blisko sprzężonego do oszczędzającego wodę spłukiwania podwójnego, z powrotem do ściany, a nawet wiszącej na ścianie. Szafki podumywalkowe i WC można również dodać do każdego projektu, aby nadać mu dopracowany wygląd. W celu uzyskania dodatkowego miejsca do przechowywania można dodać szafki pod umywalkę i toaletę. Alto ma ponadczasowy styl, który rozciąga się na zawory prysznicowe, które obejmują wyłącznik bezpieczeństwa, aby zapobiec poparzeniu, jeśli zostanie przerwany dopływ zimnej wody.

Twoje przemyślenia na temat Ideal Standard Playa?

Idealna norma Linia nowoczesnych ceramicznych zastaw stołowych Playa jest idealna do odświeżenia przestarzałego domu. Playa ma unikalny design, który zapewni spokój i elegancję każdej łazience, niezależnie od tego, czy jest to mała aktualizacja, czy całkowita metamorfoza. Wysokiej jakości materiały i pięknie wyrzeźbione kształty tej kolekcji z łatwością uzupełniają pozostałe elementy w Twojej łazience. Typowe umywalki rodzinne mają czyste, ostre krawędzie, delikatnie wygięte w krzywiznach umywalki. Występują w dwóch rozmiarach: 500mm i 550mm, z dopasowanymi cokołami i jednym lub dwoma otworami na baterie. Umywalki nablatowe półblatowe i całkowicie zagłębione są również dostępne do użytku z istniejącymi meblami. Płynnie zamykające się deski sedesowe, dopasowane osłony i chromowane zawiasy nadadzą łazience elegancki charakter. Duże wnętrza z łagodnie opadającymi łukami sprawiają, że po ciężkim dniu w biurze relaks w doskonałej kąpieli z bąbelkami jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Ideal Standard Plaza?

Seria Ideal Standard Plaza to zwycięzca wzornictwa.Wybitny zespół projektantów Studio Levien, kierowany przez wielokrotnie nagradzanego projektanta Davida Tilbury, opracował tę piękną kolekcję. Ten piękny klasyk w stylu Art Deco, pomimo swojej pozycji, jest świetną opcją, aby wprowadzić elegancję i blask do każdej łazienki. Wiele z najpiękniejszych wzorów XX wieku do dziś budzi w nas tęsknotę. Umywalka na postumencie Plaza posiada dwa otwory na baterie do eleganckich baterii kolumnowych w kolorze chromu lub złota. Umywalka z postumentem Plaza ma szerokość 580 mm, głębokość 465 mm i głębokość 580 mm. Umywalka do ręcznego mycia rąk o średnicy 450 mm wygląda pięknie w połączeniu z błyszczącym chromowanym syfonem na butelki i dopasowaną baterią. Przyciągający wzrok geometryczny wzór ma oszałamiający, obcy wygląd. Sześciolitrowa cysterna obsługiwana jest za pomocą dźwigni i jest łatwo dostępna. Chociaż wymagane jest standardowe ciasne siedzenie, można je kupić w kolorze białym lub czarnym, aby uzyskać dodatkowy styl. Wanna Plaza Idealform o szerokości 1700 mm nada Twojej łazience poczucie antycznej elegancji i pizazzu z lat 30.

Szukasz idealnego standardu? Ceraplan?

Linia ceramiki Ceraplan firmy Ideal Standard charakteryzuje się uderzającą prostotą. Jej doskonały design ma subtelny, uniwersalny urok dla świadomych stylu właścicieli domów i wykorzystuje najnowsze technologie. Pięknie zwężająca się pojedyncza dźwignia Ceraplan obsługuje szeroką gamę baterii. Ceramiczne zawory talerzowe zapobiegają kapaniu i pozwalają kontrolować przepływ i temperaturę jedną ręką. Możesz wybierać od podstawowej, jednootworowej baterii umywalkowej po wylewkę wannową montowaną na blacie lub na ścianie, z których wiele ma zintegrowane, jednofunkcyjne słuchawki wykończone w dopasowanym chromie. Ceraplan posiada również baterie z regulatorami eco-flow, które zapewniają tak samo przyjemne mycie, zużywając znacznie mniej wody niż konwencjonalne baterie. Ceraplan firmy Ideal Standard, z filozofią przyjazną dla środowiska, jest złoty.

Które cysterny Conceala 2 są najlepsze?

Ideal Standard stworzył serię spłuczek Conceala 2 z myślą o tym. Te najwyższej jakości spłuczki są wykonane z odpornego na uderzenia poliwęglanu, aby zapobiec uszkodzeniom. Są fabrycznie zainstalowane ze wszystkimi komponentami, więc Twój instalator nie będzie miał żadnych problemów. Mogą być używane z toaletami przyściennymi i umieszczane w meblach lub wnękach ściennych. Posiadają standardową rurę doprowadzającą wodę z gładkimi zagięciami dla maksymalnego przepływu wody i jakości spłukiwania. Ujęcie wody może być również umieszczone z boku lub na dnie cysterny, obejmując wszystkie opcje. Conceala 2 jest również zaprojektowana tak, aby oszczędzać wodę przy użyciu sześcio- lub czterolitrowego podwójnego spłukiwania lub zaledwie 2,6 litra przy spłukiwaniu pojedynczym. Istnieją różne opcje aktywacji spłukiwania, które są odpowiednie do okoliczności. Najlepszym wyborem jest chromowany przycisk spłukujący podwójny z WC. Możesz również użyć ich wysokiej jakości chromowanych dźwigni i pneumatycznych przewodów powietrznych.

Idealne informacje dotyczące standardowego stożka.

Ze względu na niedobór zasobów wiele firm kładzie nacisk na minimalizację marnotrawstwa wody. Ideal Standard szybko zastosował tę koncepcję, włączając ją do kilku swoich linii produktów, zwłaszcza serii Cone. Silny, nowatorski wygląd nagradzanego projektanta Robina Leviena został przełożony na produkty, które zaspokoją wymagania każdego konsumenta. Cylindryczny kształt baterii umywalkowej zawiera wyskakujący odpływ i oszczędzający wodę regulator przepływu, który może zmniejszyć przepływ wody do nawet pięciu litrów na minutę. Wśród akcesoriów znajdują się ozdobne baterie słupkowe oraz bateria bidetowa z regulowaną dyszą napowietrzającą. Zestawy baterii wannowych obejmują zarówno tradycyjne baterie dwusłupkowe, jak i montowany na pokładzie przelew z przełącznikiem środkowym, wszystkie wykończone błyszczącym chromem i wyposażone w jednofunkcyjną słuchawkę dla wygody. Obecnie modne jest wyjęcie wszystkich baterii wannowych i napełnienie wanny odpływem za pomocą ukrytej wylewki. Ideal Standard oferuje unikalne funkcje w codziennych cenach, takie jak ukryty zawór z dwoma małymi elementami sterującymi, który jest zawarty w asortymencie, a także w cenie produktu.

Jaka jest idealna definicja wolności?

Słynny projektant Robin Levien udowodnił, że elastyczność jest nie tylko dla zamożnych. Łączy w sobie dwie zgrabne koncepcje projektowe, które można łączyć i mieszać w celu stworzenia własnego, charakterystycznego wyglądu. Wszystkie umywalki są wykonane zgodnie z rygorystycznymi standardami, jakich można oczekiwać od renomowanego brytyjskiego producenta. Dzięki średnicom od 450 do 550 i wersji częściowo zabudowanej do zabudowy meblowej, Twoja nowa łazienka będzie emanować subtelną elegancją. Stworzono również misę nablatową, która może być używana z bateriami umywalkowymi ściennymi lub wysokimi. Aby uzyskać skoordynowany wygląd, wybierz toaletę od tyłu do ściany lub wiszącą na ścianie. Toalety blisko sparowane, przylegające do ściany lub montowane na ścianie spełnią Twoje wymagania.

Najlepsza praktyka Jaspera Morrisona?

Jasper Morrison, światowej sławy europejski projektant, współpracował z Ideal Standard nad nową linią płytek ceramicznych i koncepcji kąpieli. Dzięki ostrym kątom i płynnym kształtom stworzył kolekcję kapsułową, która jest zarówno piękna, jak i nowoczesna. Zwróć uwagę na umywalki i toalety; wydają się być wykonane ręcznie, z większą definicją i ostrością niż zwykle. Mniejsze łazienki skorzystają z umywalki 400mm, natomiast większe łazienki skorzystają z umywalek 500 i 550mm. Dostępne są również osłony syfonów i stożkowe cokoły do ​​ukrycia rur. Łazienka zazwyczaj wymaga przechowywania i umeblowania, więc aby zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, umywalkę częściowo zagłębioną można wbudować w szafkę podumywalkową. W przypadku pięknego wysokiego kranu, a nawet kranu naściennego, miska na naczynie o średnicy 500 mm to wielokrotnie nagradzany projekt. Toalety dostępne są w różnych stylach, od blisko połączonych po montowane na ścianie. W zestawie znajduje się również asymetryczna wanna o średnicy 1800 mm z szerokimi krawędziami i głęboko wyprofilowanym wnętrzem, które zapewni Ci ciepło i wygodę podczas odpoczynku. Jasper Morrison to klasyczny design z delikatnymi liniami i ponadczasowym urokiem.

Co sprawia, że ​​Ideal Standard Silver Brassware jest wyjątkowy?

Kolekcja srebrnej mosiądzu Perfect Standard jest idealna dla tych, którzy stawiają na jakość i doskonałość. Każdy element został starannie zaprojektowany, aby podkreślić jego silną geometryczną atrakcyjność i piękne kontury. Linia Silver obejmuje różne baterie jedno- i dwusterownicze do użytku w umywalkach i wannach. Istnieje wiele mikserów z pojedynczą i wieloma kontrolkami. Wylewki mają uroczą, zakrzywioną krzywiznę łabędzia szyję i są przeznaczone do kierowania wody dokładnie tam, gdzie powinna płynąć bez rozpryskiwania. Eleganckie zaokrąglenia korpusów baterii dobrze kontrastują z ostrymi kątami dźwigni obsługi. Stworzono specjalne mieszalniki do misek nablatowych lub na naczynia z dodatkową wysokością, aby sięgać poza krawędź umywalek. Alternatywą są jednostki naścienne z oddzielnym doprowadzeniem ciepła i zimna. Wypełniacze wanny można montować na pokładzie lub ścianie, przy czym preferowana jest opcja montażu na ścianie, aby obrzeże wanny było wolne od zanieczyszczeń i chromu. Bateria z podwójnym sterowaniem lub doskonały zawór termostatyczny, który zarówno pod prysznic, jak i napełni wannę, dodają atrakcyjności tej estetycznej linii prysznicowej. Łazienki Ideal Standard to bez wątpienia złoty standard pod względem jakości i stylu.

Jakie są idealne umywalki standardowe?

Idealne standardowe zlewozmywaki są solidne i można je dostosować do szerokiej gamy projektów wnętrz. Wszystko to niewielkim kosztem. Nic dziwnego, że umywalka Ideal Standard jest popularną opcją do łazienek mieszkalnych, komercyjnych i publicznych ze względu na swoją niezawodność, przystępną cenę i wszechstronność. Miliony łazienek w całym kraju mają umywalki i umywalki Ideal Standard, od luksusowych hoteli po prywatne łazienki. Dostępne w wersjach naściennych, nablatowych i częściowo zabudowanych.

Łatwo zrozumieć, dlaczego ceramika Ideal Standard jest nadal ulubiona wśród właścicieli domów, najemców i hoteli. Umywalka Ideal Standard to rodzaj umywalki często spotykanej w miejscach publicznych i komercyjnych. Istnieją jednostki nablatowe, częściowo wpuszczone, naścienne i zajmujące mało miejsca.Wiele z tych produktów zaczyna się od prostych kształtów i wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się Concept Arc wykorzystuje proste krzywizny, aby uzyskać gładkie i neutralne wykończenie, podczas gdy elementy Plaza mają architektoniczny charakter pasujący do bardziej tradycyjnego domu. Zestawy baterii pojedynczych i podwójnych są kompatybilne z większością elementów, a elementy montowane na ścianie można łatwo dopasować do eleganckiego, europejskiego wyglądu.

Jakie są idealne wanny standardowe?

Idealne standardowe wanny są wykonane przy użyciu najnowszych technik i materiałów oraz posiadają wszystkie pożądane cechy, jakich można oczekiwać. Popularność wśród klientów zarówno w sektorze mieszkaniowym, jak i komercyjnym przypisuje się wygodzie wanien Ideal Standard, zatrzymywaniu ciepła, niezawodności i czystości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zajmującej niewiele miejsca, taniej wanny typu single-ended, czy luksusowej wanny wolnostojącej, kolekcja Ideal Standard Baths jest warta zbadania. Wanny Ideal Standard są wykonane z najwyższej jakości akrylu i są trwałe.

Te dobrze zaplanowane rozwiązania, dostępne w liniach Ideal Standard Space i Concept Space, mają na celu maksymalne wykorzystanie dostępnych wymiarów wnętrza. Wanny narożne i zestawy wannowo-prysznicowe z przesunięciem są idealne do małych łazienek lub łazienek. Ideal Standard oferuje szeroką gamę produktów, od zajmującej niewiele miejsca wanny prysznicowej Alto do bardzo poszukiwanej wanny z hydromasażem Aqua Duo Twin Plus. Mają one wiele wylotów generujących odrzutowce, więc jest to jak posiadanie własnego, osobistego jacuzzi, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu.

Idealne standardowe krany

Oprócz niedrogich produktów klasy podstawowej, Ideal Standard oferuje również stylowe baterie. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi wanien, umywalek i bidetów możesz z łatwością wyposażyć całą łazienkę lub dom. Baterie Ideal Standard są przedmiotem zazdrości w świecie projektowania artykułów łazienkowych dzięki swoim lśniącym i eleganckim kranom i bateriom łazienkowym. Idealne standardowe baterie umywalkowe i wannowe są dostępne w szerokiej gamie wzorów i cen.

Seria Ideal Standard Silver wyróżnia się między innymi surową geometrią i łatwymi w obsłudze uchwytami dźwigni. Modele do umywalek jednootworowych oraz naściennych lub nablatowych wylewek wannowych pozwalają dopasować wygląd całej łazienki. Oprócz modeli, które współpracują zarówno z niskociśnieniowymi, jak i wysokociśnieniowymi instalacjami wodociągowymi, Ideal Standard projektuje również modele z ogranicznikami przepływu wody, aby zaoszczędzić długoterminowe koszty eksploatacji przy zachowaniu wydajności. Blask Ideal Standard jest zdefiniowany przez jego kreatywny projekt i przyjazną dla środowiska konstrukcję.

Toalety odpowiednie do codziennego użytku.

Ten zestaw WC Ideal Standard składa się z wariantów blisko połączonych, wiszących i montowanych na ścianie, a także z szerokiej gamy bidetów. Ich czyste, nieskomplikowane projekty są popularne wśród właścicieli firm i hoteli, ponieważ są łatwe w obsłudze i użytkowaniu. Pomyśl o toaletach Concept Room, które są przeznaczone do oszczędzania miejsca bez uszczerbku dla piękna. Ta seria naścienna ze spłuczkami podtynkowymi i dopasowanymi opcjami bidetu jest idealna do kompaktowych łazienek. Seria Concept Freedom obejmuje sedesy, które są zarówno powiększone, jak i podniesione na wysokość, dzięki czemu są łatwiejsze w użyciu. Jednostki te są kompatybilne z różnymi spłuczkami podtynkowymi i przyciskami uruchamiającymi, co pozwala na szybką i łatwą instalację. Ideal Standard to doświadczeni projektanci współczesnych elementów łazienkowych, którzy opracowali piękną i praktyczną gamę produktów. Istnieją toalety zamknięte i podwieszane. Idealne toalety standardowe są stylowe i praktyczne.

Czy Ideal Standard to zaufana nazwa?

Wysokiej klasy produkty łazienkowe firmy Ideal Standard są dostępne wyłącznie u innych sprzedawców łazienkowych, zarówno krajowych, jak i niezależnych. Możesz zapoznać się z produktami firmy online, dowiedzieć się, gdzie są one dostępne, i pobrać broszurę produktu.

Wskazuje na sławę Idealnego standardu.

 • Seria Conca charakteryzuje się geometrycznym wzornictwem, łączącym funkcjonalność i styl.
 • Waverley łączy elementy edwardiańskie i wiktoriańskie, aby stworzyć wieczne piękno
 • Aquablade został zaprojektowany, skonstruowany i obsługiwany, aby zmaksymalizować wydajność czyszczenia i wody.
 • Seria prysznicowa Trevi firmy Ideal Standard to podstawowy zawór termostatyczny.
 • Odśwież swój dom dzięki kolekcji współczesnych ceramicznych zastaw stołowych Playa.
 • Genialna prostota definiuje asortyment ceramiki Ceraplan firmy Ideal Standard.
 • Seria spłuczek Conceala 2 jest zabezpieczona poliwęglanem odpornym na uderzenia.
 • Projektant Robin Levien opracował nową kolekcję wanien i toalet.
 • Nowa kolekcja ceramicznych talerzy i pomysłów na kąpiel autorstwa Jaspera Morrisona dla Ideal Standard
 • Jest produkowany zgodnie z rygorystycznymi standardami słynnego brytyjskiego producenta.
 • W gamie Perfect Standard Silver dostępne są różne miksery z pojedynczym i podwójnym sterowaniem.
 • Jasper Morrison to ponadczasowa ikona designu.
 • Idealne standardowe łazienki są bezsprzecznie najlepsze pod względem jakości i wzornictwa.
 • Wykonane przy użyciu najnowszych metod i materiałów, wanny Ideal Standard oferują wszystkie wymagane właściwości.
 • Komfort wanien, zatrzymywanie ciepła, niezawodność i czystość są powiązane z ich popularnością wśród konsumentów.
 • Nasza szeroka gama wanien, umywalek i bidetów może z łatwością wyposażyć cały dom.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals