Czy Ideal Standard to dobrze znana nazwa w branży łazienkowej?

bathroom bathroom design bidet bidet toilet guide ideal standard toilet

Sprawdź, czy Ideal Standard jest znanym producentem łazienek.

Ideal Standard bathroom

Czy Ideal Standard to znana marka łazienkowa?

Wszystkie te funkcje są dostępne w linii Concept. Te wanny, umywalki i toalety Ideal Standard są tak skonstruowane, aby przetrwać w każdym otoczeniu. Ideal Standard jest liderem w branży dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak Aquablade i Diamatec. Linia Waverley ma aspekty stylu edwardiańskiego lub wiktoriańskiego. Na rynku łazienek i kuchni dominuje Armitage Shanks.

Kolekcja Armitage zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować własną łazienkę, dostosowaną do Twoich wymagań, budżetu i stylu życia. Sklep oferuje kompletne zestawy łazienkowe, piętnaście typów wanien, osiem modeli baterii i baterii oraz różnorodne formy umywalek. Linia nowoczesnych ceramicznych zastaw stołowych Ideal Standard Playa jest idealna do odświeżenia przestarzałego gospodarstwa domowego. Alto ma ponadczasowy styl, który rozciąga się na zawory prysznicowe, które zawierają wyłącznik bezpieczeństwa, aby zapobiec poparzeniom, jeśli zostanie przerwany dopływ zimnej wody. Seria Ideal Standard Plaza to pozycja obowiązkowa dla stylowego właściciela domu.

David Tilbury zaprojektował linię wyrobów mosiężnych Ideal Standard Ceraplan. Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, która jest starannie zintegrowana z każdym komponentem. Twoje zmysły pobudzi piękny, geometryczny wzór. Umywalka na postumencie Plaza posiada dwa otwory na baterie do eleganckich baterii kolumnowych w kolorze chromu lub złota. Spłuczki Conceala 2 są wykonane z odpornego na uderzenia poliwęglanu, aby zapobiec uszkodzeniom.

Są one wstępnie zainstalowane ze wszystkimi składnikami, więc instalator nie będzie miał żadnych problemów. Mogą być używane z toaletami przyściennymi i umieszczane w meblach lub wnękach ściennych. Kolekcja Cone została stworzona przez wielokrotnie nagradzanego projektanta Robina Leviena i ma jasne, nowatorskie projekty, które przemawiają do wszystkich klientów. Stwórz swój własny wygląd dzięki zgrabnym koncepcjom projektowym z kolekcji Create. Wszystkie umywalki są wykonane zgodnie z rygorystycznymi standardami, jakich można oczekiwać od renomowanego brytyjskiego producenta.

Mniejsze łazienki skorzystają z umywalki 400 mm do szatni, podczas gdy większe łazienki skorzystają z umywalek 500 i 550 mm. Kolekcja Perfect Standard Silver Brassware jest idealna dla tych, którzy stawiają na jakość i doskonałość. Wszystko jest wykonane ręcznie, aby podkreślić silny geometryczny urok i piękne kontury. Linia Silver obejmuje różne baterie jedno- i dwusterownicze do użytku w umywalkach i wannach. Wylewki mają piękny zakrzywiony łuk łabędzia i są przeznaczone do wysyłania wody dokładnie tam, gdzie jest potrzebna, bez rozpryskiwania.

Kolekcja Ideal Standard Baths obejmuje niedrogie produkty klasy podstawowej, a także wysokiej klasy baterie designerskie. Twoje osobiste jacuzzi czeka na Ciebie po ciężkim dniu pracy z wanną z hydromasażem Alto Shower Bath i Aqua Duo Twin Plus Whirlpool Bath. Komponenty Concept Arc i Plaza są bardziej zorientowane architektonicznie, aby pasowały do ​​bardziej tradycyjnego domu. Idealne toalety standardowe są liderem w projektowaniu toalet. Opracowali modną i praktyczną różnorodność towarów.

Błyskotliwość produktu Ideal Standard jest zdefiniowana przez jego kreatywny projekt i konstrukcję przyjazną dla środowiska. Ich czyste, nieskomplikowane projekty przemawiają do właścicieli firm i hotelarzy. Ideal Standard jest uznanym na całym świecie liderem w projektowaniu armatury łazienkowej. Od ponad wieku są marką gospodarstwa domowego w branży łazienkowej. Wybierając łazienki Ideal Standard, inwestujesz zarówno w jakość, jak i elegancję. Wśród dostępnych produktów znajdują się wanny, toalety, umywalki, szafki podumywalkowe, baterie i prysznice, które uzupełnione są różnorodnymi akcesoriami i armaturą. Wybierz Idealny standard spełniający wszystkie wymagania łazienkowe i zaprojektuj łazienkę swoich marzeń.

Jakie są zalety Ideal Standard?

Istnieją style dla każdego. Dzięki linii Concept możesz mieć wszystko: piękno, wydajność, wszechstronność i przystępną cenę.Idealna jakość Standard gwarantuje, że te wanny, umywalki i toalety są zaprojektowane tak, aby wytrzymać długo w każdym środowisku. Dzięki różnorodnym wzorom i rozmiarom do wyboru, możesz zaprojektować własną łazienkę od podstaw. Seria Concept charakteryzuje się pięknymi liniami i wysokiej jakości wykończeniem, zapewniając jednocześnie przyjemność i przechowywanie, których wymaga współczesna łazienka. Kolekcja Conca charakteryzuje się geometryczną strukturą, która łączy w sobie walory praktyczne i estetyczne w niepowtarzalny włoski sposób. Minimalizm Conca czerpie wpływy z poprzednich kolekcji Ideal Standard - Conca będzie dostępna wiosną 2020 roku. Linia Waverley, dla tych, którzy preferują bardziej klasyczny wygląd, łączy historyczną elegancję z pomysłowością i niezawodnością nowoczesnej produkcji. Waverley wnosi do domu ponadczasową elegancję poprzez włączenie elementów stylu edwardiańskiego lub wiktoriańskiego oraz akcentów ozdobnych. W kolekcji znajdują się umywalki i toalety, a także charakterystyczna dla epoki unikalna wysokopoziomowa cysterna.

A co z idealną standardową innowacją, możesz się zastanawiać.

Dzięki przełomowym innowacjom, takim jak Aquablade i Diamatec, Ideal Standard wyznacza standardy w branży. AquaBlade® to spłuczka, która jest czystsza, cichsza i bardziej inteligentna. Zapewnia bezrozpryskowe, niezwykle wydajne spłukiwanie, a także jest najcichszą toaletą na rynku. Zapewniając najwyższy poziom czystości i wydajności wody, a jednocześnie będąc przyjaznym dla środowiska, Aquablade ustanawia nowe standardy w projektowaniu, inżynierii i funkcjonalności. Diamatec® to rewolucyjny materiał ceramiczny, który umożliwia tworzenie niemożliwie cienkich wzorów przy zachowaniu wytrzymałości i trwałości. Ten fantastyczny wynalazek umożliwia zastosowanie delikatnej, eleganckiej ceramiki w łazienkach, o której wcześniej nie słyszano.

Co to jest gwarancja Ideal Standard i jak ona działa?

Możesz być pewien, że kupując produkt łazienkowy Ideal Standard, kupujesz trwałą jakość. Ceramika Ideal Standard jest objęta dożywotnią gwarancją. Wanny i brodziki Ideal Standard objęte są 25-letnią gwarancją na wady materiałowe i wykonawcze. Kabiny prysznicowe i parawany nawannowe są objęte 10-letnią gwarancją, natomiast baterie i baterie są objęte 5-letnią gwarancją.

Jaka jest idealna historia standardowa?

W dziedzinie łazienek i urządzeń grzewczych ta firma jest prawdziwym światowym graczem. Stwórz swoją idealną łazienkę, korzystając z bogatego asortymentu wanien, toalet, umywalek, kranów i baterii, pryszniców, a także pełnego asortymentu armatury łazienkowej i szafek podumywalkowych dostępnych w sklepie. Firma Ideal Standard rozpoczęła swoją działalność w Stanach Zjednoczonych w 1872 roku od skromnych początków w sklepie z blachą w Massachusetts. Od tego czasu firma urosła do rangi największego na świecie producenta artykułów łazienkowych i kuchennych. Różnorodność dostępnych dla nas towarów, które pomogą Ci zaprojektować nową łazienkę, strefę prysznicową lub łazienkę, jest ogromna i obejmuje znane marki, takie jak Armitage Shanks, Jado, Marc Newton, Sottini, Trevi Showers i kolekcja White and Silver autorstwa Davida Chipperfielda. Armitage Shanks kojarzy się z wysokiej jakości brytyjskimi łazienkami, a początki firmy sięgają roku 1850. Armitage Shanks oferuje szeroką gamę ceramiki do łazienki i jest prawdopodobne, że mamy wszystkie mieli doświadczenie z jednym z ich produktów w pewnym momencie naszego życia. Armitage oferuje pełne zestawy łazienkowe, piętnaście stylów wanny, osiem modeli baterii i baterii, wybór stylów umywalek i nie tylko.

W asortymencie Armitage znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zaprojektować idealną łazienkę i stworzyć przestrzeń dostosowaną do Twoich potrzeb, budżetu i stylu życia.Przez lata Ideal Standard był liderem wzornictwa, pionierska technologia tarcz ceramicznych do precyzyjnego mieszania ciepłej i zimnej wody w prysznicach Linia pryszniców Trevi firmy Ideal Standard kontynuuje tę tradycję. Mieszalnik Trevi blend to prosty zawór, który umożliwia wybór wybranej temperatury. Może być montowany na zewnątrz lub wewnątrz. Każdy mikser Trevi blend jest wyposażony we wbudowany mechanizm bezpieczeństwa, który może być użyty, aby uniknąć przypalenia. Wybierając baterie termostatyczne Trevi, możesz wybrać temperaturę, która najbardziej Ci odpowiada. Temperatura nie zmieni się, nawet jeśli ktoś włączy kran lub spadnie ciśnienie wody. Dodatkową kolekcję ceramiki łazienkowej, baterii i pryszniców autorstwa projektanta Jaspera Morrisona wprowadziła właśnie Ideal Standard, poszerzając gamę produktów, z których można wybierać. Ta kolekcja ceramiki i wyposażenia znanej firmy projektowej jest wspaniałym uzupełnieniem asortymentu oferowanego przez daną firmę. Oczywiście Ideal Standard ma swój własny zespół projektowy, ale czerpie również korzyści ze współpracy ze znanymi projektantami z całego świata, aby poszerzyć swoją gamę produktów, nie bardziej niż te zawarte w linii produktów Jado.

Jaki jest idealny alt standardowy? Jaki jest idealny alt standardowy?

Alternative by Ideal Standard to fantastyczny zakres wartości, którego często wymagają architekci i projektanci ze względu na jego wszechstronność. Z tego samego powodu jest równie popularny wśród właścicieli domów: może pomieścić każdy element wymagań Twojej łazienki, od małej szatni po dużą wannę z podwójnym zakończeniem, umożliwiającą luksusową kąpiel. Umywalki dostępne są w czterech różnych rozmiarach: 450mm, 500mm, 550mm i 600mm. Charakteryzują się przyjemnym okrągłym kształtem z zakrzywionymi krawędziami, a większość z nich oferuje wybór jednego lub dwóch otworów na baterię. Dostępne są również osłony na pułapki i pełnowymiarowe postumenty, dzięki którym cała instalacja jest niewidoczna, a jednocześnie zachowuje funkcjonalność. Toalety Alto są dostępne w szerokiej gamie stylów, od konwencjonalnego spłukiwania bliskiego do spłukiwania podwójnego oszczędzającego wodę, do spłukiwania od tyłu do ściany, a nawet wiszącej na ścianie, co zapewnia pełną integrację z Twoją łazienką. Ponadto szafki podumywalkowe i toalety mogą być wbudowane w dowolną instalację, aby zapewnić poczucie wyrafinowanej atmosfery. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, możesz dołączyć również szafki podumywalkowe i toalety. Alto ma czystą i delikatną konstrukcję, która wytrzyma przez długi czas, co można również zobaczyć w uzupełniającej linii zaworów prysznicowych, które mają bezpieczne odcięcie, aby uniknąć przypalenia w przypadku całkowitej utraty zimnej wody .

Co sądzisz o Idealnej Standardowej Playa?

Kolekcja nowoczesnych naczyń ceramicznych Ideal Standard Playa jest idealna dla każdego, kto chce zaktualizować przestarzały dom o współczesny akcent. Jeśli chodzi o styl, Playa ma wyraźną osobowość, która zapewni spokój i elegancję każdej łazience, bez względu na to, czy jest to skromna aktualizacja, czy całkowity remont. Wysokiej jakości materiały z tej kolekcji i piękne rzeźbione formy nadają jej ręcznie wykonany wygląd, który z łatwością pasuje do innych elementów łazienki. Typowe umywalki rodzinne mają czyste, ostre krawędzie, które są delikatnie zawinięte na krzywiznach umywalki. Aby zapewnić maksymalną elastyczność, są oferowane w dwóch rozmiarach: 500 i 550 mm, z dopasowanymi cokołami i jednym lub dwoma otworami na baterię. Dodatkowe opcje obejmują umywalki półblatowe i całkowicie zagłębione w blacie, z których oba są idealne do wykorzystania w połączeniu z istniejącym wyposażeniem. Twoja łazienka będzie wypełniona wyrafinowaną atmosferą dzięki płynnie zamykającym się siedziskom, dopasowanym osłonom i chromowanym zawiasom dołączonym do toalety.Kolekcję uzupełniają wanny o szerokościach 1700 i 1600 mm, a ich duże wnętrza mają łagodnie opadające krzywizny, dzięki czemu relaks w idealnej kąpieli z bąbelkami po długim dniu w biurze jest prostszy niż kiedykolwiek.

Czy chcesz uzyskać więcej informacji o Ideal Standard Plaza?

Sukces projektowy, kolekcja Plaza od Ideal Standard to pozycja obowiązkowa. Ta oszałamiająca kolekcja została stworzona przez znakomity zespół projektantów w Studio Levien, którym kieruje wielokrotnie nagradzany projektant David Tilbury. Jego ponadczasowy urok, pomimo lokalizacji, która nie sięga tak dawna jak okres wiktoriański, sprawia, że ​​ten uroczy klasyk w stylu Art Deco jest doskonałym wyborem, aby dodać elegancji i blasku każdemu wnętrzu łazienki. Narodził się w epoce wielkości i luksusu, a niektóre z najbardziej oszałamiających projektów XX wieku wciąż wywołują w nas nostalgię. W umywalce Plaza znajdują się dwa otwory na baterie, które pozwalają w razie potrzeby zainstalować piękne baterie w kolorze chromu lub złota. Umywalka z postumentem Plaza jest szeroka na 580 mm i głęboka na 465 mm, a jej zdrowa głębokość to 580 mm. Umywalka do ręcznego spłukiwania o średnicy 450 mm jest idealna do małej łazienki lub szatni i będzie wyglądać oszałamiająco w połączeniu z błyszczącym chromowanym syfonem na butelki i dopasowaną baterią. Przyciągający wzrok geometryczny wzór oferuje uderzający międzynarodowy wygląd, który pobudzi zmysły. Zbiornik o pojemności sześciu litrów jest sterowany za pomocą dźwigni i znajduje się w dogodnym miejscu, co zapewnia łatwy dostęp. Chociaż potrzebne jest normalne, ciasne siedzenie, można je kupić w kolorze białym lub dramatycznej czerni, aby uzyskać dodatkowy efekt glam. Wanna Plaza Idealform o szerokości 1700 mm przekształci Twoją łazienkę w idealną kryjówkę, nadając jej poczucie elegancji w stylu vintage i pizazzu z lat 30.

Szukasz informacji na temat ceramiki sanitarnej Ideal Standard Ceraplan?

Proste wzornictwo i łatwość użytkowania to główne elementy kolekcji ceramiki Ceraplan firmy Ideal Standard, która wyróżnia się oszałamiającą prostotą. Oprócz zastosowania najnowocześniejszej technologii, która została skrupulatnie wkomponowana w każdy element produktu, jego wyjątkowy design ma subtelny, uniwersalny oddźwięk dla świadomego stylu właściciela domu i wykorzystuje najnowszą technologię. Prawdopodobnie jedną z najbardziej atrakcyjnych cech Ceraplan jest elegancko zwężająca się pojedyncza dźwignia, która obsługuje dużą liczbę baterii. Pozwala regulować zarówno przepływ, jak i temperaturę jedną ręką, a ceramiczne zawory talerzowe szybko zapobiegają kapaniu. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów baterii, od najprostszej jednootworowej baterii umywalkowej po wannowe lub ścienne wkłady wannowe, a wiele z nich jest wyposażonych w zintegrowane słuchawki jednofunkcyjne, wypolerowane w kolorze błyszczącego chromu. Jeśli oszczędzanie wody jest dla Ciebie kluczową kwestią, Ceraplan może również sprostać Twoim potrzebom, ponieważ wiele mikserów wyposażonych jest w ekologiczny regulator przepływu, który zapewnia tak samo przyjemne mycie przy znacznie mniejszym zużyciu wody niż tradycyjne miksery. Ceraplan firmy Ideal Standard, dzięki swojej przyjaznej dla środowiska koncepcji, spełnia złoty standard.

Jakie są najlepsze standardowe spłuczki Conceala 2?

Za każdą doskonałą toaletą stoi dobra spłuczka, dlatego firma Ideal Standard opracowała linię spłuczek Conceala 2 właśnie z myślą o tym. Te najwyższej jakości spłuczki są zbudowane z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, aby uniknąć uszkodzeń podczas instalacji. Są dostarczane ze wszystkimi już zainstalowanymi komponentami, dzięki czemu instalator nie będzie miał żadnych problemów. Do użytku z toaletami montowanymi tyłem do ściany, mogą być instalowane w meblach lub we wnęce ściany. Wyposażone są w standardową rurę doprowadzającą wodę z łagodnymi krzywiznami, która pozwala na maksymalne dostarczanie wody i najlepszą możliwą jakość spłukiwania. Kolejne warianty pozwalają na umieszczenie poboru wody z boku lub na dnie cysterny, zapewniając pokrycie wszystkich możliwości.Conceala 2 została również skonstruowana z myślą o oszczędzaniu wody, przy użyciu podwójnego spłukiwania o pojemności sześciu i czterech litrów lub nawet do 26 litrów w przypadku spłukiwania pojedynczego. Istnieje wiele alternatyw dla aktywacji spłukiwania, które są dobrze dopasowane do sytuacji. Idealnym rozwiązaniem jest użycie chromowanego, podwójnego przycisku spłukującego z toaletą. Alternatywnie możesz zainstalować ich specjalistyczną kolekcję dźwigni i pneumatycznych przewodów powietrznych, które są wykończone wysokiej jakości chromem.

Szczegółowe informacje na temat wyrobów mosiężnych Ideal Standard Cone.

Ponieważ światowe zasoby są ograniczone, wiele firm umieściło na szczycie listy priorytetów redukcję marnotrawstwa wody. Ideal Standard szybko zareagował na ten pomysł, a zasada optymalizacji gospodarki wodnej została włączona do wielu linii produktów, w szczególności linii Cone. Został zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzanego projektanta Robina Leviena, a jego odważny, nowatorski wygląd został przekształcony w towary, które zaspokoją potrzeby każdego klienta. Dzięki cylindrycznej formie bateria umywalkowa zawiera zarówno wyskakujący odpływ, jak i oszczędzający wodę regulator przepływu eco, który w razie potrzeby może zmniejszyć przepływ wody do zaledwie pięciu litrów na minutę. Ozdobne baterie kolumnowe i bateria bidetowa z regulowaną napowietrzoną dyszą dopełniają akcesoria kolekcji. Odnów swoją wannę za pomocą jednego z pięciu zestawów baterii wannowych, od klasycznych baterii podwójnych do montowanych na pomostach umywalek z centralnym przełącznikiem, z których wszystkie są wykończone olśniewającym chromem i wyposażone w jednofunkcyjną słuchawkę ułatwiającą obsługę. Ostatnio modne jest całkowite odejście od konwencjonalnych baterii wannowych i napełnienie wanny z przelewu za pomocą ukrytej wylewki, co jest całkowicie nowatorskim pomysłem. Unikalne funkcje w codziennych kosztach są dostępne w Ideal Standard, w tym ukryty zawór z dwoma małymi elementami sterującymi, który jest nie tylko zawarty w asortymencie, ale jest również wliczony w cenę produktu.

Jaka jest idealna standardowa koncepcja wolności?

Posługując się swoim kierunkowym i kreatywnym myśleniem, znany projektant Robin Levien wykazał, że elastyczność jest dostępna nie tylko dla tych, którzy dysponują największymi środkami finansowymi. Zaprojektowana przez Ideal Standard kolekcja Create łączy dwa zgrabne pomysły projektowe, które można łączyć i dopasowywać, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny wygląd. Wszystkie umywalki wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zgodnie z rygorystycznymi standardami, których można oczekiwać od wiodącego brytyjskiego producenta tego typu. Potrzeba kombinacji cokołów i pokryw syfonowych, aby uzyskać pożądany wygląd, a dzięki rozmiarom od 450 do 550 oraz wersji częściowo wpuszczonej do montażu szafek, Twoja nowa łazienka będzie emanować subtelną elegancją. Warto również wspomnieć, że opracowano misę nablatową, która bezproblemowo integruje się i może być używana odpowiednio z bateriami ściennymi lub wysokimi umywalkami. W celu uzupełnienia pozostałej ceramiki w pomieszczeniu dostępne są toalety montowane blisko ściany lub wiszące na ścianie. Toalety blisko połączone, przylegające do ściany lub zawieszane na ścianie spełnią Twoje potrzeby, bez względu na wybrany projekt.

Może optymalny standard Jasper Morrison?

We współpracy z Ideal Standard, Jasper Morrison, światowej sławy europejski projektant, wniósł swoje ogromne umiejętności do stworzenia nowej kolekcji naczyń ceramicznych i pomysłów na kąpiel. Dzięki precyzyjnie zdefiniowanym ostrym kątom i falistej formie stworzył kolekcję kapsułową, która emanuje eleganckim luksusem, a jednocześnie jest współczesna. Zwróć szczególną uwagę na umywalki i toalety; wydają się być nieco bardziej zdefiniowane i ostrzejsze niż norma, prawie tak, jakby były ręcznie robione. Małe łazienki skorzystają z umywalki 400mm do szatni, podczas gdy większe łazienki uznają umywalki 500 i 550mm za przyjemniejsze w użytkowaniu dla większej rodziny. Dla tych, którzy chcą ukryć rury, dostępne są również osłony syfonów i stożkowe postumenty.Przechowywanie i meble są zwykle wymagane w łazience, a jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, możesz po prostu wbudować częściowo zagłębioną umywalkę w szafkę pod umywalkę, aby uzyskać całkowicie zintegrowany wygląd. Miska na naczynie 500 mm to wielokrotnie nagradzana konstrukcja, która jest bez otworów na baterie, dzięki czemu możesz wykorzystać stylową wysoką baterię, a nawet baterię naścienną, aby uzupełnić łazienkę. Toalety są produkowane w różnych wersjach, od ciasno połączonych po montowane na ścianie. Ostatnim akcentem jest piękna asymetryczna wanna o średnicy 1800 mm z szerokimi krawędziami i głęboko wyprofilowanym wnętrzem, które zapewni Ci ciepło i wygodę podczas relaksu w wannie. Znany ze swoich delikatnych linii i ponadczasowego uroku, Jasper Morrison jest uważany za klasyka designu.

Co sprawia, że ​​Ideal Standard Silver Brassware jest tak wyjątkowy?

Linia zastawy stołowej Silver firmy Ideal Standard to idealne rozwiązanie dla osób, które ponad wszystko cenią jakość i doskonałość. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy przedmiot został skrupulatnie stworzony, aby podkreślić jego silną geometryczną atrakcyjność i eleganckie kontury. W gamie Silver, która obejmuje wszystkie elementy dostarczania wody od umywalek do wanien, dostępnych jest wiele baterii ze sterowaniem pojedynczym i podwójnym. Jest to wyjątkowo duża liczba mikserów dostępnych zarówno z pojedynczym, jak i podwójnym sterowaniem. Wylewki mają piękną, zakrzywioną krzywiznę łabędziej szyi i są zaprojektowane tak, aby precyzyjnie kierować wodę w dokładne miejsce, w którym powinna płynąć, bez powodowania rozpryskiwania. Na tle ostrych kątów dźwigni roboczych piękne, delikatne krzywizny korpusów baterii zapewniają uderzający kontrast. Do misek nablatowych lub naczyniowych zostały opracowane specjalistyczne baterie, które zapewniają dodatkową wysokość sięgającą poza boki umywalek. Alternatywnie, jako opcja alternatywna, można zakupić jednostki naścienne z oddzielnymi źródłami ciepła i zimna. Wypełniacze wannowe można instalować na pokładzie lub na ścianie, przy czym opcja montażu na ścianie jest preferowaną opcją, jeśli chcesz, aby brzeg wanny był wolny od bałaganu i chromu. Bateria dwuuchwytowa lub ostateczny zawór z regulacją termostatyczną, który nie tylko zapewni Ci prysznic, ale także napełni Twoją wannę, dodaje uroku tej przyjemnej wizualnie serii w łazience. Łazienki Ideal Standard to bez wątpienia złoty standard, jeśli chodzi o jakość i opcje projektowe.

O co chodzi w Ideal Standard Bass?

Zaprojektowane w podstawowych kształtach i dostępne w wielu rozmiarach i modelach, zlewozmywaki Ideal Standard są trwałe i można je dostosować do szerokiej gamy stylów wnętrz. Wszystko to przy zachowaniu przystępnej ceny. Ze względu na swoją niezawodność, przystępną cenę i kompatybilność z prawie każdym wystrojem wnętrz, nie dziwi fakt, że umywalka Ideal Standard jest idealnym wyborem do łazienek mieszkalnych, biznesowych i publicznych na całym świecie. Umywalki i umywalki Ideal Standard można znaleźć w milionach łazienek w całym kraju, od luksusowych hoteli po prywatne łazienki. Dostępne w różnych konfiguracjach, w tym do montażu na ścianie, na blacie i częściowo do wbudowania.

Nic dziwnego, że ceramika Ideal Standard jest nadal popularnym wyborem wśród właścicieli domów, właścicieli mieszkań i hoteli ze względu na podstawowe cechy, które definiują markę. Umywalka Ideal Standard to rodzaj umywalki, która jest często spotykana w przestrzeniach publicznych i komercyjnych i może być używana w wielu miejscach. Dostępne są urządzenia nablatowe, częściowo wpuszczone, naścienne i zajmujące mało miejsca. W wielu przypadkach punktem wyjścia dla wielu z tych przedmiotów jest prostota, a podstawowe formy i wysokiej jakości materiały stoją same w sobie. W przypadku Concept Arc podstawowe krzywe są używane do stworzenia gładkiego i neutralnego wykończenia, podczas gdy elementy Plaza mają bardziej architektoniczne nachylenie, aby uzupełnić bardziej klasycznie stylizowany dom.Połączenie tych umywalek z odpowiednią zastawą mosiężną jest prostym procesem, ponieważ zestawy baterii pojedynczych i podwójnych są kompatybilne z większością elementów, a elementy montowane na ścianie można łatwo dopasować, aby uzyskać fajny, europejski wygląd

O co chodzi w wannie Ideal Standard?

Idealne standardowe wanny są konstruowane przy użyciu najnowocześniejszych metod i materiałów oraz posiadają wszystkie pożądane cechy, których można by oczekiwać. Wanny Ideal Standard znane są z komfortu, zatrzymywania ciepła, niezawodności i czystości, co przyczynia się do ich popularności wśród konsumentów zarówno w sektorze mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Linia Ideal Standard Baths jest zdecydowanie warta poznania, niezależnie od tego, czy szukasz oszczędzającej miejsce, ekonomicznej wanny z pojedynczym zakończeniem, czy też najwyższej klasy, wolnostojącej wanny. Wanny Ideal Standard są wykonane z najlepszej jakości akrylu i nie tylko pięknie wyglądają, ale są również zaprojektowane tak, aby służyły przez długi czas.

Te przemyślane rozwiązania, oferowane w liniach Ideal Standard Space i Concept Space, mają na celu maksymalne wykorzystanie dostępnych wymiarów wewnętrznych. W przypadku mniejszych łazienek lub w łazienkach idealnymi elementami będą wanny narożne i połączone z przesunięciem obszary wannowo-prysznicowe. Ideal Standard oferuje szeroką gamę produktów, począwszy od artykułów podstawowych, takich jak zajmująca niewiele miejsca wanna prysznicowa Alto, aż po bardzo pożądaną wannę z hydromasażem Aqua Duo Twin Plus. Są one wyposażone w dużą liczbę wylotów generujących odrzutowce, zasadniczo zapewniając własne osobiste jacuzzi, w którym można odpocząć i zrelaksować się po długim dniu w pracy.

Jakie są najlepsze standardowe baterie i miksery?

Ideal Standard oferuje szeroką gamę produktów, od tanich artykułów klasy podstawowej po wysokiej klasy baterie designerskie. Dzięki różnorodności wanien, umywalek i bidetów dostępnych na naszej stronie internetowej całkowicie wykonalne jest wyposażenie całej łazienki lub domu w te piękne elementy wyposażenia i armatury. Idealne baterie standardowe są przedmiotem zazdrości w świecie projektowania artykułów łazienkowych, jeśli chodzi o ich kolekcje łazienkowych baterii i baterii, które są eleganckie i piękne w swoim wzornictwie. Idealne standardowe baterie umywalkowe i baterie łazienkowe są dostępne w różnych stylach i cenach, aby dopasować się do każdego budżetu.

Wspaniała ilustracja zaangażowania Ideal Standard w jakość, innowacyjność i wzornictwo. Seria Ideal Standard Silver wyróżnia się między innymi surową geometrią i klamkami, które można łatwo obsługiwać. Modele do umywalki jednootworowej, a także wkłady wannowe montowane na ścianie lub na pokładzie dają użytkownikowi możliwość harmonizowania wyglądu całej łazienki, niezależnie od potrzeb. Ideal Standard to eksperci w swojej branży, którzy projektują modele, które są kompatybilne zarówno z niskociśnieniowymi, jak i wysokociśnieniowymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, a także wersje, które zawierają ograniczniki przepływu wody, aby zminimalizować długoterminowe koszty operacyjne przy zachowaniu wydajności. Doskonałość Ideal Standard wyróżnia się innowacyjnym projektem, a także dbałością o środowisko podczas budowy.

Toalety idealne do standardowego użytku.

Ta kolekcja WC Ideal Standard, w skład której wchodzą wersje blisko połączone, wiszące i z tyłu, a także różnorodne bidety, zapewni wiele użyteczności we współczesnej łazience. Ich eleganckie, uporządkowane projekty są popularne wśród właścicieli firm i hoteli, ponieważ dają poczucie czystości i profesjonalizmu, a jednocześnie są całkowicie wygodne w obsłudze i użytkowaniu. Warto również zastanowić się nad toaletami Concept Room, które są przeznaczone dla klientów, którzy chcą oszczędzać przestrzeń nie rezygnując z elegancji. Ta seria, która jest montowana do ściany i połączona z ukrytymi spłuczkami, a także dopasowany wybór bidetów, szczególnie dobrze nadaje się do mniejszych łazienek.Zaprojektowana specjalnie dla łazienek, które wymagają lepszego dostępu, seria Concept Freedom obejmuje sekcje WC, które są zarówno rozsuwane, jak i podwyższone, co czyni je wygodniejszymi w użyciu. Zapewniają również różnorodne ukryte spłuczki i przyciski spłukujące, które są kompatybilne z ich zawieszaniem na ścianie i powrót do szafek ściennych, co pozwala na szybki i prosty montaż. Ideal Standard to mistrzowie nowoczesnych produktów łazienkowych, którzy stworzyli pełną gamę produktów, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Dostępne są toalety zamknięte i podwieszane. Stylowe i funkcjonalne toalety Ideal Standard są liderem innowacji w projektowaniu toalet.

Czy Ideal Standard to renomowana marka?

Tylko za pośrednictwem innych sklepów łazienkowych, takich jak krajowe sieci handlowe i małe niezależne sklepy, Ideal Standard może oferować produkty łazienkowe z najwyższej półki. Na jej stronie internetowej możesz przeglądać wszystkie towary firmy, dowiedzieć się, gdzie każdy jest sprzedawany i uzyskać broszurę produktu.

Czym jest Ideal Standard, znana marka łazienkowa?

 • Wszystkie te funkcje są dostępne w linii Concept.
 • Te wanny, umywalki i toalety Ideal Standard są tak skonstruowane, aby przetrwać w każdym otoczeniu.
 • Ideal Standard jest liderem w branży dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak Aquablade i Diamatec.
 • Linia Waverley ma aspekty stylu edwardiańskiego lub wiktoriańskiego.
 • Na rynku łazienek i kuchni dominuje Armitage Shanks.
 • Kolekcja Armitage zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować własną łazienkę, dostosowaną do Twoich wymagań, budżetu i stylu życia.
 • Sklep oferuje kompletne zestawy łazienkowe, piętnaście typów wanien, osiem modeli baterii i baterii oraz różnorodne formy umywalek.
 • Linia nowoczesnych ceramicznych zastaw stołowych Ideal Standard Playa jest idealna do aktualizacji przestarzałego gospodarstwa domowego.
 • Seria Ideal Standard Plaza to pozycja obowiązkowa dla stylowego właściciela domu.
 • David Tilbury zaprojektował linię wyrobów mosiężnych Ideal Standard Ceraplan.
 • Mniejsze łazienki skorzystają z umywalki 400 mm, podczas gdy większe łazienki skorzystają z umywalek 500 i 550 mm.
 • Kolekcja Perfect Standard Silver Brassware jest idealna dla tych, którzy stawiają na jakość i doskonałość.
 • Linia Silver obejmuje różne baterie jedno- i dwukontrolerowe do użytku w umywalkach i wannach.
 • Kolekcja Ideal Standard Baths obejmuje niedrogie produkty klasy podstawowej, a także wysokiej klasy baterie designerskie.
 • Twoje osobiste jacuzzi czeka na Ciebie po ciężkim dniu pracy z wanną Alto Shower Bath i Aqua Duo Twin Plus Whirlpool Bath.
 • Komponenty Concept Arc i Plaza są bardziej zorientowane architektonicznie, aby pasowały do ​​bardziej tradycyjnego domu.
 • Idealne standardowe toalety są liderem w projektowaniu toalet.
 • Opracowali modną i praktyczną różnorodność towarów.
 • Błyskotliwość Ideal Standard jest zdefiniowana przez jego kreatywny projekt i przyjazną dla środowiska konstrukcję.
 • Ich czyste, nieskomplikowane projekty przemawiają do właścicieli firm i hotelarzy.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals