Czy Laufen to dobra marka toalet?

bidet bidet toilet guide history laufen small toilet toilet toilets

Dowiedz się więcej o firmie Laufen, renomowanym producencie toalet.

Is Laufen a good toilet brand?

Laufen to fajna marka toalet, prawda?

Ta szwajcarska firma działa od prawie wieku. Produkty firmy mają być ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Na przestrzeni lat otrzymali wiele wyróżnień za wzornictwo, w tym wielokrotnie nagradzany projekt. Innowacyjne techniki produkcji i strategia ochrony wody to także coś, z czego słynie firma Laufen. Ponieważ zostały stworzone z myślą o korzyściach, meble Laufen mają naprawdę elegancki i atrakcyjny wygląd. Jednostki Laufen Pro A, dzięki wyrazistym formom tabletów, nadają dekorowi subtelną europejską elegancję. Umywalki Pro B i Pro C charakteryzują się neutralnym stylem z zakrzywionym frontem, który równie dobrze nadaje się do toalet rodzinnych, firmowych lub publicznych. Bidety i toalety są wygodne, praktyczne i piękne. Podwieszane, montowane tyłem do ściany i blisko połączone toalety oferują wyraźny aspekt światła i przestrzeni w łazience. Stefano Giovannoni stworzył serię wanien, umywalek, WC, bidetów i spłuczek Il Bagno Alessi.

W asortymencie artykułów łazienkowych Laufen znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy lubisz geometryczne kształty, czy projekty z niesamowitą delikatnością. W Laufen znajdziesz szeroką gamę wyposażenia łazienek. Życie to ceramika, lustra, szafki i meble. Kolekcja PRO A oferuje trzy rozmiary i cztery kolory. Wyższa toaleta i bidet zapewniają większy komfort osobom wyższym lub mniej sprawnym. Szafki i półki z lustrem znajdują się w asortymencie My Life firmy Laufen. Kolekcja Laufen PRO to kompleksowy pakiet łazienkowy, który jest pięknie dopasowany. Kolekcja PRO B została zaprojektowana do różnych celów, w tym do szatni, toalety lub sypialni. Deski sedesowe z miękkim domykaniem i tradycyjne, a także posiadają właściwości antybakteryjne, mogą być umieszczone na miskach toaletowych i zestawach. Seria Laufen PRO C to seria wysokowydajnych butów do biegania przeznaczonych zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego.

Ta kolekcja obejmuje kilka stylów projektowania, co umożliwia skoordynowanie wystroju jednego pokoju z resztą domu. Laufen PRO S zawiera parę butów, zestaw skarpet i różnorodne akcesoria. Laufen od dawna słynie z precyzji, jakości i innowacyjnego projektowania łazienek. Laufen zbudował i stworzył wiele skomplikowanych projektów w niesprzyjających okolicznościach. Firma posiada zakłady zlokalizowane w Szwajcarii, Austrii i Czechach. Łazienki Laufen znalazły się na szczycie drzewa dzięki szwajcarskiemu wzornictwu, najnowocześniejszym metodom produkcji i ekologicznemu podejściu do oszczędzania wody. Dokładne badanie podczas całego procesu produkcyjnego zapewnia, że ​​Twoja toaleta lub umywalka będą miały doskonałe wykończenie, co pozwoli Ci urzeczywistnić Twój pomysł.

Jakie są zalety Laufena?

Swiss Design ma długą historię. Europejski styl firmy Laufen jest widoczny we wszystkich produktach, co jest wynikiem ponad stuletniego doświadczenia w projektowaniu. Osiągnęli tę równowagę przez lata, kładąc nacisk na czystość, styl i wygodę, pozostając istotną i kreatywną siłą na rynku światowym.

Co to jest technologia SaphiKeramik i jak działa?

Produkty SaphirKeramik stanowią przełomowy moment w historii produkcji ceramiki i wyrobów sanitarnych i mają wyraźnie współczesną estetykę. Ten przełomowy materiał, który jest ultracienki, ale całkowicie wytrzymały, pozwala urzeczywistnić wcześniej niemożliwe, co skutkuje różnorodnością towarów o wyrazistym i czystym wyglądzie.

Czy jest wyposażony w higieniczne formularze?

Laufen pokazał, że potrafi myśleć nieszablonowo, jeśli chodzi o nawet najbardziej przyziemne komponenty, włączając ukryte przelewy i ukryte odpływy do różnych swoich produktów.Usuwają otwarty i przestarzały wygląd wielu pojemników na śmieci, będąc eleganckim i schludnym WC Laufen Pro Rimless jest prawdopodobnie szczytem codziennego przeprojektowania, ponieważ jego charakterystyczny kształt usuwa zakamarki i zakamarki, w których znajdują się zarazki.

Czy Laufen jest firmą, która zdobyła nagrody za wzornictwo?

Przez dziesięciolecia firma Laufen otrzymała imponującą liczbę wyróżnień, ponieważ jej zespół międzynarodowych, wszechstronnie utalentowanych projektantów połączył swoje pomysły, aby stworzyć najnowocześniejsze kolekcje. Ich osiągnięcia mówią same za siebie, o czym świadczą liczne międzynarodowe wyróżnienia, które otrzymali między innymi za pojedyncze przedmioty, całe kolekcje i kreatywne nowe materiały.

Czy Laufen interesuje się dbałością o środowisko?

Produkty Laufen mają być tak opłacalne, jak to tylko możliwe, ze względu na znaczenie wody jako cennego towaru na całym świecie. Jednostki toaletowe z opcją podwójnego spłukiwania zapewniają większą elastyczność pod względem ilości zużywanej wody, podczas gdy rewolucyjne pisuary syfonowe w ogóle nie potrzebują wody. Wytrzymałe produkty mają przetrwać lata, a nie być przedwcześnie wymieniane ze względu na zaangażowanie w zrównoważony rozwój na wszystkich etapach procesu produkcyjnego i skupienie się na trwałości.

Co jest takiego w basenach Laufen?

Sprzęt sanitarny Laufen zachowuje swoją atrakcyjność dzięki zastosowaniu innowacyjnych projektów, różnorodnej różnorodności zastosowań i konkurencyjnym cenom. Odlane z olśniewającej białej ceramiki i dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dostępne są modele wiszące, umywalki natynkowe, umywalki wpuszczane i częściowo wpuszczane oraz umywalki wpuszczane i częściowo wpuszczane w całej kolekcji. Jednostki Laufen Pro A, które wyróżniają się czystymi kształtami tabletów, nadają wnętrzu odrobinę europejskiej prostoty. Dostępna jest dla nich szeroka gama zastosowań, od małej i schludnej umywalki do szatni po dużą i imponującą podwójną umywalkę Pro A do wspólnej łazienki głównej.

Umywalki Pro B i Pro C mają neutralny design z zakrzywionym frontem, dzięki czemu sprawdzają się równie dobrze w domu, w łazience biznesowej, jak i w publicznej toalecie budynku użyteczności publicznej. Głównym czynnikiem ich atrakcyjności jest ich elastyczność, która umożliwia ich łatwe łączenie z różnymi bateriami lub bateriami. Ta kolekcja umywalek Laufen pokazuje, że modna umywalka niekoniecznie musi być kosztowna. Są czyste, reprezentacyjne i niedrogie.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o meblach i szafkach podumywalkowych Laufen?

Meble Laufen mają elegancję i urok, ponieważ zostały starannie zaprojektowane, aby oferować użytkownikowi największe potencjalne korzyści na dostępnym obszarze. Szafki podumywalkowe są najbardziej pożądanym produktem w dzisiejszym społeczeństwie, a ich kolekcje towarów są dostępne w różnych modnych wykończeniach, w tym czarnym, białym i wenge. Podstawka pod umywalkę Laufen Pro A Chrome, która idealnie pasuje do linii umywalek Pro A 85 i 105 cm, nadaje każdej łazience odrobinę splendoru lat 20. XX wieku. Te chromowane ramy, które mogą być używane jako alternatywa dla meblościanki lub konwencjonalnego postumentu, zapewniają więcej miejsca w łazience i jaśniejszą atmosferę.

Asymetryczna szafka podumywalkowa Laufen Pro to szafka podumywalkowa zaprojektowana specjalnie, aby pasowała do mniejszej przestrzeni. Zmniejszony występ i montowany z boku otwór na baterię, które zostały starannie przemyślane podczas projektowania wnętrza o skromniejszych proporcjach, pozwalają na najbardziej efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, pozostając jednocześnie w pełni dostępnym jako poręczna alternatywa przechowywania. Każdy przedmiot jest wykonywany ręcznie zgodnie z najlepszymi standardami i objęty gwarancją Laufen, która gwarantuje, że będzie trwać przez całe życie. Te bardzo poszukiwane artykuły są produkowane przez jednego z najbardziej renomowanych producentów artykułów łazienkowych w Europie i są dobrze dostosowane do potrzeb współczesnego środowiska.

Toalety firmy Laufen

Toalety i bidety firmy Laufen są wygodne, funkcjonalne i niezaprzeczalnie atrakcyjne. Prezentowane są w prostych, nowoczesnych wzorach, które stanowią wyjątkowy element światła i przestrzeni w łazience. W tym obszarze dostępne są nowoczesne rozwiązania, takie jak toalety wiszące, przyścienne i blisko połączone, co zapewnia projektantowi wnętrz mnóstwo możliwości zaprojektowania przestrzeni WC, która zawiera elementy odpowiednie do wielkości pomieszczenia i atmosfera. Miski montowane do ściany zapewniają poczucie przestrzeni w łazience, a szafki montowane tyłem do ściany z ukrytymi zbiornikami tworzą podobne poczucie przestrzeni.

Dzięki skutecznym mechanizmom spłukiwania blisko połączone urządzenia zużywają znacznie mniej wody na każde spłukiwanie niż konwencjonalne urządzenia toaletowe. Spłuczka i miska mają zwarty kształt, a urządzenie jest łatwe w montażu. Dodatkowo dopasowane bidety oferowane są zarówno w konfiguracji wiszącej, jak i stojącej na podłodze, które pasują do misek WC. Dzięki dodaniu bidetu toaleta jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna, co pozwala na harmonijne współdziałanie ze sobą i z otoczeniem. Jak pokazują te kolekcje urządzeń sanitarnych renomowanych producentów Laufen, najlepsze projekty produktów charakteryzują się prostotą.

W odniesieniu do marki Laufen.

Ze względu na przynależność do grupy Roca, Laufen dzieli wyróżnienie jako czołowy producent wyposażenia łazienek w Europie i drugi co do wielkości producent na świecie, zatrudniający 2000 osób i obecny na całym świecie w 17 krajach. Wieloletnie doświadczenie pozwala im oferować zaawansowane technicznie rozwiązania oszczędzające wodę, a także wkładki do spłuczek, które zapobiegają kondensacji, czego wszyscy doświadczyliśmy w pewnym momencie naszego życia. Projekty różnią się od najbardziej podstawowych i zwyczajnych po najbardziej eleganckie i wytworne, stworzone przez jednych z najbardziej znanych europejskich projektantów. W linii artykułów łazienkowych i wyposażenia dodatkowego Laufen znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy preferujesz formy geometryczne, czy też niezwykle delikatne łuki. Kolekcja wanien, umywalek, WC, bidetów i spłuczek Il Bagno Alessi jest dziełem włoskiego projektanta Stefano Giovannoniego, który jest znany ze swoich zakrzywionych projektów w kuchni i innych częściach domu. Umywalki Palomba, zaprojektowane przez Ludovicę i Roberto Palombę, zapewniają wyjątkowe spojrzenie na wystrój łazienki. Wykonane są z ceramiki, która jest naturalnie geometryczna w swoim wzornictwie i są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i wykończeniach. Linia umywalek, wanien, bidetów, WC i mebli Form to klasyczny design firmy Phoenix, ale ma w sobie luksusowy, europejski klimat. Jest dostępny w różnych wykończeniach i rozmiarach pasujących do większości łazienek. Przeznaczona do użytku w łazienkach kolekcja My Life od nowoczesnej firmy designerskiej Frog obejmuje wanny, bidety, umywalki i toalety, które mają duże proporcje i piękny styl.

Wyposażenie łazienek jest dostępne w szerokiej gamie modeli od najbardziej renomowanych projektantów z całej Europy, dzięki szerokiej gamie produktów. Dlaczego więc nie użyć lustra Laufen, aby dodać trochę światła do swojej łazienki? Oprócz ceramiki z linii My Life Laufen oferuje różnorodne szafki w różnych kolorach oraz panele z ruchomymi półkami. Szafki z lustrem i lustra uzupełniają fascynującą gamę dostępnych produktów My Life. W linii produktów Living firmy Laufen dostępne są cztery różne rodzaje ceramicznych produktów łazienkowych, z których każdy jest dostępny w różnych kolorach. Kolekcji Living towarzyszy równie efektowna kolekcja nowoczesnych mebli, która dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych z delikatnym białym wykończeniem frontu. Wyroby wiedeńskie wywodzą się z Wiednia i można je znaleźć w pięknych hotelach w całej Europie, odzwierciedlając miniony okres.Kolorystyka produktów obejmuje biel, a także pięć innych delikatnych odcieni. Towary są ciepłe i dalekie od aktualnych trendów i mód, dzięki czemu przetrwają próbę czasu. Dla osób wyższych lub mniej sprawnych linia Vienna Comfort ma wyższą toaletę i bidet, co zapewnia im większy komfort.

Co to jest Laufen Pro A i jak to działa?

Pozornie prosta w wyglądzie kolekcja PRO A ma ducha eksploracji i różnorodność kształtów, które dodają subtelny element niezwykłości do łazienki. Kolekcja PRO A jest dostępna w trzech rozmiarach. Dostępnych jest wiele typów i rozmiarów umywalek łazienkowych, od półwpuszczanych do dużych, podwójnych umywalek, a Laufen PRO A może być używany w różnych ustawieniach. Drobne, ale poważne zmiany w konwencjonalnej konstrukcji umywalki obejmują szersze powierzchnie tarasów, cieńsze ścianki umywalki i podwyższone krawędzie. Te drobne, ale ważne zmiany nadają wnętrzu charakter nawiązujący do współczesnego, europejskiego stylu. Oprócz opcji pełnego i półpostumentu dostępne są również szafki z chromowaną ramą, a umywalki częściowo wpuszczane i wpuszczane pozwalają na nowe podejście do tworzenia strefy umywalki wokół idei centralnego blatu. Niskie metki z cenami w tej kolekcji szafek umywalkowych są miłą korzyścią dla każdego, kto szuka stylowych przedmiotów w przystępnej cenie.

Co myślisz o Laufen Pro?

Stylowa, elegancka i dobrze nadająca się do użytku w dzisiejszym współczesnym środowisku, kolekcja Laufen PRO to kompletna kolekcja artykułów łazienkowych, które są ze sobą ładnie skoordynowane. Produkty z linii PRO Collection wyróżniają się czystym i uporządkowanym wyglądem i są dostępne z wieloma możliwościami personalizacji. Miski i komplety toalet mogą być wyposażone w deski z miękkim domykaniem lub konwencjonalne, a także w funkcje Antibac zapewniające dłuższą ochronę higieny. Szafki podumywalkowe, które są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, aby umożliwić użytkownikowi pełny wybór, jeśli chodzi o zaprojektowanie przestrzeni łazienkowej, zostały zaprojektowane tak, aby je uzupełniać. Zaprojektowana z silnym poczuciem spokojnej neutralności i czystości, łazienka z kolekcji PRO jest doskonałą opcją dla każdej przestrzeni życiowej, która docenia chłodną, ​​kosmopolityczną estetykę prostych przedmiotów, czyste linie i nacisk na funkcjonalność.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Pałacu Laufen?

Linia urządzeń sanitarnych Laufen przekształci Twoją łazienkę w oazę współczesnego komfortu dzięki dbałości o szczegóły i dbałości o formę. Łazienka, w której znajdują się produkty marki Palace, jest zarówno prosta, jak i odważna, nadając jej aurę pewności siebie. Toalety i bidety w Palace charakteryzują się skośnymi kątami i gładkimi powierzchniami. WC montowane blisko ściany i montowane przy ścianie są oferowane w różnych nowoczesnych wzorach, zapewniających optymalny komfort, wygodę i elegancję. Dostępne są blisko połączone, podwieszane i montowane przy ścianie miski WC. Ich czysty i nieprzerwany profil zapewnia brak zagłębień, które mogłyby służyć jako odpylacze, a także czysty kształt i dyskretne zestawy mocujące. Umywalki są oferowane w profilu wykończenia i podobnie prostym wzornictwie, a elementy z kolekcji Palace współpracują ze sobą, tworząc spokojne, wyciszone otoczenie.

Czy masz wiedzę na temat Laufen PRO B?

Oprócz pięknej kolekcji zakrzywionych umywalek łazienkowych firmy Laufen, kolekcja PRO B została stworzona z myślą o różnorodnych zastosowaniach. Ze względu na prostą konstrukcję, umywalki te emanują aurą czystości i higieny w strefie łazienkowej, dzięki czemu nadają się do użytku zarówno w miejscach prywatnych, jak i publicznych. Umywalki PRO B są prostą i praktyczną opcją do garderoby, łazienki, łazienki lub łazienki i mogą być umieszczone na ścianie lub na powierzchni.Umywalki te mogą być pokazane z półpostumentem lub z pełnym postumentem, lub alternatywnie z atrakcyjnym odsłoniętym syfonem na butelki dla zaktualizowanego skrętu. Zapewniają również pełną wszechstronność pod względem instalacji. Korzystanie z umywalki montowanej na powierzchni w połączeniu z blatem roboczym może zapewnić świeżą i otwartą przestrzeń dla wszystkich Twoich osobistych potrzeb pielęgnacyjnych, dodając Twojej łazience odrobinę prawdziwej, współczesnej elegancji. Każda umywalka jest wyposażona w przelew i pojedynczy otwór na baterię, dzięki czemu można ich używać w połączeniu z szeroką gamą odpływów szczelinowych i modeli baterii jednokomorowych. Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów uzupełniających, aby uzupełnić wygląd tych pięknych umywalek.

Laufen PRO Seria C to linia butów do biegania o wysokich osiągach.

Urządzenia sanitarne Laufen są przeznaczone do użytku zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biznesowych, a kolekcja PRO C jest ważnym i cennym dodatkiem do obu sektorów. Te umywalki o wyrazistym i nowym wyglądzie zapewniają realne opcje instalacji zarówno w standardowych, jak i mniejszych wnętrzach, w zależności od ich wielkości. Umywalki PRO C mogą być również stosowane w obszarach wnętrza, które wymagają innego podejścia niż metoda tradycyjna. PRO C to skromna, ale przemyślana kolekcja przedmiotów, w skład której wchodzi umywalka do montażu narożnego, a także szerszy element o niskim profilu do zastosowania w niewielkiej części WC lub szatni. W kolekcji znajduje się umywalka łazienkowa o standardowych wymiarach, która pozwala dopasować wystrój jednego pomieszczenia do wystroju drugiego w całym domu. Elementy PRO C, które są dostępne z pełnymi lub półpostumentami, są praktycznym i niedrogim wyborem, prezentowanym w prosty, ale atrakcyjny sposób.

Laufen PRO S to kolekcja butów.

Kolekcja PRO S firmy Laufen, obejmująca różnorodne style wzornictwa, została zaprojektowana tak, aby sprostać potrzebom różnych sytuacji instalacyjnych. Oferując różne rozmiary dla każdej umywalki w asortymencie, użytkownik końcowy nie jest ograniczony do jednej opcji pod względem wymiarów lub kształtu. Standardowe umywalki łazienkowe, do wyboru podblatowe i asymetryczne do garderoby, a także duża podwójna szafka umywalkowa, oferują różnorodne możliwości zastosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i wokół nich. Jednostki PRO S wyróżniają się mocnymi liniami, prostymi kątami i nieporęcznym wyglądem. Są zaprojektowane tak, aby wytrzymać. Po nałożeniu na szatnię, łazienkę lub łazienkę lub mieszankę tych wszystkich, łatwo można osiągnąć pełną spójność estetyczną w całym domu. Umywalki PRO S, które zostały zaprojektowane do użytku z bateriami monoblokowymi, stanowią proste, ale skuteczne rozwiązanie, które jest niedrogie i odpowiednie do różnych schematów kolorystycznych.

Czym dokładnie jest Laufen?

MARKA Przez ponad 125 lat szwajcarska marka LAUFEN była synonimem dokładności, jakości i najnowocześniejszego projektowania łazienek, przy jednoczesnym zaangażowaniu w produkcję przyjazną dla środowiska i długoterminową trwałość. PRODUKCJA LAUFEN jest dobrze znana ze swojej zdolności do budowania i tworzenia złożonych projektów w trudnych warunkach.

Zlewozmywaki Laufen są produkowane w Stanach Zjednoczonych.

Laufen posiada cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane między innymi w Szwajcarii, Austrii i Czechach. Najnowocześniejsza technologia, najnowocześniejsze mechanizmy i unikalne projekty stanowią główny nacisk w ich pracy.

Fakty dotyczące Laufena

 • Ta szwajcarska firma działa od prawie wieku.
 • Produkty firmy mają być opłacalne i przyjazne dla środowiska.
 • Firma zdobyła wiele wyróżnień w dziedzinie projektowania, w tym nagrodę Best in Show.
 • Ponadto ich innowacyjne techniki produkcji i ochrona wody są odpowiedzialne za środowisko.
 • Ponieważ zostały stworzone z myślą o korzyściach, meble Laufen mają naprawdę elegancki i atrakcyjny wygląd.
 • Jednostki Laufen Pro A, dzięki wyrazistym formom tabletów, nadają dekorowi subtelną europejską elegancję
 • Umywalki Pro B i Pro C mają neutralny styl z zakrzywionym frontem, który równie dobrze nadaje się do toalet rodzinnych, firmowych lub publicznych.
 • Bidety i toalety są wygodne, praktyczne i bardzo piękne.
 • Toalety podwieszane, montowane tyłem do ściany i ciasno połączone oferują wyraźny aspekt światła i przestrzeni w łazience.
 • Stefano Giovannoni stworzył serię wanien, umywalek, WC, bidetów i spłuczek Il Bagno Alessi.
 • W asortymencie artykułów łazienkowych Laufen znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy lubisz geometryczne kształty, czy projekty z niesamowitą delikatnością.
 • W firmie Laufen możesz znaleźć szeroką gamę wyposażenia łazienek.
 • Życie to ceramika, lustra, szafki i meble.
 • PRO A ma trzy opcje rozmiaru i jest dostępny w czterech różnych kolorach.
 • Wyższa toaleta i bidet oznaczają większy komfort dla osób o różnym wzroście i możliwościach.
 • Szafy i półki z lustrem znajdują się w ofercie Laufen My Life.
 • Kolekcja Laufen PRO to kompleksowy pakiet łazienkowy, który jest pięknie dopasowany.
 • Kolekcja PRO B została zaprojektowana do różnych celów, w tym do szatni, toalety lub sypialni.
 • Miękko zamykające się i tradycyjne deski, a także właściwości antybakteryjne, mogą być umieszczone na miskach toaletowych i zestawach.
 • Firma ma obiekty zlokalizowane w Szwajcarii, Austrii i Czechach.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals