Is Rak Ceramics a well-known bathroom manufacturer?

Czy Rak Ceramics jest znanym producentem łazienki?

Spójrz, czy Rak Ceramics jest znaną marką łazienkową.

Rak Ceramics Bathroom

Czy Rak Ceramics jest znaną marką łazienkową?

AK Ceramics, z siedzibą w Hampshire, jest światowym liderem w dziedzinie płytek ceramicznych i sanitarnych. Zatrudnia 15 000 osób w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Bangladeszu, Iranu, Europie, Australii i Singapurze. Samena Capital kupiła 30,6 procent udziałów w biznesie na początku tego roku. W AK Ceramics dbamy o środowisko, zwłaszcza ochronę wody. Najnowsze toalety RAK obejmują system spłukiwania, który oszczędza ponad 33% wody.

RAK otrzymał certyfikat wyników środowiskowych w uznaniu swoich wysiłków na rzecz przestrzegania przepisów dotyczących wyników i ochrony środowiska. Toalety i umywalki Rak Ceramics to słynna marka higieniczna. Seria Basenów Compact RAK jest idealna do apartamentów EN, szatni i małych łazienek ze względu na jego kompaktową formę. Rak Close Połączone toalety wykorzystują mniej wody na spłukiwanie niż większość tradycyjnych cystern, oszczędzając zasoby i zmniejszając długoterminowe koszty biegania. W Bangladeszu, Indiach i Iranie. Jego Wysokość Sheikh Saud bin Saqr Al Qasimi, członek Rady Najwyższej i władca Ras Al Khaimah, ustanowił firmę w 1989 r. W sierpniu 2015 r. RAK nabył pozostałą 20% mniejszości w swoim obiekcie Iranu.

Dlaczego miałbyś wybrać łazienki RAK?

Rak Ceramics, z siedzibą w Hampshire, świadczy usługi klientom w ponad 150 krajach i stał się jednym z największych na świecie producentów ceramicznych i sanitarnych. Firma RAK Bathrooms produkuje oprogramowanie sanitarne w celu dostosowania do szerokiej gamy budżetów i gustów, a w ciągu ostatnich dziesięciu lat silna obecność na brytyjskim rynku łazienkowym. W naszym dziale kontroli jakości w RAK Ceramics dokładnie zbadaliśmy wszystkie toalety, basenki i meble RAK, a ich towary są na równi z dystansami naszych bardziej znanych marek.

Co możesz mi powiedzieć o ceramice Rak?

Rak Ceramics P.J.S.C. jest jedną z największych marek ceramiki na świecie, z ponad stuletim doświadczeniem. Firma ma 15 000 pracowników podczas swoich działań w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Bangladeszu, Iranu, Europie, Australii i Singapurze. W sumie 10 roślin płytek, dwie rośliny sanitarne oraz jeden kran i jeden zakład stołowy znajdują się w obiekcie. Na początku tego roku Samena Capital zainwestowała w spółkę, kupując 30,6 procent odsetek.

Jaka jest historia ceramiki RAK?

W 1989 r. Szejk Saud Bin Saqr Al Qasimi, członek Rady Najwyższej i władca Ras Al Khaimah, założył Rak Ceramics, producent produktów ceramicznych. Prywatna sprzedaż 30,6 procent odsetek kapitałowych SAMENA Capital została sfinalizowana w czerwcu 2014 r. Po tym, jak Rada Dyrektorów postanowiła sprzedać udział. Według firmy RAK Ceramic dostarczył 1 miliard metrów kwadratowych płytek do projektów na całym świecie.

Jaka jest usługa ceramiki RAK?

RAK Ceramics oferuje dostęp do różnych kanałów dystrybucji RAK, które pokazano poniżej. Nasi dystrybutorzy noszą pełną linię towarów łazienkowych RAK, które są regularnie dostarczane z głównego centrum dystrybucji, które znajduje się na północ od Birmingham. Wiedza, że ​​wszystkie towary będą dostępne w ciągu kilku dni, zapewnia zapewnienie, że wszystko zostanie dostarczone w rozsądnym czasie.

Jaka jest jakość ceramiki RAK?

Łazienki RAK produkuje około 5 milionów sztuk oprogramowania sanitarnego każdego roku w 16 oddzielnych obiektach, z których większość znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W przypadku ceramiki i oprogramowania sanitarnego były pierwszą działalnością w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które otrzymały certyfikat ISO, który został przyznany przez brytyjską organizację certyfikacyjną CICS (Ceramic Research Institute Certification Scheme) po raz pierwszy w 2007 r. Wszystkie zakresy Rak Brassware są certyfikowane WRAS w certyfikat Wielka Brytania, co oznacza, że ​​spełnią lub przekroczą wszystkie obowiązujące normy i wymagania regulacyjne budowlanego i wody.

Czy RAK Ceramics to długoterminowa inwestycja?

RAK Ceramics jest zaangażowany w zrównoważony rozwój środowiska, a my jesteśmy bardziej skłonni do wspierania producentów, którzy nie są tylko zaniepokojeni środowiskiem, ale którzy aktywnie promują zrównoważone problemy, a nie tylko stwierdzenie ich poparcia. RAK jest naprawdę oddany ciągłej poprawie efektywności energetycznej w procesie produkcyjnym i zmniejszaniu zanieczyszczenia, nie tylko w obszarach, w których działa, ale także z korzyścią dla własnych pracowników i ich rodzin. W swojej branży łazienki stale tworzą nowe rozwiązania przyjazne dla środowiska, ze szczególnym naciskiem na ochronę wody. Najnowsze toalety RAK są wyposażone w mechanizm spłukiwania, który obniża zużycie wody o ponad 33%. RAK w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przyznano certyfikat środowiska na cześć udanych wysiłków firmy w celu spełnienia wymagań i przepisów dotyczących wyników i przepisów dotyczących ochrony środowiska.

Projektowanie i innowacje to dwa ważne aspekty każdej firmy. Co to jest ceramika Rak?

W każdej branży są liderzy i zwolennicy. W Shop Local wprowadzane są nowe technologie i pomysły, aby utrzymać łazienki przed konkurencją, trendem i długotrwałym projektowaniem. RAK są bez wątpienia liderami branży. Oczywiste jest, że ich towary pojawiają się konsekwentne w niektórych z najsłynniejszych struktur na świecie, pokazuje ich zdolność do ciągłego przekraczania granic projektowania i wyobraźni. Według słów RAK „współpraca jest istotą kreatywności”. Kolekcje łazienkowe, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i praktyczne, są tworzone przez łazienki RAK we współpracy z jednymi z najbardziej znanych projektantów na świecie.

Co wiesz o basenach Rak?

Basiny Ceramiki Rak wyróżniają się czystymi, podstawowymi kształtami, elastycznym modelem projektowym i bardzo tanimi kosztami, z których wszystkie przyczyniają się do doskonałej oceny. Rak Ceramics Sanitary Ware jest zbudowany w celu znoszenia rygorów codziennego użytku, czy to w domu, szkole, łazience publicznej czy środowisku biznesowym. Zaangażowanie Rak Ceramics na wysoką jakość przy przystępnych cenach kosztów popchnęło firmę na czele światowego przemysłu zaopatrzenia w higieny. Basenki i umywalki Rak mają czysty i prosty design i są dostępne w różnych zakresach cenowych. Wszystkie te aspekty łączą się, aby RAK był doskonałym wyborem dla każdego, kto chce odnowić łazienkę przy ścisłym budżecie.

Kompaktowa linia basenów RAK jest praktyczną opcją dla obszaru łazienkowego, szatni lub małej przestrzeni łazienkowej, ponieważ jest zaprojektowana tak, aby pasowała do przestrzeni o ograniczonych wymiarach. Można również znaleźć baseny narożne, półprzezroczyste modele i klasyczne kształty cokołu, z których wszystkie zostały zaprojektowane ze zmniejszonymi wymiarami, aby zmieścić się w tych trudnych do dostępnych obszarach. Baseny autorstwa RAK Ceramics zawierają podstawowy, ale skuteczny projekt, który dobrze łączy się z dowolnym wystrojem i przekazuje odwiedzającym czystość i profesjonalizm. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego nadal są popularnym wyborem wśród kolekcji podstawowych, ponieważ są one kompatybilne z szeroką gamą opcji mosiężnych, w tym mikserów monoobloc, małych kranów basenów i konwencjonalnych podwójnych zestawów.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o toaletach RAK ​​Ceramics?

Toalety i umywalki Rak Ceramics wyróżniają się czystymi liniami, prostymi kształtami i zdolnością adaptacyjną do każdego wystroju. Są również dostarczane w konkurencyjnych stawkach, co czyni je jedną z naszych najpopularniejszych linii w wyrobach sanitarnych. Toalety i bidety Rak Ceramics są całkowicie współczesne, a prostota projektów umożliwia wygodę i praktyczność apartamentów.

Zamknij sparowane, z powrotem do ściany i wiszące na ścianie jednostki są dostępne w tej kolekcji, gotowe do wprowadzenia współczesnej żywej wibracji do wystroju łazienki przy jednoczesnym zachowaniu otwartego, dostępnego układu. Na przykład Metropolitan rejestruje ideę formy i funkcji, która pracuje razem, z podstawowymi formami i czystymi krawędziami, które działają dobrze w nowoczesnym otoczeniu. Dostępność dopasowania bidetów zapewnia użytkownikowi możliwość podniesienia stopnia elegancji i komfortu we wnętrzu bez łamania budżetu. Jeśli chodzi o ekologicznie zainteresowanego konsumenta, toalety z bliskiej odległości RAK zużywają znacznie mniej wody o każdej spłukiwaniu niż większość konwencjonalnych cystern, umożliwiając im oszczędzanie cennych zasobów przy jednoczesnym obniżeniu długoterminowych wydatków operacyjnych. W związku z tym, jeśli chodzi o wybór wysokowydajnej, tanią jednostkę WC, toalety Ceramiki RAK sprawdzają wszystkie pudełka pod względem projektu i jakości konstrukcji, a także niezawodności i przystępności cenowej, co czyni je serią wyboru na poziomie podstawowym towary na rynku.

Czy Rak Ceramic jest przyzwoitym produktem?

Doskonała wartość, bez wahania sugeruję ceramikę RAK każdemu, kto szuka obsługi klienta, który jest naprawdę zainteresowany pomaganiem im.

Gdzie jest produkowana ceramika RAK?

Oprócz zakładów produkcyjnych w Ras Al Khaimah, Rak Ceramics prowadzi również działalność w Bangladeszu, Indiach i Iranie, według firmy. RAK Ceramics zakończył nabycie pozostałych 20 procent mniejszości w swoim zakładzie w Iranie w sierpniu 2015 r., Przekształcając Rak Iran w w pełni należną spółkę zależną firmy macierzystej.

Jak nazywa się firma, która jest właścicielem ceramiki RAK?

Jego Wysokość Sheikh Saud bin Saqr Al Qasimi, członek Rady Najwyższej i władca Ras Al Khaimah, założył Rak Ceramics w Ras Al Khaimah w 1989 roku w celu posiadania najlepszego sprzętu i najnowszej technologii, a także produkcji najlepszych towarów możliwe na sprzedaż na całym świecie.

Co to jest łazienka Rak Ceramics?

 • AK Ceramics, z siedzibą w Hampshire, jest światowym liderem w dziedzinie płytek ceramicznych i sanitarnych.
 • Zatrudnia 15 000 osób w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Bangladeszu, Iranu, Europie, Australii i Singapurze.
 • Samena Capital kupiła 30,6 procent udziałów w biznesie na początku tego roku.
 • W AK Ceramics dbamy o środowisko, zwłaszcza ochronę wody.
 • Najnowsze toalety RAK obejmują system spłukiwania, który oszczędza ponad 33% wody.
 • RAK otrzymał certyfikat wyników środowiskowych w uznaniu swoich wysiłków na rzecz przestrzegania przepisów dotyczących wyników i ochrony środowiska.
 • Toalety i umywalki Rak Ceramics to słynna marka higieniczna.
 • Seria Basenów Compact RAK jest idealna do apartamentów EN, szatni i małych łazienek ze względu na jego kompaktową formę.
 • Rak Close Połączone toalety wykorzystują mniej wody na spłukiwanie niż większość tradycyjnych cystern, oszczędzając zasoby i zmniejszając długoterminowe koszty biegania.
 • W Bangladeszu, Indiach i Iranie.
 • Jego Wysokość Szejk Saud bin Saqr Al Qasimi, członek Rady Najwyższej i władca Ras Al Khaimah, założył firmę w 1989 r.
 • W sierpniu 2015 r. RAK nabył pozostałe 20% mniejszości w swoim zakładzie w Iranie.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.