Czy Roca to dobra marka toalet?

bathroom bathroom accessories bathroom design bathroom ideas bathroom remodeling guide history roca

Poznaj firmę Roca lepiej, czytając ten artykuł.

Roca bathroom design

Czy Roca to marka wysokiej jakości?

Roca to hiszpańska firma, która koncentruje się na opracowywaniu pięknych i innowacyjnych produktów łazienkowych. Roca powstała w 1999 roku, kiedy Keramik Holding LAUFEN został przejęty przez Roca S.p.A. To urządzenie W+W łączy umywalkę i WC w jedną całość, oszczędzając cenną przestrzeń. Spłuczka i spłuczka są zintegrowane z ceramiczną miską toalety. Roca to znana światowa marka założona w 1929 roku w Gavà, niedaleko Barcelony.

Toalety i bidety Roca charakteryzują się wyjątkową jakością, zarówno pod względem wzornictwa, jak i wykonania, i zawierają nowoczesne, klasyczne formy. Seria Heima pozwala dostosować łazienkę, wybierając spośród trzech wykończeń i czterech rozmiarów. Oszałamiający design baterii i baterii Roca sprawia, że ​​nadają się one do stylowych, nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Aby zapewnić długotrwałą funkcjonalność, mosiężne korpusy i wkłady ceramiczne zostały zaprojektowane z myślą o zdrowych zasadach technologicznych. Wybierz jeden z wielu układów, w tym wanny z pojedynczą lub podwójną końcówką, modele do wbudowania lub wolnostojące oraz w różnych kategoriach wielkości. Całą kolekcję doskonale wykonanych mebli można zobaczyć w Roca. Gap to jedna z ich najbardziej udanych serii i jedna z najpopularniejszych. Ich kolekcje Victoria-N i Dama-N wykorzystują czyste linie i świeżość do unowocześnienia łazienki. Roca oferuje pełną gamę atrakcyjnych, praktycznych produktów łazienkowych, które są projektowane i produkowane w Europie. Roca oferuje szeroką gamę, która obejmuje duże i małe wanny ze wzmocnionego akrylu w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Roca oferuje artykuły na ścianę, postument i toaletkę, a także gotowe do użycia opcje zlewów i baterii. Dama N to wysokiej klasy marka mebli i wyrobów sanitarnych opracowana przez ekspertów z Roca w celu płynnej integracji z obecnym środowiskiem życia. Te szafki do przechowywania i szafki podumywalkowe wykonane z drewna, chromu i ceramiki dają poczucie spokoju i pewności po ich umieszczeniu. Dama N Debba to naprawdę prosty, smukły element z górnymi światłami zapewniającymi elegancki wygląd. Seria Meridian-N została stworzona z myślą o dostępności, elastyczności i elegancji. W kolekcji Laura dostępnych jest wiele wzorów szafek WC i zestawów umywalkowych. Zestaw toalet Super Eco firmy Roca zużywa połowę wody w porównaniu z konwencjonalną toaletą, co skutkuje niższymi kosztami spłukiwania i bardziej ekologicznym korzystaniem z toalety. Roca Hall Sanitaryware wykorzystuje kąty w kreatywny sposób, aby stworzyć piękny i nowoczesny asortyment. Roca Senso ma na celu wprowadzenie współczesnego, profesjonalnego stylu do nowoczesnych wnętrz domowych. Ten zestaw łazienkowy Roca Kalahari całkowicie zmienia wystrój łazienki dzięki elegancji, delikatności i atrakcyjności.

Roca Elements uosabia nowoczesny luksus. Użytkownik końcowy, który chce stworzyć współczesne środowisko życia, które zapewnia właściwą równowagę przestrzeni i światła dla najwyższego możliwego poziomu komfortu i łatwości, może skorzystać z tego wyboru. Ta kolekcja Davida Chipperfielda została stworzona do łatwej pracy w zgodzie. Roca Element jest dostępna w kolorze białym, ciemnoszarym i szaro-antracytowym. Roca Nexo to gama wyrobów sanitarnych zaprojektowanych przez Roca tak, aby były piękne, rzeźbiarskie i odświeżająco proste. Nexo oferuje niemal artystyczną dbałość o szczegóły w porównaniu z innymi nowoczesnymi meblami. Kawałek może być używany zarówno w nowoczesnym domu, jak i w miejscu pracy.

Co możesz mi powiedzieć o marce Roca?

Roca to jedna z najbardziej znanych marek w Hiszpanii, obecna w ponad 135 różnych krajach na całym świecie. Grupa Roca powstała w 1999 roku, kiedy szwajcarski producent Keramik Holding LAUFEN został zakupiony przez włoską firmę Roca. Grupa Roca jest obecnie światowym liderem w produkcji rozwiązań łazienkowych. Po zakupieniu indyjskiego producenta ceramiki sanitarnej Parryware w 2006 roku, grupa Roca kontynuowała swoją trajektorię rozwoju, zwiększając swoje możliwości produkcyjne i rozszerzając swoją obecność na rynku indyjskim.Roca to hiszpańska firma zajmująca się rozwojem atrakcyjnych i kreatywnych artykułów łazienkowych; dzięki ich wysiłkom wyrosła na światowego lidera w tej dziedzinie Wszystko do łazienki jest przez nich produkowane, a ich wysokiej jakości asortyment obejmuje m.in. szafki wannowe i umywalkowe, baterie i prysznice, szafki podumywalkowe i meble łazienkowe , łazienki, brodziki i różne urządzenia do hydroterapii.

Dlaczego warto wybrać łazienki Roca?

Oszczędzaj środowisko i przestrzeń w swojej łazience. Wprowadzenie tego znaczącego wynalazku miało korzystny wpływ na środowisko, zmniejszając zużycie wody w bardzo inteligentny sposób. W+W to produkt ceramiczny, który łączy umywalkę i WC w jedną całość. Ta klasyczna konstrukcja łączy dwa podstawowe elementy łazienkowe w jedną całość, oszczędzając znaczną ilość miejsca. Jest więc doskonałym wyborem do garderoby i łazienek. Woda z umywalki jest filtrowana i ponownie wykorzystywana do spłukiwania WC, co pozwala oszczędzać wodę, a co za tym idzie, pieniądze przy każdym spłukaniu. W+W jest liderem w dziedzinie projektowania i innowacji.

Rozważasz karierę w branży innowacji? Rozważ termin „W ZBIORNIKU”. Roca po raz kolejny zrewolucjonizowała świat łazienek, wprowadzając In-Tank Meridian, system, który integruje spłuczkę i spłuczkę wewnątrz ceramiki samej WC, co pozwala na bardziej kompaktową konstrukcję. Do zbiornika zasysana jest woda, a następnie powietrze dostarczane jest za pomocą nowoczesnego systemu dmuchaw. Powoduje to przepychanie wody przez brzeg toalety, spłukiwanie toalety. Oszczędza to zarówno miejsce, jak i wodę, ponieważ miski toaletowe nie wymagają już wbudowywania zbiorników w ściany lub widocznych z tyłu toalety, jak ma to miejsce teraz.

Meble łazienkowe w różnych stylach. Kolekcja Heima daje Ci możliwość indywidualnej personalizacji łazienki. Heima jest dostępna w trzech wykończeniach i czterech rozmiarach i może być łączona z dopasowaną kolumną i różnymi dobrze dobranymi umywalkami, aby stworzyć projekt dostosowany do Twoich wymagań i gustów. Szuflady można całkowicie rozbudować dzięki obecności szuflad wewnętrznych, które idealnie nadają się do bezpiecznego przechowywania drobnych przedmiotów. Zaprojektowana z cichym domykaniem drzwi i szuflad, a także alternatywnymi nogami, kolekcja mebli Heima jest praktycznym rozwiązaniem.

Czy Roca jest dobrze znaną międzynarodową marką?

To właśnie w Gavà, niedaleko Barcelony, firma Roca została założona w 1929 roku jako firma produkująca grzejniki żeliwne do użytku w domowym przemyśle grzewczym. W latach 90. Grupa podjęła pierwsze kroki w kierunku światowego rozwoju, głównie poprzez tworzenie oddziałów handlowych i negocjowanie umów z lokalnymi firmami. Dziś sieć biznesowa Roca obejmuje 170 krajów, z 85 zakładami produkcyjnymi i ponad tysiącem pracowników w różnych lokalizacjach na całym świecie.

Co możesz mi powiedzieć o toaletach Roca?

W.C. jednostki z głównych kolekcji Roca, takich jak The Gap i Laura, wyróżniają się nieskomplikowanym, nowoczesnym wzornictwem i dbałością o komfort użytkownika końcowego. Na wystawie prezentowane są jednostki wiszące lub wiszące, gotowe do zaoferowania wrażenia nowego i oszczędnego wyglądu, podczas gdy blisko powiązane wersje oszczędzają wodę przy każdym spłukiwaniu i są dostępne w różnych kolorach. Toalety i bidety Roca są najwyższej jakości, zarówno pod względem wzornictwa, jak i konstrukcji, a ich kształty stały się uosobieniem współczesnego luksusu.

Ochrona wody jest najwyższym priorytetem dla firmy Roca, która stworzyła linię ECO, która ogranicza zużycie wody przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i wydajności. Dom lub firma, która zastosuje te modele, odkryje, że odniosą znaczne korzyści dzięki zmniejszeniu długoterminowych kosztów operacyjnych, które przynoszą ze sobą. Toalety Roca to luksusowe produkty, które zostały dokładnie przestudiowane pod względem wzornictwa.Korzystanie z produktów takich jak Roca Veranda Close Coupled Toilet Suite lub Roca Elements Close Coupled Toilet Suite jest tak samo przyjemne, jak patrzenie na nie ze względu na ich charakterystyczny design. Toalety Roca są określane jako „współczesny luksus” i reprezentują szczyt współczesnego projektowania toalet.

Co to są krany i miksery Roca i jak działają?

Baterie i baterie Roca wyróżniają się niezwykłą estetyką, która jest spójna z ich pozycją jednej z najlepszych marek luksusowego wyposażenia łazienek. Modele takie jak te z serii Roca Singles Pro wyróżniają się uderzającą mieszanką prostych kątów i kształtu, który wygodnie leży w dłoni, co pokazuje rączka dźwigni umieszczona z boku obudowy. Te współczesne baterie i baterie Roca demonstrują przenikliwość projektową firmy w odważny i atrakcyjny sposób, dzięki czemu idealnie nadają się do modnego, nowoczesnego salonu.

Monomikser Roca Urban wyróżnia się delikatną, płynną formą, która w piękny sposób stanowi przykład zaangażowania firmy Roca w innowacyjne projektowanie. Przepływ i temperaturę wody kontroluje się za pomocą dźwigni znajdującej się z tyłu urządzenia, a wylewka wygląda jak zamiatający strumień wody, który jest uwalniany. Projektowanie łazienki to ekscytująca możliwość dla każdego projektanta, który ma silne wizualne podejście do przestrzeni, w której pracuje. Silne zaangażowanie w kontrolę jakości idzie w parze z takim podejściem do znaczenia wyglądu zewnętrznego. Mosiężne korpusy i wkłady ceramiczne każdego elementu są zbudowane z uwzględnieniem solidnych zasad technicznych, dzięki czemu będą działać przez wiele lat.

Co wiesz o wannach Roca?

Dzięki obszernym wzorom wanien Roca, przyjemnej w dotyku powierzchni wewnętrznej i wyjątkowemu zatrzymywaniu ciepła, trudno jest odczuwać stres podczas kąpieli w kojącej wodzie jednej z wanien. Ceny różnią się od artykułów podstawowych po luksusowe wersje wolnostojące, więc bez względu na budżet, Roca to marka, której zdecydowanie warto się przyjrzeć! Wanny Roca wyróżniają się czystymi liniami i przejrzystym podejściem do projektowania produktów, co zapewnia użytkownikowi optymalny komfort, a jednocześnie zapewnia poczucie spokoju dzięki uporządkowanym kształtom.

Wanny Roca są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym wanny z jedną lub dwiema końcówkami, wersje do wbudowania lub wolnostojące oraz w różnych rozmiarach, aby dostosować je do różnych układów podłóg w łazience. Wanny z kolekcji The Gap są idealnym uzupełnieniem odpowiadających im pozycji z kolekcji mebli, pozwalając na pełną harmonię stylu w całym domu. Wanny, takie jak wanna Roca Elements, stanowią znakomitą ilustrację dążenia firmy do doskonałości. Ten elegancko prosty projekt, który jest zarówno architektonicznie zaprojektowany, jak i przyjemny w użyciu, czyni go idealnym punktem centralnym we współczesnej, luksusowej łazience, która łączy idee czystych linii i świeżej otwartej przestrzeni.

Co wiesz o meblach łazienkowych Roca?

Kolekcja Gap, która jest jednym z charakterystycznych projektów Roca, jest jedną z jej najbardziej udanych serii i jedną z najpopularniejszych serii. Jednostki w czystej bieli lub kuszące Grape są zorganizowane w czysty i nowoczesny sposób, aby nadać im świeży, jasny i dziwaczny wygląd. Ich toaletki, które łączą praktyczną przestrzeń do mycia z niezbędną przestrzenią do przechowywania, to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto ma współczesną wrażliwość modową i chce dobrze wyglądać. Roca to miejsce, w którym moda łączy się z najlepszym wzornictwem, o czym świadczą ich pięknie wykonane meble. Oszałamiające możliwości projektowania dla szerokiej gamy nowoczesnych projektów łazienek, które wyróżniają się ponadczasową elegancją, zapewniają współczesne materiały i wyszukane wykończenia.

Tym, którzy szukają czegoś bardziej skandynawskiego, spodobają się ich kolekcje Victoria-N i Dama-N, które opierają się na zasadach czystej linii i świeżości, aby wprowadzić przestrzeń łazienki we współczesność. ustawień, niezależnie od tego, czy są one podane w uderzających odcieniach czerni i bieli, czy w bardziej organicznym wyglądzie zapewnianym przez drewniane elementy, w zależności od ich projektu. Dostępne są zarówno wersje naścienne, jak i podłogowe, co pozwala użytkownikowi na kreatywną aranżację łazienki. Zaleca się przyjrzenie się poszczególnym elementom, aby określić, jakie kolory są dostępne.

Więcej informacji o basenach Roca można znaleźć tutaj.

W każdym przedmiocie produkowanym przez firmę Roca widać silne poczucie zaufania do europejskiego wzornictwa. Obejmuje to wszystko, od mebli po urządzenia sanitarne. Niezbędne jest włączenie tych umywalek do ich kolekcji, ponieważ nadają one współczesnej części mieszkalnej odrobinę stylu kontynentalnego. Mamy przyjemność zaoferować tę kolekcję umywalek i zlewozmywaków Roca, które błyskawicznie wpłyną na przestrzeń łazienki. Wykwintne formy i mocne projekty są nieodłączną częścią podejścia Roca do projektowania, które z przyjemnością prezentujemy.

Umieszczone w otoczeniu łazienki, umywalka półwpuszczana i umywalka nablatowa to urocze reinterpretacje europejskiego stylu życia. Ich otwarta forma pozwala na łatwe dopasowanie do mebli naściennych lub stołu roboczego, co pozwala użytkownikowi na kreatywność i stworzenie strefy mycia, która odpowiada jego potrzebom. Są świeże, atrakcyjne i otwarte w designie. Projektowane przez Roca produkty nie boją się śmiałości, wykorzystując w swoich dziełach nietypowe kształty i formy oraz niekonwencjonalne połączenia materiałów. W umywalce Roca Bol, przyciągającej wzrok umywalce wykończonej olśniewającą glazurą Argenta, wykazali gotowość do podejmowania ryzyka, aby stworzyć coś całkowicie wyjątkowego. Szafki narożne, małe umywalki do szatni i inne rozwiązania oszczędzające miejsce są dostępne dla projektu, który musi jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Jaka jest jakość łazienek Roca?

Firma rozrosła się do produkcji swoich towarów na pięciu kontynentach i prowadzi działalność w ponad pięćdziesięciu krajach. Pod każdym względem można ją uznać za prawdziwą globalną korporację, a najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę, są projektowanie i jakość produktów. Roca produkuje szeroką gamę pięknych, funkcjonalnych artykułów łazienkowych, które są opracowywane w Europie i dostępne w różnych cenach na każdą kieszeń. Projekty z kolekcji Roca będą obejmować zarówno te podstawowe, jak i bardziej ozdobne, i będą dostępne w różnych rozmiarach, aby dopasować się do każdej przestrzeni łazienkowej. Ogromna różnorodność zestawów łazienkowych dostępnych w gamie Roca oznacza, że ​​każda łazienka, czy to rodzinna, łazienka czy garderoba, może zostać przekształcona w piękne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli jest mało miejsca jest ograniczony.

Zgodnie z tym, czego można oczekiwać od współczesnego, śmiałego producenta, Roca ma bogatą kolekcję, która obejmuje zarówno duże, jak i małe, całkowicie wzmocnione wanny akrylowe, które są dostępne w różnych formach i rozmiarach. Akryl jest nie tylko lżejszy niż inne materiały, ale także pozwala na tworzenie większej gamy form, co jest jedną z jego głównych zalet. Oczywiście Roca oferuje w swojej kolekcji zarówno wanny żeliwne, jak i stalowe, w różnych kształtach i stylach, od klasycznych po nowoczesne. Jeśli szukasz czegoś, co skłoni Twoich przyjaciół i sąsiadów do spojrzenia więcej niż przelotne spojrzenie podczas korzystania z łazienki lub garderoby, nie szukaj dalej niż kolekcja umywalek Roca. Jeśli chodzi o design, są nie z tego świata. Ich produkty obejmują od wiszących, przez cokoły, aż po szafki podumywalkowe, a w połączeniu z bateriami i armaturą Roca są gotowe do użycia od razu.

Co to jest Roca The Gap i jak to działa?

Tylko elementy wnętrza, które zostały przemyślanie zaplanowane i skonceptualizowane, mogą konkurować z pewnością siebie i stylem, które emanuje, gdy wchodzi do pokoju. Kolekcja, która emanuje bez wysiłku przez cały czas, The Gap ma wiele do zaoferowania w kontekście środowisko życia. Meble The Gap są smukłe i zmysłowe, w pięknych kolorach, takich jak zimny beż czy bogaty luksus Grape. Kiedy projekt łazienki jest dopasowany do wyposażenia sanitarnego, powstaje łazienka, która jest zarówno estetyczna, jak i przyjazna dla użytkownika. Oprócz wysokich szafek do przechowywania oraz podłogowych i ściennych szafek podumywalkowych jest wystarczająco dużo miejsca, aby utrzymać łazienkę w czystości i porządku, tworząc stylowe i odświeżające środowisko, w którym można się zrelaksować. Podłogowe lub ścienne zestawy WC, a także różne opcje umywalek, są rozmieszczone w naturalnej, kompaktowej, ale elastycznej konfiguracji, aby stworzyć spójny wygląd. Te zdecydowane kolory i przyjemny wygląd nadają temu luźnemu, ale skoordynowanemu strojowi wrażenie skandynawskiej elegancji, nie będąc zbyt formalnym. Dodatkową funkcją jest możliwość wyboru spośród różnych wanien, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wyposażyć łazienki w meble Gap, jeśli sobie tego życzą.

Co to jest seria Roca Dama-N?

Jako ożywcza kolekcja produktów, seria Dama N podejmuje ryzykowne kroki w celu ponownego przemyślenia konwencjonalnych artykułów łazienkowych ze świeżymi i kreatywnymi perspektywami oraz koncepcjami, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Meble Dama N stają się niepowtarzalnym i rozpoznawalnym charakterem, gdy spojrzymy na toalety i umywalki z tej nowej perspektywy. Dama N jest marką premium mebli i wyrobów sanitarnych, które zostały zaprojektowane przez specjalistów z Roca, aby z łatwością wkomponować się w otoczenie współczesnej przestrzeni życiowej. Od jednostek wiszących po elementy przyścienne, dostępne są różne style umywalek i miski WC, które uzupełniają umywalki w różnych kształtach i rozmiarach. Szafki i szafki podumywalkowe, które zapewniają przechowywanie i są dostępne w różnych kolorach wykończeń, od ciemnego drewna teksturowanego po biały, aby pasowały do ​​otoczenia, są dostępne jako uzupełnienie tych artykułów sanitarnych.

Co możesz mi powiedzieć o Roca Victoria-N Unik?

Elementy Victoria-N Unik, które łączą drewno, chrom i ceramikę, tworząc zestaw szafek do przechowywania i toaletek, dają poczucie spokoju, gdy są ustawione. Wybierając te elementy, wnętrze zmienia się w bardzo atrakcyjne otoczenie, które emanuje poczuciem czystości i porządku na całym obszarze. Pojedyncze i podwójne szafki podumywalkowe mają ogromny potencjał, aby stworzyć bardzo stylowy punkt centralny we wnętrzu. Ich elegancki wygląd, który podkreślają wpuszczone chromowane uchwyty, przyczynia się do ogólnego poczucia spokoju. Niezbędna przestrzeń do przechowywania zapewnia wolne od bałaganu środowisko, co jest idealne dla każdego, kto lubi czyste środowisko w łazience. Należy wziąć pod uwagę lustro Unik, modny podstawowy smukły przedmiot, który jest wyposażony we własne oświetlenie górne zapewniające idealną równowagę światła. Unik jest powiewem świeżego powietrza, gdy jest zawieszony razem jako grupa, i jest w stanie ożywić wnętrze po prostu będąc tam.

Czy masz jakieś informacje na temat Roca Debba?

Meble i wyroby sanitarne Debba to piękna kolekcja, która jest równie obszerna, co atrakcyjna wizualnie. Meble i urządzenia sanitarne Debba są tworzone z myślą o współczesnej przestrzeni życiowej. Ze względu na otwarty i świeży wygląd, a także dlatego, że jest dostępna w różnych kolorach dla szerokiej palety kolorów, którymi można się bawić, Debba nadal jest zdecydowanym faworytem wśród naszych klientów, którzy lubią nowoczesną klasykę.Dobór szafek podumywalkowych jest centralnym punktem tej kolekcji, co pozwala użytkownikowi na elastyczność w doborze modnego i modnego mebla, który jest proporcjonalnie proporcjonalny do otoczenia. Szafki, które są dostępne z szufladami lub szafkami, łączą wygodne przechowywanie z otwarta i łatwo dostępna przestrzeń do mycia, która może służyć jako centralny element w łazience lub jako wyjątkowy element w pokoju gościnnym. Dzięki włączeniu do tych elementów czterech różnych schematów kolorów jasnego i ciemnego drewna, czarnych lub białych wykończeń, modny dom, który faworyzuje podstawowe, powściągliwe preferencje, będzie znacznie wspomagany przez meble Debba.

Więcej informacji o Roca Laura jest dostępnych na żądanie.

Produkty z kolekcji Laura są miękkie, nowoczesne i mają kobiecy aspekt. Stanowią niedrogą opcję zakupu nowego mebla, a nawet remontu całej łazienki. Laura została zaprojektowana z myślą o dostępności, elastyczności i stylu i obejmuje różne style szafek WC, a także różnorodne pakiety umywalek. Jest to seria, która ma wiele do zaoferowania: jest wygodna w użytkowaniu, przyjemna dla oka, tania i kompatybilna z różnorodnymi naczyniami blaszanymi. Laura dostarcza ulepszoną wersję już oszczędzającego zasoby, blisko połączonego zestawu toaletowego, który został precyzyjnie zaprojektowany, aby być jeszcze bardziej energooszczędnym. Zestaw toaletowy Super Eco zużywa tylko połowę wody w porównaniu ze standardową toaletą, zmniejszając wydajność spłukiwania do 3 litrów, co skutkuje niższymi kosztami eksploatacji i ogólnie bardziej przyjaznymi dla środowiska toaletami. Posiada wszystkie cechy prawdziwej doskonałości projektowej i jest gwarantowana przez okres 25 lat.

Informacje Co to jest Roca Meridian-N?

Każdy projektant wyposażenia łazienek ma trudne zadanie, jeśli chodzi o spojrzenie z nowej perspektywy na podstawowe elementy każdej łazienki. Tegoroczna kolekcja Meridian-N od Roca ma na celu pokazanie zdolności firmy do reinterpretacji tego, co znane w nowy sposób. Łącząc tak różnorodny asortyment, klient otrzymuje mnóstwo możliwości do zorganizowania i aranżacji przestrzeni łazienkowej, prywatnej lub garderoby, z których wszystkie są współczesne, świeże i modne. Pod względem wzornictwa umywalki są dostępne w różnych konfiguracjach, z opcjami wnęk współistniejącymi z asymetrycznymi jednostkami i opcjami małej szatni. Dla pary, która lubi być modna, dołączona jest podwójna umywalka, podzielona na dwie miski, aby zachować odrębną, ale jednolitą strefę umywalki. Ze względu na charakterystyczną formę tabletu, która wyróżnia kolekcję Meridian-N, jest ona kompatybilna z szeroką gamą dekorów i stylów wnętrz.

Czy Roca Hall jest fajnym wyborem?

Hall Sanitaryware bawi się kątami w innowacyjny sposób, aby stworzyć kolekcję, która jest zarówno stylowa, jak i nowoczesna. Ta kolekcja, łącząca elastyczność z elegancją, dodaje łazience indywidualności, nie rezygnując w żaden sposób z praktyczności i komfortu. Te elementy, które zapewniają użytkownikowi szeroki wybór umywalek i kompletów WC, są tak samo odpowiednie do łazienek publicznych, jak i do prywatnych mieszkań. Umywalki do szatni są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym węższe warianty montowane na ścianie i fajna alternatywa do montażu narożnego w sytuacjach, gdy przestrzeń jest na wagę złota. W każdym elemencie wywiercone są pojedyncze otwory na baterie, co przygotowuje go do połączenia ze stylowym zestawem monofonicznym. Każda z misek WC z serii Hall wyróżnia się stopniowanymi, ukośnymi nacięciami w misce głównej, co tworzy estetyczny i charakterystyczny wygląd. Istnieją części, które są blisko połączone, montowane na ścianie i przylegające do ściany. Elementy efektywnie wykorzystują wodę, aby zmniejszyć koszty operacyjne do minimum.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o Roca Senso?

Oprócz tego, że została opracowana przez jednego z najlepszych na świecie specjalistów w dziedzinie współczesnej ceramiki sanitarnej, gama Roca Senso została zaprojektowana tak, aby wprowadzić poczucie chłodnego profesjonalizmu do nowoczesnego gospodarstwa domowego Senso to kolekcja o wyjątkowej osobowości, która wyróżnia się na tle inni. Senso ma męski zmysł, który jest zarówno elegancki i czysty, jak i mocny i dopracowany. Oferuje różnorodne opcje umywalek, od maleńkich umywalek do szatni po eleganckie umywalki wiszące w łazience, z których każda jest wyposażona w różne opcje syfonu i cokołu, aby dopasować się do ogólnego pożądanego wykończenia. Korzystając z kombinacji jednej z tych umywalek i jednej z toalet, Senso zapewnia użytkownikowi najwyższe możliwości w zakresie szatni. Szafki WC połączone blisko siebie lub wiszące zapewniają nowoczesne rozwiązania WC, które zużywają mniej wody, obniżając odpowiednio koszty operacyjne i wywierając mniejszy wpływ na środowisko. Zestawy bidetów Senso, które są dostępne do łazienek o wystarczającej przestrzeni, dodają pomieszczeniu niezauważalny aspekt czystości i elegancji.

Czym dokładnie jest Roca Kalahari?

Kalahari to absolutnie piękna kolekcja, która ma całą elegancję, delikatność i urok niezbędne do całkowitej zmiany wystroju łazienki. W basenie Kalahari miska jest wykonana przy użyciu pojedynczego naczynia z zapiekankami, które jest wykonane z jednego arkusza ceramiki z boradu. Te umywalki, które są dostępne w wersji pojedynczej lub w chłodnej przestrzeni z podwójną umywalką, aby stworzyć idealną przestrzeń dla jego i jej, z pewnością będą miały dobry wpływ na łazienkę. Stylowy chromowany uchwyt na ręcznik służy nie tylko jako wygodna przestrzeń do przechowywania, ale również sam w sobie stanowi stylowy akcent wizualny. Uzupełnieniem tych wspaniałych przedmiotów jest kolekcja mebli, która emanuje niezrównanym poczuciem wykonawczego chłodu w całej przestrzeni. Szafki podumywalkowe obejmują umywalki Kalahari wkomponowane w piękną przestrzeń do przechowywania, która jest dostępna w trzech różnych wykończeniach: połyskliwa biel, połyskliwa szarość i antracytowa szarość. Ze względu na dostępne stonowane tony i monochromatyczne wybory, Kalahari doskonale pasuje do współczesnych, otwartych przestrzeni życiowych, prezentowanych z najwyższą prostotą i ornamentyką.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o Roca Element?

Roca Elements to uosobienie współczesnego luksusu. Jest otwarta, wyrazista i pewna siebie, dzięki czemu jest idealną opcją dla użytkownika końcowego, który dąży do stworzenia nowoczesnego środowiska życia, które zapewnia odpowiednią mieszankę przestrzeni i światła, zapewniając najwyższy możliwy poziom komfortu i wygody. Ta kompletna kolekcja elementów, zaprojektowana przez znanego projektanta Davida Chipperfielda, została zaprojektowana tak, aby funkcjonować razem bez wysiłku. Możliwe jest tworzenie ceramiki sanitarnej, która jest starannie wykonana, przyjmując kształt sześcianu i delikatnie zmiękczając krawędzie i narożniki. krzywa. W elementach Element od wanien po bidety można wyposażyć całą łazienkę, aby uzyskać spójny wygląd o ponadczasowej elegancji. Armatura mosiężna znajduje się w bezpośredniej bliskości ceramiki sanitarnej. Te naścienne elementy, zaprojektowane z myślą o prostocie i wydajności, emanują silnym uczuciem kontynentalnego chłodu, a ich przyjazna dla użytkownika aranżacja potęguje ogólny efekt. Jeśli chodzi o organizację układu łazienki, różnorodność dostępnych zestawów prysznicowych, wypełniaczy wannowych oraz połączonych zestawów wannowych i prysznicowych pozwala na zastosowanie praktycznie dowolnej kombinacji.

Czym dokładnie jest Roca Mini?

Oczywiste jest, że zestawy mebli Mini firmy Roca to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka bezproblemowego, eleganckiego i nowoczesnego dodatku do swojej łazienki. Po starannym rozważeniu sposobu, w jaki poszczególne elementy będą ze sobą współpracować, można polegać na tych zestawach, które zdziałają cuda w łazience lub w łazience.Przedstawiono tutaj dwie możliwe konfiguracje, z alternatywnym lustrem naściennym lub szafką z lustrem w połączeniu z szafką podumywalkową. sytuacje, gdy przestrzeń jest ograniczona. Uwzględnienie powierzchni odbijającej w projekcie szafki podumywalkowej to oczywista decyzja, ponieważ te wybory dają szansę na stworzenie gotowej, osobistej przestrzeni dla wszystkich Twoich wymagań związanych z pielęgnacją. Te atrakcyjne elementy, które są przymocowane do ściany, łączą strefę mycia z miejscem do przechowywania. Są niezbędnym elementem we współczesnym domu, który wymaga zastrzyku światła i przestrzeni. Są kompaktowe, czyste i uporządkowane.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Roca Nexo?

Nexo to kompletna linia wyrobów sanitarnych stworzona przez Roca, która jest elegancka, rzeźbiarska i odświeżająco prosta w swoim projekcie i konstrukcji. Szerokie powierzchnie, zamaszyste łuki i niemal estetyczna wierność każdemu elementowi wyróżniają Nexo spośród innych współczesnych mebli. Elementy Nexo można łączyć i dopasowywać zgodnie z funkcją i potrzebami, dzięki czemu nadają się do zastosowania we współczesnym domu, a także w komercyjnym pensjonacie lub środowisku hotelowym. Gdy przestrzeń jest na wagę złota, umywalka narożna jest prostą i opłacalną opcją. Szerokie, asymetryczne umywalki to mocny i wymagający element dla tych, którzy mają wystarczająco dużo miejsca, aby je pomieścić, przyciągając uwagę każdego, kto wchodzi do pokoju. Miski WC Nexo, które są wyposażone w niestandardowe pokrywy i deski sedesowe, mają prostą, ale wydajną konstrukcję, która jest wolna od osadników kurzu i niepotrzebnych dekoracji. Nexo charakteryzuje się silnym naciskiem na minimalizm, więc jeśli szukasz bardziej dyskretnego wyglądu, ten może być dla Ciebie.

Czy Roca Polo pasuje do Ciebie?

Polo ma smukły krój, który nadaje mu niemal smukły wygląd, sprawiając wrażenie wytwornej baleriny. Trwałe uczucie świeżości odciska się na wystroju łazienki, gdy ceramika sanitarna Roca Polo jest wykończona w minimalistycznym, delikatnym wykończeniu nawiązującym do aktualnych trendów, jak widać na poniższych zdjęciach. W przypadku szatni komplety WC i umywalki Polo to doskonały wybór jako uzupełniający zestaw armatury. Umywalka jest dostępna z jednym lub dwoma otworami na baterię, a opcjonalny cokół może być dodany w celu dopełnienia wyglądu przy jednoczesnym utrzymaniu rur poza zasięgiem wzroku. Linia Polo, która ma na celu utrzymanie niskich i przystępnych kosztów, jest popularną opcją wśród wynajmujących i deweloperów, którzy chcą przebudować swoją łazienkę przy ograniczonym budżecie. Sukces firmy Roca w osiągnięciu tego celu, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznych i aktualnych przedmiotów z kolekcji, okazał się zwycięstwem projektowym po ich stronie.

Senso Compact firmy Roca?

Na każdym etapie projektowania i produkcji swoich towarów, od deski kreślarskiej po łazienkę, firma Roca czerpie ogromną przyjemność ze swojej pracy. Sensor Compact pokazuje swoją dbałość o szczegóły, dokładnie analizując każdy element swojego produktu. Dla maksymalnego komfortu i wygody użytkownika, przelewy w kompaktowych umywalkach są umieszczone asymetrycznie, aby zaoszczędzić miejsce, jednocześnie zwiększając dostępną powierzchnię napełniania. Senso Compact to miska umywalkowa, która nawiązuje do tradycyjnego designu i dodaje mu świeżego i ciekawego akcentu. Ma kapryśny aspekt przy jednoczesnym zachowaniu silnego poczucia celu i trwałej jakości wykonania. Szafki WC montuje się z dyskretną armaturą podłogową, biorąc pod uwagę ogólny wpływ szafki na łazienkę. Dokonując wyboru na podstawową powierzchnię bez zakamarków i zakamarków, utrzymanie czystości jest proste dzięki szybkiemu przemiataniu. v Linia Senso Compact oferuje również wysokowydajny, oszczędzający wodę zestaw WC Eco, idealny dla świadomych konsumentów.Senso Compact jest popularnym wyborem zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym ze względu na jego zdolność do tworzenia poczucia czystości, wydajności i trwałej jakości wykonania

Czy Roca Senso Square to produkt wysokiej jakości?

Senso Square to zestaw designerskich umywalek, który zawiera wszystkie niezbędne elementy. Styl i siła łączą się w tej przemyślanej kolekcji, która ma zastosowanie w wielu sytuacjach i ustawieniach. Te umywalki, które zostały uformowane z minimalną ilością dekoracji, pozwalają mówić za siebie ich przyjaznym dla użytkownika kształtom i nowemu modernizmowi. Od ogromnych umywalek o szerokości 1000 mm do głównej łazienki po maleńkie umywalki do garderoby lub garderoby, jest rozwiązanie na każdy gust i budżet. Każda umywalka ma te same elementy konstrukcyjne, dzięki czemu mogą harmonijnie współpracować w jednym obszarze lub z pokoju do pokoju w domu, pensjonacie, a nawet hotelu. Dwie opcje szafek podumywalkowych zapewnią wiele inspiracji dla projektanta wnętrz, który dba o styl i estetykę. Płynnie wysuwane szuflady i gładkie narożniki, dostępne w różnych modnych kolorach, w tym czerwonym, czarnym i białym, zapewniają poczucie cichej elegancji i skandynawskiego stylu.

Szczegóły marki łazienkowej Roca

 • Roca to hiszpańska firma, która koncentruje się na opracowywaniu pięknych i innowacyjnych produktów łazienkowych.
 • W 1999 roku szwajcarska firma Keramik Holding LAUFEN została przejęta przez włoską firmę Roca.
 • To urządzenie W+W łączy umywalkę i WC w jedną całość, oszczędzając cenną przestrzeń.
 • Czujnik i spłuczka są zintegrowane z ceramiczną miską toalety.
 • Roca to znana, długoletnia marka z siedzibą w Gavà, niedaleko Barcelony.
 • Toalety i bidety Roca charakteryzują się wyjątkową jakością, zarówno pod względem wzornictwa, jak i wykonania, i zawierają nowoczesne, klasyczne formy.
 • Seria Heima pozwala dostosować łazienkę, wybierając spośród trzech wykończeń i czterech rozmiarów.
 • Oszałamiający design baterii i baterii Roca sprawia, że ​​nadają się one do stylowych, nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych.
 • Roca oferuje szeroką gamę dużych i małych wzmocnionych wanien akrylowych w wielu różnych kształtach i rozmiarach.
 • W kolekcji Laura dostępnych jest wiele wzorów szafek WC i zestawów umywalkowych.
 • Zestaw toaletowy Super Eco firmy Roca zużywa połowę wody konwencjonalnej toalety, co skutkuje niższymi kosztami spłukiwania i bardziej ekologicznym korzystaniem z toalety.
 • Roca Hall Sanitaryware wykorzystuje kąty w kreatywny sposób, aby stworzyć piękny i nowoczesny asortyment.
 • Linia Roca Senso została stworzona, aby wprowadzić chłodny profesjonalizm do współczesnych gospodarstw domowych.
 • Ten zestaw łazienkowy Roca Kalahari całkowicie zmienia wystrój łazienki dzięki elegancji, delikatności i atrakcyjności.
 • Roca Elements uosabia nowoczesny luksus.
 • Użytkownik końcowy, który chce stworzyć współczesne środowisko życia, które zapewnia właściwą równowagę przestrzeni i światła dla najwyższego możliwego poziomu komfortu i łatwości, może skorzystać z tego wyboru.
 • Ta kolekcja Davida Chipperfielda została stworzona do łatwej współpracy.
 • Roca Element jest dostępny w kolorze białym, ciemnoszarym i antracytowo-szarym.
 • Roca Nexo to gama wyrobów sanitarnych zaprojektowanych przez Roca tak, aby były piękne, rzeźbiarskie i odświeżająco proste.
 • Urządzenie może być używane zarówno w nowoczesnym domu, jak i w miejscu pracy.

Napisane przez
BrookPad Team

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals