Is Roca a good toilet brand?

Czy Roca jest dobrą marką toaletową?

Poznaj ROCA lepiej, czytając ten artykuł.

ROCA Projekt łazienki

Czy ROCA jest marką wysokiej jakości?

ROCA to hiszpańska firma, która koncentruje się na rozwijaniu pięknych i innowacyjnych produktów łazienkowych. ROCA powstała w 1999 r., Kiedy Keramik Holding Laufen został nabyty przez Roca S.P.A. To urządzenie W+W łączy Washbasin i WC w jedną jednostkę, oszczędzając cenną przestrzeń. Cysterna i spłukiwanie są zintegrowane wewnątrz ceramicznej miski dla toalety. ROCA to słynna globalna marka założona w 1929 roku w Gavà, niedaleko Barcelony.

Toalety i bidety ROCA mają wyjątkową jakość, zarówno pod względem projektowania, jak i produkcji, i obejmują nowoczesne klasyczne formy. Seria Heima pozwala dostosować łazienkę, wybierając z trzech wykończeń i czterech rozmiarów. Oszałamiająca konstrukcja kranów i mikserów ROCA sprawia, że ​​nadają się do stylowych, współczesnych obszarów mieszkalnych. Aby zapewnić długoterminową funkcjonalność, mosiężne ciała i ceramiczne wkłady zostały zaprojektowane z myślą o zasadach technologicznych. Wybieraj spośród wielu układów, w tym pojedynczych lub podwójnych kąpieli, modele zagłębionych lub wolnostojących oraz w różnych kategoriach rozmiarów. Cała kolekcja drobno wykonanych mebli można zobaczyć w Roca. Gap jest jedną z ich najbardziej udanych serii i jednej z najpopularniejszych. Ich kolekcje Victoria-N i Dama-N wykorzystują czyste linie i świeżość do modernizacji miejsca w łazience. ROCA dokonuje pełnego wyboru atrakcyjnych, praktycznych produktów łazienkowych, z których wszystkie są zaprojektowane i produkowane w Europie. ROCA oferuje kompleksowy zasięg, który obejmuje duże i małe wzmocnione wanny akrylowe w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

ROCA oferuje przedmioty na ścianę, cokoł i próżność, a także gotowe do użycia opcje ich zlewów i kranów. DAMA N to wysokiej klasy marka mebli i higieny opracowanej przez ekspertów w ROCA w celu sprawnego integracji z obecnym środowiskiem życia. Te szafki do przechowywania i próżne jednostki, wykonane z drewna, chromu i ceramiki, rzucają poczucie spokojnej pewności siebie. DAMA N Debba to naprawdę prosty szczupły kawałek z napowietrznymi światłami dla eleganckiego wyglądu. Seria Meridian-N została stworzona z myślą o dostępności, elastyczności i elegancji. Wiele projektów jednostek WC i zestawów dorzecza jest dostępnych w kolekcji Laura. Super ekologiczny pakiet toaletowy z ROCA wykorzystuje połowę wody konwencjonalnej toalety, co powoduje tańsze koszty spłukiwania i bardziej świadome ekologicznie wrażenia toaletowe. ROCA Hall Sanitaryware wykorzystuje kąty w kreatywny sposób, aby stworzyć piękny i współczesny zasięg. ROCA Senso została zaprojektowana tak, aby wprowadzić współczesny profesjonalny styl do nowoczesnych ustawień domowych. Ten zestaw łazienkowy Roca Kalahari całkowicie przekształca wystrój łazienki z elegancją, delikatnością i atrakcyjnością.

Elementy Roca uosabia nowoczesny luksus. Użytkownik końcowy, który chce stworzyć współczesne środowisko życia, które uderza w prawidłową równowagę przestrzeni i światła dla najwyższego możliwego stopnia komfortu i łatwości, może wykorzystać ten wybór. Ta kolekcja David Chipperfield została zbudowana do łatwej pracy. Element ROCA jest dostępny w białym, taupe i szarawym antracycie. ROCA Nexo to szereg sanitarnych wyrobów zaprojektowanych przez ROCA jako piękną, rzeźbiarską i odświeżająco prostą. Nexo oferuje praktycznie artystyczną dbałość o szczegóły w porównaniu z innymi nowoczesnymi meblami. Kawałek może być używany w nowoczesnym domu, a także w miejscu pracy.

Co możesz mi powiedzieć o marce Roca?

ROCA jest jedną z najbardziej znanych marek w Hiszpanii i jest obecna w ponad 135 różnych krajach na całym świecie. Grupa Roca została założona w 1999 r., Kiedy szwajcarski producent Keramik Holding Laufen został zakupiony przez włoską firmę ROCA. Grupa Roca jest obecnie światowym liderem w produkcji rozwiązań łazienkowych. Po zakupie indyjskiego parrywarego producenta naczyń sanitarnych w 2006 r. Grupa ROCA kontynuowała swoją trajektorię rozwoju, zwiększając możliwości produkcyjne i zwiększając swoją obecność na rynku indyjskim. ROCA to hiszpański biznes poświęcony rozwojowi atrakcyjnych i kreatywnych towarów łazienkowych; W wyniku ich wysiłków stali się światowym liderem w tej dziedzinie. Wszystko dla łazienki jest przez nich produkowane, a ich wysokiej jakości różnorodność towarów obejmuje między innymi jednostki wannie i basenu, krany i prysznice, próżne jednostki oraz meble łazienkowe, apartamenty łazienkowe, prysznic i różne urządzenia hydroterapeutyczne.

Dlaczego miałbyś wybrać łazienki Roca?

Zaoszczędź środowisko i przestrzeń w łazience. Wprowadzenie tego znaczącego wynalazku miało korzystny efekt środowiskowy poprzez zmniejszenie zużycia wody w bardzo inteligentny sposób. W+W jest ceramicznym elementem, który łączy Washbasin i WC w jedną jednostkę. Ta klasyczna konstrukcja łączy dwa niezbędne elementy łazienki w jedną jednostkę, oszczędzając znaczną ilość miejsca. Jest to zatem doskonały wybór dla szatni i łazienki z łazienką. Woda z basenu jest filtrowana i ponownie wykorzystywana do spłukiwania WC, umożliwiając oszczędzanie wody, a z kolei pieniądze z każdym spłukiwaniem. W+W jest na czele projektowania i innowacji.

Czy rozważasz karierę innowacji? Rozważ termin „w tanku”. ROCA po raz kolejny zrewolucjonizowała świat łazienek wraz z wprowadzeniem Meridian w taniku, systemu, który integruje cysternę i spłukiwanie wewnątrz ceramiki samej WC, umożliwiając bardziej kompaktowy projekt. Woda wciąga się do zbiornika, a następnie powietrze jest dostarczane za pomocą najnowocześniejszego systemu dmuchawy. To powoduje, że woda jest wymuszana przez krawędź toaletową, spłukiwając toaletę. Oszczędza to zarówno przestrzeń, jak i wodę, ponieważ baseny toaletowe nie potrzebują już cystern, które można włączyć do ścian lub zobaczyć je z tyłu toalety, jak to jest teraz.

Meble łazienkowe z różnorodnymi stylami. Kolekcja Heima zapewnia możliwość naprawdę spersonalizowania miejsca w łazience. Heima jest dostępna w trzech wykończeniach i czterech rozmiarach i może być połączona z dopasowaną kolumną i różnorodnymi dobrze dopasowanymi basenami, aby stworzyć projekt dostosowany do twoich wymagań i gustów. Szuflady mogą być całkowicie rozszerzone z powodu obecności wewnętrznych szuflad, które są idealne do bezpiecznego przechowywania małych przedmiotów. Zaprojektowany z drzwiami i szufladami, a także alternatywnymi nogami, kolekcja mebli Heima jest praktycznym rozwiązaniem.

Czy ROCA jest znaną międzynarodową marką?

To właśnie w Gavà niedaleko Barcelony ROCA powstała w 1929 r. Jako firma produkowana żeliwne grzejniki do stosowania w branży ogrzewania domowego. W latach 90. grupa podjęła początkowe kroki w kierunku rozwoju na całym świecie, przede wszystkim poprzez ustanowienie oddziałów komercyjnych i negocjacje umów z lokalnymi firmami. Dziś sieć biznesowa ROCA obejmuje 170 krajów, z 85 zakładami produkcyjnymi i ponad tysiąc pracowników w różnych lokalizacjach na całym świecie.

Co możesz mi powiedzieć o toaletach Roca?

TOALETA. Jednostki z głównych kolekcji Roca, takie jak Gap i Laura, wyróżniają się ich nieskomplikowanymi, nowoczesnymi projektami i zaangażowaniem w komfort użytkownika końcowego. Pokazane są powrót do ściany lub na ścianie, gotowe do zaoferowania wrażenia nowego i skomplikowanego wyglądu, podczas gdy w bliskich połączonych wersjach oszczędzają wodę z każdym spłukiwaniem i są dostępne w różnych kolorach. Toalety i bidety ROCA mają największą jakość, zarówno pod względem projektowania i budowy, jak i zawierają kształty, które stały się uosobieniem współczesnego luksusu.

Ochrona wody jest najwyższym priorytetem dla ROCA, która stworzyła linię ECO, która ogranicza zużycie wody przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności i wydajności. Dom lub firma, która przyjmuje te modele, odkryją, że znacząco skorzystają z obniżonych długoterminowych wydatków operacyjnych, które przynoszą ze sobą. Toalety Roca to luksusowe przedmioty, które zostały dokładnie zbadane pod względem projektowania. Równie przyjemne jest korzystanie z takich produktów, jak pakiet toaletowy w pobliżu ROCA Veranda lub elementy ROCA w zamykanym pakiecie toaletowym, jak patrzeć na nie ze względu na ich charakterystyczny projekt. Toalety Roca są opisane jako „współczesny luksus” i reprezentują szczyt współczesnego projektu WC.

Co to są krany i miksery Roca i jak działają?

ROCA Kucie i miksery wyróżniają się ich uderzającym estetycznym urokiem, który jest zgodny z ich pozycją jako jedna z najlepszych marek w luksusowym sprzęcie łazienkowym. Modele takie jak te z serii ROCA Singles Pro wyróżniają się uderzającą mieszanką prostych kątów i kształtu, który wygodnie pasuje do dłoni, jak pokazano w uchwycie dźwigni, który jest umieszczony z boku obudowy. Te współczesne krany i miksery z ROCA pokazują odważną i atrakcyjną spółkę firmy, co czyni je idealnymi dla modnej, nowoczesnej powierzchni mieszkalnej.

ROCA Urban Mono Mixer wyróżnia się delikatną, płynącą formą, która jest przykładem zaangażowania ROCA w projektowanie innowacji w piękny sposób. Przepływ wody i temperatura są kontrolowane przez uchwyt dźwigni znajdujący się z tyłu urządzenia, a wylewka jest zaprojektowana tak, aby wyglądała jak zamiatający strumień wody, który jest uwalniany. Projektowanie łazienki jest ekscytującą możliwością dla każdego projektanta, który ma silne wizualne podejście do przestrzeni, w której pracują. Silne zaangażowanie w kontrolę jakości idzie w parze z tym podejściem do znaczenia wyglądu zewnętrznego. Mosiężne ciała i ceramiczne wkłady są zbudowane z myślą o solidnych zasadach technicznych, upewniając się, że przetrwają przez wiele lat.

Co wiesz o kąpielach Roca?

Dzięki przestronnym wzorom wanny ROCA, dotykowym skórom i wyjątkowej retencji ciepła trudno jest poczuć stres, gdy wchłanianie w kojących wodach jednej z ich wanny. Ceny różnią się w zależności od przedmiotów na luksusowe wersje wolnostojące, więc bez względu na twój budżet, Roca to marka, którą zdecydowanie warto sprawdzić! ROCA Baths wyróżniają się czystymi liniami i uporządkowanym podejściem do projektowania produktu, co zapewnia optymalny komfort użytkownikowi, jednocześnie przekazując uczucie spokoju poprzez ich uporządkowane kształty.

Wanny ROCA są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym w łaźniach pojedynczych lub podwójnych zakończonych, wersjach zagłębionych lub wolnostojących oraz różnych rozmiarach, aby pomieścić różne układy podłóg łazienki. Łaźnie z kolekcji Gap to idealny element towarzyszący im odpowiednich przedmiotów w kolekcji mebli, umożliwiając pełną harmonię stylu w całym domu. Wanny, takie jak łazienka ROCA Elements, służą jako lśniąca ilustracja poświęcenia firmy na doskonałość. Ten elegancko prosty design, który jest zarówno zaprojektowany architektonicznie, jak i przyjemny w użyciu, co czyni go idealnym punktem centralnym we współczesnej, luksusowej łazience, która obejmuje pomysły czystej linie i świeżej otwartej przestrzeni.

Co wiesz o meblach łazienkowych w Roca?

Kolekcja Gap, która jest jednym z charakterystycznych projektów Roca, jest jedną z ich najbardziej udanych serii i jednej z najpopularniejszych serii. Jednostki w czystym białym lub kuszącym winogronach są zorganizowane w czysty i współczesny sposób, aby nadać im świeży, jasny i dziwaczny wygląd. Ich szafki próżne, które łączą praktyczną przestrzeń do mycia z niezbędną przestrzenią do przechowywania, są niezbędne dla każdego o współczesnej wrażliwości mody, który chce dobrze wyglądać. ROCA to miejsce, w którym moda modowa spotyka się z najwyższym poziomem, jak pokazuje ich zakres pięknie wykonanych mebli. Oszałamiające wybory projektowe dla wielu nowoczesnych wzorów łazienkowych, które wyróżniają się ich ponadczasową elegancją, są dostarczane przez współczesne materiały i wykwintne wykończenia.

Ci, którzy szukają czegoś więcej Skandynawii, polubi ich kolekcje Victoria-N i Dama-N, które są oparte na zasadach czystych linii i świeżości, aby wprowadzić obszar łazienki do współczesnego wieku. Można je dopasować do wielu ustawień, niezależnie od tego, czy są podane w uderzających odcieniach czarno -białych, czy bardziej organiczny wygląd drewniany, w zależności od ich projektu. Dostępne są zarówno wersje montowane na ścianie, jak i montowane na podłodze, co pozwala użytkownikowi być kreatywne dzięki aranżacji swojego obszaru łazienki. Zaleca się spojrzenie na poszczególne przedmioty w celu ustalenia, jakie kolory są dostępne.

Więcej informacji o basenach ROCA można znaleźć tutaj.

Silne poczucie zaufania do europejskiego designu można zobaczyć w każdym elemencie wyprodukowanym przez firmę ROCA. Obejmuje to wszystko, od mebli po oprogramowanie sanitarne. Konieczne jest, aby baseny te zostały uwzględnione w ich kolekcjach, ponieważ zapewniają odrobinę stylu kontynentalnego dla współczesnego salonu. Z przyjemnością oferujemy tę kolekcję basenów ROCA i umywalek, które mają natychmiastowy wpływ na miejsce w łazience. Wykwintne formy i silne projekty są częścią podejścia ROCA do projektowania, które z przyjemnością wykazujemy.

Po umieszczeniu w obszarze łazienki, częściowo otrzymane dorzecze i blat są urocze reinterpretacje europejskiego stylu życia. Ich otwarta forma pozwala im łatwo dopasować je do mebli montowanych na ścianie lub tabelę roboczą, umożliwiając użytkownikowi kreatywność i tworzenie obszaru prania, który odpowiada ich potrzebom. Są świeże, atrakcyjne i otwarte w projektowaniu. Produkty zaprojektowane przez ROCA nie boją się być odważnym, używając nietypowych zamiatania i form, a także niekonwencjonalnych kombinacji materiałów, w swoich dziełach sztuki. W umycie Roca Bol, przyciągającym wzrok basenie ukończonym w olśniewającej glazury Argenta, wykazali chęć podejmowania ryzyka, aby stworzyć coś całkowicie wyjątkowego. Urządzenia narożne, małe basenki do mycia szatni i inne rozwiązania oszczędzające przestrzeń są dostępne dla projektu, który musi jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Jaka jest jakość łazienek Roca?

Firma rozrosła się o produkcję swoich towarów na pięciu kontynentach i działać w ponad pięćdziesięciu krajach i może być uważana za prawdziwą globalną korporację według dowolnego standardu, przy czym projektowanie produktu i jakość są najważniejszymi czynnikami do rozważenia. ROCA produkuje kompleksową różnorodność pięknych, funkcjonalnych artykułów łazienkowych opracowanych w Europie i dostępnych w różnych cenach, które pasują do każdego budżetu. Projekty pochodzące z kolekcji ROCA będą obejmować zarówno podstawowe, jak i bardziej ozdobne i będą dostępne w różnych rozmiarach, aby pomieścić każdą przestrzeń łazienkową. Sama różnorodność apartamentów łazienkowych dostępnych w zakresie ROCA oznacza, że ​​każda łazienka, niezależnie od tego, czy jest to rodzinna łazienka, łazienka, czy cloakroom, może zostać przekształcona w piękne miejsce, z czymś, co pasuje do wszystkich, nawet jeśli przestrzeń przestrzeń może być przestrzeń jest ograniczony.

Zgodnie z tym, czego można oczekiwać od współczesnego producenta, Roca ma obszerną kolekcję, która obejmuje zarówno duże i małe całkowicie wzmocnione wanny akrylowe, które są dostępne w różnych formach i rozmiarach. Akryl jest nie tylko mniejszy niż inne materiały, ale pozwala również na utworzenie większego zakresu form, co jest jedną z jego głównych korzyści. Oczywiście ROCA oferuje zarówno żeliwa, jak i stalowe wanny w swojej kolekcji, w różnych kształtach i stylach, od klasycznego po nowoczesne. Jeśli szukasz czegoś, co skłoni Twoich znajomych i sąsiadów, aby rzuciły więcej niż przelotne spojrzenie, gdy korzystają z Twojej łazienki lub szatni, nie szukaj dalej niż kolekcja basenów Roca. Pod względem projektowym są z tego świata. Ich produkty wahają się, od ściany po cokoł po jednostki próżności, a w połączeniu z kranami i oprawami ROCA są gotowe do użycia od razu.

Co to jest ROCA i jak to działa?

Tylko elementy wewnętrzne, które zostały starannie zaplanowane i konceptualizowane, mogą konkurować z pewnością siebie i stylem, które szczelina emanuje, gdy wchodzi do pokoju. Kolekcja, która emanuje bez wysiłku, luka ma wiele do zaoferowania w kontekście współczesnego środowiska życia. Meble luki są smukłe i zmysłowe, i są realizowane w pięknych kolorowych wykończeniach, takich jak zimny beż lub bogaty luksus winogron. Kiedy projekt łazienki jest dopasowany do wyrobu sanitarnego, powstaje łazienka, która jest zarówno atrakcyjna estetycznie, jak i przyjazna dla użytkownika. Oprócz wysokich szaf do przechowywania oraz próżności zamontowanych na podłodze i na ścianie, jest wystarczająco dużo miejsca, aby utrzymać łazienkę w czystości i bez bałaganu, tworząc stylowe i orzeźwiające środowisko, w którym można odpocząć. Zakłady WC do podłogi lub ścienne, a także różnorodne wybory dorzecza, są ułożone w naturalną, kompaktową, ale elastyczną konfigurację, aby stworzyć spójny wygląd. Te pewne siebie kolory i przyjemna postawa nadają temu swobodnemu, ale skoordynowanemu strojowi wrażenie skanawowej elegancji, nie będąc zbyt formalnym. Dodatkową funkcją jest wybór różnych wanny, umożliwiając użytkownikom w pełni wyposażony w łazienki meblami, jeśli tak chcą.

Co to jest seria ROCA DAMA-N?

Jako ożywiająca kolekcja towarów, seria DAMA N podejmuje ryzykowne kroki w celu przemyślenia konwencjonalnych artykułów łazienkowych ze świeżymi i kreatywnymi perspektywami oraz koncepcjami, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Dama N Furniture stają się własnym charakterystycznym i możliwym do zidentyfikowanym charakterem, gdy widzą jednostki WC i basenów z tej nowej perspektywy. DAMA N jest marką mebli i higieny, która została zaprojektowana przez specjalistów w Roca, aby z łatwością zintegrować współczesną przestrzeń życiową. Od jednostek zawieszonych na ścianie po komponenty pleców do ściany, dostępny jest wybór stylów basenu i patelni WC do uzupełnienia basenów w różnych kształtach i rozmiarach. Szafki i próżne jednostki, które zapewniają przechowywanie i są dostępne w różnych kolorach, od ciemnego teksturowanego drewna do białego, aby pasować do ich otoczenia, są dostępne z tymi elementami higieniotwórczymi jako uzupełnienie.

Co możesz mi powiedzieć o Roca Victoria-N Unik?

Kawałki Victoria-N Unik, które łączą drewno, chrom i ceramikę, aby stworzyć zestaw szaf i próżnych odmian, emanują poczuciem spokojnej pewności, gdy są ustawione. Wybierając te elementy, wnętrze przekształca się w bardzo atrakcyjne środowisko, które emanuje poczuciem czystości i porządku na całym obszarze. Jednostkowe i bliźniacze jednostki próżności mają duży potencjał do stworzenia bardzo stylowego punktu centralnego w obszarze wewnętrznym. Ich elegancki wygląd, który jest wzmocniony przez zagłębione chromowane uchwyty, przyczynia się do ogólnego poczucia spokoju. Niezbędne miejsce do przechowywania zapewnia środowisko bez bałaganu, które jest idealne dla każdego, kto lubi czyste środowisko łazienkowe. UNIK Mirror, modnie podstawowy wymienny element, który ma własne oświetlenie, aby uzyskać idealną równowagę światła, należy wziąć pod uwagę. Unik jest powiewem świeżego powietrza, gdy zawieszał się razem jako grupa, i jest w stanie ożywić wnętrze, po prostu będąc tam.

Czy masz jakieś informacje na temat ROCA Debba?

Meble Debba i Sanitary Ware to piękna kolekcja, która jest tak obszerna, jak wizualnie atrakcyjna. Meble Debba i wyroby sanitarne są tworzone z myślą o współczesnej przestrzeni życiowej. Od czasu otwartego i świeżego wyglądu, a ponieważ jest dostępny w różnych kolorach dla szerokiej palety kolorów, z którymi możesz się bawić, Debba nadal jest silnym faworytem wśród naszych klientów, którzy lubią współczesne klasyki. Wybór jednostek próżnych jest centralnym punktem tej kolekcji, umożliwiając użytkownikowi elastyczność uwzględnienia modnego i modnego mebli, który jest proporcjonalnie proporcjonalny do otoczenia. Jednostki te, które są dostępne z szufladami lub szafkami, łączą wygodne przechowywanie z otwartym i dostępnym obszarem prania, który może być używany jako element centralny w łazience lub jako unikalny element w pokoju gościnnym. Uwzględniając cztery wyraźne schematy kolorów światła i ciemnego drewna, czarne lub białe wykończenia do tych elementów, modny dom, który sprzyja podstawowym, powściągliwym preferencjom, będą znacznie wspomagane przez meble Debba.

Więcej informacji o Roca Laura jest dostępnych na żądanie.

Produkty z kolekcji Laura są miękkie, nowoczesne i mają dla nich kobiecy aspekt. Są niedrogą opcją, jeśli chodzi o zakup nowego mebli, a nawet całego remontu łazienki. Laura została zaprojektowana z myślą o dostępności, elastyczności i stylu i obejmuje różnorodne style jednostek WC, a także różnorodne pakiety dorzecza. Jest to zasięg, który ma wiele do polecenia: jest wygodny w użyciu, jest przyjemny dla oka, jest tani i jest kompatybilny z różnorodnymi wyborami oprogramowania. Laura zapewnia ulepszoną wersję już oszczędzającego zasobu zestawu toaletowego, który został dokładnie zaprojektowany tak, aby był jeszcze bardziej energooszczędny. Super ekologiczny pakiet toaletowy wykorzystuje zaledwie połowę wody standardowej toalety, obniżając pojemność spłukiwania do 3 litrów, co powoduje obniżone koszty operacyjne i ogólnie bardziej przyjazne dla środowiska toalety. Ma wszystkie cechy prawdziwej doskonałości projektowej i jest gwarantowane przez okres 25 lat.

Informacje Co to jest Roca Meridian-N?

Każdy projektant sprzętu sanitarnego łazienki ma trudne zadanie, jeśli chodzi o zbliżanie się do podstawowych elementów każdej łazienki z nową perspektywą. Tegoroczna kolekcja Meridian-N z ROCA ma na celu pokazanie zdolności firmy do ponownego interpretacji znajomych w świeżym stylu. Łącząc tak różnorodny wybór, klient otrzymuje mnóstwo wyborów do organizowania i układania łazienki, łazienki lub przestrzeni szatni, z których wszystkie są współczesne, świeże i modne. Pod względem projektowania baseny są dostępne w różnych konfiguracjach, z wpuszczanymi wyborami współistniejącymi obok asymetrycznych jednostek i opcji małych szatni. Podwójna jednostka dorzecza, która jest podzielona na dwie miski, aby utrzymać wyraźny, ale zjednoczony obszar prania, jest uwzględniona dla pary, która lubi być modna. Ze względu na charakterystyczną formę tabletu, która wyróżnia kolekcję Meridian-N, jest ona kompatybilna z szeroką gamą wnętrz i stylów.

Czy Roca Hall jest niezły wybór?

Hall Sanitaryware gra z kątami w innowacyjny sposób tworzenia kolekcji, która jest stylowa i nowoczesna w projektowaniu. Ta kolekcja, która łączy elastyczność z elegancją, dodaje indywidualności łazience bez poświęcania praktyczności lub komfortu. Komponenty te, które zapewniają użytkownikowi różnorodne wybory dla basenów i apartamentów WC, są tak samo odpowiednie dla publicznej łazienki, jak dla prywatnej rezydencji. Basenki Cloakroom są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym w szczupłych wariantach montowanych na ścianie i fajnej alternatywy zamontowanej na narożnika dla sytuacji, gdy przestrzeń jest na poziomie premium. Pojedyncze otwory kranu są wiercone w każdym komponencie, przygotowując go do sparowania ze stylowym zestawem miksera mono. Każda z jednostek WC z serii Hall wyróżnia się użyciem stopniowych, kątowych cięć do głównej patelni, która tworzy estetycznie przyjemny i charakterystyczny wygląd. Są części, które są blisko połączone, zamontowane na ścianie i powrót do ściany. Kawałki skutecznie wykorzystują wodę w celu minimum zmniejszania wydatków operacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Roca Senso?

Oprócz opracowania jednego z najlepszych specjalistów na świecie we współczesnych wyrobach sanitarnych, ROCA Senso Range został zaprojektowany tak, aby wprowadzić poczucie fajnego profesjonalizmu we współczesnym gospodarstwie domowym. Senso to kolekcja o wyjątkowej osobowości, która wyróżnia się od innych. Senso ma męskie zmysł, który jest zarówno elegancki, jak i czysty, i jest zarówno silny, jak i dopracowany. Z różnorodnymi wyborami dorzecza, od małych basenów Cloakroom po eleganckie basenki łazienkowe, z których każda ma różnorodne opcje pułapek i cokołów, które pasują do ogólnego pożądanego wykończenia. Korzystając z kombinacji jednego z tych basenów i jednej z jednostek toaletowych, Senso zapewnia użytkownikowi najwyższe opcje w Cloakroom. Zamknięte połączone lub wiszące ściany jednostki WC zapewniają nowoczesne rozwiązania WC, które zużywają mniej wody, obniżają koszty operacyjne i mają mniejszy efekt środowiskowy. Sensa Bidet Suites, które są dostępne dla łazienek o wystarczającej przestrzeni, dodają do pokoju niezauważony aspekt czystości i elegancji.

Czym dokładnie jest Roca Kalahari?

Kalahari to absolutnie piękna kolekcja, która ma całą elegancję, delikatność i atrakcyjność niezbędna do całkowitej zmiany wystroju łazienki. W dorzeczu Kalahari miska jest wytwarzana przy użyciu pojedynczego zapiekniętego naczynia, która jest wykonana z pojedynczego arkusza ceramiki Borad. Te dorzecze, które są dostępne w jednej jednostce lub w chłodnej przestrzeni podwójnej dorzecza, aby stworzyć idealny obszar jego i jej, z pewnością mają dobry wpływ na toaletę. Stylowy uchwyt chromowany ręcznik służy nie tylko jako wygodny obszar przechowywania, ale także sam w sobie jest stylowym akcentem wizualnym. Dodatkową do tych wspaniałych przedmiotów znajduje się zbiór mebli, który emanuje niezrównanym poczuciem chłodu wykonawczego w całej przestrzeni. Jednostki Vanity Basin obejmują basenki Kalahari wbudowane w piękny obszar przechowywania, który jest dostępny w trzech różnych wykończeniach: Gloss White, Gloss Taupe i antracytowy szary. Ze względu na dostępne stonowane tony i monochromatyczne wybory, Kalahari jest doskonałym dopasowaniem w kontekście współczesnych, otwartych przestrzeni mieszkalnych, które mają najwyższą prostotę i ozdoby.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ROCA Element?

ROCA Elements jest uosobieniem współczesnego luksusu. Jest otwarty, rześki i pewny siebie, dzięki czemu jest idealną opcją dla użytkownika końcowego, który dąży do stworzenia nowoczesnego środowiska życia, które uderza odpowiednią mieszankę przestrzeni i światła, aby uzyskać możliwy poziom komfortu i wygody. Ta kompletna kolekcja utworów, zaprojektowana przez znanego projektanta Davida Chipperfielda, została zaprojektowana tak, aby bez wysiłku funkcjonuje razem. Możliwe jest stworzenie higienicznego nabrzeża z ceramiki, która jest starannie zrealizowana, przyjmując kształt kostki i zmiękczając krawędzie i zakręty łagodnymi z łagodnymi rogami z delikatnymi rogami z delikatnymi zakrętami krzywa. Możliwe jest wyposażenie całej łazienki z elementami elementami, od wanny po bidety, aby uzyskać spójny wygląd ponadczasowej elegancji. Złącze mosiężne znajdują się w pobliżu wyrobu sanitarnego. Te elementy montowane na ścianie, które zostały zaprojektowane dla prostoty i wydajności, emanują silnym poczuciem chłodu kontynentalnego, a ich przyjazne dla użytkownika układ zwiększa ogólny efekt. Jeśli chodzi o organizowanie układu miejsca w łazience, dostępna różnorodność zestawów prysznicowych oraz połączonych zestawów do kąpieli i prysznica pozwala praktycznie użyć każdej kombinacji.

Czym dokładnie jest Roca Mini?

Oczywiste jest, że mini meble meblowe autorstwa ROCA są doskonałą opcją dla każdego, kto szuka dodatku do łazienki, która jest bezproblemowa, elegancka i współczesna. Z dokładnym rozważeniem, w jaki sposób poszczególne komponenty będą działać razem, wiązki te można polegać na cudach w łazience lub łazience. Istnieją tutaj dwie możliwe konfiguracje, z lustrem montowanym na ścianie lub lustrzaną szafką w połączeniu z jednostką próżną jako alternatywę. Pomimo faktu, że jednostka gabinetu daje wyraźne zalety pod względem dodatkowego przechowywania, pojedyncze lustro oferuje opcję w sytuacjach, gdy przestrzeń jest ograniczona. Włączenie powierzchni odbijającej do projektu jednostki próżnej jest oczywistą decyzją, ponieważ wybory te dają szansę na stworzenie gotowego, osobistego obszaru dla wszystkich wymagań dotyczących pielęgnacji. Te atrakcyjne elementy, które są przymocowane do ściany, łączą obszar prania z przechowywaniem. Są niezbędnym elementem współczesnego domu, który wymaga infuzji światła i przestrzeni. Są kompaktowe, czyste i schludne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Roca Nexo?

Nexo to kompletna linia wyrobów sanitarnych stworzonych przez ROCA, która jest elegancka, rzeźbiarska i odświeżająco podstawowa pod względem projektowania i budowy. Jego szerokie powierzchnie, zamiatające łuki i prawie estetyczna wierność każdemu elementowi odróżniają Nexo od innych współczesnych mebli. Układy Nexo mogą być łączone i dopasowane zgodnie z funkcją i potrzebami, dzięki czemu są odpowiednie do użytku we współczesnym domu, a także w komercyjnym pensjonacie lub środowisku hotelowym. Kiedy przestrzeń jest na premii, basen Corator Cloom jest prostą i opłacalną opcją. Szerokie asymetryczne baseny są silnym i wymagającym stwierdzeniem dla tych, którzy mają przestrzeń, aby je pomieścić, zwracając uwagę wszystkich, którzy wchodzą do pokoju. Patelnie Nexo WC, które są wyposażone w niestandardowe pokrywki toaletowe i siedzenia, mają prostą, ale wydajną konstrukcję, która jest wolna od pułapek na kurz i niepotrzebną dekorację. Nexo charakteryzuje się silnym naciskiem na minimalizm, więc jeśli szukasz bardziej zaniżonego wyglądu, może to być dla ciebie.

Czy Roca Polo jest dla Ciebie dobry?

Polo ma niewielką linię, która nadaje mu niemal Willowy wygląd, co daje wrażenie opartej baletnicy. Trwałe poczucie świeżości jest nadrukowane na wystroju łazienki, gdy ROCA Polo Sanitary Ware jest wykończony w minimalistycznym, delikatnym wykończeniu związanym z obecnymi trendami, jak pokazano na poniższych zdjęciach. W przypadku Cloakroom apartamenty toaletowe i baseny Polo są doskonałym wyborem do uzupełniającego się zestawu urządzeń. Basen jest dostępny z jednym lub dwoma otworami kranu, a opcjonalny karbowany cokoł można dodać, aby zakończyć wygląd, utrzymując rury poza zasięgiem wzroku. Linia Polo, która ma specjalnie utrzymanie niskich i dostępnych kosztów, jest popularną opcją wśród właścicieli i deweloperów, którzy chcą przebudować swój obszar łazienki z ograniczonym budżetem. Sukces Roca w osiągnięciu tego celu przy jednoczesnym utrzymaniu przedmiotów w kolekcji praktycznych i prądu był zwycięstwem projektowym po ich stronie.

Senso Compact by Roca?

Na każdym etapie procesu projektowania i produkcyjnego dla ich towarów, od tablicy kreślarskiej po łazienkę, ROCA z wielką przyjemnością ma przyjemność. Compact Sensor pokazuje ich dbałość o szczegóły, dokładnie biorąc pod uwagę każdy element ich produktu. Aby uzyskać maksymalny komfort użytkownika i wygodę, wyloty przepełnienia na kompaktowych basenach ręcznych są ustawiane asymetrycznie w celu oszczędzania przestrzeni, jednocześnie zwiększając dostępny obszar wypełnienia. Senso Compact to miska Washbasin, która przyjmuje tradycyjny design i dodaje do niej świeży i interesujący zwrot akcji. Ma kapryśny aspekt, jednocześnie zachowując silne poczucie celu i trwałą jakość wykonania. Jednostki WC są instalowane z dyskretnymi złączkami podłogowymi, a ogólny wpływ urządzenia w łazience jest brany pod uwagę. Dokonanie wyboru podstawowego śladu bez zakamarków i krążeń sprawia, że ​​utrzymanie czystości jest dziecinnie proste z szybkim zamiataniem. v Linia Senso Compact oferuje również wysokowydajny, oszczędny wód w wodzie pakiet WC, który jest idealny dla świadomego konsumenta. Senso Compact jest popularnym wyborem zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym ze względu na jego zdolność do wspierania czystości, wydajności i trwałej jakości wykonania.

Czy Roca Senso Square jest produktem wysokiej jakości?

Senso Square to zestaw designerskich basenów, które obejmują wszystkie niezbędne rzeczy. Styl i siła łączą się w tej dobrze przemyślanej kolekcji, która ma zastosowanie w wielu sytuacjach i ustawieniach. Te dorzecze, które zostały uformowane z minimum dekoracji, pozwalają ich przyjaznym dla użytkownika kształty i nowy modernizm, aby mówić same za siebie. Od ogromnych basenów o szerokości 1000 mm do głównej łazienki po małe baseny ręczne do szafy lub szafy, istnieje rozwiązanie dla każdego smaku i budżetu. Każdy basen ma te same elementy projektu, umożliwiając im harmonijną współpracę w jednym miejscu lub od pokoju do pokoju przez dom, pensjonat, a nawet hotel. Dwa wybory Vanity Unit zapewnią wiele inspiracji projektantowi wnętrz z okiem na styl i estetykę. Gładkie szuflady wyciągające akcję i gładkie zakręty, które są dostępne w różnych modnych kolorach, w tym czerwony, czarny i biały, zapewniają poczucie cichej elegancji i skandynawskiego stylu.

Detale marki łazienki roca

 • ROCA to hiszpańska firma, która koncentruje się na rozwijaniu pięknych i innowacyjnych produktów łazienkowych.
 • W 1999 r. Szwajcarska firma Keramik Holding Laufen została przejęta przez włoską działalność ROCA.
 • To urządzenie W+W łączy Washbasin i WC w jedną jednostkę, oszczędzając cenną przestrzeń.
 • Cysterna i spłukiwanie są zintegrowane wewnątrz ceramicznej miski dla toalety.
 • ROCA to słynna, wieloletnia marka z siedzibą w Gavà, niedaleko Barcelony.
 • Toalety i bidety ROCA mają wyjątkową jakość, zarówno pod względem projektowania, jak i produkcji, i obejmują nowoczesne klasyczne formy.
 • Seria Heima pozwala dostosować łazienkę, wybierając z trzech wykończeń i czterech rozmiarów.
 • Oszałamiająca konstrukcja kranów i mikserów ROCA sprawia, że ​​nadają się do stylowych, współczesnych obszarów mieszkalnych.
 • ROCA oferuje kompleksowy zasięg, który obejmuje duże i małe wzmocnione wanny akrylowe w wielu różnych kształtach i rozmiarach.
 • Wiele projektów jednostek WC i zestawów dorzecza jest dostępnych w kolekcji Laura.
 • Super ekologiczny pakiet toaletowy z ROCA wykorzystuje połowę wody konwencjonalnej toalety, co powoduje tańsze koszty spłukiwania i bardziej świadome ekologicznie wrażenia toaletowe.
 • ROCA Hall Sanitaryware wykorzystuje kąty w kreatywny sposób, aby stworzyć piękny i współczesny zasięg.
 • Linia ROCA Senso została stworzona, aby wstrzykiwać fajny profesjonalizm we współczesne gospodarstwa domowe.
 • Ten zestaw łazienkowy Roca Kalahari całkowicie przekształca wystrój łazienki z elegancją, delikatnością i atrakcyjnością.
 • Elementy ROCA ucieleśnia nowoczesny luksus.
 • Użytkownik końcowy, który chce stworzyć współczesne środowisko życia, które uderza w prawidłową równowagę przestrzeni i światła dla najwyższego możliwego stopnia komfortu i łatwości, może wykorzystać ten wybór.
 • Ta kolekcja David Chipperfield została zbudowana do łatwej pracy.
 • Element ROCA jest dostępny w białym, taupe i antracytowym szarości.
 • ROCA Nexo to szereg sanitarnych wyrobów zaprojektowanych przez ROCA jako piękną, rzeźbiarską i odświeżająco prostą.
 • Kawałek może być używany w nowoczesnym domu, a także w miejscu pracy.

Scenariusz
BrookPad Zespół

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.