Czy Villeroy and Boch jest dobrej jakości, recenzja marki.

bidet bidet toilet history modern bathroom modern bathroom design small toilet toilet villeroy boch

Wszystko, co musisz wiedzieć o toaletach i ceramice Villeroy and Boch.

modern bathroom with green plants

Czy Villeroy and Boch to dobra marka?

Jaka jest historia Villeroy & Boch?

Villeroy & Boch zostało założone w 1748 roku przez mistrza żelaza François Bocha i jego trzech synów, z których wszyscy zostali wyszkoleni jako kowale. Firma miała swój początek w lotaryńskiej wiosce Audun le Tiche, gdzie mistrz żelazny z pomocą swoich uczniów założył przedsiębiorstwo garncarskie. W 1766 r. uzyskał pozwolenie na budowę pieca ceramicznego w miejscowości Septfontaines w Luksemburgu, gdzie działała wówczas fabryka porcelany. 14 kwietnia 1836 r. firma połączyła się z firmą swojego rywala, Nicolasa Villeroya, i stała się znana jako Villerory - Boch. W 1869 roku firma założyła pierwszy na świecie zakład produkcji płytek poświęcony wyłącznie płytkom architektonicznym.

Villeroy & Boch AG to niemiecka firma produkująca zastawę stołową, przybory toaletowe oraz artykuły zdrowotne i wellness. Na dzisiejszym rynku firma dzieli się na dwie sekcje: zastawy stołowej oraz produktów łazienkowych i wellness. W 2006 r. działalność w zakresie płytek ceramicznych została wydzielona w osobną spółkę (V & B Fliesen GmbH). Eczacbaş Holding nabył 51 procent udziałów w V & B Fliesen GmbH w 2007 roku, kiedy rodzina Villeroy sprzedała swój udział. Kapitał zakładowy Vandebfliesen jest obecnie w posiadaniu tylko 2,29 procent akcjonariuszy, co stanowi niewielki procent całkowitego kapitału zakładowego.

Założona w Mettlach w Niemczech przez Jean-Baptiste Stahl firma Villeroy & Boch to firma zajmująca się luksusowym wyposażeniem wnętrz. Porcelana Phanolith, produkowana przez branżę ceramiczną, jest dobrze znana ze swojego półprzezroczystego wyglądu. Projekt został pierwotnie pokazany na Paris Exposition Universelle (1900) i od tego czasu utrzymuje znaczącą obecność na rynku niemieckim. Firma Villeroy & Boch stała się jedną z największych na świecie firm produkujących ceramikę.

 • François Boch i jego trzej synowie, wszyscy wyszkoleni jako kowale, założyli firmę Villeroy & Boch w 1748 roku.
 • Audun le Tiche to miejsce, w którym mistrz żelaza stworzył firmę garncarską z pomocą swoich uczniów.
 • Villeroy & Boch AG to niemiecka firma produkująca zastawę stołową, przybory toaletowe i produkty wellness.

Co to jest technologia Villeroy & Boch i jak działa?

TitanCeram to zastrzeżona mieszanka gliny, kwarcu, skalenia i dwutlenku tytanu, która w połączeniu z określonymi technikami produkcyjnymi pozwala na tworzenie niezwykle dokładnych form bez utraty długoterminowej trwałości. DirectFlush to toaleta bez kołnierza, która została specjalnie zaprojektowana tak, aby była prostsza w czyszczeniu niż tradycyjne toalety. Quaryl to materiał kompozytowy, który łączy cechy naturalnego kwarcu z właściwościami żywicy akrylowej, tworząc nowy materiał o wyjątkowych właściwościach.

Czy Villeroy and Boch to marka wysokiej jakości?

Villeroy Boch ma bardzo wysokie wymagania jakościowe, a zastawa stołowa może zostać odrzucona jako pierwsza ze względu na nawet najmniejszą wadę... Większość standardowych linii zastawy stołowej jest produkowana w Niemczech. Mimo to nie wszystkie produkty Villeroy & Boch są produkowane w Niemczech. Duża część ich asortymentu upominków jest produkowana w Chinach.

Co to jest toaleta Villeroy & Boch i jak działa?

Villeroy and Boch ma długą i znakomitą historię dostarczania wysokiej jakości produktów ceramicznych i sanitarnych. Ta wiedza została wykorzystana do opracowania szerokiej gamy atrakcyjnych, nowoczesnych i wygodnych toalet i bidetów do domu. W tej sekcji zebrano wszystko, od toalet podwieszanych i przyściennych po dopasowane ramy, przyciski spłukujące i ukryte spłuczki, bidety, urządzenia dostosowane do potrzeb młodzieży lub osób z problemami z poruszaniem się, a także urządzenia do montażu bliskiego o zmniejszonym śladzie wody .Na tych stronach znajdziesz wybór gamy Villeroy & Boch, z których każda oferuje wszystkie opcje potrzebne do zaprojektowania toalety, która jest piękna, nowoczesna, czysta i wydajna

Co to są toalety Villeroy & Boch Avento i jak działają?

Kolekcja Avento z przyjemnością zawiera wszystkie cechy klasycznego wzornictwa. Niektóre produkty mają innowacyjny design bez oprawek, który podkreśla czystość i użyteczność, a jednocześnie jest atrakcyjny wizualnie. Usunięcie wewnętrznego wydrążenia obręczy powoduje, że mniej miejsca na rozwój niebezpiecznych drobnoustrojów. Dostępne są miski, które są ergonomicznie zaprojektowane i elegancko nachylone, aby zminimalizować rozpryskiwanie, a uchwyty ścienne zapewniają europejski styl, jednocześnie zwiększając wewnętrzne światło i przestrzeń.

Czym są toalety Villeroy & Boch Subway 2.0 i jak działają?

Elegancka prostota i praktyczność są doskonale zintegrowane z całą linią produktów Subway 2.0, która obejmuje wiele usprawnionych elementów. Umieszczone na ścianach miski WC i bidety wykonane są z delikatnej, delikatnie wygiętej porcelany higienicznej. Te przedmioty są nie tylko piękne, ale także szybkie i proste w utrzymaniu czystości, dzięki czemu stanowią doskonały wybór do nowoczesnych, kreatywnych wnętrz. Powłokę CeramicPlus, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapobiegać powstawaniu plam i kamienia, można nawet dodać do wielu modeli.

 • Cała gama produktów Subway 2.0 bezbłędnie łączy styl i funkcjonalność.
 • Bidety i miski klozetowe składają się z porcelany sanitarnej, która została delikatnie złożona.
 • CeramicPlus można dodać do kilku modeli.

Czy Villeroy and Boch jest uważany za markę z najwyższej półki?

Chociaż produkty Villeroy & Boch charakteryzują się doskonałą jakością i estetyką, zapewniają również wielofunkcyjne rozwiązania dla nowoczesnego domu i miejsca pracy.

Czym dokładnie są toalety Villeroy & Boch Architectura i jak działają?

Cała kolekcja Architectura jest inspirowana filozofią projektowania, która kładzie nacisk na staranne budowanie i wykonanie. Świetnym przykładem jest toaleta Square Close Couple, która ma mocne linie i mocne kąty, ale jest zmiękczona subtelnie pięknymi krzywiznami, aby stworzyć harmonijną całość. Byłby to oczywisty wybór dla każdego nowoczesnego wystroju, niezależnie od tego, czy jest to prywatna łazienka, czy modna szatnia publiczna, ze względu na mocny wizualny kształt. W zestawie dostępny jest wybór desek sedesowych z mechanizmem szybkiego zwalniania o regularnym lub miękkim zamykaniu.

Co to są toalety Villeroy & Boch Hommage?

Tradycyjnym kształtom misek WC nadano wyrazisty, współczesny charakter dzięki toaletom ściennym Villeroy i Boch Hommage z kolekcji Villeroy & Boch. Natychmiastowa autentyczność stanowi aktualna wersja tradycyjnej miski WC, która dobrze pasuje do współczesnego miejskiego salonu o dowolnej wielkości. Opcjonalnie dostępne są fotele z miękkim domykaniem, które zapewniają dodatkowy poziom cichego luksusu. Luksus obfituje w stojący bidet Villeroy & Boch Hommage, który jest wykonany z najlepszej dostępnej porcelany sanitarnej. Fabryczne wykończenie z unikalnym wykończeniem CeramicPlus zapewnia barierę odporną na plamy, która pozwala zachować alpejski biały połysk przez dłuższy czas, podczas gdy personalizacja jest oferowana za pomocą jednego lub trzech otworów na baterię, aby dopasować ją do wybranej baterii.< /p>

Jaki jest skład Villeroya i Bocha?

Villeroy & Boch zobowiązuje się do dostarczania wysokiej jakości zastaw stołowych z porcelany i porcelany kostnej, kryształowych kieliszków, sztućców ze stali nierdzewnej oraz elementów wyposażenia wnętrz, aby pomóc Ci stworzyć idealny stół na następne spotkanie lub wydarzenie. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz duże wydarzenie, czy nieformalną codzienną kolację, na pewno znajdziesz odpowiednie produkty, które spełnią Twoje potrzeby.

Czy ołów jest obecny w produktach Villeroy & Boch?

Od samego początku procesu produkcyjnego firma Villeroy & Boch jest synonimem najwyższej jakości: od starannego doboru wysokiej jakości surowców do wyłącznego stosowania bezołowiowych, wyjątkowo równomiernych podwójnie wypalanych szkliw i farb dekoracyjnych które zostały przetestowane pod kątem szkodliwych substancji, przy użyciu najnowocześniejszej technologii

modern black and white bathroom

Kto produkuje Villeroy i Boch?

Które fotele, spłuczki i przyciski Villeroy & Boch należą do serii ViClean & ViConnect?

Ta kolekcja pokazuje, jak firma Villeroy & Boch jest zawsze liderem w dziedzinie wykorzystania nowych technologii. O tym zaangażowaniu w postępujące innowacje świadczy technologia zdalnego sterowania, która jest tylko jednym z przykładów. Dzięki fotelowi ViClean U jest w stanie dostosować wrażenia użytkownika w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ jest wyposażony we własne urządzenie do zdalnego sterowania. Dodanie elementu grzejnego zapewnia konsumentom najwyższy poziom komfortu. Dodatkowe elementy sterujące obejmują możliwość otwierania i zamykania pokrywy siedzenia, a także pięć różnych ustawień temperatury wody, przepływu i pozycji dyszy. Wersja Vi Clean L, która ma bardziej minimalistyczny wygląd, zapewnia doskonałą równowagę między eleganckim wyglądem a wyjątkową funkcjonalnością, a jednocześnie jest bardziej przystępna cenowo.

Czym dokładnie są toalety Villeroy & Boch Aveo i jak działają?

Kolekcja Aveo firmy Villeroy & Boch to szczytowe osiągnięcie w zakresie luksusowych akcesoriów łazienkowych, łączące współczesny kontynentalny design i atrakcyjną geometrię z drobiazgowym kunsztem i mocną inżynierią, aby stworzyć łazienkę, która jest zarówno funkcjonalna, jak i luksusowa. Bidet Aveo nowej generacji, który ma delikatny kształt i po prostu atrakcyjny, jest mile widzianym dodatkiem do każdej nowoczesnej łazienki. Z drugiej strony toaleta podwieszana Aveo New Generation może naprawdę służyć jako podstawa współczesnej przestrzeni życiowej. Jej proste linie i zastosowanie najlepszej porcelany sanitarnej sprawiają, że jest doskonałym uzupełnieniem innych elementów z kolekcji Aveo.

Kto jest producentem Villeroy and Boch?

Kiedy François Boch i jego trzej synowie rozpoczęli produkcję ceramicznych zastaw stołowych i przedmiotów sztuki zdobniczej w 1748 roku, byli uważani za pionierów w branży. Firma Maison Villeroy & Boch została założona w 1836 roku, kiedy Jean-François Boch połączył siły z odnoszącym sukcesy producentem wyrobów kamionkowych, Nicolasem Villeroy. Ich połączenie zaowocowało powstaniem jednego z pierwszych globalnych graczy XIX wieku.

Czym są toalety Villeroy & Boch Subway (SoHo)?

Istnieje wiele możliwości dopasowania ramek, przycisków spłukujących i ukrytych spłuczek dostępnych z tymi podwieszanymi i przyściennymi toaletami. Ze względu na swój wiecznie zielony wygląd i mniejszy wpływ na wodę, jednostki zamknięte są dobrą długoterminową opcją inwestycyjną. Wersje kompaktowe są dostępne z ukrytym zestawem mocującym, który całkowicie eliminuje potrzebę stosowania nieporęcznych spłuczek ściennych.

Miniatury, takie jak kompaktowa toaleta ścienna Subway, mają kompaktową konstrukcję, która doskonale nadaje się do łazienek z łazienkami lub łazienek o ograniczonej przestrzeni. Tymczasem wyspecjalizowane działy zapewniają, że osoby mające problemy z poruszaniem się mają przyjemne wrażenia podczas wchodzenia i wychodzenia z budynku.

Co to są toalety Villeroy & Boch Subway (SoHo) i jak działają?

Istnieje wiele możliwości wyboru dopasowanych ramek, przycisków spłukujących i ukrytych spłuczek dostępnych z tymi podwieszanymi i przyściennymi toaletami. Ze względu na ich wiecznie zielony wygląd i zmniejszony wpływ na wodę, jednostki zamknięte są dobrą długoterminową opcją inwestycyjną. Wersje kompaktowe są dostępne z ukrytym zestawem mocującym, który całkowicie eliminuje potrzebę stosowania nieporęcznych spłuczek ściennych.

Miniatury, takie jak kompaktowa toaleta ścienna Subway, mają kompaktową konstrukcję, która doskonale nadaje się do łazienek z łazienkami lub łazienek o ograniczonej przestrzeni.Tymczasem wyspecjalizowane działy zapewniają, że osoby mające problemy z poruszaniem się mają przyjemne wrażenia podczas wchodzenia i wychodzenia z budynku

Jak działają toalety Villeroy & Boch O.Novo?

Patelnia ścienna Washdown to jeden z elementów kolekcji O.Novo, który pokazuje zdolność firmy Villeroy & Boch do łączenia designu i funkcjonalności. Urządzenie, które jest odlane w bardzo nowoczesnym stylu, zużywa tylko 4,5 litra wody na jedno spłukiwanie, co daje znaczne oszczędności wody. Konstrukcja bez ramek zapewnia lepsze pokrycie spłukiwania, a także tworzy bardziej sanitarną atmosferę, eliminując potrzebę rozwoju zarazków wokół miski po jej zamontowaniu, optymalizując w ten sposób dostępną powierzchnię. Indywidualne dostosowanie i łatwa instalacja są możliwe dzięki różnorodnym opcjonalnym akcesoriom dostępnym w całym asortymencie. Wśród opcjonalnych akcesoriów znajduje się zestaw wygłuszający, opcja siedziska i pokrowca z mechanizmem szybkiego zwalniania i miękkimi zawiasami domykającymi oraz podłokietnik z mechanizmem szybkiego zwalniania.

 • Villeroy & Boch jest w stanie połączyć styl i funkcjonalność z miską wiszącą Washdown z linii O.Novo.
 • Opcje akcesoriów obejmują zestaw wygłuszający, siedzisko i pokrowiec z mechanizmem szybkiego zwalniania oraz podłokietnik z mechanizmem szybkiego zwalniania.

Czym są toalety Villeroy & Boch Omnia Architectura i jak działają?

Solidna linia Omnia Architectura, idealna do obiektów użyteczności publicznej, takich jak przedszkola czy szkoły, a także małych łazienek w domach prywatnych, obejmuje szereg kompaktowych wersji do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Zaprojektowany, aby być prostym, opływowym i nowoczesnym wyglądem, Close Coupled WC Suite ma wszystkie cechy, aby bez wysiłku wtopić się w każdą współczesną łazienkę, szatnię lub łazienkę. Konstrukcja zwarta ma oczywiste zalety ekonomiczne, ponieważ zmniejsza ilość miejsca zajmowanego przez spłuczkę, a także ilość wody potrzebnej do każdego spłukiwania. W sprzedaży dostępne są ulepszenia do siedziska podstawowego, które obejmują opcję cichego domykania, która jest zarówno cicha, jak i elegancka, a także zabiegi z opatentowanym wykończeniem Villeroy i Boch CeramicPlus. To agresywnie odpycha kamień i pomaga zachować młodszy wygląd urządzenia przez dłuższy czas.

Toalety Villeroy & Boch Joyce to, jak sama nazwa wskazuje, toalety Villeroy & Boch.

Kolekcja Joyce koncentruje się na elementach, które są estetyczne i funkcjonalne, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości, której można oczekiwać od Villeroy and Boch w przystępnej cenie. Emanuje również elegancją, przestronnością i praktycznością. Pan Joyce Wall Hung Pan to elegancki mebel, który ma wszystkie te cechy. Nadaje się do nowoczesnego wystroju zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i hotelowych. Wyposażona jest w system Villeroy & Boch AQUAREDUCT i zapewnia wydajne i przyjazne dla środowiska spłukiwanie 3 lub 4,5 litra, co zmniejsza zużycie wody. Jego gładkie powierzchnie i czyste linie sprawiają, że pasuje do każdej łazienki lub łazienki, która opiera się na koncepcji estetycznej prostoty. Bidety są czasami ignorowane lub odrzucane jako przestarzałe wyposażenie, jednak bidet Joyce Floorstanding idealnie nadaje się do użytku we współczesnym otoczeniu. Dzięki przejrzystemu wyglądowi i wyraźnym liniom, a także doskonałemu wykończeniu White Alpin i prostemu kształtowi, jest bezproblemowo kompatybilny z resztą kolekcji Joyce. Odważne, nowoczesne projekty Joyce pokazują, że możesz uzyskać najnowocześniejsze europejskie produkty łazienkowe w przystępnej cenie, włączając je do kolekcji.

 • Linia Joyce skupia się na produktach, które są atrakcyjne wizualnie i praktyczne, a jednocześnie pozostają spójne z jakością i wartością Villeroy & Boch.
 • Jest elegancki, pojemny i funkcjonalny.
 • Pan Joyce Wall Hung Pan to stylowy mebel z kilkoma funkcjami.
 • Doskonale nadaje się zarówno do wystroju domu, jak i gościnności.
 • Wykorzystuje technologię Villeroy & Boch AQUAREDUCT, która zmniejsza zużycie wody i wypłukuje 3 lub 45 litrów, oszczędzając w ten sposób wodę.

modern porcelain set

Czy Villeroy and Boch jest producentem porcelany kostnej?

 Czym są toalety Villeroy & Boch Memento i jak działają?

WC Memento Wall Hung to dzieło, które jest dumne z XXI wieku. Elitarne niemieckie wykonanie jest widoczne w tym utworze, który jest wyzywająco zawieszony na ścianie i oszałamiająco czysty w swoim kształcie. Ukryte zapięcia pomagają utrzymać linie w czystości, a ekskluzywne wykończenie CeramicPlus zapewnia połysk odporny na osadzanie się kamienia i plamy. Bidet Memento to tradycyjny przedmiot, który jest zarówno trwały, jak i ponadczasowy w swoim designie. Ma elastyczność, aby dopasować inne produkty z linii Memento, a także produkty innych marek. Jej linie odlane z olśniewającej białej porcelany higienicznej idealnie pasują do współczesnego wystroju łazienki.

Czym jest seria Villeroy & Boch La Belle i czym różni się od innych serii?

Bidet ścienny La Belle 5427 00R1 to luksusowy dodatek do każdej łazienki. Jest klasycznie inspirowany i wierny swojej nazwie, łącząc użyteczność z estetyką. Subtelne piękno projektu, który integruje czyste, płynne linie z całym projektem, stanowi podstawę wysokiej jakości konstrukcji. Ten bidet, wykończony białym połyskiem i pokryty ekskluzywną powłoką odporną na plamy CeramicPlus, może być używany z wieloma innymi artykułami sanitarnymi, aby stworzyć spójny wygląd. Jest to sprytna opcja dla nowoczesnych, czystych pomieszczeń mieszkalnych, posiadająca toaletę i deskę montowaną na ścianie, taką jak La Belle 5627 10R1. Zaprojektowany z myślą o ograniczeniu bałaganu, a jednocześnie umożliwiającym oddychanie w łazience, jego elegancka geometria idealnie pasuje do każdego współczesnego projektu łazienki. Miękko opadające siedzisko, które pasuje do reszty mebli, dodaje odrobiny dodatkowego relaksu i subtelnej elegancji. Ta szeroka kolekcja wysokiej jakości artykułów łazienkowych dokładnie pokazuje, dlaczego Villeroy and Boch jest tak znaną i renomowaną marką w świecie europejskiego projektowania i produkcji produktów łazienkowych. Każda firma rozumie, że korzystanie z toalet publicznych powinno być wyrafinowane i higieniczne, ponieważ odzwierciedla to wizerunek firmy.Villeroy and Boch oferuje różne pisuary podciśnieniowe jako część swojej linii produktów.Istnieje podwójne poczucie czystości i elegancji dzięki temu, ponieważ są wydajne, eleganckie i bezwonne. Szeroki wybór toalet i bidetów, z których wszystkie są najwyższej jakości, zapewnia różnorodne opcje zarówno dla obszarów prywatnych, jak i publicznych. Niezależnie od tego, czy chcesz zmodernizować swoją istniejącą łazienkę, czy stworzyć zupełnie nową przestrzeń w nowoczesnym stylu, Villeroy & Boch oferuje wysokiej jakości ceramikę i ceramikę sanitarną, której szukasz.

 • Bidet ścienny La Belle 5427 00R1 to bogaty dodatek łazienkowy.
 • Jest tradycyjny, ale nowatorski, łączący praktyczność z pięknem.
 • Bidet z białym połyskiem, odporny na plamy, pokryty powłoką CeramicPlus, może być używany z innymi urządzeniami sanitarnymi w celu stworzenia jednolitego wyglądu.
 • Nowoczesne, nieskazitelne przestrzenie mieszkalne, takie jak La Belle 5627 10R1, powinny być wyposażone w toaletę i deskę zamontowaną na ścianie.
 • Zaprojektowano go, aby uporządkować bałagan, a jednocześnie wspomóc wentylację łazienki dzięki atrakcyjnemu geometrycznemu kształtowi.

Czy Villeroy and Boch to brytyjska firma?

Villeroy & Boch (francuska wymowa: [vilwa e bk], niemiecka wymowa: [vlr. ntbx]) ​​to niemiecki producent ceramiki z siedzibą w Mettlach w Saarland. Siedziba firmy znajduje się w Mettlach.

Czy produkty Villeroy i Boch można myć w zmywarce?

Zdecydowana większość porcelany i porcelany kostnej Villeroy & Boch można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Sugerujemy używanie mydła do naczyń, które nie jest perfumowane.

Czy Villeroy and Boch jest producentem porcelany kostnej?

Pierwsza kolekcja Villeroy & Boch Bone China Firma Villeroy & Boch przejęła fabrykę porcelany Heinrich w Selb, która ma długą historię produkcji szlachetnej porcelany. Od ponad trzech dekad zakład ten produkuje porcelanę kostną, którą Villeroy & Boch jako pierwsza firma skomercjalizowała na kontynencie europejskim.

Czym dokładnie są produkty Villeroy & Boch Omnia Classic?

Omnia Class to trwała i elastyczna kolekcja, która nadaje się do obiektów użyteczności publicznej, takich jak przedszkola i szkoły, a także do skromnych łazienek w prywatnych rezydencjach. WC 6623.10 Omnia Classic Close Coupled to najnowocześniejszy europejski design, który emanuje wyrafinowaniem. Ta współczesna toaleta do zabudowy, która jest wizualnie dyskretna, jest również wyborem świadomym ekologicznie. Oprócz zmniejszenia zużycia wody fakt, że jest montowany na ścianie, oznacza, że ​​zajmuje mniej miejsca w domu. Osoby z problemami z poruszaniem się uznają Omnia Classic Pan Vita WC 6683.10 za bardziej przyjazny pojazd. Jego smukła konstrukcja zawiera spłuczkę z podwójnym spłukiwaniem z opcją krótszego spłukiwania, co zmniejsza wpływ na środowisko.

Czym dokładnie są produkty Villeroy & Boch Omnia Pro?

Zapewniając wszechstronną gamę artykułów kąpielowych, linia Omnia Pro oferuje rozwiązania odpowiednie do użytku zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu. Omnia Pro Child's Pan 7602 to współczesne połączenie funkcjonalności i klasycznego stylu, które zostało opracowane specjalnie z myślą o dzieciach. Ta mniejsza patelnia jest odpowiednia do umieszczenia w przedszkolach, szkołach podstawowych, restauracjach i innych miejscach publicznych, w których dzieci gromadzą się i wchodzą ze sobą w interakcje. Omnia Pro Siphonic Urinal 7502 jest bezpardonowo jedyny w swoim rodzaju. Ten pisuar wyróżnia się w każdej współczesnej miejskiej łazience ze względu na swoją wyjątkowo wyjątkową i efektowną formę, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania między innymi w barach i restauracjach.

Co to jest porcelana kostna i czym różni się od porcelany?

Porcelana kostna jest najtrwalszą spośród porcelany lub ceramiki porcelanowej, o bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej i fizycznej, a także odporności na wióry i jest dobrze znana ze swojej dużej twardości.

Czy porcelana kostna jest lepszej jakości niż porcelana szlachetna?

Produkty porcelanowe mają często grubszą teksturę niż te z porcelany kostnej. Kucie porcelany odbywa się w wyższej temperaturze – często około 1455 stopni Celsjusza / 2650 stopni Fahrenheita. Ze względu na mniejszą wagę i strukturę ciała porcelana kostna ma nieco bardziej elegancki wygląd niż porcelana. Procent kości w porcelanie kostnej określa trwałość produktu.

Czy porcelana kostna jest szkodliwa dla zdrowia?

Porcelana kostna jest uważana za najbezpieczniejszą zastawę stołową, ponieważ nie zawiera ołowiu ani kadmu. Dodatkowo, ponieważ zawiera składnik popiołu kostnego w swoim surowcu, jest dobry dla zdrowia ludzi, ponieważ popiół kostny zawiera składniki odżywcze, które są zdrowe dla zdrowia ludzi.

Co to jest porcelana premium i czym różni się od zwykłej porcelany?

Porcelana premium, często nazywana porcelaną, to produkt wysokiej jakości, który jest wytwarzany z mieszanki drobnych materiałów, które są wielokrotnie wypalane w bardzo wysokich temperaturach, aby uzyskać wysoki połysk. Pomimo tego, że porcelana premium jest tańsza niż porcelana kostna, ma ten sam wysokiej jakości połysk przypominający muszlę, co porcelana kostna.

Gdzie zaczynają się toalety Villeroy i Boch?

Jak właśnie dowiedziałem się od członka tego forum, produkty Villeroy & Boch są teraz produkowane w Tajlandii… zakładając, że rzeczy wyprodukowane w Niemczech są dobre.

W jakim kraju firma Villeroy and Boch produkuje?

Większość ich standardowych linii zastawy stołowej jest produkowana w Niemczech. Mimo to nie wszystkie produkty Villeroy & Boch są produkowane w Niemczech.Duża część ich linii upominków jest produkowana w Chinach

Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia toalety Villeroy & Boch?

Za pomocą środka czyszczącego do łazienki lub roztworu czyszczącego na bazie octu możesz szybko usunąć plamy z wody, resztki oleju i resztki mydła. Jeśli chcesz trzymać się z dala od „chemikaliów”, możesz użyć domowego octu lub rozcieńczonej esencji octu, aby szybko i skutecznie usunąć plamy z kamienia.

Czy możliwe jest korzystanie z toalety Villeroy and Boch z deską bidetową SplashLet smart?

Prosta odpowiedź brzmi: jest warunkowa. Sprawdź toaletę, aby ustalić, czy jest dłuższa niż BrookPad Splash. SplashLet jest dostępny w długościach od 480mm do 528mm. Dobrym pomysłem jest również dwukrotne sprawdzenie, czy wszystkie niezbędne śruby mocujące są zainstalowane. Aby umieścić siedzisko, odległość między śrubami mocującymi musi być mniejsza niż 180 lub 210 mm w zależności od typu. Jeśli więc posiadasz miskę WC Grohe z tej kolekcji, możesz zamontować na niej elegancką deskę sedesową. Jeśli przebudowujesz swoją łazienkę, możesz dodać inteligentną toaletę do konwencjonalnej szklanej miski, zmieniając ją lub po prostu instalując.

Poniżej przedstawiono niektóre wnioski dotyczące toalet i ceramiki Villeroy & Boch.

 • François Boch założył firmę Villeroy & Boch w 1748 roku, kształcąc wszystkich trzech swoich synów na kowali.
 • Audun le Tiche to miejsce, w którym mistrz żelaza stworzył firmę garncarską z pomocą swoich uczniów.
 • Villeroy & Boch AG to niemiecka firma produkująca zastawę stołową, przybory toaletowe i produkty wellness.
 • Zastawa stołowa może zostać odrzucona ze względu na wysoką jakość lub nawet najmniejszą wadę.
 • Produkty Villeroy & Boch charakteryzują się wyjątkową jakością i wzornictwem oraz zapewniają wszechstronne rozwiązania dla nowoczesnych domów i biur.
 • Innymi słowy, są to armatura toaletowa Villeroy & Boch.
 • Linia Joyce skupia się na produktach, które są atrakcyjne wizualnie i praktyczne, a jednocześnie pozostają spójne z jakością i wartością Villeroy & Boch.
 • Patelnia Joyce Wall Hung to wyrafinowany, uniwersalny mebel kuchenny.
 • Seria Villeroy & Boch La Belle to specjalna seria firmy Villeroy & Boch.
 • Bidet ścienny La Belle 5427 00R1 to bogaty dodatek łazienkowy.
 • Zaprojektowano go, aby uporządkować bałagan, a jednocześnie wspomóc wentylację łazienki dzięki atrakcyjnemu geometrycznemu kształtowi.
 • Pierwszy zestaw firmy Villeroy & Boch Bone China
 • Doskonała fabryka porcelany Villeroy & Boch w Selb jest teraz własnością Heinricha.
 • Produkty porcelanowe zazwyczaj mają bardziej istotny charakter.
 • Pozbawiona ołowiu i kadmu porcelana kostna jest ogólnie uważana za najbezpieczniejszą zastawę stołową.
 • Odcinki SplashLet o długości 480 mm i 528 mm
 • Upewnij się również, że wszystkie wymagane śruby mocujące są na swoim miejscu.
 • Możesz dodać inteligentną toaletę do tradycyjnej szklanej miski, modyfikując ją lub instalując.

Napisane przez
BrookPad Team

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals