Czy Vitra jest znanym producentem armatury łazienkowej?

bathroom bathroom design bathroom ideas bidet bidet toilet toilet vitra

Sprawdź, czy Vitra jest znanym producentem łazienek.

Vitra bathroom

Czy Vitra jest znanym producentem armatury łazienkowej?

VitrA, turecka firma założona po II wojnie światowej, ma za sobą historię pokonywania przeciwności. Kolekcja Essentials jest praktyczną alternatywą dla każdego, kto chce stworzyć świeżą, nowoczesną przestrzeń życiową bez przekraczania budżetu. Kolekcja Designer skupia się na czystych liniach, wydajności produktu i poczuciu równowagi. VitrA to turecki producent akcesoriów łazienkowych. Ściśle współpracują z projektantami z całego świata, aby wprowadzać na rynek tylko produkty, z których są dumni.

Firma zdobyła wiele nagród, w tym reddot, iF i Elle Décor. A Pledge To The Future ma na celu zwiększenie świadomości na temat swoich inicjatyw środowiskowych. T4 czerpie z anatolijskiego dziedzictwa projektowego VitrA, tworząc spójną, piękną i bogatą kolekcję śródziemnomorską. T4 to zestaw ceramiki sanitarnej i mosiądzu przeznaczony do wspólnego użytkowania. Linia produktów M-whole Range emanuje prawdziwą skandynawską elegancją, która jest spokojna, pogodna i zebrana.

VitrA jest liderem w projektowaniu produktów łazienkowych. Memoria, marka projektantów, wykorzystuje najnowocześniejsze techniki produkcyjne do tworzenia niesamowitych nowych produktów. Seria Memoria ma ostre, ultracienkie krawędzie, które pasują do reszty kolekcji. Nest to rozsądna opcja zarówno dla domu rodzinnego, jak i pensjonatu lub pensjonatu. VitrA ma prawie dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu.

Najnowsza kolekcja firmy to wyważona mieszanka akcesoriów łazienkowych i mebli drewnianych. Meble Shift oferowane są w czterech wersjach kolorystycznych, z których każda ma swój własny ton i charakter. Waterjewels, flagowa marka produktów VitrA Designer, wyróżnia się z tłumu. Kwadratowa konstrukcja może posłużyć do wytworzenia pięknej i skromnej ceramiki ceramicznej. Największy producent łazienek na świecie, VitrA

Pentagon Design, NOA i francuski ekspert ds. projektowania Christophe Pillet współpracowali z firmą. VitrA oferuje szeroki wybór nocników, od rozwiązań komercyjnych do profesjonalnych ustawień po niedrogie opcje toalety. Ramy doskonałych, lepszych, najlepszych produktów. VitrA Rimex to najnowocześniejsza innowacja w dziedzinie inżynierii łazienkowej dostępna dzisiaj. Technologia muszli klozetowych bez kołnierza eliminuje potrzebę stosowania krawędzi w muszli klozetowej, gdy toaleta jest uruchomiona.

VitrA Fresh jest dyskretnie schowany w tylnej części fotelika. Każde spłukanie dostarcza dokładnie wymaganą ilość płynu. Dzięki temu Twoja toaleta będzie czysta i świeża na dłużej. VitrA jest uznanym światowym liderem w branży łazienkowej. Ich wybór tradycyjnych, pięknych i bardzo poszukiwanych produktów łazienkowych może pomóc w uzyskaniu pożądanego wyglądu łazienki.

S20 z serii VitrA Essentials pokazuje doskonałe wyczucie firmy w zakresie uzupełniających się form i wzorów. Miska stojąca Integra z powrotem do ściany Rim-basic ex jest cudowna. Dziesięcioletnia gwarancja na wady produkcyjne chroni asortyment produktów VitrA S50. Produkty z kolekcji Zentrum są pozbawione ozdób i pułapek na kurz, co pozwala zabłysnąć ich kształtowi i pięknu. Ceny zostały utrzymane na niskim poziomie, aby zachęcić tych, którzy chcą naprawić lub przebudować swoje domy, nie przekraczając swojego budżetu. „Jeden z najdroższych elementów biżuterii, jakie kiedykolwiek wyprodukowano”.

Jakie są zalety VitrA?

Wspaniałe poprzednie życie. Vitra to turecka firma, która powstała podczas II wojny światowej i ma za sobą historię triumfu w obliczu trudności. Produkty Vitra można znaleźć na całym świecie, w domu, w miejscach publicznych i komercyjnych, ponieważ firma nadal ugruntowuje swoją pozycję jako światowa marka. Ta kolekcja łączy w sobie ich najpopularniejsze linie, które zostały zaprezentowane w sposób otwarty i współczesny.

VitrA dobrej jakości w rozsądnej cenie?

Kolekcja Essentials firmy Vitra, skierowana do tańszych segmentów rynku, jest prezentowana jako realistyczna opcja dla każdego, kto chce stworzyć nowe, współczesne środowisko życia bez przesadzania z budżetem Prezentowana w profesjonalnych wykończeniach w przystępnych cenach, Vitra Basics to kolekcja produktów, która w stylowy i funkcjonalny sposób oferuje to, co niezbędne do codziennego życia. Korzystając z tych elementów, które mają działać razem, nie będziesz mieć problemów z koordynacją rzeczy w przestrzeni lub między pomieszczeniami.

Jaka jest długoterminowa żywotność VitrA?

Jeśli chodzi o odpowiedzialność za środowisko, Vitra stosuje świadome ekologicznie podejście na każdym etapie procesu, od minimalizacji odpadów podczas produkcji po projektowanie produktów o niższym wpływie na emisję dwutlenku węgla i wody. Możliwe jest zmniejszenie kosztów operacyjnych poprzez zastosowanie technologii ochrony wód. Po dodaniu do równania rozsądnej ceny, każdy element staje się mądrą inwestycją na przyszłe wydatki.

Czy chodzi o nowoczesny luksus?

Kolekcja Vitra Designer reprezentuje szczyt nowoczesnego luksusu. Vitra Designer charakteryzuje się otwartością i nastawieniem na użytkownika, z naciskiem na czyste linie, wydajność produktu i poczucie równowagi. Łazienka, w której zastosowano produkty Vitra Designer, zamienia się w miejsce światła i komfortu, a związek między przedmiotem, przestrzenią i użytkownikiem zostaje harmonijnie doprowadzony.

Czy są za to odpowiedzialni światowej klasy projektanci VitrA?

Ponieważ jest to najbardziej rozpoznawalna marka Vitry, kolekcja Designer jest naturalnie zbudowana na związku firmy z projektantami. Vitra Designer zachowuje swoją aktualność i świeżość, zatrudniając nowoczesnych projektantów z różnych dyscyplin, a także artystów i architektów do opracowywania nowych kolekcji. Kolekcje te obejmują produkty nagradzanych projektantów, takich jak Alejandro Aravena i Michel Charlot, a także produkty wschodzących projektantów. Vitra angażuje się również w odtwarzanie słynnych przedmiotów z przeszłości, takich jak krzesło z lat 60-tych. Dzięki ponownemu wydaniu historycznych przedmiotów przez projektantów, takich jak Jean Prouve i George Nelson, współczesne wnętrze może skorzystać z wkładu tych dwudziestowiecznych pionierów projektowania.

Jaka jest historia VitrA?

VitrA to turecka firma, która projektuje i produkuje akcesoria łazienkowe. VitrA, w takiej czy innej formie, może wywodzić się z początku XX wieku. Tak naprawdę to było wytwarzanie produktów do kąpieli i zapachów dla znanego tureckiego aptekarza üleymana Ferita Eczacibaşi, który był inspiracją do powstania firmy. Po kilku latach pomyślnego prowadzenia prężnie rozwijającej się firmy farmaceutycznej, rodzina Eczacibaşi postanowiła rozszerzyć swoją działalność otwierając w 1958 r. swoją pierwszą fabrykę ceramiki. Termin VitrA pochodzi od słów wyrób zeszklony i zeszklony, który odnosi się do wyrobu ceramicznego o twardości i połysk szkła, którym przecież jest ceramika. VitrA nie należy mylić ze szwajcarską firmą projektową o tej samej nazwie z siedzibą w Zurychu. VitrA to producent łazienek, który używa dużych liter V i A, podczas gdy szwajcarski projektant używa tylko małych liter: vitra. Może to być mylące dla niektórych osób.

Jaki jest sens kupowania VitrA?

Jeśli chodzi o wprowadzanie produktu na rynek, VitrA bardzo dba i myśli. Są oddani wprowadzaniu na rynek tylko towarów, z których mogą być dumni, i w tym celu ściśle współpracują z projektantami z całego świata. Z odpowiednim zespołem projektowym łatwo zrozumieć, dlaczego firma VitrA otrzymała wiele wyróżnień i wyróżnień, w tym nagrodę reddot design award, good design award, product design award iF oraz Elle Décor Award.Zapewniamy, że kupując produkt VitrA, otrzymasz coś, co zostało dokładnie przemyślane i będzie pięknie wyglądać w Twoim domu. Podczas gdy estetyka i inżynieria mają kluczowe znaczenie, zrównoważony rozwój biznesu ma również kluczowe znaczenie, które VitrA traktuje bardzo poważnie, jak pokazuje ich kampania Blue Life: A Pledge To The Future. Jako firma zawsze inwestują i udoskonalają swoje procesy w celu zmniejszenia ilości odpadów generowanych przez producenta i są zaangażowani w dalsze ulepszanie tego w jak największym stopniu.

Skąd pochodzi VitrA?

Jako jeden z wiodących producentów łazienek na świecie, VitrA jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do produkcji łazienek i ma doświadczenie sięgające lat 70. XX wieku. W zakładzie w Bozüyük każdego roku produkuje się łącznie 5 milionów sztuk ceramiki sanitarnej, 3 miliony umywalek, 2,5 miliona akcesoriów i 20 milionów metrów kwadratowych płytek. Chociaż firma ma siedzibę w Turcji, większość jej towarów jest produkowana w Europie.

O co chodzi z VitrA Designer T4?

Wyższość T4 jest natychmiast widoczna. T4 opiera się na anatolijskiej historii projektowania VitrA, oferując spójną, elegancką, luksusową linię w stylu śródziemnomorskim. T4 to produkt jednej z wiodących światowych firm w projektowaniu i produkcji wyposażenia łazienek. T4 to kompletny zestaw elementów sanitarnych i mosiężnych, które są przeznaczone do stosowania w połączeniu ze sobą. Umywalki są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym montowane na ścianie, nablatowe i częściowo wpuszczone, aby zapewnić maksymalną elastyczność w zastosowaniu. Aby ułatwić instalację, dostępnych jest wiele rozmiarów, od dużej łazienki głównej po małą szatnię. Umywalki T4 i urządzenia sanitarne prezentujące się w sposób przejrzysty i czytelny można łączyć z różnorodną kolorystyką i materiałami konstrukcyjnymi, od szkła przez drewno po minerały. Mosiądz T4 został stworzony z myślą o ceramice i w zamierzeniu ma stanowić element uzupełniający. Miksery są eleganckie i opływowe i są dostępne z wyjściami konwencjonalnymi lub cutaway, które po aktywacji dają fajny efekt wodospadu. W połączeniu ze sobą elementy T4 dają poczucie harmonii i spokoju, które są pożądanymi cechami w łazience, która jest oazą spokoju i relaksu.

Co to jest linia M VitrA Designer?

M-Line emanuje autentycznym uczuciem skandynawskiej elegancji w całej swojej linii produktów, która jest chłodna, cicha i zebrana. Komponenty VitrA M-Line są zaprojektowane w prosty, ale przyjemnie otwarty sposób i są kompatybilne z szeroką gamą współczesnych wykończeń wnętrz. M-Line ma modne referencje, aby pasować do współczesnego środowiska mieszkalnego, ponieważ jest w stanie harmonizować z kamieniem, szkłem, metalem lub drewnem. Podstawowa kwadratowa forma służy do tworzenia ceramiki sanitarnej i umywalek z serii M-Line, które są następnie zmiękczane zaokrąglonymi narożnikami i miękko wygiętymi misami. Seria M-Line ma w sobie wyraźną atmosferę czystości i higieny. W tej kolekcji pojawia się wolnostojąca umywalka M-Line, mocny element, który jest modelem szyku kontynentalnego w najlepszym wydaniu. Ta jednostka jest wysoka i charakterystyczna i stanowi doskonały element kontynentalnego szyku. M-Line to spójna grupa jednostek, które działają jako całość. Umywalki podblatowe, nablatowe lub zawieszane na ścianie zapewniają przestronną i dostępną przestrzeń do mycia, podczas gdy współczesne toalety zawieszane na ścianie lub blisko połączone są zarówno przyjemne, jak i energooszczędne.

Czy masz jakieś informacje o VitrA Designer Memoirs?

VitrA, jako jeden z pionierów w branży w zakresie projektowania produktów łazienkowych, jest mistrzem, jeśli chodzi o przyjmowanie aktualnych rzeczy oraz wykorzystywanie swojej pomysłowości i wyobraźni do tworzenia czegoś nowego i interesującego.Robili to wiele razy Linia Memoria, część ich kolekcji Designer, nie jest wyjątkiem, wykorzystując najnowocześniejsze metody produkcji do produkcji oszałamiająco pięknych nowych przedmiotów. Każda umywalka z kolekcji Memoria ma ostrą, ultra cienką krawędź, która uzupełnia resztę kolekcji. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod i materiałów baseny te same w sobie są niemal dziełami sztuki, wywołującymi poczucie równowagi i równowagi w swoim otoczeniu. Memoria charakteryzuje się zdolnością do odnajdywania siły nawet na najcieńszych powierzchniach. Memoria to kolekcja podstawowych, wielokątnych projektów, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i funkcjonalne we współczesnej, minimalistycznej oprawie. Memoria to nowa i przyjazna kolekcja, która ma w swoim designie ślady nowoczesnego skandynawskiego stylu. Zamontowany na blacie, jego neutralna kolorystyka może być łatwo zestawiona z różnymi materiałami, takimi jak drewno, minerały czy metal. Należy pamiętać, że nie są one wyposażone w otwory na baterie i będą wymagały zgodnego z nimi wolnostojącego lub ściennego miksera.

O co chodzi z gniazdem projektantów VitrA?

Seria Nest z gamy VitrA Designer to ciepły i elegancki dodatek do każdego domu, który poszukuje domowej jakości dopełnienia otoczenia. Nest to praktyczny wybór nie tylko dla domu rodzinnego, ale także dla pensjonatu lub pensjonatu, który chce swoim gościom i odwiedzającym pokazać przyjazną atmosferę. Ta kolekcja mebli, która obejmuje różnorodne produkty i zastosowania, obejmuje urządzenia sanitarne, szafki i elementy lustrzane, które są zaprojektowane tak, aby harmonijnie ze sobą współpracowały. Drewniane meble dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala łatwo dopasować je do własnych upodobań i wystroju otoczenia. Wybierz spośród eleganckich odcieni antracytu, szarego naturalnego drewna, wysokiego połysku lub falowanego naturalnego drewna, aby uzyskać pożądany wygląd. Na wyposażenie sanitarne składają się funkcjonalne i nowoczesne komplety toaletowe oraz komplet bidetowy, który jest zaprojektowany tak, aby harmonijnie współgrał z resztą łazienki. Nest posiada również dziecięcy krok jako uprzejmy gest w stronę rodzinnego domu, umożliwiając całej rodzinie korzystanie z szafek podumywalkowych i umywalek z pełnym komfortem.

Dostępnych jest więcej opcji VitrA Designer?

VitrA Options, który jest składnikiem linii Designer firmy, jest dobrze utytułowanym produktem. Jako kolekcja elementów do umywalek, VitrA oparła się na swojej historii projektowania ceramiki, aby stworzyć serię, która jest kreatywna, nowoczesna i może być używana w wielu miejscach, w tym w łazienkach. Z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu, VitrA pokazuje swoją kompetencję w opracowywaniu unikalnych produktów łazienkowych z kolekcją Options. Te umywalki, które są dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i stylach, są przeznaczone do przymocowania do stołu roboczego w celu zapewnienia otwartego i dostępnego miejsca do mycia w sposób kontynentalny. Te umywalki, które mają świeży i nowoczesny wygląd, można łączyć z drewnem w celu uzyskania naturalnego wykończenia lub z minerałami, aby uzyskać mocny, śródziemnomorski wygląd. Umywalki Options są kompatybilne z różnymi kranami i zaworami, które można umieścić na ścianie lub na pokładzie, w zależności od sytuacji. Wybierz Opcje, aby puścić wodze fantazji i stworzyć środowisko łazienki, które jest całkowicie wyjątkowe i osobiste.

Co to jest VitrA Designer Shift i jak to działa?

Shift to świeża i przyjazna kolekcja, która tchnie nowe życie w Twój salon. Najnowsza kolekcja VADO to precyzyjnie skalibrowana aranżacja wyposażenia łazienek i mebli drewnianych, która czerpie z siedemdziesięciu lat doświadczenia firmy w projektowaniu, aby stworzyć kolekcję skoncentrowaną na świetle i przestrzeni. Meble Shift są dostępne w czterech różnych schematach kolorystycznych, z których każdy ma swój niepowtarzalny ton i charakter, aby uzupełnić wystrój Twojego domu.Shift oferuje gamę kolorów, która zachwyci najbardziej kreatywnych projektantów wnętrz, od pojedynczych odcieni bieli i szarości po ciepłe wykończenia z twardego drewna zebrano i modrzew górski, które nadają pomieszczeniu kojący, naturalny wygląd. Możliwe jest tworzenie ceramiki ceramicznej który jest elegancki i dyskretny, projektując go wokół kwadratowej struktury i nadając mu zmiękczone krawędzie i gładko zaokrąglone wnętrza. Uzupełnieniem kolekcji są podświetlane lustra i szafki z lustrem, które zapewniają idealną atmosferę w każdej przestrzeni.

O co chodzi w serii VitrA Designer Waterjewels?

Waterjewels, flagowa linia produktów z serii VitrA Designer, wyróżnia się na tle konkurencji wyróżniając się z tłumu. VitrA opracowała szereg alternatywnych umywalek, które natychmiast wprowadzają poczucie luksusu do łazienki, wykorzystując swoje najlepsze możliwości projektowe i wykonanie do medium innego niż ceramika. Waterjewels to kolekcja, która przyspieszy bicie Twojego serca, jeśli chcesz stworzyć w swojej łazience pałacowy klimat. Te misy, pięknie przedstawione w kolorze złotym, platynowym, czarnym, miedzianym lub białym, emanują królewską atmosferą, którą podkreśla ich prostota. Możliwe jest stworzenie pięknego obszaru zmywania przy użyciu jednej ze specjalistycznych lad, które są dostępne w trzech różnych szerokościach i z kilkoma otworami na baterię. Już sam jej wygląd, który jest zarówno świeży, jak i wykwintny, zachęca użytkownika do ożywienia i ponownego napełnienia. Niezależnie od tego, czy jest połączona z naściennym zestawem baterii, czy z wysoką baterią, łazienka zyskuje status pięciogwiazdkowego wyposażenia w domu.

Czy toalety Vitra są wysokiej jakości?

Oferujemy kompletną linię toalet VitrA, które są dostępne w różnych formach i stylach, z uwzględnieniem najnowocześniejszych technologii projektowych. Nocniki firmy VitrA są dostępne w szerokiej gamie wzorów i rodzajów, od komercyjnych alternatyw do profesjonalnych ustawień po niedrogie opcje łazienkowe, z których wszystkie są zorganizowane w ramach „dobre, lepsze, najlepsze”. Wysokiej klasy współpraca projektantów VitrA z wiodącymi europejskimi domami projektowymi, takimi jak nowocześni niemieccy projektanci NOA, kreatywny francuski guru wzornictwa Christophe Pillet i Nordic-chic z Finlandii przez Pentagon Design, owocuje najlepszym dostępnym nowoczesnym europejskim stylem, a wszystko to wyprodukowane z najwyższą starannością przez największego na świecie producenta łazienek.

Jakie są różne rodzaje toalet VitrA?

Wśród najnowszych produktów firmy VitrA znajdują się toalety bez kołnierza oraz toaleta myjąca V-Care z funkcją inteligentnej pielęgnacji, które są dostępne w różnych konfiguracjach. Toalety zamknięte są prawdopodobnie najbardziej znanym rodzajem WC, a także najłatwiejszym w montażu, ponieważ nie wymagają żadnych ukrytych spłuczek ani armatury. Najbardziej nowoczesnym wyglądem byłaby podwieszana toaleta, która całkowicie eliminuje potrzebę widocznej spłuczki, ukrywając ją w ścianie. Można go używać w połączeniu ze spłuczką i przyciskiem spłukującym VitrA. Przyciski spłukujące VitrA są dostępne w wielu nowoczesnych, modnych wykończeniach, takich jak czarny, miedziany i złoty, a także w bardziej tradycyjnych chromowanych i białych.

Co takiego jest w toaletach VitrA montowanych na ścianie?

W dzisiejszym świecie podwieszane toalety to najbardziej zaawansowana konstrukcja WC, ponieważ umożliwiają bezpieczne podniesienie miski z podłogi i umieszczenie jej na mocnej metalowej ramie (ukryta spłuczka i zestaw ramek). To proste i nowoczesne rozwiązanie, które elegancko ukrywa spłuczkę wewnątrz ściany. Możesz mieć pewność, że wszystkie oferowane przez nas marki, a także ramy spłuczek VitrA zostały przetestowane zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami i wykazały, że są w stanie z łatwością utrzymać ciężar patelni, a nawet bardzo masywnej osoby . Gotowy produkt to elegancka, nowoczesna i minimalistyczna toaleta, której czyszczenie wymaga niewielkiego wysiłku.Ponieważ działające elementy są ukryte, wystarczy wytrzeć patelnię i wnętrze miski, co jest wszystkim, co jest potrzebne, aby utrzymać je w czystości

Więcej informacji o toalecie VitrA Rimless?

Jeśli planujesz przebudowę łazienki i chcesz zainstalować nową podwieszaną toaletę, zdecydowanie zalecamy wybór takiej, która ma najnowocześniejsze funkcje inżynierii łazienkowej dostępne obecnie na rynku. Obejmuje to między innymi technologię muszli klozetowych bez kołnierza. Te najnowocześniejsze innowacje projektują muszlę klozetową i spłuczkę w taki sposób, że podczas pracy toalety w misce nie ma żadnego obrzeża. Został przeprojektowany, aby był mocniejszy i pokrywał całą wewnętrzną powierzchnię miski. To nie tylko skutkuje mocniejszym spłukiwaniem, ale także eliminuje wewnętrzną wargę z miski, gdzie brud i zarazki czają się w muszli klozetowej w starym stylu, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości. Usunięcie tej części usuwa niehigieniczny element, który według testów laboratoryjnych jest oszałamiający o 95 procent bardziej higieniczny! Ten gładki, pojedynczy kształt jest również znacznie prostszy i szybszy w czyszczeniu – dzięki czemu pozostaje czystszy przez znacznie dłuższy czas. Każdy, kto szuka nowej toalety podwieszanej, powinien wybrać VitrA Rimex – i zdecydowanie radzimy, aby zrezygnował z obręczy!

VitrA Czy są jakieś nowe informacje?

VitrA Fresh to kolejny wspaniały, nowoczesny wynalazek jednego z najbardziej szanowanych producentów łazienek na świecie. Umieszczony z tyłu siedzenia w dyskretny i prawie niewykrywalny sposób, ten jedyny w swoim rodzaju, smukły system to schludny mały zbiornik. Zbiornik jest wypełniony standardowymi roztworami czyszczącymi, a przy każdym spłukiwaniu dostarczana jest dokładna ilość płynu w razie potrzeby. Pozwala to na utrzymanie czystości i świeżości toalety przez dłuższy czas między czyszczeniami. Zwycięskie połączenie VitrA Fresh i patelni bez kołnierza, wybierając te dwie innowacje inżynieryjne, zapewnia, że ​​masz najnowsze wzornictwo produktów łazienkowych, które przetrwają wiele lat, a firma VitrA udostępniła tę technologię osobom o każdym budżecie dzięki ich dobra lepsza najlepsza struktura produktu, istnieje linia wzornicza na każdy gust i budżet!

Które toalety VitrA są wolne od zaczepów i zaczepów?

Dzięki najnowszej technologii Rim-ex i konstrukcji miski bez kołnierza toalety VitrA są dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów. Z opcjami bezkołnierzowymi dostępne są następujące rodzaje toalet podwieszanych: VitrA T4 Rimless WC, VitrA M-Line Rimless Wall Hanging WC, VitrA Shift Rimless Wall Hung WC, Retro (znany również jako podwieszana miska WC Nest w w Wielkiej Brytanii), S50, S20 (Arkitekt Rimless), Sento, Memoria Rim-ex i Istanbul to tylko niektóre z dostępnych modeli. Ta strona jest stale aktualizowana w miarę wprowadzania nowych linii; prosimy o kontakt w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji na temat toalet VitrA Rim-ex. S50 (zarówno w wersji otwartej, jak i zamkniętej), Zentrum i T4 to kolekcje, które oferują ten typ miski, jeśli szukasz blisko połączonej toalety VitrA z bezrantowym wzorem Rimex. Jeśli szukasz podstawy stojącej tyłem do ściany, Rim-ex oferuje piękną podstawową patelnię stojącą tyłem do ściany Integra.

Co to są baterie łazienkowe Vitra?

Mosiądz łazienkowy VitrA oferuje szeroki wybór opcji produktów, od baterii i baterii łazienkowych po wypełniacze wannowe, z których wszystkie są dostępne w wielu nowoczesnych kolorach, takich jak miedź, złoto i tradycyjny chrom! Dzięki zasłużonej i zasłużonej reputacji dzięki wysokiej jakości i pięknemu wzornictwu, VitrA jest światowym liderem w branży łazienkowej o doskonałej reputacji. Ich kolekcje klasycznych, eleganckich i bardzo poszukiwanych artykułów łazienkowych mogą pomóc Ci osiągnąć dokładnie taki wygląd łazienki, jaki chcesz osiągnąć. Istnieją niedrogie alternatywy dla osób o ograniczonym budżecie, a także niestandardowe, które są zbudowane zgodnie z precyzyjnymi specyfikacjami.

O co chodzi z prysznicami Vitra?

Armatura prysznicowa VitrA jest dostępna w szerokiej gamie nowoczesnych wykończeń i stylów, dzięki czemu każda nowoczesna łazienka z prysznicem znajdzie coś dla siebie! Istnieją możliwości wyboru na różne budżety – prysznice VitrA są dobrze wykonane i będą zapewniać niezawodną obsługę przez wiele lat! Każdy styl i potrzeby mogą być spełnione przez zestaw prysznicowy, niezależnie od tego, czy jest przeznaczony do kąpieli pod prysznicem w łazience, czy jako element skoordynowany z pozostałymi bateriami VitrA i innymi mosiężnymi. Najpopularniejszym z nich jest pałeczka VitrA słuchawka prysznicowa, która jest zarówno elastyczna, jak i nowoczesna. Ten nowoczesny i prosty element wygląda fantastycznie w połączeniu ze wszystkimi zaworami prysznicowymi VitrA i można go łatwo dopasować do innych chromowanych akcesoriów łazienkowych. Na przykład w linii wyrobów mosiężnych Nest znajdują się zarówno widoczne zawory prysznicowe VitrA, jak i ukryte zawory prysznicowe VitrA, co pokazuje szeroką ofertę produktów firmy. Kolekcje Nest i Nest Trendy wyróżniają się dopasowanym, zwężającym się uchwytem dźwigni, który jest nie tylko wygodny i prosty w obsłudze, ale także dodaje odrobinę nowoczesnego designu do ogólnego wyglądu.

Co możesz mi powiedzieć o VitrA S20?

Jako flagowa kolekcja firmy, S20 z linii VitrA Essentials demonstruje ich bystre oko do kształtów i wzorów, które wzajemnie się uzupełniają. VitrA ma prawie siedem dekad historii projektowania, z której może czerpać i są mistrzami w wprowadzaniu starych pomysłów w życie w nowy i ekscytujący sposób za pomocą nowych i kreatywnych metod. Pracując nad serią mebli i urządzeń sanitarnych, każdy element ma być używany w połączeniu z kolejnym w dowolnej kolejności. Tworząc poczucie spójności, użytkownik może dowolnie wybierać i wybierać części według potrzeb, nie martwiąc się o to, czy elementy są kompatybilne pod względem kształtu lub funkcji. Umywalki są dostępne w różnych konfiguracjach, od szafek podumywalkowych po umywalki wpuszczane na blat, co pozwala wyrazić swoją indywidualność i kreatywność, jeśli chodzi o zaprojektowanie przestrzeni łazienkowej. Dekoracyjne elementy drewniane oferowane są w dwóch wykończeniach: drewno Golden Cherry dla ciepłego, naturalnego wyglądu oraz drewno Cool White dla nuty monochromatycznego szyku. Mając na uwadze wygodę i trwałość, toalety zostały zaprojektowane z myślą o ekologicznej wydajności zużycia wody, co skutkuje zmniejszonym zużyciem wody i długoterminowymi kosztami eksploatacji.

Czy wiesz coś o VitrA S50?

Seria S50 to logiczny wybór zarówno dla środowisk mieszkaniowych, jak i biznesowych, ponieważ jest wytrzymała, solidna i wystarczająco wszechstronna, aby dostosować się do różnych ustawień. Wyczuwalne uczucie czystości stwarzają czyste powierzchnie, brak łapaczy kurzu i łatwe w utrzymaniu kształty zestawu łazienkowego wykonanego przy użyciu S50 po jego zamontowaniu. Utrzymując niski koszt budowy, możliwe jest zainstalowanie kompletnej łazienki, która jest zarówno współczesna w stylu, jak i otwarta i dostępna. Dla osób z trudnościami w poruszaniu się, zestawy toalet zostały zaprojektowane tak, aby spełnić ich specyficzne potrzeby, od krótkich wiszących zestawów do mniejszych łazienek lub en suite po podwyższone miski WC, które zapewniają większy komfort i dostępność. Utwory S50, które prezentowane są prosto iz poczuciem neutralności, dobrze komponują się z każdą aranżacją. Linia produktów VitrA S50 została zaprojektowana z myślą o trwałości i jest objęta dziesięcioletnią gwarancją na wszelkie wady produkcyjne. S50 można kupić z pełnym zaufaniem, ponieważ jest to solidne świadectwo jego długoterminowej rentowności.

Czy jest coś więcej do powiedzenia na temat VitrA Zentrum?

W dotyku Zentrum jest jedwabiste i łagodne dla oczu; emanuje lśniącą, spokojną pewnością siebie, którą trudno zignorować. Produkty z kolekcji Zentrum pozbawione są ostentacyjnych zdobień i uciążliwych pułapek na kurz, dzięki czemu ich forma i elegancja mówią same za siebie.Ceny zostały utrzymane na niskim poziomie, dzięki czemu Zentrum jest serią popularną wśród osób, które chcą naprawić lub odnowić swoje domy, jednocześnie uważnie obserwując swoje ograniczenia finansowe Projektant ma wiele alternatyw, jeśli chodzi o wybór ostatecznego wyglądu i funkcjonalność szafek WC, przy czym szafki przyścienne i wiszące są dobrym wyborem dla bardziej minimalistycznego wyglądu. Te opcje, w połączeniu z ukrytą spłuczką, zapewniają czyste, oszczędne wykończenie wystroju wnętrza. Miękko zamykające się deski sedesowe są oferowane na życzenie, co dodaje dodatkowego luksusu. Zlewozmywaki są standardowo wyposażone w przelew i otwór na baterię. W połączeniu z mikserem monoblokowym można uzyskać prosty, ale skuteczny obszar mycia z najwyższą wydajnością.

Informacje o VitrA Layton?

Kiedy spojrzysz na kolekcję Layton, zauważysz, że ma ona atmosferę elegancji i równowagi. Jest to szczególnie widoczne w ciasno połączonych zestawach toalet, ponieważ miski WC Layton mają jakość niemal przeczącą grawitacji, co jest osiągane dzięki doborowi smukłych materiałów i inteligentnemu wykorzystaniu dostępnej powierzchni. Poprzez integrację kształtu i organizacji w ten sposób, Layton jest serią, która ma zwodniczo podstawowy wygląd. Dostępnych jest kilka różnych rozmiarów umywalek z kolekcji Layton, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom. W przypadku zastosowania w całym domu, oferta obejmuje wszystko, od niewielkich szatni po duże opcje łazienek głównych. Poczucie spójności można stworzyć poprzez włączenie asortymentu do różnych obszarów. Instalacja wodno-kanalizacyjna jest ukryta za pełnymi lub półpostumentami, co zapewnia czysty i profesjonalny wygląd. Ze względu na odważny, zachęcający wygląd i neutralny kolor, Layton może być stosowany w różnych wersjach kolorystycznych wnętrz i może być łatwo dopasowany do mosiądzu w stylu klasycznym lub nowoczesnym, w zależności od zastosowania. Ze względu na swoje zdolności adaptacyjne jest popularnym wyborem zarówno wśród naszych klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Co to jest seria VitrA Milton?

Milton został specjalnie opracowany, aby zaspokoić potrzeby klientów na poziomie podstawowym. Został on wyceniony w przystępnej cenie, zachowując wszystkie funkcje, których klienci oczekują od projektantów premium, VitrA. Ten zestaw umywalkowy i ściśle powiązana seria WC, kupowane jako zestaw, są doskonałą opcją dla każdego, kto szuka szybkiego rozwiązania do swojej pralni. Nie ma konieczności rezygnowania z jakości podczas modernizacji istniejącej przestrzeni lub budowania łazienki lub szatni od podstaw, aby utrzymać koszty pod kontrolą. Elementy zestawu WC Milton, które są rozmieszczone w prosty i neutralny sposób, są doskonałą ilustracją tego, jak efektywność można osiągnąć dzięki prostocie. Ze względu na wygodę, zestaw typu „close-coupled” jest również mądrą inwestycją długoterminową. Ze względu na mniejsze zużycie wody przez małą cysternę, dziś nie tylko oferuje niższą cenę, ale także gwarantuje niższą cenę w dłuższej perspektywie, jeśli chodzi o koszty operacyjne i konserwacyjne. Umywalka, która jest dostępna w różnych konfiguracjach otworów na baterię i wielkości, może być dostosowana do idealnego dopasowania do otoczenia. Ogólnie rzecz biorąc, Milton to zwycięska mieszanka dla projektanta, który pracuje z ograniczonym budżetem.

VitrA S-Line (VitrA S-Line) Czy jest coś jeszcze dla Miltona?

Kolekcja S-Line firmy VitrA jest dobrze znaną jednostką w branży biznesowej i hotelarskiej, a szczególnie dobrze sprawdza się w publicznych toaletach lub toaletach publicznych, o czym świadczy jej popularność w tych sektorach. Jego neutralny kształt i wygląd pozwalają na dopasowanie go do szerokiej gamy stylów i schematów kolorystycznych, w zależności od sytuacji. Milton Niedrogie metki, czysty i wydajny wygląd oraz silny nacisk na wygodę sprawiają, że S-Line jest udaną kombinacją.W sytuacji, gdy wymiary wnętrza są ograniczone, a przestrzeń jest ograniczona, zestawy naścienne i blisko połączone efektywnie wykorzystują wodę, przy czym ta pierwsza jest oferowana z opcją krótkiego rzutu Ta kolekcja, która ma umywalkę wpuszczaną, która może być używana z toaletką szafek lub blatów roboczych, szczególnie dobrze nadaje się do użytku w szatniach publicznych. Milton Jednym z elementów tej serii jest przegroda pisuarowa S-Line, wykończona białą ceramiką, aby zapewnić łatwą kompatybilność z pisuarami S-Line.

VitrA Serenada sereis, et cetera.

Miłośnicy wszystkiego, co antyczne i rustykalne, znajdą coś dla siebie w linii Serenada, która jest wspaniałym wyborem przedmiotów, na które wpływ miała historia. Ponadto, ponieważ koszty są ustalane na przystępnych poziomach, dobrze wykonana łazienka w stylu historycznym nie jest już uważana za przedmiot ekskluzywny. Serenada to seria, która ma wiele do zaoferowania, ponieważ zawiera schodkowe elementy architektoniczne związane z epoką edwardiańską i wiktoriańską. Dzięki ich zdolności do harmonijnej współpracy, te umywalki i komplety WC stanowią naturalną opcję wyposażenia szatni lub toalety. Możliwe jest osiągnięcie idealnego połączenia nowoczesnych zalet i atrakcyjności klasycznej estetyki poprzez włączenie współczesnych elementów, takich jak toaleta blisko sprzężona z wydajnym systemem spłukiwania o małej objętości, który obejmuje wydajny system spłukiwania o małej objętości. Serenada jest pięknym uzupełnieniem każdej łazienki, która poprzez swoją elegancką prostotę chce przekazać uczucie ciepła i przytulności.

Czy można kupić umywalki łazienkowe Vitra?

VitrA oferuje umywalki, które są świeże, nowoczesne i pasują do różnych dekorów, a wszystko to w przystępnej cenie. Są solidnie wykonane i niedrogie. W wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych umywalki łazienkowe VitrA są umiejętnie wykonywane przez czołowego światowego producenta armatury łazienkowej. Zlewozmywak łazienkowy Vitra to mądra opcja i inwestycja w design i jakość, która przetrwa wiele lat, dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy w produkcji ceramiki, inteligencji projektowej i głębokiej wiedzy badawczo-rozwojowej. Dzięki szerokiej gamie opcji i doskonałemu stosunkowi jakości do ceny, od asortymentów takich jak M-Line, Shift i Integra do każdego domu, po elementy o wyższej specyfikacji opracowane we współpracy ze światowej sławy projektantami, takimi jak VitrA Istanbul, jest coś na każdą kieszeń i każdą łazienkę z grupy VitrA. Dzięki umywalkom ściennym VitrA można stworzyć wiele stylów. Na przykład większość zlewozmywaków VitrA jest dostępna z syfonem na butelki, aby uzyskać czysty, nowoczesny i prosty design, lub z półpostumentem, aby uzyskać czystą, montowaną na ścianie opcję pokrywy odpływu z dopasowanej ceramiki. Opcjonalny kompletny cokół jest dostępny dla większości umywalek łazienkowych VitrA; stoją od podłogi do podstawy umywalki i zakrywają instalację wodno-kanalizacyjną, nadając łazience bardziej tradycyjny wygląd niż w innym przypadku. Dni zwykłej umywalki minęły; VitrA oferuje szeroki wybór nietypowych i modnych wzorów umywalek nablatowych, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny wygląd Twojej nowej łazienki!

Jaka jest konstrukcja umywalki VitrA?

Piękne miski są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, w tym ze stromymi bokami, owalnymi i przesuniętymi kształtami oraz zaokrąglonymi i zaokrąglonymi kształtami. Proste prostokąty z zaokrąglonymi narożnikami współtworzą współczesny wystrój łazienki; mogą być ubrane w stare mosiężne naczynia, aby uzyskać subtelne podejście do współczesnego klasycznego stylu, lub połączyć centralny element umywalki z pięknymi nowoczesnymi bateriami, aby uzyskać najnowocześniejszy wygląd.Oprócz różnorodnej gamy innowacyjnych i pięknych kształtów umywalek wykonanych z wysokiej jakości ceramiki, VitrA oferuje również bardzo duży wybór wariantów zlewozmywaków w różnych kolorach, takich jak te, które można znaleźć w seriach VitrA Frame i VitrA Outline, w których można określić umywalki w kolorze czarnym lub Outline w uroczej, miękkiej, ciepłej Mink lub Taupe, która łączy się z szykownymi szaro-beżowymi odcieniami, tworząc oszałamiające wnętrze łazienki. zawiera modny czarny trend łazienkowy. Po prostu wybierz jedną z pięknych, czarnych umywalek łazienkowych VitrA, takich jak VitrA Outline w matowej czerni, aby dopełnić swój wygląd. Zastosowanie tej matowej czarnej umywalki w połączeniu z naturalnymi materiałami może wydobyć słoje drewna lub może być używane w przeciwieństwie do bardziej błyszczącej powierzchni, na przykład, aby wydobyć połysk marmurowych płytek. VitrA oferuje rozwiązania łazienkowe na każdą kieszeń i najśmielsze marzenia każdego początkującego projektanta wnętrz.

Czy meble łazienkowe Vitra to mądra inwestycja?

Meble łazienkowe VitrA są doskonale wykonane i dostarczane w stanie zmontowanym. Jest dostępny w różnych stylach i wykończeniach, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb, począwszy od sprytnych i prostych jednostek o doskonałym stosunku jakości do ceny, po niestandardowe, designerskie jednostki w luksusowych wykończeniach. Meble łazienkowe VitrA są zorganizowane w grupy asortymentów, które współpracują ze sobą, aby stworzyć dobrą, lepszą, najlepszą konfigurację. VitrA Bathroom Collection, VitrA Signature Collection i VitrA Designer Collection to trzy kolekcje, które tworzą markę VitrA. Z meblami łazienkowymi VitrA naprawdę nie można się pomylić; na przykład asortymenty dla początkujących zaczynają się w świetnej cenie i mają cudownie wysoką jakość wykonania, a także funkcje, których nie mają mniejsze towary; omówimy bardziej szczegółowo charakterystykę każdego z zakresów poniżej!

Informacje o kolekcji łazienkowej VitrA.

Kolekcja mebli łazienkowych VitrA składa się między innymi z następujących linii wzorniczych: VitrA Zentrum, S20 i S50, VitrA Ecora, D-Light, VitrA Serenada, VitrA Milton i Layton. Dodatkowo kolekcja łazienkowa VitrA obejmuje wybór luster i szafek lustrzanych, które zostały zaprojektowane tak, aby precyzyjnie uzupełniać meble; można je również kupić na naszej stronie internetowej. Jest to podstawowa grupa produktów w dobrej lepszej najlepszej strukturze; te meble są jednymi z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się jednostek i oferują piękną, dobrze wykonaną, wysoką jakość z takimi funkcjami, jak miękkie zawiasy i drzwi, duży wybór opcji wykończenia i kolorów oraz specjalne powłoki, takie jak lakiery aby chronić swoją nową jednostkę VitrA i utrzymać ją jak nową przez dłuższy czas. Produkty te są niedrogie i pięknie zaprojektowane, co czyni je doskonałą opcją dla osób z ograniczonym budżetem, takich jak osoby kupujące dom po raz pierwszy lub dokonujące niewielkich remontów łazienek. Kolekcja łazienkowa to piękne wzory i wysokiej jakości materiały w przystępnej cenie!

Co takiego jest w kąpielach Vitra?

Wanny VitrA to jedna z naszych najpopularniejszych kategorii wśród klientów poszukujących wanien wysokiej jakości. Są wygodne, pomysłowe i pojemne, a każdy znajdzie model na każdą kieszeń. Ze względu na sposób, w jaki zbudowano nasze domy i historię brytyjskiej łazienki, kąpiel była tradycyjnie wykorzystywana jako główna umywalnia, a nie branie prysznica w prawie każdym brytyjskim domu. Wraz z rozwojem stref wannowo-prysznicowych większość rodzin przekształciła swoją przestrzeń łazienkową w strefę wannowo-prysznicową, z dwufunkcyjną wanną, która może być również używana do kąpieli pod prysznicem, dając Ci to, co najlepsze z obu światów.Od prostej adaptacji jednej z wanien typu single-ended poprzez dodanie szklanego wannowego parawanu prysznicowego, na przykład popularnego VitrA Neon, po zakup jednego z ich specjalistycznych kształtów P, takich jak Optima Bath, lub prostokątnych wanien prysznicowych, takich jak Neonowa wanna prysznicowa, VitrA ma rozwiązanie dla każdego Od codziennej podstawowej wanny po wykonane na zamówienie designerskie dodatki, takie jak wspaniała awangardowa wanna VitrA Istanbul Bath, wanny marki VitrA są dostępne w szerokiej gamie wzorów i przedziałów cenowych, w tym:

Wanny VitrA stworzone przez projektanta?

Oprócz tego, VitrA produkuje doskonały wybór designerskich wanien, począwszy od wanien z masażem inspirowanych spa po unikalne i wyróżniające się doświadczenia projektowe, takie jak wanny Istanbul stworzone przez słynnego projektanta Rossa Lovegrove wyłącznie dla firmy VitrA. Wanna Shift Pure marki VitrA wyróżnia się wyjątkowym wysuwanym wałkiem z twardego drewna, który przykrywa górną część wanny, przekształcając ją w stół do masażu i przenosząc doznania spa w zaciszu domowej łazienki. Stół do masażu można teraz znaleźć w każdym domu, a dzięki wzmocnionej i solidnej konstrukcji wanny Shift Pure możesz odpocząć i zrelaksować się, wiedząc, że Twoja waga jest całkowicie podtrzymywana, ponieważ wanna została specjalnie zaprojektowana do tego celu . Jeśli chodzi o modernizację współczesnych łazienek, jest to naprawdę wyjątkowe i inteligentne podejście do tradycyjnej wanny. Ponieważ zabiegi spa i wellness stają się coraz bardziej popularne, ta kąpiel jest koniecznością dla każdego, kto chce stworzyć domowe spa, a nawet biznesowe spa, które musi zaoszczędzić miejsce.

Informacje na temat wanien VitrA Designer, które są jedyne w swoim rodzaju.

VitrA oferuje piękny wybór wolnostojących wanien, które są jedyne w swoim rodzaju i zaprojektowane jako centralny punkt głównej łazienki, a jednocześnie zapewniają luksusowe doznania podczas kąpieli, dzięki czemu idealnie nadają się do Twojej nowej, luksusowej łazienki. Jednak jeśli chodzi o coś tak pięknego jak wanna owalna VitrA Istanbul Oval, warto poświęcić czas na jej stworzenie. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji, aby nasi pracownicy mogli zweryfikować dokładne terminy realizacji i udzielić wskazówek dotyczących terminów dostaw. Te designerskie wanny zostały stworzone we współpracy z niektórymi z najbardziej znanych światowych projektantów, w tym znanym londyńskim Rossem Lovegrove i płodnym niemieckim projektantem przemysłowym, grupą projektantów NOA. Dzięki wykwintnej wannie, takiej jak wanna VitrA Silence, która ma skarpę wspierającą plecy i piękną owalną formę przypominającą jajko, możesz stworzyć spokojne sanktuarium kąpielowe, które jest zarówno relaksujące, jak i luksusowo wygodne! Piękny wygląd wanien VitrA Designer pomoże Ci stworzyć jedyne w swoim rodzaju i kolorowe wnętrza łazienkowe, w których będziesz cieszyć się zamieszkiwaniem i użytkowaniem na co dzień.

Główne punkty Vitry

 • VitrA, turecka firma założona po II wojnie światowej, ma historię pokonywania przeciwności.
 • Kolekcja Essentials jest oferowana jako praktyczna alternatywa dla każdego, kto chce stworzyć świeżą, nowoczesną przestrzeń życiową bez przekraczania budżetu.
 • VitrA to turecki producent akcesoriów łazienkowych.
 • Firma zdobyła wiele nagród, w tym reddot, iF i Elle Décor.
 • T4 czerpie z anatolijskiego dziedzictwa projektowego VitrA, tworząc spójną, piękną i bogatą kolekcję śródziemnomorską.
 • VitrA jest liderem w projektowaniu produktów łazienkowych.
 • Memoria, marka projektantów, wykorzystuje najnowocześniejsze techniki produkcyjne do tworzenia niesamowitych nowych produktów.
 • VitrA ma prawie dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu.
 • Najnowsza kolekcja firmy to wyważona mieszanka akcesoriów łazienkowych i drewnianych mebli.
 • Pentagon Design, NOA i francuski ekspert od projektowania Christophe Pillet współpracowali z firmą.
 • VitrA oferuje szeroki wybór nocników, od rozwiązań komercyjnych do profesjonalnych ustawień po niedrogie opcje toalety.
 • Struktura doskonałych, lepszych, najlepszych produktów
 • VitrA Rimex to najnowocześniejsza innowacja w dziedzinie inżynierii łazienek dostępna obecnie.
 • VitrA Fresh jest dyskretnie schowany w tylnej części fotelika.
 • Dzięki temu Twoja toaleta będzie czysta i świeża na dłużej.
 • VitrA jest uznanym światowym liderem w branży łazienkowej.
 • Ich wybór tradycyjnych, pięknych i bardzo poszukiwanych produktów łazienkowych może pomóc w uzyskaniu pożądanego wyglądu łazienki.
 • S20 z gamy VitrA Essentials pokazuje doskonałe wyczucie firmy w zakresie uzupełniających się form i wzorów.
 • Dziesięcioletnia gwarancja na wady produkcyjne chroni gamę towarów VitrA S50.
 • Kompozycje z kolekcji Zentrum są pozbawione ozdób i pułapek na kurz, dzięki czemu ich kształt i piękno błyszczą.

Napisane przez
BrookPad Team

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals