Czy Vitra jest znanym producentem toalet?

bathroom bathroom design bidet design guide history toilet vitra

Zweryfikuj reputację firmy Vitra jako producenta łazienek.

Vitra bathroom design

Czy Vitra jest renomowanym producentem toalet?

VitrA to turecka firma założona na początku XX wieku. Firmę założył üleyman Ferit Eczacibaşi, renomowany turecki aptekarz. Seria VitrA Essentials to opłacalny sposób na stworzenie współczesnego, świeżego domu. Kolekcja Designer obejmuje takich projektantów jak Alejandro Aravena i Michel Charlot. VitrA to jeden z wiodących światowych producentów łazienek, założony w latach 70.

Roczna produkcja Bozüyük to 5 milionów sztuk ceramiki sanitarnej, 3 miliony umywalek i 2,5 miliona akcesoriów. Te najnowocześniejsze technologie konstruują muszlę klozetową i spłukiwanie w taki sposób, że nie ma krawędzi. Światowy lider w branży łazienkowej, VitrA słynie z wysokiej jakości i pięknego wzornictwa. Tradycyjne, eleganckie i bardzo pożądane artykuły łazienkowe mogą pomóc w stworzeniu pożądanego wyglądu. W strefie prysznica w Twojej łazience lub jako skoordynowany element z bateriami VitrA i mosiężnymi.

Istnieją tanie i niestandardowe alternatywy. T4 to dopasowany zestaw ceramiki sanitarnej i mosiądzu. M-Line jest idealna do współczesnego życia z kamieniem, szkłem, metalem i drewnem. Zentrum to popularna seria wśród tych, którzy chcą naprawić lub odnowić swoje domy z ograniczonym budżetem. T4 to spójna, wspaniała i luksusowa kolekcja śródziemnomorska.

VitrA Designer Nest nadaje się do domu rodzinnego, pensjonatu lub pensjonatu. Seria Nest obejmuje urządzenia sanitarne, szafki i szafki lustrzane. Memoria to nowoczesna kolekcja skandynawska. Nowa linia Vado łączy wyposażenie łazienek z meblami z drewna liściastego, opierając się na 70-letnim doświadczeniu firmy w projektowaniu. Nieceramiczne umywalki VitrA natychmiast dodają wyrafinowania każdej łazience.

Waterjewels to asortyment do eleganckiej łazienki. Zestaw baterii naściennej lub wysoka bateria sprawi, że łazienka stanie się pięciogwiazdkowym akcentem. Innowacyjne inteligentne toalety myjące V-Care firmy VitrA. Oprócz Zentrum, linie mebli łazienkowych VitrA obejmują S20 i S50 oraz Ecora. Firma produkuje również kreatywne wanny, takie jak wanny Istanbul stworzone przez słynnego projektanta Rossa Lovegrove wyłącznie dla VitrA.

Ceny zaczynają się od i idą w górę za linię S50. W zależności od produktu kolory i ceny różnią się. Miski WC Layton przeciwstawiają się grawitacji, wykorzystując cienkie materiały i maksymalizując powierzchnię podłogi. W zależności od zastosowania, odważny, zachęcający wygląd i neutralny kolor Layton może łączyć się z mosiądzem w klasycznym lub nowoczesnym stylu. Kolekcja VitrA S-Line jest dobrze znaną jednostką w branży biznesowej i hotelarskiej, zwłaszcza w publicznych toaletach.

Wiodący na świecie producent armatury łazienkowej, firma VitrA, produkuje swoje umywalki łazienkowe w dedykowanych zakładach. Umywalka łazienkowa Vitra to mądra inwestycja w styl i jakość, która przetrwa wiele lat. Linie produktów grupy obejmują zarówno tanie M-Line, Shift i Integra, jak i wysokiej klasy produkty tworzone we współpracy ze światowej sławy projektantami, takimi jak VirA Istanbul.

Jakie są zalety VitrA?

Słynna przeszłość. Vitra, turecka firma założona po II wojnie światowej, ma za sobą historię pokonywania przeciwności. Przedmioty Vitra można zobaczyć w domach, przestrzeniach publicznych i środowiskach biznesowych na całym świecie. Ta kolekcja łączy ich najpopularniejsze linie w otwarty i nowoczesny sposób.

Jakość VitrA w rozsądnej cenie?

Linia Essentials firmy Vitra jest oferowana jako praktyczna alternatywa dla każdego, kto szuka świeżego, nowoczesnego środowiska życia bez rozbijania banku. Vitra Basics to kolekcja produktów, która w piękny i praktyczny sposób zapewnia podstawy codziennego życia. Dzięki tym połączonym komponentom nie będziesz mieć trudności z porządkowaniem przedmiotów w przestrzeni lub w różnych pokojach.

Jaka jest długoterminowa rentowność VitrA?

Vitra zobowiązuje się do zmniejszenia swojego śladu węglowego i wodnego na każdym etapie procesu produkcyjnego.Korzystanie z technologii oszczędzania wody może obniżyć koszty operacyjne Po uwzględnieniu akceptowalnych cen każdy element staje się inteligentną inwestycją na przyszłe koszty.

Czy to nowoczesny luksus?

Linia Vitra Designer ucieleśnia współczesny luksus. Czyste linie, wydajność produktu i poczucie równowagi to cechy charakterystyczne Vitra Designer. Łazienka z artykułami Vitra Designer staje się miejscem światła i komfortu, harmonizując przedmiot, przestrzeń i użytkownika.

Czy winni są światowej klasy projektanci VitrA?

Linia Designer opiera się na relacji Vitry z projektantami, ponieważ jest to najbardziej rozpoznawalna marka. Vitra Designer utrzymuje aktualność swojej oferty, współpracując ze współczesnymi projektantami, artystami i architektami. Kolekcje te obejmują nagradzanych projektantów, takich jak Alejandro Aravena i Michel Charlot, a także wschodzące talenty. Vitra odtwarza także kultowe przedmioty z przeszłości, takie jak krzesło z lat 60. Nowoczesne wnętrze może skorzystać na wysiłkach dwudziestowiecznych pionierów projektowania, takich jak Jean Prouve i George Nelson, dzięki wznowieniu starych przedmiotów.

Jaka jest historia VitrA?

VitrA to turecki producent akcesoriów łazienkowych. VitrA istnieje od początku XX wieku. Firma została założona w celu produkcji artykułów kąpielowych i zapachowych dla słynnego tureckiego aptekarza üleyman Ferit Eczacibasi. W 1958 roku rodzina Eczacibaşi starała się rozwijać swoją działalność, zakładając pierwszą fabrykę ceramiki. Produkt ceramiczny o twardości i połysku szkła nazywany jest produktem VitrA. Nie należy mylić VitrA z firmą projektową o tej samej nazwie z siedzibą w Zurychu. Podczas gdy VitrA jest producentem łazienek, szwajcarski projektant używa tylko małych liter: vitra. Może to niektórych zmylić.

Dlaczego kupować VitrA?

VitrA przywiązuje dużą wagę do wprowadzania produktu na rynek. Ściśle współpracują z projektantami z całego świata, aby wprowadzać na rynek tylko produkty, z których są dumni. Ponieważ VitrA ma odpowiedni zespół projektowy, łatwo zrozumieć, dlaczego zdobyła tak wiele nagród, w tym nagrodę reddot design award i excellent design award. Kupując produkt VitrA, wiesz, że został dokładnie przebadany i będzie świetnie wyglądał w Twoim domu. Podczas gdy estetyka i inżynieria są ważne, tak samo jak zrównoważony rozwój firmy, jak pokazuje reklama VitrA Blue Life: A Pledge To The Future. Zawsze inwestują i ulepszają swoje procesy, aby zminimalizować odpady produkcyjne i są do tego zobowiązani.

Co to jest VitrA?

VitrA to jeden z czołowych producentów łazienek na świecie, którego historia sięga lat 70. XX wieku. Każdego roku Bozüyük produkuje 5 milionów artykułów sanitarnych, 3 miliony umywalek, 2,5 miliona akcesoriów i 20 milionów metrów kwadratowych płytek. Chociaż firma ma siedzibę w Turcji, większość jej produktów jest wytwarzana w Europie.

Więcej informacji o toalecie VitrA Rimless?

Jeśli przebudowujesz swoją łazienkę i chcesz zainstalować nową podwieszaną toaletę, zdecydowanie radzimy wybrać taką z najnowocześniejszymi dostępnymi funkcjami inżynierii łazienek. Obejmuje to technologię muszli klozetowych bez kołnierza. Podczas pracy toalety te najnowocześniejsze technologie projektują muszlę klozetową i spłukiwanie, dzięki czemu w ogóle nie ma krawędzi. Jest teraz mocniejszy i pokrywa całą wewnętrzną powierzchnię miski. Ulepszone spłukiwanie i prostsze czyszczenie to zalety usunięcia wewnętrznej krawędzi muszli klozetowej w starym stylu. Zdejmowanie tej porcji sprawia, że ​​jest ona o 95% bardziej higieniczna, zgodnie z testami laboratoryjnymi! Dzięki temu ta gładka pojedyncza forma jest łatwiejsza i szybsza do czyszczenia i pozostaje czystsza przez znacznie dłużej. Każdy, kto szuka nowej toalety podwieszanej, powinien wybrać VitrA Rimex – i bez kołnierza!

VitrA Czy jest coś nowego?

VitrA Fresh to kolejna doskonała współczesna innowacja światowej sławy firmy łazienkowej. Ten wyjątkowy, smukły mechanizm jest prawie niezauważalny schowany w tylnej części fotela.Zbiornik jest wypełniony zwykłymi środkami czyszczącymi, a każde spłukanie dostarcza dokładnie wymaganą ilość. Dzięki temu toaleta pozostaje czysta i świeża między czyszczeniami. Dzięki doskonałej, lepszej i najlepszej strukturze produktu VitrA istnieje linia wzornicza na każdy gust i budżet!

Które toalety VitrA są wolne od zaczepów?

Toalety VitrA wykorzystują najnowszą technologię Rim-ex i miskę bez kołnierza. Istnieją alternatywy bezkołnierzowe dla następujących podwieszanych toalet: Kilka oferowanych typów to: VitrA T4 Rimless WC, VitrA M-Line Rimless Wall Hanging WC, VitrA Shift Rimless Wall Hanging WC, Retro (znany również jako podwieszana toaleta Nest w w Wielkiej Brytanii), S50 (arkitekt Rimless), Sento, Memoria Rim-ex i Istanbul. Prosimy o kontakt w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji na temat toalet VitrA Rim-ex. Jeśli chcesz ściśle połączoną toaletę VitrA z konstrukcją Rimex bez kołnierza, nie idź dalej niż S50 (zarówno w wersji otwartej, jak i zamkniętej), Zentrum i T4. Rim-ex ma uroczą podstawową patelnię Integra stojącą tyłem do ściany.

Zawory łazienkowe Vitra

Mosiądz łazienkowy VitrA jest dostępny w wielu odcieniach, w tym miedzi, złota i klasycznego chromu! VitrA jest znanym światowym liderem w branży łazienkowej, znanym z wysokiej jakości i atrakcyjnego wzornictwa. Ich wybór tradycyjnych, pięknych i bardzo poszukiwanych produktów łazienkowych może pomóc w uzyskaniu pożądanego wyglądu łazienki. Dostępne są opcje przyjazne dla budżetu, a także opcje niestandardowe.

Dlaczego prysznice Vitra?

Armatura prysznicowa VitrA dostępna jest w wielu nowoczesnych wykończeniach i wzorach, które pasują do każdej nowoczesnej łazienki z prysznicem! Są opcje na każdą kieszeń – prysznice VitrA są dobrze wykonane i posłużą przez wiele lat! Zestaw prysznicowy może być używany w strefie prysznica w łazience lub jako skoordynowany element pasujący do pozostałych baterii i zastawy mosiężnej VitrA. Najbardziej popularna jest słuchawka prysznicowa VitrA baton, która jest zarówno wszechstronna, jak i stylowa. Ten nowoczesny i prosty element pasuje do wszystkich zaworów prysznicowych VitrA i innych chromowanych armatur łazienkowych. Szeroka gama produktów obejmuje widoczne i ukryte zawory prysznicowe VitrA z linii mosiądzu Nest. Dopasowany stożkowy uchwyt dźwigni w kolekcjach Nest i Nest Trendy jest nie tylko wygodny i łatwy w użyciu, ale także nadaje całości współczesnego charakteru.

Co wiesz o VitrA S20?

S20 z serii VitrA Essentials pokazuje doskonałe wyczucie firmy w zakresie uzupełniających się form i wzorów. VitrA ma prawie siedem dekad historii projektowania i jest mistrzem w reinterpretacji starych koncepcji w świeży i interesujący sposób. Pracując na zestawie mebli i urządzeń sanitarnych, każdy element przeznaczony jest do wykorzystania w dowolnej kolejności. Użytkownik może wybierać elementy zgodnie z wymaganiami, nie martwiąc się o to, czy elementy są kompatybilne pod względem formy lub funkcji. Szafki podumywalkowe i umywalki wpuszczane w blat są dostępne w wielu układach, co pozwala pokazać swoją wyjątkowość i kreatywność podczas budowania łazienki. Drewno Golden Cherry zapewnia ciepły, naturalny wygląd, a drewno Cool White zapewnia odrobinę monochromatycznego szyku. Toalety są przeznaczone do zapewnienia komfortu i trwałości przy jednoczesnej oszczędności wody i obniżeniu długoterminowych kosztów eksploatacji.

Czy znasz VitrA S50?

Seria S50 jest idealna zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych ze względu na swoją wytrzymałość, trwałość i możliwość adaptacji. Czyste powierzchnie, brak łapaczy kurzu i łatwe w utrzymaniu formy zestawu łazienkowego S50 po zamontowaniu dają namacalne poczucie czystości. Przy skromnych kosztach budowy możliwe jest zbudowanie nowoczesnej, otwartej i dostępnej łazienki. Osoby z problemami z poruszaniem się mogą wybierać od wiszących naściennych zestawów o krótkiej projekcji do mniejszych łazienek lub od wanny do WC o podwyższonym profilu, co zapewnia większy komfort i dostępność. Komponenty S50, przedstawione prosto i neutralnie, ładnie wpasowują się w każdą aranżację.Dziesięcioletnia gwarancja na wady produkcyjne chroni gamę towarów VitrA S50. S50 można kupować z pewnością, ponieważ wykazała swoją długoterminową rentowność.

Czy w VitrA Zentrum jest coś więcej?

Zentrum jest gładkie w dotyku i promieniuje spokojną pewnością, której nie można zignorować. Produkty z kolekcji Zentrum są pozbawione ozdób i pułapek na kurz, co pozwala zabłysnąć ich kształtowi i pięknu. Zentrum to popularna seria wśród osób, które chcą naprawić lub przebudować swoje domy, jednocześnie pilnując swojego budżetu. WC przyścienne i podwieszane to doskonałe opcje dla bardziej minimalistycznego wyglądu. Te opcje w połączeniu z ukrytą spłuczką tworzą minimalistyczny wystrój wnętrza. Deski sedesowe z miękkim domykaniem są dostępne na życzenie, co dodaje luksusu. Zlewozmywaki standardowo wyposażone są w przelew i otwór na baterię. Używając miksera monoblokowego, można stworzyć prosty, ale wydajny obszar mycia.

Co to jest VitrA Designer T4?

Wyższość T4 jest oczywista. T4 czerpie z anatolijskiego dziedzictwa projektowego VitrA, tworząc spójną, piękną i bogatą kolekcję śródziemnomorską. T4 to produkt jednego z czołowych światowych producentów artykułów łazienkowych. T4 to zestaw ceramiki sanitarnej i mosiądzu przeznaczony do wspólnego użytkowania. W celu zapewnienia optymalnej wszechstronności zastosowań oferowane są umywalki naścienne, nablatowe i częściowo zagłębione. Montaż jest prosty i dostępny w różnych rozmiarach, od dużej łazienki głównej po małą szatnię. Umywalki i urządzenia sanitarne T4 są dostępne w szerokiej gamie kolorów i materiałów, od szkła przez drewno po minerały. Mosiądz T4 został zaprojektowany tak, aby pasował do ceramiki. Miksery są smukłe i opływowe, mają wyjścia standardowe lub cutaway, te ostatnie dają fajny efekt kaskady. Elementy T4 zapewniają poczucie harmonii i spokoju, gdy są używane razem, co jest idealnym rozwiązaniem w relaksującej łazience.

Co to jest M-Line VitrA?

Linia produktów M-whole Range emanuje prawdziwą skandynawską elegancją, która jest spokojna, pogodna i opanowana. Szeroka gama nowoczesnych wykończeń wnętrz jest kompatybilna z komponentami VitrA M-Line. M-Line dobrze komponuje się z kamieniem, szkłem, metalem i drewnem, dzięki czemu nadaje się do nowoczesnego życia. Linia M-Line ma podstawowy kwadratowy kształt, który jest złagodzony zaokrąglonymi krawędziami i delikatnie wygiętymi miseczkami. Seria M-Line emanuje poczuciem czystości i higieny. Umywalka wolnostojąca M-Line to odważny element, który uosabia kontynentalną elegancję. Ta wysoka, wyjątkowa jednostka jest doskonałym przykładem szyku kontynentalnego. M-Line to zespół ludzi, którzy pracują razem. Współczesne toalety montowane na ścianie lub blisko połączone są zarówno wygodne, jak i energooszczędne.

Czy masz wspomnienia projektantów VitrA?

Jeśli chodzi o adaptację aktualnych trendów i wykorzystanie swojej kreatywności i wyobraźni do stworzenia czegoś świeżego i intrygującego, VitrA jest mistrzem. Robili to już wcześniej. Memoria ze swojej kolekcji Designer wykorzystuje najnowocześniejsze techniki produkcyjne do tworzenia niesamowitych nowych produktów. Seria Memoria ma ostre, ultracienkie krawędzie, które pasują do reszty kolekcji. Umywalki te same w sobie są pięknymi dziełami, tworzącymi poczucie równowagi i równowagi w swoim otoczeniu. Memoria charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie na cienkich powierzchniach. Memoria to kolekcja prostych, wielokątnych wzorów, które dobrze sprawdzają się w nowoczesnym, minimalistycznym otoczeniu. Memoria to świeża i ciepła kolekcja we współczesnym skandynawskim stylu. Jego neutralna kolorystyka pozwala na łatwe łączenie z elementami drewnianymi, mineralnymi lub metalowymi. Nie są wyposażone w otwory na baterie i będą wymagały odpowiedniego miksera wolnostojącego lub ściennego.

Co to jest gniazdo projektantów VitrA?

Kolekcja Nest od VitrA Designer to ciepły i piękny dodatek do każdego domu, który szuka domowej jakości. Nest to rozsądna opcja zarówno dla domu rodzinnego, jak i pensjonatu lub pensjonatu. Ten zestaw mebli składa się z urządzeń sanitarnych, szafek i luster, które ze sobą płynnie współpracują.Możesz po prostu dopasować drewniane meble do własnych upodobań i wystroju otoczenia. Aby uzyskać pożądany wygląd, wybierz antracyt, szare drewno naturalne, drewno o wysokim połysku lub naturalne drewno falowane. Obejmuje komplety toalet i bidetów, które mają wtapiać się w resztę łazienki. Nest ma również dziecięcy krok, aby cała rodzina mogła wygodnie korzystać z szafek podumywalkowych i umywalek.

Więcej opcji projektanta VitrA?

VitrA Options, część asortymentu projektantów firmy, jest dobrze znana. VitrA wykorzystała swoje dziedzictwo wzornictwa ceramicznego, aby opracować serię elementów umywalek, które są innowacyjne, nowoczesne i mogą być używane w wielu kontekstach, w tym w łazienkach. Dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, VitrA demonstruje swoje kompetencje w tworzeniu wyróżniających się elementów łazienkowych z kolekcją Options. W stylu kontynentalnym te umywalki są przeznaczone do połączenia ze stołem roboczym i oferują otwartą i dostępną przestrzeń do mycia. Te nowoczesne umywalki można łączyć z drewnem, aby uzyskać naturalną estetykę lub minerałami, aby uzyskać silny efekt śródziemnomorski. Istnieje możliwość zamontowania umywalki na ścianie lub na pokładzie w zależności od okoliczności. Wybierz Opcje, aby uwolnić swoją kreatywność i zaprojektuj łazienkę, która będzie wyjątkowa.

Jak działa VitrA Designer Shift?

Shift to nowa i ekscytująca kolekcja, która ożywi Twój dom. Najnowsza kolekcja VADO to starannie skalibrowane połączenie wyposażenia łazienkowego i mebli z drewna liściastego, które opiera się na siedmiu dekadach doświadczenia firmy w zakresie projektowania. Meble Shift oferowane są w czterech wersjach kolorystycznych, z których każda ma swój własny ton i charakter. Shift jest dostępny w różnych kolorach, od monochromatycznej bieli i szarości po ciepłe wykończenia z twardego drewna zebrano i modrzew górski, które nadają wnętrzu uspokajający, naturalny wygląd. Elegancka i subtelna ceramika ceramiczna może mieć kwadratową konstrukcję, zmiękczone krawędzie i gładkie kuliste wnętrza. Zestaw uzupełniają podświetlane lustra i szafki z lustrem.

Co to są VitrA Designer Waterjewels?

Waterjewels, flagowa marka produktów VitrA Designer, wyróżnia się z tłumu. VitrA stworzyła różnorodne opcje umywalek nieceramicznych, które natychmiast wprowadzają do łazienki poczucie elegancji. Waterjewels to kolekcja dla tych, którzy chcą stworzyć luksusową łazienkę. Te eleganckie złote, platynowe, czarne, miedziane lub białe miski mają królewską aurę, którą podkreśla ich prostota. Użyj jednego ze specjalnych blatów o trzech różnych szerokościach i z kilkoma opcjami otworów na baterię, aby stworzyć oszałamiający obszar zmywania. Już sam jego świeży i piękny wygląd sprzyja regeneracji. Dzięki zestawowi baterii naściennej lub wysokiej baterii łazienka staje się pięciogwiazdkową atrakcją w domu.

Czy toalety Vitra są dobre?

Posiadamy całą gamę toalet VitrA, która obejmuje najnowsze technologie projektowania i kształty. VitrA oferuje szeroki wybór nocników, od rozwiązań komercyjnych do profesjonalnych ustawień po niedrogie opcje toalety. Współcześni niemieccy projektanci NOA, innowacyjny francuski ekspert w dziedzinie projektowania Christophe Pillet i Nordic-chic z Finlandii by Pentagon Design współpracują z VitrA, aby zapewnić najlepszy możliwy nowoczesny europejski styl, a wszystko to wyprodukowane zgodnie z wysokimi standardami przez największego na świecie producenta łazienek.< /p>

Jakie są rodzaje toalet VitrA?

Inteligentne toalety myjące V-Care to dwie najnowsze innowacje firmy VitrA, dostępne w wielu kombinacjach. Toalety blisko sprzężone są najczęstsze i najłatwiejsze w montażu ze względu na brak podtynkowych spłuczek lub armatury. WC podwieszana eliminuje potrzebę widocznej spłuczki, zamykając ją wewnątrz ściany. Używaj ze spłuczką i przyciskiem spłukującym VitrA. Przyciski spłukujące VitrA są dostępne w wielu wykończeniach, w tym w chromie, złocie i czerni.

Co to jest z podwieszanymi toaletami VitrA?

Toalety podwieszane są obecnie najbardziej wyrafinowanym wzornictwem WC, ponieważ bezpiecznie unoszą miskę z podłogi i umieszczają ją na solidnej metalowej ramie (ukryta spłuczka i zestaw ramek). Dzięki temu spłuczka jest schowana w ścianie. Możesz być pewien, że wszystkie nasze marki, a także ramy do spłuczek VitrA zostały rygorystycznie przetestowane, aby wytrzymać ciężar patelni, a nawet dużej osoby. Rezultatem jest elegancka, nowoczesna i łatwa do czyszczenia toaleta. Ponieważ elementy robocze są ukryte, do czyszczenia wystarczy tylko patelnia i wnętrze miski.

Czy meble łazienkowe Vitra to dobry zakup?

Meble łazienkowe VitrA są pięknie wykonane i w pełni zainstalowane. Jest dostępny w szerokiej gamie wzorów i wykończeń, aby spełnić szeroki zakres wymagań, od niedrogich jednostek po niestandardowe jednostki designerskie w luksusowych wykończeniach. Meble łazienkowe VitrA są pogrupowane w kolekcje, które dobrze ze sobą współgrają. Marka VitrA składa się z trzech kolekcji: VitrA Bathroom, VitrA Signature i VitrA Designer. Meble łazienkowe VitrA nie mają sobie równych; serie dla początkujących zaczynają się w świetnej cenie i mają fantastyczną jakość wykonania, a także funkcje, których brakuje tańszym produktom; omówimy szczegółowo funkcje każdego zakresu poniżej!

Kolekcja łazienkowa VitrA.

Kolekcja mebli łazienkowych VitrA obejmuje linie wzornicze VitrA Zentrum, S20 i S50, Ecora, D-Light, Serenada, Milton i Layton. W kolekcji łazienkowej VitrA znajdują się również lustra i szafki lustrzane, które można kupić na naszej stronie internetowej. Ta grupa produktów jest najpopularniejsza i najlepiej sprzedająca się w dobrej lepszej najlepszej konstrukcji i oferuje piękną, dobrze wykonaną, wysoką jakość z funkcjami, takimi jak miękkie zawiasy i drzwi, duży wybór opcji wykończenia i kolorów oraz specjalne powłoki, takie jak lakiery do ochrony nowego urządzenia VitrA i utrzymania go przez długi czas w nowym wyglądzie. Produkty te są przystępne cenowo i atrakcyjnie zaprojektowane, co czyni je idealnymi dla początkujących właścicieli domów lub skromnych remontów łazienek. Piękne wzory i wysokiej jakości materiały w świetnej cenie!

Dlaczego kąpiele Vitra?

Klienci poszukujący wysokiej jakości wanien uwielbiają naszą kategorię Wanny VitrA. Jest model na każdą kieszeń. Ze względu na projekt naszych domów i historię brytyjskiej łazienki, kąpiel była historycznie wykorzystywana jako podstawowe miejsce do mycia, a nie prysznic. W dzisiejszych czasach większość rodzin ma wannę z prysznicem, z wanną o podwójnym przeznaczeniu, która może być również używana do kąpieli pod prysznicem, dając Ci to, co najlepsze z obu światów. Od zakupu jednego z wyspecjalizowanych kształtów P, takich jak Optima Bath, po prostokątne wanny prysznicowe, takie jak wanna prysznicowa Neon, VitrA ma rozwiązanie dla każdego. Do zaprojektowanych na zamówienie designerskich elementów, takich jak spektakularna awangarda, wanna VitrA Istanbul Bath jest dostępna w różnych stylach i cenach, w tym:

Designerskie wanny VitrA?

Firma produkuje również szeroką gamę designerskich wanien, od wanien do masażu inspirowanych spa po unikalne projekty, takie jak wanny Istanbul zaprojektowane przez znanego projektanta Rossa Lovegrove specjalnie dla VitrA. Dzięki wannie Shift Pure firmy VitrA możesz doświadczyć spa we własnym domu dzięki wyjątkowej, wysuwanej rolce z twardego drewna, która zakrywa górną część wanny. Stół do masażu jest teraz w każdym domu, a niezwykle mocna i wytrzymała konstrukcja wanny Shift Pure oznacza, że ​​możesz się zrelaksować, wiedząc, że Twoja waga jest w pełni podtrzymywana, ponieważ wanna została zaprojektowana do działania w ten sposób. Jeśli chodzi o modernizację nowoczesnych łazienek, jest to świeża odmiana klasycznej wanny. Ta kąpiel jest niezbędna dla każdego, kto chce zbudować domowe spa, a nawet firmowe spa, które musi oszczędzać miejsce.

Informacje o VitrA Layton?

Kolekcja Layton emanuje elegancją i równowagą. Miski WC firmy Layton dają wrażenie przeciwstawienia się grawitacji, co jest możliwe dzięki zastosowaniu smukłych materiałów i inteligentnemu wykorzystaniu dostępnej powierzchni podłogi.To połączenie formy i aranżacji nadaje firmie Layton zwodniczo prosty wygląd Umywalki z kolekcji Layton Collection są dostępne w różnych rozmiarach, aby spełnić Twoje wymagania. Kolekcję można wykorzystać w każdej części domu, od małych szatni po ogromne łazienki. Włączenie asortymentu w kilka miejsc tworzy poczucie jedności. Pełne lub częściowe postumenty ukrywają instalację wodno-kanalizacyjną, tworząc czysty i profesjonalny wygląd. Mocny, przyjemny wygląd i neutralny odcień Laytona ułatwiają łączenie z mosiądzem w tradycyjnym lub współczesnym stylu, w zależności od zastosowania. Jego elastyczność sprawia, że ​​jest ulubieńcem zarówno naszych klientów domowych, jak i komercyjnych.

Co to jest VitrA Milton?

Milton został zaprojektowany z myślą o konsumentach na poziomie podstawowym. Zawiera wszystkie cechy, których konsumenci oczekują od najlepszych projektantów, VitrA. Ta seria umywalek i WC to doskonały wybór dla każdego, kto szuka szybkiego rozwiązania do swojej pralni. Aby ograniczyć wydatki, nie trzeba rezygnować z jakości podczas remontu istniejącej przestrzeni lub budowy nowej łazienki lub szatni. Komponenty zestawu Milton WC są wspaniałym przykładem tego, jak prostota może zapewnić skuteczność. Wygoda sprawia, że ​​zestaw zamknięty jest dobrą inwestycją długoterminową. Zużywając mniej wody, kompaktowa spłuczka zapewnia nie tylko obniżoną cenę teraz, ale także niższą cenę w dłuższej perspektywie, jeśli chodzi o koszty eksploatacji i konserwacji. Kombinacje otworów i rozmiarów umywalki można modyfikować, aby precyzyjnie dopasować się do otoczenia. Milton to świetny wybór dla projektanta z ograniczonym budżetem.

S-Line (VitrA S-Line) Czy Milton to coś więcej?

Kolekcja S-Line firmy VitrA jest dobrze znaną jednostką w branży biznesowej i hotelarskiej, gdzie jest szczególnie popularna w publicznych łazienkach lub toaletach. Jego neutralna forma i wygląd pozwalają na łączenie go z szeroką gamą stylów i palet kolorystycznych. Milton S-Line łączy w sobie niskie ceny, schludny i wydajny wygląd oraz duży nacisk na wygodę. Zestawy podwieszane i ciasne umożliwiają efektywne wykorzystanie wody na małych przestrzeniach, te pierwsze z opcją krótkiego rzutu. Umywalka wpuszczana z tej kolekcji może być wykorzystana z szafkami podumywalkowymi lub blatami, dzięki czemu idealnie nadaje się do szatni publicznych. Milton Ta seria zawiera przegrodę oddzielającą pisuar S-Line z białej ceramiki, która ułatwia kompatybilność z pisuarami S-Line.

Seria VitrA Serenada

Kolekcja Serenada to piękna kolekcja przedmiotów inspirowanych historią. Co więcej, przy rozsądnych cenach dobrze wykonana łazienka w stylu vintage nie jest już ekskluzywnym przedmiotem. Serenada, łącząca elementy architektury edwardiańskiej i wiktoriańskiej, to seria, którą warto zobaczyć. Te zestawy umywalek i WC są naturalnym wyborem do szatni lub toalety, ponieważ dobrze ze sobą współgrają. Nowoczesne funkcje, takie jak ściśle połączona toaleta z wydajnym systemem spłukiwania o małej objętości, mogą stworzyć wspaniałe połączenie nowoczesnych zalet i tradycyjnego piękna. Serenada to piękny dodatek do każdej łazienki, która pragnie przekazać poczucie ciepła i przytulności.

Czy mogę kupić umywalki łazienkowe Vitra?

VitrA oferuje niedrogie, świeże i nowoczesne umywalki, które pasują do szerokiej gamy dekorów. Są solidne i tanie. Wiodący na świecie producent armatury łazienkowej wytwarza umywalki łazienkowe VitrA w wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji ceramiki, przenikliwość w projektowaniu oraz głęboka wiedza na temat badań i rozwoju sprawiają, że umywalka łazienkowa Vitra jest inteligentną inwestycją w design i jakość, która przetrwa wiele lat. Od niedrogich linii, takich jak M-Line, Shift i Integra, po wysokiej klasy produkty zaprojektowane we współpracy ze światowej sławy projektantami, takimi jak VitrA Istanbul, grupa VitrA ma coś na każdą kieszeń i każdą łazienkę. Style można tworzyć za pomocą umywalek ściennych VitrA. Aby uzyskać czysty, nowoczesny styl, większość zlewozmywaków VitrA jest wyposażona w syfony na butelki lub z półpostumentem, aby uzyskać czystą, montowaną na ścianie pokrywę odpływu z dopasowanej ceramiki.Większość wiszących umywalek łazienkowych VitrA jest dostarczana z opcjonalnym pełnym cokółem, który ukrywa instalację wodno-kanalizacyjną i nadaje łazience bardziej klasyczny wygląd. /p>

Jaka jest konstrukcja umywalki VitrA?

Piękne miski mają przesiąknięte boki, owalne i przesunięte formy, zakrzywione i zaokrąglone kształty. Proste prostokąty z zaokrąglonymi krawędziami mogą być ozdobione zabytkowymi mosiądzami, aby subtelnie zmienić obecny klasyczny design, lub w połączeniu z oszałamiającymi nowoczesnymi bateriami, aby uzyskać najnowocześniejszy wygląd. Serie VitrA Frame i VitrA Outline oferują szeroką gamę innowacyjnych i pięknych kształtów umywalek wykonanych z wysokiej jakości ceramiki, a także szeroką gamę kolorowych zlewozmywaków. Dostępna jest szeroka gama nowoczesnych i pięknych umywalek łazienkowych VitrA. Uzupełnij projekt jednym z oszałamiających czarnych umywalek łazienkowych VitrA, takich jak VitrA Outline w matowej czerni. Ta matowa czarna umywalka może być stosowana z naturalnymi materiałami, aby podkreślić usłojenie drewna lub z błyszczącą powierzchnią, aby podkreślić połysk marmurowych płytek. VitrA oferuje opcje łazienkowe na każdą kieszeń i każdego aspirującego projektanta wnętrz.

Unikalne informacje na temat wanien VitrA Designer.

VitrA oferuje oszałamiającą kolekcję wolnostojących wanien, które mają być głównym punktem łazienki głównej, a jednocześnie zapewniają przyjemną kąpiel. Wysiłek włożony w zbudowanie czegoś tak wspaniałego jak owalna wanna VitrA Istanbul jest tego wart. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji, aby nasz zespół mógł potwierdzić dokładne terminy realizacji i doradzić terminy dostaw. Te designerskie wanny zostały opracowane we współpracy ze światowej sławy projektantami, w tym z londyńskim Rossem Lovegrove i grupą projektantów NOA. Stwórz spokojne miejsce do kąpieli dzięki doskonałej wannie, takiej jak wanna VitrA Silence, która ma skośną stronę wspierającą plecy i piękny owalny kształt przypominający jajko! Elegancki design wanien VitrA Designer pomoże Ci stworzyć niepowtarzalny i kolorowy wystrój łazienki, który pokochasz na co dzień.

Warto wiedzieć o Vitrze.

 • VitrA to turecka firma założona na początku XX wieku.
 • Uleyman Ferit Eczacibaşi, renomowany turecki aptekarz, założył firmę.
 • Asortyment VitrA Essentials to opłacalny sposób na stworzenie współczesnego, świeżego domu.
 • Kolekcja Designer obejmuje takich projektantów jak Alejandro Aravena i Michel Charlot.
 • VitrA to jeden z wiodących światowych producentów łazienek, założony w latach 70.
 • Roczna produkcja Bozüyük to 5 milionów sztuk ceramiki sanitarnej, 3 miliony umywalek i 2,5 miliona akcesoriów.
 • Światowy lider w branży łazienkowej, VitrA słynie z wysokiej jakości i pięknego wzornictwa.
 • Tradycyjne, eleganckie i bardzo pożądane artykuły łazienkowe mogą pomóc w stworzeniu pożądanego wyglądu.
 • W strefie prysznica w łazience lub jako element skoordynowany z bateriami VitrA i mosiądzem.
 • Istnieją tanie i niestandardowe alternatywy.
 • T4 to spójna, wspaniała i luksusowa kolekcja śródziemnomorska.
 • VitrA Designer Nest nadaje się do domu rodzinnego, pensjonatu lub pensjonatu.
 • Ceny zaczynają się od i idą w górę za linię S50.
 • W zależności od produktu kolory i ceny mogą się różnić.
 • Miseczki do WC Layton przeciwstawiają się grawitacji, wykorzystując smukłe materiały i maksymalizując powierzchnię podłogi.
 • W zależności od aplikacji, odważny, zachęcający wygląd i neutralny kolor Layton mogą łączyć się z mosiądzem w klasycznym lub nowoczesnym stylu.
 • Kolekcja VitrA S-Line jest dobrze znaną jednostką w branży biznesowej i hotelarskiej, zwłaszcza w publicznych toaletach.
 • Wiodący na świecie producent armatury łazienkowej VitrA produkuje swoje umywalki łazienkowe w dedykowanych obiektach.
 • Umywalka łazienkowa Vitra to mądra inwestycja w styl i jakość, która przetrwa wiele lat.
 • Linie produktów grupy obejmują zarówno tanie M-Line, Shift i Integra, jak i wysokiej klasy produkty tworzone we współpracy ze światowej sławy projektantami, takimi jak VirA Istanbul

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals