Jaki jest najlepszy sposób korzystania z deski sedesowej z bidetem?

bidet inteligentna toaleta korzystanie z bidetu mycie wodą sposób korzystania z bidetu toaleta japońska

Nowoczesny projekt łazienki

Nowoczesna łazienka z elegancką toaletą

Jeśli boisz się zadawać pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć! Ponieważ sedesy z bidetem nadal pojawiają się w europejskich rezydencjach, wkrótce możesz zapytać „jak korzystać z toalety bidetowej?” Zamiast mieć oddzielną toaletę, czy próbujesz zainstalować bidet, który jest podłączony do istniejącej toalety? Tutaj można samodzielnie znaleźć wskazówki dotyczące bidetu na stronie. Oprócz używania ręcznych spryskiwaczy toaletowych można znaleźć instrukcje korzystania z przenośnych spryskiwaczy bidetowych.

Oto jak działa deska sedesowa z bidetem

Bidet będzie miał proste wprowadzenie do podstaw bidetu. Bidety zastępują również ręczniki papierowe pod prysznicem. Odkąd istnieje historia ludzkości, ludzie używali bidetów, do niedawna bidet był postrzegany jako druga toaleta i często był instalowany w toalecie przez ludzi, którzy wierzyli, że to nic innego jak krótka umywalka; te nieporozumienia zostały rozwiane. Przenieśmy się do lat 80-tych, kiedy Japonia pokazała światu zaawansowany projekt toalet oszczędzający miejsce: elektroniczny bidet. Obecnie 85% japońskich gospodarstw domowych używa bidetów do czyszczenia. Zamiast montować panel sterowania na toalecie, ta specjalna deska sedesowa przylega do górnej części toalety.

Podstawowa czynność polegająca na zainstalowaniu łącznika zrób to sam pod toaletą zawór nas zapewnia czystą wodę do bidetu. Opcje zaawansowane obejmują konfiguracje takie jak pamięci, grzejniki, które obiegają wewnętrzną lub zewnętrzną wodę lub powietrze oraz podgrzewane siedzenia i osuszacze powietrza. Wiele innych krajów nie używa mokrego papieru toaletowego. Mokry papier toaletowy nie jest normą, chociaż większość Europejczyków nie spieszy się z tym myciem, więc należy się postarać. Korzystając z bidetu, odkryjesz, że stara metoda wycierania tyłków papierem toaletowym jest niezadowalająca, nieefektywna i przestarzała!

Co to jest sedes bidetowy i jak z niego korzystać?

Relaks w gorącym fotelu

Jeśli używasz bidetu, nie musisz schodzić z drogi, aby go umieścić. Oznacza to, że pośladki były częścią siedzenia po skończeniu i możesz wrócić do normalnego siedzenia. Na tym przyjemnym, ciepłym siedzisku nie trzeba się zmarznąć! Krótki czas ablucji oznacza, że ​​mycie w toalecie pozostaje bezpieczne i higieniczne, nawet gdy siedzisz na tronie. Dysza jest przechowywana w bidecie przed kliknięciem przycisku „umyj”. Jeśli maszyna jest włączona, głowica natryskowa może być całkowicie nieruchoma lub odsunięta od środka myjki w celu dalszej optymalizacji wydajności. Ponieważ dysza nadal czyści się sama, czyści pozostałe naczynia mniej więcej w tym samym czasie, w którym jest używana. W niektórych sedesach bidetowych stosowane są nanocząsteczki, które sterylizują dysze świeżą wodą tuż przed jej użyciem.

Umyć wodą

Naturalny przepływ fal oceanicznych

Teraz rozpocznij mycie bidetu.

Przycisk Wash na zdalnym panelu lub naciśnij przycisk na górze elementu sterującego bidetu, aby go włączyć, a woda spłynie na czujnik w celu użycia miski (prawdopodobnie zamontowanej na ścianie lub przymocowanej do siedziska). Może uderzyć cię w bok dyszą rozpylającą. Istnieje możliwość, że cykl płukania pralki zostanie na krótko przerwany, ponieważ woda nagrzewa się przed rozpoczęciem wirowania. Martwisz się, że po raz pierwszy użyjesz bidetu jako toalety? Wyczuć pranie przed wykonaniem ruchu przed wyjściem. najedź dłonią na miskę i naciśnij przycisk toalety, aby ją rozszerzyć. Aby sprawdzić, czy nasadka jest we właściwej pozycji, wystarczy ścisnąć uchwyt. Nie musiałbyś wystawiać żadnego ciała na trudne ustawienia podczas testowania temperatury, tarcia lub kąta.

Wprowadź niezbędne zmiany

Zmieniaj strumień, aż będzie wygodny i trafi we właściwe miejsce, gdy tylko bidet zacznie Cię rozpylać. Podczas korzystania z deski sedesowej z bidetem można łatwo dostosować ustawienia natrysku. Na panelu sterowania można ustawić temperaturę wody, moc wody, położenie dysz i głębokość natrysku. Niektórzy ludzie wolą ciężką, wąską mgiełkę, podczas gdy inni wolą lżejszą, szerszą mgiełkę. Poeksperymentuj z różnymi konfiguracjami, aby zobaczyć, które z nich wybierzesz. Po zakończeniu prania kliknij przycisk Stop na panelu sterowania. Dysza może samoczynnie wyczyścić się i powrócić do pierwotnego położenia w ławce bidetowej.

Niech powietrze wyschnie.

Powinieneś dosłownie osuszyć się, jeśli papier toaletowy jest wygodny. Potrzeba tylko kilku kwadratów! Wiele osób decyduje się na użycie specjalnej ściereczki lub ręcznika, aby wysuszyć się, podobnie jak podczas prysznica. Te ręczniki są zwykle zawieszane w pobliżu bidetu. Suszarki na gorące powietrze są używane w niektórych sedesach bidetowych. Kliknij przycisk Suszenie na panelu sterowania, aby rozpocząć suszenie. Ponieważ suszenie na powietrzu trwa kilka minut, jeśli się spieszysz, rozpocznij proces za pomocą kawałka papieru toaletowego.

Czy możesz wypróbować sedes z bidetem?

Mamy nadzieję, że udało Ci się lepiej zrozumieć, jak używać deski sedesowej z bidetem. Jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, z pewnością będziesz miał szansę to zrobić, gdy więcej Europejczyków zainstaluje inteligentne deski sedesowe w swoich domach. Jeśli jesteś już sprzedany, BrookPad pomoże Ci zainstalować bidet w Twojej łazience. Zakończenie czyszczenia i rozpoczęcie zmywania nigdy nie było prostsze dzięki szerokiej gamie rewolucyjnych desek sedesowych do bidetów, akcesoriów do bidetów i spryskiwaczy bidetowych wyposażonych w europejską łazienkę.

Teraz wiesz, jak korzystać z inteligentnej toalety.

Inteligentne toalety mają potencjał, aby pomóc nie tylko Twojemu samopoczuciu i wygodzie, ale także Twojemu sąsiedztwu i światu w dłuższej perspektywie. BrookPad ma na celu uwzględnienie jak największej liczby ekologicznych elementów, aby zmniejszyć ślad węglowy, zaczynając od zestawu. Zastosowanie inteligentnego systemu toalet mogłoby ograniczyć zużycie papieru toaletowego, a jednocześnie ograniczyć globalne wylesianie. Jeśli chodzi o korzyści, bidety wydają się oczywiste. Nie bój się zaryzykować. Firma BrookPad rozumie, że większości z nas nie podoba się korzystanie z bidetu, ale rozumiemy również, że gdy już się do niego przyzwyczaisz, nie przegapisz swojej toalety. Nadszedł czas, aby dokonać zmiany.

Napisane przez
zespół BrookPad


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Powiązane Posty

Bidety i sedesy sedesowe Czym one są
Bidety i sedesy sedesowe Czym one są
Wolnostojący bidet wypełnia przestrzeń w łazience Bidety są często mylone z dziwnymi zlewami, fontannami, oddzielnymi toaletami lub dziwnymi pisuarami. Inni uważają, że bidety są używane do mycia nóg lub do schładzani...
Czytaj Więcej
Dzień Matki - 9 maja
Dzień Matki - 9 maja
Dlaczego obchodzimy Dzień Matki? Dzień Matki to święto, które honoruje matkę rodziny, a także macierzyństwo, więzi rodzicielskie i wpływ matki na kulturę. Obserwuje się go w różnych dniach na całym świecie, ale przede ...
Czytaj Więcej
10 najpopularniejszych mitów dotyczących bidetów
10 najpopularniejszych mitów dotyczących bidetów
Czy kiedykolwiek rozważałeś te pomysły? Oto umowa: BrookPad obala najczęstsze mity na temat elektronicznych desek sedesowych bidetowych, akcesoriów do bidetów i ogólnie bidetów. Bidety to idealne miejsce, aby poprawić higienę w łazience ...
Czytaj Więcej