Most significant ways that a smart house may enhance your life.

Najważniejsze sposoby, w jakie inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

Odkryj wiele sposobów, w jakie inteligentny dom może poprawić twoje życie.

Inteligentna pomoc domowa

Co najważniejsze, inteligentne domy mogą ci pomóc,

Wiele skorzystaliśmy z nowoczesnych technologii, takich jak narzędzia oszczędzające czas i więcej przyjemności. Nadeszła inteligentna technologia: Oto pięć sposobów, w jakie może zwiększyć naszą jakość życia. Tradycyjne termostaty zapewniają mniejszą kontrolę nad systemem grzewczym. Możesz kontrolować jasność i kolor świateł za pomocą inteligentnego oświetlenia. Za pomocą inteligentnego dzwonka do drzwi możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach, nie będąc tam.

Technologia ułatwia budowanie dostępnych domów. Głosem lub za pośrednictwem aplikacji na smartfony możesz kontrolować praktycznie wszystko. Inteligentne wtyczki, dzwonki do drzwi, zamki i kamery umożliwiają zobaczenie, kto jest przy drzwiach wejściowych i wpuszczyć je ze smartfona lub tabletu (lub nie) światła mogą być sterowane za pomocą poleceń głosowych, aplikacji lub czujników. Inteligentne głośniki kontrolowane głosem mogą pomóc Ci spędzić mniej czasu na ekranie. Inteligentne oświetlenie może pomóc obniżyć poziom światła niebieskiego, ułatwiając zasypianie

Biały szum może być używany do odfiltrowania szumu, jednocześnie generując kojące dźwięki. Inteligentne urządzenia mogą być fantastyczne do znalezienia nowych, zdrowych przepisów. Inteligentne domy pozwalają oszczędzać energię i obniżyć rachunki za prąd i wodę. Inteligentne termostaty pozwalają kontrolować temperaturę domu za pomocą telefonu lub głosu. Użyj zdalnego zamka, aby zabezpieczyć wszelkie drzwi, które mogłeś zaniedbać, aby zablokować. Można je również wykorzystać do monitorowania Twojej nieruchomości i tych, którzy mieszkają w sobie.

Inteligentna technologia poprawia nasze życie na różne sposoby, od oszczędzania czasu po więcej zabawy.

Od czasu wynalezienia pralki, lodówki i telewizji nasze codzienne życie znacznie się zmieniło. Nasze domy były zupełnie innym miejscem przed wynalezieniem tych urządzeń. Nawet pozornie małe przedmioty, takie jak termostaty i telefony bezprzewodowe, miały znaczący wpływ na nasz sposób życia. Nadeszła następna rewolucja domu: inteligentna technologia, a oto pięć sposobów, w jakie może poprawić naszą jakość życia.

1. Oszczędza czas.

Za każdym razem, gdy używasz kontroli głosu lub aplikacji, oszczędzasz kilka sekund. Podczas przygotowywania śniadania możesz poprosić inteligentnego głośnika o wyłączenie świateł lub przeczytanie raportu pogody. Z prostym akcentem możesz zabezpieczyć wszystkie drzwi przed opuszczeniem domu. I nie wracając, sprawdź dwukrotnie odpowiedzi. Te frakcje drugiego gromadzą się. Dlaczego nie zbudować własnych automatycznych procedur, aby ułatwić wykonanie własnych obowiązków? „Hej Google, wychodzę”, mówisz, a światła są wyłączone, drzwi są zamknięte i otrzymujesz raport pogody! Istnieje również możliwość większej oszczędności czasu. Nie siedź i czekaj na dostawę. Inteligentny dzwonek pozwala zobaczyć, kto jest przy drzwiach, otwierać drzwi i zapewniać wskazówki bez konieczności bycia tam w momencie wizyty. To jest cały dzień zaoszczędzonej pracy.

 • Zrób śniadanie i poproś inteligentnego głośnika, aby zrobić to za Ciebie.
 • Prosty dotyk zabezpiecza wszystkie twoje drzwi.
 • Możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach, otworzyć drzwi i zapewniać wskazówki, wszystko bez bycia tam.

2. Zwiększona kontrola

Zastosowanie inteligentnych technologii zmienia sposób zarządzania naszymi systemami domowymi, takimi jak oświetlenie i ogrzewanie. Inteligentne oświetlenie oferuje możliwość dostosowania jasności i koloru świateł do preferencji. Kontroluj pojedyncze światło, pojedynczy pokój lub dowolny inny region, który wybierzesz. Czujniki mogą być używane do aktywacji świateł i zaplanowania ich, aby włączyć i wyłączać się podczas ich odejścia. Wszystko jest kontrolowane za pośrednictwem jednej aplikacji. Inteligentne termostaty zapewniają znacznie większą kontrolę nad systemem grzewczym niż tradycyjne termostaty. Uczą się i optymalizują, aby Twój dom był przyjemniejszy, a także mogą pomóc w obniżeniu kosztów użyteczności. Dodatkowo zapewniają one większą bezpośrednią kontrolę. W chłodnym dniu, czy jesteś w drodze do domu? Zanim wrócisz do domu, włącz ciepło, aby upewnić się, że masz ciepłe powitanie.

 • Ogrzewanie i światła są kontrolowane przy użyciu inteligentnych technologii w domu.
 • Możesz wybrać jasność i kolor świateł.
 • Łatwy w zarządzaniu systemem grzewczym za pomocą inteligentnych termostatów.

3. Wzrost samodzielności

Korzystanie z inteligentnych technologii otwiera nowe możliwości uczynienia domów bardziej dostępnymi. Na początek możesz zarządzać praktycznie wszystkim głosem lub za pomocą kilku kliknięć w aplikacji na smartfony. Nie trzeba przenosić przełączników i wtyczek, które są nieosiągalne. Inteligentne oświetlenie może być kontrolowane głosem, za pośrednictwem aplikacji lub przez czujniki. Z drugiej strony inteligentne wtyczki pozwalają bezprzewodowo kontrolować wszystko, co można podłączyć. Inteligentne dzwonki, zamki i kamery pozwalają zobaczyć, kto jest przy drzwiach wejściowych i wpuścić je ze smartfona lub tabletu (lub nie). Inną opcją jest wysyłanie tymczasowych inteligentnych kluczy do telefonów komórkowych znajomych i członków rodziny, umożliwiając im dostęp do informacji, gdy ich potrzebują.

 • Korzystanie z sprytnej technologii zapewnia nowe możliwości budowlania.
 • Może być kontrolowany głosem, za pośrednictwem aplikacji lub czujnikami.
 • Za pomocą smartfona lub tabletu możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach i pozwolić im wejść.

4. Zwiększony komfort i bezpieczeństwo w gospodarstwie domowym

Zrozum, co się dzieje, gdzie ma miejsce i kiedy ma miejsce. Inteligentne czujniki ruchu dają powiadomienia, jeśli są aktywowane, a inteligentne kamery bezpieczeństwa przesyłają materiał na żywo do telefonu, gdy są aktywne. Ponadto inteligentna technologia jest dostosowalna - można na przykład użyć tego samego systemu kamer, co monitor dziecka lub mieć oko na swoje zwierzęta podczas pracy. Inteligentne alarmy mogą wysłać ci powiadomienie, jeśli wykrywają w powietrzu dym lub tlenek węgla. Są również testami, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić, że zabraknie akumulatorów, gdy nie patrzysz. Po podłączeniu ich z inteligentnymi kamerami lub grzejnikami mogą nawet wyświetlić to, co się dzieje, jeśli zostanie odebrany alarm. Kontrola pojazdu z telefonu również przyczynia się do spokoju ducha. Gdy masz zdalny dostęp do inteligentnych wtyczek, możesz sprawdzić i wyłączyć rzeczy podczas nieobecności. W rezultacie nie będziesz musiał się martwić o zapomnienie o wyłączeniu bocznego światła, gdy opuszczasz dom.

 • Istnieją czujniki ruchu i kamery bezpieczeństwa, które powiadamiają cię, kiedy są włączone.
 • Jeśli twoje grzejniki lub kamery alarmują Cię, te akcesoria pokażą Ci.
 • Kontrolowanie pojazdu z telefonu łagodzi napięcie.

5. Ogólne dobre samopoczucie

Posiadanie więcej czasu, poczucia bezpieczniejszego i bardziej kontroli to pozytywne wyniki. Z drugiej strony inteligentne domy mogą iść jeszcze dalej, zapewniając ci komfort i przyjemność. Wszyscy pragniemy dobrze się spać. Jednak niebieskie światło emitowane światłami i ekranami pomaga nam być bardziej uważnym i mniej sennym przez cały dzień. Inteligentne głośniki z kontrolą głosu mogą pomóc Ci spędzić mniej czasu przed ekranem. I jeszcze lepiej, inteligentne oświetlenie może obniżyć poziom światła niebieskiego, gdy zbliżasz się do snu, przygotowując scenę na dobry sen. Temperatura ma również wpływ na jakość snu. Jeśli pokój stanie się zbyt ciepły, możesz użyć inteligentnej wtyczki, aby aktywować wentylator, co pozwoli ci spać bez przerwy. Głośniki w twojej sypialni mogą być również korzystne do snu. Biały szum może być używany do odfiltrowania irytującego szumu, jednocześnie tworząc relaksujące dźwięki. Dlaczego nie użyć inteligentnego głośnika, aby zasnąć, słuchając swojej ulubionej aplikacji do przesyłania strumieniowego muzyki lub książki audio? Alternatywnie możesz usiąść i cieszyć się dostępem do wideo i innych form rozrywki za pośrednictwem Google Chromecast. Inteligentne gadżety mogą być bardzo przydatne, jeśli chodzi o odkrywanie nowych, pożywnych przepisów. Inteligentny głośnik z wbudowanym ekranem może zawierać instrukcje dotyczące przygotowania nowego posiłku. Możesz użyć go w kuchni i uruchomić głosem, jeśli masz ręce pełne rzeczy do przygotowania! Domy stają się mądrzejsze i zdrowsze w miarę postępu technologii. Możesz nawet zacząć się zastanawiać, jak się bez niego dogadałeś.

 • Głośniki mogą poprawić sypialnię.
 • Jak możesz zasnąć ze swoim inteligentnym głośnikiem?
 • Zintegrowane inteligentne głośniki ekranu mogą dostarczyć instrukcji gotowania.

Czym dokładnie jest koncepcja Smart House?

Każda konfiguracja domu, która umożliwia automatyczne sterowanie urządzeniami i gadżetami z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia sieciowego, jest nazywana „inteligentnym domem”.

Dlaczego konieczne jest posiadanie inteligentnego domu?

Inteligentny dom gwarantuje, że oszczędzasz energię i że koszty użyteczności i wody są obniżone. Często zauważa się, że światła pozostają włączone, ponieważ ludzie są zbyt leniwi, aby wstać i odłączyć je. W inteligentnym domu będziesz mógł wyłączyć światła i inne urządzenia elektryczne, nawet gdy jesteś w łóżku i zaraz zasypisz.

Co odróżnia inteligentny dom od zwykłego domu?

Tylko wtedy, gdy urządzenia w prawdziwym ekosystemie inteligentnym domu są podłączone do innych urządzeń w systemie i współpracują, system jest uważany za naprawdę mądry. To także wtedy, gdy urządzenia zapewniają łączność poza usługą domową, na przykład umożliwienie użytkownikom kontrolowania urządzeń z odległości, a gdy urządzenia działają w harmonii z stylem życia użytkownika, a nie zakłócanie jej.

Czy dobrym pomysłem jest budowanie inteligentnych domów?

To jest najlepsze. Poziom bezpieczeństwa ludzi w inteligentnych domach znacznie się poprawił. Możesz użyć zdalnego zamka, aby zabezpieczyć dowolne drzwi w domu, o których możesz zapomnieć o zabezpieczeniu. Możesz także użyć inteligentnych gadżetów, aby mieć oko na swój dom - i ludzi, którzy mieszkają w nim.

Czy to prawda, że ​​inteligentne domy oszczędzają pieniądze?

Te energooszczędne przedmioty mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze na kosztach użyteczności przy jednoczesnym poprawie efektywności energetycznej. Aby uprościć swoje życie, dostępnych jest kilka inteligentnych gadżetów domowych. Urządzenia te automatyzują czynności w domu i dają kontrolę nad nimi za pośrednictwem aplikacji telefonicznej, a nawet poleceń głosowych. Jednak wiele z nich może zostać wykorzystanych do obniżenia kosztów energii i zaoszczędzenia pieniędzy.

Czy inwestowanie w inteligentny dom jest dobrą inwestycją?

Na dłuższą metę inteligentne gadżety są z pewnością warte Twojego pieniędzy, jeśli pozwalają ci zaoszczędzić pieniądze. Inteligentne termostaty umożliwiają zarządzanie temperaturą domu z telefonu lub głosem, a także pozwalają na ustanowienie harmonogramów i zasad, gdy systemy ogrzewania i klimatyzacji włączają i wyłączają.

Niektóre z głównych zalet inteligentnego domu mogą obejmować:

 • Nasze życie poprawia się na wiele sposobów, od oszczędzania czasu po więcej przyjemności.
 • Nadchodzi technologia domu nowej generacji. Zapewniliśmy pięć sposobów, aby poprawić naszą jakość życia.
 • Skraca czas. Niech inteligentny głośnik zrobił dla Ciebie śniadanie. Tylko mały dotyk.
 • Więcej kontroli inteligentna technologia zmienia sposób, w jaki kontrolujemy nasze systemy domowe, takie jak oświetlenie i ogrzewanie. System ogrzewania do automatyzacji inteligentnej domu z inteligentnymi termostatami.
 • Kontrola samochodu z telefonu pomaga czuć się bezpiecznie.
 • Inteligentne głośniki kontrolowane głosem mogą pomóc Ci spędzić mniej czasu na ekranie.
 • Głośniki w twojej sypialni również mogą pomóc Ci spać.
 • Dlaczego nie wykorzystać inteligentnego głośnika do słuchania muzyki, gdy zasypiasz? Spać podczas korzystania z inteligentnego głośnika?
 • Inteligentne domy pozwalają oszczędzać energię i obniżyć rachunki za prąd i wodę.
 • Możesz zatrudnić inteligentne urządzenia do monitorowania domu, a także innych, którzy tam mieszkają.
 • Aby uprościć swoje życie, dostępnych jest kilka inteligentnych gadżetów domowych.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.