Nasze kuchnie z minuty na minutę stają się coraz inteligentniejsze.

guide how to modern modern design smart smart design smart home smart kitchen

Nasze kuchnie z minuty na minutę stają się coraz inteligentniejsze, ponieważ technologia domowa rozwija się w szybkim tempie.

 

Smart Kitchen

Inteligentne kuchnie są w drodze.

Wyposażenie kuchni GoodHome Bamia obsługuje Wi-Fi, Bluetooth i NFC, umożliwiając sterowanie urządzeniami głosowymi. Możesz zaparzyć kawę i podgrzać piekarnik jadąc do domu z supermarketu. Dzięki kuchni Stevia firmy GoodHome możesz ustawić minutnik lub zapytać o czas gotowania posiłków za pomocą poleceń głosowych. Twój smartfon lub inteligentny głośnik może obsługiwać inteligentny sprzęt kuchenny GoodHome Bamia. Seria Hive Active Heating pozwala na sześć dziennych schematów ogrzewania i ciepłej wody, w tym sześciogodzinne doładowanie.

Możesz także sterować światłami za pomocą głosu lub smartfona. Współczesne kuchnie charakteryzują się czystymi liniami, odblaskowymi powierzchniami i niewielkim bałaganem. Klienci uwielbiają kuchnię GoodHome Stevia, ponieważ jest atrakcyjna i praktyczna. Aby uzyskać dodatkowe pomysły na nowoczesne kuchnie, zobacz nasz artykuł na temat współczesnego projektowania kuchni. Asortyment kuchenny GoodHome Alisma jest lakierowany w celu uzyskania bogatego koloru i połysku.

Inteligentne urządzenia mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i energię, ponieważ są energooszczędne, samodiagnozujące się i przystosowane do codziennej rutyny. Dziesięć lat temu nie polecalibyśmy ich, ale dziś uważamy, że przeważająca większość to dobra wartość.

Popraw jakość gotowania za pomocą podłączonego sprzętu.

Wraz z szybkim rozwojem technologii domowych nasze kuchnie z minuty na minutę stają się coraz bardziej „inteligentne”. Chcesz podgrzać piekarnik, gdy wracasz ze sklepu do domu? Nie ma problemu. Chcesz zaparzyć kawę leżąc w łóżku? Możesz zaprogramować swoją pralkę tak, aby uruchamiała się w dowolnym momencie. W rzeczywistości możesz to zrobić! Sterowanie urządzeniami gospodarstwa domowego i urządzeniami tylko za pomocą dźwięku głosu było niespotykane do niedawna. Inteligentne głośniki to dopiero początek tego, co nadejdzie w przyszłości. Dzięki Wi-Fi, Bluetooth i NFC możesz podłączyć inteligentne urządzenia kuchenne z dowolnego miejsca na świecie, od lodówki po pralkę. Rozumiemy, że to wszystko może wydawać się trochę przytłaczające, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci to wszystko zrozumieć. Kontynuuj czytanie, aby uzyskać najlepsze wskazówki, techniki i kreatywne pomysły, które pomogą Ci zaprojektować kuchnię przyszłości.

Inteligentna kuchnia

Sterowanie głosem jest dostępne w sprzęcie kuchennym GoodHome Bamia. Polecenie kontroluje czas, temperaturę i czas gotowania dla różnych posiłków. Pomysłowa funkcja kg w pralce Hoover wykorzystuje czujnik do ważenia ładunku i odpowiednio dostosowuje czas prania i zużycie wody. Inteligentne oświetlenie może poprawić Twoją postawę, codzienne życie i bezpieczeństwo. Nasze okapy i płyty grzejne GoodHome są również inteligentnie połączone. Mostek Philips Hue umożliwia dodanie do 50 świateł. Zautomatyzuj oświetlenie, aby wydawało się, że jesteś w domu. Dzięki funkcji geofencing Twoje światła mogą nawet powitać Cię w domu lub wyłączyć, gdy wyjdziesz. Nasi klienci uwielbiają naszą kuchnię GoodHome Stevia. Dostępne w kolorze argent i blanc et argent.

Mów za siebie.

Mówiąc o tym, głośniki sterowane głosem są bardzo przydatne w każdej części domu, ale są szczególnie przydatne w kuchni. Ustaw minutnik, przekonwertuj jednostki lub zapytaj o czas gotowania różnych posiłków za pomocą polecenia głosowego, jeśli masz Amazon Echo lub Google Smart Speaker. Aby mieć pewność, że suflet lub niedzielna pieczeń dla rodziny za każdym razem wyjdzie prawidłowo, wykonaj poniższe czynności, aby upewnić się, że tak się stanie. Jako dodatkowy bonus możesz poprosić swojego asystenta głosowego o odtworzenie muzyki, co jest świetne, gdy przyjmujesz gości lub chcesz śpiewać razem z potrawami podczas zmywania naczyń. Kiedy sprzątasz po sobie w kuchni, zwykle obie ręce są zajęte robieniem czegoś, niezależnie od tego, czy jest to siekanie, wycieranie czy mieszanie składników.Inteligentny głośnik eliminuje potrzebę zatrzymywania się i osuszania rąk przed włączeniem światła, naciśnięciem przycisku lub przerzucaniem kartek w książce kucharskiej, między innymi Asystent sterowany głosem to drugi zestaw rąk, którego zawsze używałeś chciałem, ale nie mogłem dostać się w twoje ręce.

Nawiąż kontakt z innymi.

Połączenie inteligentnych urządzeń ze smartfonem lub inteligentnym głośnikiem za pośrednictwem aplikacji pozwoli Ci w pełni je wykorzystać. W pralce Hoover jest funkcja inteligentnego kg, która wykorzystuje czujnik do ważenia ładunku i dostosowuje czas prania oraz zużycie wody w zależności od wagi. Zdalne sterowanie i monitorowanie urządzenia jest możliwe za pomocą smartfona. Wybierz program prania, dodaj płukania, zmień prędkość wirowania i temperaturę i gotowe. Rozpoczęcie cyklu prania może być nawet opóźnione; nie będziesz już mieć mokrej odzieży siedzącej godzinami w pralce! Dzięki naszym urządzeniom GoodHome Bamia możesz na nowo rozpalić swoją pasję do kuchni. Umieść patelnię na kuchence i dotknij interfejsu, aby natychmiast się podgrzać. Możesz także zatrzymać gotowanie w dowolnym momencie za pomocą jednego dotknięcia interfejsu. Połączyliśmy również nasze okapy kuchenne i płyty grzejne GoodHome za pomocą inteligentnego połączenia, które pozwala im automatycznie zmieniać współczynniki ekstrakcji.

Pozwól świecić światłu Przełączniki światła?

Kto naprawdę ich potrzebuje? Dzięki inteligentnemu oświetleniu możesz zarządzać oświetleniem w swoim domu za pomocą polecenia głosowego lub za pomocą smartfona do sterowania oświetleniem. Nie tylko to, ale inteligentne oświetlenie może poprawić nastrój, ułatwić codzienne życie i zapewnić bezpieczeństwo przez cały czas. Do mostka Philips Hue można podłączyć do 50 wybranych lamp. W pełni zautomatyzuj swoje światła, aby sprawić wrażenie, że jesteś w domu, nawet gdy Cię nie ma. Dodatkowo, korzystając z technologii geofencing, Twoje światła mogą być zaprogramowane tak, aby automatycznie włączały się po powrocie do domu lub wyłączały się, gdy wychodzisz z domu. Oświetlenie Philips Hue umożliwia zmianę atmosfery pomieszczenia. Wybierz białe światło, ciepłe światło lub inny kolor, który chcesz stworzyć idealną atmosferę. Wybierz spośród wielu świateł, żarówek i ściemniaczy.

Podkręć temperaturę o krok.

Dzięki serii Hive Active Heating można utworzyć do sześciu harmonogramów ogrzewania i ciepłej wody dziennie, a także sześciogodzinną funkcję doładowania, co pozwala na pełną kontrolę nad ogrzewaniem i ciepłą wodą z gdziekolwiek na świecie. Jeśli wybierasz się na wakacje, wystarczy, że poinformujesz Hive o swoich planach, a system grzewczy będzie „uśpił” aż do Twojego powrotu. I nie martw się o zamarznięte rury, ponieważ ochrona przed zamarzaniem aktywuje się automatycznie, gdy temperatura spadnie poniżej 70 stopni Celsjusza. Możliwe jest zaoszczędzenie do ponad stu funtów rocznie na kosztach ogrzewania, korzystając z inteligentnych systemów grzewczych, takich jak Hive lub Nest. Nest 3rd Generation Learning Thermostat to kolejny inteligentny termostat, który przyciągnął naszą uwagę. Następnie uczy się, jaką temperaturę lubisz, a następnie programuje się, aby podążać za Twoim naturalnym rytmem. Posiada wiele przydatnych funkcji, w tym możliwość regulacji zbiornika ciepłej wody i ściemniania wody, gdy Cię nie ma. Chociaż inteligentny termostat Nest obsługuje Wi-Fi i Bluetooth, nie wymaga połączenia Wi-Fi do działania; jeśli jednak masz połączenie Wi-Fi, dodatkowe funkcje są dostępne za pośrednictwem aplikacji Nest.

Przyjmij bardziej współczesny wygląd.

Ponieważ coraz więcej osób korzysta z inteligentnych technologii w swoich domach, naturalne jest, że projekt kuchni powinien odzwierciedlać te współczesne osiągnięcia. Kuchnie zaprojektowane we współczesnym stylu charakteryzują się czystymi liniami, odblaskowymi powierzchniami i brakiem bałaganu.Nasza kuchnia GoodHome Stevia jest ulubioną opcją wśród naszych klientów, ponieważ jest zarówno piękna, jak i funkcjonalna. Dostępna w różnych wykończeniach, w tym matowej szarości cynowej, połyskującym antracytowym, połyskującym kremowym i połyskującym białym. Drzwi w naszej ofercie kuchennej GoodHome Alisma są lakierowane, co nadaje im bogatą głębię koloru i piękny połysk. Celem jest stworzenie powierzchni podobnej do szkła, która będzie silnie odbijać światło i jest idealna do stosowania w niewielkich obszarach. Dostępne kolory to szary połysk i biały połysk. Jeśli szukasz bardziej nowoczesnych inspiracji kuchennych, zapoznaj się z naszym postem na temat współczesnych pomysłów na projektowanie kuchni.

Czym dokładnie jest inteligentna kuchnia?

Kiedy mówimy o inteligentnych kuchniach, zwykle mówimy o wszystkim, co jest związane z Internetem rzeczy (IoT), Bluetooth lub Wi-Fi. Biorąc pod uwagę, że inteligentne gadżety są połączone, można nimi zarządzać zdalnie za pomocą aplikacji na smartfona lub asystenta głosowego, takiego jak Amazon Alexa lub Google Home.

Co dokładnie oznacza „inteligentna kuchnia”?

Inteligentne kuchnie to takie, które mają na celu codzienne oszczędzanie zarówno energii, jak i czasu. Ich głównym celem jest bycie przyjaznym dla środowiska i wydajnym. Komponenty obejmują elementy elektryczne, przemyślany projekt i funkcje korzystne dla środowiska. Gotowanie staje się coraz bardziej popularne i używamy naszych gadżetów do różnych zadań.

Czy naprawdę warto mieć inteligentną kuchnię?

Korzystanie z inteligentnych urządzeń może pomóc w oszczędzaniu pieniędzy i energii, ponieważ są one energooszczędne, mogą wykrywać własne problemy i dostosowywać się do codziennej rutyny i użytkowania. Dziesięć lat temu nie sugerowalibyśmy ich, ale teraz uważamy, że zdecydowana większość z nich reprezentuje doskonały stosunek jakości do ceny.

Czym jest inteligentna kuchnia?

 • Wyposażenie kuchni GoodHome Bamia obsługuje Wi-Fi, Bluetooth i NFC, umożliwiając sterowanie głosowe urządzeniami.
 • Możesz zaparzyć kawę i podgrzać piekarnik jadąc do domu z supermarketu.
 • Dzięki kuchni Stevia firmy GoodHome możesz ustawić minutnik lub zapytać o czas gotowania posiłków za pomocą poleceń głosowych.
 • Twój smartfon lub inteligentny głośnik może obsługiwać inteligentny sprzęt kuchenny GoodHome Bamia.
 • Seria Hive Active Heating pozwala na sześć dziennych schematów ogrzewania i ciepłej wody, w tym sześciogodzinne doładowanie.
 • Możesz również sterować światłami za pomocą głosu lub smartfona.
 • Współczesne kuchnie to czyste linie, odblaskowe powierzchnie i mały bałagan.
 • Klienci uwielbiają kuchnię GoodHome Stevia, ponieważ jest zarówno atrakcyjna, jak i praktyczna.
 • Aby uzyskać dodatkowe pomysły na nowoczesne kuchnie, zobacz nasz artykuł na temat współczesnego projektowania kuchni.
 • Asortyment kuchni GoodHome Alisma jest lakierowany w celu uzyskania bogatego koloru i połysku.
 • Inteligentne urządzenia mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i energię, ponieważ są energooszczędne, samodiagnozujące się i przystosowane do codziennej rutyny.
 • Dziesięć lat temu nie polecalibyśmy ich, ale dziś uważamy, że przeważająca większość to dobra wartość.

Napisane przez
BrookPad Team

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals