Our kitchens are getting smarter by the minute.

Nasze kuchnie stają się mądrzejsze z każdej minuty.

Nasze kuchnie stają się mądrzejsze w ciągu minuty, gdy technologia domowa rozwija się w szybkim tempie.

 

Inteligentna kuchnia

Mądrzejsze kuchnie są w drodze.

Goodhome Bamia Kitchen Equipment to Wi-Fi, Bluetooth i NFC włączone, umożliwiając kontrolę głosu urządzeń. Możesz warzyć kawę i rozgrzać piekarnik podczas jazdy do domu z supermarketu. W kuchni Goodhome Stevia możesz ustawić licznik czasu lub zapytać o czas gotowania na posiłki z poleceniami głosowymi. Twój smartfon lub inteligentny głośnik może obsługiwać Goodhome Bamia Smart Kitchen Sprzęt. Seria Hive Active Heating pozwala na sześć dziennych schematów ogrzewania i ciepłej wody, w tym sześciogodzinny doładowanie.

Możesz także kontrolować światła za pomocą głosu lub smartfona. Współczesne kuchnie obejmują czyste linie, powierzchnie odblaskowe i mały bałagan. Klienci uwielbiają kuchnię Goodhome Stevia, ponieważ jest zarówno atrakcyjna, jak i praktyczna. Aby uzyskać dodatkowe nowoczesne pomysły na kuchnię, zobacz nasz artykuł na temat współczesnego projektowania kuchni. Goodhome Alisma Kitchen Range jest lakierowany pod kątem bogatego koloru i połysku.

Inteligentne urządzenia mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i energię, ponieważ są one energooszczędne, samo zdiagnozowani i dostosowywalne do codziennej rutyny. Nie polecilibyśmy ich dziesięć lat temu, ale dziś uważamy, że przytłaczająca większość ma dobrą wartość.

Popraw jakość gotowania za pomocą połączonego sprzętu.

Wraz z szybkim postępem technologii domowej nasze kuchnie stają się bardziej „inteligentne” z każdej minuty. Chcesz podgrzej piekarnik, gdy jesteś w drodze do domu ze sklepu? Nie ma problemu. Chcesz zrobić kawę, leżąc w łóżku? Możesz zaprogramować swoją pralkę, aby zacząć za każdym razem, gdy będziesz. Możesz to zrobić! Do niedawna kontrolowanie urządzeń i urządzeń gospodarstwa domowego z jedynie dźwiękiem twojego głosu było niespotykane. Inteligentne głośniki to dopiero początek tego, co ma nadejść w przyszłości. Dzięki Wi-Fi, Bluetooth i NFC możesz połączyć swoje inteligentne urządzenia kuchenne z dowolnego miejsca na świecie, od lodówki po pralkę. Rozumiemy, że wszystko może wydawać się trochę przytłaczające, więc jesteśmy tutaj, aby pomóc ci zrozumieć to wszystko. Kontynuuj czytanie najlepszych wskazówek, technik i kreatywnych pomysłów, które pomogą Ci w zaprojektowaniu kuchni przyszłości.

Sprawiając, że Twoja kuchnia jest mądrzejsza

Kontrola głosu jest dostępna na sprzęcie kuchennym Goodhome Bamia. Komenda kontroluje czas, ciepło i okres gotowania dla różnych posiłków. Pomysłowa funkcja KG w pralce Hoover wykorzystuje czujnik do zważenia obciążenia i odpowiednio dostosowuje czas trwania prania i zużycie wody. Inteligentne oświetlenie może zwiększyć twoje nastawienie, codzienne życie i bezpieczeństwo. Nasze kaptury i płyty kuchenne Goodhome są również elegancko połączone. Most Philips Hue pozwala zsumować do 50 świateł. Zautomatyzuj swoje światła, aby wyglądało na to, że jesteś w domu. Dzięki geofencecji twoje światła mogą nawet powitać cię do domu lub wyłączyć się po wyjściu. Nasi klienci uwielbiają naszą kuchnię Goodhome Stevia. Dostępny w argent i blanc i argent.

Mów sam.

Mówiąc o tym, głośniki kontrolowane głosem są bardzo przydatne w każdym obszarze domu, ale są szczególnie przydatne w kuchni. Ustaw licznik, przekonwertuj jednostki lub zapytaj o czas gotowania na różne posiłki za pomocą polecenia głosowego, jeśli masz Amazon Echo lub Google Smart Greleger. Aby upewnić się, że Twoja sufle lub niedziela pieczeń dla rodziny wychodzą prawidłowo za każdym razem, wykonaj poniższe kroki, aby upewnić się, że tak. Jako dodatkowy bonus możesz poprosić asystenta głosowego o odtwarzanie muzyki, co jest świetne, gdy bawicie gości lub chcesz śpiewać wraz z potrawami podczas naczyń. Kiedy sprzątasz po sobie w kuchni, obie ręce są zwykle zajęte, robiąc coś, czy to siekanie, wycieranie czy mieszanie składników. Inteligentny głośnik eliminuje potrzebę zatrzymania się i wysuszania dłoni przed włączeniem światła, naciśnięciem przycisku lub przeglądania strony w książce z przepisami. Asystent kontrolowany głosem jest drugim zestawem rąk, którego zawsze chciałeś, ale nie mogłeś całkiem dostać.

Skontaktuj się z innymi.

Podłączenie inteligentnych urządzeń ze smartfonem lub inteligentnym głośnikiem za pośrednictwem aplikacji pozwoli ci jak najlepiej wykorzystać z nich. W pralce Hoover istnieje inteligentna funkcja KG, która wykorzystuje czujnik do zważenia obciążenia i dostosowuje czas trwania mycia i zużycie wody w zależności od wagi. Zdalne sterowanie i monitorowanie urządzenia jest możliwe za pomocą smartfona. Wybierz program do prania, dodaj płukanie, zmień prędkość wirowania i temperaturę, a jesteś gotowy. Początek cyklu prania może być nawet opóźniony; Nie będziesz już mieć mokrego odzieży siedzącej w pralce przez wiele godzin! Dzięki naszym urządzeniom Goodhome Bamia możesz ożywić swoją pasję do kuchni. Umieść patelnię na kuchence i dotknij interfejsu, aby Twoja patelnia natychmiast się rozgrzała. Możesz także zatrzymać gotowanie w dowolnym momencie, gdy trzeba za pomocą jednego dotyku interfejsu. Połączyliśmy również nasze maski i płyty do gotowania Goodhome za pośrednictwem inteligentnego połączenia, co pozwala im automatycznie zmienić wskaźniki ekstrakcji.

Pozwól, aby światło świeciły przełączniki światła?

Kto ich naprawdę potrzebuje? Dzięki inteligentnemu oświetleniu możesz zarządzać oświetleniem w domu za pomocą polecenia głosowego lub za pomocą smartfona do sterowania światłami. Nie tylko to, ale inteligentne oświetlenie może poprawić Twój nastrój, ułatwić codzienne życie i zapewnić bezpieczeństwo przez cały czas. Możliwe jest podłączenie do 50 świateł wybranego na most Philips Hue. Zautomatyzuj swoje światła, aby sprawić wrażenie, że jesteś w domu, nawet jeśli nie. Ponadto, stosując technologię geofenCing, światła można zaprogramować, aby automatycznie włączał się po powrocie do domu lub wyłączasz się po wyjściu z domu. Światła Philips Hue zapewniają możliwość zmiany atmosfery przestrzeni. Wybierz białe światło, ciepłe światło lub inny kolor, który chcesz stworzyć idealną atmosferę. Wybierz z różnych świateł, żarówek i przełączników ściemniacza.

Podkręć ciepło o wycięcie.

Dzięki serii Hive Active Heating możesz stworzyć do sześciu harmonogramów ogrzewania i gorącej wody dziennie, a także sześciogodzinną funkcję wzmocnienia, umożliwiając pełną kontrolę nad ogrzewaniem i gorącą wodą z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli jedziesz na wakacje, wszystko, co musisz zrobić, to poinformować o swoich planach, a Twój system grzewczy „spał”, dopóki nie wrócisz. I nie martw się o zamrożone rury, ponieważ ochrona mrozu automatycznie aktywuje się, jeśli temperatura spadnie poniżej 70 stopni Celsjusza. Można zaoszczędzić do ponad stu funtów rocznie na kosztach ogrzewania, wykorzystując inteligentne systemy grzewcze, takie jak Hive lub Nest. Termostat uczenia się Nest 3rd Generation to kolejny inteligentny termostat, który przykuł naszą uwagę. Następnie dowiaduje się, jaką temperaturę lubisz, a następnie programuje się podążać za naturalnym rytmem. Ma wiele przydatnych funkcji, w tym możliwość regulacji zbiornika gorącej wody i odrzucania się. Chociaż Nest Smart Thermostat jest włączony Wi-Fi i Bluetooth, nie wymaga funkcjonowania połączenia Wi-Fi; Jeśli jednak masz połączenie Wi-Fi, dodatkowe możliwości są dostępne za pośrednictwem aplikacji Nest.

Podejmij bardziej współczesny wygląd.

Ponieważ coraz więcej osób korzysta z inteligentnych technologii w swoich domach, naturalne jest, że projekt kuchni powinien odzwierciedlać te współczesne postępy. Kuchnie zaprojektowane we współczesnym stylu charakteryzują się czystymi liniami, odbijającymi powierzchnią i brakiem bałaganu. Nasza kuchnia Goodhome Stevia jest ulubioną opcją wśród naszych klientów, ponieważ jest zarówno piękna, jak i funkcjonalna. Dostępne w różnych wykończeniach, w tym matowy cyna szarość, połysk antracytu, krem ​​z połyskiem i biały połysk. Drzwi w naszej gamie kuchennej Goodhome Alimsa są lakierowane, co daje im bogatą głębię koloru i piękny połysk. Celem jest tworzenie szklanej powierzchni, która jest bardzo odblaskowa i idealna do stosowania w małych obszarach. Gloss Grey and Gloss White to dostępne kolory. Jeśli szukasz bardziej nowoczesnej inspiracji kuchennej, sprawdź nasz post na temat współczesnych pomysłów na projekt kuchni.

Czym dokładnie jest inteligentna kuchnia?

Kiedy mówimy o inteligentnych kuchniach, ogólnie mówimy o wszystkim, co jest powiązane z Internetem rzeczy (IoT), Bluetooth lub Wi-Fi. Biorąc pod uwagę, że inteligentne gadżety są połączone, można je zarządzać zdalnie za pomocą aplikacji na smartfony lub asystenta głosowego, takiego jak Amazon Alexa lub Google Home.

Co dokładnie oznacza „inteligentna kuchnia”?

Inteligentne kuchnie to te, które mają na co dzień oszczędzać zarówno energię, jak i czas. Ich głównym celem jest bycie przyjaznym dla środowiska i wydajności. Komponenty obejmują elementy elektryczne, przemyślane design i ekologicznie korzystne cechy. Gotowanie staje się coraz bardziej popularne i używamy naszych gadżetów do różnych zadań.

Czy naprawdę warto mieć inteligentną kuchnię?

Zastosowanie inteligentnych urządzeń może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i energię, ponieważ są one energooszczędne, mogą wykryć własne problemy i może dostosować się do codziennej rutyny i użytkowania. Nie zasugerowalibyśmy ich dziesięć lat temu, ale teraz uważamy, że zdecydowana większość z nich stanowi doskonały stosunek jakości do ceny.

Co to jest inteligentna kuchnia?

 • Goodhome Bamia Kitchen Equipment to Wi-Fi, Bluetooth i NFC włączone, umożliwiając kontrolę głosu urządzeń.
 • Możesz warzyć kawę i rozgrzać piekarnik podczas jazdy do domu z supermarketu.
 • W kuchni Goodhome Stevia możesz ustawić licznik czasu lub zapytać o czas gotowania na posiłki z poleceniami głosowymi.
 • Twój smartfon lub inteligentny głośnik może obsługiwać Goodhome Bamia Smart Kitchen Sprzęt.
 • Seria Hive Active Heating pozwala na sześć dziennych schematów ogrzewania i ciepłej wody, w tym sześciogodzinny doładowanie.
 • Możesz także kontrolować światła za pomocą głosu lub smartfona.
 • Współczesne kuchnie obejmują czyste linie, powierzchnie odblaskowe i mały bałagan.
 • Klienci uwielbiają kuchnię Goodhome Stevia, ponieważ jest zarówno atrakcyjna, jak i praktyczna.
 • Aby uzyskać dodatkowe nowoczesne pomysły na kuchnię, zobacz nasz artykuł na temat współczesnego projektowania kuchni.
 • Goodhome Alisma Kitchen Range jest lakierowany pod kątem bogatego koloru i połysku.
 • Inteligentne urządzenia mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i energię, ponieważ są one energooszczędne, samo zdiagnozowani i dostosowywalne do codziennej rutyny.
 • Nie polecilibyśmy ich dziesięć lat temu, ale dziś uważamy, że przytłaczająca większość ma dobrą wartość.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.