Purchasing a toilet and a toilet seat: a buying guide

Kupowanie toalety i toalety: przewodnik kupujący

Dowiedz się więcej o przewodniku zakupowym dla toalet i toalet.

Kupowanie toalety i toalety: przewodnik kupujący

Przewodnik po zakupie toalety i toalety

Toaleta jest drugim najczęściej wykorzystywanym przedmiotem łazienkowym po zlewie. Średnica czopu i rur gleby pomoże ci wybrać odpowiednią. Toalety w pobliżu sprzężonych są w dwóch stylach: z tyłu i tylnej części, z przodu i z boku. Przed zakupem nowej toalety zmierz wysokość, średnicę (czopu i rury glebowej) oraz umieszczenie rur glebowych. Ponieważ nie można czołgać się pod lub wokół rur, toalety z powrotem do ściany są trudniejsze do czyszczenia niż toalety z otwartym obrońcą.

Nasze toalety zużywają do sześciu litrów wody o za każdym razem. Cooke & Lewis Serina to toaleta na niskim poziomie z ukrytą rurą spłukiwaną i cysterną. Linie toaletowe Cavally & Teesta wytwarzają dwa potężne ostrza wodne, które krążą wokół miski, wysadzając brud. Toalety mają zwykle 35-38 cm (14-15 cali) wysokości od podłogi do miski. Po podjęciu decyzji w toalecie należy wziąć pod uwagę kształt miski.

Siece na miękkie sedesy są doskonałe dla tych, którzy nie lubią usłyszeć zawalenia się pokrywki lub siedzenia. Sposoby szybkiego wydania umożliwiają łatwiejsze czyszczenie i lepszą higienę. Niektóre sedesy zawierają wbudowany mechanizm dopasowania zawiasów z najwyższej półki, dzięki czemu instalacja jest łatwiejsza i szybsza.

Ciesz się doświadczeniem w łazience z naszymi wygodnymi i eleganckimi wyborami.

Nowy WC jest o wiele trudniejszy do entuzjazmu niż nowy zlew, wannę lub prysznic, jeśli chodzi o modernizację lub remont łazienki lub szatni. Ponieważ jednak drugi najczęściej używany obiekt w łazience (po zlewie) konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na skromną toaletę. Z naszego wyboru będziesz w stanie odkryć coś, co będzie działać dla wielkości i stylu Twojej przestrzeni, a także ograniczeń finansowych. Pomożemy Ci również dowiedzieć się nieco więcej o Twojej hydraulice i tym, jak podjąć decyzję, która jest zarówno przyjazna dla środowiska, jak i ekonomiczna dla twojego miernika wodnego.

Zanim zaczniesz, rozważ następujące czynności:

Aby podjąć świadomą decyzję o zakupie toalety, niezależnie od tego, czy po prostu aktualizujesz istniejącą toaletę, czy zastępujesz cały system w ramach ponownego dopasowania, pomaga zapoznać się z systemem hydraulicznym. Spójrz na następujące punkty przed przejściem.

Łącząc fajkę glebową i czop z razem

Kiedy spłukujesz toaletę, czop jest okrągłym wyjściem z tyłu patelni, która łączy ją z rurą glebową. W oparciu o toaletę czop może być podłączony do rur gleby pionowo, w lewo lub w prawo lub do obu stron miski toaletowej. Rura gleba jest połączona z rurą odpływową, która pozwala na kierowanie odpadów do systemu ścieków. Jeśli chcesz użyć innego rodzaju toalety, musisz najpierw ustalić, w jaki sposób to połączenie zostanie ustanowione. Aby to zrobić, musisz zmierzyć wysokość, średnicę (zarówno czopu, jak i rury glebowej) oraz lokalizację rur glebowych w toalecie przed zakupem jednej, która z nią będzie działać. Jeśli czop i rura gleba to różne wysokości, możesz użyć elastycznego złącza, aby je połączyć - po raz kolejny musisz znać średnicę czopu i rury glebowej, aby określić, które połączenie jest dla Ciebie odpowiednie.

Blisko połączone

Toalety w pobliżu sprzężonych są dostępne w dwóch odrębnych konfiguracjach: powrót do ściany lub po drugiej stronie. Dostępne są obie konfiguracje. Otwarte tylne toalety są szczególnie zbudowane, aby zapewnić przestrzeń z tyłu patelni, aby mogła łączyć się z rurą glebową z dowolnego kierunku - na przykład przyjąć toaletę z zamkniętą jawo, która ma miejsce z tyłu toalety patelnia. Żeliwna rura przymocowana do ściany wewnętrznej jest dobrym przykładem tego, jak ten projekt działa dobrze, gdy rury gleby nie można łatwo przesuwać. Wiele starszych domów ma takie żelazne rury. Patelka z tyłu do ściany (znana również jako całkowicie zawoalowana) toaleta ma strony, które rozciągają się prosto z tyłu i dotykają ściany; Nie należy tego mylić z toaletą tylną do ścian, która ma ukrytą cysternę z tyłu toalety. Powrót do ściany toalety z blisko sprzężone są trudniejsze do utrzymania czyste niż toalety na otwartym obrocie, ponieważ nie trzeba czołgać się pod lub wokół rur. Są również droższe niż alternatywy otwarte.

Toaleta o niskiej wysokości siedzenia

Podczas korzystania z toalety niskiego poziomu patelnia i cysterna są oddzielone rurą spłukiwaną; Jednak, jak sama nazwa wskazuje, rura jest znacznie krótsza, a cysterna jest zamontowana znacznie niżej na ścianie niż na standardowej toalecie. Gdy nie ma wystarczającej ilości miejsca na toaletę wysokiego poziomu-na przykład, jeśli nad toaletą znajduje się okno lub półki-toaleta na niskim poziomie zapewnia konwencjonalny wygląd. Zobacz, jak model Cooke i Lewis Serina jest uproszczony w tej wersji niskiego poziomu.

Z powrotem o ścianę

Powrót do toalet ściennych, które są powszechne na kontynencie, zawierają cysterny, które są ukryte lub ukryte. Cysterna może być ukryta za fałszywą ścianą lub zintegrowaną z szafką, która służy w ramach ogólnego projektu i układu łazienki.

Przymocowany do ściany

Jeśli chcesz współczesny wygląd, najlepsza opcja jest zawarta na ścianie toaleta. Ponieważ nie dotyka podłogi, tworzy poczucie większej przestrzeni, jednocześnie umożliwiając sprzątanie pod toaletą. Toaleta wisząca na ścianie, podobnie jak toaleta z tyłu do ściany, ma spłuczkę ukrytą przed widokiem. Jeśli chcesz zawiesić tę toaletę ze ściany, potrzebujesz ramy montażowej na ścianie, którą możesz dostosować do dowolnej wysokości (w granicach rozsądku).

Cechy toalety, toalety z dwoma flushami

Czy zdałeś sobie sprawę, że około 22% naszej wody* jest zmarnowane przez spłukiwanie? Szybko się sumuje, gdy weźmie się pod uwagę, że pojedynczy spłukanie z jednej z naszych toalet może zużyć do sześciu litrów wody. Korzystając z cysterny podwójnej spłukiwania, możesz wybrać, czy potrzebujesz pełnego spłukiwania, czy zmniejszonego spłukiwania, i możesz regulować ilość wody używanej przez naciśnięcie przycisków lub ciągnięcie dźwigni. Zmniejszone spłukiwanie zużywa zaledwie cztery litry wody, co czyni ją znacznie bardziej przyjazną dla środowiska. Zbadaj etykietę wody w każdej toalecie, którą rozważasz zakup, aby zobaczyć, jak jest to wydajne. * Zaufanie oszczędności energii jest źródłem tych informacji. „At Home with Water 2” został wydany w 2015 roku.

Toalety bez chodaków

Rozważ nasze linie toaletowe Cavally & Teesta bez krawędzi, jeśli szukasz toalety, która jest zarówno atrakcyjna, jak i wysokiej wydajności pod względem zużycia wody. Jedyny w swoim rodzaju projekt generuje dwa mocne ostrza wody, które poruszają się po misce, wysadzając wszelkie brud i brud na ich drodze. Oprócz tego mają cichszy mechanizm spłukiwania. Możliwe jest również włączenie zakresów Cavally i Teesta do pozostałej części łazienki, z dopasowanymi basenami.

Wysokość toalety

Toalety mają zazwyczaj 35 do 38 cm (lub od 14 do 15 cali) wysokości od dołu do górnej części miski, zgodnie ze standardami branżowymi. Z drugiej strony możesz odkryć, że umieszczenie toalety na innej wysokości jest dla Ciebie wygodniejsze. Sprawdź nasze toalety zamontowane na ścianie-po sprawdzeniu kanalizacji możesz dostosować miskę na dowolną wysokość dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

Projekt i formularz

Nie musisz martwić się kolorem, jeśli chodzi o projekt łazienki, łazienki lub szatni, ponieważ możesz wybrać toaletę z różnych kolorów. Wszystkie nasze toalety są białe, co pozwala im wtopić się z dowolną kolorystyką. Po wybraniu toalety należy wziąć pod uwagę formę miski toaletowej. Przestrzeń i komfort powinny być Twoimi głównymi obawami w tej sytuacji. Wybór okrągłej miski toaletowej jest inteligentną opcją dla mniejszej łazienki lub łazienki, podczas gdy konwencjonalna owalna miska jest wygodniejsza, ale zajmuje nieco więcej miejsca na podłodze. A a bardziej współczesny wygląd, co powiesz na kwadratową miskę?

Siedziki są dostępne w różnych stylach i kolorach.

Gdy tylko zdecydujesz się na to, jak chcesz toalety, nadszedł czas, aby rozważyć miejsca i które funkcje będą dla Ciebie najbardziej korzystne. Jeśli chodzi o wybór sedesu, istnieje wiele różnych rodzajów materiałów do rozważenia, w tym plastik i polipropylen, żywica, drewno i bambus, żeby wymienić tylko kilka. Plastik i polipropylen są bardzo długotrwałymi materiałami. Może również wstrzykiwać poczucie zabawności i indywidualności do łazienki za pomocą wzorów i jasnych kolorów. Można je wykorzystać w połączeniu z resztą przestrzeni, aby stworzyć prawdziwe poczucie spójności. Alternatywnie, możesz użyć drewna lub bambusa .. grzejnik i bardziej konwencjonalny wygląd, dobrze pasuje do właściwości historycznych. Nasza kolekcja obejmuje różnorodne kolory, które mogą być używane do koordynowania z meblami łazienkowymi i topami roboczymi, aby stworzyć spójny projekt łazienki.

Toalety z miękką funkcją zamykania

Miękkie bliskie siedzenia są idealne, jeśli jesteś zmęczony słyszeniem pokrywki lub fotela. Gwarantują, że pokrywka lub siedzenie zawsze zamyka się delikatnie, zmniejszając zużycie i obciążyło siedzenie i patelnię.

Toalety, które są proste do zainstalowania

Uniwersalny zawias to funkcja, która ułatwia i szybciej instalowanie sedesu w dowolnej pozycji w toalecie, a także dostosowanie szerokości i długości sedesu, aby zagwarantować stabilność. Niektóre z naszych sedesów są wyposażone w wbudowany mechanizm dopasowywania zawiasów, co sprawia, że ​​instalacja jest szybsza i mniej trudna niż wcześniej. Zawias mają mechanizm szybkiego uwalniania do prostego usuwania, umożliwiając dokładniejsze czyszczenie i ulepszoną higienę.

Kupowanie toalety i toalety: przewodnik kupujący

 • Toaleta jest drugim najczęściej wykorzystywanym przedmiotem łazienkowym po zlewie.
 • Średnica czopu i rur gleby pomoże ci wybrać odpowiednią.
 • Toalety w pobliżu sprzężonych są w dwóch stylach: z tyłu i tylnej części, z przodu i z boku.
 • Przed zakupem nowej toalety zmierz wysokość, średnicę (czopu i rury glebowej) oraz umieszczenie rur glebowych.
 • Ponieważ nie można czołgać się pod lub wokół rur, toalety z powrotem do ściany są trudniejsze do czyszczenia niż toalety z otwartym obrońcą.
 • Nasze toalety zużywają do sześciu litrów wody o za każdym razem.
 • Cooke & Lewis Serina to toaleta na niskim poziomie z ukrytą rurą spłukiwaną i cysterną.
 • Linie toaletowe Cavally & Teesta wytwarzają dwa potężne ostrza wodne, które krążą wokół miski, wysadzając brud.
 • Toalety mają zwykle 35-38 cm (14-15 cali) wysokości od podłogi do miski.
 • Po podjęciu decyzji w toalecie należy wziąć pod uwagę kształt miski.
 • Siece na miękkie sedesy są doskonałe dla tych, którzy nie lubią usłyszeć zawalenia się pokrywki lub siedzenia.
 • Sposoby szybkiego wydania umożliwiają łatwiejsze czyszczenie i lepszą higienę.
 • Niektóre sedesy zawierają wbudowany mechanizm dopasowania zawiasów z najwyższej półki, dzięki czemu instalacja jest łatwiejsza i szybsza.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.