Renaissance of the bidet, developed centuries ago growing in popularity

Renesans bidet, rozwinięty stuleci temu, rosnąca popularność

W jaki sposób Bidety stają się coraz bardziej popularne i jak mogą pomóc w codziennej higiedzie.

Jak długo był w pobliżu bidet?

Jak długo był w pobliżu bidet?

 Czym dokładnie jest bidet?

Oto, co musisz przeczytać o przeszłości bidet, od starożytnych wiader po srebrny bidet Napoleona. Bidety, w najbardziej podstawowej formie, znajdują się małe garnki z wodą ze specjalnym kubkiem do nalewania. Obejmują one od najbardziej podstawowych do całkowicie robotycznych załączników sedesowych z samoczyszczącym się technologią przeciwdrobnoustrojową i celem laserowym. Niektórzy ludzie lubią bidetki, a inni ich gardzą, ale bez względu na swoje uczucia powinieneś być ciekawy, skąd pochodzą i kto jako pierwszy ich użył. Bidenet to miska lub pojemnik, który usiadł, aby umyć ludzkie narządy płciowe, krocze, wewnętrzne pośladki i odbytu. Nowa wersja ma hydrauliczne źródło wody, a także otwarcie drenażu. Jest używany po defekacji, a także podczas stosunku płciowego i podczas jego stosunku płciowego. Może być również używany do mycia stóp, z ładowaniem ich wodą lub bez niego. W wielu narodach europejskich każda łazienka z miską toaletową musi mieć bidet. Począł się początkowo na korytarzu, między garnkiem komnatycznym a łóżkiem małżeńskim, ale teraz znajduje się w łazience, w pobliżu miski toaletowej.

·         W swojej najbardziej podstawowej formie bidetki to małe garnki z wodą z unikalnym kubkiem.
·        Różnią się od najbardziej fundamentalnych do w pełni robotycznych załączników toaletowych z samoczyszczącym się technologią przeciwbakteryjną i celami laserowymi.

Gdzie po raz pierwszy pojawił się bidet?

Czy termin „bidet” nie ma bardzo europejskiego pierścienia? Argumentem wśród naukowców jest to, czy Włosi lub Francuzi wynalazli pierwsze powszechnie przyjęte fantazyjne urządzenie bidet. Arystokratyczni Francuzi mogą umyć ręce w porcelanowej wannie z wykwintną wkładką i dziełami artystycznymi ustawionymi w ozdobny tron ​​mahoniowy. Srebrny bidet Napoleona Bonaparte, który nosił ze sobą przez wiele swoich podróży, był jednym z najbardziej znanych bidetów w czasach współczesnych. „Bidet” to francuski termin „kucyka”. To słowo najprawdopodobniej wymyślono jako eufemizm dla sposobu, w jaki można by się sprzątać fantazyjną miskę. Bogaci członkowie francuskiego społeczeństwa nie byli tam po to, by „spłukać swoje tyłki w misce”, ale raczej „odwiedzić Le Bidet”, aby „odwiedzić Le Bidet”. Czy to nie brzmi dużo ładniej? Zobacz, które kraje mają pierwsze bidety w naszej interaktywnej galerii.

·         Arystokratyczni Francuzi mogą umyć ręce w porcelanowej wannie z skomplikowaną wkładką i dziełami artystycznymi umieszczonymi w skomplikowanym drewnianym siedzeniu.
·         Francuskie słowo „kucyka” to „bidet”.
·         Termin ten najprawdopodobniej powstał jako metafora sposobu, w jaki można się posprzątać, chroniąc fantazyjną miskę.

Jak bidet stał się tak popularny?

Skromny francuski rzemieślnik mebli wymyślił pierwszy bidet. Są teraz zaprojektowane i opracowane na całym świecie. Ludzie z tak odległych, jak Chiny byli podekscytowani, aby uzyskać nowe francuskie mody, perfumy i meble. Inne to zwykła przenośna broń natryskowa, podczas gdy inni strzelają do jednego strumienia wody i mają kilka wylewków. Możesz także otrzymać w pełni zautomatyzowany bidet z robotycznymi wylewanymi czyszczeniem, technologią przeciwdrobnoustrojowego dezynfekcji i pokrywkami wykrywania ruchu, jeśli jesteś gotowy wydać dużo pieniędzy. Pokazuje również, że jeśli opracujesz przyzwoitą technologię, nie ma ograniczeń co do tego, jak daleko można go nosić.

·         Pierwszy bidet został opracowany przez skromnego francuskiego pracownika mebli.
·         Obecnie są poczęte i tworzone na całym świecie.
·         Ludzie z tak odległych, jak Chiny chętnie zdobyli najnowsze francuskie ubrania, zapachy i meble.

Jak ewoluował bidet?

Bidet to nisko standująca miska umieszczona obok toalety. Podgrzewane krzesła, wysuwane odrzutowce, automatyczne czujniki, automatyczne suszarki, a nawet dezodoryzatory są teraz włączone do nowych bidetów. Każda lista życzeń estetycznych i konsumenckich w łazience może być dostosowana przez bidet. Według New York Times Post, pierwszym bidetem była francuska innowacja, która została odrzucona przez Anglików, a sentyment rozprzestrzenił się wokół stawu po II wojnie światowej. Bidet nigdy nie był powszechny w Stanach Zjednoczonych, ponieważ był synonimem niemoralności. Japończycy wynalazli drugi bidet, który jest obecnie nazywany najczęstszym bidetem w Japonii. Większość łazienek w Stanach Zjednoczonych nie jest wystarczająco duża, aby pomieścić dodatkowy bidet. W latach 80. japońska firma Toto przepakowała bidet Arnolda Cohena jako gadżet kombinowany w toalecie. Większość ludzi, którzy dorastali z bidetem, uważa za niehigieniczne, aby go przegapić, podczas gdy inni, którzy nigdy nie używali papieru, wydają się myśleć podobnie. Producenci tacy jak BrookPad opracowują nowe modele bidet lub integrują sprzęt do czyszczenia spodu do toalet. Nowa strategia może pomóc Bidetetowi dotrzeć do większej liczby osób w Stanach Zjednoczonych. Bidet nadal nie jest powszechnie dostępny w Stanach Zjednoczonych i niektórych krajach europejskich, ale zyskuje popularność w innych krajach, takich jak Japonia, gdzie jest używany w ponad połowie wszystkich gospodarstw domowych.

Jakie są najważniejsze aspekty ewolucji bidetów?

·         Bidenet to mały basen, który znajduje się obok toalety.
·         Nowe bidety mają teraz podgrzewane siedzenia, chowane strumienie czyszczące, zautomatyzowane czujniki, zautomatyzowane suszarki, a nawet dezodoryzatory.
·         Drugi bidet, który jest obecnie najczęstszym bidetem w Japonii, został stworzony przez Japończyków.
·         Większość łazienek w Stanach Zjednoczonych jest zbyt mała, aby pozwolić na drugi bidet.

Jakie są perspektywy bidetów i toalet?

Inteligentne dane mogą monitorować chorobę, wzorce snu i wykorzystanie narkotyków oprócz aktywności serca i ćwiczeń. Według przedsiębiorców, takich jak przedsiębiorcy BrookPad, zrewolucjonizowałby osobiste samopoczucie, udzielając precyzyjnych leków bardziej dostępnych i niedrogich dla klientów. Z pewnością użyłeś również terminu „uczenie maszynowe”. Toaleta może być bogatym źródłem danych, które można wykorzystać do ulepszenia testów zdrowotnych i powiadomienia cię, gdy cokolwiek jest nieprawidłowe. Korzystając z danych szkoleniowych i algorytmów uczenia maszynowego, można opracować modele matematyczne w celu renderowania prognoz. Mikrobiota żołądkowo -jelitowa, na której wpływ ma status pokarmu i odżywiania, ma wpływ na zdolność organizmu do prawidłowego pracy. Podróż do zostania analitykiem stolca nie jest dobrze podróżowana, ale analiza odpadów ludzkich może przynieść przełomowe wyniki zdrowotne. Ludzie samodzielnie podejmują rolę menedżerów zdrowia. Toto wymyślił „inteligentną łazienkę” w latach 80., z urządzeniami, które ogrzewałyby cię i wyczyściłyby w toalecie kliknięciem jednego klucza. Przyszłość sektora opieki zdrowotnej to inteligentna łazienka, która skanuje biometrię. Badania moczowe ujawnią szczegóły dotyczące korzystania z kawy, a także tego, jak często ćwiczymy. Inteligentne toalety są używane przez niewielką liczbę osób prywatnych, a także placówki medyczne, takie jak kliniki i obiekty na wysokim poziomie. BrookPad Lab jest w stanie wprowadzić inteligentne toalety do sektora konsumenckiego w prawie funkcjonalnym stanie. Korzystając z tańszego czujnika i wyrafinowanego urządzenia przetwarzania danych, możliwe jest posiadanie odpowiednich szczegółów do monitorowania tego, co występuje w ludzkim układzie trawiennym. Więcej badań nad możliwym skutkami wykorzystania tej technologii zapewniłyby obywatelom większą wiedzę i pomogłyby im dokonywać wyborów w najbliższej przyszłości.

Jakie są najlepsze perspektywy bidet i toalety?

·         Oprócz aktywności i ćwiczeń serca inteligentne dane mogą śledzić choroby, nawyki snu i stosowanie leków.
·         Według firm takich jak BrookPad, inteligentne toalety przekształcą zdrowie osobiste, dzięki czemu precyzyjne leki są bardziej dostępne i niedrogie dla użytkowników.
·         Użyłeś również wyrażenia „Uczenie maszynowe”.
·         Toaleta może być cennym źródłem danych, które można wykorzystać do poprawy testów zdrowotnych i ostrzegania, gdy coś jest nie tak.
·         Aby dokonać prognoz, modele matematyczne można budować za pomocą danych szkoleniowych i technik uczenia maszynowego.

Czy po użyciu bidet czyścisz ręce?

Po użyciu bidet jest łatwe do wyczyszczenia. Wytrzyj lub delikatnie wytrzyj mokre obszary, aby wchłonąć nadmiar wody. Należy pamiętać, że obszar jest już czysty; Proste ścierecie lub DAB powinny wystarczyć. Proponujemy wykorzystanie papieru toaletowego lub ręcznika, które większość ludzi ma już w swoich toaletach. Bidety o najwyższej jakości wyczyszczą tył lepiej niż jakakolwiek ilość ściereczek. Wytrzyj lub delikatnie wytrzyj mokre obszary, aby wchłonąć nadmiar wody. Mycie pleców jest podobne do czyszczenia roweru górskiego - lub prawie wszystkiego innego. Jest również prawdopodobne, że bidet, którego używasz, nie jest zbyt dobry. Rozumieją, czego potrzeba, aby stworzyć produkt, który dobrze sobie radzi. Od toalet premium bidet z samodzielnymi pokrywkami po bardziej ekonomiczne siedzenia bidet i akcesoria bidetów, mamy coś dla każdego.

  • Należy pamiętać, że obszar jest już czysty; Proste ścierecie lub DAB powinny wystarczyć.
  • Bidety o najwyższej jakości wyczyszczą tył lepiej niż jakakolwiek ilość ściereczek.

Szukam międzynarodowego dystrybutora

Jaka jest globalna popularność bidetów?

Który naród ma najwięcej bidetów?

Według francuskiej ankiety z 1995 r. Włochy to naród, w którym najczęściej używane są bidetki (97%), a następnie Portugalia (92%) i Francja (85%). (42 procent). We Włoszech, Portugalii, Japonii, Argentynie i Wenezueli Bidety są dość powszechne. Według Atlantyku bidet został założony we Francji w 1600 roku i służy do czyszczenia ciała po pójściu do toalety. Osiemdziesiąt procent bidetów jest obecnie powszechnych w 80 % światowych łazienek, w tym Europa, Ameryka Południowa, Bliski Wschód i Azja.

Czy można zainstalować bidet na toalecie bezzbiornikowej?

Na toaletach bezzbiornikowych można umieścić bidety. Połączenie z zaworami zaopatrzenia w wodę pod umywalką łazienkową jest możliwe przy użyciu specjalnych zestawów do konwersji. Dostępne są również adaptery łączące wąż zasilania bezpośrednio z kranem. Na toaletach bezzbiornikowych można umieścić bidety. Połączenie z zaworami zaopatrzenia w wodę pod umywalką łazienkową jest możliwe przy użyciu specjalnych zestawów do konwersji. Dostępne są adaptery łączące wąż zasilania bezpośrednio z kranem. Prawie trudno jest opracować bidet, który działa z każdą toaletą. Większość producentów bidet twierdzi, że ich produkty są kompatybilne ze wszystkimi toaletami.

  • Połączenie z zaworami zaopatrzenia w wodę pod umywalką łazienkową jest możliwe przy użyciu specjalnych zestawów do konwersji.
  • Dostępne są również adaptery łączące wąż zasilania bezpośrednio z kranem.

Dlaczego nie mamy bidetów w Ameryce?

Dlaczego więc bidet nie złapał się w Ameryce? Z drugiej strony łazienki w Stanach Zjednoczonych nie są w rzeczywistości przeznaczone dla bidetów. Złącze bidet nie są możliwe z powodu braku miejsca lub dodatkowych rurociągów. Głównym powodem, dla którego nie wystartował, jest nawyk. Bidety służą do czyszczenia się po użyciu toalety w Europie Zachodniej, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie i Azji. Ponieważ kroczenie kucyka jest analogiczne do używania bidet, termin bidet dosłownie oznacza „kucyk” lub „mały koń” po francusku. Pierwszy bidet został wynaleziony w 1700 roku we Francji, chociaż ludzie myli się wodą przez wiele lat. Bidety nadal mają straszną konotację w Ameryce, ponieważ ze swoim powiązaniem z pracą seksualną w europejskich burdelach podczas II wojny światowej. Głównym powodem, dla którego nie wystartował, jest nawyk. Większość Amerykanów dorastała za pomocą papieru toaletowego, a wielu nie zdaje sobie sprawy, że istnieje inna metoda pozostania czystym. Bidet zużywa tylko jedną ósmą galona wody, ale pojedyncza rolka papieru toaletowego wymaga kilku galonów. Średnio Amerykanie spędzają dużo roku na papierze toaletowym i zużywają około miliona rolisk każdego dnia. Inwestowanie w bidet lub załącznik bidet może zmniejszyć wykorzystanie papieru toaletowego nawet o 75%. Woda używana do czyszczenia tylnego końca, podobnie jak woda w zlewie, jest wodą z kranu.

  • Z powodu braku miejsca lub dodatkowej instalacji wodno -kanalizacyjnej złączki bidet nie są wykonalne.
  • W Europie Zachodniej, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie i Azji Bidety są używane do czyszczenia się po użyciu toalety.
  • Większość ludzi w Stanach Zjednoczonych dorastała za pomocą papieru toaletowego i nie zdaje sobie sprawy, że istnieje inny sposób na utrzymanie czystości.

Jaki jest cel mycia w toalecie?

Washlet (Woshuretto) to znak towarowy Toto, japońskiego producenta toalet. Odnosi się do szeregu czyszczenia sedesów z funkcją sprayu wodnego dla czystości narządów płciowych i odbytu. Washlet jest elektrycznym bidetem, który jest często widoczny w japońskich toaletach.

Czy papier toaletowy jest dostępny w japońskich toaletach?

Aby zapewnić maksymalny komfort dla wszystkich odwiedzających Japonię, prawie wszystkie łazienki są starannie utrzymywane i utrzymywane nieskazitelnie czyste. Toalety są na ogół bezpłatne, a papier toaletowy jest zawsze dostępny. Prawie każda toaleta w Japonii jest dobrze wytrzymała i nieskazitelnie czysta. Toalety są zawsze otwarte, a papier toaletowy jest zawsze dostępny. Nawet osoby, które mają toalety z bidetami i funkcjami Washlet, używają papieru toaletowego w Japonii. Po użyciu papier toaletowy w Japonii jest wrzucony prosto do toalety.

Jaka jest cena toalety bidetowej?

Bidet, Standard (tradycyjny): po prostu montowany podłogą basen z odpływem i kranem podłączonym do zaopatrzenia w gorącą i zimną wodą w domu, są one podstawowe z projektu. W zależności od marki mogą kosztować od 200 do 600 USD lub więcej. Nie martw się, jeśli nie masz pokoju ani know-how, aby go umieścić. Są dość popularne w Europie, chociaż nadal są rzadkie w Stanach Zjednoczonych. Istnieje wiele wyjaśnień, dlaczego bidet nigdy nie złapał się w Stanach Zjednoczonych.


Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.