Inteligentna toaleta, podstawowe funkcje

electronic toilet japanese toilets smart toilet smart toilet functions smart toilet seat smart toilets washing toilet

Dowiedz się więcej o dostępnych funkcjach inteligentnych toalet.

water fall, water flow

 

Czym dokładnie jest inteligentna toaleta?

Inteligentna toaleta to urządzenie łączące deskę sedesową z dodatkowymi funkcjonalnościami takimi jak bidet, mycie tylnej części, mycie turbo, suszarka na gorące powietrze, podgrzewana deska, lampka nocna, inteligentny czujnik, tryb dziecięcy, dezodoryzacja czy nawet tryb eko oszczędzający wodę. To w zasadzie zastępuje potrzebę używania zwykłego papieru toaletowego i pomaga poprawić higienę. Tego typu toalety są najczęściej spotykane w Japonii, gdzie pozywa je ponad 82% gospodarstw domowych. W Europie dzięki firmie BrookPad zyskują coraz większą popularność, poprawiając codzienne korzystanie z toalety.

Co to są inteligentne funkcje toalety?

Inteligentna toaleta to urządzenie, które łączy deskę sedesową z dodatkowymi funkcjami, takimi jak bidet, mycie tylnej części, mycie turbo, suszarka na gorące powietrze, podgrzewana deska, lampka nocna, inteligentny czujnik, tryb dziecięcy, dezodoryzacja, a nawet oszczędzanie wody tryb ekologiczny. Eliminuje to potrzebę zwykłego papieru toaletowego i pomaga poprawić czystość. Ten rodzaj toalety jest najbardziej popularny w Japonii, gdzie pozywa je ponad 82% domów. W Europie, dzięki działalności BrookPad, stają się one również coraz bardziej popularne, poprawiając codzienne wrażenia z łazienki.

Ze względu na ich powszechność w Japonii japońskie toalety są często nazywane toaletami. Wyposażone są w podgrzewacz wody, bidet, strumień oscylacyjny, podgrzewane krzesła, suszarkę na gorące powietrze, technologię samooczyszczania, oświetlenie nocne i wiele innych. Tryb Turbo Wash zapewnia silny strumień wody, który pomaga w korzystaniu z toalety. Jest dokładny, całkowicie czysty. Funkcja suszenia powietrzem może wyeliminować wilgoć ze zwykłego papieru toaletowego lub z suszarki.

Inteligentne toalety są zazwyczaj wyposażone w zdalny system bezprzewodowy, którym użytkownik lub opiekun może sterować poza drzwiami łazienki. Dzięki sterowaniu na panelu bocznym możesz dostosować wszystkie ustawienia swojej inteligentnej toalety. Modele ze zdalnym sterowaniem są wyposażone w mikropanel sterowania. Pozwala nam korzystać z większości podstawowych funkcji, takich jak mycie wodą, bidet i funkcja stop bez pilota. BrookPad oferuje produkty wysokiej jakości, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologii higieny osobistej.

Przed wprowadzeniem na rynek produkty są dokładnie testowane, aby zapewnić konsumentom jak najlepsze wrażenia z użytkowania. Aby oferować trwałe towary i prostotę użytkowania, używaj tylko wysokiej jakości materiałów i komponentów. Certyfikowane produkty certyfikowane są certyfikowane przez CE i RoHs, aby spełnić wszystkie niezbędne normy. Smart Toilet to inteligentna toaleta, która umożliwia regulację ciśnienia i temperatury wody w siedzeniu. Funkcja podgrzewania deski sedesowej pomoże Ci się zrelaksować i przyspieszyć podróż do łazienki.

Inteligentna toaleta wytwarza charakterystyczny efekt pulsacji wody poprzez zmianę ciśnienia wody. Toalety bezkołnierzowe są prostsze w czyszczeniu i higieniczne, ponieważ nie mają kołnierza. Inteligentna toaleta BrookPad posiada wbudowany system kontroli temperatury wody, który umożliwia branie prysznica we właściwym stopniu. Dysza ze stali nierdzewnej jest standardem w większości toalet BrookPad, dzięki czemu Twoja inteligentna toaleta jest jeszcze lepsza. Za pomocą jednego kliknięcia możesz przekształcić swój smartfon w pracę, dzięki czemu jest bardziej poręczny.

Woda do mycia

Funkcja mycia wodą umożliwia używanie wody do czyszczenia tylnej części ciała po skorzystaniu z toalety. Czynniki prania, takie jak temperatura i ciśnienie, często mogą ulec zmianie. Mycie wodą znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na papier toaletowy, ponieważ woda jest podstawową procedurą oczyszczania, a nie wycieranie papierem toaletowym.

Bidet

Istnieje również tryb bidetu dla kobiet. Dysza ma więcej niż jedną metodę dostarczania wody. Płynny strumień wody z regulowanym ciśnieniem wody umożliwia czyszczenie przednich genitaliów zaraz po toalecie. Często ustawienia czyszczenia bidetu mogą ulec zmianie.

Gorąca deska sedesowa

Podgrzewana deska sedesowa zapewnia wysoką temperaturę deski, szczególnie w chłodne dni. Ze względu na efekt ogrzewania siedziska pomaga się zrelaksować i przyspiesza podróż do łazienki. Dzięki wbudowanemu czujnikowi, podczas zajmowania fotela, ogrzewanie może włączyć się do zadanej temperatury.

Mycie turbo

Tryb mycia Turbo zapewnia silny strumień wody, który pomaga w korzystaniu z toalety. Jest dokładny i dokładnie czyści. Jest dostępny w większości inteligentnych toalet z normalnym trybem mycia, a także do mycia tylnej części. Dodatkowo ciśnienie wody można dostosować do odpowiedniej wartości.

Oświetlenie nocne LED

Przyszłość oświetlenia nocnego LED pozwala zlokalizować deskę sedesową podczas nocnych wizyt w toalecie bez włączania głównego światła. Nastrojowe oświetlenie sprawia, że ​​Twoja łazienka wygląda pięknie. Zazwyczaj inteligentne oświetlenie nocne toalety jest jasnoniebieskie lub białe.

Suszarka na gorące powietrze

Dzięki funkcji prania można również skorzystać z funkcji suszenia gorącym powietrzem. Nawet jeśli zamierzasz być czysty, wilgoć może pozostać. Możesz usunąć wilgoć zwykłym papierem toaletowym lub skorzystać z funkcji suszenia zgodnie z osobistymi upodobaniami. Strumienie gorącego powietrza usuwają krople wody i wilgoć ze skóry.

Inteligentna toaleta

Inteligentne deski sedesowe są wyposażone w liczne funkcje i zautomatyzowane czujniki. Wyposażone są w takie udogodnienia, jak podgrzewacz wody, opcje mycia, bidet, oscylujący strumień, podgrzewane krzesła, suszarka na gorące powietrze, technologia samooczyszczania, oświetlenie nocne i wiele innych. Ze względu na popularność w Japonii te toalety są często nazywane japońskimi toaletami.

Zintegrowana toaleta

To najbardziej luksusowa toaleta z najnowszymi udogodnieniami. Technologia została wbudowana w ceramiczną miskę, dzięki czemu wygląda pięknie. Zintegrowane toalety obejmują bardziej wyrafinowane warianty inteligentnych siedzeń. Zaawansowane czyszczenie lub automatyczne otwieranie/zamykanie pokrywy to tylko kilka.

Zdalne sterowanie

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania to wygodna metoda wykorzystania inteligentnego siedziska do bidetu. Jeśli Twój bidet jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania, możesz zamontować dok na ścianie. Inteligentne toalety zazwyczaj są wyposażone w zdalny system bezprzewodowy, którym użytkownik lub opiekun może sterować poza drzwiami łazienki.

Kontrola panelu bocznego

Dzięki panelowi bocznemu możesz dostosować wszystkie ustawienia swojej inteligentnej toalety. Korzystanie z toalety z funkcją bidetu jest wygodne. Panel boczny jest zamocowany, więc zawsze można go zgubić w pobliżu deski sedesowej. Można regulować temperaturę wody i siedziska, ciśnienie wody, położenie dyszy.

Płytka mikrokontroli

Mikropanel sterowania w modelach zdalnie sterowanych. Umożliwia korzystanie z najbardziej podstawowych funkcji bez pilota, takich jak mycie wody, bidet czy funkcja stop. Mikropanel jest umieszczony po inteligentnej stronie toalety i zapewnia bardzo wygodną metodę dostępu do głównej funkcji toalety z bidetem.

Miękka deska sedesowa i pokrowiec

Miękkie domykanie zarówno deski sedesowej, jak i pokrowca jest niezwykle korzystne, ponieważ stopniowo opadająca pokrywa nie powoduje hałasu podczas zamykania. Używając tego mechanizmu tłumiącego, będziesz go używać bez obaw o dźwięk zamykania pokrywy. Powoli zamykająca się pokrywa nie powinna być dociskana do zamknięcia, ponieważ skraca to żywotność przepustnicy.

Automatycznie zamykaj i otwieraj pokrywę

Jest to jedna z najbardziej wyrafinowanych funkcji otwartej pokrywy oferowanych w zintegrowanej toalecie. Zarówno pokrywa, jak i siedzisko mogą otwierać się lub zamykać automatycznie, dzięki wbudowanemu czujnikowi, bez dotykania. Pilota można również otwierać i zamykać, naciskając tylko jeden przycisk.

Tryb samochodowy

Niektóre inteligentne toalety bidetowe mogą mieć funkcję mycia i suszenia w trybie automatycznym. Automatyczna sekwencja funkcji jest inicjowana jedna po drugiej, po prostu przez naciśnięcie jednego przycisku. W trybie dziecięcym funkcja ta obniża również temperaturę i ciśnienie wody. Wszystko w trybie prania.

Aktywna dezodoryzacja

Toalety bidetowe mogą być również wyposażone w aktywną dezodoryzację. Po skorzystaniu z toalety możesz włączyć wentylację, aby oczyścić powietrze w łazience. Przepływ powietrza przechodzi bezpośrednio przez system filtracji sprężonego powietrza, usuwając niepożądane zapachy z toalety.

Deodoryzacja węgla

Deska sedesowa może mieć dezodoryzujący węgiel bambusowy. Przy suszarce kładzie się specjalny węgiel bambusowy, przez który może przepływać powietrze. Węgiel wchłonął nieprzyjemny zapach toalety.To ulepszenie poprawia przepływ powietrza, zbierając węgiel i eliminując nieprzyjemne zapachy toaletowe

Regulacja temperatury powietrza suszarki

Jeśli inteligentna deska sedesowa jest wyposażona w suszarkę na gorące powietrze, można ją wyregulować. Możesz regulować temperaturę i intensywność osuszacza powietrza. W zależności od modelu można regulować od 3 do 5 poziomów intensywności. Ta funkcja pozwala na lepsze suszenie, zgodnie z życzeniem, i zmniejsza zużycie papieru toaletowego.

Pranie napowietrzane

Jest to unikalna funkcja czyszczenia BrookPad, która jest oferowana w niektórych inteligentnych deskach sedesowych. Podczas mycia do strumienia wprowadzane jest powietrze wytwarzające mikropęcherzyki wody. Ta funkcja znacznie poprawia skuteczność czyszczenia i zmniejsza zużycie wody podczas czyszczenia.

Wysoka jakość

Dostarczamy towary najwyższej jakości, w tym najnowsze innowacje technologiczne w higienie osobistej. Produkty są dokładnie testowane przed wprowadzeniem, aby zaoferować naszemu klientowi jak najlepsze doświadczenie. Wykorzystywane są tylko doskonałe materiały i komponenty, aby zapewnić trwałość produktu i łatwość jego obsługi. Certyfikowane produkty posiadają certyfikat CE i RoH, aby spełnić wszystkie niezbędne normy. Certyfikat CE pokazuje zgodność z wymogami UE w zakresie bezpieczeństwa produktów i ochrony środowiska. Urządzenia posiadają certyfikat RoHs zapewniający zgodność z ograniczeniami stosowania niektórych niebezpiecznych chemikaliów w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Tryb dziecka

Tryb dziecka to funkcja specyficzna dla dziecka. Pozwala jednym przyciskiem korzystać ze wszystkich głównych aplikacji. Funkcje takie jak pranie i suszenie rozpoczynają się jedna po drugiej. Dodatkowo ciśnienie i temperatura są modyfikowane, aby lepiej odpowiadały młodszym użytkownikom.

Tryb ekologiczny

Tryb Eco (tryb oszczędzania energii) to funkcja, która zmniejsza zużycie energii przez urządzenie. O ile nie jest zajęte, urządzenie obniży temperaturę siedzenia i wyłączy ogrzewanie w nocy. Zwiększy to wydajność produktu przy zachowaniu doskonałej wydajności produktu.

Brak prądu

Nieelektryczne akcesoria do toalet bidetowych umożliwiają obsługę bidetu bez zasilania. Potrzebował tylko podłączenia wody. Takie rozwiązanie umożliwia gorącą i zimną wodę z funkcją bidetu i płukania pleców. Dzięki sprytnemu sterowaniu można regulować temperaturę i ciśnienie prania.

Ochrona przed atakami

Ochrona dyszy pomaga chronić dyszę przed wodą lub kurzem. Ta funkcja pomaga zachować doskonały wygląd i stan dyszy. Jest oferowany w wersjach nieelektrycznych jako bariera ochronna oraz w inteligentnej toalecie jako wysuwana dysza w siedzeniu.

Pozycja dyszy

W inteligentnej toalecie możesz automatycznie zmienić pozycję dyszy, naciskając przycisk na sterowniku urządzenia. Bidet nieelektryczny może mieć ręcznie regulowaną dyszę. Właściwe umieszczenie dysz poprawi jakość prania i zapewni lepsze wrażenia podczas prania.

Dysza samoczyszcząca

Ta funkcja pomoże utrzymać przyzwoitą dyszę. Dedykowany strumień wody sprawdzi się w przypadku inteligentnych toalet. Jest również dostępny w niektórych bidetach nieelektrycznych. Czyszczenie dyszy bidetowej może być łatwe, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Pulsacja prania

Pulsation Wash Unikalna funkcja pulsacyjnego prania. Inteligentna toaleta tworzy wyjątkowy efekt pulsacji wody poprzez regulację ciśnienia wody. Ze względu na zmienne ciśnienie wody oddziaływanie masującej wody jest łagodne. Funkcja prania pulsacyjnego zapewni przyjemne i kojące doświadczenie prania.

Masaż oscylacyjny

Wodny masaż oscylacyjny w inteligentnej toalecie. Dzięki tej funkcji możesz nie tylko się umyć, ale także zrelaksować. Dysza automatycznie wyrzuca wodę do przodu i do tyłu jednocześnie. Tworzy to przyjemne wypełnienie, poprawiając dokładność prania.

WC bez felg

W toalecie bez kołnierza brakuje tradycyjnego kołnierza. Metoda bezpośredniego spłukiwania wystrzeliwuje wodę wokół płaskiej strony miski zamiast przepływającej przez miskę dookoła dna. Łatwiejsze w czyszczeniu i bardziej higieniczne niż tradycyjne toalety, ponieważ nie mają krawędzi.

Temperatura siedzenia

Inteligentna temperatura deski sedesowej jest ustawiana, jeśli oferowana jest funkcja podgrzewania.Temperaturę i grzałkę można regulować Dostępnych jest 3-5 zakresów temperatur

Ciśnienie wody

Inteligentna deska sedesowa może regulować ciśnienie wody. Dodatkowo ciśnienie można regulować za pomocą regulowanego zaworu w opryskiwaczach nieelektrycznych. Regulacja ciśnienia wody zwiększy komfort prania. Kliknij przycisk lub pokrętło przełącznika, aby zmienić ciśnienie wody na żądaną ilość. Możesz uzyskać tyle ciśnienia wody, ile chcesz.

Temperatura wody

Inteligentna temperatura wody w toalecie może ulec zmianie. Woda nagrzewałaby się do odpowiedniej temperatury, umożliwiając prysznic o wybranej temperaturze. Niektóre akcesoria łazienkowe mają również wbudowany system zarządzania wodą. W typie nieelektrycznym zmieszaj gorącą i zimną wodę, aby uzyskać niezbędną wodę.

Dysza nieoksydowana

Dysza ze stali nierdzewnej pomaga w utrzymaniu dyszy. Ze względu na swoją długowieczność można ją prać bawełną. Eleganckie wykończenie ze stali nierdzewnej wygląda bardzo nowocześnie i atrakcyjnie. Dysza ze stali nierdzewnej jest standardem w większości inteligentnych toalet BrookPad, dzięki czemu Twoja inteligentna toaleta jest jeszcze lepsza.

Oto główne funkcje inteligentnej toalety.

 • Płukanie wodą
 • Bidet
 • Podgrzewana deska sedesowa
 • Turbo mycie
 • Oświetlenie nocne LED
 • Najwyższa jakość
 • Certyfikowany
 • Tryb dziecka
 • Tryb ekologiczny
 • Nieelektryczne
 • Ochrona dyszy
 • Pozycja dyszy
 • Samoczyszczenie dyszy
 • Masaż oscylacyjny
 • Toaleta bez oprawek
 • Płukanie pulsacyjne
 • Temperatura siedziska
 • Ciśnienie wody
 • Temperatura wody
 • Dysza ze stali nierdzewnej

Napisane przez
BrookPad Team

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals