Inteligentna toaleta, podstawowe funkcje

inteligentna deska sedesowa splashlet

inteligentna toaleta, podstawowe funkcje

Inteligentna toaleta

Inteligentna toaleta to urządzenie, które łączy deskę sedesową z dodatkowymi funkcjonalnościami takimi jak bidet, mycie tylne, mycie turbo, suszarka na gorące powietrze, podgrzewana deska, lampka nocna, inteligentny czujnik, tryb dziecięcy, dezodoryzacja czy nawet tryb eco dla oszczędzania wody. To zasadniczo zastępuje potrzebę używania zwykłego papieru toaletowego i pomaga poprawić higienę. Tego typu toalety są najczęściej spotykane w Japonii, gdzie używa je ponad 82% gospodarstw domowych. W Europie dzięki firmie BrookPad stają się również coraz bardziej popularni, usprawniając codzienne korzystanie z toalety.

Smart Seat - mocowanie

Montaż toalety myjącej takiej jak BrookPad SplashLet jest stosunkowo łatwy. Dzięki pełnej integracji z deską sedesową nie ma potrzeby przebudowy toalety ani dodatkowych udogodnień montażowych. Do jego działania potrzebne są tylko dwie rzeczy, podłączenie wody i gniazdko elektryczne. Tak, to wszystko. Jeśli masz je blisko muszli klozetowej, możesz zdjąć starą deskę sedesową. Umieść płytkę mocującą na starej muszli klozetowej i włóż SplashLet. Następnie podłącz wąż wodny i podłącz do gniazdka elektrycznego. Dobra robota, udało się!

Smart Seat - funkcje

Miękkie zamknięcie

Miękkie zamykanie zarówno siedziska jak i pokrywy jest przydatne, ponieważ wolno opadająca pokrywa nie hałasuje podczas zamykania.

Podgrzewane siedzenie

Podgrzewane siedzisko zapewnia ciepło podczas przebywania w toalecie, a regulacja temperatury daje uczucie odprężenia, pomagając szybciej skorzystać z toalety. Ta funkcja jest również bardzo pomocna w chłodniejsze dni, aby ogrzać Cię w toalecie.

Nocne światło

Funkcja Nocne światło pozwala znaleźć deskę sedesową w środku nocy bez konieczności włączania głównego źródła światła.

Dysza samooczyszczająca

Aby utrzymać dyszę w dobrym stanie, chowa się ją w sedesie. Zapobiega to osadzaniu się na nim kurzu. Dodatkowo, zanim skorzystasz z inteligentnej toalety, nasadka myje się strumieniem wody. Pomaga to w utrzymaniu czystości.

Mycie / Mycie Tylny

Mycie lub mycie tylne to jedna z podstawowych funkcji. Nasadka ze stali nierdzewnej wbudowana w deskę sedesową czyści tyłek, kiedy tylko będziesz gotowy. Delikatny strumień wody oczyszcza wszystko w zasadzie zastępując potrzebę używania papieru toaletowego. Temperaturę i ciśnienie wody można dostosować do własnych potrzeb.

Mycie / Masaż

Istnieją dodatkowe ustawienia funkcji mycia, takie jak masaż oscylacyjny, który przesuwa dyszę do przodu i do tyłu. Zapewnia to jeszcze lepsze wrażenia z czyszczenia i usuwa wszystko, co pozostało.

Bidet

Jest też funkcja dedykowana kobietom. Dysza jest wyposażona w więcej niż jeden system doprowadzania wody. Delikatny strumień wody z regulowaną wodą ułatwia ponowne czyszczenie po skorzystaniu z toalety, zastępując papier toaletowy.

Suszarka

Po zastosowaniu funkcji mycia można dodatkowo skorzystać z funkcji suszenia gorącym powietrzem. Chociaż powinieneś być czysty, wiedząc, że wilgoć może pozostać. Ze względu na osobiste upodobania można odprowadzić wilgoć zwykłym papierem toaletowym lub skorzystać z funkcji suszenia. Gorący strumień powietrza usuwa krople wody i wilgoć ze skóry.

Dezodoryzacja

Specjalny wentylator dezodoryzujący usuwa zapach z toalety i przepuszcza go przez filtr powietrza i węglowy.

Smart Seat - sterowanie

Ostatnią rzeczą, którą musisz wiedzieć, są tryby sterowania. Możliwe jest sterowanie na panelu bocznym, które jest zawsze na miejscu lub zdalne. Z pilotem deska sedesowa wygląda prawie jak zwykła, zachowując ładny wygląd łazienki. Pilot można zamontować np. Na ścianie lub umieścić na półce w pobliżu toalety. Jak już widać, w każdej inteligentnej toalecie znajduje się wiele funkcji, które poprawią Twoje codzienne wrażenia z korzystania z toalety, a co najważniejsze - higienę osobistą z myciem wodnym.

Written by
Edgar, BrookPad Team

 


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Powiązane Posty

Papier toaletowy przez cały rok
Papier toaletowy przez cały rok
Ile papieru toaletowego zużywa przeciętna osoba rocznie? Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile papieru toaletowego używają ludzie? Jeśli tak, oto odpowiedź. Według szacunków „Statista Consumer Market Outlook”, Stany Zjednoczone przodują, jeś...
Czytaj Więcej
Jak Japonia wykorzystuje technologię do poprawy higieny?
Jak Japonia wykorzystuje technologię do poprawy higieny?
Co znajdziesz w japońskiej toalecie? Czy odwiedziłeś Japonię? Tak, więc pewnie widzisz, że kochają nowe, zaawansowane technologie i fajne gadżety. Jeśli byłeś kiedyś w Japonii, prawdopodobnie musiałeś iść do toalety? A ponieważ jesteś w ...
Czytaj Więcej
Czy możesz go wytrzeć lub lepiej go umyć?
Czy możesz go wytrzeć lub lepiej go umyć?
Wytrzyj czy umyjesz? Jest słoneczny poranny weekend, a ty jeździsz swoim czerwonym błyszczącym samochodem, zatrzymujesz się na szybkie zakupy na rynku. Wszystko gotowe, wracasz i widzisz stado ptaków nad samochodem. O nie, twój lakier sa...
Czytaj Więcej