Inteligentna toaleta celebrytów

celebrity bathroom electronic toilet japanese toilets smart toilet smart toilet seat

Celebrita łazienka wyposażona w japońską inteligentną deskę sedesową.

How does celebrity bathroom look like?Jak wygląda łazienka celebrytów?

Łazienka celebrytów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co robią znani aktorzy i piosenkarze, gdy nie są na scenie? Istnieje wiele zdjęć, na których robią takie rzeczy, jak robienie zakupów, ćwiczenia, podróże i jedzenie. Są jednak miejsca, w których wymagana jest prywatność, np. domowa łazienka. W Internecie nie ma zbyt wielu zdjęć ani historii o łazienkach celebrytów. Próbowaliśmy dowiedzieć się więcej. Dzięki nowemu rozwiązaniu BrookPad możesz teraz dodać elektroniczny bidet SplashLet do swojej toalety. Po prostu zamień starą deskę sedesową na SplashLet. Możesz teraz cieszyć się podgrzewanymi siedzeniami, myciem wodnym i suszeniem powietrzem. Wszystko, w tym temperaturę powietrza, wody i siedziska, ciśnienie wody, a nawet położenie dyszy myjącej, można dostosować do własnych upodobań. Pozwól sobie na luksus w swojej łazience.

  • Podjęliśmy wysiłek, aby dowiedzieć się więcej.
  • Wymień starą deskę sedesową na SplashLet.

Czym dokładnie jest inteligentna toaleta?

Inteligentna toaleta, często nazywana nowoczesnym bidetem, to armatura łazienkowa lub elektroniczna toaleta bidetowa, która łączy konwencjonalne mycie bidetów w celu utrzymania czystości narządów płciowych, pośladków i odbytu z obecnymi ulepszeniami technologicznymi inteligentnego domu. Aby uzyskać niski profil i nowoczesny wygląd, nowe inteligentne toalety mają wbudowane elektroniczne funkcje mycia bidetu w ceramicznej muszli klozetowej. W zależności od producenta, marki i modelu toalety inteligentne funkcje bidetu toaletowego są sterowane za pomocą poleceń głosowych, aplikacji na smartfona lub zdalnej nawigacji. Kolejną niedrogą alternatywą jest zdejmowana deska sedesowa znana jako elektroniczna deska bidetowa e-bidet, która staje się coraz bardziej popularna.

  • Podjęliśmy wysiłek, aby dowiedzieć się więcej.
  • Wymień starą deskę sedesową na SplashLet.

Jaka jest definicja bidetu elektronicznego?

Bidet elektroniczny to deska, która jest przymocowana do istniejącej toalety lub jest wbudowana w samą toaletę, z dyszą, która tryska strumieniem ciepłej wody w celu oczyszczenia odbytu i żeńskich narządów płciowych. Jest zasilany i sterowany elektrycznie. Zajmuje miejsce tradycyjnego bidetu, który jest oddzielnym urządzeniem hydraulicznym, które nie jest podłączone do toalety. Niektóre bidety tego rodzaju mają jedną regulowaną dyszę na bocznej krawędzi do okolic odbytu i narządów płciowych lub dwie dysze na tylnej krawędzi, jedną do czyszczenia obszaru wokół odbytu i innych części ciała.

„Dlaczego on?” filmowa i inteligentna toaleta bidetowa

Dlaczego On? to romantyczna komedia napisana i wyreżyserowana przez Johna Hamburga, która ukazała się w 2016 roku. Fabuła opowiada o ojcu, który próbuje powstrzymać niedojrzałego chłopaka swojej córki, milionera technicznego, przed oświadczaniem się jej. Inteligentne toalety pojawiły się w następujących miejscach.

Bryan Cranston

Nie jesteśmy pewni, czy ma własną inteligentną toaletę, chociaż spróbował jej w filmie Dlaczego on? Postać Cranstona odpowiada na zew natury, przebywając w domu bogatego chłopaka swojej córki z Doliny Krzemowej, tylko po to, by dowiedzieć się, że w domu gospodarza nie ma papieru. Siedzi na tronie w japońskiej toalecie importowanej z nieintuicyjnymi ustawieniami i bez instrukcji. Rozważ zaawansowaną technologicznie, wielofunkcyjną kombinację toalety i bidetu.

 

What is special about smart toilet?Co jest specjalnego w inteligentnej toalecie?

Leonardo DiCaprio

Toalety Toto są również ulubieńcami Leonarda DiCaprio. Według wielu źródeł posiadają inteligentną toaletę, która jest na tyle mała, że ​​mieści się w maleńkich łazienkach i jest wyposażona m.in. w planowy system samooczyszczania i dezodorant. Wspierając osiągnięcia Leo w zakresie ochrony środowiska, firma przekazuje część swojej sprzedaży organizacji zajmującej się ochroną środowiska Earth Alliance.Leo dostrzega wyjątkowe, nowoczesne właściwości bidetu, a także jego korzystny wpływ na środowisko

Dennis Quaid

Po obejrzeniu jednego w hotelu w Las Vegas, Dennis Quaid właśnie kupił nową inteligentną toaletę. Niedawno zatrzymałem się w pokoju hotelowym w Las Vegas z inteligentną toaletą, która według mnie była naprawdę schludna. Od prawie roku posiadam własną inteligentną toaletę Toto. Kiedy wchodzisz do pokoju, rozpoznaje cię i otwiera przed tobą. To jak mieć godnego zaufania towarzysza.

Whoopi Goldberg

Whoopi lubi bidety, a w poście na Facebooku z 2015 roku niezawodnie przyznała się do posiadania bidetu i wyraziła niezadowolenie z powodu tego, że Amerykanie nie przyjęli tej praktyki. Miała szczególne upodobanie do Toto Toilette, najlepszej firmy w branży. Chociaż Whoopi przyznaje, że wielu Amerykanów nie stać na bidet, twierdzi, że „początkowe nakłady to dla niej grosze”. Pomimo szerokiej gamy opcji bidety nigdy nie zyskały popularności w Stanach Zjednoczonych, ku rozczarowaniu Whoopi.

Jensen Ackles

Jensen Ackles pokazuje w tym filmie Architectural Digest swój ulubiony element łazienki: oczywiście bidet. Jego zindywidualizowana toaleta ma technologię czujnika ruchu i może podnieść i obniżyć swoje siedzenie jednym machnięciem ręki. „To znaczy, daj spokój”, woła Ackles do kamery, podziwiając niezwykłe możliwości bidetu. Najprawdopodobniej ma pralnię z najwyższej półki, a reszta jego bogatego domu była wypełniona równie niezwykłymi udogodnieniami.

Will Smith

Will Smith bez skrupułów wyraża wdzięczność za drogi inteligentny bidet. „Jest piękny, ponieważ jest jak prysznic w środku dnia… wszystko działa na ciebie” – powiedział. The Smiths zwrócili uwagę na najnowocześniejszą technologię toalet, która obejmuje podgrzewane siedzenia, automatyczne dysze wodne i system automatycznego osuszania, i wydaje się, że jest odpowiednia dla jednego z największych hollywoodzkich aktorów. Smith żartował o jego uroku w wywiadzie dla Access Hollywood, mówiąc: „Usiądź, jest ciepło, jest po prostu piękny”.

 How smart toilet improve comfort?

Jak inteligentna toaleta poprawia komfort?

Howard Stern

Robin Quivers, współgospodarz Howarda Sterna, skomentował program Stern Show o swoim pełnym nadziei odkryciu toalety Toto, ale Howard zgłosił zastrzeżenia co do jej skuteczności. Zaznaczył, że nigdy nie oczyścił go właściwie po użyciu, mimo że w jego wymownych słowach „zaczyna spryskiwać twój tyłek wodą”. Stwierdził, że najpierw użył sprayu wodnego, potem suszarki, a na końcu testowej chusteczki, aby upewnić się, że jest bez skazy. Pomimo pewnych obaw związanych z działaniem łazienki, Stern powiedział: „Tak bardzo uwielbiam łazienkę Toto”.

John Cena jest zawodowym wrestlerem.

Oferta Hello Tushy ma fana w postaci amerykańskiego zapaśnika Johna Ceny, który jest również doceniany za swoje niesamowite wyniki. W tym klipie z magazynu TODAY Lou's Life Changers żartuje ze swoimi gośćmi, że „może to konieczne”. Uznaje użyteczność tej technologii, mówiąc: „Tak właśnie działa ciało. Nie da się tego zignorować”. Ten bidet jest podłączony do linii wody pod toaletą i ma kurek, który myje Cię po zakończeniu działalności. Pomimo oszołomienia kolegów John Cena promuje kampanię Hello Tushy.

Howie Mandel

Powyżej możesz być świadkiem entuzjazmu Howie do inteligentnego bidetu. Przy podanej cenie prawie 4000 USD ta kombinacja bidetu i toalety jest z pewnością najwyższej jakości. Jeśli nie chcesz słuchać Howie, pokrywka tego bidetu wyskakuje, gdy się do niego zbliżysz, oświetla miskę, ogrzewa siedzenie, dezodoryzuje wiatr i nie tylko! Entuzjazm Howiego związany z bidetem można usłyszeć w filmie, kiedy o tym mówi. Po spojrzeniu na niego można powiedzieć, że to coś więcej niż zwykły bidet i toaleta.To szczyt bogactwa!

Tom Brady

Podczas wizyty Wes Welker, dzięki uprzejmości Blogitude Sports, pochwalił toaletę Toma Brady'ego, która ma wbudowany bidet „Podchodzisz i korzystasz z jego toalety, a następnie naciskasz ten przycisk, a on strzela woda na ciebie i wszystkie te rzeczy, a ja mówię: „Pewnie żartujesz” – wspomina Welker. Wczoraj Wes poinformował grupę prasową. „Jest gorąco, to wszystko, a ja myślę sobie:„ To szaleństwo ”. Welker powiedział, że po prostu musi udać się do rezydencji Toma Brady'ego, aby skorzystać z toalety. Tom ma Toto Washlet, który jest jednym z najlepszych modeli bidetów, według Boston Herald's Inside Track. Proszę omówić strategię wygrywającą w grze!

Brian Cranston

Brian Cranston jest szczęśliwym, inteligentnym użytkownikiem toalety. Potykanie się w ciemności w pogoni za ulgą w pęcherzu nie jest rozrywką zarezerwowaną dla światowej sławy celebrytów: Cranston wyrażał swoje podekscytowanie inteligentną toaletą i wydawał się naprawdę doceniać toaletę. „Uwielbiam tę rzecz” – zauważył Cranston w wywiadzie dla Kohlera, porównując wbudowany system oświetleniowy do latarni morskiej. Pochwalił toaletę, dodając, że pomimo tego, że mu „śpiewa”, nigdy nie planował odpowiadać. Toaleta bidetowa nad i nad innymi porównywalnymi toaletami, zawierająca podgrzewacze do stóp, oświetlenie otoczenia i przenośne głośniki, aby pomóc stworzyć ton.

Nanjini Kumail

Kumail Nanjini, komik, udzielił fantastycznego, przesadnego wywiadu na temat Conana na temat swojego pierwszego użycia oferty w Singapurze. Płakał: „Dopóki nie przejdę przez moje zdumiewające cechy!” "To niewiarygodne! Dlaczego nigdy nie był to jedyny problem w czyimś umyśle?" Powiedział, że od teraz jego życie będzie podzielone na dwie połowy: pre-bidet i „oświecenie”. Conan i publiczność byli zgorszeni, gdy zażartował, że strumień wody z belki bidetu jest jak dotyk starego kochanka. Dodał, że robi to, aby „poczuć się jak on” po tym, jak się do tego przyzwyczaił.

What are smart toilet advantages?Jakie są zalety inteligentnej toalety?

Kylie Jenner

Kiedy Kris Jenner i jej córka Kylie Jenner kupiły inteligentną toaletę, były w stanie znacznie ulepszyć swoje łazienki. Oficjalna strona internetowa Toto określa toaletę jako „inteligentną toaletę”, ponieważ sterylizuje miskę za pomocą promieniowania UV i „specjalnej powłoki”. Wykorzystuje również do płukania wodę elektrolizowaną, posiada system oczyszczania powietrza oraz system oszczędzania energii. Toaleta ma zapasowe spłukiwanie ręczne, co jest nadal dość przyziemne. Kiedy magazyn Glamour zauważył, że zdjęcia Jennerów ich lśniących toalet wzbudzają w nas zazdrość, mieli rację.

Missy Elliott

Druga wizyta Missy w MTV Cribs pokazuje dużą łazienkę w jej rozległym domu. Możesz zauważyć (między innymi dwie toalety w tej samej łazience), że jej łazienka ma osobne i tradycyjne połączenie bidetu i toalety na powyższym filmie. Nawet jeśli ten rodzaj bidetu jest ładny, nie wystarczy korzystać z zalet deski sedesowej lub nasadki do bidetu. W każdym razie jest fanką!

Jake Gyllenhaal

Poproszony o zakup ekskluzywnej łazienki dla ofiary bombardowania w Bostonie, Jeffa Baumana (którego gra w filmie Silniejszy), Jake Gyllenhaal nie mógł odmówić. Zarówno Conan, jak i wiele innych wywiadów dotyczących filmu i jego związku z Baumanem, Gyllenhaal spędził dużo czasu deklarując swoją miłość do toalet i bidetów. Jake początkowo zobaczył go podczas wizyty u przyjaciela i od tego czasu wykazuje zainteresowanie bidetami jako prezentami. „To najlepsza toaleta na świecie” – zauważył Bauman zapytany o wysokiej jakości bidet lub prezent toaletowy.

Adrian Grenier

Adrian Grenier może mieć najdroższą toaletę na naszej liście.Grenier, długoletni orędownik spraw środowiskowych, był w Innowacyjnym Jorku, aby porozmawiać o japońskich toaletach i inteligentnej toalecie Grenier twierdził, że inteligentna toaleta jest dokładnie tym rodzajem toalety, która pasuje do jego koncepcji „zrównoważonego i luksusowego” po wynegocjowaniu umowy sponsorskiej z podczas przebudowy domu matki na dom technologii ekologicznych.

Kevin Nealon

Kevin Nealon, komik w programie Jimmy'ego Fallona Tonight Show, niemal natychmiast ujawnił w tym odcinku swoją miłość do bidetu. Zażartował, że był zaskoczony widząc siebie w programie, ponieważ „jest w nim cały czas”. Pochwalił nawet swoją niezachwianą dokładność, mówiąc: „Mówię wam… za każdym razem strzał w dziesiątkę”. Powiedział też, że udało mu się pozbyć swojego kilofa, co wywołało głośny aplauz publiczności. Następnie opisał trzy prędkości, najpierw z „hydrantem strażackim”, potem „odrzutowcem lub kolonoskopią”, a na końcu „szczelinowaniem”. Pomimo faktu, że koszt wody Nealona gwałtownie wzrósł, uważa on, że inteligentna toaleta jest warta inwestycji.

Kto jeszcze może mieć inteligentną toaletę?

W miarę wzrostu popularności inteligentnych toalet możliwe jest, że coraz więcej osób przyjmie nowy sposób sprzątania. Ale możliwe jest, że więcej gwiazd, w tym Johnny Depp, Jim Carrey, Emma Watson, Tom Cruise, Brad Pitt, Morgan Freeman, Tom Hanks, Hugh Jackman, Matt Damon, Cameron Diaz, George Clooney, Steven Spielberg, Robert De Niro, Russell Crowe , Mark Wahlberg czy Pierce Brosnan już zastosowali nowoczesną toaletę w swoich rezydencjach.

Jak myślisz, co przyniesie przyszłość bidetom i toaletom?

Oprócz aktywności serca i ćwiczeń, Smart Data może śledzić choroby, nawyki związane ze snem i stosowanie leków. Badanie moczu dostarczy informacji o tym, jak często używamy kawy, a także o tym, jak często ćwiczymy. Zdolność organizmu do efektywnego funkcjonowania jest regulowana przez mikrobiotę jelitową, która jest regulowana dietą i stanem odżywienia. Niewielka liczba osób prywatnych, a także przedsiębiorstw medycznych, takich jak kliniki i obiekty mieszkalne na wysokim poziomie, korzysta z inteligentnych toalet. Inteligentna toaleta, która skanuje dane biometryczne, to przyszłość sektora zdrowia.

  • Inteligentne dane mogą monitorować choroby, wzorce snu i stosowanie leków oprócz aktywności serca i ćwiczeń.
  • Wyniki analizy moczu ujawnią, ile kawy pijemy i jak często ćwiczymy.
  • Przyszłość branży zdrowotnej to inteligentna toaleta, która odczytuje dane biometryczne.

Napisane przez
BrookPad Team.

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals