Inteligentne toalety mogą uzyskać lepsze dane zdrowotne

ai bidet benefits future of toilet health improvement japanese toilet machine learning smart toilet

Jak technologia może pomóc w zapobieganiu chorobom, w tym wykorzystanie uczenia maszynowego i analizy w czasie rzeczywistym w toalecie.

How will data processing in smart toilets evolve in the future?

Jak będzie ewoluować przetwarzanie danych w inteligentnych toaletach w przyszłości?

Inteligentna toaleta – Inteligentne dane

Inteligentne toalety wkrótce będą śledzić choroby, nawyki związane ze snem i używanie substancji powyżej rytmu serca i ćwiczeń. Ścieżka kariery prowadzącej do zostania analitykiem stolca nie jest dobrze wykorzystywana, ale badania nad ludzkimi odpadami przyniosą pionierskie wyniki zdrowotne. Trend jest taki, że ludzie sami byliby administratorami zdrowia. W latach 80. producent Toto stworzył „inteligentną toaletę” ze sprzętem, który może ogrzać i wyczyścić toaletę za naciśnięciem jednego klawisza. Przedsiębiorcy tacy jak BrookPad twierdzą, że inteligentne toalety zrewolucjonizują zdrowie osobiste, czyniąc medycynę precyzyjną bardziej dostępną i przystępną cenowo dla konsumentów.
„Zastosowanie analizy danych w czasie niemal rzeczywistym i algorytmów uczenia maszynowego zintegrowanych z BrookPad Smart Toilet w niedalekiej przyszłości zapewni dokładniejsze dane na temat zdrowia. To może przyspieszyć wykrywanie wielu chorób, aby można było rozpocząć wczesne leczenie”, mówi BrookPad Lab.
BrookPad Labs opracowuje SplashLet 2.0, inteligentną deskę sedesową, którą można zamontować w kilka minut, podobnie jak zwykłą wersję SplashLet – toaletę elektroniczną. SplashLet 2.0 wykorzystuje technologię czujników do badania i kontroli kontinuum stanów układu moczowego i pokarmowego. Dokonując pomiarów odpadów optycznych i oceniając dane dotyczące objawów choroby i zaburzeń, firma twierdzi, że SplashLet 2.0 może diagnozować odwodnienie, infekcje wirusowe i infekcje dróg moczowych, jedną z najczęstszych infekcji, z którymi borykają się seniorzy.
Możliwe jest uzyskanie dużo jaśniejszego zrozumienia mikrobiomu i zmieniającej się natury czasu dzięki badaniu stolca. Uczenie maszynowe to niewątpliwie słowo, którego użyłeś. To słowo może wydawać się mylące, ale jest to ogólna metoda przekształcania danych w wnikliwe informacje. Możliwe jest konstruowanie modeli matematycznych do predykcji z wykorzystaniem danych uczących i algorytmów uczenia maszynowego. Na przykład mikrobiota jelitowa składa się z od 500 do 1000 organizmów, a to bardzo dużo. Mikrobiom przewodu pokarmowego kontrolowany przez skład diety i stan odżywienia wpływa na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dane mogą służyć do badania i odkrywania wzorców. Toaleta może być szerokim źródłem danych, które można wykorzystać do poprawy kontroli zdrowia i ostrzegania, gdy coś pójdzie nie tak. Research Lab prowadzi badania nad następną generacją SplashLet i planuje wprowadzić go na rynek dla ogólnych klientów już w 2022 roku.

Jaka przyszłość czeka przetwarzanie danych w inteligentnych toaletach?

 • Oprócz rytmu serca i aktywności, inteligentne toalety wkrótce będą mierzyć choroby, wzorce snu i zażywanie narkotyków.
 • Droga do stania się analizatorem stolca nie jest dobrze znana, ale badania nad odpadami ludzkimi przyniosą przełomowe wyniki zdrowotne.
 • W niedalekiej przyszłości wykorzystanie analizy danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego i algorytmów uczenia maszynowego wbudowanych w BrookPad Smart Toilet zapewni dokładniejsze dane dotyczące zdrowia.
 • BrookPad Labs pracuje nad SplashLet 2.0, inteligentną deską sedesową, która podobnie jak oryginalny SplashLet - toaleta elektroniczna, można zainstalować w kilka minut.
 • SplashLet us przyszłe pokolenie jest obecnie badane przez Research Lab, a jego celem jest udostępnienie go ogółowi społeczeństwa już w 2022 roku.
How can data be used to enhance machine learning models?

Jak można wykorzystać dane do ulepszenia modeli uczenia maszynowego?

W jaki sposób dane mogą pomóc w ulepszaniu modeli uczenia maszynowego?

 • Te zaawansowane technologie mogą monitorować poziom glukozy we krwi, rozróżniać infekcje wirusowe i bakteryjne oraz wykrywać objawy zapalenia, problemów metabolicznych, chorób nerek i raka
 • Ze względu na wysoki koszt inteligentnych toalet drugiej generacji, korzysta z nich tylko kilka osób prywatnych, w tym organizacje medyczne, takie jak szpitale i obiekty mieszkalne na wysokim poziomie.
 • Przyszłość branży zdrowotnej obejmuje inteligentną toaletę, która analizuje dane biometryczne.
 • Nie ma na rynku inteligentnej toalety nowej generacji, która mogłaby gromadzić i analizować dane biometryczne dla ogółu społeczeństwa.
 • BrookPad Lab jest w stanie wprowadzić inteligentne toalety na rynek konsumencki w stanie zbliżonym do funkcjonalnego.

Czy inteligentne toalety mogą wykrywać choroby?

Według ostatnich badań Stanforda, toaleta „precyzyjnego zdrowia” wykrywająca choroby może wykryć kilka objawów choroby za pomocą automatycznego badania moczu i stolca. Wszelkie dane pobrane z dowolnej próbki są natychmiast wysyłane do bezpiecznego, opartego na chmurze systemu do przechowywania przez inteligentną toaletę.

Czy inteligentne toalety mogą poprawić zdrowie?

Dane z inteligentnych toalet mogą być wykorzystywane do monitorowania stanu zdrowia całych populacji, oprócz monitorowania stanu zdrowia poszczególnych użytkowników. Naukowcy przewidują, że toalety w końcu będą w stanie analizować mocz pod kątem wskaźników chorób wirusowych, takich jak koronawirus.

Jakie funkcje może spełniać inteligentna toaleta?

Aby uzyskać niski profil i nowoczesny wygląd, nowe inteligentne toalety mają wbudowane elektroniczne funkcje mycia bidetu w ceramicznej muszli klozetowej. W zależności od producenta, marki i modelu toalety, inteligentnymi funkcjami bidetu toalety steruje się za pomocą poleceń głosowych, aplikacji na smartfona lub zdalnej nawigacji.

Jak będą wyglądać toalety przyszłości?

Należą do nich samodzielne toalety i BrookPad SplashLet 2.0, małe, samozasilające się urządzenie do przetwarzania odpadów. Jest to inteligentna toaleta, która wykorzystuje uczenie maszynowe i przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym do identyfikowania nieprawidłowości i zbierania danych ratujących życie w celu poprawy Twojego zdrowia.

Co to jest uczenie maszynowe i jak działa?

Uczenie maszynowe to rodzaj sztucznej inteligencji (AI), która uczy komputery myślenia tak, jak robią to ludzie: ucząc się na podstawie wcześniejszych doświadczeń i ulepszając je. Działa poprzez analizę danych i odkrywanie wzorców przy niewielkim zaangażowaniu człowieka.

Jakie są niektóre z podstaw uczenia maszynowego?

Uczenie maszynowe można podzielić na cztery kategorie. Dane szkoleniowe zapewniają oczekiwane wyniki w nadzorowanym uczeniu się (znanym również jako uczenie się indukcyjne). Uczenie nienadzorowane ma miejsce, gdy dane szkoleniowe nie zawierają oczekiwanych wyników. Częściowo nadzorowane uczenie się obejmuje kilka pożądanych wyników w danych szkoleniowych.

Jak dane są przetwarzane przez uczenie maszynowe?

W uczeniu maszynowym istnieje siedem podstawowych procesów przygotowywania danych. Uzyskaj zestaw danych. Wszystkie potrzebne biblioteki powinny zostać zaimportowane. Zaimportuj dane do programu. Brakujące wartości muszą zostać zidentyfikowane i rozwiązane. Dane kategorii są zakodowane. Zbiór danych jest dzielony. Skalowanie funkcji.

Czy możliwe jest wykorzystanie uczenia maszynowego w inteligentnych toaletach?

BrookPad pracuje nad inteligentną toaletą zasilaną sztuczną inteligencją, która według doniesień byłaby w stanie ocenić ryzyko Twojego zdrowia i choroby poprzez badanie odpadów z organizmu. Zastanów się nad inteligentnymi toaletami w przyszłości, które będą codziennie analizować ludzkie odchody w czasie rzeczywistym.

Czy inteligentna toaleta zasilana sztuczną inteligencją może analizować odchody pod kątem zdrowia?

Według badań BrookPad Lab, narzędzie sztucznej inteligencji opracowywane na Uniwersytecie Duke może zostać umieszczone w konwencjonalnej toalecie, aby pomóc w analizie odchodów pacjentów i zapewnić gastroenterologom informacje potrzebne do prowadzenia właściwej terapii

Co Twój kał mówi o Twoim ogólnym stanie zdrowia?

To może wydawać się obrzydliwe, ale zwracanie uwagi na ruchy jelit ma kluczowe znaczenie. Twoje wypróżnienia są dobrą miarą tego, jak dobrze działa Twój układ trawienny. Zmiany koloru, kształtu i tekstury kału mogą wskazywać na infekcję, zaburzenia trawienia lub poważniejsze problemy zdrowotne, w tym raka.

How can data be used to enhance machine learning models?

Jak można wykorzystać dane do ulepszenia modeli uczenia maszynowego?

Jak badasz kał?

Próbka kału jest pobierana do czystego pojemnika i przekazywana do laboratorium w celu zbadania. Mikroskopia, badania chemiczne i badania mikrobiologiczne są częścią analizy laboratoryjnej. Kolor, konsystencja, ilość, forma, zapach i obecność śluzu zostaną zbadane w kale.

Jak wygląda niezdrowo produkowany ludzki kał?

Śluz lub krew nie powinny być widoczne. Jeśli twój kał jest jasnoczerwony, czarny lub blady, uporczywie cienki lub ołówkowy, luźny lub wodnisty, a następnie śluz lub ropa, lub jeśli masz towarzyszące objawy, takie jak dyskomfort w żołądku, natychmiast skontaktuj się z lekarzem.

Czy warto inwestować w inteligentne toalety?

Inteligentne toalety są zarówno przyjazne dla środowiska, jak i dodają elegancji Twojej łazience. Inteligentne toalety są warte rozważenia, niezależnie od tego, czy przebudowujesz łazienkę, czy po prostu szukasz nowej toalety. Są nie tylko fajne i techniczne, ale także ułatwiają życie.

Czy inteligentna toaleta może poprawić zdrowie?

Technologia toalety może zidentyfikować wiele nowotworów złośliwych, niewydolność nerek i zespół jelita drażliwego za pomocą analiz fizycznych, optycznych i molekularnych. Informacje mogą być następnie dostarczane automatycznie do bezpiecznych systemów opartych na chmurze, a nawet włączane do dokumentacji pracownika służby zdrowia w celu zapewnienia wygodnego dostępu.

Jakie funkcje może spełniać inteligentna toaleta?

Aby uzyskać niski profil i nowoczesny wygląd, nowe inteligentne toalety mają wbudowane elektroniczne funkcje mycia bidetu w ceramicznej muszli klozetowej. W zależności od producenta, marki i modelu toalety, inteligentnymi funkcjami bidetu toalety steruje się za pomocą poleceń głosowych, aplikacji na smartfona lub zdalnej nawigacji.

Czy istnieje coś takiego jak inteligentna toaleta?

Według ostatnich badań Stanforda, toaleta „precyzyjnego zdrowia” wykrywająca choroby może wykryć kilka objawów choroby za pomocą automatycznego badania moczu i stolca. Wszelkie dane pobrane z dowolnej próbki są natychmiast wysyłane do bezpiecznego, opartego na chmurze systemu do przechowywania przez inteligentną toaletę.

Więcej danych, lepsze wyniki

Możliwe jest zbadanie moczu, aby zobaczyć, co może powiedzieć o różnych zmiennych stylu życia. Analiza moczu może dostarczyć informacji o spożyciu kawy, a nawet wskazać, ile ćwiczyliśmy. Te potężne narzędzia mogą śledzić poziom glukozy, rozróżniać infekcje wirusowe i bakteryjne oraz rozpoznawać oznaki stanu zapalnego i zaburzeń metabolicznych oraz oznaki choroby nerek i raka

Ze względu na koszty tylko kilka osób prywatnych, w tym instytucje medyczne, takie jak szpitale i obiekty mieszkalne na wysokim poziomie, korzysta z inteligentnych toalet drugiej generacji. Inteligentna toaleta, która sprawdza dane biometryczne, to przyszłość branży medycznej. Nie ma inteligentnej toalety nowej generacji, która mogłaby gromadzić i przetwarzać dane biometryczne dostępne dla szerokiego rynku konsumenckiego. Urządzenia do noszenia na rynku, takie jak Smart Watch, są potężne i używa ich tak wiele osób, ale na przykład nie mówią ci, ile używamy kofeiny, alkoholu lub narkotyków.

Włączenie laboratorium do domu nie jest najpraktyczniejszym ekonomicznie lub technicznie pomysłem. Druga generacja inteligentnych toalet będzie jednak opierać się na technologii czujników. Możliwe jest dostarczenie wystarczającej ilości informacji do śledzenia tego, co dzieje się w układzie pokarmowym człowieka, przy użyciu mniej kosztownego czujnika i zaawansowanego systemu przetwarzania danych. Dalsze badania nad potencjalnymi korzyściami płynącymi z korzystania z tej technologii wkrótce dostarczą ludziom więcej informacji, które pomogą im podejmować decyzje dotyczące zdrowia osobistego. BrookPad Lab jest w stanie przenieść inteligentne toalety na rynek konsumencki zbliżone do funkcji. Przenosimy się do świata, w którym technologia dostarcza nam więcej informacji na temat dobrego samopoczucia.

Poniżej przedstawiono główne wnioski dotyczące tego, w jaki sposób inteligentne toalety mogą zapewnić lepsze dane dotyczące zdrowia.

 • Inteligentne toalety mogą zapewnić dokładniejsze dane dotyczące zdrowia.
 • Jak będzie wyglądać przyszłość przetwarzania danych w inteligentnych toaletach?
 • Inteligentne dane – inteligentna toaleta
 • Oprócz rytmu serca i aktywności inteligentne toalety wkrótce będą mierzyć choroby, wzorce snu i zażywanie narkotyków.
 • Chociaż droga do stania się analizatorem stolca nie jest dobrze znana, badanie ludzkich odpadów zapewni przełomowe wyniki zdrowotne.
 • "Może to przyspieszyć wykrywanie wielu chorób, aby można było rozpocząć wczesne leczenie" według BrookPad Lab.
 • BrookPad Labs pracuje nad SplashLet 2.0, inteligentną deską sedesową, którą, podobnie jak oryginalną elektroniczną toaletę SplashLet, można zainstalować w kilka minut.
 • Inteligentne toalety będą wkrótce w stanie śledzić choroby, nawyki związane ze snem i nadużywanie narkotyków, oprócz tętna i ruchu.
 • Te zaawansowane technologie mogą identyfikować stany zapalne, zaburzenia metaboliczne, chorobę nerek i objawy raka, a także monitorować poziom glukozy we krwi i rozróżniać infekcje wirusowe i bakteryjne.
 • Toaleta „precyzyjna zdrowotna” wykrywająca choroby, według nowego badania Stanford, może wykrywać różne wskaźniki choroby za pomocą automatycznej kontroli moczu i stolca.
 • Oprócz śledzenia stanu zdrowia poszczególnych użytkowników, dane z inteligentnych toalet mogą być wykorzystywane do śledzenia stanu zdrowia całych populacji.
 • Wśród nich są niezależne toalety i BrookPad SplashLet 2.0, mały, samozasilający się system oczyszczania ścieków.
 • Jest to inteligentna toaleta, która wykrywa anomalie i zbiera dane ratujące życie za pomocą uczenia maszynowego i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym w celu poprawy zdrowia.
 • Korzystając z analizy fizycznej, optycznej i molekularnej, technologia toaletowa może wykrywać różne rodzaje raka, choroby nerek i zespół jelita drażliwego.
 • Integracja laboratorium z domem nie jest najbardziej opłacalną ani technicznie wykonalną opcją.
 • Jednak technologia czujników zostanie wykorzystana w drugiej generacji inteligentnych toalet.
 • Dzięki tańszemu czujnikowi i wydajnemu systemowi przetwarzania danych można sobie wyobrazić oferowanie wystarczającej ilości informacji, aby śledzić to, co dzieje się w ludzkim przewodzie pokarmowym.
 • Dodatkowe badania nad możliwymi zaletami stosowania tej technologii mogą wkrótce zaoferować konsumentom więcej informacji, które pomogą im w dokonywaniu wyborów związanych ze zdrowiem.
 • BrookPad Lab jest w stanie wprowadzić inteligentne toalety na rynek konsumencki w stanie zbliżonym do funkcjonalnego.
 • Zmierzamy do świata, w którym technologia dostarcza nam więcej danych na temat naszego zdrowia.

Napisane przez
Zespół BrookPad

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals