Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — arrange a bathroom

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Ułóż łazienkę łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki przewodnik jak pomysły

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Nowa łazienka może zostać zbudowana w ośmiu prostych krokach z pewnością. Zrób rysunki podłogowe zarówno dla swoich istniejących, jak i przyszłych łazienek, aby zobaczyć, jakie zmiany elektryczne i hydrauliczne są potrzebne. Rysunki wskazują na pozycje nowego wyrobu sanitarnego i mebli, a także rur na gorącą i zimną wodę. Wyjmij toaletę, prysznic, kąpiel i zmyj z pokoju. Wyłącz wodę w głównych i wszystkich indywidualnych punktach zaopatrzenia.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na wybór basenu?

Ułóż łazienkę basen Basen krany łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę przewodnik jak

Jaki jest najlepszy sposób na wybór basenu?

Wybierz dorzecze odpowiedniego rozmiaru do szatni lub łazienki. Jeśli remontujesz swoją łazienkę, możesz rozważyć przeniesienie zlewu. Zapytaj o rodzaj ściany, z którą basen będzie podłączony i czas usuwania. Użyj naszych artykułów hydraulicznych, aby sprawdzić, czy mogą ci pomóc. Nie tylko pokażą, jak wykonywać zadania, ale także pomogą zrozumieć system wodny.

Dowiedz się więcej →


Jakie są różne rodzaje inteligentnych toalet wodnych?

Ułóż łazienkę Projekt łazienki bidet Korzyści bidetowe Opis funkcji Bidet instalacja bidet systemy grzewcze

Jakie są różne rodzaje inteligentnych toalet wodnych?

Japońskie toalety mają różne funkcje, które sprawiają, że chodzenie do łazienki wygodniej. Podgrzewane toalety, automatyczne spłukiwanie i suszarki powietrzne to tylko kilka dostępnych opcji. Dostępne są opcje elektryczne lub nieelektryczne, w obrębie lub hybrydowe. Kombinator toalety bidet to sprzęt, który zawiera funkcje toalety i bidet do jednego urządzenia. Niektóre mają połączyć się bezpośrednio z systemem hydraulicznym i zapewniać ciepłą wodę w taki sam sposób jak kran łazienki.

Dowiedz się więcej →


Dekorowanie drobnych pomysłów na łazienkę.

Ułóż łazienkę łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę projekt Pomysły na projekt przewodnik

Dekorowanie drobnych pomysłów na łazienkę.

Oto kilka pomysłów na projekt łazienki, które pomogą Ci z nowym wystrojem. Pomysły na małą łazienkę. Ciasna łazienka nie musi być. Nawet niewielka łazienka może zostać przekształcona dzięki inteligentnym pomysłem oszczędzającym przestrzeń i pięknym wystrojem. Kolor, wzór, a nawet przechowywanie można użyć do stworzenia idealnej małej łazienki. Rozważ wędkowanie wannie, aby pasowały do ​​małej przestrzeni. Pomaluj starą łazienkę lub dodaj drewniane panele do małej, nijakiej łazienki. Zamiast wanna wypróbuj prysznic bez trailsów z chowanymi panelami bocznymi. Panel łazienki jest popularny, ponieważ dobrze wygląda na biały. Pomysły na różowe łazienki obejmują lustro inspirowane marmurami, wzorzystą tapetę i pomalowaną próżność. Wybierz odważne...

Dowiedz się więcej →


Przyjemność łazienki jest wzmocniona dekoracyjnymi akcentami.

Ułóż łazienkę kąpiel łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę kwiatowy wzór nowoczesny nowoczesna łazienka Nowoczesny projekt łazienki nowoczesny design łazienka w nowoczesnym stylu

Przyjemność łazienki jest wzmocniona dekoracyjnymi akcentami.

Czy potrzebujesz miejsca na wolny czas i rekolekcje, czy praktyczne miejsce, w którym można się odświeżyć przed nadchodzącym dniem? Wszystko sprowadza się do szczegółów. Dodaj dekoracyjne akcenty do przyjemności w łazience. Korzystając z różnych garnków roślinnych, możesz dodać do swojej przestrzeni wybuchy koloru, co nadaje świeży wygląd. Rośliny zapewniają większość koloru i formy w układach kwiatowych.

Dowiedz się więcej →