Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — bathroom design

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Ułóż łazienkę łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki przewodnik jak pomysły

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Nowa łazienka może zostać zbudowana w ośmiu prostych krokach z pewnością. Zrób rysunki podłogowe zarówno dla swoich istniejących, jak i przyszłych łazienek, aby zobaczyć, jakie zmiany elektryczne i hydrauliczne są potrzebne. Rysunki wskazują na pozycje nowego wyrobu sanitarnego i mebli, a także rur na gorącą i zimną wodę. Wyjmij toaletę, prysznic, kąpiel i zmyj z pokoju. Wyłącz wodę w głównych i wszystkich indywidualnych punktach zaopatrzenia.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na zakupy w kąpieli?

kąpiel Projekt łazienki Pomysły na łazienkę projekt Pomysły na projekt przewodnik jak jak używać

Jaki jest najlepszy sposób na zakupy w kąpieli?

Odnawianie łazienki lub po prostu wymiana wanna wymaga precyzyjnych pomiarów, aby zagwarantować, że nowa wanna będzie pasować. Jeśli masz przestrzeń, rozważ umieszczenie wanny w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd. Miksery w kąpieli i prysznice są mechaniczne lub termostatyczne. Zastanów się, czy potrzebujesz miksera do kąpieli i prysznica, jeśli będziesz używać kąpieli jako prysznica. Proste kąpiele są najczęstsze i mogą zmieścić się w dowolnym obszarze.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na wybór basenu?

Ułóż łazienkę basen Basen krany łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę przewodnik jak

Jaki jest najlepszy sposób na wybór basenu?

Wybierz dorzecze odpowiedniego rozmiaru do szatni lub łazienki. Jeśli remontujesz swoją łazienkę, możesz rozważyć przeniesienie zlewu. Zapytaj o rodzaj ściany, z którą basen będzie podłączony i czas usuwania. Użyj naszych artykułów hydraulicznych, aby sprawdzić, czy mogą ci pomóc. Nie tylko pokażą, jak wykonywać zadania, ale także pomogą zrozumieć system wodny.

Dowiedz się więcej →


Pomysły na projektowanie łazienki, które są tradycyjne.

kąpiel łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę projekt Pomysły na projekt Projektowanie toaletowe

Pomysły na projektowanie łazienki, które są tradycyjne.

Ponadczasowe i wykwintne cechy tradycyjnych łazienek. Są stylowe, eleganckie i ładnie pasują do starych struktur. Inspirowane vintage komponenty mogą stworzyć klasyczny wystrój łazienki. Toalety w klasycznej łazience powinny być proste. Toaleta na niskim poziomie jest idealna do tworzenia tradycyjnej toalety.

Dowiedz się więcej →


Jakie są różne rodzaje inteligentnych toalet wodnych?

Ułóż łazienkę Projekt łazienki bidet Korzyści bidetowe Opis funkcji Bidet instalacja bidet systemy grzewcze

Jakie są różne rodzaje inteligentnych toalet wodnych?

Japońskie toalety mają różne funkcje, które sprawiają, że chodzenie do łazienki wygodniej. Podgrzewane toalety, automatyczne spłukiwanie i suszarki powietrzne to tylko kilka dostępnych opcji. Dostępne są opcje elektryczne lub nieelektryczne, w obrębie lub hybrydowe. Kombinator toalety bidet to sprzęt, który zawiera funkcje toalety i bidet do jednego urządzenia. Niektóre mają połączyć się bezpośrednio z systemem hydraulicznym i zapewniać ciepłą wodę w taki sam sposób jak kran łazienki.

Dowiedz się więcej →