Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — bathroom remodeling

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Ułóż łazienkę łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki przewodnik jak pomysły

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Nowa łazienka może zostać zbudowana w ośmiu prostych krokach z pewnością. Zrób rysunki podłogowe zarówno dla swoich istniejących, jak i przyszłych łazienek, aby zobaczyć, jakie zmiany elektryczne i hydrauliczne są potrzebne. Rysunki wskazują na pozycje nowego wyrobu sanitarnego i mebli, a także rur na gorącą i zimną wodę. Wyjmij toaletę, prysznic, kąpiel i zmyj z pokoju. Wyłącz wodę w głównych i wszystkich indywidualnych punktach zaopatrzenia.

Dowiedz się więcej →


Czy Roca jest dobrą marką toaletową?

łazienka akcesoria łazienkowe Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki przewodnik historia ROCA

Czy Roca jest dobrą marką toaletową?

Toalety i bidety ROCA mają wyjątkową jakość, zarówno pod względem projektowania, jak i produkcji, i obejmują nowoczesne klasyczne formy. Seria Heima pozwala dostosować łazienkę, wybierając z trzech wykończeń i czterech rozmiarów. Oszałamiająca konstrukcja kranów i mikserów ROCA sprawia, że ​​nadają się do stylowych, współczesnych obszarów mieszkalnych. Aby zapewnić długoterminową funkcjonalność, mosiężne ciała i ceramiczne wkłady zostały zaprojektowane z myślą o zasadach technologicznych. Wybieraj spośród wielu układów, w tym pojedynczych lub podwójnych kąpieli, modele zagłębionych lub wolnostojących oraz w różnych kategoriach rozmiarów. Cała kolekcja drobno wykonanych mebli można zobaczyć w Roca. Gap jest jedną z ich najbardziej udanych serii i jednej z najpopularniejszych. Ich kolekcje Victoria-N i Dama-N wykorzystują czyste linie i świeżość do modernizacji miejsca w łazience. ROCA dokonuje pełnego wyboru atrakcyjnych, praktycznych produktów łazienkowych, z których wszystkie są zaprojektowane i produkowane w Europie. ROCA oferuje kompleksowy zasięg, który obejmuje duże i małe wzmocnione wanny akrylowe w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Dowiedz się więcej →


Jak wymyślisz pomysły na odświeżenie łazienki?

Ułóż łazienkę łazienka akcesoria łazienkowe Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Oświetlenie łazienki chłodnica w łazience Przebudowa łazienki umywalka Kucie łazienkowe płytki łazienkowe Nowoczesny projekt łazienki nowoczesny design Mały projekt łazienki Inteligentny projekt Projektowanie toaletowe

Jak wymyślisz pomysły na odświeżenie łazienki?

Świece sprawią, że Twoja łazienka będą bardziej eleganckie. Zastanów się nad modernizacją macie do kąpieli, dozowników mydła i uchwytów szczoteczki do zębów. Dekorowanie łazienki jest proste, po prostu dodaj lekki i kolor. Musisz mieć możliwość remontu łazienki. Każda przebudowa łazienki obejmuje próżność.

Dowiedz się więcej →


Przebudowa w łazience Pomocne wskazówki

Ułóż łazienkę Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki projekt Pomysły na projekt

Przebudowa w łazience Pomocne wskazówki

Zawsze staraj się dostać na podłogi showroom. Odkryj więcej o standardach łazienki. Tylko przebudowana łazienka może zostać przebudowana. Zaplanuj całą remonę łazienki, mając na uwadze swoje cele. Należy pamiętać o takich czynnikach, jak ściany i inne często pomijane cechy, które mogą spowodować, że pomiary będą odejść kilka milimetrów, gdy je przyjmujesz.

Dowiedz się więcej →


Jak wybrać płytki łazienkowe?

łazienka Przebudowa łazienki płytki łazienkowe Inteligentna toaleta Płytki

Jak wybrać płytki łazienkowe?

Płytki, które wybierzesz w łazience, nadają ton ogólnego wyglądu i wyczucia ukończonej przestrzeni. Dziewięć pomysłów, które dzisiaj podzielę z wami, ułatwi niż kiedykolwiek, aby zawęzić to, co naprawdę chcesz użyć w swojej idealnej łazience i zamienić swoją wizję w rzeczywistość.

Dowiedz się więcej →