Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — bathtub or shower

Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

łazienka wanna lub prysznic instalacja bidet przewodnik jak zainstalować kabina prysznicowa głowice prysznicowe

Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

Mikser prysznic z pompą lub bez, prysznic zasilający lub prysznic elektryczny to opcje. Element grzewczy, podobny do tego, który znajduje się w czajniku, ogrzewa wodę, gdy przechodzi przez prysznic elektryczny. Zanim zaczniesz instalować prysznic, musisz najpierw przygotować rury i utworzyć połączenie elektryczne. Nie ma potrzeby pompy, jeśli masz kombinację kotła lub zimną wodę jest dostarczana bezpośrednio z zaopatrzenia w wodę sieciową. Prysznic elektryczny potrzebuje własnego dedykowanego obwodu z jednostki konsumenckiej, a ostateczne połączenie powinno zostać zakończone przez elektryka dla własnego bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej →


Jak wybrać obudowę prysznicową?

łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę wanna lub prysznic kabina prysznicowa obudowa prysznicowa

Jak wybrać obudowę prysznicową?

Obudowy prysznicowe są dostępne w różnych stylach i rozmiarach. Obudowa prysznicowa kwadrantu jest najczęstszym rodzajem obudowy prysznicowej, ponieważ starannie mieści się w rogu pokoju. Jeśli masz niezbędną przestrzeń i fundusze, prysznic lub mokry pokój jest luksusowym dodatkiem do nowej łazienki lub remontu, który prawie na pewno zwiększy wartość twojego domu. Najbardziej odpowiedni rodzaj obudowy prysznicowej opisano poniżej. Kwadrante obudowy prysznicowe są najlepszą opcją, jeśli chcesz zmaksymalizować ilość miejsca dostępnego w łazience.

Dowiedz się więcej →


Jak wybrać kąpiel?

Ułóż łazienkę kąpiel łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę wanna wanna lub prysznic

Jak wybrać kąpiel?

Opcje projektowania kąpieli są w większości określone przez estetykę, którą chcesz osiągnąć i własne preferencje. Producenci zapewniają teraz szeroką gamę opcji projektowych, więc zaufaj swoim instynktom, jeśli chodzi o wybór stylu. Jeśli chcesz nowoczesny, czysty współczesny wygląd, tradycyjny charakter pasujący do starszego domu lub kombinację tych dwóch, wybierz odpowiednią kąpiel dla Ciebie.

Dowiedz się więcej →


Przewodnik po zakupie wanny

Ułóż łazienkę kąpiel łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę wanna wanna lub prysznic pomysły nowoczesny design

Przewodnik po zakupie wanny

Przed renowacją łazienki lub zainstalowaniem nowej wanny zastanów się, jak duża ma być twoja wanna. Nie czuj, że Twoja kąpiel musi być ukryta w kącie. Zamiast tego umieść go dalej w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd. Większa wanna jest zalecana, jeśli masz miejsce, ale mniejsza wanna może być odpowiednia, jeśli nie. wanny z włókna szklanego są łatwo porysowane i nie trwają bardzo długo, mają żywotność około dwunastu lat. Czy planujesz wykorzystać wannę jako prysznic, a jeśli tak, to zrób potrzebujesz miksera do wanny i prysznica, czy użyjesz oddzielnych mikserów?

Dowiedz się więcej →


How to arrange a modern bathroom?

Ułóż łazienkę płytki łazienkowe wanna lub prysznic toaleta bidetowe Mała łazienka Inteligentna toaleta

How to arrange a modern bathroom?

Dopóki nie zdecydowałem się na udekorowanie, jest wiele rzeczy do rozważenia. Warto zacząć od planu, co chcesz zmodyfikować i jaki może być wystrój łazienki. Łazienka powinna być funkcjonalna i dostosowana do potrzeb każdej osoby.

Dowiedz się więcej →