Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — bidet installation

Jakie są różne rodzaje inteligentnych toalet wodnych?

Ułóż łazienkę Projekt łazienki bidet Korzyści bidetowe Opis funkcji Bidet instalacja bidet systemy grzewcze

Jakie są różne rodzaje inteligentnych toalet wodnych?

Japońskie toalety mają różne funkcje, które sprawiają, że chodzenie do łazienki wygodniej. Podgrzewane toalety, automatyczne spłukiwanie i suszarki powietrzne to tylko kilka dostępnych opcji. Dostępne są opcje elektryczne lub nieelektryczne, w obrębie lub hybrydowe. Kombinator toalety bidet to sprzęt, który zawiera funkcje toalety i bidet do jednego urządzenia. Niektóre mają połączyć się bezpośrednio z systemem hydraulicznym i zapewniać ciepłą wodę w taki sam sposób jak kran łazienki.

Dowiedz się więcej →


Co to jest toaleta z bidetem?

bidet Korzyści bidetowe Opis funkcji Bidet instalacja bidet Japońska toaleta Inteligentna toaleta

Co to jest toaleta z bidetem?

Bidet to miska lub pojemnik zaprojektowany do siedzenia i używany do mycia rąk po użyciu toalety. Różne narody mają różne rodzaje bidetów; Inni mają bidety z opryskiwaczem, a niektóre mają bidety z podgrzewanymi siedzeniami, podgrzewaną wodą i suszarkami powietrza. Większość kombinacji toalet bidetowych musi być podłączona do wykonania wszystkich funkcji. Połączenie toalety bidet łączy toaletę i bidet w jednej jednostce. Istnieje również podgrzewana toaleta, światło nocne i opcja automatycznego spłukiwania.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

łazienka wanna lub prysznic instalacja bidet przewodnik jak zainstalować kabina prysznicowa głowice prysznicowe

Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

Mikser prysznic z pompą lub bez, prysznic zasilający lub prysznic elektryczny to opcje. Element grzewczy, podobny do tego, który znajduje się w czajniku, ogrzewa wodę, gdy przechodzi przez prysznic elektryczny. Zanim zaczniesz instalować prysznic, musisz najpierw przygotować rury i utworzyć połączenie elektryczne. Nie ma potrzeby pompy, jeśli masz kombinację kotła lub zimną wodę jest dostarczana bezpośrednio z zaopatrzenia w wodę sieciową. Prysznic elektryczny potrzebuje własnego dedykowanego obwodu z jednostki konsumenckiej, a ostateczne połączenie powinno zostać zakończone przez elektryka dla własnego bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej →


Comprehensive guide to the styles and advantages of toilet sprayers

bidet Korzyści bidetowe instalacja bidet Bidet Spray Japońskie łazienki Japońskie toalety Inteligentna toaleta Inteligentna toaleta

Comprehensive guide to the styles and advantages of toilet sprayers

BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy najlepsze cechy nowoczesnych toalet z możliwością czyszczenia podobnie jak bidet. „Delikatna” i „inteligentna toaleta” oznaczają nie tylko wygodniejszy stan umysłu, ale także szczęśliwszy. Inteligentne toalety stają się coraz bardziej rozpowszechnione w europejskich gospodarstwach domowych. Gorąca woda, suszenie powietrza, zautomatyzowane włączanie/wyłączanie i niskie konserwacja samoczyszczące się to tylko kilka funkcji dostępnych w toaletach bidetowych. Wykorzystanie inteligentnych toalet może przyczynić się do globalnej redukcji wylesiania, a także oszczędzać pieniądze na papierze toaletowym. Nigdy nie bój się

Dowiedz się więcej →


Jak zainstalować i używać dłoni Held-Bidet opryskiwacz

Korzyści bidetowe instalacja bidet Bidet Spray ręczny bidet Handheld Prysznice Ulepszenie higieny Higine

Jak zainstalować i używać dłoni Held-Bidet opryskiwacz

Ręczny bidet jest jednym z najbardziej podstawowych rodzajów bidetów, ale dla niedoświadczonych, wykorzystanie tych maleńkich „pistoletów Bum” może być kłopotliwe. Muzułmański prysznic, znany również jako shattaf, to opryskiwacz bidet, którego jednostki używają do mycia włosów i twarzy wody. Dla kobiet, które doceniają drobniejsze rzeczy w życiu, cechy ręcznej prysznicowej są bardzo stymulujące. Moc wody jest doskonałym środkiem odstraszającym, jeśli chcesz zatrzymać kogoś z dala od łazienki. Czy po użyciu bidet czyścisz ręce?

Dowiedz się więcej →