Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — bidet toilet

Kupowanie toalety i toalety: przewodnik kupujący

łazienka toaleta bidetowe przewodnik jak jak zainstalować toaleta WC

Kupowanie toalety i toalety: przewodnik kupujący

Toaleta jest drugim najczęściej wykorzystywanym przedmiotem łazienkowym po zlewie. Średnica czopu i rur gleby pomoże ci wybrać odpowiednią. Toalety w pobliżu sprzężonych są w dwóch stylach: z tyłu i tylnej części, z przodu i z boku. Przed zakupem nowej toalety zmierz wysokość, średnicę (czopu i rury glebowej) oraz umieszczenie rur glebowych. Ponieważ nie można czołgać się pod lub wokół rur, toalety z powrotem do ściany są trudniejsze do czyszczenia niż toalety z otwartym obrońcą.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na rozplątanie zatkanych rur?

łazienka toaleta bidetowe przewodnik kuchnia hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta bezlogowanie

Jaki jest najlepszy sposób na rozplątanie zatkanych rur?

Jeśli toaleta jest zablokowana, spłucz ją, a następnie użyj chemicznego środka do czyszczenia drenażu. Noś rękawiczki i gogle, aby chronić ręce i oczy przed środkiem czyszczącym. Jeśli pułapka na odpady nie ma nic do usunięcia, użyj ślimaka drenażowego, aby zbadać linię odpadów. Rury odpadowe i pułapki w systemie drenażowym domu są kluczowymi elementami systemu. Plastikowe rury i wyposażenie są używane w większości współczesnych systemów. Jeśli twój zlew, basen lub kąpiel powoli wyczerpują się, spróbuj jak najszybciej naprawić problem. Jeśli tego nie zrobisz, może być trudniejsze do poprawienia sytuacji.

Dowiedz się więcej →


Czy Geberit jest znaną marką łazienkową?

łazienka bidet toaleta bidetowe enkoder przewodnik historia

Czy Geberit jest znaną marką łazienkową?

Geberit jest największym na świecie producentem ramek toaletowych z podgrzewanymi siedzeniami i zdalnie sterowanymi pulsującymi strumieniami czyszczącymi. Od prawie 140 lat Geberit kieruje innowacjami produktowymi, niezawodnością i zrównoważonym rozwojem. Firma wynalazła teraz popularny mechanizm śmieci w kąpieli. Cessna produkuje również cysterny Villeroy & Boch, które wykorzystują przepełnienie kąpieli do wypełnienia wanny zamiast kranów lub wylewków. Geberit Aquaclean to toaleta i bidet w jednym.

Dowiedz się więcej →


Jak odblokować toaletę

toaleta bidetowe przewodnik jak jak używać hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta Szczotka toaletowa bezlogowanie

Jak odblokować toaletę

Zaboby toaletowe zdarzają się, gdy nie chcesz. Niektóre przeszkody mogą być obsługiwane przez hydraulika amatorskiego. Dobry tłok lub DIY OFER CLEITER powinien zazwyczaj usuwać zatykanie. W przeważającej mierze podłączoną toaletę samodzielnie odblokuje. Zarazki mogą ukrywać się w dowolnej toalecie, ale dobra para gumowych rękawiczek czyszczących zapewnia bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej →


Czy Villeroy i Boch Good Quality, recenzja marki.

bidet toaleta bidetowe historia nowoczesna łazienka Nowoczesny projekt łazienki Mała toaleta toaleta Villeroy & Boch

Czy Villeroy i Boch Good Quality, recenzja marki.

Villeroy & Boch został założony w 1748 roku przez żelaznego mistrza Françoisa Bocha i jego trzech synów, z których wszyscy wcześniej pracowali jako kowal. Firma rozpoczęła się w Lorraine Village Audun Le Tiche, gdzie Iron Master opracował działalność garncarską z pomocą swoich uczniów. Firma stworzyła pierwszą na świecie zakład produkcyjną na świecie poświęconą jedynie płytkom architektonicznym w 1869 roku. Villeroy i Boch mają długą i wybitną historię produkcji wysokiej jakości towarów ceramicznych i sanitarnych. Ta wiedza została wykorzystana do tworzenia szerokiej gamy atrakcyjnych, współczesnych i wygodnych jednostek i bidetów WC dla domu.

Dowiedz się więcej →