Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — garden

Instructions on how to construct a greenhouse.

majsterkowanie ogród prace ogrodowe szklarnia jak rośliny

Instructions on how to construct a greenhouse.

Umieść chipsy żwirowe lub drewniane między płytami zatrzymującymi. Istnieją trzy sposoby, aby to osiągnąć. Głównym celem szklarni wewnętrznej jest powiększenie światła słonecznego podczas ochrony roślin przed zimnem. Kupowanie zestawu standardowego, który nie wymaga żadnych zmian, może być tańsze niż samodzielne montaż wszystkiego. Pomimo faktu, że będziesz musiał zainwestować pieniądze, wyniki będą tego warte.

Dowiedz się więcej →


Zadania ogrodowe na wrzesień.

kwiatowy wzór ogród prace ogrodowe Majsterkowanie w domu jak jak zainstalować jak używać

Zadania ogrodowe na wrzesień.

Wrześniowe wskazówki i pomysły ogrodnicze. Wykorzystaj w pełni miesiące wysiłku ogrodnictwa, które włożyłeś. Jeśli na zewnątrz jest chłodno, wnieś do środka kruche rośliny. Czas sieać zimowe rośliny pościeli i wiosenne żarówki. Kopuj trawnik ponownie, aby wyeliminować wszystkie pełzające trawy i chwasty wywołane grabie.

Dowiedz się więcej →


Pomysły na mały ogród.

projekt ogród prace ogrodowe przewodnik jak jak używać pomysły

Pomysły na mały ogród.

Przy niewielkim planowaniu małe ogrody mogą wywrzeć duży wpływ. Najpierw narysuj kształt i granice fabuły, a następnie eksperymentuj z innymi koncepcjami, aby odkryć, co działa. Utwórz różne strefy w ogrodzie, aby wydawało się to większe i bardziej interesujące. Jeśli twoje podwórko jest małe, wykorzystaj go najlepiej, budując sundeck. Dokowanie stanowi przyjemną platformę do posiłków lub relaksu na małym podwórku.

Dowiedz się więcej →


Jak można tworzyć staw?

majsterkowanie ogród Dom Majsterkowanie w domu jak staw

Jak można tworzyć staw?

Dowiedz się, jak zbudować staw tutaj. Małe dzieci mogą tonąć zaledwie kilka cali wody. Nigdy nie zostawiaj ich w spokoju w pobliżu wody. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby wychować własne ryby, żaby i NEWTS. Jeśli chcesz zbudować staw na gąbczastej lub mokrej ziemi, najpierw rozważ drenaż.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na zaprojektowanie ściany ogrodowej?

ogród prace ogrodowe Majsterkowanie w domu jak jak zainstalować jak używać pomysły instalacja

Jaki jest najlepszy sposób na zaprojektowanie ściany ogrodowej?

Każda ściana powyżej wysokości jednego metra obok drogi publicznej lub o wysokim poziomie o wysokim poziomie, wymaga pozwolenia na budowę. W przypadku solidnej i solidnej ściany ogrodowej fundamenty nie powinny być głębsze niż 30 cm (12 cali). Uniesione łóżko z roślinami u podnóża nieestetycznej ściany może pomóc w nim ukryć. Ściany ogrodowe mogą powstrzymać glebę, aby stworzyć obszar tarasowy lub zapobiec upadkowi stromego opadającego brzegu. Zasady budowania nie mają zastosowania do ogrodzeń, ścian ani bram. Pomimo braku przepisów budowlanych struktury muszą być solidne i dobrze utrzymane. Kamień naturalny jest zdecydowanie najdroższą opcją, a ceny różniły się w zależności od regionu. Materiały użyte do tworzenia domu, a także materiały stosowane w pobliskich budynkach i ścianach, są innymi czynnikami do rozważenia. Jeśli wybierzesz projekt, upewnij się, że masz odpowiednią zaprawę. Aby zbudować ceglany budynek, musisz ćwiczyć cięcie cegieł.

Dowiedz się więcej →