Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — grohe

Grohe toaleta, recenzja dotknięcia i prysznica, czy to dobra marka?

toaleta bidetowe Świetnie historia Japońska toaleta kabina prysznicowa Inteligentna toaleta Modernizacja toalety

Grohe toaleta, recenzja dotknięcia i prysznica, czy to dobra marka?

Grohe to pierwsza na świecie marka zajmująca się dostarczaniem czystej rozkoszy w wodzie poprzez łączenie technologii, jakości, projektowania i zrównoważonego rozwoju. Grohe zatrudnia ponad 6000 osób, z których 2400 znajduje się w Niemczech. Firma jest częścią Lixil Group Corporation od 2014 roku. Grohe został mianowany jedną z 50 międzynarodowych firm, których strategie mają korzystny wpływ na społeczeństwo w Ranking Fortune World the World. Celem firmy jest projektowanie produktów, które zachwycają konsumentów i zaspokajają wymagania długoterminowego zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej →


What is the best toilet brand for a smart toilet seat?

Standard amerykański Cersanite Duravit enkoder Świetnie Idealny standard Burner węglowy Laufen Rak Ceramics ROCA Inteligentna toaleta WC Toto Villeroy & Boch Vitra

What is the best toilet brand for a smart toilet seat?

Japońskie toalety mają różnorodne funkcje, które mają pomóc w podróżach do łazienki. Projekty toalet Grohe są praktyczne i stylowe, ale nadal są trwałe, pozostawiając bogaty i długotrwały wpływ. BrookPad SplashLet Inteligentne toalety są zbudowane z wysokiej jakości materiałów do długoterminowego użytku.

Dowiedz się więcej →