Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — guide

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Ułóż łazienkę łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki przewodnik jak pomysły

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Nowa łazienka może zostać zbudowana w ośmiu prostych krokach z pewnością. Zrób rysunki podłogowe zarówno dla swoich istniejących, jak i przyszłych łazienek, aby zobaczyć, jakie zmiany elektryczne i hydrauliczne są potrzebne. Rysunki wskazują na pozycje nowego wyrobu sanitarnego i mebli, a także rur na gorącą i zimną wodę. Wyjmij toaletę, prysznic, kąpiel i zmyj z pokoju. Wyłącz wodę w głównych i wszystkich indywidualnych punktach zaopatrzenia.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na zakupy w kąpieli?

kąpiel Projekt łazienki Pomysły na łazienkę projekt Pomysły na projekt przewodnik jak jak używać

Jaki jest najlepszy sposób na zakupy w kąpieli?

Odnawianie łazienki lub po prostu wymiana wanna wymaga precyzyjnych pomiarów, aby zagwarantować, że nowa wanna będzie pasować. Jeśli masz przestrzeń, rozważ umieszczenie wanny w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd. Miksery w kąpieli i prysznice są mechaniczne lub termostatyczne. Zastanów się, czy potrzebujesz miksera do kąpieli i prysznica, jeśli będziesz używać kąpieli jako prysznica. Proste kąpiele są najczęstsze i mogą zmieścić się w dowolnym obszarze.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na wybór basenu?

Ułóż łazienkę basen Basen krany łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę przewodnik jak

Jaki jest najlepszy sposób na wybór basenu?

Wybierz dorzecze odpowiedniego rozmiaru do szatni lub łazienki. Jeśli remontujesz swoją łazienkę, możesz rozważyć przeniesienie zlewu. Zapytaj o rodzaj ściany, z którą basen będzie podłączony i czas usuwania. Użyj naszych artykułów hydraulicznych, aby sprawdzić, czy mogą ci pomóc. Nie tylko pokażą, jak wykonywać zadania, ale także pomogą zrozumieć system wodny.

Dowiedz się więcej →


Co powinieneś zrobić, jeśli masz problem z hydrauliką?

łazienka przewodnik jak jak używać hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta

Co powinieneś zrobić, jeśli masz problem z hydrauliką?

W celu naprawienia uszkodzonej rury może być wymagany zestaw do naprawy rur pchania lub elastyczne połączenie węża. Jeśli nie, musisz zainstalować nową rurę. Zestawy naprawy rur wypychających są łatwe w użyciu i mogą być umieszczane na rurach miedzianych lub plastikowych. Najlepszym podejściem jest usunięcie rury poprzez cięcie z każdej strony za pomocą małego noża do rury. Użyj ketcji naprawczej, aby na stałe zatrzymać wyciek i zaoszczędzić czas.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie i utrzymanie przestrzeni?

czyszczenie przewodnik Dom Majsterkowanie w domu jak jak używać

Jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie i utrzymanie przestrzeni?

Często związane ze wiosną, głębokie sprzątanie domu nigdy nie jest złym pomysłem. Przy odrobinie przygotowania do przodu możesz uzyskać lepsze wyniki i ułatwić czyszczenie. Uzyskaj świetny wynik z łatwymi poradami do czyszczenia. Będziesz cieszyć się korzyściami w mgnieniu oka! Zrób listę wszystkich materiałów eksploatacyjnych, których potrzebujesz, aby dokładnie wyczyścić od góry do dołu.

Dowiedz się więcej →