Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — history

Czy Vitra jest znanym producentem toalety?

łazienka Projekt łazienki bidet projekt przewodnik historia toaleta Vitra

Czy Vitra jest znanym producentem toalety?

Vitra to turecka firma założona na początku XX wieku. üleyman Ferit Ezacibaşi, znany turecki farmaceuta, założył firmę. Ranga Vitra Essentials to opłacalny sposób na stworzenie współczesnego, świeżego domu. Kolekcja projektantów przedstawia projektantów takich jak Alejandro Aravena i Michel Charlot. Vitra jest jednym z wiodących światowych producentów łazienki, założonych w latach siedemdziesiątych.

Dowiedz się więcej →


Czy Geberit jest znaną marką łazienkową?

łazienka bidet toaleta bidetowe enkoder przewodnik historia

Czy Geberit jest znaną marką łazienkową?

Geberit jest największym na świecie producentem ramek toaletowych z podgrzewanymi siedzeniami i zdalnie sterowanymi pulsującymi strumieniami czyszczącymi. Od prawie 140 lat Geberit kieruje innowacjami produktowymi, niezawodnością i zrównoważonym rozwojem. Firma wynalazła teraz popularny mechanizm śmieci w kąpieli. Cessna produkuje również cysterny Villeroy & Boch, które wykorzystują przepełnienie kąpieli do wypełnienia wanny zamiast kranów lub wylewków. Geberit Aquaclean to toaleta i bidet w jednym.

Dowiedz się więcej →


Czy Roca jest dobrą marką toaletową?

łazienka akcesoria łazienkowe Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki przewodnik historia ROCA

Czy Roca jest dobrą marką toaletową?

Toalety i bidety ROCA mają wyjątkową jakość, zarówno pod względem projektowania, jak i produkcji, i obejmują nowoczesne klasyczne formy. Seria Heima pozwala dostosować łazienkę, wybierając z trzech wykończeń i czterech rozmiarów. Oszałamiająca konstrukcja kranów i mikserów ROCA sprawia, że ​​nadają się do stylowych, współczesnych obszarów mieszkalnych. Aby zapewnić długoterminową funkcjonalność, mosiężne ciała i ceramiczne wkłady zostały zaprojektowane z myślą o zasadach technologicznych. Wybieraj spośród wielu układów, w tym pojedynczych lub podwójnych kąpieli, modele zagłębionych lub wolnostojących oraz w różnych kategoriach rozmiarów. Cała kolekcja drobno wykonanych mebli można zobaczyć w Roca. Gap jest jedną z ich najbardziej udanych serii i jednej z najpopularniejszych. Ich kolekcje Victoria-N i Dama-N wykorzystują czyste linie i świeżość do modernizacji miejsca w łazience. ROCA dokonuje pełnego wyboru atrakcyjnych, praktycznych produktów łazienkowych, z których wszystkie są zaprojektowane i produkowane w Europie. ROCA oferuje kompleksowy zasięg, który obejmuje duże i małe wzmocnione wanny akrylowe w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Dowiedz się więcej →


Czy Villeroy i Boch Good Quality, recenzja marki.

bidet toaleta bidetowe historia nowoczesna łazienka Nowoczesny projekt łazienki Mała toaleta toaleta Villeroy & Boch

Czy Villeroy i Boch Good Quality, recenzja marki.

Villeroy & Boch został założony w 1748 roku przez żelaznego mistrza Françoisa Bocha i jego trzech synów, z których wszyscy wcześniej pracowali jako kowal. Firma rozpoczęła się w Lorraine Village Audun Le Tiche, gdzie Iron Master opracował działalność garncarską z pomocą swoich uczniów. Firma stworzyła pierwszą na świecie zakład produkcyjną na świecie poświęconą jedynie płytkom architektonicznym w 1869 roku. Villeroy i Boch mają długą i wybitną historię produkcji wysokiej jakości towarów ceramicznych i sanitarnych. Ta wiedza została wykorzystana do tworzenia szerokiej gamy atrakcyjnych, współczesnych i wygodnych jednostek i bidetów WC dla domu.

Dowiedz się więcej →


Grohe toaleta, recenzja dotknięcia i prysznica, czy to dobra marka?

toaleta bidetowe Świetnie historia Japońska toaleta kabina prysznicowa Inteligentna toaleta Modernizacja toalety

Grohe toaleta, recenzja dotknięcia i prysznica, czy to dobra marka?

Grohe to pierwsza na świecie marka zajmująca się dostarczaniem czystej rozkoszy w wodzie poprzez łączenie technologii, jakości, projektowania i zrównoważonego rozwoju. Grohe zatrudnia ponad 6000 osób, z których 2400 znajduje się w Niemczech. Firma jest częścią Lixil Group Corporation od 2014 roku. Grohe został mianowany jedną z 50 międzynarodowych firm, których strategie mają korzystny wpływ na społeczeństwo w Ranking Fortune World the World. Celem firmy jest projektowanie produktów, które zachwycają konsumentów i zaspokajają wymagania długoterminowego zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej →