Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — home

Jaki jest najlepszy sposób na wykrycie uszkodzeń elektrycznych?

majsterkowanie elektryczny Dom Majsterkowanie w domu jak

Jaki jest najlepszy sposób na wykrycie uszkodzeń elektrycznych?

Urządzenia elektryczne muszą być instalowane zgodnie z lokalnymi kodami budowlanymi. Aby uniknąć uszkodzeń, wyłącz główną moc na jednostce konsumenckiej/skrzynce bezpieczników. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kompetentnym ekspertem, który jest samozwańczy w pracy elektrycznej. Jak wymienić wysadzone bezpiecznik przewodnikiem naprawy domu DIY, ważne jest użycie bezpieczników z odpowiednią oceną; Zbyt niska ocena może powodować częste dmuchanie.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie i utrzymanie przestrzeni?

czyszczenie przewodnik Dom Majsterkowanie w domu jak jak używać

Jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie i utrzymanie przestrzeni?

Często związane ze wiosną, głębokie sprzątanie domu nigdy nie jest złym pomysłem. Przy odrobinie przygotowania do przodu możesz uzyskać lepsze wyniki i ułatwić czyszczenie. Uzyskaj świetny wynik z łatwymi poradami do czyszczenia. Będziesz cieszyć się korzyściami w mgnieniu oka! Zrób listę wszystkich materiałów eksploatacyjnych, których potrzebujesz, aby dokładnie wyczyścić od góry do dołu.

Dowiedz się więcej →


Buying guide for light bulbs.

projekt Pomysły na projekt przewodnik Dom Majsterkowanie w domu jak oświetlenie inteligentny dom

Buying guide for light bulbs.

Odpowiednia żarówka dla twojego domu wymaga odpowiedniego złącza czapki. Porównaj Watts i Lumens, aby określić moc nowej żarówki. Zastąpienie przestarzałego spirali lub patyka CFL nowszą żarówką LED może zaoszczędzić pieniądze. Nie bój się zastąpić starych żarówek. Światła LED są mniej kosztowne, wytwarzają mniej ciepła i trwają znacznie dłużej.

Dowiedz się więcej →


Najważniejsze sposoby, w jakie inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

przewodnik Dom Majsterkowanie w domu mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentna toaleta zrównoważony Zrównoważona architektura

Najważniejsze sposoby, w jakie inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

Nadeszła inteligentna technologia: Oto pięć sposobów, w jakie może zwiększyć naszą jakość życia. Inteligentne termostaty pozwalają kontrolować temperaturę domu za pomocą telefonu lub głosu. Za pomocą inteligentnego dzwonka do drzwi możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach, nie będąc tam. Inteligentne oświetlenie może pomóc obniżyć poziom światła niebieskiego, ułatwiając zasypianie. Do filtrowania szumu można użyć białego szumu podczas generowania kojących dźwięków.

Dowiedz się więcej →


Najskuteczniejsza technologia zdrowego zamieszkania

Dom Majsterkowanie w domu mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentna toaleta technologia

Najskuteczniejsza technologia zdrowego zamieszkania

W najlepszym interesie jest posiadanie czystych, zdrowych technologii domowych. Oceń oświetlenie i sprzęt w celu stworzenia poczucia bezpieczeństwa zarówno dla mieszkańców, jak i gości. Użyj czujników automatycznego wykrywania lub elementów ogrzewania temperatury, aby zapewnić zdrowie domu i rodziny. Trwa rosnące użycie bezdotyknego oświetlenia zewnętrznego. Oświetlenie przednich i chodników jest wystarczająco jasne, aby zobaczyć, gdy szukam klawisza drzwi. Z dala od domu światła powinny być włączone. Inteligentne światła domowe obejmują wiele funkcji, takich jak łatwe planowanie/wyłączanie i wyłączanie smartfonów lub sterowanie oprogramowaniem przyjaznym dla tabletów. W przypadku tego innowacyjnego inteligentnego blokady wymagane są połączenia Wi -Fi lub Bluetooth. Lotujące i odporne na brudne powłoki pozwalają na łatwe czyszczenie podłogi. Użyj technologii świadomych zdrowia, takich jak oczyszczacze powietrza, nawilżacze i osuszacze, aby upewnić się, że powietrze jest tak czyste, jak to możliwe.

Dowiedz się więcej →