Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — how to install

Zadania ogrodowe na wrzesień.

kwiatowy wzór ogród prace ogrodowe Majsterkowanie w domu jak jak zainstalować jak używać

Zadania ogrodowe na wrzesień.

Wrześniowe wskazówki i pomysły ogrodnicze. Wykorzystaj w pełni miesiące wysiłku ogrodnictwa, które włożyłeś. Jeśli na zewnątrz jest chłodno, wnieś do środka kruche rośliny. Czas sieać zimowe rośliny pościeli i wiosenne żarówki. Kopuj trawnik ponownie, aby wyeliminować wszystkie pełzające trawy i chwasty wywołane grabie.

Dowiedz się więcej →


Instalowanie zlewu kuchennego to prosty proces.

łazienka przewodnik jak jak zainstalować pomysły kuchnia tonąć

Instalowanie zlewu kuchennego to prosty proces.

Potrzebujesz dużego basenu lub wiadra, aby zebrać wszelkie nieszczelne połączenia. Rób zdjęcia podczas jazdy, abyś mógł odtworzyć swoje kroki. Jeśli zastępujesz lub naprawiasz kran, sfotografuj rury przed ich demontażem. Możesz użyć układanki z ostrzem drewna w dół, aby powiększyć lub zmienić formę wycięcia w blatu. Jeśli instalujesz nowe krany, postępuj zgodnie z nimi.

Dowiedz się więcej →


Kupowanie toalety i toalety: przewodnik kupujący

łazienka toaleta bidetowe przewodnik jak jak zainstalować toaleta WC

Kupowanie toalety i toalety: przewodnik kupujący

Toaleta jest drugim najczęściej wykorzystywanym przedmiotem łazienkowym po zlewie. Średnica czopu i rur gleby pomoże ci wybrać odpowiednią. Toalety w pobliżu sprzężonych są w dwóch stylach: z tyłu i tylnej części, z przodu i z boku. Przed zakupem nowej toalety zmierz wysokość, średnicę (czopu i rury glebowej) oraz umieszczenie rur glebowych. Ponieważ nie można czołgać się pod lub wokół rur, toalety z powrotem do ściany są trudniejsze do czyszczenia niż toalety z otwartym obrońcą.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

łazienka wanna lub prysznic instalacja bidet przewodnik jak zainstalować kabina prysznicowa głowice prysznicowe

Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

Mikser prysznic z pompą lub bez, prysznic zasilający lub prysznic elektryczny to opcje. Element grzewczy, podobny do tego, który znajduje się w czajniku, ogrzewa wodę, gdy przechodzi przez prysznic elektryczny. Zanim zaczniesz instalować prysznic, musisz najpierw przygotować rury i utworzyć połączenie elektryczne. Nie ma potrzeby pompy, jeśli masz kombinację kotła lub zimną wodę jest dostarczana bezpośrednio z zaopatrzenia w wodę sieciową. Prysznic elektryczny potrzebuje własnego dedykowanego obwodu z jednostki konsumenckiej, a ostateczne połączenie powinno zostać zakończone przez elektryka dla własnego bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej →


What to do if you have a plumbing issue

łazienka przewodnik jak jak zainstalować jak używać Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa

What to do if you have a plumbing issue

W nagłych wypadkach ważne jest, aby wiedzieć, jak korzystać z podstawowego sprzętu. Natychmiast wyłącz zasilanie i wodę po naprawie pękniętej rury. Zawsze upewnij się, że wszystkie urządzenia elektryczne, przełączniki, róże sufitowe i gniazda są suche przed ponownym uruchomieniem urządzenia. Upewnij się, że główny zawór stop nie jest otwarty, jeśli będziesz nieobecny przez długi czas. Szybki odpływ może usunąć chodaki wytwarzane przez włosy, akumulację mydła, papier, tłuszcz i cząstki żywności.

Dowiedz się więcej →