Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — hygiene improvement

Jak zainstalować i używać dłoni Held-Bidet opryskiwacz

Korzyści bidetowe instalacja bidet Bidet Spray ręczny bidet Handheld Prysznice Ulepszenie higieny Higine

Jak zainstalować i używać dłoni Held-Bidet opryskiwacz

Ręczny bidet jest jednym z najbardziej podstawowych rodzajów bidetów, ale dla niedoświadczonych, wykorzystanie tych maleńkich „pistoletów Bum” może być kłopotliwe. Muzułmański prysznic, znany również jako shattaf, to opryskiwacz bidet, którego jednostki używają do mycia włosów i twarzy wody. Dla kobiet, które doceniają drobniejsze rzeczy w życiu, cechy ręcznej prysznicowej są bardzo stymulujące. Moc wody jest doskonałym środkiem odstraszającym, jeśli chcesz zatrzymać kogoś z dala od łazienki. Czy po użyciu bidet czyścisz ręce?

Dowiedz się więcej →


Co powoduje hemoroidy-objawy i leczenie?

Korzyści bidetowe hemoroidy Ulepszenie higieny papier toaletowy dobre samopoczucie

Co powoduje hemoroidy-objawy i leczenie?

Hemoroidy są wybrzuszenia żyły w odbytnicy i dolnych odbytnicy, które powodują dyskomfort. Zaparcia, biegunka, i przedłużające się korzystanie z łazienki są wszystkie objawy. Leczone kremy mogą być podawane do dotkniętego regionu, ale ich przydatność jest nadal niesprawdzona. Jeśli objawy są ciężkie lub nie poprawia się z leczenia zachowawczego, operacja może być wymagana. Hemoroidy, które mają trombosed.

Dowiedz się więcej →


Wytrzyj go lub lepiej, aby umyć bidet toaletowy?

Siedzenia bidetowe dla toalet Ulepszenie higieny Higine Japońskie toalety Inteligentna toaleta bidet toaletowy papier toaletowy umyć lub wytrzeć

Wytrzyj go lub lepiej, aby umyć bidet toaletowy?

Z SplashLet, możesz myć bezpośrednio w toalecie, używając elektronicznej bidetowej toalety tuż po zakończeniu. ten SplashLet Oferował ostateczny przepływ wody dla idealnego mycia i bidet, zastępując potrzebę papieru toaletowego i przenoszenie higieny na wyższy poziom. Ładny przepływ napowietrzonej wody wyczyści wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia delikatnym przepływem powietrza i wody. Woda może być również używana do mycia farby samochodowej, farby, talerzy, dłoni, a nawet podłogi.

Dowiedz się więcej →


Smart Toilet History, Japanese Toilets

Ulepszenie higieny Japońskie łazienki Japońskie toalety nowoczesna łazienka Inteligentna toaleta Toto Washlet

Smart Toilet History, Japanese Toilets

E-Bidet lub elektroniczne siedzenie bidet to system, który zawiera inteligentne funkcje mycia elektronicznego wewnątrz sedesu. Inteligentne toalety są najpopularniejsze w Japonii, gdzie korzysta z nich ponad 80 procent gospodarstw domowych.

Dowiedz się więcej →