Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — ideas

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Ułóż łazienkę łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Przebudowa łazienki przewodnik jak pomysły

Przebudowujesz swoją łazienkę.

Nowa łazienka może zostać zbudowana w ośmiu prostych krokach z pewnością. Zrób rysunki podłogowe zarówno dla swoich istniejących, jak i przyszłych łazienek, aby zobaczyć, jakie zmiany elektryczne i hydrauliczne są potrzebne. Rysunki wskazują na pozycje nowego wyrobu sanitarnego i mebli, a także rur na gorącą i zimną wodę. Wyjmij toaletę, prysznic, kąpiel i zmyj z pokoju. Wyłącz wodę w głównych i wszystkich indywidualnych punktach zaopatrzenia.

Dowiedz się więcej →


Instalowanie zlewu kuchennego to prosty proces.

łazienka przewodnik jak jak zainstalować pomysły kuchnia tonąć

Instalowanie zlewu kuchennego to prosty proces.

Potrzebujesz dużego basenu lub wiadra, aby zebrać wszelkie nieszczelne połączenia. Rób zdjęcia podczas jazdy, abyś mógł odtworzyć swoje kroki. Jeśli zastępujesz lub naprawiasz kran, sfotografuj rury przed ich demontażem. Możesz użyć układanki z ostrzem drewna w dół, aby powiększyć lub zmienić formę wycięcia w blatu. Jeśli instalujesz nowe krany, postępuj zgodnie z nimi.

Dowiedz się więcej →


Pomysły na mały ogród.

projekt ogród prace ogrodowe przewodnik jak jak używać pomysły

Pomysły na mały ogród.

Przy niewielkim planowaniu małe ogrody mogą wywrzeć duży wpływ. Najpierw narysuj kształt i granice fabuły, a następnie eksperymentuj z innymi koncepcjami, aby odkryć, co działa. Utwórz różne strefy w ogrodzie, aby wydawało się to większe i bardziej interesujące. Jeśli twoje podwórko jest małe, wykorzystaj go najlepiej, budując sundeck. Dokowanie stanowi przyjemną platformę do posiłków lub relaksu na małym podwórku.

Dowiedz się więcej →


Przewodnik po zakupie wanny

Ułóż łazienkę kąpiel łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę wanna wanna lub prysznic pomysły nowoczesny design

Przewodnik po zakupie wanny

Przed renowacją łazienki lub zainstalowaniem nowej wanny zastanów się, jak duża ma być twoja wanna. Nie czuj, że Twoja kąpiel musi być ukryta w kącie. Zamiast tego umieść go dalej w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd. Większa wanna jest zalecana, jeśli masz miejsce, ale mniejsza wanna może być odpowiednia, jeśli nie. wanny z włókna szklanego są łatwo porysowane i nie trwają bardzo długo, mają żywotność około dwunastu lat. Czy planujesz wykorzystać wannę jako prysznic, a jeśli tak, to zrób potrzebujesz miksera do wanny i prysznica, czy użyjesz oddzielnych mikserów?

Dowiedz się więcej →


Modern bathroom design

łazienka Pomysły na łazienkę projekt pomysły nowoczesna łazienka Nowoczesny projekt łazienki Projektowanie toaletowe

Modern bathroom design

Wszyscy moglibyśmy użyć trochę inspiracji, jeśli chodzi o projektowanie idealnej łazienki. Poniższe nowoczesne obrazy łazienkowe mogą pomóc w lepszym zrozumieniu twoich celów i aspiracji nowej łazienki. Dla inspiracji zebraliśmy 10 pięknych wzorów łazienkowych, które mogą pomóc w stworzeniu unikalnego stylu. Drewniane umywalki zapewniają piękny akcent każdemu łazience, której w innym przypadku mógłby brakować. Dobrym pomysłem jest użycie różnych tekstur do szybkiego i czystego wyglądu w tej łazience.

Dowiedz się więcej →