Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — plumber needed

Co powinieneś zrobić, jeśli masz problem z hydrauliką?

łazienka przewodnik jak jak używać hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta

Co powinieneś zrobić, jeśli masz problem z hydrauliką?

W celu naprawienia uszkodzonej rury może być wymagany zestaw do naprawy rur pchania lub elastyczne połączenie węża. Jeśli nie, musisz zainstalować nową rurę. Zestawy naprawy rur wypychających są łatwe w użyciu i mogą być umieszczane na rurach miedzianych lub plastikowych. Najlepszym podejściem jest usunięcie rury poprzez cięcie z każdej strony za pomocą małego noża do rury. Użyj ketcji naprawczej, aby na stałe zatrzymać wyciek i zaoszczędzić czas.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na naprawę spłukiwania toalety?

łazienka jak jak używać hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta spłuczka toalety

Jaki jest najlepszy sposób na naprawę spłukiwania toalety?

Spłukanie toalety stanowi 20% zużycia wody w gospodarstwach domowych. Musisz nacisnąć uchwyt, aby uruchomić dźwignię wewnątrz cysterny, aby spłukać. W ten sposób zbiornik może jak najszybciej odpłynąć do miski. Ważne jest, aby mieć oko na poziom wody zbiornika. Jeśli twoja toaleta wycieka, musisz działać natychmiast.

Dowiedz się więcej →


Przewodnik dla sprzętu hydraulicznego.

przewodnik Majsterkowanie w domu hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa Przybornik narzędzia

Przewodnik dla sprzętu hydraulicznego.

Plumbing wymaga dużo specjalistycznego sprzętu. W zależności od okoliczności klucz do basenu może dokręcić lub poluzować połączenia z kranem. Kitki poliuretanowe służy do załatania wycieków. Jeśli chcesz wymienić kran, upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt. Plik pół metal służy do oczyszczenia wyciętych końców rur miedzianych.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na rozplątanie zatkanych rur?

łazienka toaleta bidetowe przewodnik kuchnia hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta bezlogowanie

Jaki jest najlepszy sposób na rozplątanie zatkanych rur?

Jeśli toaleta jest zablokowana, spłucz ją, a następnie użyj chemicznego środka do czyszczenia drenażu. Noś rękawiczki i gogle, aby chronić ręce i oczy przed środkiem czyszczącym. Jeśli pułapka na odpady nie ma nic do usunięcia, użyj ślimaka drenażowego, aby zbadać linię odpadów. Rury odpadowe i pułapki w systemie drenażowym domu są kluczowymi elementami systemu. Plastikowe rury i wyposażenie są używane w większości współczesnych systemów. Jeśli twój zlew, basen lub kąpiel powoli wyczerpują się, spróbuj jak najszybciej naprawić problem. Jeśli tego nie zrobisz, może być trudniejsze do poprawienia sytuacji.

Dowiedz się więcej →


Jak odblokować toaletę

toaleta bidetowe przewodnik jak jak używać hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta Szczotka toaletowa bezlogowanie

Jak odblokować toaletę

Zaboby toaletowe zdarzają się, gdy nie chcesz. Niektóre przeszkody mogą być obsługiwane przez hydraulika amatorskiego. Dobry tłok lub DIY OFER CLEITER powinien zazwyczaj usuwać zatykanie. W przeważającej mierze podłączoną toaletę samodzielnie odblokuje. Zarazki mogą ukrywać się w dowolnej toalecie, ale dobra para gumowych rękawiczek czyszczących zapewnia bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej →