Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — shower heads

Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

łazienka wanna lub prysznic instalacja bidet przewodnik jak zainstalować kabina prysznicowa głowice prysznicowe

Jaki jest najlepszy sposób na zainstalowanie prysznica?

Mikser prysznic z pompą lub bez, prysznic zasilający lub prysznic elektryczny to opcje. Element grzewczy, podobny do tego, który znajduje się w czajniku, ogrzewa wodę, gdy przechodzi przez prysznic elektryczny. Zanim zaczniesz instalować prysznic, musisz najpierw przygotować rury i utworzyć połączenie elektryczne. Nie ma potrzeby pompy, jeśli masz kombinację kotła lub zimną wodę jest dostarczana bezpośrednio z zaopatrzenia w wodę sieciową. Prysznic elektryczny potrzebuje własnego dedykowanego obwodu z jednostki konsumenckiej, a ostateczne połączenie powinno zostać zakończone przez elektryka dla własnego bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej →


Jak wybrać prysznic?

łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę przewodnik Głowice prysznicowe jonowe kabina prysznicowa głowice prysznicowe

Jak wybrać prysznic?

W dzisiejszych czasach prysznice mają na celu zwiększenie wrażenia łazienki, zapewniając użytkownikowi poczucie luksusu i przyjemności. Prysznice miksera są szeroko sklasyfikowane na dwa typy: te z ukrytym zaworem i te z odsłoniętym zaworem. Ilość miejsca dostępna w łazience jest również ważna przy określaniu rodzaju prysznica, który byłby najbardziej odpowiedni dla systemu hydraulicznego. Prysznice mikserowe łączą zapasy gorącej i zimnej wody, zanim zostaną wypuszczone przez prysznic. Prysznice elektryczne pobierają wodę z zaopatrzenia w zimną wodę, gdzie ogrzewa ją elementy grzewcze wewnątrz samego prysznica.

Dowiedz się więcej →